Çeviri Yaparak Para Kazanma 2022 Çeviri Siteleri

Çeviri yaparak YouTube’da, freelance olarak veya internette Arapça, İngilizce, Türkçe, Osmanlıca çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Çeviri yaparak para kazandıran siteler için Çeviri Yaparak Para Kazanma içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Çeviri Yaparak Para Kazanma 2022 Çeviri Siteleri

Yabancı diliniz var ve çeviri yaparak para kazanmak istiyorsanız, içeriğimizde online çeviri yaparak nasıl para kazanılır, çeviri yaparak para kazanan freelance çeviri siteleri hangileridir, online rusça, osmanlıca çeviri yaparak para kazanma yolları nelerdir, İngilizce ve bionluk, çeviri havuzu gibi çeşitli freelancerlar ve platformlar, en iyi çeviri siteleri, ücretli çeviri, online para kazanma, farklı dillerde çeviri yaparak para kazanma yöntemleri konularını inceleyerek çeviri yaparak nasıl para kazanılır bilgi alabilirsiniz.

Freelance Çeviri Siteleri 2022

Kaliteli ve hızlı çeviri yaptırmanın en kolay yolu çeviri sitelerinden geçiyor. Siz de hemen aşağıda verdiğimiz siteler kayıt olun, dosyanızı yükleyin, anında fiyat ve teslimat bilgisi alarak Frelance çeviri sitelerine katılın ve para kazanmaya başlayın.

Freelancer Çeviri Siteleri aşağıdaki gibidir:

 • Bionluk,
 • SadeceOn,
 • Çevirihavuzu,
 • Jooble,
 • Tercumanbul.com,
 • TranslatorCafe,
 • Wbly.com,
 • OneHourTranslation,
 • Guru,
 • Çevirimvar.com,
 • Upwork,
 • Proz.com,
 • Freelancer.com,
 • Traduguide.com,
 • Gengo,
 • Verbalizeit,
 • Translationdirectory.com,
 • oDesk.com,
 • PeoplePerHour.com,

Komisyon ile çalışan bu sitelerden kazancınızın yüzde yüzünü almak pek mümkün olmayacaktır. Hak ettiğiniz her kuruşun cebinizde kalmasını istiyorsanız forum sitelerinden iletişime ve irtibata geçebilirsiniz.

İnternetten Çeviri Yaparak Para Kazanmak 2022

Osmanlıca, Türkçe, Rusça, İngilizce, Arapça, Almanca, Freelance çeviri siteleri ve internet üzerinden herhangi bir dilde online çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. İnternetten çeviri yapmak için birçok siteyi kullanabilir ve tercümanlık yapabilirsiniz. Ayrıca internetteki programlardan ve çeviri sitelerinden kendinize uygun çeviriyi seçebilir, internetten çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Osmanlıca Çeviri Yaparak Para Kazanma

Her dilde tercümeye ihtiyaç olduğu için Osmanlıca da günümüzde aranan ve öğrenilmesi gereken diller arasında yer almaktadır. Osmanlıca belgeleri ve eserleri için bu dili iyi bilenler her zaman para kazanırlar. Günümüzde eser tercümelerine veya kitap tercümelerine büyük önem verilmektedir. Eserlerin ve kitapların yanlış okunup telaffuz edilmemesine büyük özen gösterilmektedir. Osmanlı Türkçesi okuyan kişilerin iş bulma olasılığı daha yüksektir ve online kurslardan eğitim alarak kendinizi geliştirebilir ve çeviri hizmeti vererek para kazanabilirsiniz.

Türkçe Çeviri Yaparak Para Kazanmak

Yabancı siteler, Türkçe bilen vatandaşlarına veya Türkiye’ye yabancı dil ve altyazı çevirisi hizmeti vermek istemektedir. Bu sitelere girerek Türkçe altyazılı filmleri ve içeriklerini çevirebilecek Türkçeyi çok iyi bilen kişiler arıyorlar. Türkçe makaleler, romanlar, filmler ve diziler için tercümanlık yapabilirsiniz. Yazımızın içeriğinde bahsettiğimiz sitelere üye olarak çevirmenlik başvurusunda bulunabilirsiniz.

