Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2021 (Tüm İller)

Kalıcı dudak dolgusu fiyatı ne kadar, 1 ml dudak dolgusu fiyatı kaç lira, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa’da en iyi dudak dolgusu yapan doktorlar hangileridir, geçici ve kalıcı dudak dolgusu fiyatları ile Afrodit, Juvederm, Permalip ve Rus dudak yaptırmak isteyenler için tüm dolgu fiyatlarını araştırdık.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2021 (Tüm İller)

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 1000 TL ile 7000 bin lira arasında tercih edeceğiniz kliniklere ve uygulanacak doza göre değişiklik gösterir. Kalıcı dudak dolgusu, tekrar dolgu yaptırılmasına gerek kalmadan uzun vadeli bir yöntem arayanlar için uygun bir işlemdir. Şekli geçici dudak dolgusuna göre daha stabildir. Kalıcı dolguların belirgin bir şekli vardır. Herhangi bir problem yarattıkları durumlar ise çok nadirdir. Herhangi bir yaş sınırı yoktur. Lokal anestezi ile yapılır ve işlem 45 dakikaya yakın sürer. İşlem ardından hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Bu yöntem ile dudaklarına dolgu yaptırmak isteyenler için merak edilen tüm fiyatları ve dudak dolgusu çeşitlerini ve fiyatlarını ne kadar , dudak dolgusu nasıl yapılır, klinik ve hastaneler, dudak estetiği ücretleri, dudak dolgusu fiyatları 2021, kalıcı, juvederm, permalip ve afrodit dudak dolgusu, 1 ml dolgu fiyatı 2021 yılında ne kadar? araştırdık. Dudak dolgusu ve estetiği yaptırmak isteyenler için, kalıcı dolgu fiyatları, afrodit dudak dolgusu ve dudak küçültme fiyatları, dudak dolgusu devlet hastanesinde yapılıyor mu v.b konularda birçok soruya yanıt aranıyor. İçeriğimizden tüm merak edilen konuları öğrenebilirsiniz.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Güzel ve etkili görünmenin bir yolu da hiç şüphesiz ki dudaklarımızdır. Dudak dolgunlaştırmak için pek çok yöntem bulunmaktadır. Estetiğin yanında ameliyatsız kalıcı dudak dolgusu işlemi de yapılmaktadır. Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2021 yılında kliniklere ve uygulanan dolgu miktarına göre 1000 lira ile 7 bin lira arasında değişmektedir.

Bu fiyatlar, tercih edeceğiniz kliniğe göre değişiklik göstermektedir.

Daha çekik ve dinamik bakışlara sahip olmak ister misiniz? Göz kapağı estetik fiyatları ne kadar? öğrenerek bakışlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Dudak dolgusu fiyatı 2021 yılında 2.000 TL ve 6.000 TL arasında değişmektedir. Dudak estetiğinde genellikle malzemeler enjekte edilirken 1 ml’lik enjektörler ve 0,5 cc’lik enjektörler ile yapılmaktadır. Bazı doktorlar uygulamada 1 ml olanı tercih ederek işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu fiyatlar doktora ve dolgu boyutuna göre değişmektedir. Örneğin;

 • 1 ml dudak dolgusu fiyatı; 500 TL – 1.500 TL ortalamasındadır.
 • Dudak yapısı dolgun olanlarda 0,5 cc’lik olanlarda kullanılabilir.

Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, kliniklere ve hastanelere göre değişiklik göstermektedir! Dudak dolgusu fiyatını kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre değişmektedir.

Kliniklerde dolgu için verilen fiyat farklılığın nedeni ise, her iki dudak dolgusunun kalıcılık süresinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, gideceğiniz kliniğe, hastanelere ve ml’e göre değişir. Ortalama olarak bir kalıcı dudak dolgu fiyatı: 1.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. Juvederm malzemeleri Hyaluronik asit kullanılarak  üretildiğinden dolayı kalıcı dolgu Voluma markası haricinde kalan tüm markaların etki süresi 12 aya kadar kalıcılık sunabilmektedir.

Permalip Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları

Permalip işlemi lokal anestezi altında dudak uyuşturularak yapılmaktadır. İşlem yaklaşık olarak 25-45 dakika arasında sürmektedir. Dudak kenarına yakın bir kısımdan 1-2 mm’lik alandan dudağın orta kısmına yerleştirilmektedir. Özel bir cihaz ile giriş yerinden tutulan permalip diğer alana ilerletilir. Sonrasında dudak kenarlarından eriyen dikişler ile kapatılır. Permalip ortalama olarak fiyatı 1.000 TL ile 4.000 TL arasında farklılık gösterecektir. Net fiyat bilgisini gideceğiniz klinikler üzerinden öğrenebilirsiniz.

