Devlet Destekli

En Çabuk Işık Hızında Kredi Kartı Veren Bankalar

En Çabuk Işık Hızında Kredi Kartı Veren Bankalar

Koronavirüs nedeniyle Halkbank 25 Bin Tl. kredi ve 25 bin TL. limitli ticari kredi kartı vereceğini açıkladı. Peki sizde bugün başvuru yapıp, hemen bugün kredi kartınızı cebinize koymak ister miydiniz? Kartın isimli basılmasını beklemeden, kargo ile veya elden teslim ederek, en hızlı şekilde kredi kartı veren bankalar hangileridir? Kredi kartı almak mı istiyorsunuz? Bankaların kredi başvurularını kabul etmek için aradıkları bazı şartlar söz konusudur. Çalışmayanlara, gelir belgesi sunamayanlara ya da kredi notu düşük olanlara kredi verilmeyecektir. Ancak şartların sağlanıyor olması durumunda bankalar tarafından anında başvurulur kabul edilmektedir. Sizler için anında kredi veren bankaları ve şartlarını araştırdık.

En Kısa Sürede Kredi Kartı Sahibi Olun!

Kredi kartı taşıma kolaylıkları, taksit sayılarının fazla olması avantajı, ödeme erteleme ve nakit para taşıma yerine kullanılan alternatif ödeme aracı olduğundan kart başvuru sayıları her geçen gün artmakta bankalar en kolay kart verme yarışına girmekte hiçbir müşterisini bu anlamda mağdur etmemeye çalışmaktadırlar.

Kredi kartı günümüzde kullanımı oldukça yaygınlaşmış neredeyse kullanım oranı nakit paraya yaklaşmıştır. Bankalar maaş müşterilerine özel verdikleri kartları ve ek kartların kullanımlarının artırılması için adeta bir rekabet içerisindedirler. Bankaların bu tutumu müşterilerine kolay kart gönderimleri le birden fazla kart sahiplerinin ne yazık ki borç batağına sürüklemektedir. Bilinçli kart kullanımdan bir haber müşterilerinin limitlerini aşmaları, aylık ekstre döneminde asgari ödemelerini yapmakta zorlanmaları dahi bankaların kolay kart vermelerinin önüne geçememektedir. Sonuçta ne kadar kart kullanılırsa banka güvenirliği ve istatistiklerde öne çıkma bankaların işine gelmektedir. Kişilerin bilinçsiz kart kullanmalarına aldırmadan birden çok bankadan kart teklifi gelmesi müşterileri şaşırtmakta ama almaktan alıkoymamaktadır. Durum böyle olunca cüzdanında kart koleksiyonu olan birçok kişi kartlarının asgari ödeme günü gelince zor duruma düşmekte bir bankadan aldığı nakit avans ile diğer kart borcunu kapatmaktan başka bir çaresinin olmadığını itiraf etmektedirler.

hızlı-bir-şekilde-kredi-kartı-almak

Talep ettiğinizde bankalar adresinize kartınızı hemen göndermektedirler.

Bankalara kart başvurusunda bulunanları hiç ikiletmeden hemen adreslerine kart gönderimi yapmaktadır. En çabuk ve kısa sürede kart gönderimleri ile HSBC, Garanti bankası Bonus ve Ziraat bankaları ön sırada yer almaktadır. Birçok bankanın kartı verilen adreslere en geç 2 hafta içinde ulaşmaktadır. Bunu nedeni merkezden gönderilen kartların kuryeler aracıığıyla teslimatının yapılması ve elden imza karşılığı verilmesi zorunlu olan kart teslimat süreleri içinde bireyin adresinde bulunmama veya yanlış veya eksik adres yazılması olabilir. Bilgilerin doğruluğunu ve arayınca hemen bulunmayı istiyorsanız telefon ve ev/ iş adres bilgilerinizin eksiksiz yazıldığından emin olmalısınız.

