Devlet Destekli

En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar Listesi (DÜŞÜK FAİZ)

En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar Listesi (DÜŞÜK FAİZ)

Kobilere bankalar tarafından finansman sunulmaktadır. Bankalar uygun faiz oranlar ve vadeler ile ticari kredi vermektedir. Kobi kredisi başvurularını kabul etmek için bankaların istediği şartlar bulunmaktadır. Ayrıca kobilere devlet destekli olarak da finansman sunulmaktadır. Ziraat Bankası vb. bankaların esnaflara yönelik kredi kampanyaları bulunmaktadır. Sizler için kredi alabileceğiniz bankaları ve şartlarını araştırdık.

En İyi Kobi Bankası Hangisi?

En iyi Kobi kredisi veren bankalar tarafından düşük faizli kefalet kredilerini unutun! Devlet destekli olarak Kobilerin acil nakit ihtiyaçlarına kredi veren finansman kuruluşları olan bankalar Kobiler için ayrı bir departman oluşturmuş ve kobi bankacılığı adı altında Kobilere hizmet vermektedir. İşletme sahibi olan Kobilerin işletme için gerekli ticari araç alımları için ve farklı ihtiyaçları için çözüm sunmaya devam etmektedir. Ticari hayat içerisinde en fazla yer alan Kobiler için ayrıcalıklı hizmetler sunan bankalardan ticari kredi adı altında finansman sahibi olmak için mutlaka bir işyeri sahibi olmak ve Kobi statüsünde yer almanın önemi büyüktür. Peki Kobilere ayrıcalıklı hizmet sunan bankalardan en iyisi hangisidir?

en-iyi-kobi-kredisi-veren-bankalar

En iyi kobi kredisi veren bankalar

Türkiye Ekonomi Bankası

Yaptığımız araştırmalar neticesinde Kobilere özel ayrıcalıklar ve avantajlar sunan bankalar içinde en iyisi hiç şüphesiz Teb bankası yer alıyor.  Kobilere yönelik hizmet adına en iyi hizmeti sunan TEB Kobiler için  AR-Ge destekleri, Kosgeb Destekleri, AB Hibeleri gibi destekler ile Kobilerin yanında olmaya devam ediyor. Devletimiz tarafından Kobiler için verilen Sıfır Faizli işletme kredisi vermeye yetkili olan TEB kobilerin Kosgeb desteklerinden yararlanması için oldukça yardımcı olan bankalar arasında yer alıyor. TEB müşterilerine nakdi, gayrinakdi, afd enerji kredisi, sıfır faizli teknoloji kredisi, hazine müsteşarlığı destekleri ve Kosgeb destekli krediler de sunmaktadır. TEB’in KOBİ’lere özel kredileri için tıklayınız.

Halkbank

Kobiler için en iyi bankalar sıralamasında Halkbankası kobilere yönelik olarak uygun faizli kredi ve hibe destekleri ile yardımcı oluyor. Kobilere her yıl sağlanan devlet destekleri Kosgeb kurumu tarafından Halkbankası tarafından da veriliyor. Ülke ekonomisi canlansın diye esnaf ve kobiler için sağlanan ve Nefes kredisi ve can suyu kredisi gibi faizsiz ve faiz indirimli devlet destekleri birçok banka aracılığıyla veriliyor. Kobilere doğrudan bu destekleri ileten Halkbankası, TKDK, Tubitak ve Kalkınma Ajansları destekleri uygun faizler ile Halkbankasından verilmeye devam etmektedir. Hakbank Kobilere özel, Esnaf ve sanatkarlara özel ve girişimcilere özel hizmetler sunduğu Halkbankkobi görmek için tıklayınız.

En İyi Kobi Kredisi Hangi Bankada

Halkbank Kobi Kredileri

İşletmeden hiç çıkmadan bankacılık hizmetlerinden yararlanmak isteyenler Halkbankası Kobilere Web’den kredi olanağı ile internet aracılığıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde Kobi bankacılığı hizmeti alabilmektedir. Halkbankkobi bankacılığı hizmetinden yararlanarak  Kobi ve esnaflara sunulan ve kobiler için özel olarak oluşturulmuş olan Web’den kredi kobilere en fazla 50 bin lira olarak verilmektedir. Kobiler Web’den kredi olanağından yararlanabilmeleri için mutlaka sisteme kayıt olmalıdır. Halkbankası Kobi bankacılığına üye olmak için Tıklayınız.

