Dp Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? 2022 Kar Marjı Ne Kadar?

Parfüm bayiliği firmalardan bayilik alarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler için hangi firmalardan ne kadar bir sermaye ile bayilik alabileceklerini araştırdık.

Dp Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? 2022 Kar Marjı Ne Kadar?

Açık parfüm bayiliği almak ve bu sektör üzerinden girişimcilik yapmak isteyenler için; Eyfel, DP, You&Me ve loris parfüm kar marjı ve parfüm bayilik ücretlerini araştırdık. Unutmayın.. Her şey unutulur ama insana yakışan koku unutulmaz. Kokuları unutturmamak için loris parfüm kar marjı, eyfel parfüm franchise bedeli, açık parfüm bayiliği kazancı ve parfüm işinde para var mı, Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? Kar Marjı Ne Kadar? içeriğimizde detaylandırdık.

Açık Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

DP Açık parfüm bayiliği alabilmek için İlk olarak yapmanız gereken kurmak istediğiniz parfümeri dükkanın için belirttiğiniz ile bağlı bölge müdürü sizin ile irtibata geçmektedir. Açık parfüm bayiliği alabilmek için öncelikle hangi parfüm firmasından bayilik alınacağı araştırılmalıdır. Alınacak bayilik kişiler tarafından tercih ediliyor mu, satış oranları nasıl ve satışı yapılan ürünlerin kalitesi iyi mi bunların hepsi önem verilmesi gereken noktalardır. Her işletme kuruluşunca olduğu gibi bu sektör üzerinde de dükkanın açılacağı yer müşteriler açısından ulaşılabilirliği önemlidir. Bayilik veren firmalar tarafından talep edilen şartların neler olduğunu öğrendikten sonra parfüm bayilik almak için istenen tüm şartlara sahip olmanız durumunda asgari 30 bin lira bayilik bedelini ödeyerek bayilik alarak parfüm dükkanı açabilirsiniz.

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

2022 yılında bayilik veren parfüm markalar aşağıdaki gibidir:

 • Paristore,
 • D&P
 • İxora
 • Bargello
 • Sansiro
 • Loris
 • Eyfel parfüm
 • You&Me
 • Romeron
 • Royel Platinum
 • Devi Luis Bien

Bu markaların bayilik şartları ve franchising bedelleri hakkında detaylı bilgiler alarak işletmenizi kurabilirsiniz.

Parfüm Bayiliği Alma Başvuru ve Şartları Nelerdir?

Parfüm bayiliği alma şartları arasında en önemli olanı alacağınız markanın işletmesini açmış olduğunuz bölgede bir başkası tarafından açılmaması olması gerekmektedir. Bu kurala çoğunlukla bütün firmalar uyarken bazı firmalarda istisna durumlar olabilir ve bayisi olan bir il yada ilçeye tekrardan bir bayilik verebilir. Ancak bazı firmalar ise her il yada ilçede bir kaç tane bayilik kurmak yerine her il ve ilçeye bir tane bayilik vererek markalarının isimlerinin her yerde duyulmasını istemektedir. Parfüm bayiliği veren firmalar arasından hangisini tercih ediyorsanız eğer bölge seçimi yaparak başvuru yapabilirsiniz. Başvurular günümüzde oldukça kolaylaşmıştır. Öncelikle bayilerin yetkilileri ile görüşmek yerine resmi internet sayfalarında bulunan ön başvuru formları ile iletişime geçebilirsiniz. Ön başvurunuzu olumlu gören firmalar sizin ile iletişime geçerek şartları, franchising bedelleri ve kar marjı oranları hakkında en ince ayrıntıya kadar bilgilendirme yaparak her an yanınızda olacaklardır.

Açık Parfüm Bayiliği Kazancı Ne Kadar?