FİYATLAR ORTALAMA OLARAK VERİLMİŞTİR. NET FİYAT BİLGİSİNİ İŞLEM YAPTIRACAĞINIZ KLİNİKLERDEN ALABİLİRSİNİZ.

Kalıcı Dudak Dolgusu Nasıl Uygulanır?
Kalıcı dudak dolgusu yaptıranlar

Juvederm Dudak Dolgusu Fiyatı

Juvederm estetiği uygulanacak seans sayısına, uygulanan şehirlere göre farklılık gösterir. Ortalama olarak Juvederm Dudak Dolgusu Fiyatı 1.500 TL ile 5.500 TL’ye kadar çıkar. Bu işlem sırasında kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre değişiklik göstermektedir.

 • Juvederm dudak dolgusunun kalıcılığı 8-12 ay sürelidir
 • Restylane dolgusu ise 3-6 ay kalıcıdır.

Juvederm genellikle kırışıklık gidermek için kullanılan içerisinde hiyaluronik asit bulunan dermal dolgu maddesidir. Küçük taneli bir yapıya sahip olan bazı hiyaluronik jel ürünler ile karşılaştırıldığından juvaderm pürüzsüz bir kıvama sahiptir. Bu sayede dudaklarına dolgunluk ve pürüzsüzlük kazandırır. Seanslar halinde yapılır. Çoğu zaman 1 seansla olumlu sonuçlarda alabilirsiniz.

Afrodit Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Afrodit dud dit Dudak Dolgusu Fiyatları 2021 yılında 1.000 TL 2.500 TL arasında yapılır. Afrodit dudağı en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biridir ve en evrensel dudak estetiğine sahip dudak şeklidir. Afrodit dudak dolgun, şekilli ve canlı dudakların simgesidir. Lokal anestezi ile ortalama 15-20 dakika süren bir operasyondur. Prosedür ameliyatsız olarak yapılır ve ağrı, sızı hissedilmez. Dolgu işleminin sonuçları hemen görebilir. Tam şekli ise 1 hafta içerisinde oturur ve ortaya çıkar. Kalıcı değildir, ortalama olarak 1 ya da 2 yıl içerisinde tekrarlanması gerekebilir.

Afrodit dolgun dudak şekli canlı ve dolgun dudak demektir. 15- 20 dakika süren bir işlemdir. Ortalama olarak 1 yada 2 sene içerisinde tekrarlanması gerekmektedir.

Geçici dudak dolgusu fiyatları 2021

Kalıcı dudak dolgusunun yanında geçici olarak dolgu yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilen dolgunun fiyatları da araştırılıyor. Geçici dudak dolgusu fiyatları 2021 yılında 500 TL ile 5.000 TL arasındadır. Ortalama dudak dolgusu fiyatı İstanbul için yaklaşık 1.200 TL., İzmir için 1.000 TL. ila 2.000 TL. Ankara için ise 1.000 TL. ‘den başlayan fiyatlar ile uygulanmaktadır.

1 Ml Dudak Dolgusu Fiyatı

Dudak estetiği bir diğer adı ile dudak dolgusu işlemi için genel olarak 1 ml’lik ve 0.5 cc’lik enjektörler kullanılır. 1 ml dudak dolgusunun 2021 yılı fiyatı ise 750 TL ile 2.000 TL arasında değişir. Dudak yapısı dolgun olanlarda 0,5 cc’lik olanlarda kullanılabilir. Fiyatlar kliniklere ve şehirlere göre değişmektedir. Gideceğiniz yerlerden muayene sonrasında en net fiyat bilgisini uygulamayı yaptıracağınız klinik ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

Dudak Estetiği Fiyatları (Klinik ve Hastaneler)

Kalıcı dudak dolgusunun yanında geçici olarak dolgu yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilen dudak estetiği ücretleri de araştırılıyor. Araştırmasını yapanlar için en uygun fiyata dudak dolgu ve estetiği yapan klinikleri, hastaneleri ve ücretlerini sizler için araştırdık. Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Şehirlere göre, klinik ve müdahaleye, doktora göre değişiklik göstermektedir.

 • Dudak dolgu fiyatı: 1.500 TL ve 5.000 TL arasındadır.
 • Dudak estetiği ücretleri: 2.000 TL ve 7.000 TL arasındadır.

Ankara dudak estetiği ve dolgusu fiyatı, İstanbul dudak dolgusu tavsiyeleri ile dudak estetiği yapan ve en çok tercih edilen klinik ve hastaneler ise;

 • Eser Aydoğdu Estetik Kliniği
 • Özgül Akdemir Merkezi
 • İlker Manavbaşı Estetik ve Plastik Cerrahi
 • Çağnur Özcanlı Kozmetolji Uzmanı
 • Buket Yıldırım Medikal Estetik Merkezi
 • Mia Estetik Merkezi
 • Medikal Park Hastaneleri
 • Estetik İnternational Güzellik Merkezi
 • Esteaura Güzellik Merkezi
 • İstanbul Quartz Poliklinik
  • Dr. Leyla Arvas: 1.800 TL
  • Dr. Ferda Karataş: 1.500 TL 1 ml dudak dolgusu fiyatı vardır.
  • Değişiklik gösterebilir, detaylı bilgi için klinikten bilgi alabilirsiniz. 
 • Umut Tuncel Estetik Cerrahi
 • Nişantaşı Hastanesi Dudak Estetiği Bölümü

Dudak estetik fiyatları estetiğin yapılacak mekanına göre değişmektedir. Güzellik merkezi ve kuaförlerde ucuz fiyatlarda yapılan dudak estetiği sağlık açısından ve görünüm açısından (Sağlık Bakanlığı onaylı olmayan yerlerde) önerilmemektedir. Özel kliniklerde dudak dolgusu fiyatları 1.500 TL’den başlamaktadır. Detaylı bilgi ve fiyat almak için kliniklerden randevu alabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak estetiği, dolgun dudak ve daha bakımlı yüz hatlarına sahip olmak isteyen kadın ve erkekler için günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biri haline gelmiştir. İnce dudak görüntüsünden hoşlanmayan kişiler bu yöntemlere başvurmaktadır.

Dudak dolgusu işlemi sayesinde dudağa hacim ve dolgunluk kazandırılır. Dudağa yeni bir görünüm kazandırıp, kontör çizgileri eski haline getirilir. Son zamanlarda oldukça popülerlik kazanan bu işlem, uzman bir doktor tarafınca yapılan dudak dolgusu işlemi öncesi uyuşturucu iğneler ile acı hissi tamamen yok edilmeye çalışılıyor. Doktor dolgu malzemesini dudağın belli noktalarından dudağın içine enjekte ederek eli ile şekillendirerek dolgulu dudağın son şeklini veriyor.

Yüzünüzdeki uyuşukluk ise 4 saat içinde etkisini kaybederek bir kaç gün içinde dudağın iç kısmında morarmalar olabiliyor. Bunlar normal yan etkiler diyebiliriz. Tamamen iyileşmesi için sabırlı olarak, 10-15 gün beklemeniz gerekir. Bununla beraber 10 gün boyunca dudağınız şişebilir ve bu şişlik 10 günden sonra inmeye başlayarak doğal bir görünüme kavuşur. Dudak estetiği kişinin ağız yapısına ve yüz yapısına uyumlu, orantılı şekilde yapılmalıdır. Böylece estetikte olumlu sonuçlar alınacaktır. Şimdi gelelim uygulama çeşitlerine.

Öncelikle 2 farklı uygulamanın nasıl yapıldığına dair soru işaretlerini gidermek amacıyla yöntemlerin neler olduğunu inceleyecek olursak;

En çok tercih edilen ve en yaygın olarak uygulanan yöntem Hyaluronik asit olan Juvederm ve Restylane dolgu malzemeleri ile yapılan enjeksiyon işlemidir. Bu iki farklı dolgu malzemesinin arasındaki fark ise kalıcılık süresidir diyebiliriz.

Dolgular

 • Teosyal kiss,
 • Restylane lip volum,
 • Juvederm volift gibi dudak dolgunlaştırıcı estetik dolgu maddeleri ile de yapılmaktadır.

Son yıllarda  Juvederm Volbella ve Juvederm Volift dolgu malzemesi en çok tercih edilen dolgu maddeleridir.

Dudak estetiği için dudak botoksu da yapılmaktadır. 

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgu çeşitleri kişinin istediği dudaklara kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Ancak, kişinin dudak yapısına ve yüz yapısına uygun olacak dudak botoksu yapılması gerekmektedir. Dudak dolgusu çeşitleri ise;

 • Klasik Stil
 • Rubina Stili
 • Eve Stili Dolgu
 • Pierlique
 • Hollywood Stili
 • Cupid Lip From
 • Erkek Stili
 • Hera Tipi dolgu
 • Eros Tipi Dolgu Dolgusu
 • Venüs Tipi Dolgu
 • Melek Kanadı Dolgusu

Yukarıda belirtmiş olduğumuz dudak dolgusu çeşitlerinin hangisinin size uygun olduğu uzman doktorunuz tarafından seçilip uygulanacaktır.

İstanbul Dudak Dolgusu Tavsiyelerinden Bazıları

İstanbul’da dudak dolgusu operasyonu yapan birçok hastane ve poliklinik bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını sizler için tavsiye ettik;

 • Doç. Dr. Süleyman Taş; Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11,Terrace Fulya Center 1 Daire:97, Şişli – İstanbul
 • Op.Dr. Deniz Küçükkaya; Ercüment Batanay Cad. Dumankaya İkon A.2 Blok Kat: 17 Daire: 155 Ataşehir İstanbul
 • Prof. Dr. Gonca Gökdemir; Harbiye Mah. Maçka Cad. Narmanlı Apt. No: 24 Kat:5 Daire:35 Teşvikiye İstanbul
 • Ameliyatsız Dudak Dolgusu için Dr. Nüket Eroğlu
 • Dr. Evren Gökeşme Dertmatoloji Kliniği; Atatürk Mah. Ataşehir Bulvarı Metropol, İstanbul Sitesi A Blok Kat:43, D:562, 34746 Ataşehir/İstanbul
 • Dr. İlker Manavbaşı; Terrace Fulya Center 1 Kat:16 D:99 Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11, 34365 Beşiktaş/İstanbul
 • Dr. Hande Ulusal; Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mahallesi E-5 Yanyol Cad. Ataköy Towers A Blok Kat:4 Daire : 88-87-86-85 Bakırköy/ İstanbul
 • Özel Quartz Poliklinik; Harbiye Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi Park No:19-1 Kat:2 Nişantaşı Şişli İstanbul
 • Dr. Saliha Sönmezateş; Halaskargazi Mah. Süleyman Nazif Sokak İlkul Apt. No: 3 Daire: 3 Nişantaşı / İstanbul

Ankara Dudak Dolgusu Doktorları ve Tavsiye Edilenler

Ankara’da bulunan ve dudak dolgusu yaptıracak olan kişiler için doktor tavsiyelerini sizler için araştırdık. Bu doktor ve klinikleri tercih ederek Ankara’da kalıcı dudak dolgusu işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

 • Dr. Burak Bağ; Mutlukent Mah. 1973. SOK. NO: 8Çankaya/Ankara
 • Dr. Fulya Tezel Kliniği; Çukurambar Mahallesi 1426.Cadde No:28/A Migros Binası Ankara
 • Doç. Dr. Yeşim Kaymak;  Tunalı Hilmi Cad. Çelikler İş Hanı 91/99 Kavaklıdere – Çankaya/Ankara
 • Prof. Dr. Erol Koç;  Mustafa Kemal Mah. 2086.Sokak No:1 Çankaya/ANKARA
 • Op. Dr. Orhan Murat Özdemir; Uğur Mumcu Cd. No:14/3 GOP/Çankaya /Ankara
 • Dr. Özge Aydın; Beştepe Mah. Via Flat Armada Yaşam Sokağı (Nergiz Sk.) 7/2 No:20 P.K. Söğütözü – Yenimahalle – Ankara
 • Dr. Cansel Köse Gürer; Maidan Plaza C Blok No: 39 Mustafa Kemal Mahallesi 2118. Cadde Çankaya- ANKARA
 • Dr. Buket Yıldırım; Kızılırmak Mahallesi, Ufuk Üniversitesi Caddesi, Next Level Loft Ofis No:4 Kat:14, Çankaya

İzmir Dudak Dolgusu Yapan Doktor Önerileri

Permalip, juvederm ve kalıcı dudak dolgusu yaptırmak isteyen kişiler için İzmir’de dudak dolgusu yapan doktorlardan bazılarını sizler ile paylaştık.

 • Dr. Nermin Varilsuha; Kültür Mh. 1388. Sok. No:14/1 Manolya Apt. Alsancak, İZMİR
 • Op. Dr. Murat Ataseven; Atasevenklinik Mansuroğlu Mah. Sakarya cad. No:77 Merve Apt. K:7 D:28 Bayraklı /İzmir
 • Doç. Dr. Hakan Kerem; Cumhuriyet Bulvarı Alan Apartmanı No:140 K:2 D:4 Alsancak/İzmir
 • Uzm. Dr. Onur Er;  Esatpaşa, İzmir-Çanakkale Asfaltı Cd. No:2, Menemen/İzmir
 • Dr. Tuba Kavala; Alsancak Mahallesi Talatpaşa Bulvarı Nazar Apartmanı No :23 Kat:1 Daire:1 Alsancak /İzmir
 • Opr. Dr. Osman Tan; Folkart Towers A Blok 32. Kat, 35530 Bayraklı/İzmir
 • Yasemin Bedir Clinic; Kültür, 1382. Sk. no:35, 35220 Konak/İzmir

Bursa Dudak Dolgusu Doktor Tavsiyeleri

Bursa’da dudak dolgu ve ameliyat uygulaması yaptıracak olan kişiler için doktor tavsiyelerinin birkaçını belirttik.

 • Dr. Erhan Şafak;  İhsaniye Mh. FSM Bulvarı No:58 Kat:1
 • Dr. Fatma Özel (Dermaclinic); FSM Bulvarı Plaza 224 (Uzay Pastanesi Üstü) İhsaniye Mah. Leylak Sokak No:5 B-Blok Kat:2 D:9-10 Nilüfer / Bursa / Türkiye
 • Dr. Zeynep Kırker; İhsaniye Mah. Leylak(110) Sok. Plaza 224 Sit. B Apt. No:5 B/1 Bursa- Nilüfer (Dr. Zeynep Kırker Medikal Estetik Polikliniği)
 • Uzm. Dr. Sibel Ünlü; FSM Bulvarı Selin Sit. C Blok Daire: 7 Nilüfer / BURSA

Dudak Dolgusu Kaç Yıl Sürer?

Dudak dolgusu kaç ay kalıcı? Hyalüronik asit dolgu malzemesi kullanıldığında kalıcılık etkisi ortalama olarak 6-12 ay aralığında olduğunu söyleyebiliriz. Bu süreç kişiden kişiye göre değişmektedir. Bazı kişilerde dolgu daha çabuk erirken bazı cilt tiplerinde daha kalıcı olmaktadır.

Kalıcı Dudak Dolgusu Var mı?

Daha kalıcı dudak dolguları için diğer alanlarda da kullanılan katı silikonlardan üretilmiş olan Permalip dudak silikonu yani implantlar kullanılmalıdır. En sağlıklısı ise hyaluronik asit dolguların kullanılmasıdır. Sizin cilt tipinize uygun olan dolgu türü uzman hekiminiz tarafından seçilecektir.

Dudaklarınız haricinde yüzünüze ufak dokunuşlar yaparak yeni bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bişektomi yaptırarak yepyeni ve canlı bir yüze sahip olabilirsiniz. Yanak içi yağ aldırma estetik fiyatları ne kadar? Hemen öğrenebilir ve bulunduğunuz bölgede dilediğiniz klinik ve hastanelerde bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Dudak Dolgusu Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Bölgeye işlem yapıldıktan sonra 1-2 saat boyunca dik pozisyonda durulmalıdır. 24 saat süreyle de ağır ve zorlayıcı egzersizlerden kaçınılmalıdır. İşlem yapılan gün içerisinde spor yapılmamalıdır. Aynı zamanda cilt bakımı da yapılması önerilmemektedir. Operasyonun üzerinden en az 1 haftanın geçmesi gerekmektedir.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılmaz?

Emziren annelerde ve hamilelerde dudak dolgusu önerilmemektedir. Dolgu maddesinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hemofili yani pıhtılaşma bozukluğu olan kişilerde ise kanama oluşma riskinden dolgu yapılması önerilmez.

Dudak Küçültme Ameliyatı Fiyatı (Erkek ve Kadın)

Dudak küçültme bir diğer adı ile inceltme ameliyatı fiyatı: 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar hem kadınlar için hem de erkekler için geçerlidir.

NOT: dudak dolgusu, bişektomi, botoks gibi işlemlerinizi hekim haricinde herhangi birine veya kurum olmayan yerlere yaptırmayın. Kalıcı hasarlar yada ölümlere sebep olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.