Devlet Destekli

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (60 Bin TL.)

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (60 Bin TL.)

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalar gelir belgesi olmayan ve sigortasız vatandaşlara kredi vermez ancak gelir belgesi olmayan ve sigortasız ev hanımlarına kredi imkanları sunulmaya devam etmektedir. Eğer sizde gelir belgesi olmayan, sigortasız bayanlara kredi desteği kredi veren bankaların hangileri olduğunu araştırıyorsanız ve ev hanımlarına kredi veren bankaların şartlarını merak ediyorsanız;

 • Şekerbank,
 • Denizbank,
 • INGBank,
 • Aktifbank,
 • Ziraat,
 • Vakıfbank,
 • Halkbank tarafından verilen ev hanımlarına kredi başvurusu yaparak çalışmayan, maaş bordrosu olmayan ve sigortasız bayanlara kredi desteği sağlayan bu bankalar sayesinde gıda, giyim, kozmetik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bunun için bankalarda mevduat hesabı açtırıp düzenli nakit akışı sağlayarak bankalara kredi notu oluşturup, kredi kartı başvurusu yaparak düzenli ödeme yaparak bu bankaların sağladığı kredi imkanlarından sizlerde kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Herhangi bir kredi kartınız yoksa, belirli limitlerde kredi kartı alabilirsiniz. Ev hanımlarına kredi veren bankaları araştıran okurlarımız için bu içeriğimizde merak edilen girişimci bayanlara faizsiz kredi ve geri ödemesiz hibe desteği şartlarını, kredi kullanılacak iken kredi notunun kaç olması gerektiğini, kredi notu düşük olan kişilerin kredi notunu nasıl yükseltileceğini, kredi kartı ve kredi veren bankalara başvuru şartlarını ve Denizbank, Şekerbank, Enpara, Akbank ve Postaneden ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılacağı hakkında tüm detaylar yazımızda yer almaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Bankalardan kredi ve kredi kartı almak isteyen ev hanımları düzenli bir gelire sahip olmadıklarından dolayı bankaların kredi ürünlerinden faydalanamamaktadır.  Bazı ev hanımları ise daha önceden çekmiş olduğu kredilerin geri ödemelerinde sorun yaşayarak sicili bozulduğundan ve kredi notları düştüğünden dolayı bankalar ile arası iyi değildir. Bankalar kredi başvurularında kişilerin ilk olarak gelir durumuna , gelir belgesine ve kredi notlarına bakarak değerlendirmede bulundukları için ev hanımlarının kredi notları eğer düşükse bankadan malesef eli boş olarak dönmekteydi. Ancak günümüzde çoğu banka artık gelir belgesi olmadan kredi başvurusunda bulunanlara kredi vermektedir. Artan ihtiyaçların karşılanması amacıyla ev hanımlarına da kredi çekebilmenin önü açılmıştır. Ev hanımları gelir belgesi olmadan kredi veren bankalara başvuru yaparak kredi ve kredi kartına sahip olabilirler. Bu imkanlardan yararlanarak her türlü nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kredi çekebilirler. Ev hanımları yeni iş kurmak için girişimcilik kredileri dahil tüm her türlü finansman ihtiyaçları için kredi çekebilirler. Konu hakkında “Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar” adlı içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sicili bozuk ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Ev hanımlarına kredi veren bankalar kredi ve kredi kartı vermeye devam ediyor.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2020

Bankalar kredi talebinde bulunan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu gibi aylık net geliri belgeleyen evraklar istemektedir. Bazı bankalar ise belgesiz, imzasız anında kredi imkanları ile ev hanımları dahil birçok kişiye anında kredi imkanı sağlamaktadır. Özellikle ev hanımlarının artan ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Sigortası olmayan ve herhangi bir işte çalışmayan kozmetik, giyim, gıda ve her türlü ihtiyaçlarının finansmanı için ev hanımlarına gelir belgesiz kredi veren bankalar ise şunlardır;

BankaBelge TalebiKredi üst limiti
Ceptetebİstemiyor50.000 TL
İNGİstiyor50.000 TL
Enparaİstemiyor40.000 TL
Şekerbankİstiyor10.000 TL
Aktif Bank NKolay Krediİstemiyor40.000 TL

Sizde ev hanımı iseniz yukarıda belirtilen ev hanımlarına kredi veren bankalara başvuru yaparak gelir belgesi olmadan bireysel kredilerden yararlanabilirsiniz.

