Devlet Destekli

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2020

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2020

Kredi ve kredi kartı borcu olanlara müjde! Bankalar 2020 yılında da  borçlulara borç kapatma kredisi verilmektedir. Daha evvel Ziraat Bankası, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalar tarafından verilen borç kapatma kredileri bu yıl devlet bankaları tarafından uygun faiz oranları ve uzun vadeler ile veriliyor. Borç kapatma kredisi kimlere verilir diye merak edenler için bankaların şartlarının farklı olduğu söyleyelim. İçeriğimizde borç kapatma ve transfer kredisi veren bankalar ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi

Ülkemizde artık kredi çekmemiş ya da kredi kartı kullanmayan çok nadir vatandaşımız var. Ülke genelini düzenli geliri olan vatandaşlarımız temsil etmektedir. Asgari ücretin 2.324 TL olduğunu hatırlatacak olursak ay sonunu getirmek oldukça zor olmaktadır. Özellikle taşıt ya da konut almak isteyenler yükselen fiyatlar ve pahalı hayat koşulları nedeni ile kredi almak durumunda kalmaktadır. Faiz oranları da oldukça yüksek olduğundan kredi borcu ya da kredi kartı ekstresi ödenmediğinde borç sürekli olarak artmakta ve hatta ikiye katlamaktadır. Ödeyemedikleri borçlar sebebi ile çoğu vatandaşımız icralık olmaktadır. Aşağıda yazılı bankalar borç kapatma kredisi vermektedir.

 1. Akbank
 2. İş Bankası
 3. TEB
 4. Garanti Bankası
 5. ING Bank
 6. Denizbank
 7. Vakıfbank
 8. Burganbank
Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Bankalar borcu olan müşterilerini sürekli olarak borçlarını kapatmaları yönünde aramaktadır. Bankaların bu anlamda ellerinde bulundurdukları yetkiler vardır. Özellikle ödenmeyen borçlar için müşterilerine bankalar tarafından borçlarını kapatmaları için ek süre verilmektedir. 90 günlük süre içerisinde borçlarını ödemeyen vatandaşlarımız hakkında icra takibi başlatılmaktadır. Bu süre içerisinde artık muhatap bankalar olmaktan çıkarak avukatlar olmaktadır. Bankadan icra geldi isimli içeriğimizi inceleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avukatlar tarafından borcunuzu en kısa sürede kapatmanız, yoksa icralık olacağınız yönünde açıklamalar yapılmaktadır. Avukata belirli bir süre vererek borçlarınızı ödeyeceğinizi taahhüt ederseniz hakkında başlatılan icra takibi durdurulmaktadır. İşte bankalar tarafından müşterilerinin icra takibinde olmamaları ve borcun icra marifeti ile tahsilatının gerçekleşmesinin önüne geçilmesi amacı ile borç kapatma, borç transfer ya da borç yapılandırma kredileri verilmektedir.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Yapılandırma ile borç kapatma kredileri birbirinden farklı uygulamalardır. Borç kapatma kredileri, mevcut borcun kapanması amacı ile bankalar tarafından verilen ihtiyaç kredilerini ifade etmek amacı ile kullanılmaktadır. Ancak borç yapılandırma işlemi icraya giren ya da ödenmeyen borçların en uygun faiz oranını sunan bankaya transfer edilerek yeniden hesaplanmasını ifade etmektedir. Borç kapatma kredisi veren bankaların müşterilerinde aradığı bazı şartlar bulunmaktadır. Borç kapatma kredileri genel olarak icra takibine girmeyen borçlar için geçerli olmaktadır.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Genel olarak bu imkanlar bireysel müşterilere nazaran tüzel kişilerin borçlarını yapılandırır ya da borç kapatma kredileri verirler. Bankalar beyannamelerinde icralık borçların yapılandırabileceğini yazsa da çoğu banka tarafından icraya girmiş borçlara kredi verilmemektedir. Siz de kara listeye girmemek adına bankalar tarafından verilen kredilerinden yararlanarak borçlarınızı bir an evvel kapatabilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi

Borçlarınız ile yapılandırma imkanı sunan bankalardan bir tanesi de Finansbank olmaktadır. Diğer bankalara ücretsiz EFT yapabilirsiniz. Uygun ödeme koşullarından yararlanarak borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

 • Diğer bankalara ait kredi ve kredi kartı borcu olanlar borçlarını QNB Finansbank şubelerine transfer edebilir.
 • Ek hesap, Finansbank’a olan borçlar ve ek hesaplar kampanya dahilinde değerlendirilmemektedir.
 • İhtiyaç kredisi borçlarının tamamı için işlem yapılırken, kredi kartı borçları için kısmi olarak ödeme yapılmaktadır. Ayrıca şube tarafından sistem üzerinde görülen tutarlardan daha tutardaki borçlar için transfer yapılmaz.
 • Farklı bankalara yapılacak olan para transferleri bir sonra işlem gününde ulaşmaktadır.
 • Kredi kartı borçları için ekstra bir işlem yapılması gerekmemektedir.
 • Kredi borçları için ise bankalar ile iletişime geçilmesi esastır.

T.C. kimlik numaranızı 5030‘a göndererek ön başvuru işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra banka şubelerine gitmeniz gerekiyor.

Kredi Tutarı Aylık faiz Kredi Vadesi Aylık Taksit Tutarı
10.000 TL %0,79 60 219 TL
10.000 TL %0,89 60 277 TL
10.000 TL %1,26 60 255 TL

Borç transfer kredisi başvuruları için banka tarafından sizden talep edilecek evraklar ikametgah belgesi, kimlik belgesi ve gelir belgesi olacaktır.

Denizbank Transfer Kredi

Denizbank diğer bankalardan farklı olarak emeklilere transfer kredisi vermektedir. Diğer bankalara ait kredi borçlarını transfer ederek daha uygun taksitlerde ödeyebilirsiniz. Başvuru şubeler aracılığı ile yapılmaktadır. Banka müşterilerinden kefil talep etmemektedir. 60 aya varan vadeler ile borçlarını tek çatı altında toplayabilirsiniz. Kredi başvuru için bankanın sizden talep edeceği evraklar;

 • Gelir belgesi
 • T.C. kimlik belgesi
 • Bankadan temin edilecek olan kredi başvuru formu
 • İkametgah belgesi ya da son aya ait fatura gerekmektedir.

Faiz oranı %0,89 olmakla beraber örnek ödeme planı aşağıdaki gibidir;

Kredi tutarı Vade Aylık taksit tutarı
10 bin TL 12 ay 892,31 TL
10 bin TL 60 ay 226,59 TL
10 bin TL 24 ay 474,55 TL
10 bin TL 36 ay 336,05 TL
10 bin TL 48 ay 267,36 TL
30 bin TL 60 ay 679,77 TL
40 bin TL 12 ay 3.569,24 TL
40 bin TL 60 ay 906,36 TL
50 bin TL 12 ay 4.461,55 TL
50 bin TL 60 ay 1.132,95 TL
100 bin TL 12 ay 8.923,10 TL
100 bin TL 60 ay 2.265,90 TL

İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapabilir, hemen diğer banklara ait borçlarınızı tek çatı altında toplayabilirsiniz.

TEB Borç Transfer Kredisi

Kredi kartı ve diğer bankalara ait borcu olanların transfer kredisi alabileceği bankalardan bir tanesi de Türk Ekonomi Bankası olmaktadır. TEB bankası 2020 yılı için duyuru yaptı. Banka 2020 yılında borç transferi yapacak olan kişilere Aylık %0,89 faiz oranları ile kredi vermeye devam edecek.

Banka tarafından kredi için herhangi bir komisyon ya da üret talep edilmemektedir. Aylık %0,89 faiz oranı ile borç transfer kredinizi size en yakın TEB şubelerine giderek kullanabilirsiniz.

