Belediyelerin Ücretsiz Tablet Dağıtımı 2023 (HEMEN BAŞVUR)

Belediyelerin ücretsiz tablet dağıtımı devam etmektedir. E-devlet ücretsiz eba tablet dağıtımı başvurusu nasıl yapılır, meb ücretsiz tablet başvuru formu hakkında merak ettiklerinizi yazımız içinde okuyabilirsiniz.

Belediyelerin Ücretsiz Tablet Dağıtımı 2023 (HEMEN BAŞVUR)

Tabletsiz çocuk kalmasın projeleri ile Belediyeler tarafından ücretsiz binlerce tablet dağıtımı yapıldı. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Bilecik, Kayseri, Samsun, Adana, Sivas, Antalya gibi birçok şehirde tablet dağıtımı gerçekleştirildi. Evlerinde bilgisayar, tablet olmayan, durumu olmayan birçok öğrenci bu sayede eğitimlerine rahatlıkla erişim sağlayabildi. İçeriğimizden tablet dağıtımı başvuruları hakkında tüm bilgileri görebilirsiniz.

EBA Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapan Belediyeler Hangileridir?

Deprem nedeni ile uzaktan eğitim sistemine katılamayan, durumu olmayan öğrencilere tablet yardımı devam edip etmediği merak ediliyor. Daha önceki süreçte birçok belediye ve MEB tablet desteği vermişti. Tablet desteğinde bulunan Belediyeler ve Milli Eğitim Müdürlükleri aşağıdaki gibiydi:

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi
 • Bozüyük Belediyesi Ücretsiz Tablet Desteği
 • İzmir Belediyesi
 • Tuzla Belediyesi
 • Beşiktaş Belediyesi Askıda Tablet
 • Esenler Belediyesi Tabletsiz Çocuklar Kalmasın Projesi
 • Bağcılar Belediyesi
 • Yeşilyurt Belediyesi
 • Kadıköy Belediyesi
 • Adana Belediyesi
 • Arnavutköy Belediyesi
 • Çaldıran Belediyesi
 • Sivas Belediyesi
 • Kayseri Belediyesi
 • Konyaaltı Belediyesi
 • Nilüfer Belediyesi
 • Döşemealtı Belediyesi
 • Samsın Milli Eğitim Müdürlüğü
 • Baykar Genel Müdürü (MEB ile birlikte) Tablet Dağıtımı Gerçekleştirmiştir.

Depremzede Öğrenci Tablet Yardımı

Deprem nedeniyle çok sayıda öğrenci tablet ve bilgisayar gibi teknolojik cihazlarını ve hatta cep telefonlarını deprem nedeniyle enkaz altında kullanılamaz hale getirmek zorunda kaldı. Daha sonra tüm Türkiye’de seferberlik başlatıldı ve vatandaşlar ellerinden geldiğince nakdi veya başka türlü yardım göndermeye başladı. Daha sonra devletimiz de öğrencilerinin ülkemizde yaşanan asırlık felakette mağdur olmamaları için büyük yardımlar yapmaya ve çeşitli yardımlar yapmaya başladı.

Depremzedelere Bedava Tablet Başvuru Formu

Depremzedeler için ücretsiz tablet başvuru formu, e-devlet portalı üzerinden doldurulması gereken bir formdur. Bu formu doldurarak, depremzedelere devlet tarafından sağlanan tablet yardımlarından yararlanabilirsiniz. Ancak bu yardım formuna başvururken bilgilerinizin doğru ve eksiksiz girildiğinden emin olunuz. Başvurunuzda yanlış bilgi olması durumunda ileride alacağınız yardıma göre faiz uygulayarak bu yardım için ceza alabilirsiniz. Başvuru yapabilmek için e-devlet üzerinden afet mağduru destek uygulamasını bulmanız gerekmektedir.

İBB Ücretsiz Tablet Desteği Başvuruları Devam Ediyor mu?

