Bayram Kredisi En Düşük Faiz Oranı (GÜNCEL)

Bayram Kredisi En Düşük Faiz Oranı (GÜNCEL)

Bayram Kredisi En Düşük Faiz Oranı (GÜNCEL)
3 Haziran 2018 tarihinde eklendi.

Bayram dönemlerinde banklar da müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanması amacı ile kredi kampanyaları düzenlemektedir. En düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaş için 3 ay erteleme, 48 ay vade, düşük faiz, internetten başvuru, aylık düşük ödeme, dosya ve sigorta masrafı desteği gibi promosyonlar devam ediyor. İster tatile gidin, ister okul ve diğer ihtiyaçlarınız için kullanın, cep telefonu satın alın, arabanızı değiştirin her türlü harcamanız için düşük faiz oranları sunan bankalara başvurun.

ramazan-bayramı

Bayram kredisi kampanyaları başladı.

Ramazan Bayramı Ne zaman?

 • 3 Haziran 2019 Ramazan Bayramı Arifesi
 • 4 Haziran 2019 Ramazan Bayramı’ nın 1. gün
 • 5 Haziran 2019 Ramazan Bayramı’ nın 2.gün
 • 6 Haziran 2019 Ramazan Bayramı’ nın 3.gün

Bayramda paraya ihtiyacı olmasına rağmen sicili bozuk olması nedeniyle kredi çekemeyen vatandaş, elden taksitle ve senetle bozdurma cep telefonu almayı tercih ediyor. Tamamen yasal olan Senetle Cep Telefonu Satan Firmalara başvuru yaparak alacağınız cihazı nakit paraya çevirebilirsiniz.

Ramazan Bayramında Kredi Veren Bankalar

 • Denizbank,
 • İş Bankası,
 • Vakıflar Bankası,
 • Türkiye Ekonomi Bankası,
 • T.C. Ziraat Bankası,
 • Halk Bankası,
 • Garanti Bankası,
 • Denizbank,
 • Odeabank,
 • Qnb Finansbank,

İhtiyaç kredisini Bayram kredisi kampanyaları ile çekmenizin avantajları şunlardır.

Bayram Kredileri Neden Avantajlı?

 1. Kampanya olduğundan daha düşük faiz ödersiniz.
 2. Bayrama özel erteleme fırsatından yararlanabilirsiniz.
 3. Kampanya dahilinde dosya masrafı ödemezsiniz.
 4. Bayram kredisi veren bankaların kampanyalarını karşılaştırabilir, en düşük faizi tespit edebilirsiniz.

Yılbaşı ve özel günlerde verilen bu krediler bankaların mevduat toplam durumlarına göre hesaplanmakta faiz oranları ve vadeleri buna göre belirlenmektedir.

Ramazan Bayramı Kredisinin Faizleri Neden Daha Düşük?

Bayram öncesinde mevduata %12- 14 arasından faiz veren bir banka, topladığı mevduatı, ortalama %17- %18 arasında bir faiz ile müşterilerine dağıtmaktadır. Bankanın faiz kazancı parası olan kişiden bayram öncesi vadeli olarak aldığı parayı, ihtiyacı olan kişilere faiz ile vermesi ve ikinci müşteriden aldığı faizin bir bölümünü vadeye parasını yatıran mevduat sahibine vermesinden ibarettir. Ramazan bayramı, kurban bayramı, özellikle de yılbaşı öncesinde tatil nedeniyle müşterilerin ellerinde ki parayı bayram süresince vade faizinde değerlendirmek istemeleri ve bankaların düşük kar marjı gözeterek ellerinde ki parayı sürümden kazanç taktiği gibi piyasaya sürmeleri nedeniyle bayram kredisi faiz oranları bu kadar düşmektedir.

İkinci bir neden ise bayram kredisi veren bankalar arasında yaşanan rekabet nedeniyle faiz toplama yarışı kızışmaktadır. Bu nedenle bayram kredilerinin faizleri düşüktür.

Akbank Kampanyası

Akbank tarafından ramazan bayramı kredisi veren Akbank bu yıl yine düşük bir faiz oranı yakalayarak müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı ümit ediyor.  Bayram kredisi çekmek için gerekli evraklar ise şunlardır;

Akbank bayram kredileri

 • Kimlik belgesi (internet başvurularında aranmaz)
 • İmza aşamasında elektrik, telefon veya doğalgaz faturalarından biri,
 • Maaş müşterisi olmayanların gelir belgesi, (Akbank Direkt’te istenmemektedir.)

