91 Gün Ödemesiz QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank’tan yeni kredi desteği! Hemen tüm ihtiyaçlarınız için %1,39 faiz oranı 3 ay erteleme fırsatı ile ister müşterisi olun ister olmayın kredi fırsatından anında yararlanabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi kimlere verilir, faiz oranı ne kadar, limiti ne kadar? Öğrenerek başvuru yapabilirsiniz.

91 Gün Ödemesiz QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Yeni dönemde normal hayata geçiş ile öğrenciler okullarına başladı. Artan masraflar için tüm vatandaşları rahatlatacak çözüm Finansbank’tan geldi. 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir ve ihtiyacınız olan nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi limiti, kimlere verilir, faiz oranı ne kadar? Tüm detayları öğrenerek başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Yeni Kredi Desteği

Finansbank, artan masraflardan dolayı herkesi rahatlatacak bir çözüm getirdi. %1.39 faiz oranları ile 36 ay 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi desteği veriyor. Hemen okul ihtiyaçları, borç ödeme, acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için Finansbank kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilir ve kredi desteği hakkında bilgi alarak başvuru kanallarını öğrenebilirsiniz.

Kredi Hesaplama ve Limiti

Her türlü nakit ihtiyacınızı karşılamak için bütçelere uygun kredi faiz oranları ile esnek kredi ödeme planlarıyla sunulan kredi seçenekleri QNB Finansbank’ta sizleri bekliyor.

1,39 faiz oranları ile hemen kullanmak istediğiniz kredi miktarını belirleyerek, ödeyebileceğiniz kredi taksitine göre uygun kredi vadesini 36 aya kadar seçebilirsiniz. 5.000 TL’den başlayarak 75.000 TL’ye kadar 3 ay ertelemeli olarak 36 aya kadar kredinizi vadelere bölebilir, hesaplama yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Maaş müşterisi, banka müşterisi olmayanlar da bu krediden yararlanabilir.

91 Gün Ödemesiz QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi
91 Gün Ödemesiz QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi
91 Gün Ödemesiz QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi
91 Gün Ödemesiz QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank %1,39 faiz oranlı 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredinize hemen başvuru yapabilir ve kullanabilirsiniz.

Maaş müşteri yada QNB Finansbank müşterisi olmanıza gerek kalmadan, tüm vatandaşlar mobil bankacılık, internet bankacılığı veya şubeler üzerinden bu krediye başvuru yaparak yararlanabilirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.