İBB Ücretsiz Tablet Başvuruları yaparak bu tablet desteğinden yararlanan aileler, ihtiyaç sahibi oldukları tespit edilmiş kişilerden oluşmaktadır. İBB Ücretsiz tablet başvurusunda bulunmak isteyen ihtiyaç sahibi ailelerin başvuruda bulunabilmeleri için mutlaka İstanbul’da ikamet etmesi ve ihtiyaç sahibi olduklarının tespit edilmiş olması şartına uymaları halinde binlerce tablet dağıtımı yapılmıştı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ücretsiz tablet başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin başvuruları değerlendirerek ihtiyaç sahibi öğrencilere 40.000 bine yakın tablet dağıtımında bulunmuştur. Şuan itibari ile tablet dağıtımı başvuruları ise kapalıdır.

Bozüyük Belediyesi Ücretsiz Tablet Dağıtımı

Bilecik’in Bozüyük ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu uzaktan eğitimde öğrencilerin ihtiyaç duydukları tabletleri ücretsiz olarak dağıtan belediyeler arasında yer almıştır. ”GELECEĞİMİZE UMUT DAĞITIYORUZ” sloganıyla Mehmet Talat Bakkalcıoğlu: Bozüyük’teki tüm okullarda MEB tarafından tespit ve tavsiye edilen ihtiyacı olan öğrencilerin tamamına verilmek üzere ”500 ADET TABLET” dağıtımı gerçekleştirilmiştir. Açıklamalarında bulunmuştu.

Şuan itibari ile tablet dağıtımı durdurulmuştur.

İzmir Belediyesi Ücretsiz Tablet Desteği

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından 3 bine aşkın ihtiyaç sahibi öğrencilere tablet dağıtımı sağlanmıştır. Şuan için Belediye ücretsiz tablet başvurusu kampanyası sona ermiştir.

Tuzla Belediyesi Askıda Tablet Başvuru

Uzaktan eğitimde cihaz erişimi noktasında sıkıntı yaşayan öğrenciler için Tuzla Belediyesinin ”Askıda Tablet” kampanyasının başvuruları devam etmektedir. Uzaktan eğitim sürecinde şimdiye kadar Askıda Tablet Kampanyasında 15.837 tablet başvurusu alınmıştır. 1276 tablet bağışı yapılmıştır. Süreç ise hala devam etmektedir. Hemen sizlerde ihtiyaç sahibi olan öğrenciler için 2. el tablet bırakabilirsiniz.

Askıda Tablet” Dağıtımı:

 • Tablet ihtiyacı talebi alınır: Eğitim hayatında tablete ihtiyaç duyan öğrenci adına başvuruda bulunulur.
 • Yardımsever başvurusu yapılır: Eğitim hayatına destek olmak isteyen yardımsever bağış yapmak için başvuruda bulunur.
 • Uygunluğun incelenmesi: Öğrenci ve yardımseverin bilgileri uygunluk için incelenir.
 • Tabletin ulaştırılması: Uygun öğrencilere yardımseverin Askıdaki Tableti ulaştırılır.
 • Kimler başvurabilir: Askıda Tablet projemize Tuzla’da nedeniyle uzaktan eğitimde zorluk yaşayan ihtiyaç sahibi öğrenciler tablet edinmek için başvurabilir ve bu öğrencilere destek olmak isteyen yardımseverler Askıya Tablet bırakmak için başvurabilir.

Beşiktaş Askıda Cihaz Kampanyası

Beşiktaş belediyesi de öğrencilerin eğitime ara vermeden devam edebilmesi ve uzaktan eğitim sürecine destek olmak için ‘’Askıda Cihaz’’ kampanyası başlatmıştı. Beşiktaşlı ilçe sakinleri ellerindeki tablet, bilgisayar ve televizyonları belediye ekiplerine teslim ederek ihtiyaç sahibi kişilere uzaktan eğitim sürecine katkı sağladı.

Askıda Tablet, Bilgisayar, Televizyon kampanyası kapsamında bu zamana kadar 1.390 başvuru yapıldı. 25 adet bilgisayar, 217 Tablet, 17 tane ise televizyon bağışı gerçekleştirilmiştir.