Bu bankalardan Ziraat bankası, İNG bank ve İşbankası dışında kalan bankalar gelir belgesi istemeden finansman desteği sağlıyor. Ev hanımları almak istedikleri bireysel kredilerin başvurularını bankaların internet şubelerinden, telefon bankacılığı kanalıyla, Sms ile bankaların kısa mesaj yoluyla ve banka şubelerinden müşteri yetkililerinin yardımlarıyla kredi başvurusu yapabilirler.

Kredi Başvuru Şartları

Ev hanımlarının eşlerinin maaş durumuna göre kredi kullandıran bankalar 24 aya kadar taksit imkanları ile bireysel kredileri istenilen kredi limitine kadar kullandırmaktadır. Kira geliri olan veya üzerine kayıtlı herhangi bir tapu belgesi karşılığında kredi veren bankalara yapacağınız kredi başvuruları ile ev hanımlarına özel olarak hazırlanan kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ev hanımlarının bu bankalara yapacakları kredi başvuruların olumlu sonuçlanması bankaların istedikleri şartları yerine getirmeleri gereklidir. Bundan dolayı kredi talebinde bulunmadan bankanın istediği özel şartları taşıdığınızdan emin olun. Bankalara yapılacak olan kredi başvurunuzun reddedilmesi kredi notunuzun düşmesine yol açacağından kredi başvurularınızın olumsuz değerlendirilmesine neden olabilir. Bankaların ev hanımlarında kredi taleplerinde isteyebileceği bazı özel şartları şu şekilde sıralanabilir.

 • Banka ev hanımlarından bazı durumlarda teminat talep edebilir bu durumda bankaya teminat göstermeniz gerekir, bazı durumlarda ise kefil gösterebilmeniz gerekir.
 • Ev hanımlarının yan gelir olarak elde ettiği kira geliri bulunuyorsa kira getirisi elde ettiğine dair belge ibraz ederek krediden yararlanabilirsiniz.
 • Eğer emekli iseniz bu durumda emekli aylığı gösterilmesi gereklidir.
 • Bankalar tarafından özel olarak belirlenen şartlar bankalar arasında değişiklik gösterebilir. Bu nedenle banka ile görüşerek net bilgi edinebilirsiniz.

Denizbank Ev Hanımlarına Özel İhtiyaç Kredisi

Ev hanımlarına kredi imkanı tanıyan Denizbank ev hanımları için özel hazırladığı  Ev hanımı Paketiyle çeşitli imkanlar sunarak Özel Altın günleri ve Ev hanımlarına Mevduat biriken Hesap gibi ayrıcalıklar sunan bankaya kredi başvuru yapmak isteyenler en yakın Deniz şubelerine giderek yapabilirler.

 • Denizbank ev hanımlarına kredinin vadesi en fazla 12 ay olacaktır.
 • Kredinin geri ödemesi eşit taksitli geri ödemeli olarak uygun faiz oranları ile sunulacaktır.
 • Ev hanımlarına kredinin azami üst limiti 10 bin TL olacaktır
 • Gelir belgesi olmadan kredi talep ettiğinizde teminat göstermeniz istenebilir, gösterilen teminatın değerine göre kredi üst limitini artırma imkanı sunulacaktır.
 • Ayrıca bankalar ev hanımlarından eşini veya tanıdığı birisini kefil olarak göstermelerini isteyebilir. Ayrıca gösterilen kefilin kredi notunun yüksek ise ve sicil bozuk değilse gelir belgesi gösterebilmesi gerekir.

Denizbank ev hanımlarına kredi hesaplaması ise şu şekilde olacaktır.

Kredi MiktarıVadesiFaiz OranıAylık Taksit TutarıToplam Geri Ödeme
3.000 TL12 ay%1,74572,56 TL3.437,52  TL
5.000 TL12 ay%1,74475,36 TL5.729,32 TL
7.500 TL12 ay%1,74713,04 TL8.593,89 TL
10.000 TL12 ay%1,74950.71 TL11.408,52 TL

Başvuru yapmak için bankaların İnternetten ya da mobil uygulamaları ve ATM üzerinden müracaatta bulunabilirsiniz. Yapılan başvurular ön başvuru niteliğinde olup banka şubelerinden sadece TC kimlik belgenizi kullanmanız yeterlidir. İnternet üzerinden başvurularda ise kişilerin kredi notlarına göre olumlu ya da olumsuz olarak geri dönüş yapılacaktır. Bu nedenle ev hanımları kredi taleplerini en yakın banka şubesinden gerçekleştirmesi ve banka görevlisi ile bizzat görüşmesi daha avantajlı olacaktır.

