Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2023 Tüm İller (AFRODIT, JUVEDERM)

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa’da geçici ve kalıcı dudak dolgusu fiyatları ne kadardır, 1 ml dudak dolgusu fiyatı kaç lira, Afrodit, Juvederm, Permalip ve Rus dudak yaptırmak isteyenler için tüm dolgu fiyatlarını araştırdık.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2023 Tüm İller (AFRODIT, JUVEDERM)

Dudaklarını olduğundan daha hacimli ve dolgun göstermek isteyenler için kalıcı dudak dolgusu fiyatları ve çeşitleri, dudak dolgusu nasıl yapılır, klinik ve hastaneler, dudak estetiği, 2023 dudak dolgusu fiyatları detaylıca anlattık, olur mu? kalıcı juvederm dudak dolgusu fiyatları içeriğimizde detaylandırdık.

Kalıcı Dudak Dolgusu Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadardır?

Kalıcı dudak dolgusunun yanı sıra geçici dolgu yaptırmak isteyenlerin de tercih ettiği dudak estetiği arayanlar için en uygun fiyata dudak büyütme ve estetiği yapan klinik ve hastanelerin fiyatları: Hyalüronik asit içeren kalıcı dudak dolguları, ortalama 3.500 TL ile 8.000 TL arasında değişir. Poliürethane bazlı dudak dolguları ise, ortalama 6.000 TL ile 9.000 TL arasında değişmektedir.

Kalıcı dudak dolgusu fiyatları genellikle hastaların ihtiyacına ve seçecekleri malzemeye göre değişmektedir. En sık kullanılan kalıcı dudak dolgu maddeleri hyaluronik asit veya poliüretan bazlı malzemeler olabilir. Kalıcı dudak dolgusu fiyatları uygulanacak yönteme göre değişmektedir.

2023 Yılında 1 ml Dudak Dolgusu Fiyatı Ne Kadardır?

Dudak Dolgusu için fiyat, tedavi yöntemine ve hastanın ihtiyaçlarına bağlı olarak değişebilir. Genellikle, dudak dolgusu için tahmini bir fiyat aralığı 2.000 TL ile 4.000 TL arasındadır. Uzman doktor tarafından yapılan konsültasyon ve dahili görüşme sonrasında, dudak dolgusu için uygun olacak en uygun fiyat ile tedaviyi tamamlayabilirsiniz.

2023 Yılında 0,5 cc Dudak Dolgusu Fiyat Ne Kadardır?

Fiyatlar farklı olabilir ve genellikle hastanın kişisel durumuna göre değişebilir. Bazı kliniklerde 0 5 cc dudak dolgusunun 2023 yılı fiyatı ise 2.000 TL ile 4.000 TL arası bir ücret ödemeniz gerekebilir.

Bu fiyatlar dolgunun büyüklüğüne ve hekime göre değişmektedir. Tercih ettiğiniz kliniklere ve uygulanacak doza göre fiyatların değiştiği bilinmelidir.

Permalip Kalıcı Dudak Silikon Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar Oldu?

2023 yılında Permalip kalıcı dudak dolgusu fiyatı 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişecektir. Permalip işlemi, lokal anestezi altında dudaklar uyuşturularak gerçekleştirilir. İşlem yaklaşık 25-45 dakika sürer. Permalip tekniği ile dudak kenarına yakın 1-2 mm’lik bir alandan dudağın ortasına kadar yerleştirilir. Girişten özel bir aparatla tutulan permalip diğer bölgeye ilerletilir. Daha sonra dudaklar kenarlardan eriyen dikişlerle kapatılır. Bu şekilde süreç tamamlanmış olur. Fiyatlarda belirleyici olan ne kadar dolgu kullanılacağıdır.

Kalıcı dudak silikonu cilt altına enjekte edilen jel karışımıdır. Jel aynı şekilde cilde uygulandığında normal dudak görünümüne yakın süngerimsi bir his oluşturur. Bu uygulama sonucunda istediğiniz çapta daha büyük ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Kalıcı dudak silikonu, dudakların daha kalıcı, dolgun ve yumuşak görünmesini sağlayan bir plastik cerrahi yöntemidir.