 • Bankanın dijital şubesi olan CEPTETEB üzerinden borç transfer işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır.
 • 250 TL’den 10 bin TL’ye kadar olan borçlarınız için transfer işlemlerinizi yapabilirsiniz.
 • Şayet kartınızdan bir takvim yılı içinde 3’ten az ödeme gerçekleştirirseniz bu durumda kredi kartından nakit çekimi yapılamamaktadır.
 • 12 taksite kadar kredi alabilirsiniz.

blank

Örneğin 10 bin TL krediyi 24 taksit ile çekmeniz durumunda aylık olarak 478,62 TL ödersiniz.

Akbank Taksitli Borç Transferi

Kredi kartı borçlarını taksitlendirilmesi amacı ile kredi veren bankalardan bir tanesi de Akbank olmaktadır. Diğer bankalara ait kredi kartı borçları Axess karta aktarılmaktadır. Ayrıca ücretsiz bir şekilde 12 aya varan taksitler ile borçlarınızı ödeyebilirsiniz. 200 TL ile 20 bin TL’ye ait borç tutarlarını %1,25 faiz oranı ile ödeyebilirsiniz. Akbank Direkt üzerinden kredi kartı borç transferi yapabilir ve hemen borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Borç tutarı Aylık Faiz Taksit Aylık Taksit Tutarı
1.000 TL %1,25 6 175,53 TL
1.000 TL %1,25 12 91,68 TL

Bankalardan borç kapatma kredisi alarak kredi ya da kredi kartı borçlarınızı takibe girmeden evvel kapatabilirsiniz. Özellikle Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank gibi devlet bankaları tarafından kredi kartı borçlarının kapatılmasına yönelik olarak verilen düşük faizli kredilerden yararlanabilirsiniz. Diğer bankalara ait borçlarınızı bu bankalara transfer ederek bir an evvel daha az maliyetle borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Aşağıda sizler için sık sorulan soruları cevapladık. YORUMLAR bölümünden sizde sorularınızı iletebilirsiniz. Sizlere cevap vermekten mutluluk duyarız.

ING Bank %0,79 Faizli Borç Transferi

Borç transferi ING Bankası tarafından 0,79 faiz oranı ile müşterilerine sunmaktadır. Borç transferi ile borçlarınızı mevcut kredilerinizi tek bir çatı altında toplayıp mevcut krediniz için belirlenen vade ve taksit ödemelerini yeniden yapılandırabilir ve böylelikle kazanç elde edebilirsiniz. ING Bank tarafından düşük faizli kredi yapılandırma şartları ise şu şekilde sıralanmıştır;

 • Borç transferi 3-60 ay arası vadelerde geçerlidir.
 • Dosya masrafı kredi bedelinin binde 5’i olarak alınmaktadır.
 • Borç transferi için uygulanacak olan faiz oranları asgari 0,79 iken azami 1,89 olacaktır.
 • Kredi notu ise asgari 1850 puan olarak belirlenmiştir.

Örneğin 20 bin lira ihtiyaç kredisi için uygulanacak faiz oranı % 0,79 ve kredinin vadesi 60 ay ise aylık taksit tutarı 438 lira; toplam geri ödeme bedeli ise 26.316 lira olacaktır. 15 bin lira için belirlenen örnek maliyet tablosu aşağıdaki görselde verilmiştir.

blank

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar Listesi 2020

Vakıfbank Taksitli Borç Erteleme 2020

Kredi kartı borç transferi sunan Vakıfbankası 20 bin liraya varan kredi kullanımını azami 18 ay vade ile 1,69 faizle uygulanacaktır. Vakıfbank taksitli ihtiyaç kredisi kullanımı ile ilgili maliyet tablosu ise aşağıda verilmiştir.

blank

Burganbank

Tüm borçlarınızı tek bir yerde toplamak amacıyla Burgan Bankası 1,99 faiz oranı üzerinden kullandıracağı ihtiyaç kredisinde ödeme zorluğu çeken müşterilerine 60 ay vadeli kredi kullanımı sunmaktadır. Her müşterinin bütçesine uygun kredi aylık taksit tutarları ile ödeme planı oluşturulur. Böylelikle tek bir çatı altında toplanan borçlarınızı uygun ödeme koşulları ile ödeyebilirsiniz.

