Lazer Epilasyon Fiyatları (Tüm Vücut Buz Seans Diode)

Lazer Epilasyon Fiyatları (Tüm Vücut Buz Seans Diode)
A+
A-

Geçmişten günümüze kadar istenmeyen tüylerin yok edilmesinde çeşitli yöntemler kullanılmış, istenmeyen tüylerin yok edilmesinde son teknoloji Lazer Epilasyon en çok kullanılan yöntem haline gelmiştir. Bu yöntem ile tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak isteyen kadın ve erkekler 2021 yılı kalıcı lazer epilasyon fiyatlarını araştırırken tüm vücut lazer epilasyon nereleri kapsar? Buz lazer ne kadara yapılıyor araştırması yapıyor. Bu yazımızda epilasyon yaptırmayı düşünenler için 2021 yılında buz lazer, lazer epilasyon fiyatlarını araştırdık.

Tüm Vücut Epilasyon Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Epilasyon tedavisi günümüzde artık 12 yaşından büyük olan herkese ve vücudun tüm bölgelerine kalıcı iz bırakmadan iğneli olarak ya da son teknoloji buz lazer yöntemleri ile uygulanmaktadır. Genelde Alexandrite, Diode ütüleme buz lazer epilasyon yapılan merkezlere fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Kısa süreli işlemler ile oldukça başarılı işler çıkaran uzmanlar tarafından seçilen yöntem ve seansa göre de uygulanacak olan bölgeye göre fiyat uygulanmaktadır. Her güzellik merkezi ve hastanede fiyatlar seans başına göre belirlenir ve vücudun her iki tarafının toplamı için çıkarılır. Genel olarak güzellik merkezleri Lazer Epilasyon fiyatlarını Sağlık bakanlığı ve rekabet kurulu yasaları gereğince buradan paylaşmamayı tercih etmektedir. Yine de Epilasyon fiyatlarını buradan karşılaştırarak hangi bölge için tedavi olacaksınız onun fiyatlarını anında öğrenebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021 Ne Kadar?

Kadınların sorun ettiği çeşitli bölgeler de bu yöntem oldukça etkilidir. Özellikle yüz bölgesi, koltuk altı, dudak üstü, kollar, tüm bacak, göbek, genital ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinde kullanılan epilasyon fiyatları da 2021 yılında en çok merak edilen konular arasındadır.

 • Lazer epilasyon tedavisi hastanelerde de güzellik merkezlerinde farklı yöntemler ve uygulamalar ile yapıldığından fiyatları da değişiklik göstermektedir.
 • Her bölgeye göre değişen fiyat aralığı merkezlerin fiyat politikalarına göre değişmektedir.
 • Açık tenliler için uygulanan Alexandrite, uygulanırken son teknoloji buz lazer de artık en çok tercih edilen tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. 

Lazer genel olarak tam vücut seansı için nakit ve taksitli olarak yapıldığında fiyat yükselmekte ve bölgesel tedavilerde ne kadar seansa ihtiyaç varsa seans süresine göre ve cihaz tipine göre ücretleri farklılaşmaktadır.

Kalıcı Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadar?

Tüm vucutta istenmeyen tüyler epilasyon ile kolaylıkla tedavi edilerek ömür boyu kalıcı olarak yok edilmesi sağlanabiliyor. Kalıcı olarak yok edilmesinde ise epilasyon tedavilerinde çeşitli yöntemler kullanılıyor. Bu yöntemlerin yanında buz lazer son zamanlarda hem ağrısız acısız olması hem de konforlu olması nedeniyle bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Tedavi öncesinde araştırma yapmak oldukça önemli. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. En önemlisi de sağlığınızı riske atmadan en kolay yöntemler ile buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Diğer burun, kaş, botox vb. estetik ve güzellik için 2021 yılı fiyatlarını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Tedavi öncesinde uzmanlar kişinin cilt tipine göre ve kıl tipine ve rengine göre uygulanacak olan yöntem belirler. En uygun olan yöntem belirlendikten sonra hangi cihaz ile tedavi yapılacaksa cihazın seçimi yapılır tedavi olacak kişiye kaç seansta istenmeyen tüylerde kurtulacağı hakkında genel bilgi verilir en uygun olan yönteme karar verildikten sonra kişiye özel olan lazer tipini seçmek gereklidir. Lazer tipi de uygulanan tedavinin başarısını doğrudan etkilediği için kişinin cilt rengine kıl yapısına en uygun olan uygulama tercih edilmelidir. Son zamanlarda konforu ile en  çok tercih edilen yöntemler arasında yer alan buz lazerin fiyatları da oldukça makuldur. Bu yöntemle tedavi olmak isteyenler Buz lazer fiyatlarını uygulanacak olan bölgeye göre;

 • Yüz bölgesi,
 • Dudak üstü,
 • Koltuk altı,
 • Kol,
 • Tüm bacak,
 • Bel,
 • Alın,
 • El üstü,
 • Göbek,
 • Genital+ bikini ve kişinin kilo ve kıl yapısına uygun olarak ücretlendirilmektedir.

