Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 Tüm İlle (AFRODIT, JUVEDERM)

Kalıcı dudak dolgusu fiyatı ne kadar, 1 ml dudak dolgusu fiyatı kaç lira, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa’da en iyi dudak dolgusu yapan doktorlar hangileridir, geçici ve kalıcı dudak dolgusu fiyatları ile Afrodit, Juvederm, Permalip ve Rus dudak yaptırmak isteyenler için tüm dolgu fiyatlarını araştırdık.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 Tüm İlle (AFRODIT, JUVEDERM)

Kalıcı dudak dolgusu ile dudaklarına hacim ve dolgunluk katmak isteyenler dudak dolgusu fiyatları ve çeşitlerini ve dudak dolgusunun nasıl yapıldığını, klinikler ve hastaneler, dudak estetiği ücretlerini, dudak büyütme fiyatları 2022, kalıcı, juvederm, dudak dolgusu fiyatlarını merak ediyor. permalip ve afrodit dudak dolgusu, 1 ml 2022 Dolgu ücreti ne kadar? araştırdık.

Kalıcı Dudak Dolgusu Ne Kadardır?

Kalıcı dudak dolgusu fiyatları 2.000 TL ile 7.000 TL arasında tercih edeceğiniz kliniklere ve uygulanacak doza göre değişiklik gösterir. Kalıcı dudak dolgusu, tekrar dolgu yaptırılmasına gerek kalmadan uzun vadeli bir yöntem arayanlar için uygun bir işlemdir. Şekli geçici dudak dolgusuna göre daha stabildir. Kalıcı dolguların belirgin bir şekli vardır. Herhangi bir problem yarattıkları durumlar ise çok nadirdir. Herhangi bir yaş sınırı yoktur. Lokal anestezi ile yapılır ve işlem 45 dakikaya yakın sürer. İşlem ardından hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Bu yöntem ile dudak dolgusu ve estetiği yaptırmak isteyenler için, kalıcı dolgu fiyatları, afrodit dudak dolgusu ve dudak küçültme fiyatları, dudak dolgusu devlet hastanesinde yapılıyor mu v.b konularda birçok soruya yanıt aranıyor. İçeriğimizden tüm merak edilen konuları öğrenebilirsiniz.

Baby Lips Dudak Dolgusu Fiyat 2022 Güncel

Dudak dolgusu fiyatı 2022 yılında 3.000 TL ve 6.000 TL arasında değişmektedir. Dudak estetiğinde genellikle malzemeler enjekte edilirken 1 ml’lik enjektörler ve 0,5 cc’lik enjektörler ile yapılmaktadır. Bazı doktorlar uygulamada 1 ml olanı tercih ederek işlemleri gerçekleştirmektedir. Bu fiyatlar doktora ve dolgu boyutuna göre değişmektedir.

Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, gideceğiniz kliniğe, hastanelere ve ml’e göre değişir. Ortalama olarak bir kalıcı dudak dolgu fiyatı: 2.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. Juvederm malzemeleri Hyaluronik asit kullanılarak  üretildiğinden dolayı kalıcı dolgu Voluma markası haricinde kalan tüm markaların etki süresi 12 aya kadar kalıcılık sunabilmektedir.

Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, kliniklere ve hastanelere göre değişiklik göstermektedir. Dudak dolgusu fiyatını kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre değişmektedir. Kliniklerde dolgu için verilen fiyat farklılığın nedeni ise, her iki dudak dolgusunun kalıcılık süresinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Permalip Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

Permalip kalıcı dudak dolgusu fiyatı 2.000 TL ile 4.000 TL arasında farklılık gösterecektir. Permalip işlemi lokal anestezi altında dudak uyuşturularak yapılmaktadır. İşlem yaklaşık olarak 25-45 dakika arasında sürmektedir. Dudak kenarına yakın bir kısımdan 1-2 mm’lik alandan dudağın orta kısmına yerleştirilmektedir. Özel bir cihaz ile giriş yerinden tutulan permalip diğer alana ilerletilir. Sonrasında dudak kenarlarından eriyen dikişler ile kapatılır. Net fiyat bilgisini gideceğiniz klinikler üzerinden öğrenebilirsiniz.