Kredi Tutarı Vade (Ay) Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti
10.000 TL 12 1,99% 968 TL 50 TL
10.000 TL 18 1,99% 690 TL 50 TL
10.000 TL 24 1,99% 552 TL 50 TL
10.000 TL 36 1,99% 417 TL 50 TL
10.000 TL 48 1,99% 352 TL 50 TL
10.000 TL 60 1,99% 315 TL 50 TL

Hangi Bankalar Kredi Transferi Yapıyor?

Kredi transferi için gerekli şartların oluşması durumunda aşağıda sayılan bankalar kredi transferi yapmaktadır.

 1. Garanti
 2. Akbank
 3. İşbankası
 4. TEB
 5. ING Bank

Kredi Üstüne Kredi Çekilir mi?

Bu soru tamamen müşterinin kredi puanlamasına bağlıdır. Aylık geliri ve gideri dengeli olması durumunda kredi üstüne kredi çekilebilir.

Aynı Anda Kaç Bankadan Kredi Alınır?

Eğer geliriniz taksitlerinizi ödeyecek durumda ise ve bunu belgeler iseniz, isterseniz 10 bankadan kredi çekebilirsiniz.

Konut Kredisi Varken İhtiyaç Kredisi Çekilir mi?

Halen ödemekte olduğunuz konut krediniz olsa da, taksit ve ödeme dengesi konusunda probleminiz yok ise rahatlıkla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Eşi İcralık Olan Biri Kredi Alabilir mi?

Kişinin eşinin icralık olması kredi puanlamasını etkilemez. Bu kapsamda icra şahsidir ve eşinin üzerine kayıtlı taşınır ve taşınmazları etkileyemeyeceği gibi kredi puanlamasına da etki etmeyeceği düşüncesindeyiz.

Kredi Çekerken Eş Onayı Gerekir mi?

Kefillik, ipotek tesis edilmesi gereken krediler, konut kredisi gibi finansmanlar için eşin yazılı olarak rızasının alınması gerekir. Yine bankalar tarafından kredi mevzuatı kapsamında eş onayı da talep edilebilir.

] }Yorumlar
 1. blank Zafer dedi ki:

  Ben buraya 3sefer yazdım bir cevap bile yok bu nasil devlet destekli ne yapmamiz gerek

 2. blank Lokman dedi ki:

  Slm borç kapatma kredisi istiyorum bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 3. blank Zafer dedi ki:

  120bin porcları kapatıp bir yere ödeme yapmak 2ay sonra emeklilik VAR ayda 2000 bin öderim

 4. blank Zafer dedi ki:

  Neden benim yorum gözük muyor

 5. blank Zafer dedi ki:

  120 bin çekmek borçları kapatıp bir yere ödeme yapmak 2ay sonra emeklilik VAR ayda 2000 bin öderim

 6. blank Lokman dedi ki:

  Slm bana acil 20 bin lira para lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 7. blank Ozkan dedi ki:

  Sizi yazmıştım cevap gelmedi ne olursunuz yardım edin engelligim evimielimden alacaklar Allah razısi için banadayardımci olun yalvarıyorum

 8. blank Hasan kiriş dedi ki:

  15.000 TL kredi çekmek istiyorum yardımcı olabilirsiniz

 9. blank şeref karaman dedi ki:

  ben emekliyim başka bankadan kiredim var tek bankaya tasimak istiyorum emekli maişimida taşiyacam bi bankaya taşiyip duzenli odemek istiyorum bana yardimci olursaniz memnun olurum

 10. blank Elmas dedi ki:

  Kredi,kredi kartı ve tapunun üzerindeki ipoteği kaldırmak için borç kapama kredi istiyorum

 11. blank Mehmet dedi ki:

  Halk bankası işbbankası ziraat bankası tüm borçları bir araya toplayıp ben öğrenci servisi işi yapıyorum 60 ay taksitle devlet destekli kredi nasıl çekebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 12. blank Borç kapatma kredisi şirket için dedi ki:

  Biz şirketlere 40 bin liraya kadar kredi veririz. İsterseniz trilyon borcunuz olsun. Esnaf iseniz bizden borç kapatma kredisi çekebilirsiniz. Selamlar