Ayrıca bir herhangi bir gayrimenkul olarak taşınmazınız ya da kira geliriniz var ise bunu bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Kredi çekemeyecek durumda olan banka müşterileri için ipotekli ihtiyaç kredileri geliştirilmiştir. Bu taşınmazlar yardımı ile kredi çekmek daha kolay olmaktadır. Bunları bankaya teminat göstererek ve satılamaz şerhi konularak daha yüksek meblağlarda kredi çekilebilmektedir. Yine bankalarda mevcut bir birikiminiz varsa, bankaların vadeli mevduat hesaplarından faiz getirisi sağlıyorsanız, yine bankadan kredi alabilmeniz mümkündür. Kira ya da faiz gelirinizi bankaya ibraz ederek kolaylıkla istediğiniz limitlerde kredi çekebilirsiniz.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredisi Nasıl Alınır?

Ev hanımlarına aile bütçesini sarsmadan kredi veren Şekerbank bayanlar için uygun faiz oranı ve 60 ay vadeli ihtiyaç kredi vermektedir. Ev hanımlarına kredi imkanı sağlayan banka ev hanımlarından sigorta zorunluğu şartını da kaldırarak evde geçimini sağlayan ve sabit bir geliri olan ev hanımlarına bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor. Ev eşyası almak isteyen bu kredi ile istediği mobilya ve beyaz eşyaları alabilir, tatile çıkmak isteyenler seyahat masraflarını bu krediler ile karşılayabilir, çocuğu okula başlayacak olan ev hanımları okul masrafları için Şeker bank ihtiyaç kredisi kullanarak her türlü nakit ihtiyaçlarını bu finansman ile karşılayabilirler. Şekerbank ihtiyaç kredi paketi ile ev hanımlarına gelir belgesiz kredi verebilir.

Bu kredinin vadesi 60 ay ile sınırlı olup faiz oranı ise %1,44′ tir.

Şekerbank Kredisi Hesaplama Tablosu

Şekerbanktan gelir belgesiz sms kredi hesaplaması yapacak olursak;

Kredi TutarıVadesiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
5.000 TL60 Ay% 1,44134,53 TL8.071,80 TL
10.000 TL60 Ay% 1,44269,05 TL16.143,00 TL
15.000 TL60 Ay% 1,44403,58 TL24.214,80 TL
20.000 TL60 Ay% 1,44538,10 TL32.286,00 TL
25.000 TL60 Ay% 1,44672,63  TL40.357,80 TL

Şekerbank tarafından sunulan ihtiyaç kredilerinin diğer tutarlarındaki kredi hesaplaması için tıklayınız.

Akbank Gelir Belgesi Olmadan Anında Kredi İmkanı Sunuyor

Akbank tarafından çalışmayan ve sigortasız ev hanımlarına kıyafet, hediye, ev alışverişi gibi ihtiyaçlarının karşılanması için 40 bin liraya kadar değişen faiz oranları ile Akbank direk kredi imkanı sağlanmaktadır. Şubeye gitmeden 40 bin liraya kadar 7/24 gelir belgesiz ve imzasız saniyeler için kredi imkanı sunan bankada sadece bankada bir hesabınızın bulunması, kredi sicil notunuzun yeterli olması ve Akbank direkt uygulamasını indirerek başvuru yapmanız yeterlidir. Akbank ev hanımı kredisi için tıklayın!

Akbank tarafından sunulan krediye başvuru yapmak için;

 • Öncelikle Akbank şubesine giderek adınıza vadesiz mevduat TL. hesabı açtırın,
 • Sonrasında tek kullanımlık İnternet bankacılığı şifresini alın,
 • Tüm bunlardan sonra İnternet bankacılığına giriş yaparak doğrudan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gelir belgesi olmadan anında kredi imkanından yararlanabileceğiniz Akbank Mobil ile 40 bin lira ya kadar finansman desteğine bu şekilde kolaylıkla erişebilirsiniz.

Akbank ev hanımlarına 40 bin liraya kadar verilecek olan Direk kredi hesaplaması ise şu şekilde olacaktır. (Faiz oranları kredi vadesine ve kredi limitine göre değişmektedir).

