Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerler (Tüm Mağazalar)

Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerler (Tüm Mağazalar)
A+
A-

Elden taksit ve senet ile telefon almak için, senet ve taksit ile satış yapan yerleri tercih etmeniz ve peşin fiyatına, vade farksız, 3 aydan 24 aya kadar taksit imkanları sunan bir çok satış mağazası bulunmaktadır. Elden Taksitle telefon almak istiyorum diyenler için Arçelik elden taksit telefon nasıl alınır, Elden taksitle telefon alma kaç para, Sahibinden, Mutlu evim, Teknosa senetle telefon ve Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerler ve mağazalar nerede, Peşinatsız Senetle Cep Telefonu, 24 Ay Taksitle Telefon nasıl alınır, Bimeks senetle telefon alma konularını araştırdık.

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum Diyenler Buraya

Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenlere elden taksitle telefon satan yerler Konya, Ankara, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Sakarya Eskişehir çok yakınınızda. 24 Ay Taksitle hiç Peşinatsız Senetle Cep Telefonu alabilirsiniz.

Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerlerden sizde Taksitle peşinatsız senet ile 6, 12, 24 ay taksit seçenekleri ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına taksitli, senetle ve kefilsiz telefon almak için şartları sağlamanız gerekiyor. Bu şartlar ise;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Düzenli gelire sahip olmak,
 • Kredi sicilinin elverişli olması,
 • SGK hizmet dökümünü ibraz etmek,
 • Belirli gelire sahip olmayan reşit vatandaşlar için kefil şartı aranmaktadır.

Elden taksit imkanı olan tüm mağazalardan T.C. kimlik belgesi, SGK hizmet dökümü, ikametgah belgesi, ile beraber şubelerde kredi notu sorgulaması olumlu çıkan herkes taksit ile telefon alabilme imkanına sahip olacaktır.

Elden Taksitle Telefon Satan Yerler

Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenlere elden taksitle telefon satan yerler Konya, Ankara, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Sakarya Eskişehir illerinde ve diğer illerde internetten satış yapan mağazalar ve siteler aşağıda ki başlıklarda yer verdik.

Elden Taksit Yapan Mağazalar Hangileridir?

Elden Taksit yapan mağazalar elden peşinat ödemeden şartları sağlayan kişileri cep telefonu sahibi yapıyor. Elden taksit ve senet ile peşinatsız ve vade farksız cep telefonu veren güvenilir satış mağazaları;

Evkur Elden Taksitli Cep Telefonu

Evkur Satış Mağazaları: En uygun taksit imkanları ile hemen satış mağazalarından telefon alabilirsiniz. 12 ay taksit imkanı ile Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi ve daha bir çok modellere sahip olabilirsiniz. Online ödeme seçenekleri ve mağazalara giderek hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz EFT/Havale seçenekleri, kredi kartı ödemesi veya devletdestekli.com senet ile hemen satın alabilirsiniz. Ayrıntılar.

Arçelik Peşinatsız Cep Telefonu Alma

Arçelik Mağazaları Elden Taksit İle Telefon Alma: Kartsız senet ile elden Iphone, Huawei, Samsung, Xiaomi, Oppo, TCL modellerini 6 aydan 12 aya kadar taksit seçenekleri ile kredi kartı ve online alışveriş kredisi kullanarak kefilsiz ve şartsız alım yapabilirsiniz. Kredi notunuz olumlu ise, düzenli bir gelire sahip olduğunuzu gösteren hizmet dökümü ve kimlik belgenizi mağazalarına götürerek elden taksitle telefon almak için başvuru yapabilirsiniz.  Detaylar.

Mutlu Evim Mağazaları Taksitli Telefon Alımı

Mutlu Evim Mağazaları Taksitli Telefon Alımı: Elden ve internet üzerinden senet ile 3, 6 ,12 ve 24 ay vade ile Iphone, TCL, Vestel, Asus, Sony, Lenovo, Casper ve Samsung cep telefonu markalarına hemen uygun ödeme seçenekleri ile alım yapabilirsiniz.  Mutlu evim cep telefonu satışlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Teknosa Telefon Kredisi ile Telefon Alma

Teknosa Telefon Kredisi ile Satış: Tüm Teknosa mağazalarına bizzat başvuru sağlayarak hemen senetle, senetsiz ve kredili seçeneği ile 36 aya kadar vade ile telefon alabilirsiniz. Ürünleri buradan inceleyebilirsiniz. Taksitli telefon almak için; mağazalara başvuru dışında sms ile 2229’a TEKNOSA boşluk T.C. kimlik no ile göndererek telefon kredisine başvurabilirsiniz. Teknosa alışveriş kredisi inceleyiniz.

Media Markt Beko Vestel Vatan Bilgisayar Taksitli Telefon Alma

 • Media Markt Telefon Kredisi İmkanı: 3, 6  ve 12 ay taksit seçenekleri ile Kredi Başvuru Seçeneği ve Denizbank, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankasına kredi başvurusu seçeneklerini kullanarak hemen telefon sahibi olabilirsiniz.
 • Beko ve Vestel Mağazaları Telefon Satışı: Vestel ve Beko mağazalarına başvuru yaparak 24 ay taksit seçeneklerine kefilsiz ve şartsız hemen cep telefonu modellerini satın alabilirsiniz. 
Beko Bayrakta 24 ay taksitli taksitle telefon satıyor
 • Vatan Bilgisayar Taksitli Telefon: Tüm şubelere kimlik bilgileri ile başvuru yapabilirsiniz. Taksit seçenekleri kredi kartı ve telefon kredisi üzerine verilmektedir. 6, 12 ve 24 ay olarak Fibabanka, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank şubelerine başvuru yaparak telefonunuza kavuşabilirsiniz!.

HEMEN ELDEN TAKSİT İLE TELEFON ALABİLİRSİNİZ!

Yukarıda bulunan mağazalar en çok tercih edilen telefon satışı yapan kurumlardır.

Elden Taksitle Telefon Iphone 12 Ne Kadar?

Apple Tüm Ürünleri MutluEvim.com.tr ‘de Kredi Kartsız, Bankasız, Elden Senetle 24 Taksitle SATIŞTA.

Mutlu evim https://www.mutluevim.com.tr/apple-iphone-urunleri-senetle-24-taksit-mutluevim linki üzerinden 24 ay taksitli Iphone 12 750*24 ay taksitle 18 bin liraya alabilirsiniz.

Elden Taksitli Cep Telefonu Satan Alışveriş Siteleri

Bu mağazaların ürünlerini;

Mağaza Müşterilerine Özel Elden Taksitle Telefon İmkanı

Belirttiğimiz kurumlar ve diğer kurumlardan mağaza müşterisi olan ve alışveriş yapan kişiler için kefil şartı olmadan telefon alma imkanına ulaşabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz mağazaya bizzat başvuru yaparak telefon modelinizi seçebilir ve elden taksit imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.

Faturalı Hat Üzerinden Telefon Alma Şartları (Hemen Satın Al)

Başlıca, Vodafone, Türk Telekom, Turkcell cep operatörleri faturalı hat kullanıcıları için önerilen özel fiyatlar ile hemen cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Faturalı hat sahibi olan vatandaşlar, faturalarını düzenli olarak ödüyor ise tarifelerine ek olarak puanı yeten telefon modellerini seçerek hemen satın alabilirler. Her operatör kendine özel kampanyalar sunmaktadır. 6 ve 12 ay taksitler ile fatura tutarınız ile birlikte ödeme yaparak başlayabilirsiniz. Bunun için 6 ay faturalı olmanız ve faturanızı düzenli olarak ödemeniz yeterlidir. 🙂 Şubelere giderek bilgi alabilir ve cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Yorumlar

Yorumunuzun Önemi

 1. Yönetim dedi ki:

  Senetle telefon alırken, kutusunu açmadan satarken fiyatlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

  (5/5)
 2. Acil para dedi ki:

  Eskisehir yildiztepedeyim.senetle tel.bozdurma yapmak istiyorum 4000 liraya ihtiyacim var.