 13. blank Ozkan dedi ki:

  Size yazmıştım cevap gelmedi ne olursunuz yardım edin evimi elimden alacaklar

 14. blank Tuğba dedi ki:

  Kredi ve kredi kart borcumu kapatmak istiyorum tek çatıda altında toplamak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 15. blank Murat dedi ki:

  Kiredi karti ve kiredi borcumu kapatmak istiyorum kiredi karti açık olsun

 16. blank Ayşe dedi ki:

  Benim evkredi borcum var kredikartı borcum borcum özel banka devlet bankası’ndan kredi cekip krediyi kapatmak istiyorum 90tl istiyorum borc kapatmak icin

 17. blank Ayşe dedi ki:

  5000 TL kredi istiyorum kira mi ve faturalarımi ödemek için

 18. blank Rasim atlı dedi ki:

  Kredi kapalı borç istiyorum 20000 kredi.ye 15000 elime.olmak.uzerw 35000.

 19. blank tamer dedi ki:

  hepsı aldatmaca borc kapatma kredi için vakıf bank konustum kredi cıkmıyor dedi.kamu bankasına geceyim ıstemistim nafile

 20. blank Reşit Şahinkaya dedi ki:

  Ben Gaziantep Şahinbey belediyesi tarafından TOKİ taksidi ödüyorum 6yilim bitsin 4 yılın kaldı parasını peşin verip yapımı almak istiyorum bunun için kredi kullanmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 21. blank Mahmut caliskan dedi ki:

  Ben krediye basvurdum henuz bir sonuc alamadim halk bankasina

 22. blank Ibrahim dedi ki:

  Benim icralik dosyam var kredi çekip borcumu ödemek istiyorum tek bir bankadan

 23. blank Bülent Abiş dedi ki:

  Benim bir ingilizce kursuna imza attım ama gidemedim ve kursu iptal edemedim ve kurs beni 4 ayrı icraya verdi ne yapa bilirim bana yardımcı olursanız sevinirim

 24. blank Meral dedi ki:

  Benim acil paraya ihtiyacım var hiçbir şeye para yetiştiremiyorum evim icraya gideecek

 25. blank Mahmut dedi ki:

  160 binlira bankalara borcum var ve hepsini bir araya toplamak istiyorum aylık 3500 öderim nasıl yardımcı olursunuz bana

 26. blank Mehmet sadık daş dedi ki:

  Kredi kartı borclarimi tek çatı altında toplamak istiyorum

 27. blank Mehmet sadık daş dedi ki:

  Benim 3 bankaya borcum var bende birleştirmek istiyorum

 28. blank Halil dedi ki:

  Benimde bankalara borcum var borç kapatma kredisi istiyorm

 29. blank Mahmut dedi ki:

  130.000 3 ayrı bankaya borcum var bunları tek banka da toplamak istiyorum.Bunları ödeyemeyecek durumdayım ya hiç ödemeyeceğim yada tek bankada uzun vade ile ödeyeceğim ne yapmam lazim maaşım 6.bin tl

 30. blank Ersin parmaksız dedi ki:

  3000 tl borcum var icralık oldum corana virüsünden ise gidemiyorum 7000 tl kredi istiyorum ayda 400 tl oderim

 31. blank Bahtiyar dedi ki:

  750 TL öderim

 32. blank Corona Virüsü Kredisi dedi ki:

  Corona virüsü nedeniyle borç kapatma kredisi 2020 yılında verilecek mi?

