Kurban Bayramı Kredisi En Düşük Faiz Oranı (2019 GÜNCEL)

Kurban Bayramı Kredisi En Düşük Faiz Oranı (2019 GÜNCEL)

Kurban Bayramı Kredisi En Düşük Faiz Oranı (2019 GÜNCEL)
21 Temmuz 2019 tarihinde eklendi.

Bayram dönemlerinde banklar da müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kredi kampanyaları düzenlemektedir. En düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaş için 3 ay erteleme, 48 ay vade, düşük faiz, internetten başvuru, aylık düşük ödeme, dosya ve sigorta masrafı desteği gibi promosyonlar devam ediyor. İster tatile gidin, ister okul ve diğer ihtiyaçlarınız için kullanın, cep telefonu satın alın, arabanızı değiştirin her türlü harcamanız için düşük faiz oranları sunan bankalara başvurun.

ramazan-bayramı

Bayram kredisi kampanyaları başladı.

Kurban Bayramı Ne zaman?

 • 10 Ağustos Cumartesi Bayram Arifesi
 • 11 Ağustos Pazar günü Kurban Bayramı’ nın 1. günü,
 • 12 Ağustos Pazartesi günü Kurban Bayramı’ nın 2.günü,
 • 13 Ağustos Salı günü Kurban Bayramı’ nın 3.gün,
 • 14 Ağustos Çarşamba günü Kurban Bayramının 4. ve son günü

Henüz 2019 kurban bayramı için 9 günlük bir tatile ilişkin bilgi verilmiş değil.

Bayramda paraya ihtiyacı olmasına rağmen sicili bozuk olması nedeniyle kredi çekemeyen vatandaş, elden taksitle ve senetle bozdurma cep telefonu almayı tercih ediyor. Tamamen yasal olan Senetle Cep Telefonu Satan Firmalara başvuru yaparak alacağınız cihazı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Kurban Bayramında Kredi Veren Bankalar

 • Denizbank,
 • İş Bankası,
 • Vakıflar Bankası,
 • Türkiye Ekonomi Bankası,
 • T.C. Ziraat Bankası,
 • Halk Bankası,
 • Garanti Bankası,
 • Denizbank,
 • Odeabank,
 • Qnb Finansbank (35.000 TL. VE ÜSTÜ İÇİN ŞUBEYE BAŞVURMALISINIZ.)

İhtiyaç kredisini Bayram kredisi kampanyaları ile çekmenizin avantajları şunlardır.

Bayram Kredileri Neden Avantajlı?

 1. Kampanya olduğundan daha düşük faiz ödersiniz.
 2. Bayrama özel erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.
 3. Kampanya dahilinde dosya masrafı ödemezsiniz.
 4. Bayram kredisi veren bankaların kampanyalarını karşılaştırabilir, en düşük faizi tespit edebilirsiniz.

Yılbaşı ve özel günlerde verilen bu krediler bankaların mevduat toplam durumlarına göre hesaplanmakta faiz oranları ve vadeleri buna göre belirlenmektedir.

Kurban Bayramı Kredisinin Faizleri Neden Daha Düşük?

Bayram öncesinde mevduata %12- 14 arasından faiz veren bir banka, topladığı mevduatı, ortalama %17- %18 arasında bir faiz ile müşterilerine dağıtmaktadır. Bankanın faiz kazancı parası olan kişiden bayram öncesi vadeli olarak aldığı parayı, ihtiyacı olan kişilere faiz ile vermesi ve ikinci müşteriden aldığı faizin bir bölümünü vadeye parasını yatıran mevduat sahibine vermesinden ibarettir. Kurban bayramı, Ramazan bayramı, özellikle de yılbaşı öncesinde tatil nedeniyle müşterilerin ellerinde ki parayı bayram süresince vade faizinde değerlendirmek istemeleri ve bankaların düşük kar marjı gözeterek ellerinde ki parayı sürümden kazanç taktiği gibi piyasaya sürmeleri nedeniyle bayram kredisi faiz oranları bu kadar düşmektedir.

İkinci bir neden ise bayram kredisi veren bankalar arasında yaşanan rekabet nedeniyle faiz toplama yarışı kızışmaktadır. Bu nedenle bayram kredilerinin faizleri düşüktür.

Akbank Kampanyası

Akbank tarafından kurban bayramı kredisi veren Akbank bu yıl yine düşük bir faiz oranı yakalayarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ümit ediyor.  Bayram kredisi çekmek için gerekli evraklar ise şunlardır;

Akbank bayram kredileri

 • Kimlik belgesi (internet başvurularında aranmaz)
 • İmza aşamasında elektrik, telefon veya doğalgaz faturalarından biri,
 • Maaş müşterisi olmayanların gelir belgesi, (Akbank Direkt’te istenmemektedir.)


Bayram Gelmeden Krediniz Garanti’de!

En uygun  faiz oranından başlayan Kurban Bayramı Kredisi ile Garanti bayramdan önce ki tüm ihtiyaçlar için finansman kapılarını aralıyor. İsterseniz bu bayramı tatil yöresinde geçirin, ister çok istediğiniz otomobili, evi veya evinizin ihtiyacı olan mobilya takımını satın alın, borçlarını kapatmak için yapılandırma kredisi kullanın, Garanti’ye gelin, Kurban Bayramında karlı çıkın.

