Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 Tüm İller (AFRODIT, JUVEDERM)

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa’da geçici ve kalıcı dudak dolgusu fiyatları ne kadar oldu, geçici ve kalıcı dudak dolgusu fiyatı ne kadar, 1 ml dudak dolgusu fiyatı kaç lira, Afrodit, Juvederm, Permalip ve Rus dudak yaptırmak isteyenler için tüm dolgu fiyatlarını araştırdık.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 Tüm İller (AFRODIT, JUVEDERM)

Dudaklarını olduğundan daha hacimli ve dolgun göstermek isteyenler için kalıcı dudak dolgusu fiyatları ve çeşitlerini ve dudak dolgusunun nasıl yapıldığını, klinikler ve hastaneler, dudak estetiği ücretlerini, dudak büyütme fiyatları 2022, kalıcı, juvederm, dudak dolgusu fiyatlarını detaylandırdık.

Kalıcı dudak dolgusunun yanında geçici olarak dolgu yaptırmak isteyenler tarafından tercih edilen dudak estetiği ücretlerinin araştırmasını yapanlar için en uygun fiyata dudak dolgu ve estetiği yapan klinikleri, hastanelerin fiyatları listeledik.

Kalıcı Dudak Dolgusu İşlemi Hakkında

Kalıcı dudak dolgusu, tekrar dolgu yaptırılmasına gerek kalmadan uzun vadeli bir yöntem arayanlar için uygun bir işlemdir. Şekli geçici dudak dolgusuna göre daha stabildir. Kalıcı dolguların belirgin bir şekli vardır. Herhangi bir problem yarattıkları durumlar ise çok nadirdir. Herhangi bir yaş sınırı yoktur. Lokal anestezi ile yapılır ve işlem 45 dakikaya yakın sürer. İşlem ardından hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

Bu yöntem ile dudak dolgusu ve estetiği yaptırmak isteyenler için, kalıcı dolgu fiyatları, afrodit dudak dolgusu ve dudak küçültme fiyatları, dudak dolgusu devlet hastanesinde yapılıyor mu v.b merak edilen konuları yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadardır?

Kalıcı dudak dolgusu fiyatları 2.500 TL ile 7.000 TL arasındadır.

Dudak estetiğinde genellikle malzemeler enjekte edilirken 1 ml’lik enjektörler ve 0,5 cc’lik enjektörler kullanılır. Dudak yapısı dolgun olanlarda 0,5 cc’lik olanlarda kullanılabilir.

Bazı doktorlar uygulamada 1 ml olanı tercih ederek işlemleri gerçekleştirmektedir.

1 ml Dudak Dolgusu Fiyatı Ne Kadardır?

1 ml dudak dolgusunun 2022 yılı fiyatı ise 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişir.

0 5 cc Dudak Dolgusu Fiyat Ne Kadardır?

0 5 cc dudak dolgusunun 2022 yılı fiyatı ise 1.000 TL ile 3.000 TL arasında değişir.

Bu fiyatlar doktora ve dolgu boyutuna göre değişmektedir. Fiyatlar tercih edeceğiniz kliniklere ve uygulanacak doza göre değişiklik gösterdiği bilinmelidir.

Permalip Kalıcı Dudak Silikon Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar Oldu?

Permalip kalıcı dudak dolgusu fiyatı 2.000 TL ile 4.000 TL arasında farklılık gösterecektir. Permalip işlemi lokal anestezi altında dudak uyuşturularak yapılmaktadır. İşlem yaklaşık olarak 25-45 dakika arasında sürmektedir. Dudak kenarına yakın bir kısımdan 1-2 mm’lik alandan dudağın orta kısmına permalip geçirme tekniği ile yerleştirilmektedir. Özel bir cihaz ile giriş yerinden tutulan permalip diğer alana ilerletilir. Sonrasında dudak kenarlarından eriyen dikişler ile kapatılır. İşlem bu şekilde tamamlanır. Fiyatları belirleyici unsur ise ne kadar dolgu kullanılacağıdır.

Juvederm Dudak Dolgusu Fiyatı Ne Kadar?

Juvederm dudak dolgusu fiyatı 2.500 TL ile 6.500 TL‘ye kadar çıkar. Bu işlem sırasında kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre değişiklik göstermektedir.

 • Juvederm dudak dolgusunun kalıcılığı 8-12 ay sürelidir.
 • Restylane dolgusu ise 3-6 ay kalıcıdır.

