Devlet Destekli

Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Akk yani Adil Kullanım Kotası’ na sahip olmayan pek çok internet sağlayıcısı bulunmaktadır. Akk’ siz internet paketleri sayesinde kullanıcılar internette daha kaliteli bağlantı sağlayabilmektedir. TTNET Adil Kullanım Kotası olmadan internet sunan firmaların başında gelmektedir. Akk olan internet paketlerinde kota dolduktan sonra hız düşmekte ve kullanıcılar daha yavaş bir şekilde bağlantı sağlamaktadır. Kaliteli ve kopmadan internet sağlamak istiyorsanız sizler için araştırdığımız internet paketlerini inceleyebilirsiniz ve bu firmalardan internet alabilirsiniz. Ayrıca içeriğimizde fiyatlar da yer almaktadır.

Akk Nedir?

Adil Kullanım Kotası Türkiye Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından zorunlu bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu düzenleme ile birlikte kotanın ne zaman dolacağı, kotanın dolması sonrası internet hızının ne kadar düşeceği internet sağlanan firmalara göre değişiklik göstermektedir. Bu kotanın sebebi, adı üzerinde internetin adil bir şekilde kullanılmasının sağlanmasıdır. Yani eşit ücret ödeyenlere sunulan internet hızının ve limitinin de aynı olması hedeflenmektedir. Tarifeye ek cep telefonu alımı da yapabilirsiniz.

akk-nedir

AKK nedir?

Kotayı aşmayanlar belirlenen hızda internetlerini kullanırken, bu limitin aşılması sonrasında internet daha da yavaşlamaktadır. Bazı internet paketlerinin ise sınırsız olduğu bilinmektedir. Sınırsız internet paketleri ise diğer paketlere göre daha yüksek tutarlarda olmaktadır. İnternet sağlamış olduğunuz şirketlerden kotanızda ne kadar internet kaldığına dair bir sorgulama yapabilirsiniz. Adil kullanım kotası ile ilgili son zamanlarda yapılması planlanan bir uygulama var.

Yapılan bir düzenleme ile gece saat 02:00′ dan sabah saat 08:00‘  a kadar kullanılan internetlerin kotadan düşmemesi konusu olmaktadır. Ayrıca kotanın aşılması durumunda internet hızının eskisi gibi çok da yüksek oranlarda düşmeyeceği söyleniyor.

Turkcell Superonline

Sınırsız ve fiber hızında interneti kaliteli olarak sunan firmaların başında Turkcell gelmektedir. İnternet paketlerinin yanında müşterilere sunulan TV paketleri bulunuyor. Sınırsız internet paketi şu an kampanyalı fiyatı ile satılıyor. Başvurunun ücretsiz olmasının yanı sıra firma tarafından verilen modem ve modem kurulum hizmeti de ücretsiz oluyor. 24 mbps fiber internet için 24 ay yani 2 yıl boyunca sabit fiyat garantisi sunuluyor. 24 mbps limitsiz internet 79,90 TL’ den satılıyor. Online başvuru yapmak için tıklayınız.

Turcell tarafından müşterilerine sunulan 2 avantajlı paket daha bulunuyor. Bu paketlerden bir tanesinin ismi sınırsız fiber platin pakettir. Fiyatı 99,90 olan bu internet paketi için aktivasyon, kurulum ve başvuru ücreti talep edilmemektedir. Bir diğer kampanya ise sınırsız olarak sunulan 100 mbps olan kampanyadır. Bu kampanya için de yine 24 yıl boyunca sabit fiyat garantisi verilmekte ve firma tarafından kurulum, başvuru ve aktivasyon ücreti talep edilmemektedir.

Evde superonline başvurularınızı 0212 945 50 60 numarasını arayarak da yapabilirsiniz. 69,90 TL fiyatı platin paket için geçerli değildir. Akk’siz internet sayesinde faturanız internet kullandıkça artış göstermez ve aynı kalır. Turkcell kota sorununa sınırsız fiber internet paketleri geliştirerek son vermiştir.

Turknet Sınırsız İnternet

Turknet de sınırsız internet sunan firmalar arasında yer almaktadır. Kotasız ve sınırsız olarak sunulan internet paketleri sayesinde kotam ne zaman bitecek konusundaki şüpheler de ortadan kaldırılmıştır. İnternette doya doya takılmak isteyenler bu anlamda Turknet’ in internet paketlerine üye olabilirler. Üstelik firma tarafından müşterilerine sunulan farklı bir uygulama bulunmaktadır. İnternetinizi farklı bir firmadan almış ancak memnun kalmamışsanız firma tarafından talep edilecek cayma bedelinin 120 TL’ ye kadar  olan kısmı firma tarafından karşılanmaktadır. 