Parfüm bayiliklerin kazancı ve kar marjı %100 oranına kadar çıkabilmektedir. 50 cc’lik bir açık parfüm günümüzde 50 lira 100 lira arasında miktarlarda satılmaktadır. Parfüm bayiliklerinde oda kokuları, araç kokuları ve deodorantlarda satılacağı için parfüm alan bir kişinin bunları da tercih etmesi kazancınızı arttıracaktır. Maliyetinizi artırmak biraz sizin elinizdedir zaman içerisinde kampanyalar yaparak örneğin; alacağınız ikinci parfüm yarı fiyatına diyerek müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu sayede bayilikten kazancınız oldukça artacak ve orjinal parfümleri almaya ve devamlı kullanmaya ekonomik durumu yetmeyen kişilerin tercihleri arasında yer alabilirsiniz. Bayilik alabileceğiniz firmaların bayilik bedelleri, iletişim bilgileri ve kar oranlarını inceleyelim.

Devi Luis Bien Parfüm Bayiliği Veriyor mu?

Dünyaca ünlü dermo kozmetik Devi Luis Bien kendisini geliştirmek ve herkese alışveriş imkanı sağlamak için bayilik vermektedir. Anahtar teslim fırsatı ile iş modeli fırsatını yakalamak ve şık mağaza, küçük M2, düşük kira ile birlikte yüksek kar için hemen bayilik başvurusu yapabilirsiniz. AVM stand için 120.000 TL Mağaza konseptinde 100.000 TL’ye ilk ürünler ile birlikte anahtar teslim imkanları bulunmaktadır.

Royel Platinum Parfüm Bayiliği

Girişimci ve işletme sahibi olmanın faydaları seçenekleri arasında yer alan bayilik işlerinizin doğal yollar ile artmasına kartı da bulunacak bir firmadır. Bayilik sisteminin faydalarından bahsedecek olursak eğer marka değerinin oluşturmak adına çaba göstermenize gerek kalmayacaktır. Bunun nedeni ise hali hazırda ortaya konulmuş bir marka değerinin temsilcisi konumunda yer alırsınız. Bayiliklerde kendi müşterinizi oluşturmanıza gerek kalmadan hali hazırla müşterisi olan bir iş fikri olduğundan dolayı yeterli bir sermayenizin olması yeterli olacaktır. Günümüzde açık parfüm bayiliği gün geçtikçe yaygınlaştığından dolayı açık parfüm kullanım oranı değerlendirildiğinde yükselen bir değer olduğu söylenebilir. Bu artışın bir diğer nedeni ise orijinal parfümlerin pahalı oluşundan olayı açık parfümlerin ekonomik uygunluğundan kaynaklanıyor. Royel Platinum parfüm bayiliği için sermaye oranının ortalama olarak bir rakam belirtilmemiştir. Firma ile iletişime gerek bayilik ücretleri ve şartları hakkında tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Romeron Parfüm Bayiliği Veriyor mu?

Romeron bayiliğinin ilk şartı bayilik almak isteyen girişimcilerin en az 25 bin liralık bir mal alması talep ediliyor. Romerıon parfüm 2004 yılında açık parfüm sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren ise perakende sektöründe faaliyet göstermek adına açık parfüm bayilikleri vermeye başlamıştır.

Bayilik veren firmalar arasında günümüzde en çok tercih edilenler arasında da yerine korumaktadır. Türkiye dışında bayilikleri olan ve bayilik vermeye devam eden firmadan bayilik almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Romron parfüm bayilik şartları aşağıdaki gibidir:

 • Temiz bir ticari sicile sahip olmak gerekmektedir.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olmak gerekiyor.
 • Tüm zamanlı iş fikri ve işe kendini vererek satış odaklı olmak gerekiyor.
 • Romeron parfüm için yatırım bütçesine sahip olmak aranan şartlar arasındadır.

Eyfel Parfüm Franchise Bedeli Ne Kadardır?

Bu işletmeyi kurabilmek için 100.000 TL ile 150.000 TL arasında bir sermaye sahibi olmalısınız. Ancak, bulunduğunuz dükkanın büyüklüğüne göre maliyet oranları değişiklik gösterebilir. Firmanın bayilerinden isteyeceği eyfel parfüm bayilik bedeli ise 100.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. İsim hakkı ile işletmenin dekorasyonu ve açılışında kullanılacak sermayenizin olması sizin için faydalı olacaktır. Sonrasında kendinizi vatandaşlara duyurmak için yapacağınız reklamlara dağıtacağınız broşürlere sizi kişiler tanıyana kadar bir miktar para harcamanız gerekecek. Tanınmaya ve müşteri sayınızı arttırdıkça kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Eyfel parfüm kar oranı %35-45 arasındadır. Bayilik iletişim için resmi internet sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