Askıda Cihaz” kampanyasına Beşiktaş ilçe sınırları içinde ikamet eden ve uzaktan eğitim sürecinde cihaz eksikliğinden dolayı zorluk yaşayan, gerekli tüm cihazlardan yoksun olan öğrenciler ve aileler başvurabilir. Dayanışmaya katılmak ve cihaz bağışlamak için Beşiktaş’ta oturma şartı aranmaz ancak kurumumuzun erişimine uygun olması gözetilir. Başvuru süreci hala devam etmektedir. İhtiyaç sahibi aileler ve bağış yapmak isteyen vatandaşlar hemen başvurabilir.

Esenler Belediyesi Tabletsiz Çocuklar Kalmasın Projesi

Esenler Belediyesi’de uzaktan eğitim döneminde 8. ve 12. sınıf öğrencilerine öncelik vererek, 15 bine yakın öğrenciye tablet dağıtımında bulunmuştur. Şuan için başvurular durdurulmuştur.

Bağcılar Belediyesi Uzaktan Eğitime Destek

Uzaktan eğitim sürecinde eğitim gören çocukların eğitime ara vermeden devam edebilmesi için Bağcılar Belediyesi tarafından “Tablet Destek Kampanyası” başlatılmıştı. Belediye tarafından başlatılan bu kampanya ile yarınlarımız olan çocuklar ve gençler için ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitimine hep birlikte destek verelim çağrısı yapılmıştır. Yaklaşık olarak 10 bin öğrenciye tablet dağıtımı hedeflenerek dağıtımlar sağlanmıştı. Şuan için başvurular ve desteklemeler dondurulmuştur.

Kadıköy’de Uzaktan Eğitim Gören Öğrencilere Bilgisayar Desteği

Sen de katıl geleceği birlikte kuralım” sloganıyla yola çıkılan ”Bir Bilgisayar Bir Gelecek” koduyla başlatılan kampanyaya Yurtiçi Kargo da destek verdi. Türkiye’nin dört bir yanından evindeki çalışır durumdaki bilgisayarı bağışlamak isteyen yurttaşlar, bilgisayarlarını ambalajlayarak en yakın Yurtiçi Kargo şubesine ulaştırabilir.

Kadıköylü ihtiyaç sahibi öğrencilere bilgisayar desteği vermek için ”Elini Uzat Uzakta Kalmasınlar” kampanyası başlatıldı. Bu destek kapsamında belediyeye bağışlanan sıfır veya ikinci el bilgisayarlar Belediye tarafından ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelere ulaştırılıyor. 444 55 22 numarasını arayarak veya Belediyeye direkt olarak Ücretsiz laptop ve tablet başvurusu için, Halkla İlişkiler Saha Birimini arayarak, yapabilirsiniz.

Kadıköy Belediye ücretsiz Tablet Başvurusu devam etmektedir.

Sivas’ta 5 Bin Öğrenciye İnternet Paketli Tablet Desteği

Sivas Belediyesi, yeni tip Covid-19 sürecinde uzaktan eğitime erişim noktasında sıkıntı yaşayan 5 bin öğrenciye 1 yıllık anlaşmalı internet paketi yüklü cihaz hediye edildi. Salgın döneminde eğitimde fırsat eşitsizliğini yok etmek için başlatılan projenin tanıtımı ve ilk cihazların dağıtımı için Muhsin Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde program düzenlenmişti. Bu programda konuşan Sivas Valisi Salih Ayhan, Sivas Belediyesi’nin eğitime sağladığı destek ile büyük Türkiye’nin geleceğini şekillendiren güçlü nesillerin oluşmasına öncülük ettiğini belirtti.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin ise uzaktan eğitime erişim noktasında fırsat eşitsizliğini ortadan kaldırmak için ihtiyaç sahibi öğrencilere internet paketi yüklü tablet dağıtmaya karar verildiğini dile getirmişti. Başvuruları Sivas Belediyesi resmi sayfası üzerinden yapılan bu tablet desteği şuan için dondurulmuştur.

BAYKAR Tablet Yardımı Nasıl Alınır?

Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama da fırsat eşitliğine katkı sunmak hedefi ile yola çıktıklarını duyurmuştu. Kampanya kapsamında hediye edilecek bilgisayar ve tabletler Milli Eğitim Bakanlığı ile beraber ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırılacağını dile getirdi. 5 bin adet tablet ve hediye ettiklerini bildirdi. Şuan için bu destek durdurulmuştur.

Kayseri’de 10 Bin Tablet Desteği Yapıldı!

Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından uzaktan eğitim alacak ihtiyaç sahibi öğrenciler için 10 bin tablet desteği vereceğini duyurmuştu. Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre il genelinde ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik Valilik ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber çalışma yürütüldüğübelirtildi. Konu ile ilgili Melikgazi, Kocasinan, Talas ve Hacılar Belediye başkanları yaptığı görüşmeler sonrasında şu açıklamada bulundu.

Eğitimde fırsat eşitliğinin bütün çocuklara sağlanması gerektiği inancıyla, çocukların geleceğine katkı sunmak için Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde belediyelerimiz 10 bin adet tablet desteğinde bulunacaktır. Valilik ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde tabletler uzaktan eğitim alacak ihtiyaç sahibi yavrularımıza ulaşacaktır.

İfadelerini kullandı.

10 bin adet tablet desteği uzaktan eğitim sürecinde dağıtılmıştır. Kayseri Belediye ücretsiz tablet başvurusu sistem üzerinden şuan için kapalıdır. Detaylı bilgileri Belediye ile iletişime geçerek alabilirsiniz.

Konyaaltı Belediyesi’nden İhtiyaç Sahibi Olan Öğrencilere Tablet Desteği

Antalya’ da Konyaaltı Belediyesi’nin ekim ayı olağan meclis toplantısı, Nazım hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde, Semih Esen başkanlığında gerçekleştirilmiştir. 11 gündem maddesinin yer aldığı bu toplantıda başkan Esen, Covid-19 sebebi ile uzaktan eğitim gören öğrencilerin önemli bir sorunu haline gelen laptop ve tablet konusu gündeme taşındı. Konyaaltı Belediye Başkanı Esen, yoğun bir şekilde ailelerin ihtiyaçları konusunda belediyeye başvuruda bulunduğunu aktardı. Ekonomik nedenlerden dolayı her evde cihaz olmadığını söyleyen Esen:

Bize ulaşan talepleri imkanlar doğrultusunda karşılamaya çalıştık. Ancak hem Konyaaltı Kaymakamlığı’mıza hem de belediyemize bu konuda çok sayıda talep gelmeye devam ediyor.

diyerek açıklamada bulunmuştu. İhtiyaç sahiplerine tablet teslimleri yapılmıştır. Şuan için Konyaaltı Belediyesi ücretsiz tablet başvurusu site üzerinde başvuru kapatılmıştır.

Uzaktan Eğitime Tablet Desteği

Döşemealtı Belediyesi tarafından evinde laptop, tablet ve interneti bulunmadığı için uzaktan eğitim sistemi EBA’ya giremeyen öğrencilere ilk etapta 100 kişiye tablet bilgisayar ve ücretsiz olarak internet desteği sağlayacağını duyurmuştu. Belediye Başkanı Turgay Genç, uzaktan eğitime bilgisayarı, tableti ve interneti olmayan öğrencilerin olup olmadığının araştırılıp belirlenmesi talimatı ile araştırmalar yapılmıştı. Tespit edildikten sonra uzaktan eğitim sistemi EBA’ya giremeyen öğrencilere bilgisayar ve internet dağıtılması için Meclis toplantısına öneri verildi. Başkan Genç, öneri sonrası tüm partilerin oy birliği ile bütçe ve plan komisyonuna havale edildi. Alınacak karardan sonra ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtım yapıldı. Bununla birlikte ilçede bulunan okullara dezenfektan desteği de verilmiştir.

Nilüfer Belediyesi’nden Öğrencilere Tablet Desteği

Nilüfer Belediyesi uzaktan eğitimden mahrum kalan öğrencilere, eğitimlerine devam etmeleri için tablet dağıtımı sağladı. İhtiyacı olan öğrencilere verilen bu destek ile uzaktan eğitim sürecinde öğrenciler evlerinden canlı dersleri takip ederek derslerine katılımlarını gerçekleştirdi. Tableti ve bilgisayarı olmayan öğrencilere eğitimlerinden mahrum kalmamaları için destek olmak maksadı ile ‘‘Eğitime Destek Olun! Eksik Olmayın” sloganı ile başlattığı kampanya da dayanışmanın en güzel örneklerinden biri haline geldi.

