İş Bankasından Çiftçilere Destek

İş bankası çiftçilere büyük kolaylık sağlayacak Anında Tarım Kredisi paketini duyurdu. İşbankası tarafından Kefilsiz ve teminatsız çiftçilerin kullanımına sunulan ‘Anında Tarım Kredisi’ ile tarımsal üretim süreçlerinde yaşanan hızlı dönüşüme finans tarafında aynı hızda karşılık verilecek. Detaylar Haberimizde.

İş Bankasından Çiftçilere Destek

Çiftçimiz üretebilsin diye Anında Tarım Kredisi İşCep’te. Kefilsiz Teminatsız 50 bin TL anında Tarım Kredisi cebinizde!

İşbankasın’da ticari kredi limiti olsun ya da olmasın, İşCep veya İnternet Şubesi’nden 50.000 TL’ye ve 36 ay vadeye kadar aylık taksit ödemeli Anında Tarım Kredisi’ne başvurabilirsiniz. Başvurunuz anında değerlendirilir ve onaylandığı anda vadesiz ticari hesabınıza yatan paranızı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

İş Bankasından Çiftçilere Anında Tarım Kredisi Desteği

Türkiye İş Bankası, çiftçi müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için yeni bir kredi ürününü kullanıma sundu.

Türkiye İş Bankası’ndan yapılan açıklamaya göre, bankanın İşCep veya İnternet Şubesi’nden yapılan “Anında Tarım Kredisi” başvuru talebi başvuru sırasında değerlendiriliyor ve onaylandıktan hemen sonra hesaplarına geçiyor. Çiftçiler 50 bin TL’ye ve 36 ay vadeye kadar tarım kredilerini şubeye gitmeden alabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek, tarımın, artık sadece tarımsal üretimle ele alınabilecek bir konu olmaktan çıktığını belirterek, ziraat ve hayvancılığın çok ötesinde kompleks bir ekosistemi tanımladığını kaydetti.

Üretimin, finansmanın ve sürdürülebilirliğin yanı sıra inovasyon, dijitalleşme ve girişimciliğin de tarımın yapı taşları haline geldiğine dikkati çeken Şimşek, tarımın buralardan beslenerek kendine yeni alanlar yarattığını vurguladı.

Şimşek, teknolojideki yeniliklerin tarımda gittikçe daha fazla uygulama zemini bulduğunu ifade ederek,

Biz de teknoloji ve tarımın birleştiği noktada çiftçinin dönüşüm aşamalarını finanse ediyoruz. Kefilsiz ve teminatsız olarak çiftçilerin kullanımına sunduğumuz ‘Anında Tarım Kredisi’ ile tarımsal üretim süreçlerinde yaşanan hızlı dönüşüme finans tarafında aynı hızda karşılık vermek istiyoruz.” değerlendirmesinde bulundu.

Yoğun emek gerektirmesinin yanında tarımsal üretimin en zorlu taraflarından birinin zaman yönetimi olduğunu aktaran Şimşek, “Anında Tarım Kredisi” ürününün ihtiyacı uçtan uca karşılayan bir uygulama olduğunu ve çiftçilerin işlerinin başından ayrılmadan kredi imkânından faydalanabildiğini bildirdi.

İşbankası Anında Tarım Kredisi Özellikleri

  • Maksimum kredi tutarı 50.000 TL, maksimum vade 36 aydır.
  • Aylık eşit taksit ödemelidir.
  • Başvurunuz saniyeler içinde değerlendirilir, onaylanması durumunda kredi tutarı o an vadesiz ticari hesabınıza aktarılır.
  • İş Bankası, yapılan başvuruyu değerlendirerek, bu değerlendirme sonucunda olumlu ya da olumsuz yanıt verme hakkına sahiptir.

İşbankası Anında Tarım Kredisi’ne Nasıl Başvurulur?

İşCep ve İnternet Şubesi’nde yer alan Anında Ticari Kredi menüsünden başvurabilirsiniz.

Anında Tarım Kredisi başvurusu için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz

  • Cep > Krediler > Kredi Başvurusu Yap > Anında Ticari Kredi veya Başvurular > Krediler > Anında Ticari Kredi
  • İnternet Şubesi > Kredilerim > Anında Ticari Kredi veya Başvuru ve Ürünler > Anında Ticari Kredi

Anında Tarım Kredisi’ne gerçek kişi tacir çiftçi müşteriler başvurabilir. Başvuru için tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi iscep.com.tr

Farklı tutar ve ödeme planlı kredi talepleri İmece Kart ve Tarım Kredisi Başvuru sayfasından şubelere iletebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!