Juvederm Dudak Dolgusu Fiyatı Ne Kadardır? 2023

2023 yılında Juvederm dudak dolgusu fiyatı 3.500 TL’den 7.500 TL’ye çıkacaktır. Bu işlem sırasında kullanılan hyaluronik asit miktarına göre değişmektedir.

 • Juvederm dudak dolgusunun kalıcılığı 8-12 ay sürelidir.
 • Restylane dolgusu ise 3-6 ay kalıcıdır.

Juvederm malzemeleri Hyaluronik asit kullanılarak üretildiğinden kalıcı dolgu Voluma hariç tüm markaların etki süresi 12 aya kadar çıkabilmektedir.

Juvederm Dudak Dolgusu genellikle bir hastanın dudaklarının dolgunluğunu veya şeklini değiştirmek için yapılan kozmetik bir müdahaledir. Bu uygulama enjeksiyonla yapılır ve hedeflenen dudakların daha dolgun veya şekilli görünmesini sağlar. Juvederm gibi ticari isimlerle bilinen çeşitli hijyenik kalitede polimerler kullanılır. Unutulmamalıdır ki bu müdahale genellikle noninvaziv bir işlemdir ve sadece birkaç dakikada tamamlanır. Sonuçlar genellikle 6-12 ay arasında kalıcıdır ve bu süre zarfında dudakların ortasındaki çukurların taksinimatin ile doldurulması önerilir.

Daha çekik ve dinamik bakışlara sahip olmak isteyenler için Göz kapağı estetik fiyatlarını öğrenerek bakışlarınıza canlılık katabilirsiniz.

Afrodit Dudak Dolgusu 2023 Güncel Fiyatlar

2023 yılında Afrodit dudak dolgusu fiyatları 3.000 TL ile 4.500 TL arasındadır. Afrodit dudak en çok tercih edilen estetik işlemlerden biridir ve en evrensel dudak estetiğine sahip dudak şeklidir. Afrodit dudak dolgun, şekilli ve canlı dudakların simgesidir. Afrodit dolgun dudak şekli canlı ve dolgun dudaklar demektir. Lokal anestezi ile 15-20 dakika süren bir işlemdir. Ortalama olarak 1 veya 2 yıl içerisinde tekrarlanmalıdır.

İşlem ameliyatsız yapılır ve ağrı hissedilmez. Dolgu işleminin sonuçları hemen görülebilir. Tam formu 1 hafta içinde yerleşecek ve ortaya çıkacaktır. Kalıcı değildir, ortalama 1 veya 2 yılda bir tekrarlanması gerekebilir.

Baby Lips Dudak Dolgusu Fiyat 2023 Güncel

Baby Lips dudak dolgusu fiyatı 2023 yılında 5.000 TL ve 8.000 TL arasında değişmektedir. Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, gideceğiniz kliniğe, hastanelere ve kullanılan ml’e göre değişir.

Baby Lips Dudak Dolgusu çok iyi bir çizgili tozdur. Bu ürün ayrıca kalıcı bir dudak parlatıcısı sağlar. Dudaklarınıza doğal, parlak ve canlı bir renk verir. Ürün nemlendiriciden oluşur ve dudaklarınızı besler ve yumuşatır. Bu ürün, mükemmel bir çizgili pudra sonucu elde etmek için ideal ve kullanışlı bir seçenektir.

Russian Lips Dudak Dolgusu 2023 Fiyat

2023 yılında Russian Lips Dudak Dolgusu Fiyatları 3.000 TL ile 7.000 TL arasındadır. Fiyatlar doktor, dolgunun yapılacağı klinik ve ile göre değişiklik gösterebilir.

Geçici Dudak Dolgusu Fiyatları 2023 Güncel

Geçici dudak dolgusu fiyatları ameliyat merkezlerine göre değişmektedir. Genel olarak, sadece dudak dolgusu yaptırmak istiyorsanız, yaklaşık 2.000 TL ila 5.000 TL arasındadır. Kullanılan jel maddesine ve seçilen spesifik detaylara göre fiyat değişiklik gösterebilir.