Kampanya çerçevesinde toplanan cihazları ihtiyaç sahibi ailelerin evlerine giderek, öğrencilere ulaştırıldı. İhtiyaç sahibi ailelere verilen tabletler ve kulaklıklar sayesinde öğrenciler canlı derslerini aksatmadan takip edebildiler. Nilüfer Belediye Başkanı, ”Eksik Olmayın” kampanyasına destek olan hayırsever vatandaşlara teşekkür etti. Kampanya şuan için durdurulmuştur.

Samsun’dan ”Sınıf Tam Öğretmenim” Tablet Kampanyası 

Samsun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından toplumsal dayanışma, birlik ve beraberliğe destek olmak adına başlatılan kampanya ile 19 Mayıs ilçesinde uzaktan eğitimi almayan öğrenci kalmayacağı belirtilmişti. 19 Mayıs İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Demirkol yaptığı açıklamada, ”kampanya kapsamında EBA Canlı Ders ve EBA Portalı ile diğer internet tabanlı eğitim uygulamalarını kullanarak eğitime daha çok katılımı sağlamak amacı ile toplanan cihazlar ihtiyaç sahibi olan öğrencilere tespit edildi ve kısa süre içerisinde sahiplerine ulaştırıldı. Bağışta sıfır ve çalışır durumda olan ikinci el cihazlar kabul edildi.

Tespitler sonrasında teslimler, ilçe milli eğitim müdürlükleri ve okul müdürlükleri tarafından yapıldı. Tablet dağıtım önceliği ilk olarak kırsal bölgelerde TRT EBA TV‘ yi izleyemeyen ve EBA Destek noktalarına ulaşım konusunda sorun yaşayan, evde okul çağında kardeş sayısı fazla olan öğrencilere sınav döneminde olan 8. sınıf ve 12 sınıf öğrencilerinden dağıtıma başlanacak ve sonrasında 5. sınıf ile 9. sınıf öğrencileri sıraya konularak dağıtım sağlandı.

Adana’da Bilgisayar ve Tablet Toplama Kampanyası

Adana Büyükşehir Belediyesi, pandemi sebebi ile internet ortamında evlerinde eğitime devam eden tablet ve bilgisayarı olmayan ihtiyaç sahibi ailelere destek  vermek amacı ile kampanya başlatılmıştı. ”Bu Dayanışmada Gelecek Var” mesajı ile başlatılan kampanyayla ilgili açıklama yapan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, ”Kullanmadığınız eski tablet ve bilgisayarlar ile destek için yeni satın alınan tablet ve bilgisayarları toplayarak, ihtiyaç sahibi öğrencilerle buluşturuyoruz” diyerek toplumu davet etmiştir. Yardımda bulunmak isteyen kişiler, ve ihtiyaç sahipleri sefkatkoprusu.com adresinden form doldurarak bu yardımlara ulaşacağı bildirilmişti. Gerekli belgeler ile beraber Derman ekibine başvuruda bulunan vatandaşların bilgileri elektronik bilgi sistemi üzerinden sorgulanacak ve ihtiyaç sahibi öğrenciler tespit edilerek dağıtımlar yapılmıştır.

Yeşilyurt Belediyesi Tablet Desteği

Yeşilyurt Belediye Başkanlığı, Belediye ücretsiz tablet başvurusu son bulmuştur.

Çaldıran Belediyesi Tablet Dağıtımı

Çok sayıda öğrenciye ücretsiz dağıtım yapacağını duyurmuştu. Bu kampanya sona ermiştir.

Arnavutköy Belediyesi Tablet Desteği

Arnavutköy Belediyesi yaptığı açıklamada çok sayıda öğrenciye ücretsiz tablet dağıtacağını belirtmişti. EBA uygulamasını kullanan binlerce öğrenciye tablet desteği verildi. Şuan için Belediye ücretsiz tablet başvurusu kampanyası sona ermiştir.