Juvederm malzemeleri Hyaluronik asit kullanılarak üretildiğinden dolayı kalıcı dolgu Voluma markası haricinde kalan tüm markaların etki süresi 12 aya kadar kalıcılık sunabilmektedir.

Juvederm genellikle kırışıklık gidermek için kullanılan içerisinde hiyaluronik asit bulunan dermal dolgu maddesidir. Küçük taneli bir yapıya sahip olan bazı hiyaluronik jel ürünler ile karşılaştırıldığından juvaderm pürüzsüz bir kıvama sahiptir. Bu sayede dudaklarına dolgunluk ve pürüzsüzlük kazandırır. Seanslar halinde yapılır. Çoğu zaman 1 seansla olumlu sonuçlarda alabilirsiniz.

Daha çekik ve dinamik bakışlara sahip olmak isteyenler için Göz kapağı estetik fiyatlarını öğrenerek bakışlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Afrodit Dudak Dolgusu 2022 Fiyatları

2022 yılında Afrodit dudak dolgusu fiyatları 2.000 TL 2.500 TL arasındadır. Afrodit dudağı en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biridir ve en evrensel dudak estetiğine sahip dudak şeklidir. Afrodit dudak dolgun, şekilli ve canlı dudakların simgesidir. Afrodit dolgun dudak şekli canlı ve dolgun dudak demektir. Lokal anestezi ile 15- 20 dakika süren bir işlemdir. Ortalama olarak 1 yada 2 sene içerisinde tekrarlanması gerekmektedir.

Prosedür ameliyatsız olarak yapılır ve ağrı, sızı hissedilmez. Dolgu işleminin sonuçları hemen görebilir. Tam şekli ise 1 hafta içerisinde oturur ve ortaya çıkar. Kalıcı değildir, ortalama olarak 1 ya da 2 yıl içerisinde tekrarlanması gerekebilir.

Baby Lips Dudak Dolgusu Fiyat 2022 Güncel

Baby Lips dudak dolgusu fiyatı 2022 yılında 3.000 TL ve 6.000 TL arasında değişmektedir. Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, gideceğiniz kliniğe, hastanelere ve kullanılan ml’e göre değişir.

Russian Lips Dudak Dolgusu 2022 Fiyat

2022 yılında Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları 2.000 TL ile 5.000 TL arasındadır. Fiyatlar doktor, dolgunun yapılacağı klinik ve ile göre değişiklik gösterebilir.

Geçici Dudak Dolgusu Fiyatları 2022

Geçici dudak dolgusu fiyatları 2022 yılında 2.000 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Ortalama dudak dolgusu fiyatları:

 • İstanbul için yaklaşık 2.700 TL,
 • İzmir için 2.000 TL ile 3.000 TL
 • Ankara için ise 2.000 TL’den başlayan fiyatlar ile uygulanmaktadır.

Dudak Estetiği Fiyatları (Klinik ve Hastaneler)

Özel Klinik ve Hastanelerde dudak estetiği fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Dudak dolgu fiyatı: 2.500 TL- 5.000 TL arasındadır.
 • Dudak estetiği ücretleri: 2.500 TL – 7.000 TL arasındadır.

Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Şehirlere göre, klinik ve müdahaleye, doktora göre değişiklik göstermektedir.

Dudak estetiği için dudak botoksu da yapılmaktadır. 

Devlet Hastanesinde Dudak Dolgusu Fiyatı 2022 Güncel

Devlet hastanelerinde estetik amaçlı yapılan işlemlerde ücret alınmaktadır. Dudak dolgusu estetik amaçlı yapılan işlemler arasında girdiği için Devlet hastanelerin Kulak Burun Boğaz doktorları dudak dolgusu, botoks ve gençleştirme gibi diğer estetik işlemlerini 1.000 TL ile 2.000 TL arasında yapmaktadır. Devlet hastanelerinde dudak dolgusu fiyatları ise özel hastaneler ve kliniklere göre daha az ücret talep etmektedir.

Dudak Küçültme Ameliyatı Fiyatı 2022 (Erkek ve Kadın)

Dudak küçültme bir diğer adı ile inceltme ameliyatı fiyatı 2.000 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar hem kadınlar için hem de erkekler için geçerlidir.

