Devlet Destekli

Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri ve Tavsiyeler

Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri ve Tavsiyeler

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Sizler için acil nakit bulma yöntemlerini araştırdık. 1 saat içinde para bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Borç para veriyorum, nakit para verilir, gibi cümleler ile sizi kandırmak isteyen kişilere kanmadan aşağıdaki önerilerimiz ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tefeci telefonlarını internet üzerinden araştırmayın ve yasal olmayan yollara başvurmayın. Alacağınız bir elektronik eşyayı bozdurarak elinize nakit para geçmesini sağlayabilirsiniz. İşte acil para bulma teknikleri..

Zor Günde Para Bulma Yöntemleri

Çoğu borç batağında olan ve sicilini daha önceki düzensiz alışkanlıklarından dolayı düşüren kişiler para bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. İhtiyaç kredisi bile bu tür kişilere çıkmadığı ve bankaların güvensiz müşteri diye adlandırdıkları kredi notu düşük bireylere  kredi çıkarmadığı ve bu kişileri olduğundan daha da fazla borç batağına sürüklediği hayatımızın bir gerçeği. Her zaman işler iyi gitmeyebilir ve acil para ihtiyacımız olabilir. Dar zamanınızda para bulma yöntemlerini araştırıyor olabilirsiniz. Bu durumda imdadımıza acil borç para bulma yöntemleri yetişir.

Farklı şekillerde borç para bulacağımız yöntemler karşımıza çıkmaktadır. Borç senetle  altın veren kuyumcular, cep telefonunu taksitle alarak değerinden az fiyata satmak, en son illegal tefeciler maalesef ki para bulma konusunda bize yardımcı olmaktadır. Her ne olursa olsun  para bulmak için öncelikle siz siz olun eşinize dostunuza danışmadan ilk olarak bankaya başvuru yapmadan bu dolaylı para bulma yöntemlerinden kaçının.Zaten geçici olarak rahatlatmanızı sağlayacak bu yöntemler sizi bir sonraki ayda borcunuzu olduğu gibi durmasından başka bir işe yaramayacağından ödeme planının düzgün yapıldığı ve daha az zararlı yöntemleri tercih etmenizi belirtmek isteriz.

acil-para-lazım

Siciliniz düşükse para bulmanız zor olacaktır.

Acil Para İhtiyacı

Sicili kötü olan, kredi notu düşüklüğü ve kırmızı kalem çekildikleri için bankalardan kredi alamayan acil nakit ihtiyaçlarını senetle para veren yerlere başvuru yaparak giderebilirler. Acil nakit ihtiyaçlarınızda hemen para bulabileceğiniz senetle eşya satan yerler, senetle altın satan kuyumcular, senetle cep telefonu bozan yerlerden para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan eksi avans çekerek de çok acil para bulmak konusunda biraz rahat nefes alabilirsiniz. Tabi bunlar az limitli para ihtiyaçlarının karşılanması için başvurulan yöntemlerdendir. 15 bin  ve üzeri nakit para ihtiyacı olanlar finans kuruluşlarından kredi alabilirler. Bankalar genelde yüksek limitli krediler için ya kefil ya da ipotek talep etmektedir. İpotek ettirecek bir tarla, arsa, ev gibi taşınmazın karşılığında para bulabilirsiniz. Bankalardan kredi alamayanlar ipotek karşılığı kredi talebinden de sonuç alamazlarsa senet karşılığında finansman desteği alabilirler. Senetle para veren yerler ve acil para bulma yöntemleri ile ilgili içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır?

En çok tercih edilen para bulma yöntemi ise beyaz eşya veya elektronik eşyaların taksitle alınıp bu eşyaların satışından geçici olarak para kaynağı oluşturma yöntemidir. Eğer sizde bu taksitli elektronik eşya almayı düşünüyorsanız cep telefonu alarak satışından geçici nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Alacağınız sıfır hiç kullanılmamış cep telefonlarını faturası ile beraber paketini açmadan satışını yaparak geçici bir çözüm bulabilirsiniz. Cep telefonlarını kendi hattınızın üzerinden taksitli olarak da alabilirsiniz. Operatörlerin çoğu faturalı hatlara ek olarak taksitli telefon satışı yaparlar. Bu şekilde faturalı hatlarınıza ilaveten yapacağınız bir telefon alımı ile bu telefonun satışından da geçici olarak para bulma çözümüne başvurabilirsiniz. Hangi yöntemi denerseniz deneyin mutlaka aylık taksit ödemesi olarak sonradan bu parayı geri ödeyeceğinizi unutmayın. Taksitli satış yapan beyaz eşya dükkanlarını araştırın. Mutlaka içlerinden senet karşılığında beyaz eşya, cep telefonu gibi ürünlerin satışını yapacaktır. Sonradan sizde bu ürünleri daha düşük fiyatlardan da olsa satarak para bulabilirsiniz. Aşağıda senetle alışveriş yapabileceğiniz 3 firmaya ait internet sitesi bulunmaktadır.Senetle Altın Veren Kuyumcular Nerede ?