Kartlar kuryenin geri gönderim tarihine kadar teslim alınmaz da iade edilmekte adreste yok ibaresiyle merkeze iade edilmektedir. Bu durumlarla karşılaşmamak ve kartlarınızı en kısa sürede teslim almak için banka şubelerinden veya kargo şirketlerinin şubelerinden de alabilirsiniz. Kuryeye verilmeden kartını anında almak isteyenler şubeden 3 veya 4 gün içinde alabilirler. En çabuk kart gönderen banka ise HSBC diyebiliriz. Ama bankanın kestiği yıllık kart bedeli yüksektir.  En kısa zamanda kart almak isteyenler bankaların hangisinin makul fiyatlarda aidat ücreti aldıklarına bakmaları yararına olacaktır. Böylelikle en uygun ve en kısa süreden kart veren bankaları tercih edebilirler.

Aslında onaylanan kart normal şartlarda 10 gün içinde elimizde olması gereklidir. Az limitli kart almak isteyenler ise daha çabuk kart alabilirler. En kısa sürede kart almak istiyorsanız maaş aldığınız ve çalıştığınız bankadan kart isteyerek anında kartınızı alabilirsiniz Zaten bütün bankalar kişinin gelir durumuna ve kredi notuna, ödeme alışkanlıklarına ve siciline göre verdiğinden maaşınızı aldığınız banka sizin mali durumuzla ilgili bütün verilerinize kolaylıkla ulaşacağından çalıştığınız bankadan kredi kartı başvurusu yapmak mantıklı olacaktır. Anında kredi kartı almak isteyenlerin  yapacakları işlem çok basit ve hızlıdır. Aşağıda paylaşacağımız bilgilerden bankaların kredi kartlarına anında ve hızlı şekilde kart talebinde bulunabilir onaylanması halinde kartlarınızı çabucak alabilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıfbank, VakıfWorld, Beşbüyükler, Milplus kredi kartından istediğiniz herhangi birine başvuru yapabilirsiniz.

kredi-kartı

Bankalar kısa sürede ev adresinize posta aracılığı ile kartınız gönderir.

Ingbank Bonus

Ing bankası en kolay kredi kartı veren bankalardan birisidir. ING banktan yapacağınız kart başvurularınızı ilgili ekrandan yapabilirsiniz. İsterseniz kimlik kartınızla birlikte şubelerine giderek de kartınızı alabilirsiniz. Bankada hesabınızın bulunması işlemlerinizi daha hızlı gerçekleştirmeleri için yetkililerin işine yarayabilir. Anında ve az limitli kartlarınızın üzerinde bilgileriniz bulunmayabilir geçici olarak verildiğinden gerçek kart gelinceye kadar kullanabilirsiniz. Kartınız hemen hazır hale getirilerek anında teslimatı yapılıyor. Geçici kullanım için verilen kartın yerine aslının gönderilmesi ise 2 haftayı bulabilir.

Odeobank kredi kartı başvurusu anında hızlı bir şekilde kart başvurularını buradan yapılır. Ayrıca Atm, Şube, İnternet şubelerinden, mobil ve 444 8 444 çağrı merkezinden ve sms ile istediğiniz kartı ve kimlik bilgilerinizi 8444′ e kısa mesaj yazarak başvurularınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası da bir diğer hızlı kart veren bankalardan. Bankadan kart almak içinse gerekli olan şubelerine nüfus cüzdanınızla birlikte başvurmak. Bu kadar kolay. Kart başvurusunu hızlı bir şekilde buradan da yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası

Ziraat bankasının vermiş olduğu Maximum karta sahip olmak için Sms ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Bunun için yapmanız gereken 4747 ‘ye kart, T.C. kimlik no, kart limiti ve aylık gelir bilgilerinizi yazarak göndermek. Bu kadar basit bir işlem ile kart sahibi olabilirsiniz.Ayrıca  tüm şubelerden gelir belgesi be kimlik kartınızla da kredi kartı başvurularınızı yapabilirsiniz. Kart başvurularınızı hızlı bir şekilde internet üzerinden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası

Garanti bankası bonus karta başvurularınızı buradan yapabilirsiniz. 444 0 333  nolu hattan  internet veya banka şubelerinden de kart başvurularınızı yapabilirsiniz.

