geri ödemesiz hibe hayvan kredisi esnaf kefalet kredisi tablet başvurusu maddi yardım faizsiz kredi geri ödemesiz destek
DOLAR
8,2364
EURO
10,0327
ALTIN
484,91
BIST
1.441
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Gök Gürültülü
24°C
İstanbul
24°C
Gök Gürültülü
Pazar Parçalı Bulutlu
21°C
Pazartesi Az Bulutlu
20°C
Salı Az Bulutlu
20°C
Çarşamba Az Bulutlu
21°C

İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (ARAÇ-TARLA-EV)

İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (ARAÇ-TARLA-EV)
A+
A-

Eğer sizde kara listedeyseniz ve kredi çekmek için kara kara düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Kara listedekilerin kredi çekmek için kullandığı iki yöntem mevcuttur. Bunlardan biri yüksek gelirli ve güzel bir kredi notuna sahip kefil gösterme yöntemidir. Diğeri ise İpotek ettirecek bir taşınmaza sahipseniz kullanacağınız yöntemdir. Kara listedeyken maaşınız ya da sicilinizde haciz olmasından dolayı kredi çekemeyeceksiniz. Fakat ipotek ettirecek bir gayrimenkul olması durumunda banka ile görüşüp kredi çekme isteğinizi belirtebilirsiniz. Fakat kredi verme inisiyatifinin tamamen bankanın tekelinde olduğunu unutmayınız. Ya da yüksek meblağlarla kredi çekmek istiyorsanız  konutunuzu ipotek ettirerek kredi çekme fikri tam da size göre!

Konut ipotekli kredi veren bankalardan bazıları şunlardır;

 • Ziraat Bankası (GENEL İHTİYAÇLARA %80)
 • Garanti Bankası (EVİNİ GÖSTERENE MORTGAGE)
 • Vakıflar Bankası (İPOTEK KARŞILIĞI TAKSİTLİ KREDİ)
 • TEB,
 • Halkbank (İPOTEK TEMİNATLI İHTİYAÇ)
 • Denizbank
 • HSBC (KENDİ KONUTU)
 • İş Bankası
 • Qnb Finansbank

Ziraat Bankası İpotekli Krediler

Ziraat Bankası yüksek tutarlı ihtiyaçlar için ipotekli bireysel kredi imkanı sunan bankalardan biridir. Uzun vade olanakları sunan Ziraat Bankasından kredi çekmek için size en yakın şubeyi ziyaret etmeniz gerekmektedir.

 • En uzun vade olanağı 36 aydır.
 • İpotek edilecek gayrimenkulünüzün ekspertiz değerini %80 ‘ine kadar kredi çekme imkanınız bulunmaktadır. İmarlı arsa için ekspertiz oranının %50 si, işyeri için ekspertiz değerini %75’i kullanılmaktadır.
 • Kredinize konu olan gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilecektir.
 • Krediniz sürecince hayat, konut ve deprem sigortası yapılmaktadır.
 • Banka şubesinin gerekli görmesi halinde sizden ek teminat istenebilmektedir.
 • İpotekli ihtiyaç kredisi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Sizde Ziraat Bankasının kredi hesaplama aracını kullanarak çekeceğiniz kredinin tutarını belirterek vade ve faiz hesaplayabilirsiniz. Araç ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar listesinde aracınızın yaşına göre kredi kullandıran bankalar yer almaktadır.

Halkbank Teminatlı İhtiyaç Kredisi

Kredi teminatına konut teminatı karşılığı kullanılan ihtiyaç kredisidir. Mortgage yasası kapsamında düzenlenmiştir. Sizde yüksek tutarlar için ipotekli kredi desteğinden faydalanmak için size en yakın Halkbank şubesini ziyaret ediniz.

 • İpotek edeceğiniz konut üzerine 1.dereceden ipotek uygulanmaktadır.
 • Krediden İpotek olarak göstereceğiniz konutun ekspertiz değerinin %80 i kadar faydalanma olanağınız bulunmaktadır.
 • En fazla kredi vadesi 36 aydır.
 • 100.000 TL kredinizi aylık 3.837,49 TL taksit tutarı ile 36 ay vade 500 TL. tahsis ve 1.164,76 TL masraf ücreti ödeyerek, %1,62 faiz oranı ile krediden faydalanabilirsiniz.