Dudak Dolgusu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, kliniklere ve hastanelere göre değişiklik göstermektedir. Dudak dolgusu fiyatını kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre ve kullanılan 1 ml’lik enjektörler ve 0,5 cc’lik enjektörlere göre değişmektedir. Kliniklerde dolgu için verilen fiyat farklılığın nedeni ise, her iki dudak dolgusunun kalıcılık süresinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Fiyatlar kliniklere ve şehirlere göre değişmektedir. Gideceğiniz yerlerden yapılan muayene sonrası uygulama yaptıracağınız klinik ile iletişime geçerek en doğru fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgu çeşitleri kişinin istediği dudaklara kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Ancak, kişinin dudak yapısına ve yüz yapısına uygun olacak dudak botoksu yapılması gerekmektedir.

Geçici ve kalıcı olmak üzere ikiye ayrılan Dudak dolgusu çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Klasik Stil
 • Baby lips
 • Juvederm
 • Afrodit
 • Russian
 • Rubina Stili
 • Eve Stili Dolgu
 • Pierlique
 • Hollywood Stili
 • Cupid Lip From
 • Erkek Stili
 • Hera Tipi dolgu
 • Eros Tipi Dolgu Dolgusu
 • Venüs Tipi Dolgu
 • Melek Kanadı Dolgu çeşitleri bulunmaktadır.

1 ml Dudak Dolgusu Öncesi Sonrası

Dudak dolgusunda öncesi ve sonrası farkı bulabilmek için genellikle 0.5 cc 1ml dolgu işlemi için yeterlidir. Uygulama yapılacak olan kişiye verilen oranlardan az veya fazla dolgu maddesi enjekte etmek uygulamanın duruşunu bozacaktır.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2022 Tüm İller (AFRODIT, JUVEDERM)
1 ml Dudak Dolgusu Öncesi Sonrası

Kalıcı Dudak Dolgu Uygulaması Hakkında Merak Edilenler

Kalıcı Dudak Dolgusu Var mı?

Kalıcı dudak dolgusu yoktur. Dudak dolgusunun kalıcılık süresi vardır. Ortalama olarak 4-12 ay arasındadır.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı?

Dudak dolguları kişilerin vücut yapısına göre en az 6 ay en fazla 1 yıl süre ile kalıcılık sürdürmektedir.

Dudak Dolgusu Kaç Yıl Gider?

Dudak dolgusu en az 4 ay en fazla 1 yıl gider.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılmaz?

Emziren annelerde ve hamilelerde dudak dolgusu önerilmemektedir. Dolgu maddesinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hemofili yani pıhtılaşma bozukluğu olan kişilerde ise kanama oluşma riskinden dolgu yapılması önerilmez.

Dudak Dolgusu (BabyLips) Uygulaması Ağrılı Bir İşlem midir?

İşlem sırasında dudaklara anestezik kremlerin yanı sıra dolgu içerisindeki Lidokain aktivasyonu ile acı minimum acıl ve ağrılıdır.

Dudak Dolgusu (BabyLips) Uygulamasının İyileşme Süresi Nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Sosyal hayatınıza uygulama sonrası rahatlıkla dönebilirsiniz.

BabyLips Uygulamasının Yan Etkileri Var mıdır?

Hyaluronik asit vücudumuzda doğal olarak da bulunduğundan dudaklara yapılan dolgu uygulamalarında bilinen herhangi bir yan etki yoktur.

BabyLips Uygulaması İçin Kaç Seans Gerekir?

BabyLips uygulaması Tek seansta yapılan bir dolgu işlemidir.

Iğnesiz Dudak Dolgusu ne Kadar Kalıcıdır?

İğnesiz dudak dolgusunun kalıcılığı 3 ay ile 6 ay arasındadır.

Kalıcı Dudak Dolgusu Yaptıranlar Yorumlar Tavsiyeler

Dudak dolgularında kalıcılık süresi en az 6 ay en fazla ise 1 yıldır. Dudaklara kalıcı dolgu yapılmayıp 1 ml değil 1,5 veya 2 ml gibi dolgu maddesi enjekte edilerek erime süresi uzatılabilir. Bu noktada yaptıranlar ve uzmanları tavsiyeleri kalıcılığı altı ay kadar olan hyalüronik asit bazlı bir dolgu tercih edilmesi yönündedir.

Ayrıca, dudak dolgusu, bişektomi, botoks gibi işlemlerinizi hekim haricinde herhangi birine veya kurum olmayan yerlere yaptırmayın. Kalıcı hasarlar yada ölümlere sebep olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.