Tüm Vücut Lazer Fiyatları (Kadın-Erkek)

Uygulanacak Bölge (Kadın)Seans ÜcretiUygulanacak Bölge (Erkek)Seans Ücreti
Alın150 TLAlın150 TL
Alt Bacaklar400 TLAlt Bacaklar500 TL
Alt Genital150 TLAlt Genital200 TL
Arka Bacak250 TLArka Bacak300 TL
Ayak Parmak Üstü55 TLAyak Parmak Üstü65 TL
Ayak Üstü70 TLAyak Üstü80 TL
Bel100 TLBel150 TL
Bilekler50 TLBilekler70 TL
Boyun50 TLBoyun80 TL
Burun içi55 TLBurun içi70 TL
Burun Üstü50 TLBurun Üstü60 TL
Çene54 TLÇene45 TL
Dekolte75 TLDekolte150 TL
Dudak Üstü50 TLDudak Üstü85 TL
El Üstü85 TLEl Üstü100 TL
Ense150 TLEnse250 TL
Geniş Göbek240 TLGeniş Göbek200 TL
Genital500 TLGenital650 TL
Genital + Bikini252 TLGenital + Bikini210 TL
Göbek72 TLGöbek60 TL
Göğüs198 TLGöğüs165 TL
Göğüs Uçları60 TLGöğüs uçları80 TL
İç Bacak + Bikini276 TLİç Bacak + Bikini230 TL
Kaş Ortası42 TLKaş Ortası35 TL
Kaş Üstleri66 TLKaş Üstleri55 TL
Tüm kol252 TLTüm kol210 TL
Kollar Yarım228 TLKollar yarım190 TL
Koltuk altları84 TLKoltuk Altları70 TL
Sırt300 TLSırt250 TL
Tüm Bacaklar540 TLTüm Bacaklar450 TL
Tüm Karın250 TLTüm Karın330 TL
Tüm Vücut (yüz hariç)1.500TLTüm Vücut (yüz hariç)1.800 TL
Tüm Yüz180 TLTüm Yüz150 TL
Üst Arka Bacak240 TLÜst Arka Bacak200 TL
Üst Bacaklar + Bikini400 TLÜst Bacaklar + Bikini500 TL
Üst Genital100 TLÜst Genital150 TL
Üst Kol150 TLÜst Kol180 TL
Lazer Epilasyon Fiyatları

Fiyatlar kadın ve erkeklerin istedikleri bölgelere göre değişiklik göstermektedir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanmaz? Kimlere Uygulanmaz?

Bazı bölgelere lazer epilasyon yapılması sağlık açısından zararlıdır. Özellikle açık yaralar üzerine, cilt hastalığı bulunan egzama, sedef, mantar gibi rahatsızlığı bulunan bölgelere, et beni olan yerlere, saç diplerine kulan ve burun kıllarına epilasyon uygulanmaz. Kalp pili olanlara, epilepsi hastalarına ve hamilelere, süt beyazı olarak tabir edilen tüylere sahip olanlara, ışığa karşı hassas olan kişilere de lazer uygulanmaz.

Lazer ile dövmesi olanlar da Lazer ile dövme sildirme fiyatları yazımız size göre😉

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Tüm vücut bölgesine uygulanacak olan lazer epilasyon tedavisi seans olarak 2 ayda bir olacak şekilde 4 ile 6 seans arasında tamamlanır Bu süre yüz bölgesinde ayda bir olacak şekilde 6 ile 12 seans olarak yapılmaktadır. Kişinin  clt rengi, kıl kalınlığı ve yoğunluğu seansları etkiler ancak 8 seans sonunda kalıcı olarak tüylerden kurtulmak mümkündür. Seans süresini tedaviyi uygulayacak olan uzman kişi karar verir ve seans sırasında çıkan tüylerin herhangi bir yöntem ile alınmaması tavsiye edilir. Seans sonrasında kontrol ve rötuş için gidilir ve gerekli kontroller yapılarak kişinin ömür boyu kalıcı olarak tüylerden kurtulması için tedavi süresi içinde yeniden bir seansa gerekli görülmesi halinde yeniden gidilir.  Tedavi bitinceye kadar seanslar tamamlanır ilk başta verilen fiyatlara ekstra olarak ücret talep edilmeden peşin ya da taksitli olarak verilen ücretler yukarıdaki kadın ve erkek tarifeleri üzerinden alınır.

Diode Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz lazer diode epilasyon tedavisinde 6 seans uygulamalara uygulanacak fiyatlar aşağıdaki gibidir;

Lazer Epilasyon Yapılacak BölgeFiyatları
Koltuk altı diode300-500 TL
Genital  bölgeye diode750-1.000 TL
Yarım Alt Bacaklar Buz lazer1.000 – 2.500 TL
Yarım alt bacak, genital bölge ve koltuk altı bölgesine3.000 – 3.500 TL
Bacaklar tamamı diode3.000 – 3.500 TL
Diode Lazer Epilasyon

Fiyatlar ortalama fiyat olduğundan en net fiyat bilgisini  güzellik uzmanlarının size özel çıkaracağı seans ve uygulama yöntemine göre belirleyeceği fiyatları uzmanlardan ve doktorlardan öğrenebilirsiniz.

Tıkla, Telegram'da Bize Katıl!

Yorumlar

Yorumunuzun Önemi

 1. Yönetim Yönetim dedi ki:

  2021 güncel fiyatları hesaplanmıştır.

  (5/5)