Devlet Destekli

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2020

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağladığı kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı giderek artmaktadır. Kullanım alanı genişleyen kredi kartları sayesinde insanlar nakit para taşımaz hale gelmektedir. Bunun bazı avantajlarından bahsetmek gerekirse; İnternet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler veya mağazalardan alışveriş yapmak isteyenlere sağladığı avantajların başında taksit imkanı gelmektedir. Yapacağımız taksitli alışverişler sayesinde almış olduğumuz ürün veya hizmeti ödemekte zorlanmıyoruz.

Avantajlı Kredi Kartları

Ayrıca kredi kartlarının müşterilerine kullandıkları limit dahilinde vermiş oldukları para puanlar bulunmaktadır. Bunlar sizin sadece bankanın anlaşmalı yerlerindeki kredi kartlarını kullanmanız sayesinde kazanılır. Ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Bu tarz para puanlar belirli bir limite yükseldiğinde bunları alışverişlerde kullanabilirsiniz. Bu tarz para puanları sadece alışverişler ile kazanmanızın dışında bankaların yapmış oldukları diğer kampanyalar ile arttırabilirsiniz.

Avantajlı Kredi Kartları

Avantajlı Kredi Kartları

Bazı bankalar kredi kartınız ile yapacağınız fatura ödemeleri için talimat verdiğiniz takdirde size ekstradan para puanlar vermektedir. Aynı zamanda sürekli seyahat eden müşterileri için çıkarttıkları kartlar ile yapılan harcamalar oranında sizlere mil hediye eden kartlar bulunmaktadır. Bu miller siz harcama yaptıkça çoğalacak ve belirli miktara ulaştığında seyahat bileti almanıza yardımcı olacaktır. Bu yazımızda en çok puan kazandıran kredi kartlarının sizlere tanımış olduğu ayrıcalıklardan bahsedeceğiz.

Öğrencilere kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi edinebilir ve bu kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz.

Akbank

Akbank Axess kredi kartı kullanan müşterileri para puan kazandırmaya devam etmektedir. Dolu dolu chip para kampanyası ile müşterilerine 500 TL’ ye kadar puan para kazanma imkanı vermektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için banka kartı ile harcama yapma sözü vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz harcama limitini 12 ay boyunca kullanmanız gerekmektedir. Harcama limiti sözünüze göre 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak üzere 4 farklı para puan seçeneğinden birisini tercih edebilirsiniz.

Otomatik ödeme talimatı vererek para puan kazanmanız mümkündür. Bankanın müşterilerine sağlamış olduğu bir diğer kampanyada yeni otomatik ödeme talimatı vermeniz sayesinde 100 TL’ye kadar para puan kazanabilirsiniz. Bankaya vereceğiniz 1 otomatik ödeme talimatı için 15 TL, 3 otomatik ödeme talimatı için 50 TL, 6 otomatik ödeme talimatı için 100 TL para puan kazanabilirsiniz.

Yurt dışında kredi kartını kullananlar için uygulanan kampanyası ile müşterilerine yurt dışında harcadıkları her 100 TL için 10 TL para puan vermektedir. Bu kampanyadan kazanacağınız maksimum para puan miktarı ise 50 TL olarak belirtilmiştir.

kredi-kartı

Kredi kartları yurt içinde ve yurt dışında geçerlidir.

Vakıfbank

Vakıfbank müşterilerine en çok para puan kazandıran bankalar arasında dikkat çekmektedir. Uyguladığı farklı kampanyalar sayesinde müşterilerine yüksek miktarda para puanlar kazandırmaya devam etmektedir. Bankanın kredi kartı üyesi gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, kozmetik, kuyum, kırtasiye, oyuncak, kasap, manav, şarküteri sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 100 TL sonrası her 100 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 100 TL para puan vermektedir.

Opet ve Sunpet istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinize yine aynı akaryakıt firmalarında alacağınız 30 TL’lik akaryakıt için size ekstradan 30 TL’ lik indirim sağlamaktadır.

Harcama sözünüze göre ekstra para puan kazanabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı kullanıcılarına verecekleri 12 ay boyunca harcama sözü ile;

  • 500 TL = 40 TL.
  • 1.000 TL =  75 TL.
  • 1.500 TL = 100 TL.
  • 2.000 TL = 150 TL.
  • 3.000 TL = 200 TL.
  • 10.000 TL = 300 TL. puan kazanmaktadırlar.

Araştırma sonucunda Akbank kredi kartı ve Vakıf bank kredi kartları diğer bankalara göre yapmış oldukları kampanya ve para puan miktarları ile dikkat çekmektedirler. Bu yıl bankaların yapacakları yeni kampanyalar ile daha fazla para puan kazana bileceğinizden kampanyaları takip etmeyi unutmayınız.

Avantajlı kredi kartları içerisinde herhangi bir aidat talep etmeyen bankaları da saymak mümkündür.

Vakıfbank kredi kartları hakkında bilgi alabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz.

vakıfbank

Vakıfbank kredi kartları

Bonus Flexi Aidatsız Kart

Garanti Bankası’ nın müşterilerine sunduğu kredi kartı ürünü olan Flexi ile sizde kazanmaya devam edebilirsiniz. Bonus flexi kart başvurusunda bulunmanız durumunda hem sunulan pek çok avantajdan yararlanabilir hem de kart ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Yapacağınız alışverişlerde 1 bonus kazanabilirsiniz. 1 bonus 1 TL‘ ye tekabül etmektedir. Puanlarınızı biriktirerek siz de anlaşmalı mağazalarda bedava alışveriş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Kartın diğer avantajı taksitlendirmeye imkan tanımasıdır. Ayrıca ödeme sıkıntısı çekmeniz durumunda taksitleriniz bir sonraki aya ertelenebilmektedir. 50 TL’ den fazla yapacağınız alışverişlerde puan kazanma imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kartınız ile vadesiz hesaplarınızı eşleştirebilirsiniz. Bu kart ile hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Acil finansman ihtiyaçları için sunulan avantajlardan birisi de taksitli avans çekilebilmesidir. Karttan EFT yapmak da mümkündür.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Card ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı kullanmanız dahilinde banka ile anlaşmalı iş yerlerinde arasında hazırlanmış olan kampanyalara başvurabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerden kazandığınız puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kart ile Turkcell hatlara TL yükleme işlemi yapmak mümkün olmaktadır.

Acil finansman ihtiyacı olanlar da bu kartlar sayesinde nakit avans ya da taksitli avans çekebilir. Taksitli avans çekimlerinde uygulanacak olan taksit sayısı 5 aydan başlayıp maksimum 12 aya kadar olmaktadır. Kredi kartının güncel kampanyalarını incelemek için tıklayınız.

 Bu kredi kartlarına başvurarak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.