Yorumlar

 1. Avatar of Buse Buse dedi ki:

  Ben anlama geriliğivar ben tablet yarbım istiyorum lise öğrencisiyim

 2. Avatar of Rüzgar Rüzgar dedi ki:

  Babamasoluorum alıyorum almiyolar derslerimkotu çok

 3. Avatar of Umut Umut dedi ki:

  Aileme söylüyorum almıyorlar derslerde aksiyorum

 4. Avatar of maram maram dedi ki:

  biz 3kardeşiz hafızlık okuyorum tablete ihtiyacım var evde ne telefonum nede bilgisayarım var bir tane tablet alabilirmiyim

 5. Avatar of Mehmet Akkaya Mehmet Akkaya dedi ki:

  Benim işim yok evim yok dorudürüs işimyok evkirami zorlanıyorum çok madulum 3 çocuk var okulagidiyo tablet alacak param tablet başvuru yapmak istiyorum

 6. Avatar of Hakan öngör Hakan öngör dedi ki:

  Üç tane oğlum var çocuklarım için öğrenci tablet yardımı bekliyoruz lütfen yardım edin

 7. Avatar of Meryem Meriç Meryem Meriç dedi ki:

  Tablete çok ihtiyacım var Bana o hemen hızlı ulaştırabilme şansınız var mı

 8. Avatar of Meryem Meriç Meryem Meriç dedi ki:

  Tablete ihtiyacın çok var en kısa zamanda yoloya bilimisiniz

 9. Avatar of Ayten duman Ayten duman dedi ki:

  Ben kiraci yim benim. Made durmum yok .oyuzden.sizden .yardim.istyurum.benim.buyuk .kizimvar.acik.oretihmde.sinavlara.giremiyurum.ona.bir.tane.tablet birtanrbilgisar.verin.tesekuler

 10. Avatar of Zeynep basarpaci Zeynep basarpaci dedi ki:

  Eşim calismiyor çocuklarım için tablet istiyorum iki çocuğum var ve okula gidiyorlar ihtiyacımız var

 11. Avatar of Yüksel Yüksel dedi ki:

  Biz üç kardeşiz babamızı 8 yıl önce kaybettik 2016’da annemiz bize bakamıyor yetemiyor bir tane kardeşim �lkokula gidiyor abim ortaokul ben de ortaokula gidiyorum umarım tablet verirler

 12. Avatar of Siyar keter Siyar keter dedi ki:

  Biz dört kardeşiz ve iki kişi okula gidiyoruz ve internet ve teknoloji alanında sıkıntı yaşıyoruz mati durumumuz çok kötü 😭1tablet vere bilirmisiniz

 13. Avatar of AytenTüser AytenTüser dedi ki:

  Ben kiracıyım kiram Zor ödüyorum ben ev hanımıyım 3 çocuğun var üçü bir sınıfa Bir kızım var Bir kızım var açık öğretimde sınavlara giriyor ama benim madde durumun yok eşim çalışmıyor geçici olarak çalışıyor çok hasta benim bunlara çok ihtiyacım var sizden tablet bilgisayar istiyorum şimdiden teşekkürler

 14. Avatar of Muhammet can atak Muhammet can atak dedi ki:

  Orta okul öğrencisiyim telefon tablet ihtiyacımvar

  1. Avatar of Zeynep Zeynep dedi ki:

   Ben Ankara’da oturuyorum önce haber başvurusu yaptım ama hiçbir şey demediler bana kabul etmediler Siz de verebilirseniz çok iyi olur yani oğlum çok istiyor durumuzuz yok

 15. Avatar of İslim karadeniz İslim karadeniz dedi ki:

  Kocam sakat çalışmıyor 5 çocuğum var geçim olmuyor depremde dolayı çadırda kalıyoruz çocuklarım 5 tanesi okula gidiyor hangisine telefon vereceğimi bilemiyorum lütfen bizde destek çıksanız iyi olur “şanlıurfa” Akabe mahallesi 1458 sokak kapı no/1

 16. Avatar of Yasemin tuser Yasemin tuser dedi ki:

  Ben kiraciyim kirham Zor odiyurum Ban yardimi edin ben calismiyum Ban tablet bilgisayar ityacim var benim madem dorom yok derse giremiyorum can li derse giremiyorum sihmdiden tesekkur ederim