DenizBank Ev Teminatlı İhtiyaç Kredisi

36 aya varan vade ve düşük faiz oranları ile yüksek tutarlı nakit ihtiyacınızı karşılamak için Denizbank’ın sizlere sunduğu ev teminatlı ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Müşteriye konutun ekspertiz değerinin %80’i kadar kredi kullandırılır. 36 ay vadeli % 2,17 Faiz oranları ile ilgili daha fazla bilgi almak ve maliyetleri öğrenmek için tıklayınız.

Vakıfbank

Yüksek tutarlı nakit ihtiyacını karşılamak isteyenlerin sıklıkla kullandığı yöntem ipotek karşılığı taksitle ihtiyaç kredisi almaktır. 36 aylık vade seçeneği ve 3 aylık dönemlerle ve değişen taksitlerle kredi imkanı Vakıfbank müşterilerine sunulmaktadır. Bu krediden faydalanan kişiye hayat sigortası yapılmaktadır. Konut sigortası yapılarak her ay düzenli olarak yenilenmektedir. Belirli oranda geliri olan ve istihbarat açısından olumlu kişilere kullandırılır. Gayrimenkulün ekspertiz değerinin %80 i oranında kredi imkanından faydalanabilmektesiniz.

Yüksek tutarlı nakit ihtiyacınızı karşılamak için Vakıf yanınızda…

Başvuru için gerekli belgeler;

 • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
 • Konutunuzun ekspertiz raporu
 • İpotek ettireceğiniz gayrimenkulün kat mülkiyeti, kat irtifakı tapusunun fotokopisi
 • İkametgah ya da borçlu olacak kişinin su, doğalgaz, elektrik faturası  istenmektedir.

Daha fazla bilgi için Vakıfbank sayfasını ziyaret ediniz.

Türkiye İş Bankası

Tüketici destek kredisi adı altında İş Bankasının sunduğu kredi konutun ekspertiz değerinin %50’si ile sınırlıdır. Bu krediden faydalanan banka müşterilerinin konutları ipotek ettirilir. Mesken amacı ile kullanılan gayrimenkulün ipotek edilmesi tercih edilmektedir. Arsa ipoteği karşılığı kredinin mevcut imkanları arasında bulunmamaktadır. 1.derece 1.sıradan ipotek konut üzerine uygulanmaktadır. Bankanın sunmuş olduğu tüketici destek kredileri Banka Sigorta Muamele Vergisinden muaftır. Taksit Tutarınızı bu şekilde hesaplayabilirsiniz;

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Akbank

Yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için sizde bir evi teminat göstererek Akbank’ ın sunduğu ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Ücretliler maaş bordrolarını, serbest meslek erbapları vergi levhalarını, şirket ortakları vergi levhalarını veya kuruluş ilanı fotokopilerini, emekliler banka defterlerini gelir gösterir belge olarak kullanabilirler. Krediden faydalanmak için gerekli şartlar;

 • Reşit olmak,
 • İstihbarat ve riskte olumsuzluk olmaması,
 • Kredi taksitinin ailenin gelirinin %50’sinden fazla olmaması,
 • Konut ve iş yerinin ipotek olarak gösterilmesi şartlar arasındadır. Detaylar.

Krediye hayat sigortası yapılır. Akbank direkt hizmeti ile hemen kredi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Garanti Bankası

Evini gösterene Mortgage” sloganı ile kredi veren Garanti Bankasından sizde konut teminatı göstererek yüksek tutarlarda kredi alabilirsiniz. Kredi TL cinsinden alınmaktadır. 36 ay vade oranı mevcuttur. Teminat göstereceğiniz konutun kendinize ait olması gerekmektedir. Genel olarak kefil koşulu aranmaz. Fakat gerekli gördüğü durumlarda banka sizden kefil isteyebilmektedir. 24 ay içinde kredi limitinizi kullanabilirsiniz. Sabit faizli uygulamalar mevcut olup, sabit faizli kredilerde, taksitlerinizin bir ya da birkaçı için erken ödeme talep edildiğinde kalan vade 36 ayı aşmamış ise, ödediğiniz anapara tutarının %1’ini, 36 aydan fazla ise %2’sini geçmeyecek tutarda masraf tahsil edilir. Faiz oranları hesaplamak için tıklayınız.

