En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2022

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2022

Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağladığı kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı giderek artmaktadır. Kullanım alanı genişleyen kredi kartları sayesinde insanlar nakit para taşımaz hale gelmektedir. Bunun bazı avantajlarından bahsetmek gerekirse; internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler veya mağazalardan alışveriş yapmak isteyenlere sağladığı avantajların başında taksit imkanı gelmektedir. Harcadıkça kazandıran banka kartı, en çok puan kazandıran kredi kartı puan kazanma yoları, en avantajlı kredi kartı hangisi, en para kredi kartı ve en iyi kredi kartı anketi nedir araştırdık.

En Avantajlı Kredi Kartları 2022

Ayrıca kredi kartlarının müşterilerine kullandıkları limit dahilinde vermiş oldukları para puanlar bulunmaktadır.

 • Bunlar sizin sadece bankanın anlaşmalı yerlerindeki kredi kartlarını kullanmanız sayesinde kazanılır.
 • Ayrıca bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
 • Bu tarz para puanlar belirli bir limite yükseldiğinde bunları alışverişlerde kullanabilirsiniz.
 • Bu tarz para puanları sadece alışverişler ile kazanmanızın dışında bankaların yapmış oldukları diğer kampanyalar ile arttırabilirsiniz.
 • Bazı bankalar kredi kartınız ile yapacağınız fatura ödemeleri için talimat verdiğiniz takdirde size ekstradan para puanlar vermektedir.
 • Aynı zamanda sürekli seyahat eden müşterileri için çıkarttıkları kartlar ile yapılan harcamalar oranında sizlere mil hediye eden kartlar bulunmaktadır.
 • Bu miller siz harcama yaptıkça çoğalacak ve belirli miktara ulaştığında seyahat bileti almanıza yardımcı olacaktır.
 • Bu yazımızda en çok puan kazandıran kredi kartlarının sizlere tanımış olduğu ayrıcalıklardan bahsedeceğiz.

2022’e ait en çok puan kazandıran avantajlı kredi kartlarını inceleyelim.

En Çok Puan Kazandıran Akbank Axess Kredi Kartı

Akbank Axess kredi kartı kullanan müşterileri para puan kazandırmaya devam etmektedir.

 • Dolu dolu chip para kampanyası ile müşterilerine 500 TL’ ye kadar puan para kazanma imkanı vermektedir.
 • Bu kampanyadan yararlanmak için banka kartı ile harcama yapma sözü vermeniz gerekmektedir.
 • Vermiş olduğunuz harcama limitini 12 ay boyunca kullanmanız gerekmektedir.
 • Harcama limiti sözünüze göre 50 TL, 100 TL, 200 TL ve 500 TL olmak üzere 4 farklı para puan seçeneğinden birisini tercih edebilirsiniz.
 • Akbank Axess kart ile 30 Haziran’ a kadar Axess veya Wings kredi kartı sahibi olan müşterileri için,
 • Her ay 50 TL ve üzeri internet harcamaları için %10, işlem başına 20 TL, Ayda en fazla 50 TL, 2022’ye kadar toplamda 250 TL kaybolmayan chip-parayı kart sahiplerinin hesaplarına tanımlıyor
 • Otomatik ödeme talimatı vererek para puan kazanmanız mümkündür.
 • Bankanın müşterilerine sağlamış olduğu bir diğer kampanyada yeni otomatik ödeme talimatı vermeniz sayesinde 100 TL’ye kadar para puan kazanabilirsiniz.
 • Bankaya vereceğiniz 1 otomatik ödeme talimatı için 15 TL,
 • 3 otomatik ödeme talimatı için 50 TL,
 • 6 otomatik ödeme talimatı için 100 TL para puan kazanabilirsiniz.

Yurt dışında kredi kartını kullananlar için uygulanan kampanyası ile müşterilerine yurt dışında harcadıkları her 100 TL için 10 TL para puan vermektedir. Bu kampanyadan kazanacağınız maksimum para puan miktarı ise 50 TL olarak belirtilmiştir.

Akbank Axess kart üzerinden aynı zamanda İstanbulkart otomatik yüklemelerde 90 liraya kadar chip para imkanı da sunulmaktadır.

Akbank’ın müşterine özel tahsis ettik Axess kartın aylık ücreti 150 TL olarak belirlemiş, kişiden ek kart talebinde ise 74,50 TL ücret talep edilmektedir.

kredi-kartı
Kredi Kartları Yurt İçinde ve Yurt Dışında Geçerlidir.

