Destekleme Ödemeleri

Çiftçilerimize Ziraat Bankası tarafından verilen gübre, mazot, inek, koyun, yem, tarla parası gibi destekleme ödeme tarihlerini içerir.

Kuraklık nedeniyle yüzde 30 ve üzeri verim kaybı yaşayan çiftçilere kuraklık desteği son olarak; TC kimlik numarası ''0'' olan üreticilere 14 Ocak Tarihinde hesaplara yatırılacak.
Bitkisel üretimde biyolojik yada biyoteknik mücadele destekleme ödemesi uygulama tebliğinde değişiklik yapılmasına dair tebliğ yayınlandı. Bitkisel Biyolojik Biyoteknik Destekleme Ödemeleri 2022 içeriğimizde detayları öğrenebilirsiniz.
2022 yılında hayvan başına verilen destek miktarları ve şartlarını detaylandırdık.
2022 Tarımsal Desteklemeler, Devletin Verdiği Tüm Destek Paraları hakkında genel bilgiler içeriğimizde.
Tarım Bakanlığı, çiftçiler için yeni bir destek programı açıkladı. Çiftçilere 3 milyon TL'ye varan destek verilecek.
Çatak Desteği Ne Zaman Ödenecek? Hemen Öğrenebilirsiniz! 2022 yılında da devam eden çatak projesi başvuruları ve ne zaman ödeneceği, çiftçi vatandaşlarımız tarafından merak edilmektedir. Geçtiğimiz yıl çatak desteği 58 ilde çiftçilerin hesaplarına yatırılmıştır. Bu yıl ise verilen destek devam ediyor mu, hangi illerde veriliyor, ne zaman ödenecek merakla araştırılmaktadır. Hemen...
Son Dakika Tarım ve Orman Bakanı tarafından çiftçilere yapılan tarımsal destekleme ödemeleri sorgulama sayfası.
2022 yılı içerisinde iki dönem halinde yapılacak olan Buzağı ve Malak Desteği Ödemeleri 2021 yılı 1. Dönem buzağı ve malak desteklemesi ile 2022 yılı dişi manda desteklemesi ne zaman yapılacak. Detaylar haberimizde.
2022 yılında buğday desteği ne kadar, ne zaman verilecek? Tüm bilgileri, alım fiyatları ve buğday prim desteği ödemeleri, tarihleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Hayvancılık desteklerinden yararlanılması için belirlenen düve ve ineklerin buzağılama yaş sınırlarında artışa gidildi.
Hayvancılık sektöründe küçükbaş hayvancılık hibe desteği Resmi Gazete'de yayımlanmıştır. de yer almaktadır. Bu destekler koyun, keçi, koç, teke olarak damızlık hayvan destekleridir. 2022 yılı küçükbaş hayvan hibe desteği, şartları ve başvuru için hemen içeriğimizden bilgi alabilirsiniz. Kimlerin yararlanabileceğini, kimlerin yararlanamadığını görebilir ve desteklerden yararlanabilirsiniz.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yapılacak buzağı desteklemelerinin ilk kısmı olan 2021/2. dönem buzağı desteklemeleri ne zaman yapılacak merak ediliyor.
KKYDP 2022 döneminde sağlanacak olan 300 bin liraya kadar Makine ve ekipman %50 hibe desteği başvuruları bugün sona eriyor.!
2022 Mazot Gübre Desteği Ödeme Tarihleri ve çiftçilerin desteklemelerin ne zaman ödeneceği sorusunun yanıtı ve tarım destekleri ile ilgili tüm tarihler ve güncel haberler yazımızda..
Küçükbaş Hayvancılık Destekleri Başvuru Şartları ve Tarihleri 2022 yılı tüm bilgileri detaylandırdık.
Devlet zeytin destekleme 2022 prim miktarı ödeme miktarları Zeytin Desteği Fark Ödemeleri Ne Zaman Yapılacak? tüm bilgileri detaylandırdık.
Tarımda 2022’de üretim, gübre ve sertifikalı tohum kullanımı ürün çeşidine göre sağlanacak destek miktarları belirlendi.
Hayvancılık Desteklemeleri Uygulama Tebliği Resmi Gazete'de Yayımlandı. Tebliğ ile çiftçilere verilecek hayvancılık desteklemelerine ilişkin usul ve esasları belli oldu.
Küçük Aile İşletmelerine Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sağlanan desteklemeden faydalanmak için son başvuru tarihini kaçırmayın!
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından her yıl olduğu gibi destekler verilmeye devam edecek. Çiftçilerimiz geçen yıl başvuruları yapılan tarım desteklerinin ne zaman ödeneceğini merak ediyor. Destekler bildiğimiz gibi Ziraat Bankası şubelerine yatırılıyor. İnternet üzerinden tarım hibe destekleri sorgulaması yapabilirsiniz. Tarımsal destekler ve hibeler, koyun hibe desteği, Tarım ve Hayvancılık Destekleme...
2022 Hayvancılık Destek Miktarları Belli Oldu. Ödemeler 2022 yılında yapılacak.
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından çiftçilere tarımsal destekleme ödemeleri Ziraat Bankası hesaplarına yatırılacağı açıklandı. Üreticiler Ziraat Bankası hesaplarından destekleme ödemelerini sorgulayabilirler.
Tarım ve Orman Bakanlığınca, lisanslı depolarda muhafaza edilen ürünlere ödenecek kira, nakliye ve analiz desteklerinin tutarları belirlendi.
Devlet Destekli Çiftçilik Teşvikleri Nelerdir? 2022 yılı tüm destek ödemelerin tutarlarını ve hangi kalemlerde destek verildiğine dair ayrıntılı bilgiler..
Tarımsal destekleme ödemeleri kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından çiftçilere mazot desteği verilmeye devam ediyor. Bu desteklerden yararlanmak isteyen çiftçiler tarafından merak edilen; Mazot desteği nasıl alınır, bu yıl için mazot gübre desteği ne kadar ve ne zaman verilecek, Mazot Gübre Desteği Başvuru Tarihleri ne zamana kadar, 2022 mazot gübre...
Tarım ve Orman Bakanlığının "Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi amacıyla 2022 dönemi Makine ve Ekipman alımlarına %50 Hibe desteği verilecektir.
Büyükbaş hayvancılık ile uğraşan çiftçiler için, besilik sığır yetiştirme parası ve anaç sığır desteklemeleri hakkında, ödenecek para miktarları ve hangi aylarda ödemelerin yapılacağı hakkında ki yazımızda tüm çiftçi ve üreticilerimize bilgiler vereceğiz. Anaç sığır ve buzağı desteklemeleri ne zaman ödenecek, hayvancılık hibe destekleri hakkında bilgiler içeriğimizde..