Devlet Destekli

Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)

Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)

Maaşını Garantiye taşıyanlara özel 3 yıl bankadan maaş alma koşuluyla  emeklilere 1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.000 lira,  2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi yapacak. Bunun için maaşını Garantiye getirmek şartı var. Emekli maaşını Garanti bankasına getirenlere banka çok cazip fırsatlar ile hizmetler sunuyor. Maaşını kolayca Garanti en çekmek isteyenler şubelere nüfus cüzdanlarıyla birlikte başvurması gerekiyor.

Bunun yanında banka SGK emeklilerine özel gelir belgesiz otomobil kredisi, mortgage ve  % 0,99 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi de veriyor. Maaş müşterilerine özel konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Bankalar Birliği tarafından yapılan açıklamaya promosyon ödemeleri taahhüt verme süresi 30 haziran 2020 tarihine kadar olan emeklilerden herhangi bir onay vermeksizin promosyon tutarlarının hesaplarına yatırılmasına karar verilmiştir..

Bankalar birliği promosyon ödemesi Açıklaması için tıklayınız.

E-devlet Banka Değiştirme ilgili yazıdan bilgi alabilirsiniz.

garanti-bankası-emekli-promosyon

Garanti Bankası emekli promosyon

Kamu emeklilerinin maaş ödeme periyotlarına ödeme kolaylığı ile 3 ayda bir geri ödemeli avantajı da sağlıyor. Emekli büyüklerimize promosyon ödemesi yapacak olan Garanti bankası emekli maaş ödemelerinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti bankası maaş müşterilerine özel konuttan sağlığa çeşitli sigorta indirimleri sunuyor. % 20 indirim ile konut sigortası, % 15 indirimli Kasko sigortası,  % 10 indirimde sağlık ve seyahat sigortası, % 5 indirimde sağlık sigortası indirim ve işsizlik sigortası avantajları sağlıyor. Sigorta ve emeklilik hizmetleri veren Garanti bankası maaş müşterisi hizmetleri buradan incelenebilir.

Emekli maaşımı taşımak  istiyorum diyenlere özel

13 milyon emeklinin gözü verilecek promosyonlarda. Türkiye bankalar birliği aracılığıyla bankalar ile anlaşma sağlanıyor ve maaşını 3 yıl boyunca istediği bankaya taşıyan emekliler 750 TL ye kadar promosyon ödemesi yapılıyor . Bankalar emeklilerin peşinde. Emekli müşterilerine özel promosyon ödemelerini güncelleyen bankalar arasında % 166 ‘lık artışla Garanti Birinci sırada yer alıyor. Sgk ile anlaşma imzalayan bankaların çoğu emekliler 500 TL ile 750 TL arasında nakit hediye vaad ederken Garanti bankası ayrıcalıklarına bir yenisi daha ekledi. Garanti bankası.1.500 liraya kadar emekli maaşı alanlara 800 lira, 1.500-2.500 lira arasında emekli maaşı alanlara 1.000 lira,  2.500 lira ve üstünde maaş alanlara ise 1.200 lira nakit promosyon ödemesi yapacak.  Yine banka emekli  maaşını 3 yıl boyunca  Garanti BBVA’dan alma taahhüdü veren emekliler, ek ürün koşulu olmadan, 1.200 TL’ye varan nakit promosyon ödemesi yapacak. 

Bankalar emekli müşterilerine özel promosyon ödemelerinin güncelleme çalışmalarını sürdürüyor. Emekli maaşını kendi bankalarına taşımak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunan bankalar maaşının belirli bir katına kadar kredi imkanı sağlamakla birlikte bankalar maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını aynı  bankadan alma taahhüdünden bulunan emeklilere birinci sene ve devamında 200 TL olmak üzere 900 liraya kadar çıkarılması pazarlıkları sürüyor.

Bütün bankaların kampanyalarına burada da yer verdik.

Bankalar emekli peşinde

Emekli maaş ödemelerinin bankalardan yapılması bankalar için büyük bir nimet. Her yıl 125 milyon TL emekli maaş ödemelerinden nasiplenmek isteyen özel bankalarda emekliler için hazırladıkları kampanyalar ile emeklileri kendilerine çekme hazırlığında.