Juvederm Dudak Dolgusu Fiyatı

Juvederm dudak dolgusu fiyatı 2.500 TL ile 6.500 TL‘ye kadar çıkar. Bu işlem sırasında kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre değişiklik göstermektedir.

 • Juvederm dudak dolgusunun kalıcılığı 8-12 ay sürelidir.
 • Restylane dolgusu ise 3-6 ay kalıcıdır.

Juvederm genellikle kırışıklık gidermek için kullanılan içerisinde hiyaluronik asit bulunan dermal dolgu maddesidir. Küçük taneli bir yapıya sahip olan bazı hiyaluronik jel ürünler ile karşılaştırıldığından juvaderm pürüzsüz bir kıvama sahiptir. Bu sayede dudaklarına dolgunluk ve pürüzsüzlük kazandırır. Seanslar halinde yapılır. Çoğu zaman 1 seansla olumlu sonuçlarda alabilirsiniz.

Daha çekik ve dinamik bakışlara sahip olmak isteyenler için Göz kapağı estetik fiyatları ne kadar? öğrenerek bakışlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Afrodit Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

Afrodit dud dit Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 yılında 2.000 TL 2.500 TL arasında yapılır. Afrodit dudağı en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biridir ve en evrensel dudak estetiğine sahip dudak şeklidir. Afrodit dudak dolgun, şekilli ve canlı dudakların simgesidir. Lokal anestezi ile ortalama 15-20 dakika süren bir operasyondur. Prosedür ameliyatsız olarak yapılır ve ağrı, sızı hissedilmez. Dolgu işleminin sonuçları hemen görebilir. Tam şekli ise 1 hafta içerisinde oturur ve ortaya çıkar. Kalıcı değildir, ortalama olarak 1 ya da 2 yıl içerisinde tekrarlanması gerekebilir.

Afrodit dolgun dudak şekli canlı ve dolgun dudak demektir. 15- 20 dakika süren bir işlemdir. Ortalama olarak 1 yada 2 sene içerisinde tekrarlanması gerekmektedir.

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyat 2022

Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları genellikle doktor, dolgunun yapılacağı klinik ve ile göre değişiklikler gösterebilmekle birlikte 2022 yılında 1.000 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Geçici Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

Geçici dudak dolgusu fiyatları 2022 yılında 1.000 TL ile 5.000 TL arasındadır. Ortalama dudak dolgusu fiyatı İstanbul için yaklaşık 1.700 TL, İzmir için 1.000 TL ile 2.000 TL Ankara için ise 1.000 TL’den başlayan fiyatlar ile uygulanmaktadır.

1 Ml Dudak Dolgusu Fiyatı Ne Kadar? 2022

1 ml dudak dolgusunun 2022 yılı fiyatı ise 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişir. Dudak estetiği bir diğer adı ile dudak dolgusu işlemi için genel olarak 1 ml’lik ve 0.5 cc’lik enjektörler kullanılır. Dudak yapısı dolgun olanlarda 0,5 cc’lik olanlarda kullanılabilir. Fiyatlar kliniklere ve şehirlere göre değişmektedir. Gideceğiniz yerlerden muayene sonrasında en net fiyat bilgisini uygulamayı yaptıracağınız klinik ile görüşerek öğrenebilirsiniz.

0 5 cc Dudak Dolgusu Fiyat 2022

0 5 cc dudak dolgusunun 2022 yılı fiyatı ise 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişir. Fiyatlar kliniklere ve şehirlere göre değişmektedir. Gideceğiniz yerlerden yapılan muayene sonrası uygulama yaptıracağınız klinik ile iletişime geçerek en doğru fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Dudak Estetiği Fiyatları (Klinik ve Hastaneler)

 • Dudak dolgu fiyatı: 1.500 TL ve 5.000 TL arasındadır.
 • Dudak estetiği ücretleri: 2.000 TL ve 7.000 TL arasındadır.

Kalıcı dudak dolgusunun yanında geçici olarak dolgu yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilen dudak estetiği ücretlerinin araştırmasını yapanlar için en uygun fiyata dudak dolgu ve estetiği yapan klinikleri, hastaneleri ve ücretlerini sizler listeledik.

Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Şehirlere göre, klinik ve müdahaleye, doktora göre değişiklik göstermektedir.

Dudak estetiği için dudak botoksu da yapılmaktadır. 