İstanbul, İzmir, Ankara ortalama dudak dolgusu fiyatları:

 • İstanbul için yaklaşık 3.700 TL
 • İzmir için 3.000 TL ile 5.000 TL
 • Ankara için ise 4.000 TL’den başlayan fiyatlar ile uygulanmaktadır.

Dudak Estetiği Fiyatları (Klinik ve Hastaneler)

Özel Klinik ve Hastanelerde dudak estetiği fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Dudak Dolgu Fiyatı: 3.500 TL -7.000 TL arasındadır.
 • Dudak Estetiği Ücretleri: 3.500 TL – 8.000 TL arasındadır.

Bu fiyatlar ortalama fiyatlardır. Şehirlere göre, klinik ve müdahaleye, doktora göre değişiklik göstermektedir.

Dudak estetiği için dudak botoksu da yapılmaktadır. 

Devlet Hastanesinde Dudak Dolgusu Fiyatı 2023 Güncel

Dudak dolgusu estetik amaçlı yapılan işlemler arasında olduğu için Devlet hastanelerinin Kulak Burun Boğaz doktorları dudak büyütme, botoks ve gençleştirme gibi diğer estetik işlemleri 2.000 TL ile 4.000 TL arasında gerçekleştirmektedir. Devlet hastanelerinde dudak dolgusu fiyatları özel hastane ve kliniklere göre daha ucuzdur. Devlet hastanelerinde estetik amaçlı yapılan işlemler için ücret alınmaktadır.

Dudak Küçültme Ameliyatı Fiyatı 2023 (Erkek ve Kadın)

Dudak küçültme bir diğer adı ile inceltme ameliyatı fiyatı 3.000 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar hem kadınlar için hem de erkekler için geçerlidir.

Dudak Dolgusu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dudak dolgusu fiyatları şehirlere, kliniklere ve hastanelere göre değişiklik göstermektedir. Dudak dolgusu fiyatını kullanılan Hyalüronik asidin miktarına göre ve kullanılan 1 ml’lik enjektörler ve 0,5 cc’lik enjektörlere göre değişmektedir. Kliniklerde dolgu için verilen fiyat farklılığın nedeni ise, her iki dudak dolgusunun kalıcılık süresinin farklı olmasından kaynaklanmaktadır.

Fiyatlar kliniklere ve şehirlere göre değişmektedir. Gideceğiniz yerlerden yapılan muayene sonrası uygulama yaptıracağınız klinik ile iletişime geçerek en doğru fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Kalıcı Dudak Dolgusu İşlemi Hakkında

Kalıcı dudak dolgusu günümüzde sıklıkla tercih edilen bir estetik uygulamadır. Kalıcı dudak dolgusu, dudakların daha dolgun ve doğal görünmesi için kullanılan maddedir. Kalıcı dudak dolgusu ile elde edilen sonuçlar genellikle 1-3 yıl arasında kalıcıdır.

Kalıcı dudak dolgusu son derece pratik ve ucuz bir seçenek olduğu için çok popüler hale geldi. İşlem genellikle tek seansta tamamlanabilmektedir. Böylece operasyon sonrası hassasiyet yaşanmamasını sağlayabilirsiniz. Kalıcı dudak dolgusu da hijyeniktir ve riskleri minimumda tutulur.

Kalıcı dudak dolgusu ile dudaklarınız daha dolgun ve doğal görünür. Ancak bu işlemden çok fazla bir şey beklememelisiniz. Her durumda, doktorunuza danışarak size en uygun çözümü bulmalısınız. Özellikle işlem sonrası enfeksiyon ve şişlik gibi sorunlar yaşanmaktadır. Bu nedenle, size özel olarak verilen tavsiyelere uymalı ve işlemden önce tüm testleri yaptırmalısınız.

Dudak Dolgusu Çeşitleri Nelerdir?