D&P Parfüm Bayilik Başvuru Ücreti 2022

DP parfüm bayiliği alarak işletme açmak istediğiniz bölge büyük ise birden fazla bayilik veren firmadır. Dükkanı açacağınız dükkan 10M2 den büyük olmalı ve 100 bin TL ile 150 bin TL arasında bir sermayeye sahip olmalısınız. Gerekli stant malzemeler, satış için dolap, kasa ekipmanları ve parfümleri alabilmek için sermaye önemlidir. DP parfüm bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli olarak 30.000 TL’ye yakın bir miktar talep etmektedir. D&P Parfüm kar marjı %50’dir.

DP parfüm bayilik iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

 1. Telefon Numarası: 0 212 251 39 16
 2. Site Adresi: dpperfumum. com
 3. Mail Adresi: istanbul@dpperfumum. com.tr

Loris Parfüm Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Parfüm bayiliği almak için tercihleriniz arasına loriside alabilirsiniz. Loris parfüm bayilik ücreti olarak 10 bin lira ve 20 bin lira arasında bir ücret talep etmektedir. Açacağınız mağazanın bulunduğu bölgenin nüfus yoğunluğu ve satış kapasitesi yüksek bir yerde olmalıdır. Yaya trafiği olarak en çok tercih edilen cadde yada müşterisi yüksek AVM içerisinde olması kazançlı bir için önemli ilkelerinden bir tanesidir. Ciddi pazarlama araştırmaları sonucunda güncellenmiş bir mağaza konseptine sahip olan ve mağaza yer seçiminde sonra merkezi satış destek ekibi ile görseller ve formatlar hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Verilen konsepte göre açılacak olan mağaza düzenlemesi yapılarak gerekli dekorasyon masrafları bayii tarafından karşılanır. Maliyet oranları açılacak olan dükkanın büyüklüğüne göre değişecektir. Bayilere vermiş olduğu destekler ile her zaman bayilerinin yanında olduğunu da ispatlaması ile ilgi gören bayilikler arasında yer almaktadır.

Bargello Franchısıng Ücreti Ne Kadar?

Parfümlerinin içerisinde kullandığı esanslar ile Bargello kalıcı kokuları ile herkesin dikkatini çekmeyi başaran bir firmadır. Parfüm, kolonya, vücut spreyi, araç ve ortam kokuları gibi ürünleri başarı ile üreterek kullanıcıya sunmaktadır. Sizde bayilik alarak girişimciliğe adım atmak istiyorsanız, 200.000 TL ile 250.000 TL ‘ye yakın bir sermayenizin olması gerekmektedir. Bargello’ya yapılan yatırımların bir yıl içerisinde girişimcilere geri kazandırdığı bilinmektedir. Bargello bayilik vereceği kişilerde daha öncesinde yapmış olduğu bir ticaret geçmişi aramakta ve tecrübeye önem vermektedir.

Sansiro Parfüm Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Kozmetik ve kişiler bakım ürünleri üreten Sansiro bayiliklerinden bazı kriterleri beklemektedir. Bayilik ücretleri ve şartları hakkında detayları firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İletişime geçmek için resmi sitesinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru yapmanızın ardından sizler ile en kısa sürede geri dönüş yaparak bayilik hakkında tüm bilgiler paylaşacaktır.

Paristore Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? 2022

Bayiliği alınacak olan paristore için açılacak mağazanın işlek caddeler ya yay akışının çok olduğu bölgelerde olmasına önem verilir. Mağaza minumumM2 olmalı ve mağaza iç dekorasyonu ve dış cephe görünümünün konsepte uygun olması istenilmektedir. Son olarak firma bayilerinden, parfüm olarak sadece kendi markasının ürünlerinin satılmasını talep etmektedir. Bayilik ücretleri ve isim hakkı bedeli için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Paristore iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

 • Mail: paristoreperfumes@hotmail.com
 • Face: facebook.com/paristore.perfume
 • GSM: 0544 629 0267
 • İş: 0262 412 2526

İxora Parfüm Bayiliği Veriyor mu?

Açacağınız işletme için sıfırdan bir isim tanıtmak yerine var olan isimlerden bayilik almak her zaman daha mantılı olacaktır. Tanınmış markalardan biri olan ixora bayiliği müşterisi hazır ürünler sunmaktadır. Bayisi olmak için bayilik başvuru formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Daha çok büyükşehirlerde adını duyurmaya çalışan firma bayilik anlaşmasından sonra açacağınız mağazanın büyüklüğüne karışmamaktadır.

Parfüm İşinde Para Var Mı?

Son zamanlarda Orijinal parfümlerinin fiyatlarının artmasından dolayı günümüzde açık parfümler daha çok tercih edilmektedir. Özellikle dar gelirli vatandaşların ilgisini çeken açık parfümler 20 TL’den başlayıp 50 TL’ye kadar yok satan açık parfümler yeni bir iş piyasasının açılmasına neden olduğu görülmektedir. Açık parfümler orijinalleri gibi kalıcı bir koku bıraktığı için her kesime hitap ettiğinden dolayı Parfüm İşinde Para vardır.

Açık Parfüm Satışları Yüksek mi?

Çok sevilen ve beğenilerek kullanılan bir parfümün devamlı kullanılması ve orijinalinin alınması zaman içerisinde imkansız olabiliyor. Bu esnada uzun sürelerdir hayatımızın içerisinde bulunan doldurma ve açık parfümler devreye giriyor. Orjinal bir parfüm alında, elbette zaman içerisinde biteceği için aynı kokuyu sürekli olarak kullanmak isteyen kişiler aynı koku için açık parfüm bayiliklerine yönelecektir. Çünkü, açık parfümler ithal olan bir ürünün neredeyse %75 oranında daha düşük fiyattadır. Açık Parfüm Satışları bu nedenle oldukça yüksektir.

Açık Parfüm Bayiliği Alarak Ne Kadar Kar Elde Edilir?

Açık parfüm bayiliği alarak ürün başına %100 kar etme olanağınız bulunmaktadır. Bu sebeple açık parfüm işinde para var mı sorusunu yöneltenler için bu sektörün oldukça karlı olduğunu söyleyebiliriz. Cafe, pastane ve restoran gibi buluşma noktalarının bulunduğu ve sosyal anlamda yoğun olan yerlerde kozmetik mağazası açmak için bayilik almalısınız. Böylelikle para kazanabilirsiniz. Bayilik alabilmek için yüklü bir sermayeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Parfüm Bayiliklerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Parfüm bayiliği aldığınızda açacağınız dükkanını içerisinde her zaman kokular ön planda, işletmenizin dekoru farklı, akılda kalıcı ve hoş kokmalıdır. Satışlarınızın yüksek olmasını istiyorsanız eğer dükkanın önünden geçen herkes için hitap eden kokular olmalı. İnsanların hayatlarının her noktasında dikkat ettiği en önemli şeyin kokuları yani parfümleri olduğundan dolayı parfümlerin kokusuna olduğu kadar şişesine de dikkat edilmektedir. Bu nedenle şişlere, ambalajlara hatta paketlerine dikkat etmelisiniz. Bu konulara dikkat ederek, merkezi bölgede ve kalabalık işlet bir cadde üzerinde açılacak parfümeri her zaman daha çok kazandıracaktır.

Loris Bayilik Veriyor mu?

Bay ve bayanlar için 400 çeşit parfüm çeşidi bulunan Loris parfüm, bayilik almak isteyenler için uygun fırsatlar sunuyor. Loris, bayilerine sadece parfüm tedarik etmekle kalmıyor, iş ortaklarına da farklı kozmetik ürünleri tedarik ediyor.

DP Parfüm Nerenin Malı?

DP yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Ayrıca, D&P yurt içi yatırımları yanında ihracata da büyük önem vermektedir

Parfümeri Açmak İçin Ne Kadar Sermaye Gerekli?

Parfümeri açmak için 40.000 TL ile 70 bin TL arasında bir sermaye gerekmektedir.

Bayiliğini almak istediğiniz firmalar ile iletişime geçerek gerekli şartlar ile net Franchısıng ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.