Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları (450 TL'ye varan promosyon)

Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları (450 TL’ye varan promosyon)

Emekli Maaşını Taşıma Kampanyaları (450 TL’ye varan promosyon)
4 Haziran 2018 tarihinde eklendi.

Maaşını transfer edenlere özel kampanyalar

10 milyon emeklinin gözü kulağı verilecek olan promosyonlarda. Yıllarca çalışma hayatında bulunan ve hayatının en güzel dönemlerini çalışarak tüketmiş kişilerin hayali bir gün emekli olmak. Emekli olup maaşını hangi bankadan alsam diye düşünenler için bankaların sunduğu promosyon ve kampanyalarına bir göz atalım.

Emeklilik maaşını bağlatanlar ilk defa emekli olacaklar için kampanya düzenleyen ve maaşlarını kendi bankasından alması için çalışma yapan bankalar promosyon hazırlığında. Her ay 125 milyon ödeme yapılıyor az bir rakam değil. Bu pastadan yararlanmak isteyen bankalar kıyasıya rekabet içinde yeni kampanyalar düzenliyor. İlk maaş ödeme hakkı haricinde maaşını transfer eden müşterilerine özel olarak bankalar çeşitli kampanyalar düzenleyerek kendilerine çekmek için adeta yarışıyor. Her bankanın hazırladığı kampanyalar farklılık gösteriyor kimileri 300 lira promosyon verirken kimileri banka kartına puan yüklüyor. Kredi kartı ve ek kartlardan ve maaş kartlarından hesap işletim ve eft işlemlerinden ücret talep etmeyen bankalar müşterileri kendilerine çekmek için çeşitli fırsatlar ve teklifler sunuyor. Birçok özel banka hazırladıkları kampanyalarla ilk kez emekli olacakları kendine çekmek ve bankalarından maaşlarını almak için teklifler sunuyor.

emekli-maaşı

Hükümet ile kamu bankaları arasında henüz bir anlaşmaya varılmadığında özel bankalar harekete geçerek çoğu 3 yıl boyunca maaşını kendilerinden alanlara 300 ila 500 lira promosyon ödemeyi kabul etti.

Daha önceden PTT veya kamu bankalarına sağlanan ilk maaş ödeme hakkı bir oldubittiye getirilerek Denizbankasına verildi. Maaşını 3 yıl boyunca kendilerinden alacak olan müşterilerine bir defaya mahsus olmak üzere promosyon verecek olan Denizbank protokol imzaladı bile. Buna göre 300 TL promosyon almayı haketmek için 3 yıl önce emekli olanlar maaşlarını Denizbanktan 3 yıl boyunca almayı taahhüt edecekler.

Kampanyalar  devam etmekte olup aşağıda yer verdiğimiz bazı bankaların ekstra bir promosyon ödemesi de söz konusudur.

Ing bank  maaşını taşıyanlara 450 lira nakit promosyon

Emekli sandığı, SGK veya Bağ kur dan olan ve maaşlarını ING banka ve taşıyan müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Maaşını hem ING banka taşıyanların maaşları;

  • 999 TL’ye kadar ise 300 TL,
  • 1.000 TL – 1.999 TL arası ise 375 TL,
  • 2.000 TL ve üzeri ise 450 TL nakit promosyon ödemesi kazanırsınız.

kampanyasını incelemek ve başvurularının nasıl yapılacağını öğrenmek için INGBANK kampanyasını inceleyiniz.

Şekerbank 600 TL kazandırıyor

SGK emekli maaşını Şekerbankasına taşıyan müşterilerine ilk maaş ödemesinin hemen arkasında 600 TL kazandırıyor. Şeker bankasının kampanyasını da İlk maaşta 600 TL. ödeme linkinden inceleyebilirsiniz. Emekli maaşınızı taşıdığınız ve 3 yıl boyunca banka değiştirmeyeceğinize dair söz verdiğiniz taktirde 450 TL’ve varan nakit hediyeler ve 2 otomatik ödeme talimatı vermeniz ve Kredili Mevduat hesabına sahip olmanız durumunda ek 150 TL daha nakit yani totalde 600 TL kazanmış olacaksınız.

Akbank ve Yapı kredi puan veriyor

Bir de maaşını taşıyanlara verilen promosyonların tanıtımını yapan diğer banka Akbankası.  Banka bu kampanya ile 500 lira ve üzerinde SGK maaşını Akbank’a taşıyan müşterilere 300 TL chip para kazandırıyor. Bunun için mutlaka bir Neo kartınızın bulunması gerekiyor. Akbank kampanyasını incelemek için lüften tıklayınız.