Dudak dolgu çeşitleri kişinin istediği dudaklara kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Ancak, kişinin dudak yapısına ve yüz yapısına uygun olacak dudak botoksu yapılması gerekmektedir.

Geçici ve kalıcı olmak üzere ikiye ayrılan dudak dolgusu çeşitleri aşağıdaki gibidir:

 • Klasik Stil
 • Baby lips
 • Juvederm
 • Afrodit
 • Russian
 • Rubina Stili
 • Eve Stili Dolgu
 • Pierlique
 • Hollywood Stili
 • Cupid Lip From
 • Erkek Stili
 • Hera Tipi dolgu
 • Eros Tipi Dolgu Dolgusu
 • Venüs Tipi Dolgu
 • Melek Kanadı Dolgu çeşitleri bulunmaktadır.

1 ml Dudak Dolgusu Öncesi Sonrası 2023

Dudak dolgusunda öncesi ve sonrası farkı bulabilmek için genellikle 0.5 cc 1ml dolgu işlemi için yeterlidir. Uygulama yapılacak olan kişiye verilen oranlardan az veya fazla dolgu maddesi enjekte etmek uygulamanın duruşunu bozacaktır.

1 ml Dudak Dolgusu Öncesi Sonrası

Kalıcı Dudak Dolgusu Yaptıranlar Yorumlar Tavsiyeler

Dudak dolgularında kalıcılık süresi en az 6 ay en fazla ise 1 yıldır. Dudaklara kalıcı dolgu yapılmayıp 1 ml değil 1,5 veya 2 ml gibi dolgu maddesi enjekte edilerek erime süresi uzatılabilir. Bu noktada yaptıranlar ve uzmanları tavsiyeleri kalıcılığı altı ay kadar olan hyalüronik asit bazlı bir dolgu tercih edilmesi yönündedir.

Kalıcı Dudak Dolgu Uygulaması Hakkında Merak Edilenler

Ayrıca, dudak dolgusu, bişektomi, botoks gibi işlemlerinizi hekim haricinde herhangi birine veya kurum olmayan yerlere yaptırmayın. Kalıcı hasarlar yada ölümlere sebep olabilirsiniz.

Kalıcı Dudak Dolgusu Var mı?

Kalıcı dudak dolgusu yoktur. Dudak dolgusunun kalıcılık süresi vardır. Ortalama olarak 4-12 ay arasındadır.

Dudak Dolgusu Ne Kadar Kalıcı?

Dudak dolguları kişilerin vücut yapısına göre en az 6 ay en fazla 1 yıl süre ile kalıcılık sürdürmektedir.

Dudak Dolgusu Kaç Yıl Gider?

Dudak dolgusu en az 4 ay en fazla 1 yıl gider.

Dudak Dolgusu Kimlere Yapılmaz?

Emziren annelerde ve hamilelerde dudak dolgusu önerilmemektedir. Dolgu maddesinin bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Hemofili yani pıhtılaşma bozukluğu olan kişilerde ise kanama oluşma riskinden dolgu yapılması önerilmez.

Dudak Dolgusu (BabyLips) Uygulaması Ağrılı Bir İşlem midir?

İşlem sırasında dudaklara anestezik kremlerin yanı sıra dolgu içerisindeki Lidokain aktivasyonu ile acı minimum acıl ve ağrılıdır.

Dudak Dolgusu (BabyLips) Uygulamasının İyileşme Süresi Nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Sosyal hayatınıza uygulama sonrası rahatlıkla dönebilirsiniz.

BabyLips Uygulamasının Yan Etkileri Var mıdır?

Hyaluronik asit vücudumuzda doğal olarak da bulunduğundan dudaklara yapılan dolgu uygulamalarında bilinen herhangi bir yan etki yoktur.

BabyLips Uygulaması İçin Kaç Seans Gerekir?

BabyLips uygulaması Tek seansta yapılan bir dolgu işlemidir.

Iğnesiz Dudak Dolgusu ne Kadar Kalıcıdır?

İğnesiz dudak dolgusunun kalıcılığı 3 ay ile 6 ay arasındadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.