 33. blank Mustafa dedi ki:

  Çok Acil krediye ihtiyacım var borçumu kapatayin

 34. blank Sefa dedi ki:

  Bende 124 bin bırcum var 4000 maaş alıyorum ödemem 3.200 bende bi şekil geçin meye çalısıyorum allah herkeze yardım etsin

 35. blank Polat dedi ki:

  Ustadim allah yardımcın olsun, zor işler. Yapılabilecekler belli:
  – Geliri arttır ( 2. iş, eşininde çalışması, yandan birşeyler alıp satma, abinden azda olsa koparmaya çalış veya elindeki bazı şeyleri alıp sat..)
  -Gideri azalt ( sana kalmış birşey)
  -Vadeyi uzat ( ödemeleri uzun dönemeye yayarak, daha rahat durumun içinden çıkmaya çalış)
  Tercih senin

 36. blank İbrahim dedi ki:

  öncelikle sakin ol evin yada araban varsa sat nakite cevircehin birşeyler varsa sat aylık giderlerini yaz içki sigara kullaniosan ya bırak yada azalt lüks harcamaları kes market alışverişlerini toplu yap sebze hariç eş dost aile sana kim destek olabilir bak borcun vadesini uzat aylık odemen düşsün odeyecegin borç artar ama aylık taksit düşer daha sonra ara ödeme yaparsan faizden düşer buda odeyecegin meblayi düşürür her şeyden önce sakın ol banka seni içeri atsa borcu kimden alçak bunu düşün rahat ol Allah yardımcın olsun borç hepimizde var

 37. blank ipek alakış dedi ki:

  benimde çok borcum var bende eşimle çektim önce beraber ödüyorduk sonrasında ne olduysa buütün borç benim üstüme kaldı suan bir kızım var 2 yaşında ve ben onun için bişeyler yapmak istiyorum onun bana yardımcı olursanız cok sevinirim

 38. blank CEngiz dedi ki:

  Pazartesi gunu ilk isim benimde borc kapatma kredi almak olucak bu isi bi kac arkdasim daha soyledi bence cok.mantikli 2 bankaya 1500 1500 oduycegime tek bankaya 900 1000 oderim kafam ragat olur

 39. blank Tek bankaya tek borç dedi ki:

  Tüm borçlarımı sayenizde tek bankada topladım. Bu siteye çok teşekkür ederim. Aklım başıma geldi. 2020 yılında en düşük faizden faydalandım. Bence tek bankaya tek borç ödemek çok mantıklı. Bunun için konut ihtiyaç neyse hepsini tek yere borçlanın. ikide birde taksit ödemek yerine en düşük faizden faydalanın. Akbank, İş Bankası, TEB, HSBC, Ziraat hepsi de yapıyor bunu, en önemlisi ise bir daha borç yapmamak. Kredi kartlarımı da kapattırdım. Süper bence. Sizede tavsiye ederim.

  1. blank Mehmet dedi ki:

   Merhaba nasıl yaptınız birleştirme işini bende yapmak istiyorum fakat yeni kredi çıkmıyor :/

 40. blank Borç kapatma ihtiyaç devlet desteği dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaçim var 41yasinda 8 yıl olmuş bosanski 2 kızım var büyük universitede küçük kızım lise 2 sgk yok duzenli bir isim ve gelirim yoktur ev hanımyim evim kira kira odemesi elektrik su kizlarimin okul masraflari yarı aç yarı tok durumlari devletimin bana acil paraya kiramielektrigimi şu okul giderleri vs çok zor durumdayiz 1 haftaya odemelerimi yapmazsam ev sahibim polis. Avukatı eşliğinde tahliye davası açılmış olan evimizden cikartiliyoruz kizlarima soyleywmedim okuldan geldikleri zaman yüz yüze gelemiyorum yüzlerine bakacak söyleyecek yüzüm gücüm yok devletimizin bize yardımı acil parayı saglayabilecek yerler basvurabilecegim neresi var zamanim gücüm yok evimin durumları ve hayatta yaşam mücadelemin uzatmalarını yaşıyorum allah’ı ‘ndan tek dileğim 2 kızımın okullarını geçip meslek sahibi olmalarını görmek en çok istediğim ayaklarının üstünde durmaları allahım nasip ettiği mesleklerinin basinda hiçkimseye minnet etmeden muhtaç olmadan olduklarını görmeyi nasip eder bana allahim inş sonra alsın canımı yoksa gözlerim açıkta gider kimsesiz aile yok sahip çıkacak büyüklerim ‘de babam vs yani yoksa ölümden korktuğum ‘dan değil inş ben ve kızlarım için yapılacak birşeyler vardır küçücük bir ışık umut tskrlr aeo

