geri ödemesiz hibehayvan kredisiesnaf kefalet kredisitablet başvurusumaddi yardımfaizsiz kredigeri ödemesiz destek

AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı!

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2020-2021 Yaz Okulu Sınavı Sonuçları açıklandı. İşte sınav sonuç bilgisi için sorgulama butonu!

AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Açıklandı!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF yaz okulu sınav sonuçları erişime açıldı. Sınava katılım gösteren adaylar sınav sonrası sonuçların ne zaman açıklanacağını merakla bekliyordu. 4 Eylül Cumartesi günü Anadolu Üniversitesi tarafından tamamlanan Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınav sonuçları bugün itibari ile açıklanmış oldu. Peki AÖF yaz okulu sınav sonuçları nasıl sorgulanır, yaz okulu geçme notu kaç, kayıt yenileme tarihleri belli mi? İşte 2021 AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı ve merak edilen diğer hususlar!

AÖF Yaz Okulu Sınav Sonuçları Erişime Açıldı

Binlerce adayın beklediği AÖF yaz okulu sınav sonuçları açıklandı. Sonuçlara https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ adresinden erişim sağlanacaktır. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaz okulu sınavlarına katılan adaylar AÖF sınav sonuçlarını online sistem üzerinden öğrenebilecekler.

AOF yaz okulu sinav sonuclari

AÖF yaz okulu sınav sonuç bilgisi için TIKLAYIN!

AÖF Yaz Okulu Geçme Notu Kaç?

AÖF yaz okulu geçme başarı notu alt sınır değeri 35‘tir. Başarı notu alt sınırın altında olan öğrencilere FF harf notu verilmektedir.

Anadolu Üniversitesi’nden yapılan açıklamaya göre; sınav değerlendirilirken, her testteki doğru cevaplarınızın sayısından yanlış cevaplarınızın sayısının dörtte biri düşürülerek puan hesaplanacaktır.

Açıköğretim İkinci Üniversite Kayıt Tarihleri devam ediyor! Hemen ikinci üniversite kaydınız için lisans ve önlisans programları hakkında bilgi alın ve başvurunuzu yapın.

AÖF Kayıt Yenileme Tarihleri Belli Oldu mu?

AÖF kayıt yenileme tarihleri şu şekildedir:

  • AÖF kayıt yenileme işlemleri 27 Eylül tarihinde başlayacak ve 8 Ekim‘de sona erecektir.
  • Güz dönemi ara sınavı 27-28 Kasım 2021’de
  • Güz dönemi dönem sonu sınavı ise 8-9 Ocak 2022’de yapılacaktır.
Telegram'da Bizi Takip Edin! Abone Olmak İçin Tıklayın!
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.