Kuyumcuların bazıları da taksitli satış yapmaktadır. Güvenli olması dolayısıyla çoğu kişi kuyumculardan alışveriş yaparak sattıkları değerli eşyaların karşılığında para kaynağı yaratırlar. Tabi bu yöntemi kuyumcuların hepsi tercih etmez. Ne de olsa güvene dayalı bir alışveriştir. Bu nedenle tanıdığınız ve daha öncesinden çalıştığınız kuyumculardan yardım alabilirsiniz. Aldığınız altını gerektiğinde paraya çevirerek nakit bulabilirsiniz. Gerekirse olduğu gibi borçlarınızı bununla karşılayabilirsiniz.

para-zaman

Kısa zamanda birçok para bulma yöntemi vardır.

Senetle altın veren kuyumcuları nereden bulabilirim, diyenler için senetle altın veren kuyumcular en çok İstanbul’ da vardır. İstanbul Mecidiyeköy deki kuyumcular genelde güvendikleri insanlar ile bu tür alışveriş yapmakta, senetle altın alanlarda altınları bozdurarak geçici para kaynağı yaratmaktadır. Senetli alışveriş güvene dayalı bir yöntemdir yasal işlemlere maruz kalmamak için aylık taksit ödemelerini düzenli yapmak gereklidir. Zaten bu tür alışverişleri daha önceden kredi notu düşük veya bankalardan sicil nedeniyle kredi alamayanlar tercih etmektedir. Daha önceden bu tür davranışlar yüzünden para bulamamanın kaygısını hayatı boyunca sürekli yaşamak istemeyenler bankalar ile olan ilişiklerini düzeltmeli, ödemelerini düzenli ve günü gününe eksiksiz yapmalı aşırı hamlelerden kaçınmalıdır. Birde bir diğer  yöntem olan kredi kartından eksi avans çekme işlemi ile de anlık borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Bu ödemeler herzaman bir ay sonraki bütçenizi zorlayacağından aşırı harcamalardan kaçınmalı, masraf kalemlerinizi olabildiğince düşürmelisiniz. Herkesin nakit bulmakta zorlandığı zamanlar elbette olacaktır. En yakın aile bireylerinden borç para  alabilirsiniz. Bu zamanda kimse kimseye güvenmiyo haklısınız ama yine de şansınızı deneyin Belki bir büyük size yardım edecek ve zor zamanlarınızı atlatmanıza vesile olacaktır. Sonuçta danışmadan gurur yapıp kimseye derdini açmadan para bulmak epey dolambaçlı olacaktır. O yüzden kredi notunuzu aile bireyleri dahil kimseye karşı düşürmemeniz ilerleyen yaşantınızda herzaman lehinize olacaktır.

Ev-kur firmasından senet karşılığında elektronik eşya alabilirsiniz.

Bankaların kredi vermek istemediği güvensiz müşterilerine kimse para vermek istemeyecektir. Eşinden dostundan sıkışık zamanlarında para bulamayanlar maalesef ki tefeci olarak adlandırdığımız inanılmaz faiz alan kuruluşların kucağı düşecektir. İşler içinden çıkılmaz bir hal almadan bu tür kurumlardan ve kişilerden kaçınmanızı, para bulma yöntemlerinden masum olanları tercih etmenizi hatırlatmak isteriz. Eğer vergi mükellefi iseniz esnaf kredisi veren bankaları inceleyebilirsiniz.

Kısa sürede paraya ihtiyacınız var ise Senet imzalayarak kredi ve borç para alma yöntemleri isimli içeriğimizde 5 faydalı yöntem anlatılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde senetle para veren yerler arasında en düşük faizi isteyen firmaya talebinizi bildirebilirsiniz.

Her kuruluşun belirlediği bir faiz alma yöntemi vardır. Sonuçta babasının hayrına kimse o kadar parayı çıkarıp kimseye vermez. Herkes yaptığı işten ekmek yemektedir. Güvenilir kuruluşlar haricinde tefeciler ve borç para veren güvensiz kişilerden ne kadar uzak durulursa o kadar hayrınıza olacaktır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından denetim altında bulunan faktoring şirketlere ya da ikrazatçı firmalara başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan komisyonsuz para verilir, satılık böbrek alınır vb. ilanlara itimat etmeyiniz. Yasal yöntemlere başvurunuz.