 41. blank Cihan dedi ki:

  Çok acil yardıma ihtiyacım var lütfen yardım edin

 42. blank Halil Ateş dedi ki:

  120bin tl kıredi kartı kıredi norcum var birkaç bankaya ödiyeöiyorum bir bankaya transfer yapa bilirmiyiz

 43. blank Savaş dedi ki:

  Ne olur bana yardım edin çok zor durumdayım iş yok güç yok borcum çok çocuklarıma bakamıyorum allah rızası için yardım edin bana ne olur bunalıma girdim allah rızası için yardım edin bana bu benim hesap numaram 106 postahane

 44. blank borc dedi ki:

  yaklasık 40 a yakın icralık dosyam var ve yıllardır ödemekle bitiremedim ve bitmiyorlarda bunları tek bir çatı altında toplamak ve tek yere ödeme yapabilme3k için nereye basvurabilirim

 45. blank Ali yıldız dedi ki:

  Borçlarını oduyemom color durumdayim

 46. blank Acil dedi ki:

  Merhaba bende borc kapatma kredisi cekmek istiyorum yardimci olabilcek yetkili var mi?bilmiyorum bir cikmaza Girdim Allah sonumu hayretsin dusunmekten kafayi yiycem 75bin 60 borc 15 nakite ihtiyacim var 2.560 maasim var.

 47. blank Hasan dedi ki:

  kiredi çekmek istiyorum yardımcı olur musunuz

 48. blank kredi dedi ki:

  buldunuz mu acaba benim de 90000 tl
  tüm borçların toplanması için

 49. blank Salif Yıldırım dedi ki:

  Acil borç bileştirme kredisine ihtiyacım var 30bin tl. Yardımcı olursanız sevinirim

  1. blank Ahmet dedi ki:

   Buldunmu banada lazim 5 bin cevap yaz

 50. blank kredi borcu kapatma dedi ki:

  mrb benim 50000 tl ihtiyacım var borcumu tek hesapta toplamak istiyorum

 51. blank Kredi kapama dedi ki:

  Anlaşmalı ptt emekli maaşım 2 tane aktif bank ihtiyaç kredim var.daha önce bankalarla sorun yaşadığım için kredi notum 1000 altıymış başka bankaya maaş taşıyıp kredileri borç transferiyle kapatmayı düşündüm ama bankalar olumlu cevap vermiyor

 52. blank Berkan dedi ki:

  Bütün borçlarımı tek bankada toplamam için 70000tl ye ihtiyacım var bana yardımcı olabilirmisiniz

 53. blank Tüm borçlar Ziraat bankasında dedi ki:

  Tüm borçları tek bankada Ziraat bankasında topladım.

 54. blank Kazim dedi ki:

  7000 tl borcumu kapatmak icin kredi verecek yardımcı olacak kurum kuruluslar

 55. blank Ali dedi ki:

  Borçlarımızı kapatmam için 70 bin tl ihtiyacım var

 56. blank yılmaz tiktaş dedi ki:

  benim 80bintlye ihtayacım var tümborclarımın kapatılması icin

 57. blank lale dedi ki:

  30.000 tl ye ihtiyacım var. Eğer bu parayı çekebilirsem tüm borçlarımı tek bir bankada toplamış olacağım ve borçlarım bitmiş olacak. Sizden dönüş bekliyorum. Teşekkürler.

  1. blank Borç dedi ki:

   Bulabildiniz çözüm

 58. blank nezire dedi ki:

  ben ipotekli 1000 milyar yada 159 bin lira kadar kullamak borçları ve diğer masrafları bir araya toplamak çabam lütfen benim içim hesap kurtlarına başvurmak ev hanımlarınada biz burdayız diyen bankaların olmasını istiyoruz yeni umutlar yenilikler hepimize işte gelin hayelizi gerçekleştir insan geneli biz

  1. blank Suat dedi ki:

   Ben aldım. kredi notu 1500 ün üzerinde olmadımı hiç biri vermiyor arkadaşlar