Bayram Gelmeden Krediniz Garanti’de!

Aylık %1,29 faiz oranından başlayan Ramazan Bayramı Kredisi ile Garanti bayramdan önce ki tüm ihtiyaçlar için finansman kapılarını aralıyor. İsterseniz bu bayramı tatil yöresinde geçirin, ister çok istediğiniz otomobili, evi veya evinizin ihtiyacı olan mobilya takımını satın alın, borçlarını kapatmak için yapılandırma kredisi kullanın, Garanti’ye gelin, Ramazan Bayramında karlı çıkın.garanti bayram kredisi 2017

,Garanti Bankası bayram kredisi

Şubeye gitme derdi yok! Cepten başvuru yapın,  paranız hemen hesabınıza aktarılsın.

ramazan bayramı kredileri 2017

Ramazan bayramı kredileri

Garanti Bankası Faiz Oranları ve Hesaplama;

Çekilen KrediAylık FaizDosya masrafıAylık Ödeme Tutarı
25.0001,44125770,60 TL.
50.0001,342501502,83 TL.
75.0001,293752.225,76

Garanti Bayram Kredisine internet sayfasından hemen başvuru yapmak için tıklayın!

Ziraat Bankası

Devlet bankası Ziraat, Ramazan Bayramı için henüz bir kredi paketi açıklamamıştır. Girişimcilere 5 yıl vadeli değer, Çalışanın Artısı, Maaşını Ziraatten alanlara ve Oyak mensuplarına düzenlediği kampanyalar ile destek veren Ziraat bankası bu bayram da, düşük faiz oranı ile ihtiyaç kredisi vermeye devam edecek. Ziraat kampanyalar sayfasından kredinin ayrıntıları ve başvuru şartlarını takip edebilirsiniz.

INGBank

Başvuru işlemleri 3 adımdan ibaret olan ve 5 dakika içinde anında hesabınıza yatan INGBank bayram kredisi paketi sizlerle, Kefil yok, belge yok, maaş bordrosu talebi yok, evrak yok. Üstelik aylık %1,09 faiz oranından başlayan bu kredi sadece INGBank şubelerinde sizleri bekliyor.

İş Bankası

01 HAZİRAN tarihinde başlayan ve 04 TEMMUZ  tarihinde sona erecek olan İş Bankası geleneksel bayram kredi kampanyası başladı. Bu yıl iş bankası faizleri %1,25 oranına çekti.  3 ay ve 4 yıl arasında vade yapılabiliyor. Ramazan bayramı için sürenin uzatılacağı veya yeni bir kampanya düzenleneceği tahmin ediliyor.

İnternetten, ATM Cihazlarından, Alo İş Bankası 08507240724 telefondan, mobil uygulamalardan ve tüm banka şubelerinden bayramı kredisine başvurabilirsiniz. Faiz oranları hesaplama ve ayrıntılı bilgileri buradan öğrenebilirsiniz.

Bayram kredisi hesaplama;

Çekilen KrediAylık FaizTaksit SayısıDosya masrafıAylık ödemeKapama
10 bin lira1,292450502 TL.12.049
25 bin lira1,2736125907 TL.32.667
50 bin lira1,25482501.469 TL.70.500
100 bin TL.1,25485002.938 TL.141.000

Banka ayrıca maaşını İş Bankasına taşıyan emekliler için de bir kampanya düzenledi. Maaşını İş Bankasına aldıran emeklilere en uygun faiz oranı ile bayram kredisi verecek. Cebinizden anında başvuru için;

Nakit yaz Tc yaz Kredi Miktarını yaz Aylık Geliri yaz 4402’ye sms gönder anında onay gelsin.

Bankaların dönem dönem başlatmış oldukları kampanyalar ile finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç kredileri yolu ile de acil nakit ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.Bayram Kredisi En Düşük Faiz Oranı (GÜNCEL) Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. emre dedi ki:

  Kurban bayramı değil Ramazan bayramı 🙂

Sayfa başına git