Kredi MiktarıVadesiFaiz OranıAylık Taksit TutarıToplam Geri Ödeme
20.000 TL48 ay%1,15572,56 TL27.587,88 TL
20.000 TL60 ay%1,19498,52 TL30.016,20 TL
40.000 TL48 ay%1,131.139,19 TL54.891,12 TL
40.000 TL60 ay%1,17990.84 TL59.660,40 TL

Eğer kredi notunuz da problem yok ise ve gelir belgeniz var ise; anında kredi imkanı sağlayan bankalara hemen başvuru yapabilirsiniz.

Akbank direkt kredi’ye Akbank Mobil, İnternet veya Akbank Telefon Şubesi’nden başvurabilirsiniz.

Postaneden Ev Hanımlarına Kredi Nasıl Alınır?

Belgesiz Evraksız Tüm Ev Hanımlarına Nkolay Kredi imkanı sunuyor. Aktifbank tarafından sağlanan ve Nkolaykredi isimli sistemde, banka kredi notunuza, kara listede olup olmadığınıza bakmıyor. Eğer çalışmayan ev hanımı iseniz, gelir belgeniz yok ise veya evinizde çalışıyor iseniz Aktifbank tarafından sağlanan bu imkan sayesinde sanal tefecilerin eline düşmeden yasal yollarla tüm bayanlara finansman imkanından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında da gelir belgesi aranmadığından dolayı bu bankaların kredilerine başvurabilirsiniz.

Nkolay kredi  ev hanımlarına kredi hesaplaması yapacak olursak;

Kredi TutarıVadesiFaiz oranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
5.000 TL60 ay% 1,89153,32 TL9.199,35 TL
10.000 TL60 ay% 1,89306,65 TL18.398,79 TL
15.000 TL60 ay% 1,89459,97 TL27.598,16 TL
20.000 TL60 ay% 1,89613,29 TL36.979,53 TL
25.000 TL60 ay% 1,89766,61 TL45.996,81 TL
30.000 TL60 ay% 1,89919,94 TL55.196,25 TL

Nkolay kredi başvurularını hemen buradan kolaylıkla yapabilir paranı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Paranızı ise www.aktifbank.com.tr üzerinden internet şubesine giriş yaparak, ücretsiz para transferi yaparak alabilir, Nkolay kart ile tüm ATM’ lerden, ve tüm PTT işyerlerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Ayrıca Ptt tarafından sunulan krediler ile gelir belgesine sahip olmayan ev hanımları istediği limitlerde kredi kullanabilecektir. Postaneden ev hanımlarına kredi başvurusunda bulunmak isteyenler PTT internet bankacılığına buradan giriş yaparak kredi taleplerini ileterek ön başvuruda bulunabilirler.

ING Bank Kredi Hesaplama

50 bin liraya kadar 48 ay vadeli olarak ev hanımlarına kredi imkanı sunan Ing bankası gelir belgesiz olarak kredi başvurularını kabul eden bir diğer bankadır. ING bankasına hiçbir belge sunmadan 50 bin liraya kadar uygun faiz oranları ile kredi alabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

Ing Bank tarafından ev hanımlarına sunulan ihtiyaç kredisinin hesaplamasını yaparsak;

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık TaksitToplam Ödeme
50.000 TL48 Ay% 0,791.301,00 TL62.468,16 TL

CEPTETEB Çalışmayan Ev Hanımlarına 3 Ay Ertelemeli Anında Kredi

Cepteteb 50 bin liraya kadar % 0,89 faiz oranları ile hoşgeldin faizi uygulayarak ev hanımlarının her türlü giderlerinin finansmanını karşılamaları için uygun geri ödeme koşulları ile sunuluyor.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 3 ve 36 ay vadeli olarak yıllık maliyet oranı  %14,3369 ile %17,6052 arasında değişen oranlar ile sunuluyor.

Örneğin; 10 bin lira tutarındaki krediyi %0,91 aylık faiz oranı ile 24 ay vadede kullanılması durumunda geri ödenek olan toplam tutar 11.421,69 TL, yıllık maliyet oranı %14,5226 olacaktır.

Cepteteb kredisinin faiz oranları kişilerin findeks kredi notlarına göre değişiklik gösterecektir. Findeks kredi notu 1.850 üzerinde olanlar için uygulanacak faiz oranı ise 0,94 olacaktır.