Şubeye gitme derdi yok! Cepten başvuru yapın,  paranız hemen hesabınıza aktarılsın.

Garanti Bankası Faiz Oranları aşağıda ki tablo da yer almaktadır. Garanti Bayram Kredisine internet sayfasından hemen başvuru yapmak için tıklayın!

Ziraat Bankası

Devlet bankası Ziraat, Kurban Bayramı için henüz bir kredi paketi açıklamamıştır. Girişimcilere 5 yıl vadeli değer, Çalışanın Artısı, Maaşını Ziraatten alanlara ve Oyak mensuplarına düzenlediği kampanyalar ile destek veren Ziraat bankası bu bayram da, düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermeye devam edecek. Ziraat kampanyalar sayfasından kredinin ayrıntıları ve başvuru şartlarını takip edebilirsiniz.

INGBank

Başvuru işlemleri 3 adımdan ibaret olan ve 5 dakika içinde anında hesabınıza yatan INGBank bayram kredisi paketi sizlerle, Kefil yok, belge yok, maaş bordrosu talebi yok, evrak yok.

İş Bankası

12 TEMMUZ 2019 tarihinde başlayan ve 19 Ağustos 2019 tarihinde sona erecek olan İş Bankası geleneksel bayram kredi kampanyası başladı. Bu yıl iş bankası faizleri en uygun seviyeye indirdi.  3 ay ve 4 yıl arasında vade yapılabiliyor.

İnternetten, ATM Cihazlarından, Alo İş Bankası 08507240724 telefondan, mobil uygulamalardan ve tüm banka şubelerinden bayramı kredisine başvurabilirsiniz.

İş Bankası Kurban Bayramı Kredi Başvurusu  linkine tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

Banka ayrıca maaşını İş Bankasına taşıyan emekliler için de bir kampanya düzenledi. Maaşını İş Bankasına aldıran emeklilere en uygun faiz oranı ile bayram kredisi verecek. Cebinizden anında başvuru için;

Nakit yaz Tc yaz Kredi Miktarını yaz Aylık Geliri yaz 4402’ye sms gönder anında onay gelsin.

Bayram kredisi hesaplama;

 • INGBank 60 aya kadar %1,77-%2,20 kredinin durumuna göre değişiklik gösterir.
 • TEB CEPTETEB %1,79,
 • QNB Finansbank %1,74
 • Garanti BBVA Kurban Bayramı kredisi faizi %2,29
 • Halkbank 10 Bin TL. 5 sene vadeli kurban bayramı kredisi aylık 307,51 TL. taksitle verilmekte olup, faiz oranı %1,90’dır.
 • İş Bankası 3.000 TL. 1 sene vadeli kredinin aylık taksidi 294,95 TL. olup, faiz oranı 2,20’dir.
 • Şekerbank 3.000 TL. 36 ay vadeli bayram kredisi aylık taksit ödemesi 146,16 TL. olup, 15 TL. dosya masrafı alınmaktadır.
 • Vakıfbank’ın 60 aya kadar vadeli taksitli ihtiyaç kredisinin aylık faiz oranı %2,09’dur.
 • Ziraat Bankasından 5 yıl vadeli, ayda bir ödemeli 10 bin lira kurban bayramı kredisi çekerseniz aylık faiz oranı %1,80’dir. Bu krediyi çeken vatandaş aylık 298,93 TL. ödeme yapar. Tabi bu hesap net olarak banka şubesinde ortaya çıkar. Bu hesaplama ön bilgi amaçlıdır.
 • QNB Finansbank şubelerinden 2019 yılı kurban bayramında ihtiyaçlarını gidermek için kredi başvurusu yapacak vatandaşların öncelikle internet sitesinden başvuru yapabileceklerini bilmelerini ve çekecekleri para miktarına göre hesaplama yapmalarını önermekteyiz. Resmi internet sayfasından yapılan hesaplamaya göre 60 ay vadeli 10 bin lira kredi çeken bir vatandaşın ödeyeceği aylık taksit miktarı 285,46 TL. olup, aylık faiz %1,64’dür. Bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

TEMMUZ 2019 İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ
BANKA ADIFAİZ ORANIMASRAF
Akbank%2,2552,50 TL.
Denizbank%1,9910,5 TL.
Garanti BBVA%2,29belirtilmedi.
Halkbank%1,9052,50 TL.
INGBank (Ekredi)%1,7475 TL.
İş Bankası%2,4715,75 TL.
Şekerbank (SMS)%2,8515 TL.
TEB%1,79MASRAFSIZ
Vakıfbank%2,09%0,5 masraf
Yapı ve Kredi Bankası%2,14%0,5
Ziraat Bankası%1,80BELİRSİZ
Qnb Finansbank%1,64BELİRSİZ

Oranlar internet ortamından alınmış olup, en doğru ve güncel hesaplama bankalarda yapılabilir. Bankaların dönem dönem başlatmış oldukları kampanyalar ile finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredileri yolu ile de acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.Kurban Bayramı Kredisi En Düşük Faiz Oranı (2019 GÜNCEL) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. emre dedi ki:

  Kurban bayramı değil Ramazan bayramı 🙂

Sayfa başına git