NOT: Sitemizden hiçbir şekilde maddi yardım yapılmamaktadır. Lütfen yorum yazarken cep telefonu, IBAN ve adres vb. kişisel bilgilerinizi belirtmeyiniz.

Yorumlar
 1. Emir dedi ki:

  Selamlar, 5 Mayıs’a kadar geriödemeli bir takım hastane masraflarım için 750₺ ye ihtiyacım var, makul faizlerle yardımcı olabilecekler lütfen ulaşsın. Besyuzotuzsekızbır

 2. Mustafa dedi ki:

  Öğrenciyim acil paraya sıkıştım her ayın 6sında kyk bursum yatıyor bana ayın 6 sına kadar 200lira borç verebilecek var mı lütfen çok acil ihtiyacım var

 3. Akay dedi ki:

  İşçiyim şuan işsizim şuan 2 aydır iş ariyorum ama doğru dürüst bir iş bulamadım evliyim 2çocuk babasıyım 5 ve 6 yaşlarında 2 çocuğum var 4 aydır kira ödöyemiyorum bakkala alış veriş yapmiyorum bakkalda vermemeye çalışıyor çok zor dodumdayim ağer biri el uzatırsa hayat böyu duacısı olurum lütfen maddi yardım istiyorum

 4. engin dedi ki:

  paraya ihtiyacı olan whatsapptan yazabilir yardımcı olurum: 0534

  1. Rıdvan dedi ki:

   5000tl lazım ay basına kadar yardımcı olacaklar mail atsın lütfen

  2. Artun aydın dedi ki:

   Ulasirmisini

   1. Rıdvan dedi ki:

    Nasıl ulaşacağım

  3. İsil dedi ki:

   Merhaba engin bey bana yardimci olabilirmisiniz

  4. Hakan dedi ki:

   Engin sana nasıl ulasabilirim

 5. Kenan dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacım var aylık 1000 geri ödemeli yardımcı olursanız sevinirim

 6. Veli Gündüz dedi ki:

  10000 lazim yrd olurmusunuz

 7. Arzu dedi ki:

  Herkes fakir herkes aç bu parayı icat eden Allahın cezası cehennemlerde yansın inşallah bıktım bu hayattan azıcık güzel hayat yaşayamaz olduk millet ankastrli evlerinde keyif catarken biz yıkık dökük evlerde yaşıyoruz milletin altında arabasi gezmeyi düşünürken biz eve ekmek getirebilecekmiyiz çocuğumuzun karnına yemek gidecek mi onu düşünüyoruz olmuyor ne yaptıysam para kazanamiyorum ana babadan şanslı dogmadiktan sonra boşuna para kazanma

 8. memokan2000 dedi ki:

  Ben amasyada esnafım bana acil 23 bin lazım borcları kapatıp 3 ay sonra esnaftan kredi cekecegim. Yardımcı olursanız sevinirim.

 9. Ugur dedi ki:

  Acil 10000 lazim vergi mukellefiyim aylik 1000 tl geri odeneli

 10. Muhammet çelik dedi ki:

  Buzamanakadar haram lokma girmedi bohazima bundan sonrada girmesin

 11. Yakup dedi ki:

  Acil 5000 ihtiyacım var 12ayda geri ödemeli

 12. Melahat dedi ki:

  Acil 10.000 tl ye ihtiyacim var 2000 tl aylık odeme yapabilirim yardimci olabilir misiniz

  1. Banka hesabı kiralama dedi ki:

   İçersinde 100tl olan banka hesaplarınız haftalik 1000 tl ye kiralanir ayni gun odeme.
   Düşünenler mail atabilir.

   1. ziya dedi ki:

    nereye mail atacağız

   2. Kürşat dedi ki:

    Bu ddğin nasıl bişi ya banka hesabı kiralamak

    1. isimsiz dedi ki:

     yasadışı bahis vs için hesabınızı kullanıyorlar tavsiye etmem hapis cezası var

 13. Esenes dedi ki:

  Acil 20000 ihtiyacım var kamu personeli 12ayda geri ödemeli

 14. Çaresiz memur dedi ki:

  Kamu çalışanıyım aylık 4000 tl geri ödemeli 150 bin bulmam lazım kredi ve borçlarımı kapatmak için çocuklarıma ekmek götüremez durumdaym

 15. Serdar dedi ki:

  Acil 1500 tl ye ihtiyacim var maasim yatana kadar subat 5e kadar. Caresiz kaldim artik o yuzden buraya yazdim

  1. Hikmet dedi ki:

   Bende ayni durumdayim blader ne yapmamiz lazim aceba ?