50 bin liraya kadar 3 ila 36 ay vadelerde 18-65 yaş aralığındaki herkesin çekebileceği % 0,94 faiz oranları ile sunulan kredinin hesaplaması ise şu şekilde olacaktır.

Kredi tutarıVadesiFaiz oranıAylık taksitToplam geri ödeme
10.000 TL3 Ay% 0,943.408,81 TL10.226,44 TL
10.000 TL6 Ay% 0,941.733,08 TL10.398,49 TL
10.000 TL9 Ay% 0,941.174,71 TL10.572,43 TL
10.000 TL12 Ay% 0,94895,69 TL10.748,27 TL
10.000 TL18 Ay% 0,94616,98 TL11.105,63 TL
10.000 TL24 Ay% 0,94477,94 TL11.470,55 TL
10.000 TL36 Ay% 0,94339,53 TL12.222,97 TL

 • Kayıt işlemini gerçekleştirdikten sonra CEPTETEB mobil uygulamasına giriş yapılır.
 • Ana sayfa üzerinde mobil bankacılık sekmesi tıklanarak açılacak yeni ekranda yer alan kullanıcı adı ve şifre girilir.
 • Açılacak olan yeni sayfada Kredilerim kısmına giriş yapılır.
 • Kredi başvurusu için istenen kişisel tüm bilgiler doldurulur.
 • Tüm bilgiler ilgili alanlara doldurulduktan sonra başvuru işlem tamamlanır.
 • Başvuru işlemlerinden sonra cep telefonu numaranıza ön başvuru sonucu mesaj olarak gelecektir.

Cepteteb ihtiyaç kredisi başvurusu için tıklayınız.

Enpara Gelir Belgesi Olmayan Ev Hanımlarına Kredi İmkanı Sunuyor

Qnb Finansbank Enpara dosya masrafı ve tahsis ücreti olmadan 12 ay vadeye kadar % 0,89 faiz oranları ile 12 ay ve üzeri vadelerde ise % 0,99 faiz oranları ile ev hanımları dahil isteyen herkese EV Ev hanımlarına uygun ödeme koşulları ile ihtiyaç kredisi sunuyor.

Taksit sayısı12 ay24 ay36 ay48 ay60 ay
Aylık faiz oranı%0,89%0,89%0,99%0,99%0,99

En para Ev hanımlarına kredi imkanlarından yararlanmayı düşünenler için değişen faiz oranları ile kredi hesaplamaları şu şekilde;

40 bin liraya kadar Dosya masrafsız kredilerin  hesaplama tablosu ise;

Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık TaksitToplam Ödeme
10.000 TL12 ay% 0,89892,31 TL10.707,72 TL
10.000 TL60 ay% 0,99234,01 TL14.040,60 TL
20.000 TL12 ay% 0,891.784,62 TL21.415,44 TL
20.000 TL60 ay% 0,99468,02 TL28.081,20 TL
Kredi TutarıVadeFaiz OranıAylık TaksitToplam Ödeme
30.000 TL12 ay% 0,892.676,93 TL32.123,16 TL
30.000 TL60 ay% 0,99702,04 TL42.122,40 TL
40.000 TL12 ay% 0,893.569,24 TL42.830,88 TL
40.000 TL60 ay% 0,99936,05 TL56.163,00 TL

En para ev hanımlarına kredi hesaplaması ve diğer tutarların ödeme planı için tıklayınız.

2020 yılında gelir  belgesi olmayan ve herhangi bir işte çalışmadığı içi sigortasız gözüken ev hanımlarına belgesiz evraksız kredi veren;

 • Cepteteb,
 • En para,
 • Onedio,
 • Nkolay kredi gibi kurumlardan sunulan krediseçeneklerine başvurarak gelir belgesi ibraz etmelerine gerek kalmadan kredi alabilirler.

Girişimci Kadınlara Geri Ödemesiz 60 Bin Lira Hibe Desteği

Girişimci olup kendi işlerini kurmak isteyen bayanlara Kosgeb tarafından girişimcilik destekleri kapsamında geri ödemesiz hibe olarak finansal destek sağlanmaktadır. 2020 yılında bir iş planı hazırlayarak Kosgeb’ e başvurmanız durumunda şayet başvurunuz kabul edilirse, ve 60 bin TL geri ödemesiz hibe imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kosgeb’ in bayan girişimcileri erkeklere göre daha fazla oranlarda desteklediğinin altını çizmek istiyorum. 2020 yılında Kosgeb tarafından bu destekler farklı başlıklar altında ve değişen tutarlarda verilecektir. Kosgeb 2020 desteklerini görmek için tıklayınız.

