Devlet Destekli

657 Devlet Memurlarına Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020 Güncel

657 Devlet Memurlarına Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2020 Güncel

Devlet memurlarına toplu konut edindirme projesi haricinde diğer bankalar faizsiz kredi vermemektedir. İhtiyaçlarınızı bankaların devlet memurlarına verdiği ihtiyaç kredilerinden yararlanarak giderebilirsiniz. Devlet memuruna özel ihtiyaç kredi veren bankalar Vakıf bankası, ING bankası, Denizbank, Garanti bankası ve Akbank gibi bankalardır.

kamu-çalışanlarına-özel-kredi

Kamu personeline bankalar kredi vermeye devam ediyor.

Denizbank Memur Kredisi

Denizbank kamu çalışanlarına özel 60 ay vade ile yüzde 1,89 faiz oranıyla 55.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. İhtiyaç kredisine başvurmak için gerekli evraklar; Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi, Gelir belgesi ( maaş bordrosu, maaş yazısı ile başvuranlar için ilave olarak şirketin imza sirküleri, diplomalı serbest meslek sahipleri için 3 yıllık matrahlı vergi levhası), Kamu Kimlik Kartı, Yerleşim belgesi veya son aya ait resmi fatura örneğidir. Kredi ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

blank

Memurlara faizsiz kredi veren bankalar listesini incelemelisiniz.

Ingbank Devlet Memuru Kredisi

Sadece devlet memurlarının yararlanabildiği bu fırsat ile %0,89 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar kredi verilebilmektedir. Vade aralığı 60 aydır. Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadardır. Sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapılabilmektedir.

blank

Vakıfbank Maaş Müşterilerini Unutmuyor

Kamu Personeline özel taksitli ihtiyaç kredisi’nden Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ve kadrolu işçiler ve T.C. Emekli Sandığı, Sosyal Sigortalar Kurumu, Bağ-Kur Emeklileri yararlanabilmektedir. 1.000-70.000.-TL aralığında verilen kredinin en fazla 60 aya kadar vade ile % 0,98 faiz oranıyla devlet memuruna özel ihtiyaç kredisi verilmektedir.

blank

Akbank Kamu Personeline Özel Kredi

Akbank devlet memurlarına anında kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler 75.000 tl kadar ki kredi kullanımlarından %1,25 faiz oranıyla yararlanabilmektedirler. Ayrıca krediyi kullandıklarından , kredi kullanım ücreti olarak da 50 TL. ödemeleri gerekmektedir. Ayrıca bu krediyi kullandığınızda 3 ay kredi ödemenizi erteleme imkanınızda bulunmaktadır

Akbank kamuya özel kredi

Akbank kamuya özel kredi

Halk Bankası

Kamu çalışanlarına özel olarak ihtiyaç kredisi veren bankalardan bir tanesi de Halkbank’tır. Banka tarafından 60 aya varan vadeler ile kredi veriliyor. Faiz oranları ve maliyet tablosu aşağıda gösterilmektedir.

Halkbank kamu çalışanlarına özel kredi

Halkbank kamu çalışanlarına özel kredi

Devlet Memurlarına Konut Kredisi kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi

İş Bankası kamu çalışanlarına kredi veren bankalardan biridir. Vade miktarı 60 aydır. % 1,05 faiz oranlı eşit taksitli ya da banka tarafından şahıslara özel olarak hazırlanmış ödeme planı ile kredinizi rahatça geri ödeyebilirsiniz. SMS ile başvuruda bulunmak da mümkündür. Nakit yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, kredi miktarını ve aylık geliri yazarak 4402‘ ye sms gönderebilirsiniz. Kredi onayınız birkaç dakika içinde bildirilir. Ayrıca İş Bankası şubelerinden, internet bankacılığından da başvuru yapmak mümkündür. SMS gönderiminin de ücretli olduğunu belirtmekte yarar vardır.

blank

Kampanya dahilinde, 60 aya kadar vade ile sunulan kredide gelir belgesi de aranmıyor. Ayrıca arzu eden Odeabank müşterileri ödemelerine 3 ay sonra düşük taksitler ile başlayabiliyor.Sizde devlet memuru kredisi ile mobilyadan tatile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ihtiyaç kredilerine başvurmak için tercih ettiğiniz bankanın en yakın şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz.

İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi

İş Bankası Kamu Çalışanlarına Kredi

Şekerbank Kamu Çalışanlarına İhtiyaç Kredisi

Kamu çalışanlarına özel kredi veren bankalardan bir tanesi de Şekerbank olmaktadır. Bankanın verdiği kredi üst limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranı ise yüzde 1,79 olarak belirlenmiştir. Asgari vade 3 ay olarak belirlenmiştir. Asgari vade oranı 36 ay olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti 250 TL alınmaktadır. Kredi detayları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

 Maksimum Kredi Tutarı  50.000 TL
Faiz Oranı 3-48 Ay : % 1,79
49-60 Ay : %1,79
Vade 3-60 Ay
Tahsis Ücreti  250 TL

Memurlara sıfır faizli kredi kampanlayalarını takip edin!

QNB Finansbank

Kamu Finans maaş kredisi adı altında kamu çalışanlarına kredi vermektedir. Vade ise 60 ay olacaktır. Faiz oranları yüzde 0,94′ den başlamaktadır. Başvuru evrakları arasında kimlik belgesi, gelir belgesi, ikametgah belgesi ve kamu personeli olduğunuzu gösteren belge sayılabilir. Kredi başvurusunda bulunmak için size en yakın banka şubesini ziyaret edebilirsiniz.

blank

 

Özel ve kamu bankaları faiz oranlarının yüzde 10 oranında indirime gittiğini duyurdu. Siz de bu bankalar ile görüşerek daha uygun olması dahilinde ihtiyaç kredisi ürünlerine başvurabilirsiniz. Bankalarının kredileri 2020 yılında da verilmeye devam edecektir. Bireysel tüketici kredilerinin yanı sıra konut ve ihtiyaç kredilerinde de faiz oranlarının düştüğü bilinmektedir.

Özellikle konut kredilerinin faiz oranları kamu bankalarında yüzde 0,99 seviyelerinde olmaktadır. Banka şubelerini ziyaret ederek uygun faizli olarak sunulan konut kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Ancak alınacak olan konutun bankaların anlaşmalı olduğu inşaat firmalarından seçilmesi gerekmektedir.

] }Yorumlar
  1. blank Ihsan ergin dedi ki:

    Hepsi folan bin kere bas vurdum kamu personeliyim kredi karti kullaniyorum ek hesap kullaniyorum butun bas vurularim ret geliyor