Devlet Hastanesinde Dudak Dolgusu Fiyatı 222

Devlet hastanelerinde estetik amaçlı yapılan işlemlerde ücret alınmaktadır. Dudak dolgusu estetik amaçlı yapılan işlemler arasında girdiği için Devlet hastanelerin Kulak Burun Boğaz doktorları dudak dolgusu, botoks ve gençleştirme gibi diğer estetik işlemlerini yapmaktadır. Devlet hastanelerinde dudak dolgusu fiyatları ise özel hastaneler ve kliniklere göre daha az ücret talep etmektedir. Ortalama olarak fiyatı ise 1.000 TL ile 1.500 TL arasındadır.

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgu çeşitleri kişinin istediği dudaklara kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Ancak, kişinin dudak yapısına ve yüz yapısına uygun olacak dudak botoksu yapılması gerekmektedir.

Dudak dolgusu çeşitleri şunlardır:

 • Klasik Stil
 • Rubina Stili
 • Eve Stili Dolgu
 • Pierlique
 • Hollywood Stili
 • Cupid Lip From
 • Erkek Stili
 • Hera Tipi dolgu
 • Eros Tipi Dolgu Dolgusu
 • Venüs Tipi Dolgu
 • Melek Kanadı Dolgu çeşitleri bulunmaktadır.

Dudak Küçültme Ameliyatı Fiyatı (Erkek ve Kadın)

Dudak küçültme bir diğer adı ile inceltme ameliyatı fiyatı: 1.000 TL ile 2.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar hem kadınlar için hem de erkekler için geçerlidir.

NOT: dudak dolgusu, bişektomi, botoks gibi işlemlerinizi hekim haricinde herhangi birine veya kurum olmayan yerlere yaptırmayın. Kalıcı hasarlar yada ölümlere sebep olabilirsiniz.

1 ml Dudak Dolgusu Öncesi Sonrası

Dudak dolgusunda öncesi ve sonrası farkı bulabilmek için genellikle 0.5 cc 1ml dolgu işlemi için yeterlidir. Uygulama yapılacak olan kişiye verilen oranlardan az veya fazla dolgu maddesi enjekte etmek uygulamanın duruşunu bozacaktır.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı?

Dudak dolguları kişilerin vücut yapısına göre en az 6 ay en fazla 1 yıl süre ile kalıcılık sürdürmektedir.

Kalıcı Dudak Dolgusu Yaptıranlar

Dudak dolgularında kalıcılık süresi en az 6 ay en fazla ise 1 yıldır. Dudaklara kalıcı dolgu yapılmayıp 1 ml değil 1,5 veya 2 ml gibi dolgu maddesi enjekte edilerek erime süresi uzatılabilir.

Kalıcı Dudak Dolgusu Var mı?

Kalıcı dudak dolgusu yoktur. Dudak dolgusunun kalıcılık süresi vardır. Ortalama olarak 4-12 ay arasındadır.

Dudak Dolgusu Kaç Yıl Gider?

Dudak dolgusu en az 4 ay en fazla 1 yıl gider.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılmaz?

Emziren annelerde ve hamilelerde dudak dolgusu önerilmemektedir. Dolgu maddesinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hemofili yani pıhtılaşma bozukluğu olan kişilerde ise kanama oluşma riskinden dolgu yapılması önerilmez.

Dudak dolgusu (BabyLips) uygulaması ağrılı bir işlem midir?

İşlem sırasında dudaklara anestezik kremlerin yanı sıra dolgu içerisindeki Lidokain aktivasyonu ile acı minimum acıl ve ağrılıdır.

Dudak dolgusu (BabyLips) uygulamasının iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Sosyal hayatınıza uygulama sonrası rahatlıkla dönebilirsiniz.

BabyLips uygulamasının yan etkileri var mıdır?

Hyaluronik asit vücudumuzda doğal olarak da bulunduğundan dudaklara yapılan dolgu uygulamalarında bilinen herhangi bir yan etki yoktur.

BabyLips uygulaması için kaç seans gerekir?

BabyLips uygulaması Tek seansta yapılan bir dolgu işlemidir.

devletdestekli.com içerikleri kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz. Metinleri alıntılayanlar hakkında uyarıda bulunmaksızın hukuki işlem başlatılacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.