İngilizce Çeviri Yaparak Para Kazanma

İngilizce çeviri yaparak para kazanmak isteyen kişiler internet üzerinden Bionluk, Çeviri Havuzu, Reverso, oDesk.com gibi birçok çeviri sitelerini kullanabilirsiniz yada freelance olarak ingilizce çeviri yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Bunların yanında filmlerin alt yazılarını çevirebilir, kitap, makale, hikaye gibi birçok alanda İngilizce çeviri yaparak kazanabilirsiniz.

Arapça Çeviri ile Para Kazanma

Arapça çeviri yaparak bilgilerinizi gelire dönüştürebilirsiniz. Arapça çeviri siteleri, arapça çeviri ilanlarını takip edebilir ve çeviri yapabilirsiniz. İnternet üzerinden çeviri yapabilirsiniz. Bir diğer seçeneğiniz ise iş yerlerinde arapça çeviri yapan eleman ve personeller aranmaktadır. Şirketlerin maillerini ve gelen müşterilerini arapça çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Almanca ve Rusça Çeviri Yaparak Kazanma

Almanca ve Rusça çeviri yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. İnternet üzerinden birçok online çeviri işleri yapabilirsiniz. İster tam zamanlı ister günlük hayatınıza etki etmeden yarı zamanlı olacak şekilde tercümanlık işi yapabilirsiniz.

Dilerseniz Almanca veya Rusça metin çevirmenliği, diziler için alt yazı çevirmenliği gibi size uygun işleri yapabilirsiniz. Bu şekilde Rusça ve Almanca çeviri yaparak para kazanmanız mümkün olacaktır.

Çeviri için tercih edeceğiniz sektörler ise aşağıdaki gibidir:

 • Çevirmenlik Yaparak Para Kazanma
 • ​​​​​​​Makale Çevirmek ​​​​​​​
 • ​​​​​​​Tercüme Bürolarına Başvurmak ​​​​​​​
 • Facebook, İnstagram, Twitter gibi sosyal medya alanlarında hesap oluşturarak çeviri hizmeti verebilirsiniz.
 • E-Kitap ve kitap çevirisi yapabilirsiniz.
 • Oyun ve uygulama çevirebilirsiniz.

Bu seçenekleri kullanarak Almanca, Arapça, Rusça, İngilizce, Türkçe Osmanlıca birçok dil alanında iş bularak çevirmenlik yapabilir ve para kazanabilirsiniz.

Altyazı Çevirisi Yaparak Para Kazanmak

Altyazı çevirisi yaparak para kazanmak isteyen kişiler film sitelerinde bulunan çevirmen ol seçenekleri üzerinden başvuru yapabilirler. Altyazı çevirmenliğinde süreç ilgili altyazı dosyasının tarafınıza gönderilmesi ile başlamaktadır. Size gönderilen dosyalar içerisinde filmde geçen tüm konuşmaları hangi dilde ise düzenli bir şekilde görünmektedir. Sizde film ve dizilerde geçen konuşmaları uygun bir şekilde çevirerek altyazılarını oluşturarak para kazanabilirsiniz.

Çeviri haricinde Freelance, günlük veya düzenli olarak reklam izleyerek de para kazanabilirsiniz. Reklam izle para kazan siteleri için bilgi alabilir ve sizde reklam izleyerek gelir elde edebilirsiniz.

Evden Çeviri Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Çeviri yapmak ve para kazanmak artık çok kolay. internetten verilen ilanlara başvuran ve ilan açan freelancerlara ulaşan işletmelerden alınan metinleri yabancı dilleri çevirerek kazanç sağlayabilirsiniz. Freelancerlar ile işletmeleri buluşturan platformların siteler üye olarak fiyat telifi verip fiyat teklifi alarak farklı dillerdeki çeviri metinleri tamamlayarak para kazanabilirsiniz.