Online olarak internet başvurusu yapmanız durumunda, evraklarınızı firmaya yollayarak kolayca internet sağlayabilirsiniz. Paket dahilinde 100 mbps internet ve sınırsız konuşma sunulmaktadır. Üstelik firmadan alacağınız internet için herhangi bir taahhüt imzalamanıza gerek kalmıyor. Memnun kalmamanız durumunda paket iptali yapabilirsiniz. Turknet tarafından sunulan sınırsız internet paketi tektir ve bu paketin ücreti aylık 75,99 TL olmaktadır.

turknet-sınırsız-internet

Turknet sınırsız internet

Başvuru durumunda firma evinize kadar gelerek internetinizi kurmaktadır. Şayet evinizde mevcut bir telefon ya da internet bağlantısı yoksa 150 TL değerinde olan kurulum bedelinin 60 TL’ si firma tarafından ödenecektir. Yani kurulum bedeli 90 TL olarak belirlenmiştir. Faturalarınızı ödemek için kredi kartına otomatik ödeme talimatı vermeniz durumunda ise kurulum bedeli 30 TL’ ye kadar düşmektedir. 

Diğer firmaları değiştirerek Turknet’ ten internet sağlamanz durumunda kurulum hizmetine gerek duyulmamaktadır. Sadece kullanıcı ismi ve şifre değişikliği yaparak yeni paketinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve internet abonesi olmak için tıklayınız.

Vodafone Limitsiz İnternet

Akk’ siz internet sunulan firmalar arasında Vodafone’ da bulunmaktadır. Vodafone internet kampanyası ile müşterilerine sınırsız internet sunmaktadır. Adil kullanım noktası olarak ifade edilen sınırsız internet hızlarına göre fiyatlandırılmaktadır. Evde 8, Evde 12, Evde 20 sabit fiyat olarak internet kampanyaları isimlendirilmektedir. Evde 8 paketinin fiyatı ilk 6 ay 54,90 TL olmaktadır. Kalan 18 ayda ise tutar 74,90 TL olacaktır. Evde 12 paketinin ilk 12 ay ücreti 64,90 TL olmaktadır. Kalan 18 ayda ise ilk 12 ay sonra 84,90 olacaktır. Evde 20 paketinin ilk 12 ay fiyatı 74,90 TL olmaktadır.Kalan 12 ay sonra 94,90 olacaktır. 

 

Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Vodafone net tarifeler ilk 6 ay indirimli olmakta ve fiyatları 24 ay boyunca sabit olmaktadır. Modeminiz ücretsiz olarak kurulacaktır. Ayrıca başvuru sonrası evrakları onaylamanız için, evraklarınız eve kadar getirilmektedir. Vodafone evde internet başvurusu yapmak için tıklayınız.

D-Smart Sınırsız İnternet

D smart eskiden TV paketleri ile bilinirdi. Ancak artık adil kullanım kotası olmayan paketleri ile müşterilerine internet sunmaktadır. Evde kurulum ve aktivasyon için firma tarafında herhangi bir ücret talep edilmemektedir. D-smart’ ın sayfasında bulunan hız testi sayesinde hız limiti ölçebilirsiniz. Firmanın müşterilerine sağlamış olduğu AKN’ siz internetin ücreti 70 TL olmaktadır. Firma tarafından 24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi verilmektedir. Aktivasyon ve kurulum ücreti talep edilmemektedir. İnternet limitisiz ve kotasızdır.

Şayet evde fiber alt yapısı varsa modem ücreti talep edilmemektedir. Ancak alt yapının olmadığı durumlarda 400 TL modem ücreti, kablosuz modemler için 75 TL ödenmek durumundadır. Ücretsiz olarak başvuru formunu doldurabilir, Akk’ siz, sınırsız ve kotasız internetin tadını çıkarabilirsiniz.

d-smart-sınırsız-internet

D-smart sınırsız internet

TTNet Sınırsız İnternet

Türk Telekom tarafından TTNet ismi ile sınırsız internet hizmeti sunulmaktadır. 8 mbps’ ye kadar olan internet kampanyalarında sınırsız internet uygulanırken telefon şartı aranmamaktadır. Üstelik internet başvurularında kablosuz modem hediye olarak verilmektedir. Bağlantı kurulum ücreti vb. adı altında ekstra ücretlerin alınması da mümkün olmamaktadır. Bu internetin fiyatı 59,90 TL olarak belirlenmiştir.

Mbps değeri arttıkça internet ücreti de artmaktadır. Limitsiz ve kotasız internetin 16 mbps olanı 89,90 TL, 24 mbps hiber internetin fiyatı da 99,90 TL’ dir. 35 mbps fibernetin fiyatı ise 121,90 TL’ dir. TTNet kampanyalarını görmek ve abone olmak için tıklayınız.

Akk Olmayan En Ucuz 2020 İnternet Paketleri

Kullanım kotası olmayan internetlerde imzalatılan sözleşme gereği, caymanız durumunda cayma bedelinin ödenmesi gerekiyor. Bu sebeple internet konusunda detaylı bir araştırma yapmalısınız. Ayrıca fiber internet kullanabilmek için internet alacağınız ikametgahta fiber internet hattı bulunması gerekmektedir. Alt yapı çalışmalarının yapılması oldukça uzun sürmektedir.

] }Yorumlar
  1. sedat dedi ki:

    Türk Telekom TTNET’e kesinlikle bulaşmayın. Sözleşme bittiğinde aboneliği sonlandırmıyorlar ve çok yüksek fatura çıkarıyorlar.

    1. nedim dedi ki:

      Allah Razı olsun 🙂 bende nerdeyse oraya başvuracaktım birde orayı deneyeyim diyordum ..