Hat fiyatları 2023 Faturalı Faturasız Telekom Turkcell Vodafone (ZAM GELDİ)

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi büyük operatörler 2023 yılında faturalı ve ön ödemeli hat seçenekleri sunuyor. Fiyatlar genellikle 100-150 TL arasında değişiyor. Peki 2023 hat ücreti ne kadar, Turkcell, Bimcell, Türk Telekom, Vodafone hat ücreti ne kadar? İşte tüm fiyatlar…

Hat fiyatları 2023 Faturalı Faturasız Telekom Turkcell Vodafone (ZAM GELDİ)

2023 yılında Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom farklı hat fiyatlarına zam geldi. İster faturalı hat alın ister faturasız hat Devlete ortalama 500 TL’ye yakın para ödeniyor. Faturalı hat ile faturasız hattın Devlete ödenen fiyatının arasında fark bulunmuyor.

Faturalı hatlar bir aylık abonelik olup, konuşma, mesajlaşma, sms ve internet giderleri fatura tarihinden sonra ödenir. Bu hatları dilediğiniz kadar kullanabilir ve 1 ay sonunda faturanızı istediğiniz ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz. Fatura tarihinden sonra hat yenilenerek kullanıma devam edilebilir.

Faturasız hatlarda faturalı hatlardan farklı olarak TL yükleme ile işlem yapılır. Bu sistemde hattınızdaki pakete göre TL yüklediğinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu paketler arasında kampanyalı, avantajlı ve pahalı seçenekler olabilir. Özellikle kredi sistemi ile çalışan ön ödemeli hatlar, kullandığınız paketler kadar harcama yapmanızı sağlar.

Hat Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

Faturalı veya faturasız yeni hat almak veya hattını değiştirmek isteyenler için yeni hat fiyatları 2023 yılına özel ücretlerle başlıyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hat fiyatları birbirinden farklıdır.

15.04.2023 itibariyle hat fiyatları aşağıdaki gibidir:

  • Turkcell faturalı faturasız yeni hat fiyatı: 480 TL
  • Vodafone faturalı faturasız yeni hat fiyatı: 500 TL
  • Türk Telekom faturalı faturasız yeni hat fiyatı: 500 TL

Turkcell Hat Fiyatları 2023 Yılında Zamlandı

Turkcell bayilerinden veya operatörlerinden hat almak isterseniz bu hatların fiyatları 480 ile 500 TL arasında değişmektedir. Ancak hat transferi veya numara değişikliği durumunda ücretler 500 TL’nin üzerinde olacaktır. 2023 yılı yeni hat fiyatları bayilere göre değişmektedir. Bazı bayilerde fiyatlar daha düşük veya daha yüksek olabilir.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Turkcell faturasız hat alındığında hattın bedeli ödenir ve fatura tutarı fatura tarihinde ödenir. Faturasız hatları TL olarak kullanabileceğiniz gibi faturalı hatları da kullanabilirsiniz.

Vodafone Hat Fiyatları 2023 Yılı Zammı

2023 yılında faturasız hat aldığınızda Vodafone yeni hat fiyatları değişiyor. Ön ödemeli hat satın alındığında belirli ücretlerin ödenmesi gerekir. Bu ücretler 480 ile 500 TL arasında değişmektedir. Faturasız hat sahipleri hat ücretini doğrudan öderler ve bu nedenle başka bir ücret ödemeleri gerekmez.

Türk Telekom Hat Ücreti 2023 Yılında Arttı

Türk Telekom bayilerinden yeni hat almak isteyenler için fiyatlar 480 TL’den başlıyor. Ancak 2023 yılında fiyatlar değişebilir ve aralıklar farklılık gösterebilir. Hat değişikliklerinden dolayı ücretler daha yüksek olabilir. Türk Telekom ücretleri hat ücreti olarak ödenir ve bu ücretin 5 TL’si hattınıza tanımlanır.

  • Eğer faturasız hat alırsanız 500 TL ücreti peşin öderseniz.
  • Eğer faturalı hat alırsanız 500 TL civarında ücret tarifenize bölünür.

2023 yılında faturasız hat fiyatı şöyle hesaplanır. 500 TL olan hat ücreti olarak 12 ay boyunca aylık 42 TL olacak şekilde faturanıza yansıtılır. Aylık 100 Tl faturası olan bir abone 42 TL Devlete ödenen tutarı da ekleyerek 142 TL fatura öder.

Faturalı Hat Fiyatları 2023

Faturalı hat satın alan kullanıcılardan 15.04.2023 tarihi itibariyle faturalı hatlar için 12 ay boyunca 42 TL ücret alınır. Türk Telekom, Vodafone veya Turkcell olması faturalı hat fiyatını değiştirmez. Faturalı hat fiyatı Devlet tarafından alınan vergidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.