Freelance çalışmak isteyenler, en çok çeviri yaparak para kazanma sitelerinden çeviri karşılında anlaştığı ücretler ile kelime sayısına göre ve performanslarına bağlı olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Youtube Çeviri Yaparak Para Kazanma Yöntemi

Youtube üzerinden filmleri, dizileri, kitapları, makale ve videoları çeviri yaparak para kazanabilirsiniz. Türkçe, Almanca, Rusça, İngilizce, Osmanlıca, Arapça ve diğer tüm dillere uygun youtube üzerinden birçok alanda çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Çeviri Yaparak Para Kazanma Siteleri (Online)

Çeviri sitelerinden yararlanarak bir dilden başka bir dile metin çevirileri yapmak isteyenler için işte online en iyi çeviri yaparak para kazanılacak siteler mevcutturç

Çeviri yaparak para kazandıran siteler aşağıdaki gibidir:

 • Microsoft Bing çeviri,
 • Çeviri Yandex,
 • Reverso çeviri
 • Cambridge çeviri
 • Google translate çeviri
 • En iyi çeviri uygulamaları ve siteleridir.

Çeviri Yapmak için Forum Siteleri

Doğrudan çeviri işi verenler ile iletişime geçebileceğiniz farklı işleri inceleyerek kendinizi uygun olanı bulabileceğiniz sohbet ortamında kişiler ile tanışarak iş alabilir ve ücretli çeviri yapabilirsiniz.

Ücretli çeviri yapmak için forum siteleri şu şekildedir:

 • R10,
 • wmaraci,
 • iyinet

Çeviri Havuzu ile Tercümanlık Yaparak Para Kazanabilirsiniz

Çeviri siteleri arasında tanıtabileceğimiz siteler arasında çevirihavuzu.com geliyor. Çeviri Havuzu, çeviri yapmak ve yaptırmak isteyenleri bir araya getiren güvenli bir platformdur.

Çeviri Yaparak Para Kazanma 2022 Çeviri Siteleri

Freelancerlar ile uygun işletmeler ile buluşturan platform olan çeviri sitelerine Kendinize ait profil ”Çevirmen Kaydı” oluşturarak kayıt olun ve teklif vermeye başlayın. Kendinize uygun gördüğünüz işi seçip teklif alabilir ve teklif verebilirsiniz. Teklif bekleyen işler ve kayıtlı çevirmenlerin tüm ilanlarını bu sitede görebilirsiniz.

Yine özel teklif taleplerine teklifinizi sunarak ücretli çeviri yapabilirsiniz. İşveren ile birebir iletişim halinde olursunuz.

Bu çeviri sitelerinden aldığınız ve tamamladığınız tüm işler profilinizde puan/yorum ile birlikte görünür ve başarınızı ölçülür. Yapılan işlerde puan ve yorum ile başarınız ölçüldükten sonra başarıyla tamamlanıp onaylanan işlerde ödeme güvencesi sağlanır.

Ayrıca ”Hemen teklif almaya” başlayabilirsiniz. Hemen teklif almaya başlamak için kayıt olduğunuzda işiniz için en uygun çevirmenlerden fiyat teklifi alma imkanına sahip olursunuz. Siz de gelen teklifler arasından çevirmeni tamamladığı iş ve puanına göre belirleyip işinize en uygun çevirmeni seçebilirsiniz. Çevirinizi yapan kişiyle birebir iletişimde olursunuz. İşiniz zamanında anlaşıldığı şekilde yapılmazsa para iade güvencesi tamamlanan işlerinize geriye dönük her zaman ulaşabilirsiniz. İstediğiniz çevirmenden özel teklif talep edebilirsiniz.

Bionluk Çeviri Sitesi

Evden para kazanmak amacıyla çeviri yaparak para kazanma sitelerinden iş ilanlarını arıyor. Çeviri yaparak para kazandıran sitelerin başında Bionluk sitesi başta geliyor.

Bionluk, profesyonel ve yetenekli freelancer’ların kendilerine uygun işletmeler ve girişimlerle buluştuğu, topluluk mantığıyla ​i​şleyen ​​özgürlükçü bir çalışma platformudur.

Binlerce ilana yer verilen siteye üye olanlar kendilerini tanıyor ve iş ilanı veriyor. Başlangıç olarak 10 TL’den 50 TL’ye kadar değişen fiyat aralıklarında iş almak için ilan bırakıyor. 2 günde teslim, 1 revizyon, Redaksiyon ve Dil Kılavuzu ile 1.500 kelimeye kadar kaliteli çeviri yazıları için bırakılan iş ilanlarından çeviri yaparak para kazanabiliyor.

