Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Ücretsiz Programlar 2023

Başkasının whatsapp mesajlarını okumak isteyenler için programı indirmeden kodsuz yapılabilecek işlemleri listeledik.

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Ücretsiz Programlar 2023

Kodsuz Whatsapp mesajları okuma ücretsiz programlar hangileridir, eşininiz, sevgilinizin wp mesajlarını okuyabilir misiniz, WhatsApp takip programlaro hangileridir araştırdık.

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma Yöntemi 2023 Güncel

Kodsuz Whatsapp mesaj okuma işlemi sadece Whatsapp WEB uygulaması üzerinden ücretsiz olarak yapılmaktadır. Whatsapp web’i kodsuz okumak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan web.whatsapp.com adresine giriş yapın.
 • Whatsapp mesaj okuma yapmak istediğiniz cep telefonundan uygulamayı açın
 • Ana menüden Ayarlar sekmesine tıklayın
 • Bağlı Cihazlar bölümüne giriş yapın.
 • Whatsapp’ı Başka Cihazlarda Kullanın bölümünden Cihaz Bağla yazısına tıklayın.
 • Telefon kamerasından bilgisayarda ki QR kodunu okutun.

Bu işlemlerden sonra QR kodunu okuduğunuz cep telefonunun tüm Whatsapp konuşmalarını ücretsiz ve kodsuz olarak okuyabilirsiniz.

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Programı İndir Ücretsiz 2023

Başkalarının WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Bir başkasının mesajını okumak gerçekten biraz zor olsa da spyware, Google Drive, Spoofing gibi bazı yöntemlerle başkalarının mesajlarını okuma imkanına sahip olabilirsiniz. Başka birinin mesajlarını okurken, mesajı o kişiden önce okursanız yakalanabilirsiniz, bu nedenle mesajları açıldıktan sonra okumak daha iyidir. WhatsApp mesajlarını aşağıdaki şekillerde okuyabilirsiniz.

Ücretsiz olarak whatsApp mesaj okuma programları şunlardır:

 • Google Drive yedekleme
 • Whatsapp yedekleme uygulaması
 • Iphone cihazlar için yedekten geri yükleme uygulaması
 • Casus whatsapp Android uygulaması
 • Mspy Whatsapp uygulaması

Sevgilinin WhatsApp Mesajlarını Okuma Yöntemi

Sevgilinizin whatsapp mesajlarını size ulaştırmanın tek yolu Whatsapp web’e giriş yapmak veya 3. nesil bir uygulama kullanmaktır. 3. nesil uygulamaların çoğu iPhone cihazlarında çalışmaz. Android cihazlarda başkasının WhatsApp mesajlarını okumak için yapılan uygulamaların çoğu çalışmıyor ve hatta insanların cep telefonlarına virüs bulaşmasına neden oluyor. Ayrıca sevgilinizin whatsapp mesajlarını izinsiz okumak sizi hukuki açıdan sıkıntıya sokabilir.

Whatsapp isimden numara bulma adresinden ismini bilmediğiniz kullanıcıların Whatsapptan bulma yöntemleri anlatılmaktadır.

Mpsy Whatsapp Mesajlarını Okuma Uygulaması

Mpsy’nin başkalarının whAtsapp mesajlarını okuma uygulaması şu şekilde çalışır:

 • Whatsapp mesajlarının tamamını takip etmek.
 • Whatsapp mesajlarının tarihlerini görüntülemek.
 • Toplanan tüm whatsapp bilgilerini uzaktan okumak.
 • WhatsApp mesajlarını jailbreaksiz iOS cihazlarda görüntüleme imkanı sağladığı anlatılıyor.

Jailbreak’siz iPhone, iPhone Takibi, Android Takibi, Aile Kiti seçeneklerinden birini tercih etmeniz gerekecektir.

WhatsApp Takip Programı Ücretsiz

İnternette bulunan tüm WhatsApp izleme yazılımlarının ücretsiz deneme sürümleri vardır. Deneme sürümünden sonra tüm uygulamalar ücretlidir. Ücret ödemeden kullanabileceğiniz tek program QR kod tarama yöntemidir.

Bu nedenle güvenilir olmayan uygulamaların kullanılmasını önermiyoruz. Ücretsiz whatsapp mesaj okuma uygulaması, QR kodu ile bağlı cihazlar sayfasından bilgisayara veya cep telefonuna bağlamaktır.

Wp Mesaj.ml Whatsapp Mesaj Görme

Messaging.ml adlı sitede başkasının whatsapp mesajlarını görmek imkansız. Çünkü mesajlaşma.ml sitesi bir sohbet sitesidir. Bu nedenle yukarıda anlatılan ücretsiz whatsapp mesaj okuma yöntemleri dışında mesaj ml gibi uygulamaları tercih etmemeniz önerilir.

Whatsapp Çalma Uzaktan Nasıl Yapılır?

Erişiminiz olmayan bir cep telefonunun WhatsApp uygulamasını uzaktan oynatmanız mümkün değildir. Çünkü qr kodu veya başka bir program ile yapılan tüm işlemler kişinin cep telefonundan yapılmaktadır. Uzaktan hırsızlık yaptığını iddia eden tüm uygulamalar ve siteler geçersizdir. Bu bağlamda uzaktan whatsapp oynatmayı denememeniz tavsiye edilir.

Eşimin WhatsApp’ına Gelen Mesajları Nasıl Görebilirim?

Tek yapmanız gereken mSpy’a kaydolmak ve uygulamayı indirmek ve istediğiniz cihaza yüklemek. Ardından kontrol panelinin bulunduğu cihazdan takip işlemini başlatabilirsiniz.

WhatsApp Görüşmelerine Nasıl Ulaşılır?

WhatsApp’ı kurun ve açın, ardından numaranızı doğrulayın. Sohbetlerinizi ve medyanızı Google Drive’dan geri yüklemek için istendiğinde GERİ YÜKLE’ye dokunun. Geri yükleme tamamlandıktan sonra İLERİ’ye dokunun. Başlatma tamamlandığında sohbetleriniz görüntülenir.

Savcılık WhatsApp Mesajlarına Ulaşabilir mi?

Whatsapp üzerinden yapılan konuşmalar, ses kayıtları, fotoğraflar, video paylaşımları ve tabii ki yazışmalar boşanma davalarında delil olarak kullanılabilir. Whatsapp görüşmelerinin mahkemede kesin delil olarak kabul edilebilmesi için adli bilişim uzmanından bilirkişi raporu alınması gerekmektedir.

WhatsApp’ta Yönlendirme Var mı?

WhatsApp’ta yol tarifi var. WhatsApp’taki yönlendirme özelliği ile yapabileceğiniz tek şey mesajı birisine iletmek. Yalnızca metin değil, medya dosyalarının da paylaşılmasına izin verilir.

Yorumlar

 1. Avatar of sahra sahra dedi ki:

  başkasını mesajlarını okumak

 2. Avatar of Firat Firat dedi ki:

  Çok yorkunum

 3. Avatar of Firat Firat dedi ki:

  Merhaba

 4. Avatar of Leylq Leylq dedi ki:

  Super