Yapı kredi bankasında 300 TL puan yükleyen bir diğer banka. Yapı kredi bankasından 3 yıl boyunca maaş almayı taahhüt eden müşterilerinden eft havale hesap işletim ücreti almamaktadır.emekli-promosyon

Bankalar farklı kampanya ve promosyon seçenekleri ile kıyasıya yarışıyor.

QNB Finansbank maaşını aktaranlara özel fırsatlar

Maaşını QNB Finansbank’a taşıyan müşterilere çeşitli kolaylıklar sunan banka, maaşını aldıkları karttan hesap işletim ücreti talep etmiyor, maaşının 10 katına kadar ihtiyaç kredisi veriyor, havale ve eft işlemleri için ücret almayan banka Carfinans kart ile yapılan market ve eczane alışverişlerinde % 5 indirim fırsatı sunuyor. 450 TL’ye varan promosyon ödemesi yapan QNB Finansbank kampanyasını incelemek için inceleyin!

İş Bankası maxi puan

İşbankası maaşlarını bankaya ilk kez taşıyan müşterilerine kredi kartlarına 50 TL maxi puan yüklüyor. Diğer fırsatları ise şöyle sıralıyor. Maaş hesabından hesap işletim ücreti talep etmiyor, havale ve eft işlemlerini ücretsiz gerçekleştirmenizi sağlıyor, kredi kart ve ek kartlar için yıllık ücret talep etmiyor ve emekli kredisi sunuyor. Bu fırsat haricinde ekstra bir promosyon ödemesi yapmayan İşbankası promosyon kampanyasını incelemek için maxipuan kampanyasına göz atın. 3 yıl maaşını İş Bankasından almayı taahhüt edene 450 TL’ye varan promosyon imkanları İş Bankasında!

Türkiye İstatistik Kurumu TÜİK verilerine göre;  ülkemizde 10 milyon emekli bulunuyor ve bunlardan yüzde 82.1 i erkek, yüzde 17.u kadınlardan oluşturuyor ve maaşlarının yüzde 80’i üç bankadan alıyor. Yüzde 80 oranında devlet kamu bankası olan bu 3 bankadan Ziraat bankası Vakıfbank ve Halkbankası tarafından maaşlar ödeniyor. SGK, Bağkur ve Emekli Sandığından emekli olanlar maaşlarını kamu bankalarından almayı tercih ediyor. Kamu bankaları ile işbirliğinin henüz yapılamamış olması bankaların  sunduğu fırsatların olmadığı anlamına gelmiyor.

Vakıfbank;

Vakıfbankası da özel ihtiyaç kredisi sunuyor. Maaş transfer kredisinden yararlanmak için şubeleri ziyaret etmeniz yeterli. Ayrıca hesap işletim ücreti alınmıyor ve HGS etiketini ücretsiz olarak vererek otoyol ve köprü geçişlerinden ücretsiz geçiş kolaylığı sunuyor. Birikimleriniz için mevduat faizi oranlarından da yararlanabileceğiniz Vakıfbank ile kredi kart ve ek kart ücreti talep etmiyor. Bunların haricinde promosyon ödemesi aşağıdaki gibidir;

1 aya isabet eden emekli maaşı tutarı;

  1. 1.000 TL’ye (1.000.-TL hariç) kadar olanlara 300,00.-TL,
  2. 1.000 TL – 2.000 TL (2.000 TL hariç) arasında olanlara 375,00.-TL,
  3. 2.000 TL ve daha fazla olanlara 450,00.-TL promosyon ödemesi yapılmaktadır.
vakıfbank-maaş-transferi

Vakıfbank kart ücreti talep etmemektedir.

Farklı kampanyaları incelemek Vakıfbank Emekli Ödemelerini inceleyin.

PttBank adrese teslim maaş

Ptt bank maaşını transfer eden müşterilerinin istedikleri adrese ve evlerine maaşlarını teslim etmeyi taahhüt eden bir dğer banka. Yaşları dolayısıyla evden çıkmakta zorlanan müşterileri için çok güzel bir kampanya olan uygulama ile şubeye gitmeden adrese teslim maaşlarını alabilecekler. Bunun haricinde PTT Bank ın  için ekstra sunduğu bir promosyon ödemesi yoktur.

Fıbabanka, Ziraat Katılım bankası ve Halkbank, TEB gibi bankaların ekstra bir promosyon ödemesi yoktur.

Maaş taşıma işlemlerinizi PTT den alacağınız e-devlet şifrenizle istediğiniz bankadan almak için değişiklik yapabilir, ayrıca ikamet ettiğiniz yerde bulunan SGK il müdürlüklerine dilekçe vererekte taşıma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. 2019 yılında da maaşınızı yukarıdaki saydığımız bankalara taşıyarak promosyon imkanından yararlanabilirsiniz.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git