HSCB Konut Teminatlı Kredi

Sahip olduğunuz ya da ikamet ettiğiniz konutu teminat göstererek HSCB’den kredi çekmek artık çok kolay! 36 aya varan vade seçenekleri mevcut olup, tek seferde ve düşük sigorta prim ödemesinden yararlanabilirsiniz.

Kredinizi çekmek istediğinizde sizden istenecek evraklar;

 • Başvuru formu (Şubeden yapılacak başvurular için)
 • Kimlik kartı
 • Gelir belgesi
 • Serbest meslek/işletme sahiplerinden ticaret sicil gazetesi
 • Sahip olduğunuz ve ikamet ettiğiniz konutun tapusunun fotokopisi
 • Son aya ait SGK bildirgeniz
 • Başvuru formunda belirtilen ev adresine ait ve gerçek kişiye ait olan son dönem elektrik, su, doğalgaz veya telefon/cep telefon faturasının aslı

50.000 TL’lik örnek kredi için maliyet tablosu aşağıdaki gibidir;

Kredi Tutarı Kredi Kredi VadesiFaiz OranıAylık Taksit Tutarı
50.000 TL36 ay%1,902.020,40 TL

Tabloda yer almakta olan maliyet oranlarına faiz ,dosya masrafı , sigorta primleri,  ekspertiz ücreti ve ipotek tesis ücreti dahil edilmiştir. Kredi için hayat sigortası tutarı hesaplanırken, sigortalının ortalama yaşı 45 olarak alınmıştır. Konutun bilgileri farklılık gösterebilir. HSCB’nin konu ile ilgili sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

TEB

Siz de ev dekorasyonunuz, tadilat ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için TEB’ in sunduğu Bireysel Finansman Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz kredi, piyasanın değişken faiz oranlarından etkilenmez ve sabittir. Sahip olduğunuz evin ekspertiz değerinin %36’ı kadar kredi kullanabilirsiniz.

teb
TEB siz değerli müşterilerine bireysel finansman kredisi sunuyor.

Asgari faiz oranı %0,5’tir. Azami faiz oranı ise %1,68’tır. Kullandığınız krediden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti tahsis edilmektedir. Size en yakın TEB şubesine linke tıklayarak Size en yakın TEB şubesine linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. TEB’den banka şubesine gitmeden internet üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar.

QNB Finansbank

Bireysel krediler dışında KOBİ’lere ev ipotekli kredi sunan bir banka mevcuttur. O da QNB Finansbank’tır. Bu kampanya 120 ay vadeli cirosu 0-20 milyon TL olan firmalar için düzenlenmiştir. Kullandırılacak azami kredi tutarı  1.000.000 TL. olmaktadır ve krediniz TL. cinsinden olmaktadır. Teminat için konut, arsa veya iş yeri kabul edilmektedir. Konut/iş yerinizin  ekspertiz değerinin %75’i, arsanın ise %50’si tutarında kredi imkanı sunulmaktadır. Gayrimenkulünüze uygun olan sigorta yapılmak zorundadır. Banka farklı bir teminat isteme, teminatınızı kabul etmeme ve iradesi ile değerlendirme konusunda hür bulunmaktadır. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.

qnb-finansbank
KOBİ’lere ipotek teminatlı ticari kredi Finans’ta !
Telegram'da Bizi Takip Edin! Abone Olmak İçin Tıklayın!

Yorumlar

Yorumunuzun Önemi

 1. Avatar hasan hüseyin zeybek dedi ki:

  sinan bey size nasıl ulaşabilirim

 2. Avatar Mustafa dedi ki:

  07 04 2020 tarihinde ödemem gereken 5400 lira borcum var bunun için kredi almak istiyorum yardımci olabilirmisiniz şuan gerçekten çok zor durumdayım

 3. Avatar Acill dedi ki:

  Nasıl ulaşabilirim

 4. Avatar sinan dedi ki:

  ıyı gunler kredı gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar avukatlık olanlar ssk olmayanlar ıcralık olanlar her sartta kredı verılır uzun vadede odeyın arayın yardımcı olalım

  1. Avatar Gül dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim

  2. Avatar Tansu dedi ki:

   Nasıl ulaşabilirim acilll

  3. Avatar ALİ dedi ki:

   Sizinle görüşmek isterim size nasıl ulaşırım

 5. Avatar Acil kredi dedi ki:

  Emekliyim.10.000 tl öğrenci oğlum icin kredi gerekiyor .