Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)

Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)

Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL)
5 Mart 2018 tarihinde eklendi.

Emekli maaşını Garantiye getir Çeyrek altın değerinde gram altın hesabına yatsın.

Maaşını Garantiye taşıyanlara özel 3 yıl bankadan maaş alma koşuluyla  emeklilere özel hoşgeldin hediyesi veren Garanti bu hediyesi bir çeyrek altın değerinde gram altın olarak hesabınıza yatırma sözü veriyor. Bir çeyrek altın değerinde gram altın hediyesi almak için maaşını Garantiye getirmek şartı var. Emekli maaşını Garanti bankasına getirenlere banka çok cazip fırsatlar ile hizmetler sunuyor. Maaşını kolayca Garanti en çekmek isteyenler şubelere nüfus cüzdanlarıyla birlikte başvurması gerekiyor.

Bunun yanında banka SGK emeklilerine özel gelir belgesiz otomobil kredisi, mortgage ve ihtiyaç kredisi de veriyor. Maaş müşterilerine özel konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarına buradan ulaşabilirsiniz.

garanti-bankası-emekli-promosyon

Garanti Bankası emekli promosyon

Kamu emeklilerinin maaş ödeme periyotlarına ödeme kolaylığı ile 3 ayda bir geri ödemeli avantajı da sağlıyor. Emekli büyüklerimize çeyrek altı hediye eden Garanti bankası emekli maaş ödemelerinin ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti bankası maaş müşterilerine özel konuttan sağlığa çeşitli sigorta indirimleri sunuyor. % 20 indirim ile konut sigortası, % 15 indirimli Kasko sigortası,  % 10 indirimde sağlık ve seyahat sigortası, % 5 indirimde sağlık sigortası indirim ve işsizlik sigortası avantajları sağlıyor. Sigorta ve emeklilik hizmetleri veren Garanti bankası maaş müşterisi hizmetleri buradan incelenebilir.

Emekli maaşımı taşımak  istiyorum diyenlere özel

Emekli maaşını kendi bankalarına taşımak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunan bankalar maaşının belirli bir katına kadar kredi imkanı sağlamakla birlikte bankalar maaşını taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını aynı  bankadan alma taahhüttünde bulunan emeklilere birinci sene ve devamında 200 TL olmak üzere 900 liraya kadar çıkarılması pazarlıkları sürüyor. 12 milyon emeklinin gözü verilecek promosyonlarda. Denizbank ile anlaşmaya varan Çalışma ve Sosyal Güvenlik bakanlığı önceden 100 lira olmak üzere toplam 300 lira promosyon ödemesini artırarak maaşını bankalara taşıyanlara promosyon ödemesinin protokolünü Denizbank ile anlaşmıştı. Bütün bankaların kampanyalarına burada da yer verdik.

Türkiye bankalar birliği aracılığıyla bankalar ile anlaşma sağlanıyor ve maaşını 3 yıl boyunca Denizbank tan alanlara te seferlik olmak üzere 300 lira promosyon ödemesi yapılacak…

Bankalar emekli peşinde

Emekli maaş ödemelerinin bankalardan yapılması bankalar için büyük bir nimet. Her yıl 125 milyon TL emekli maaş ödemelerinden nasiplenmek isteyen özel bankalarda emekliler için hazırladıkları kampanyalar ile emeklileri kendilerine çekme hazırlığında.

Bankaların yeni hizmete  sunduğu emekli bankacılığında yoğun rekabet yaşanıyor. Her banka emeklilere özel hazırladığı birbirinde cazip kampanyalar düzenleyen bankalar emeklileri maaşlarını kendi bankalarından almaya ikna ediyor. 12 milyon emekli olması ile bankalar emekli bankacılığı kapsamında hesap işletim ücreti muafiyeti, emeklilere özel kredi kartı,  emeklilere özel uygun faiz oranlı kredi imkanı, maaş ödeme periyotlarına uygun olarak 3 ayda yada aylık taksitlerde geri ödeme imkanları emeklilerin bankalara başvurularını artıran en önemli etkenler.

emekli

Bankalar emekli peşinde

Maaş taşıma işlemleri için nereye başvurulur?

Yeni emekli olanların maaşları Postaneye yatırılır. Pttden hizmet almak istemeyen ve banka promosyonarından yararlanmak isteyenler anlaşmalı olan bankalara maaş transferini gerçekleştirmeleri gereklidir. Maaş taşıma işlemlerinin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız aşağıda kısaca bilgilendirme yaptık.Maaş taşıma işlemleri e-devlet şifresi ile yapılmaktadır. Maaşları diğer bankalara taşımak isteyenlerin kredi borcu bulunmaması gereklidir. Kredi borcu olmayan ve maaşını istediği bankaya taşımak isteyenler e-devlet şifresini PTTden alarak www.türkiye.gov.tr adresinden hangi sektörden emekli olduysa (4/aA, 4B 4C) seçilerek adres değişikliği bölümünde kolayca yapabilirler. E-devlet şifresi olmayanlar bulundukları bölgenin Sosyal Güvenlik Kurumu il müdürlüklerine giderek kurum maaş hesabının değiştirilmesi için dilekçe vermeleri lazımdır.