İnternet üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde kredi başvurusu yapmak isteyenler üye olduktan sonra sisteme giriş yaparak kredi talebinde bulanarak onlar için özel olarak hazırlanan kredilerini buradan temin edebilirler.

Denizbank

Denizbank Kobilere özel Esnafa hızlı kredi, Kobilere özel Hoşgeldin kredisi,  Krediye ihtiyacı olup teminat zorluğu çeken Kobilere KGF teminatlı kredi ve  Denizbank kobi bankacılığı hizmetleri olarak esnaf ve kobilere taksitli ticari krediler, ticari kurtaran hesap, işyeri mortgage kredileri ve taşıt kredileri sunuyor.

QNB Finansbank

QNB Finansbank resmi cirosu 2 milyon TL olan kobilere aynı gün içinde 50 bin lira kredi veriyor. Kobi Para cepte Kobi bankacılığı hizmetleri arasında sunulan en hızlı hizmeti sunuyor. QNB Finansbank’tan kobi kredisi alarak nakit ihtiyacınızı en kısa sürede aynı gün içerisinde hızlı başvuru ve ön onay süreci hizmeti ile hiç beklemeden 50 bin liraya kadar aynı gün içinde kredi kullanma avantajı sunmaktadır. Peki başvuru nasıl yapılıyor. Kobiler aynı gün içerisinde kredi olanağı sunan Finansbankasına kısa mesaj ile başvuru yapabiliyorlar. Bunun için Kobiler Para cepte başvurularını T.C. kimlik numaranızı 7646’ya SMS olarak göndererek kolaylıkla yapabiliyorlar. Ön onay cevabı kıssa süre içinde kendilerine mesaj olarak iletiliyor ve onay alanlar banka şubesine giderek anında 50 bin liraya kadar kredilerini alabiliyorlar.

qnb-finansbank

QNB Finansbank

Akbank

Akbank KOBİ destek kredisi sunan bankalar arasında yer alıyor. Bu kapsamda sunulan krediler arasında Kobilere taksitli ticari krediler, kısa vadeli krediler, spot krediler, gayri nakdi krediler, ticari konut ve taşıt kredisi, dış ticaret kredileri ve tarım kredisi gibi detaylandırılmış esnaf kredisi ürünleri sunan Akbank Kobi kredisi başvurusu yapan esnaf ve kobilerin gerekli belgeler ile başvuru yapmaları halinde kobi kredisi kullandırmaya devam ediyor. Akbank kobi bankacılığı için tıklayınız.

En İyi Kobi Kredisi Veren Bankalar içinde kobilere özel olarak bankacılık hizmeti sunan en iyi bankalar olan Akbank, QNB Finansbank Teb ve Halkbank’a başvuru yaparak sizde işletmeniz için gerekli finansmana anında erişebilir, giderlerinizi bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

Kobi tanımı değişti. İşletmenizin kobi olup olmadığını öğrenmek için bağlantıya tıklayarak düzenleme ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

] }Yorumlar
  1. Mustafa dedi ki:

    Kosgebe yapabileceğiniz mantıklı bir proje sunarsanız emin olun kazanım elde edersiniz

  2. ana sınıfı acmak özel yada bir kafa bahceli kır düğünlerıde olsun dıye dedi ki:

    düzgün calısma yok iş kur elamanına ev hanımına kredı yok ne yapcagız bızz madem desdekcıyız dıyorsunuz buyurun el uzatın

  3. ana sınıfı acmak özel yada bir kafa bahceli kır düğünlerıde olsun dıye dedi ki:

    slm hep hayeller yıkılıyor ev hanımıydım iş kur elamanı olarak calısıyrum duzgun devamlı dıyıl yardımcı olmuyor kımse bumu hiç bir dalla tutnamayacakmıyız bızler maddıyatım olsa zaten kendım acarım yrdım edın yönlendırın benı ben herseyden önce bır anneyım allah askına cocgumun gelecegı ıcın mecburum amasya gümüş hacıkoyden yazıyorum sızee :(35 yasında bır bayanım isimim denız dallarıımı kırmayın artık