Ayrıca öğrencilere kredi kartı veren bankaları da inceleyebilirsiniz.

Kartların  adresinize ulaşma süresi yukarıda da belirttiğimiz gibi en geç 2 hafta olmaktadır bazı bankalar 3 veya 4 gün içinde verirken bazı bankalar anında  geçici kart vermektedir. Başvuru şekilleri ve kanallarından kart taleplerinizi bankalara iletebilir, kimi geçici kartları anında alarak asıl kart gelinceye kadar da kullanabilirsiniz.

] }Yorumlar
 1. blank Dündar Tırıl dedi ki:

  Merhaba ben dündar boyabat ta hikamet ediyorum 25 yıldır tüpcü lük yapıyorum evliyim 3 icram var tek biryere borçum olsun korkuyon borçtan kefil oldum onu öderken başka yerlere ödenek yapamadım şimdi öderim

 2. blank KEREM dedi ki:

  HİÇ BANKA ÇALIŞMASI OLMAYAN KREDİ KARTI İSTEYEN BANA ULAŞSIN

  1. blank Onur dedi ki:

   Evet lütfen kardesim

  2. blank Fatih dedi ki:

   Hocam bende kredi kartı almak istiyorum ama bir türlü alamıyorum

  3. blank Emre dedi ki:

   Bende kredi kartı alamıyorum

  4. blank Emre dedi ki:

   Size nasıl ulaşıcaz peki

 3. blank AYDIN dedi ki:

  Kıredi kartı alaçam alamıyorum hiç bir banka vermiyor

 4. blank Sevil dedi ki:

  Ben kredi kullanmak istiyorum

 5. blank Sevgi dedi ki:

  Size nasil ulasabilirim

 6. blank Serdal dedi ki:

  Ben almak istyorum sartlar

 7. blank Ali çay dedi ki:

  Kiredi kartı

 8. blank Arzu dedi ki:

  Merhaba bana ulaşırmısınız.

 9. blank Borç para 2020 dedi ki:

  50 bin borç para verebilirim. Yeterki dürüst olun.

  1. blank ... dedi ki:

   2 bin lazim bana

  2. blank 50000 dedi ki:

   Hemen istiyorum kredi

  3. blank Serap dedi ki:

   Nasıl verıyosunuz 50 bin borç para

   1. blank Yunus dedi ki:

    Banada versene 10000 tl

  4. blank emre dedi ki:

   5 bin tl borc verebilirmisiniz herseyimi yazarim acil lazim ricq etsem donebilirmisiniz bana

  5. blank Emre dedi ki:

   Bana 2 bin yl lazım

  6. blank Hüseyin dedi ki:

   Acil yardim latim

  7. blank Sefa dedi ki:

   bana ulaşma şansınız var mı 2bin tl ye ihtiyacım var

  8. blank Sevgi dedi ki:

   Bana ulasirmisiniz

  9. blank yasin dedi ki:

   nedir şartlar acaba?

 10. blank Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Herzaman nakit bulunmuyor ekseri benzinlik ve Tekel ürünlerinde kullanmak için kart çıkartan yardımcı olan kişiye komisyon veririm

 11. blank Emin Çetinkaya dedi ki:

  Slm bu karta başvuru yapmak için ne yapmam lazım herengi kiredilazim fayissiz

 12. blank Mehmet Yılmaz dedi ki:

  Benzin alırken para ile uğraşmak istemiyorum limiti bekarlar olduğunun önemi yok

 13. blank Cafeterya acmak istiyorum dedi ki:

  İş acmak istiyorun hangi işte daha cok para kazanırım ve işcilerime kazandirmak istiyorum

 14. blank Sofor dedi ki:

  B sinifi ehliyeti surebilecek tum araclar

  1. blank ben varım usta dedi ki:

   ben varım usta aktif şöförum

 15. blank sibel gezgiç dedi ki:

  Kredi.kartı