Destekleme Ödemeleri

Çiftçilerimize Ziraat Bankası tarafından verilen gübre, mazot, inek, koyun, yem, tarla parası gibi destekleme ödeme tarihlerini içerir.

Sürü Yöneticisi (Çoban) Desteklemesinden den faydalanmak için son başvuru tarihini kaçırmayın!
Yem Bitkileri Desteklemelerinden faydalanmak için son başvuru tarihini kaçırmayın!
2022 yılında buğday desteği ne kadar, ne zaman verilecek? Tüm bilgileri, alım fiyatları ve buğday prim desteği ödemeleri, tarihleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
2022 Mazot Gübre Desteği Ödeme Tarihleri ve çiftçilerin desteklemelerin ne zaman ödeneceği sorusunun yanıtı ve tarım destekleri ile ilgili tüm tarihler ve güncel haberler yazımızda..
Tarıma 2022'de 25,8 milyar lira destek ödenecek. Cumhurbaşkanlığı 2022 Yıllık Programı yayınlandı. Programa göre, 2022 yılında tarımsal destekleme bütçesi 2021 yılına göre yüzde 12,5 artış ve 2 milyar 868 milyon lira artışla 25 milyar 834 milyon lira olarak belirlendi. İşte detaylar..
Tarım Bakanlığı, çiftçiler için yeni bir destek programı açıkladı. Çiftçilere 3 milyon TL'ye varan destek verilecek.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından ödenen buzağı desteklemesinin ne zaman hesaplara yatacağı merak edilmektedir. Buzağı desteği ne zaman yatacak 2022? 2021 2. dönem buzağı desteklemeleri ne zaman ödenecek? sorularının yanıtı bu kapsamda araştırılan konular arasında yer alıyor.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından her yıl olduğu gibi destekler verilmeye devam edecek. Çiftçilerimiz geçen yıl başvuruları yapılan tarım desteklerinin ne zaman ödeneceğini merak ediyor. Destekler bildiğimiz gibi Ziraat Bankası şubelerine yatırılıyor. İnternet üzerinden tarım hibe destekleri sorgulaması yapabilirsiniz. Tarımsal destekler ve hibeler, koyun hibe desteği, Tarım ve Hayvancılık Destekleme...
Hayvancılık Desteklemeleri Uygulama Tebliği Resmi Gazete'de Yayımlandı. Tebliğ ile çiftçilere verilecek hayvancılık desteklemelerine ilişkin usul ve esasları belli oldu.
Kuraklık nedeniyle yüzde 30 ve üzeri verim kaybı yaşayan çiftçilere kuraklık desteği son olarak; TC kimlik numarası ''0'' olan üreticilere 14 Ocak Tarihinde hesaplara yatırılacak.
Küçükbaş Hayvancılık Destekleri Başvuru Şartları ve Tarihleri 2022 yılı tüm bilgileri detaylandırdık.
2022 yılında Hayvan başına verilen destek miktarlar ve şartlarını detaylandırdık.
Devletin Çiftçilere Verdiği Destekler 2022 yılı tüm destek ödemelerin tutarlarını ve hangi kalemlerde destek verildiğine dair ayrıntılı bilgiler..
Büyükbaş hayvancılık ile uğraşan çiftçiler için, besilik sığır yetiştirme parası ve anaç sığır desteklemeleri hakkında, ödenecek para miktarları ve hangi aylarda ödemelerin yapılacağı hakkında ki yazımızda tüm çiftçi ve üreticilerimize bilgiler vereceğiz. Anaç sığır ve buzağı desteklemeleri ne zaman ödenecek, hayvancılık hibe destekleri hakkında bilgiler içeriğimizde..
2022 yılı içerisinde iki dönem halinde yapılacak olan buzağı destekleme ödemelerinin 2021 yılı 1. Dönem buzağı ve malak desteklemesi ile 2022 yılı dişi manda desteklemesi ne zaman yapılacak. Detaylar haberimizde.
Hayvancılık sektöründe küçükbaş hayvancılık hibe desteği Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. de yer almaktadır. Bu destekler koyun, keçi, koç, teke olarak damızlık hayvan destekleridir. 2022 yılı küçükbaş hayvan hibe desteği, şartları ve başvuru için hemen içeriğimizden bilgi alabilirsiniz. Kimlerin yararlanabileceğini, kimlerin yararlanamadığını görebilir ve desteklerden yararlanabilirsiniz.
Çiftlik Muhasebe Veri Ağı (ÇMVA) sistemine dahil olan tarımsal işletmelere 2022 yılı için 600 lira katılım desteği sağlanacak.
Tarım ve Orman Bakanlığınca, lisanslı depolarda muhafaza edilen ürünlere ödenecek kira, nakliye ve analiz desteklerinin tutarları belirlendi.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından çiftçilere tarımsal destekleme ödemeleri Ziraat Bankası hesaplarına yatırılacağı açıklandı. Üreticiler Ziraat Bankası hesaplarından destekleme ödemelerini sorgulayabilirler.
KKYDP 2022 döneminde sağlanacak olan 300 bin liraya kadar Makine ve ekipman %50 hibe desteği başvurular nasıl yapılır detaylar haberimizde..
Tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından çiftçilere mazot desteği verilmeye devam ediyor. Bu desteklerden yararlanmak isteyen çiftçiler tarafından merak edilen; Mazot desteği nasıl alınır, bu yıl için mazot gübre desteği ne kadar ve ne zaman verilecek, Mazot Gübre Desteği Başvuru Tarihleri ne zamana kadar, 2022 mazot gübre...
Bitkisel üretimde biyolojik yada biyoteknik mücadele destekleme ödemesi uygulama tebliğinde değişiklik yapılmasına dair tebliğ yayınlandı. Bitkisel Biyolojik Biyoteknik Destekleme Ödemeleri 2022 içeriğimizde detayları öğrenebilirsiniz.
Tarımda 2022’de üretim, gübre ve sertifikalı tohum kullanımı ürün çeşidine göre sağlanacak destek miktarları belirlendi.
Hayvancılık destekleri belirlendi. Ödemeler 2022 yılında yapılacak.
Hayvancılık desteklerinden yararlanılması için belirlenen düve ve ineklerin buzağılama yaş sınırlarında 60'ar gün artışa gidildi.
Küçük Aile İşletmelerine Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sağlanan desteklemeden faydalanmak için son başvuru tarihini kaçırmayın!
Bireysel Sulama Sistemleri için yüzde 50 hibe desteği 2022 yılı başvurularının başladığını bildirdi. Bireysel sulama sistemlerinin desteklenmesi hakkında tebliğe göre vatandaşlar başvurularını 10 Ocak 28 Şubat arasında yapabilecek.
Tarım ve Orman Bakanlığının "Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi amacıyla Makine ve Ekipman %50 Hibe desteği başvuruları başladı. 2022 dönemi yüzde 50 hibe desteği proje başvuruları A iş planı olarak yapılacak Başvurular hakkında diğer tüm detaylar Haberimizde..
Tarım ve Orman Bakanlığı Destekleme Ödemeleri Sorgulama Sayfası..
Devlet zeytin destekleme 2022 prim miktarı ödeme miktarları Zeytin Desteği Fark Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak? tüm bilgileri detaylandırdık.
12
error: Content is protected !!