Getir Saat Kaça Kadar Sipariş Alıyor? 2023 Güncel Çalışma Saatleri Hafta Sonu

Getir’den sipariş vermek isteyenler için; Getir kaça kadar sipariş alıyor, saat kaça kadar hizmet veriyor, sabah kaçta açılıyor, Pazar günü açık mı, Getir Yemek çalışma saatleri 2023 yılında nasıl? sorularının cevapları içeriğimizde yer almaktadır.

Getir Saat Kaça Kadar Sipariş Alıyor? 2023 Güncel Çalışma Saatleri Hafta Sonu

Getir ile mamadan suya, kurubaklagillerden atıştırmalıklara, kozmetik ürünlerden evcil hayvan malzemelerine, teknolojik ürünlerden giyime kadar ihtiyacınız olan her ürün dakikalar içinde kapınıza teslim ediliyor. Getir online kaç siparişle buluşuyor, hafta sonları çalışıyor mu, gece hizmet veriyor mu, Getir’in 2023 çalışma saatleri nedir? İşte Getir ve 2023 Getir çalışma saatleri ile ilgili tüm detaylar!

Getir Çalışma Saatleri Nedir? Kaça Kadar Açık?

Getir market 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Piyasanın emir verme zamanı sadece sokağa çıkma yasağı uygulandığında değişir. Gece gündüz tüm siparişleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

Getir çalışma saatleri:

  • Getir Yemek: 7/24
  • Getir Büyük: 7/24
  • Getir Su: 7/24 olmak üzere Getir çalışma saatleri 2023 yılında 7 gün 24 saat hizmeti devam edecektir.

Yemek Getir, Su Getir ve Getir Büyük, çalışan depo uygun görüldüğü takdirde her gün ve her saat kesintisiz hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman tüm ihtiyaçlarınızın dakikalar içinde kapınıza kadar teslim edilmesini istiyorsanız Getir uygulamasını indirerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Getir Kaça Kadar Sipariş Alıyor?

Getir 7 gün 24 saat boyunca sipariş almakta olup, günün hangi saati olduğu fark etmeden siparişinizi en kısa sürede size teslim etmek için hizmet vermektedir. Getir’in hizmet verdiği illerde yaşıyorsanız, dilediğiniz gün ve zaman aralığında, market, yemek ve çarşı alışverişlerinizi evden çıkmadan yapabilirsiniz.

Getir’in hizmet verdiği iller kategorilerine göre aşağıdaki gibidir:

  • Getir: İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Afyon, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bolu, Burdur, Çanakkale, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun, Tekirdağ, Uşak, Yalova, Zonguldak
  • GetirYemek: Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermektedir.
  • GetirBüyük: İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa, Adana, Gaziantep, Eskişehir, Aydın, Denizli, Edirne, Isparta, Kayseri, Kocaeli, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun
  • GetirSu: Şu an için sadece İstanbul’da hizmet vermektedir.
  • GetirÇarşı: İstanbul ve Bodrum illerinde Getir Çarşı’dan sipariş verebilirsiniz.

Getir’in yemek, çarşı, su ve büyük market alışverişleriniz için oluşturduğu ve hizmet verdiği illerde yaşıyorsanız hemen Getir uygulamasını indirerek dilediğiniz kategoride sipariş verebilirsiniz.

Getir Çalışma Saatleri Ankara

Getir Ankara için çalışma saatleri haftanın her günü ve her saattir. Ankara’da şu anda sadece Getir Getir kategorilerinde sipariş alınırken Getir ve Getir kategorilerinde restoranın çalışma saatlerine göre 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Ankara Getir çalışma saatleri tamamen restoranlara bağlıdır, bu nedenle sipariş vermek istediğinizde restoranların açık olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ardından gece ve gündüz siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Getir ilk siparişe 30 TL indirim fırsatından da faydalanabilirsiniz.

Getir Çalışma Saatleri İstanbul

Getir çalışma saatleri İstanbul içinde değişmemekte olup 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Getir’in gıda ve market kategorilerinin yanı sıra İstanbul, çarşı ve su hizmetleri de veriyor.

Tüm kategorilerdeki siparişler, gece/gündüz, hafta içi/hafta sonu her saatte kabul edilmektedir. Çalışma saatleri sadece yemek kategorisindeki restoranların çalışma saatleri baz alınarak belirlenmektedir.

Getir Yemek Çalışma Saatleri 2023

Getir Gıda çalışma saatleri ilinizdeki restoran ve catering firmalarının çalışma saatlerine göre değişmektedir. GetirYemek Türkiye’nin tüm illerinde hizmet vermekte olup, anlaşmalı restoranların çalışma saatlerine göre değişiklik göstermektedir.

Getir Yemek çalışma saatleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz Getir uygulamasından Yemek Getir bölümüne girin. Ardından bölgenize hizmet veren anlaşmalı restoranlar listelenecektir.

Bu alanda restoran üzerinde sipariş vermek istediğiniz saatlerde hizmet verip vermediği bilgisine ulaşabilirsiniz. Eğer ki sipariş vermek istediğiniz restoran o saatler de hizmet vermiyor ise ”Kapalı” ibaresi yer alacaktır.

O anda catering firmasından “kapalı” ibaresi ile sipariş veremezsiniz. Dilerseniz diğer açık restoranları inceleyebilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Getir Sabah Kaçta Açılıyor?

Getir haftanın 7 günü 24 saat hizmet verdiği için sabah açılış saati yoktur. Bu nedenle sabahın erken saatlerinde sipariş oluşturabilirsiniz. Ayrıca Getir öğle molası olmadığı için günün her saatinde istediğiniz ürünleri adresinize talep edebilirsiniz. Çalışma saatlerinde herhangi bir değişiklik olması durumunda içeriğimiz güncellenecektir.

Getir Gece Çalışıyor mu?

Getir gece çalışmakta olup sınırsız hizmet vermektedir. Gece saat ister 02.00 ister 04.00 olsun verdiğiniz siparişleriniz Getir kurye tarafından en kısa sürede size teslim edilmek üzere yola çıkacaktır.
Gece veya gündüz sipariş vermek için Getir uygulamasına giriş yaptığınızda, deponun geçici olarak hizmet dışı olduğuna dair bir uyarı ile karşılaşabilirsiniz. Bu, o sırada işlem olmadığı anlamına gelmez, depodan kaynaklanır.

Getir Hafta Sonu Çalışıyor mu?

Getir, hafta içi dahil hafta sonları da çalışmaya devam ediyor. Haftanın her günü market, bakkal ve restorana gitmenize gerek kalmadan istediğiniz her ürün adresinize teslim edilir. Acil veya acil olmayan tüm ihtiyaçlarınızı sipariş vererek kapınıza kadar getirebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri 24 saat hizmet vermektedir.

Getir Müşteri Hizmetleri Numarası

Getir çalışma saatleri ve diğer merak ettiğiniz tüm soruları Getir müşteri hizmetleri 0850 532 50 50 iletişim numarasını kullanarak 7/24 yetkililere ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.