Akbank Axess Kampüs Modu ile üniversite öğrencileri için 50 TL puan kazandırıyor. Aynı zamanda 2022 yılında ilk kez Axess sahibi olan üniversitelilere ilk yaptıkları harcamalar kadar chip para kullandırılacaktır. Örneğin 200 liralık bir alışveriş yapıldığında karta harcamanın bedeli olarak 200 lira chip para tanımlanacaktır. Kredi kartından kullanmak isteyen müşteriler için aranan şartlar 18 ila 30 yaş arası olup ilk yıla özel yıllık kart ücreti talep edilmemektedir. Axess Kampüs Moduna sahip olan üniversiteliler chip-para, taksit, taksitli avans, SMS para ve limit arttırım avantajlarından yararlanabilir. Detaylar.

Vakıfbank En Avantajlı Kredi Kartı 2022

Vakıfbank müşterilerine en çok para puan kazandıran bankalar arasında dikkat çekmektedir. Uyguladığı farklı kampanyalar sayesinde müşterilerine yüksek miktarda para puanlar kazandırmaya devam etmektedir. Bankanın kredi kartı üyesi gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, kozmetik, kuyum, kırtasiye, oyuncak, kasap, manav, şarküteri sektörlerinde farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ilk 100 TL sonrası her 100 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplamda 100 TL para puan vermektedir.

Opet ve Sunpet istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde 4 adet 100 TL ve üzeri akaryakıt alışverişinize yine aynı akaryakıt firmalarında alacağınız 30 TL’lik akaryakıt için size ekstradan 30 TL’ lik indirim sağlamaktadır.

2.020 TL ve üzeri oto lastik, servis ve yedek parça harcamalarında Vakıfbank World Card ile 100 TL Worldpuan imkanı sunulmaktadır.

Harcama sözünüze göre ekstra para puan kazanabilirsiniz. Vakıfbank kredi kartı kullanıcılarına verecekleri 12 ay boyunca harcama sözü ile;

 • 500 TL’ye 40 TL,
 • 1.000 TL’ye 75 TL,
 • 1.500 TL için 100 TL,
 • 2.000 TL için 150 TL,
 • 3.000 TL için 200 TL,
 • 10.000 TL’ye 300 TL, puan kazanmaktadırlar.

Araştırma sonucunda Akbank kredi kartı ve Vakıf bank kredi kartları diğer bankalara göre yapmış oldukları kampanya ve para puan miktarları ile dikkat çekmektedirler. Bu yıl bankaların yapacakları yeni kampanyalar ile daha fazla para puan kazana bileceğinizden kampanyaları takip etmeyi unutmayınız.

Avantajlı kredi kartları içerisinde herhangi bir aidat talep etmeyen bankaları da saymak mümkündür.

Vakıfbank kredi kartları hakkında bilgi alabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz.

vakıfbank
Vakıfbank Kredi Kartları

Garanti BBVA Bonus Flexi Aidatsız Kart

Garanti Bankası’ nın müşterilerine sunduğu kredi kartı ürünü olan Flexi ile sizde kazanmaya devam edebilirsiniz. Bonus flexi kart başvurusunda bulunmanız durumunda hem sunulan pek çok avantajdan yararlanabilir hem de kart ücreti ödemek zorunda kalmazsınız. Yapacağınız alışverişlerde 1 bonus kazanabilirsiniz. 1 bonus 1 TL‘ ye tekabül etmektedir. Puanlarınızı biriktirerek siz de anlaşmalı mağazalarda bedava alışveriş yapma fırsatı yakalayabilirsiniz.

En Çok Puan Kazandıran Avantajlı Kredi Kartları 2022
Garanti bankası Aidatsız Kredi Kartı

Kartın diğer avantajı taksitlendirmeye imkan tanımasıdır. Ayrıca ödeme sıkıntısı çekmeniz durumunda taksitleriniz bir sonraki aya ertelenebilmektedir. 50 TL’ den fazla yapacağınız alışverişlerde puan kazanma imkanından yararlanabilirsiniz. Ayrıca kartınız ile vadesiz hesaplarınızı eşleştirebilirsiniz. Bu kart ile hesabınıza para aktarımı yapabilirsiniz. Acil finansman ihtiyaçları için sunulan avantajlardan birisi de taksitli avans çekilebilmesidir. Karttan EFT yapmak da mümkündür.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Card ile yapacağınız alışverişlerde taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi kartı kullanmanız dahilinde banka ile anlaşmalı iş yerlerinde arasında hazırlanmış olan kampanyalara başvurabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerden kazandığınız puanlarınız ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca kart ile Turkcell hatlara TL yükleme işlemi yapmak mümkün olmaktadır.

Acil finansman ihtiyacı olanlar da bu kartlar sayesinde nakit avans ya da taksitli avans çekebilir. Taksitli avans çekimlerinde uygulanacak olan taksit sayısı 5 aydan başlayıp maksimum 12 aya kadar olmaktadır. Kredi kartının güncel kampanyalarını incelemek için tıklayınız.

 • Yapı Kredi World Gold ile mobil harcamalarında 25 lira worldpuan ve otomatik ödeme talimatının devreye alınması halinde 60 liraya varan worldpuan imkanı sunulmaktadır. Aynı zamanda bu kart üzerinden nakit avans işlemlerinde 12 ay taksitlendirmeye % 1,80 faiz oranı uygulanmaktadır.
 • Yapı Kredi Play Kart kullanımlarında eğitim kurumlarında geçerli olmak üzere yapılan ödemelere yönelik sıfır faizli 3 taksit avantajı yanında gıda harcamalarında 30 TL Worldpuan kazandırmaktadır.
 • Yapı Kredi Platinum karta sahip olan Yapı Kredi müşterilerinin yurt dışı harcamalarında 75 TL Worldpuan kazandırmakta olup Bankanın anlaşmalı olduğu otel ve restoranlarda  geçerli olmak üzere % 10 indirim imkanı sunulmaktadır. Aynı zamanda Yapı Kredi Platinum ile yapacağınız alışverişlerin çalınma zarar riski görmesine karşın 60 süre ile Yapı Kredi alışveriş güvencesi kapsamında olacaktır. Bu kredi kartlarına başvurarak avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

ING Bank Pegasus Plus

2022 yılında en avantajlı kart veren bankalardan biri olarak ING bankasını gösterebiliriz. Bu kredi kartı ile nakit avans çekebilir ve yıllık kart iadesiz özelliklerinin dışında puan biriktirme özelliği ile avantajlı kredi kartı isteyen herkesin sahip olmak isteyeceği bir karttır. ING Pegasus Plus kartın en avantajlı durumu hava yolu seyahatleridir. Bu sayede en çok bonus puanı bu yöntemlerle biriktirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm alışverişlerinizde de size ek bir puan avantajı sağlayacaktır. Tüm bu bilgileri almak ve başvuru yapmak için size en yakın ING bankalarının şubelerinden bilgi alarak başvuru yapabilirsiniz.

CEPTE TEB Kredi Kartı

Avantajlı kredi kartlarından en çok kullanılan kartların arasında birde CEPTETEB kredi kartları vardır. Bu kartın avantajlarından yararlanmak için Cepteteb mobil uygulamasını indirerek, paketi kredi kartınıza tanımlayıp kullanabilirsiniz! İçerisinde hafta sonu paketi, market paketleri ile bir sürü sağladığı avantajları vardır. Market alışverişlerinde kozmetik, sinema, restoran, kuaför gibi bir çok özelliği vardır. ayrıca TEB müşterileri için istedikleri zaman internet ve şube üzerinden başvuru sağlayabilirler. Bu kredi kartı ile bonus iş yerlerinde farklı taksit seçenekleriyle, vade farksız alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı kişiselleştirebileceğiniz bir karta sahip olmak istiyorsan CEPTETEB tam size göre! Başvuru yapmayı unutmayın.

İş Bankası Maximum Kart

Maximum kart ile nakit avans kullanabilir veya taksitli nakit avans özelliği ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız alışverişlerinizde maxi puanlar kazanabilirsiniz. Ayrıca tüm para çekim işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Tek çekim yaptığınız işlemlerden sonra taksitlendirme yapabilirsiniz. Hemen İş Bankası şubelerine başvuru yapın. Ve kartınız en kısa zamanda elinize ulaşsın!

Denizbank Avantajlı Kredi Kartı

En çok tercih edilen kredi kartları arasında yer alan Denizbank Bonus ile düşük aidat ücretiyle bol puan kazanabilirsiniz. Ayrıca Bonus kredi kartına başvuran kişilere ek olarak 200 TL bonus imkanı sunulmaktadır. Yıllık 87 TL aidat ücreti vardır. Nakit avansta ise 15 TL’ dir. Bol puan kazandıran bu kartlar arasında Denizbank Bonus Kredi Kartı ile 100 TL bonus puana sahip olabilirsiniz. Hemen en yakın şubeden başvuru sağlayabilir ve detaylı tüm bilgileri alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.