 17. Avatar of Miktat karaca Miktat karaca dedi ki:

  Biz depremzedeyiz bir evde 2 aile yaşıyoruz evde 5 öğrenciğiz okula gidemiyoruz derslerimizden gerikalıp internetimiz yada ders göreceğimiz tablet yada telefon yok sesimizi duyun kimse yokmu lütfen

 18. Avatar of Elanursabahat Elanursabahat dedi ki:

  1 tane taplet verirmisiniz deprem zedeyiz

 19. Avatar of Elif Elif dedi ki:

  Bakanım benim 4oğlum var hep benim telefonla ödev yapıyorlar

 20. Avatar of Gökhan Gökhan dedi ki:

  Ben epleks hastasıyım yüksek ilaç içiyorum tansiyon var sağ elim donduralacak çalışamıyorum aile ihtiyacımız var. 2tane kız çocuğu var. Birisi ilkokul öğrenci 3 sınıfa geçti leptop alamıyorum ihtiyacımız var. Kac kez başvuru yaptım gelcek dedi gelmedi nolur sizden yardım etmenizi istiyorum. Yardim ederseniz hepinize allah razı olsun derim çok dua ederim.

 21. Avatar of HATİCE HATİCE dedi ki:

  Sayın bakan nım ben üç çocuk okutuyorum benim tablet te ihtiyacınız var benim telefon num iyi değil

 22. Avatar of Hat Hat dedi ki:

  Tablete ihtiyacımız var derslerimiz için ben ve abim kardeşim için bizim

 23. Avatar of Şevanur Şevanur dedi ki:

  Tablete ihtiyacımız var derslerimiz için ben ve abim kardeşim için bizim

 24. Avatar of Yaseemintuser Yaseemintuser dedi ki:

  Ben kiracıyım kirami zordur diyorum lütfen bana yardım edin benim buna çok ihtiyacım var sen tablet ve bilgisayar derslere giremiyorum sınavlara giremiyorum sınav sınav yapamıyorum sizden tabletle bilgisayar istiyorum buna çok ihtiyacım var alamıyorum madem hiç yok ben çalışmıyorum o yüzden başvuruyorum şimdiden teşekkürler bana ulaşabilirsin bu numaradan ulaşabilirsiniz

 25. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  Benim çocuk ların ihtiyaçı var gerçekten durumum yok çok istiyor tableti veriseniź çok sevinir

 26. Avatar of Musa Musa dedi ki:

  Sayın bakanım 3 çocuğum var hep benim telefodan ödev yapıyorlar

 27. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Sayın bakanım benim kardeşim ödevlerini bir telefonla yapamıyor benle o bir telefon için kavga bile ediyoruz ama sizin sayenizde kardeşim inşallah ödevlerini yapacak lütfen sayın bakanım saygılar

 28. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Sayın bakanım benim oğlumun tablete çok çok ihtiyacı var çünkü telefonum 12 GB ve içinde ders çalışamıyor lütfen bir tane tablet gönderin adresim doğanlar mahallesi Bornova

 29. Avatar of EUU EUU dedi ki:

  TABLET İSTİYORUZ

 30. Avatar of Sevgi Sevgi dedi ki:

  Sayın bakanımız kızım dersleri telefondan yapıyor ama telefon donduğu için derslerini zorla yapıyor lütfen tablet gönderin adresimiz Adana-ceyhan muradiye mahallesi

 31. Avatar of Hakan öngör Hakan öngör dedi ki:

  Sayın bakanlığımız ilkokulla giden oğlum var dersleri anlayamıyor lütfen sizden ricam tablet yardım bekliyoruz hallah rızası için yardım edin

 32. Avatar of Ali berat Çakır Ali berat Çakır dedi ki:

  sınavlar başladı derslerinden gerideyim durumumuz olmadığı için devletten rica ediyorum adres=ankara mamak başak mahallesi 1680 cadde kavak apartman 11/10

 33. Avatar of Halit Halit dedi ki:

  Allah rızası için tablet verin

 34. Avatar of Şerife eroglu Şerife eroglu dedi ki:

  Biri İTÜ ögrencisi biri onbirinci sınıf iki çocuğum okuyor ikisininde bilgi sayarı yok telofondan çalışmaya çalışıyorlar addi imkanım olmadıgı için alamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 35. Avatar of Efe egemen Efe egemen dedi ki:

  2 tane oğlum var 2 tane tablet istiyorum

 36. Avatar of Yeşim Yeşim dedi ki:

  Matdi durumumuz iyi değil baştan başvuru yapmıştık bizimki çıkmıştı ama elimize ulamadi

 37. Avatar of Gökhan Gökhan dedi ki:

  Ben epleks hastasıyım çalışamıyorum yüksek geldi komaya girdim hastane de 5 gündür yatıyorum dum daha dün beni taburcu oldum. 2 tane kız çocuğum var küçük kız 1.5 yaşında da büyük kiz 9 yaşında ilkokula 3 sınıfa geçti tablet alamıyorum ve kırtasiye malzemesi yardımı etmenizi istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim hepinize allah razı olsun derim çok dua ederim.

 38. Avatar of ABDULLAH ABDULLAH dedi ki:

  tablet istiyorum TORBALI İZMİR

 39. Avatar of Necmettin Necmettin dedi ki:

  Benim kızımın hiç tableti yok

 40. Avatar of Emine Emine dedi ki:

  LÜTFEN

 41. Avatar of Emine Emine dedi ki:

  Gaziantep Şehitkamil kılıcı milli sokak lütfen ihtiyacım var

 42. Avatar of Emine Emine dedi ki:

  Lütfen tablet çok ihtiyacım var

 43. Avatar of Sema Sema dedi ki:

  Efe Egemen

 44. Avatar of İki oğlum var İki oğlum var dedi ki:

  9 231 sokak no 6 kat3 çiğli harmandalı İnönü tablet istiyorum

 45. Avatar of Sema başaran Sema başaran dedi ki:

  9 231 sokak no 6 kat3 çiğli harmandalı İnönü tablet istiyorum

 46. Avatar of Yeter tezcan kızım medine tezcan Yeter tezcan kızım medine tezcan dedi ki:

  Benim dört çocuğum var dördüde okula gidiyor evde taplet bilğisayar yok bizede verir seniz çok mutlu oluruz ayrıca biz köyde oturuyoruz imkanlarımız oldukça kısıtlı bununda göz önüne bulunmasını istiyorum kızım 9a oğlum 11eoğlum6 ya öbür oğlum da anasınıfına gidiyor arajtıra bilirsiniz

  1. Avatar of Remzihan Remzihan dedi ki:

   Banada yardım eder misiniz babam şeker hastası babam çalışmıyo o yüzden babam tablet alamıyo nütfen yardım edin ailede 9 kişiyiz 7 kızım var 1 de ölüm 9 yaşında bize yardım edin 1 erkek 2 küçük kız çocuğum var bize tablet verir misiniz

 47. Avatar of seyitcan seyitcan dedi ki:

  2 kardeşiz madi durumumuz kötü borcumuz var dersleri çalışmak için tablete ihtiyacımız var

 48. Avatar of Şener akdoğan Şener akdoğan dedi ki:

  4 çocuğum var 1i 6 gidiyo öbürü 4 gidiyor büyük kızımda lise 1’e gidiyor bitanede 3’bucukluk çocuğum var annesi ev hanımı babası çalışıyor

 49. Avatar of Şener akdoğan Şener akdoğan dedi ki:

  4 çocuk 3’ü okulagidiyor 1’ide 3 buçuk yaşında
  Annesi ev hanımı babası çalışıyor

 50. Avatar of Rabia Rabia dedi ki:

  Tablet yardımına ihtiyacım var birçok konudan geri kaldım.maddi durumumuz yok almak için geleceğime dair hayallerim var benim lütfen yardım edin

 51. Avatar of Gamze Gamze dedi ki:

  2 çocuğum var ikisine de alamadım

 52. Avatar of SELVİ ALAKUŞ SELVİ ALAKUŞ dedi ki:

  4 kardeşiz tablete çok ihtiyacım var Gaziantep yaşıyorum eba hocalara ödev atıyor giremiyorum

  1. Avatar of Esmagulkala Esmagulkala dedi ki:

   Ben 7. Sınıfım tablet lazım derslerden hep 50 aliorum lütfen ben hep başvuruldu yaptım ama gelmedi 2 evimiz ve bi arabamız var ama durumumuz yok lütfen