Siz de yabancı diller olan: İngilizce, Almanca, Arapça, Fransızca Rusça Osmanlıca dillerini çeviri yapabileceğinize inanıyorsanız Bionluk sitesine üye olarak kendinizi tanıtan profilinizden iş alabilirsiniz. Freelancer bul linki üzerinden çeviri freelancerlara ulaşan kişilerden iş alarak kendi paranızı kazanabilirsiniz.

Çevirimvar.com (Profesyonel Çeviri)

Profesyonelve ücretli çeviri yaptırmak isteyenler çevirimvar.com üzerinden online tercüme bürosunda uygun çeviri fiyatlarından yararlanabilir. Farklı konulardaki metinlerin çeviri hizmetleri için profesyonel kadrosu ile çalışan çevirimvar.com üzerinden uygun fiyatlarda çeviri hizmeti alabileceğiniz bir site olarak içeriğimize ekledik.

Profesyonel çeviri yaptırabileceğiniz konular aşağıdaki gibidir:

 • Akademik
 • Hukuk
 • Teknik
 • Tıbbi
 • Pazarlama
 • Web sitesi gibi tüm alanlarda yapılabiliyor. Profesyonel çevirmen kadrosundan çevirileri yaptırmak için fiyat alabilir, bütçenize göre sipariş verebilirsiniz. Bilgi almak ve iletişime geçmek için çevirimvar.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Freelancer.com Çeviri

Milyonlarca kişi fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için freelancer.com’u kullanıyor. Siz de burada yer alarak evden para kazanabilirsiniz.

Çeviri Yaparak Para Kazanma 2022 Çeviri Siteleri
Freelancer.com Üzerinden Para Kazanmaya Başlayın

Profesyonel ve yetenekli freelancerlar ile anında irtibat kurun. İletişime geçerek; siz de saniyeler içinde freelancer profilleri, derecelendirmeleri, portföyleri görüntüleyin ve freelancerlarla sohbet edin. Freelancera ödemeyi sadece çalışmasından %100 memnun kaldığınız zaman yapın. Freelancer işe almak isteyenler freelancer sitesine girişi yapmalısınız. İşe başlamak isteyenler ise kayıt olarak freelancer evden çalışarak para kazanmaya başlayabilir.

Freelancer.com üzerinden web sitesi geliştirme, grafik tasarım, logo tasarımı, pazarlama, yazı yazma vb. gibi 1800’den fazla kategoride iş yaptırabilirsiniz. Freelancer olarak para kazanmak isteyenler hemen kayıt olarak işe başlayabilir. freelancer.com üzerinden translator arıyorum vb. tarzda verilen ”Çeviri iş ilanlarını” görmek resmi sayfası üzerinden bilgiler alarak işe başlayabilirsiniz.

Ollang Para Kazanma

Ollang, hem çeviri hem de çevirmenlik yapabileceğiniz bir sitedir. Ollang üzerinden dilerseniz video, makale, dublaj, kitap, ürün yerleştirme ve daha birçok alanda sisteme çeviri istediğiniz konuyu yüklediğinizde çeviri yaptırabilirsiniz. Bunun yanında ”Ollang Çevirmen Kaydı” bölümünü doldurabilir ve hemen Ollang’ta yeni hesap oluşturarak, gelen çevirileri yaparak ollang üzerinden para kazanabilirsiniz.

Ollang Nedir Nasıl Kullanılır?

Ollang, bir online çeviri hizmetidir. Bu girişimi diğerlerinden farklı kılan durum, standard bir çevirinin ötesinde, çevirinin kullanılacağı alana göre çevirinin içeriğinin şekillendirilmesidir.

Ollang Ücretli mi?

Ollang yapay zeka destekli makine çevirisini ücretsiz olarak kullanıcıların deneyimine sunmaktadır.

Yorumlar

 1. Avatar of Aşık Etme Duası Aşık Etme Duası dedi ki:

  thank you so

 2. Avatar of fikral fikral dedi ki:

  Grafik ve tasarım hizmetleri

error: Content is protected !!