Bankaların yeni hizmete  sunduğu emekli bankacılığında yoğun rekabet yaşanıyor. Her banka emeklilere özel hazırladığı birbirinde cazip kampanyalar düzenleyen bankalar emeklileri maaşlarını kendi bankalarından almaya ikna ediyor. 12 milyon emekli olması ile bankalar emekli bankacılığı kapsamında hesap işletim ücreti muafiyeti, emeklilere özel kredi kartı,  emeklilere özel uygun faiz oranlı kredi imkanı, maaş ödeme periyotlarına uygun olarak 3 ayda yada aylık taksitlerde geri ödeme imkanları emeklilerin bankalara başvurularını artıran en önemli etkenler.

emekli

Bankalar emekli peşinde

Maaş taşıma işlemleri için nereye başvurulur?

Yeni emekli olanların maaşları Postaneye yatırılır. Pttden hizmet almak istemeyen ve banka promosyonlarından yararlanmak isteyenler anlaşmalı olan bankalara maaş transferini gerçekleştirmeleri gereklidir. Maaş taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız aşağıda kısaca bilgilendirme yaptık.

Maaş taşıma işlemleri e-devlet şifresi ile yapılmaktadır. Maaşları diğer bankalara taşımak isteyenlerin kredi borcu bulunmaması gereklidir. Kredi borcu olmayan ve maaşını istediği bankaya taşımak isteyenler e-devlet şifresini PTTden alarak www.türkiye.gov.tr adresinden hangi sektörden emekli olduysa (4/aA, 4B 4C) seçilerek adres değişikliği bölümünde kolayca yapabilirler. E-devlet şifresi olmayanlar bulundukları bölgenin Sosyal Güvenlik Kurumu il müdürlüklerine giderek kurum maaş hesabının değiştirilmesi için dilekçe vermeleri lazımdır.

E-devlet maaş değiştirme yazısından bilgi alabilirsiniz.

Taşıma  işlemlerinin kısa yoluyla kolayca buradan yapabilirsiniz. Maaşını taşıyanlara bir defaya mahsus olmak üzere promosyon ödemelerini almak için bankalardan da verileceği tarihe dair detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer bankalar

Diğer bankaların hazırlamış olduğu emekli paketleri ve promosyon ödemelerinden bahsedecek olursak; Akbank, Yapı kredi, Finansbank ,Şekerbankası, İşbankası, Vakıfbank ve ING bankasının maaş müşterilerine özel sunduğu cazip fırsatlara aşağıda ayrı olarak yer verdik.

Akbank emekli paketi

Promosyon ödemeleri ile dikkat çeken bir diğer bankada Akbank, müşterisi olsun olmasın maaşını Akbank bünyesine taşıyan ve 3 yıl bankadan alma sözü veren emeklilere Neo kredi kartı olanlara 1 Ocak – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanyası ile 300 lira chip kazandırıyor. 6 ayda 50 lira olarak toplamda 300 TL promosyon ödemesi yapacak olan banka emeklilerden hesap iletim ücreti almıyor. Bunun yanında yapacakları eft ve havale işlemlerini banka dışı şubelerden yapması dahil ücretsiz olarak yapmasına olanak sağlıyor. Akbank müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun hizmet anlayışıyla kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Maaşını Akbanktan almak isteyen müşterileri şubelerine bekliyor. Akbank emekli paketi özellikleri için Tıklayınız.

İş Bankası

İş Bankasının ekstra bir promosyon ödemesinin olmamasının yanında maaşını taşıyanlara kredi kart ve ek kartlardan yıllık hesap işletim ücreti almıyor. Bankanın verdiği kredi kartına maaşını aldığı ilk ayı izleyen aydan itibaren 50  lira hoşgeldin maxipuan yüklüyor ve aylık alışverişlerde yüklenen maxipuanın yüzde 20’si kadar ekstra puan hediye ediyor.

Şekerbank’tan 100 TL bonus hediye

% 0,90 faiz oranı ile kredi kullanımı, ücretsiz kiralık kasa kullanımı,  kredi kartı aidat muafiyeti,  eve teslim emekli maaş hizmeti, ücretsiz havale ve eft işlemleri, bonus kart ile 500 TL harcamalarında  100 TL bonus KAZANDIRAN EMEKLİ kampanyası kapsamında 2400 TL ‘ ye varan promosyon ödemesi yapan Şekerbank maaşını taşıyan emekli müşterilerine özel maaş taşıma işlemlerinden hemen sonra ilk maaşının hemen arkasından hediye veriyor. Hesap işletim muafiyeti, emekliye öncelik hakkı,  eve teslim maaş hizmeti, sınırsız sayıda ücretsiz eft ve havale işlemleri sunan bankanın diğer kampanya avantajlarını görmek için Tıklayınız.

emekli-maaşı

Maaşını taşıyana hediye puan imkanı sunuluyor.

Yapı kredi bankası 250 TL Ek Nakit ödülü vaad ediyor

Maaşını bankaya taşıyan ve üç yıl bankadan alacak Bağkur, SSK ve emekli sandığından emekli müşterilerine 300 TL World puan hediye ediyor. Yapı kredi emekli bankacılığı hizmetleri, hesap işletim ücreti muafiyeti, havale ve eft ücretsiz olması ve 3 bin TL günlük nakit çekme imkanı sunuyor. Emeklilere özel ihtiyaç kredilerini ise uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile sunuyor. . 2020 Yılında yeniden imzalanan protokolle emeklinin 1 aylık maaşı 1.500 TL’ye kadarsa 500 TL, 1500 TL-2500 TL arasındaysa 625 TL, 2500 TL’nin üzerindeyse 750 TL nakit promosyon ödemesi yapıyor. 750 TL promosyon ödemesine ek  olarak 250 TL nakit ödül fırsatı sunan Yapı kredi bankasından  250 TL’ye varan Ek ödül kampanyasından sadece bir kez yararlanılbilecektir.

Finansbank

QNB Finansbank; Maaşını 24 ay kendisinden alınması şartıyla 500 lira üzerinde maaş ödemesi alan müşterilerine özel 200 lira veriyor. Finansbankası emekli paketi ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıf Bankası 60 ay vadeli uygun faiz oranlarıyla 10 bin lira limitli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Vakıfbankası kredi kart aidatı ve hesap işletim ücreti almıyor. Kredi kartıyla alışveriş yapanlara ilk defada 20 lira world puan yüklüyor. Vakıfbank maaş müşterisi emekli paketi özellikleri burada detaylı anlatılmış.

Ing Bank 2550 TL promosyon ödemesi yapacak

İngbank bank  Emekli sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerinden maaşını taşıyan müşterilerine Turuncu ekstra ile 750 TL’lik harcamalara 50 TL nakit ek promosyon ödemesi verilecektir. 3 yıl boyunca 50 TL toplamda 1.800 TL ye ulaşacak olan promosyon ödemeleri 2.550 TL ’yi bulacaktır.

] }
Abone Ol! Desteklemeleri Takip Et!

Yorumlar
 1. Mine Güzeliş dedi ki:

  Emekli maaşını Garanti ye taşıyanlardan Eft ücreti alınmayacaktı, pandemi başladığında 2 kez alınmamıştı. 1 haziran 2020 itibarıyla alınmaya başlandı. Maaşını Garanti ye taşıyan biz emekliler kandırılmış olduk. Bir daha kesinlikle bu banka ile çalışmam.

 2. hava coştan dedi ki:

  aynen bende taşıyacam bir türlü müşteri temsilcisine bağlanamıyorum

 3. GULAY USLUER dedi ki:

  garanti bankası kadar sorumsuz banka görmedim 2013 de maaşımı tasıma hediyesi olarak vereilen ceyrek altını bilerek 2016 da hesap acım emekli promosyonuna sayılıyor ve develet tarafından belirlenen promosyonumu vermiyor

  1. Burhan Kinsiz dedi ki:

   Aynen öyle ,Ben maaşımı taşımak istiyorum, girmediğim yer kalmadı ,hiç birinde bankaya ulaşmak mümkün değil sanki bu hizmeti yapmak istemiyorlar. Madem öyle neden bı kadar reklam yapıyorsunuz. Kalırım eski banka da.

 4. engin izmir dedi ki:

  salla salla vur duvara .milket oldu hep makara .siz attiniz hep dubara .sevinmek kaldı baska bahara