Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Ücretsiz Programlar

Başkasının whatsApp mesajlarını okumak isteyenler için Kodsuz, program indirmeden yapılabilecek işlemleri listeledik.

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Ücretsiz Programlar

Kodsuz whatsapp mesaj okuma ücretsiz olarak sadece whatsapp web uygulaması üzerinden yapılmaktadır. Kodsuz whatsapp web okumak için:

 • Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine giriş yapın.
 • Whatsapp mesaj okuma yapmak istediğiniz cep telefonundan uygulamayı açın
 • Ana menüden Ayarlar sekmesine tıklayın
 • Bağlı Cihazlar bölümüne giriş yapın.
 • Whatsapp’ı Başka Cihazlarda Kullanın bölümünden Cihaz Bağla yazısına tıklayın.
 • Telefon kamerasından bilgisayarda ki QR kodunu okutun.

Bu işlemlerden sonra kodsuz ve ücretsiz olarak QR kodunu okuttuğunuz cep telefonunun tüm whatsapp konuşmalarını ücretsiz olarak okuyabilirsiniz.

Başkasının whatsapp mesajlarını okuma programı indir ücretsiz 2021

Ücretsiz olarak whatsApp mesaj okuma programları şunlardır:

 1. Google Drive yedekleme
 2. Whatsapp yedekleme uygulaması
 3. Iphone cihazlar için yedekten geri yükleme uygulaması
 4. Casus whatsapp Android uygulaması
 5. Mspy Whatsapp uygulaması

Sevgilimin whatsapp mesajları bana gelsin

Sevgilinizin whatsapp mesajlarının size gelebilmesi için tek çare whatsapp web’de oturum açmak veya 3. nesil bir uygulama kullanmaktır. 3. nesil uygulamaların bir çoğu iphone cihazlarda çalışmamaktadır. Android cihazlarda ise başkasının whatsapp mesajlarını okuma uygulamalarının bir çoğu sonuç vermemekte hatta kişilerin cep telefonlarına virüs bulaşmasına neden olmaktadır. Ayrıca izin almaksızın sevgilinizin whatsapp mesajlarını okumak sizi yasal sorunlarla karşılaştırabilir.

Devletdestekli.com/whatsapp-isimden-numara-bulma/ adresinden ismini bilmediğiniz kullanıcıların whatsapptan bulma yöntemleri anlatılmaktadır.

Mpsy Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması

Mpsy başkasının whAtsapp mesajlarını okuma uygulaması şu işe yaramaktadır:

 • Whatsapp mesajlarının tamamını takip etmek,
 • Whatsapp mesajlarının tarihlerini görüntülemek,
 • Toplanan tüm whatsapp bilgilerini uzaktan okumak,
 • iOS cihazlarda jailbreaksiz de WhatsApp mesajlarını görüntüleme

imkanı sunduğu anlatılmaktadır. Jailbreak’siz iPhone, iPhone Takibi, Android Takibi, Aile Kiti seçeneklerinden birini tercih etmeniz gerekecektir.

WhatsApp takip programı ücretsiz

İnternette bulunan tüm WhatsApp takip programları ücretsiz olarak deneme sürümleri mevcuttur. Deneme sürümü sonrasında tüm uygulamalar ücret talep etmektedir. Ücret ödemeden kullanabileceğiniz tek program QR kodu okutma yöntemidir. Bu sebeple güvenilirliği belli olmayan uygulamaları kullanmanızı tavsiye etmemekteyiz. Ücretsiz whatsapp mesaj okuma uygulaması kare kodu ile bağlı cihazlar sayfasından bilgisayara veya cep telefonuna bağlamanızdır.

Wp mesaj.ml whatsapp mesaj görme

Mesaj.ml isimli site üzerinden başkasının whatsapp mesajlarını görmek imkansızdır. Zira mesaj.ml sitesi bir sohbet sitesidir. Bu nedenle yukarıda anlatılan ücretsiz whatsapp mesaj okuma yöntemleri haricinde mesaj ml gibi uygulamaları tercih etmemeniz tavsiye edilir.

Whatsapp çalma uzaktan nasıl yapılır?

Erişiminizin olmadığı bir cep telefonunun whatsapp uygulamasını uzaktan çalma işlemi yapmanız imkansızdır. Zira qr kodu veya başka bir program ile yapılan tüm işlemler kişinin cep telefonundan yapılır. Uzaktan çalma işleminin yapılacağını iddia eden tüm uygulama ve siteler geçersizdir. Bu kapsamda uzaktan whatsapp çalma işlemini denememeniz önerilmektedir.

Ücretsiz başkasının WhatsApp mesajlarını Okuma programı indir ücretsiz

Whatsapp mesajları uçtan uca şifreli olarak gönderildiğinden ek bir program kurarak wp mesajlarını okumak imkansızdır. İndirme yapılabilen program sitelerinde başkasının mesajlarını okuyabileceğinizi vaat eden program/apk/iphone uygulamaların tümünden kaçınmalısınız. En basit ücretsiz whatsapp mesaj okuma programı QR kodu ile whatsApp web üzerinden yapılan işlemdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: Content is protected !!