Taşıma  işlemlerinin kısa yoluyla kolayca buradan yapabilirsiniz. Maaşını taşıyanlara bir defaya mahsus olmak üzere promosyon ödemelerini almak için bankalardan da verileceği tarihe dair detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer bankalar

Diğer bankaların hazırlamış olduğu emekli paketleri ve promosyon ödemelerinden bahsedecek olursak; Akbank, Yapı kredi, Finansbank ,Şekerbankası, İşbankası, Vakıfbank ve ING bankasının maaş müşterilerine özel sunduğu cazip fırsatlara aşağıda ayrı olarak yer verdik.

Akbank emekli paketi

Promosyon ödemeleri ile dikkat çeken bir diğer bankada Akbank, müşterisi olsun olmasın maaşını Akbank bünyesine taşıyan ve 3 yıl bankadan alma sözü veren emeklilere Neo kredi kartı olanlara 1Ocak – 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanyası ile 300 lira chip kazandırıyor. 6 ayda 50 lira olarak toplamda 300 TL promosyon ödemesi yapacak olan banka emeklilerden hesap iletim ücreti almıyor. Bunun yanında yapacakları eft ve havale işlemlerini banka dışı şubelerden yapması dahil ücretsiz olarak yapmasına olanak sağlıyor. Akbank müşterilerin ihtiyaçlarına en uygun hizmet anlayışıyla kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. Maaşını Akbanktan almak isteyen müşterileri şubelerine bekliyor. Akbank  emekli paketi özellikleri için Tıklayınız.

İş Bankası

İş Bankasının ekstra bir promosyon ödemesinin olmamasının yanında maaşını taşıyanlara kredi kart ve ek kartlardan yıllık hesap işletim ücreti almıyor. Bankanın verdiği kredi kartına maaşını aldığı ilk ayı izleyen aydan itibaren 50  lira hoşgeldin maxipuan yüklüyor ve aylık alışverişlerde yüklenen maxipuanın yüzde 20’si kadar ekstra puan hediye ediyor.

Şekerbank’tan 300 lira hediye

SGK emeklilerine özel maaş taşıma işlemlerinden hemen sonra ilk maaşının hemen arkasından 300 tl hediye veriyor. Hesap işletim muafiyeti, emekliye öncelik hakkı,  eve teslim maaş hizmeti, sınırsız sayıda ücretsiz eft ve havale işlemleri sunan bankanın diğer kampanya avantajlarını görmek için Tıklayınız.

emekli-maaşı

Maaşını taşıyana hediye puan imkanı sunuluyor.

Yapı kredi bankası 300 lira puan hediye ediyor

Maaşını bankaya taşıyan ve üç yıl bankadan alacak Bağkur, SSK ve emekli sandığından emekli müşterilerine 300 TL World puan hediye ediyor. Yapı kredi emekli bankacılığı hizmetleri, hesap işletim ücreti muafiyeti, havale ve eft ücretsiz olması ve 3 bin TL günlük nakit çekme imkanı sunuyor. Emeklilere özel ihtiyaç kredilerini ise uygun faiz oranları ve ödeme kolaylıkları ile sunuyor.

QNB Finansbank; Maaşını 24 ay kendisinden alınması şartıyla 500 lira üzerinde maaş ödemesi alan müşterilerine özel 200 lira veriyor. Finansbankası emekli paketi ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank

Vakıf Bankası 36 ay vadeli % 0,88 faiz oranlarıyla 10 bin lira limitli ihtiyaç kredisi sağlıyor. Vakıfbankası kredi kart aidatı ve hesap işletim ücreti almıyor. Kredi kartıyla alışveriş yapanlara ilk defada 20 lira world puan yüklüyor. Vakıfbank maaş müşterisi emekli paketi özellikleri burada detaylı anlatılmış.

İngbank 2 çeyrek altın veriyor! Emekli sandığı, SSK ve Bağkur emeklilerinden maaşını taşıyan müşterilerine 2 çeyrek altın veriyor. 3 eyrek altını ise maaşını taşıyan emeklililerin 10 bin lira kredi kullanması şartı ile veriyor.Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma Kampanyası (GÜNCEL) Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. GULAY USLUER dedi ki:

    garanti bankası kadar sorumsuz banka görmedim 2013 de maaşımı tasıma hediyesi olarak vereilen ceyrek altını bilerek 2016 da hesap acım emekli promosyonuna sayılıyor ve develet tarafından belirlenen promosyonumu vermiyor

  2. engin izmir dedi ki:

    salla salla vur duvara .milket oldu hep makara .siz attiniz hep dubara .sevinmek kaldı baska bahara

Sayfa başına git