Bayanlara özel Kosgeb kredisi nasıl alınır tüm detayları görüntüleyebilirsiniz.

KOSGEB ev hanımlarına iş projesi karşılığında 2020 yılında da hibe desteği sağlıyor.

İş hayatında bayanların ayakta durabilmesini sağlamak adına, yukarıda ki bankalarda birlikte devlet kurumları da desteklerini sürdürmektedirler.

Kredi Notu Kaç Olmalıdır?

Ev hanımları Sosyal güvencesi yoksa herhangi bir işte çalışmıyorsa banka ile ilişiği bulunmuyorsa bu durumda bankalarda kredi notu oluşmayacaktır. Bankalar ev hanımlarına kredi kullandırırken kredi skorunun yüksek olmasını isteyecektir ama bankada kredi notu kaydı bulunmayan ev hanımlarının kredi kullanmaları bu durumda zorlaşacaktır. Ev hanımları mevcut birikimlerini bankada bulundurularak düzenli para akış ve faiz getirisi gibi bir yan gelire sahipse bu durumda bankadaki parasını teminat olarak gözükeceğinden aktif bir kullanıcı gibi olacağı için bankada kredi notu yükselecektir. Bankalarda kredi notunun  riskli aralıklarda yer almamasını isteyeceğinden bu durumdaki ev hanımları kredileri kolaylıkla kullanılabilecektir.

Kredi Notu Aralığı 0-1900 aralığındaki kişilerin kredi kullanma ve onaylanma ihtimalleri ise şu şekilde olacaktır;

 • 1-900 olanların başvuru onaylanma ihtimali Düşük
 • 901-1200 olanların başvuru onaylanma ihtimali Gelire bağlı olarak değişken
 • 1201-1499 olanların başvuru onaylanma ihtimali Orta
 • 1500-1900 olanların başvuru onaylanma ihtimali Yüksek
 • Kredi notu 1900 olanlar bankalardan kolaylıkla kredi kullanabilirken, ev hanımları ise Cepteteb, En para, Onedio, Nkolay kredi gibi gelir belgesiz evraksız kredi notu düşük olan kişilere özel kredi veren kurumlara başvuru yaparak kredi alabileceklerdir.

Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi notu düşük olan ev hanımları bankalardan kredi alabilmek için kredi notlarını yükseltmeleri gerekmektedir. Kredi notu yükseltmek isteyenler, kredi ve kredi kartlarının borçlarını zamanında ödeyerek, elektrik, doğalgaz ve su faturalarına otomatik ödeme talimatı vererek, mevduat hesabında düzenli nakit akışı sağlayarak ve kredi borçların ödemesini yapamıyorsa yapılandırma başvurusunda bulunup ya borçların tamamını ödeyip ya da taksitlendirip zamanında ödemeye dikkat ederek, borçlarını tek çatı altında toplayarak banka hesaplarında düzenli olarak finansal hareketlilik sağlayarak bankalardaki kredi notlarını yükseltebilirler.

Kredi Notunuzu bilmiyorsanız tıklayın: E-devlet Ücretsiz Kredi notu öğrenme

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kartı Başvurusu 2020

Ziraat bankası banka kartı özellikli olarak sunduğu kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen ev hanımları kredi başvurusunda bulunabilirler.

2020 yılında ev hanımlarına kredi veren bankaların şubelerine gitmeye, sıra beklemeye ve başvuru için evrak hazırlamaya gerek kalmadan yukarıdaki bankalar ve finansman kuruluşlarına anında başvuru işlemlerini gerçekleştirerek her türlü ihtiyaçlarını bu krediler ile karşılayabilirler.

] }Yorumlar
 1. Hüsne dedi ki:

  Ev hanımıyım kıredi çok ihtiyacım var bana kıredi veren banka varmı

 2. Gülhan yener dedi ki:

  Çocuklarım okul okuyor kocamda asgari ücretle calisiyordu koronadan dolayı ücretsiz izne ayrıldı gelirimiz yok çocuklarım okul giderleri ve ev giderleri hakkında zorluk yaşıyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 3. Çilem dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum