Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerler TEMMUZ 2021

Elden taksit ile kefilsiz, senet ile telefon almak için senet ve taksit yöntemiyle satış yapan yerleri tercih etmeniz peşin fiyatına, vade farksız 3 aydan 24 aya kadar taksit imkanları sunan birçok satış mağazası vardır. Elden taksit ile telefon almak istiyorum, senet ile telefon nereden alınır, cep telefonlarında taksit imkanı var mı, elden taksit yapan mağazalar, Bimeks, Beko Bayraktar, Arçelik, Teknosa, Sahibinden, Mutlu evim elden taksit ile senetle telefon alma konuları hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.

Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerler TEMMUZ 2021

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum Diyenler Buraya!

Elden taksitle telefon almak istiyorum diyenlere elden taksitle telefon satan yerler Konya, Ankara, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Sakarya Eskişehir çok yakınınızda. 24 Ay Taksitle hiç Peşinatsız Senetle Cep Telefonu alabilirsiniz. Elden taksit ve peşinatsız senetle cep telefonu nasıl alacağınızı, nereden alacağınızı sizler için anlattık. Senet ile telefon nereden alınır? Hemen öğrenebilirsiniz!

Cep Telefonlarında Taksit İmkanı Var mı?

Evet var. Cep telefonu almak isteyen vatandaşlar 3 aydan başlayan taksit imkanlarından yararlanarak cep telefonu alabilirler. Elden taksit veya fatura üzerinden alacağınız telefonlarda ise 3 aydan 12 aya kadar bu imkanlardan yararlanabilirsiniz. Taksit ile telefon alacağınız tüm kurumları sizler için listeledik. Hemen içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerlerden sizde Taksitle peşinatsız senet ile 6, 12, 24 ay taksit seçenekleri ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Peşin fiyatına taksitli, senetle ve kefilsiz telefon almak için şartları sağlamanız gerekiyor. Bu şartlar ise;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak,
 • Düzenli gelire sahip olmak,
 • Kredi sicilinin elverişli olması,
 • SGK hizmet dökümünü ibraz etmek,
 • Belirli gelire sahip olmayan reşit vatandaşlar için kefil şartı aranmaktadır.

Elden taksit imkanı olan tüm mağazalardan T.C. kimlik belgesi, SGK hizmet dökümü, ikametgah belgesi, ile beraber şubelerde kredi notu sorgulaması olumlu çıkan herkes taksit ile telefon alabilme imkanına sahip olacaktır.

Elden Taksit Yapan Mağazalar Hangileridir?

Elden Taksit yapan mağazalar elden peşinat ödemeden şartları sağlayan kişileri cep telefonu sahibi yapıyor. Elden taksit ve senet ile peşinatsız ve vade farksız cep telefonu veren güvenilir satış mağazaları;

Evkur Elden Taksitli Cep Telefonu

Evkur Satış Mağazaları: En uygun taksit imkanları ile hemen satış mağazalarından telefon alabilirsiniz. 12 ay taksit imkanı ile Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi ve daha bir çok modellere sahip olabilirsiniz. Online ödeme seçenekleri ve mağazalara giderek hemen işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz EFT/Havale seçenekleri, kredi kartı ödemesi veya devletdestekli.com senet ile hemen satın alabilirsiniz.

Arçelik Elden Taksit Telefon Alma

Arçelik Mağazaları Elden Taksit İle Telefon Alma: Kartsız senet ile elden Iphone, Huawei, Samsung, Xiaomi, Oppo, TCL modellerini 6 aydan 12 aya kadar taksit seçenekleri ile kredi kartı ve online alışveriş kredisi kullanarak alım yapabilirsiniz. Kredi notunuz olumlu ise, düzenli bir gelire sahip olduğunuzu gösteren hizmet dökümü ve kimlik belgenizi mağazalarına götürerek elden taksitle telefon almak için başvuru yapabilirsiniz. 

Mutlu Evim Mağazaları Taksitli Telefon Alımı

Mutlu Evim Mağazaları Taksitli Telefon Alımı: Elden ve internet üzerinden senet ile 3, 6 ,12 ve 24 ay vade ile Iphone, TCL, Vestel, Asus, Sony, Lenovo, Casper ve Samsung cep telefonu markalarına hemen uygun ödeme seçenekleri ile alım yapabilirsiniz. 

Teknosa Telefon Kredisi ile Telefon Alma

Teknosa senetle telefon alma (Telefon Kredisi ile Satış): Tüm Teknosa mağazalarına bizzat başvuru sağlayarak hemen senetle, senetsiz ve kredili seçeneği ile 36 aya kadar vade ile telefon alabilirsiniz. Taksitli telefon almak için; mağazalara başvuru dışında sms ile 2229’a TEKNOSA boşluk T.C. kimlik no ile göndererek telefon kredisine başvurabilirsiniz. Teknosa alışveriş kredisi inceleyiniz.

Media Markt, Beko, Vestel, Vatan Bilgisayar Taksitli- Senetle Telefon Alma

 • Media Markt Telefon Kredisi İmkanı: 3, 6  ve 12 ay taksit seçenekleri ile Kredi Başvuru Seçeneği ve Denizbank, Yapı ve Kredi Bankası, Garanti Bankasına kredi başvurusu seçeneklerini kullanarak hemen telefon sahibi olabilirsiniz.
 • Beko ve Vestel Mağazaları Telefon Satışı: Vestel ve Beko bayraktar senetle telefon alma şartları için mağazalarına başvuru yaparak 24 ay taksit seçeneklerine kefilsiz ve şartsız hemen cep telefonu modellerini satın alabilirsiniz. 
 • Vatan Bilgisayar Taksitli Telefon: Tüm şubelere kimlik bilgileri ile başvuru yapabilirsiniz. Taksit seçenekleri kredi kartı ve telefon kredisi üzerine verilmektedir. 6, 12 ve 24 ay olarak Fibabanka, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank şubelerine başvuru yaparak telefonunuza kavuşabilirsiniz!.

HEMEN ELDEN TAKSİT İLE TELEFON ALABİLİRSİNİZ!

Yukarıda bulunan mağazalar en çok tercih edilen telefon satışı yapan kurumlardır. Tarifeye Ek Cep Telefonu Nasıl Alınır? (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) hakkında bilgi alabilirsiniz.

Elden Taksitle Telefon Iphone 12 Ne Kadar?

Apple Tüm Ürünleri MutluEvim.com.tr ‘de Kredi Kartsız, Bankasız, Elden Senetle 24 Taksitle SATIŞTA.

Mutlu evim https://www.mutluevim.com.tr/apple-iphone-urunleri-senetle-24-taksit-mutluevim linki üzerinden 24 ay taksitli Iphone 12 750*24 ay taksitle 18 bin liraya alabilirsiniz.

Elden Taksitli Cep Telefonu Satan Alışveriş Siteleri

Elden taksitle telefon alma için satış yapan yerleri öğrenebilirsiniz.

Bu mağazaların ürünlerini;

 • N11,
 • Gitti Gidiyor,
 • Sahibinden.com,
 • Trendyol,
 • Vatan Bilgisayar
 • Özsanal
 • Soylu avm
 • Fors Avm
 • Çelikkardeşler avm
 • Taksitle telefon al
 • Teknoby
 • Vestel ve diğer anlaşmalı sitelerden inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Mağaza Müşterilerine Özel Elden Taksitle Telefon İmkanı

Belirttiğimiz kurumlar ve diğer kurumlardan mağaza müşterisi olan ve alışveriş yapan kişiler için kefil şartı olmadan telefon alma imkanına ulaşabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz mağazaya bizzat başvuru yaparak telefon modelinizi seçebilir ve elden taksit imkanı ile hemen satın alabilirsiniz.

Faturalı Hat Üzerinden Telefon Alma Şartları (Hemen Satın Al)

Başlıca, Vodafone, Türk Telekom, Turkcell cep operatörleri faturalı hat kullanıcıları için önerilen özel fiyatlar ile hemen cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Faturalı hat sahibi olan vatandaşlar, faturalarını düzenli olarak ödüyor ise tarifelerine ek olarak puanı yeten telefon modellerini seçerek hemen satın alabilirler. Her operatör kendine özel kampanyalar sunmaktadır. 6 ve 12 ay taksitler ile fatura tutarınız ile birlikte ödeme yaparak başlayabilirsiniz. Bunun için 6 ay faturalı olmanız ve faturanızı düzenli olarak ödemeniz yeterlidir. 🙂 Şubelere giderek bilgi alabilir ve cihazınızı teslim alabilirsiniz.

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu

18 yaşını doldurmuş yada küçük dahi olsanız kredi kartsız 12 ve 36 ay taksit ile cep telefonu satan mağazalar üzerinden rahat bir şekilde istediğiniz akıllı telefonu alabilirsiniz. Aranan tek şart kredi notunuzun değeridir. Yüksek bir kredi notunuz var veya orta risk grubunda iseniz bu fırsatlardan çok rahat yararlanabilirsiniz. İnternet üzerinden veya size yakın mağazalardan peşinatsız olarak senetle cep telefonu alabilirsiniz.

Yorumlar

 1. Avatar of Yönetim Yönetim dedi ki:

  Senetle telefon alırken, kutusunu açmadan satarken fiyatlara dikkat etmeniz tavsiye edilir.

error: Content is protected !!