Etiket: Büyükbaş Hayvancılık Kredileri

2022 yılı Büyükbaş Hayvan Yem Fiyatları’nı sizlere listeledik. Abalıoğlu, Proyem, CP gibi firmaların yanı sıra Tarım Kredi Kooperatifleri'nden de yem alabilirsiniz. İçeriğimizden yem firmalarının tüm güncel yem liste fiyatlarını görebilir ve bilgi alabilirsiniz.
Ziraat bankası hayvan ve bitkisel üretim konularında bu sektörlerdeki çiftçilere düşük faizli ve sıfır faizli kredi vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası besicilik kredisi faiz oranları, 2 yıl geri ödemesiz hayvancılık kredisi şartları nelerdir tüm merak edilenler içeriğimizde yer almaktadır. Besicilik kredisi nasıl alınır sorularının cevapları yazımızda.
Büyükbaş besiciliği ve yetiştiriciliği yapan yetiştiriciler için büyükbaş hayvanlarda ishal nasıl geçer? En basit tedavi yöntemini anlattık.
Hayvancılık hibe destekleri kapsamında, manda yetiştiriciliği devlet desteği 2022 yılında da devam etmekte olup manda yetiştiriciliği alanında verimin arttırılması, hayvan sayısının yükseltilmesi adına manda hibe desteği sağlanmaktadır. Damızlık manda düvesi yetiştiriciliğine verilecek olan hibe desteğinin yatırım konuları ve hibe oranları ile başvuruların nereye yapılacağı, başvurularda istenen evraklar ve diğer merak...
Sıfırdan hayvancılığa başlamak ve hayvan alımı için bankalardan uygun faiz oranları ile kredi kullanmak isteyenlere Ziraat Bankası faizsiz hayvancılık kredisi veriyor.  Ziraat bankası tarafından araştırılan Ziraat Bankası büyükbaş hayvan Kredisi, sığır, inek kredisi faiz oranları ne kadar oldu, büyükbaş hayvancılık için sıfır faizli yatırım dönemi kredisi için Ziraat Bankası...