Dp Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? 2023 Kar Marjı Ne Kadar?

Parfüm bayilik firmalarından bayilik alarak kendi işini kurmak isteyen girişimciler için hangi firmaların ne kadar sermaye ile bayilik alabileceğini araştırdık.

Dp Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? 2023 Kar Marjı Ne Kadar?

Açık parfüm bayiliği almak ve bu sektör üzerinden girişimcilik yapmak isteyenler için; Eiffel, DP, You&Me ve loris parfüm kar marjı ve parfüm bayilik ücretlerini araştırdık. Loris parfüm kar marjı, eyfel parfüm franchise ücreti, açık parfüm bayilik geliri ve parfüm işinde para, Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır? Kar Marjı Ne Kadardır? İçeriğimizde detaylandırdık.

DP Açık Parfüm Bayiliği Nasıl Alınır?

DP açık parfüm bayiliği almak için yapmanız gereken ilk şey, kurmak istediğiniz parfüm mağazası için belirlediğiniz parfüm mağazasının bölge müdürü ile iletişime geçmektir. Açık parfüm bayiliği almak için öncelikle hangi parfüm firmasından bayilik alınması gerektiği araştırılmalıdır. Bayilik halk tarafından tercih ediliyor mu, satış oranları nasıl, satılan ürünlerin kalitesi iyi mi, bunların hepsi önem verilmesi gereken noktalardır. Her işletmede olduğu gibi bu sektörde de müşteriler için mağazanın açılacağı yerin erişilebilirliği önemlidir.

Bayilik veren firmaların talep ettiği şartların neler olduğunu öğrendikten sonra parfüm bayiliği almak için gerekli tüm şartlara sahipseniz en az 50 bin lira bayilik ücreti ödeyerek parfüm dükkanı açabilirsiniz.

Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar Hangileridir?

2023 yılında bayilik veren parfüm markalar aşağıdaki gibidir:

 • D&P
 • İxora
 • Paristore
 • Bargello
 • Sansiro
 • Royel Platinum
 • Devi Luis Bien
 • Eyfel parfüm
 • You&Me
 • Romeron
 • Loris

Bu markaların bayilik şartları ve franchising bedelleri hakkında detaylı bilgiler alarak işletmenizi kurabilirsiniz.

DP Parfüm Bayiliği Alma Başvuru ve Şartları Nelerdir?

Parfüm bayiliği almanın şartları arasında en önemlisi alacağınız markanın işletmeyi açtığınız bölgede başkası tarafından açılmamış olmasıdır. Çoğunlukla tüm firmalar bu kurala uymakla birlikte bazı firmalarda istisnalar olabilir ve bayisi olan bir il veya ilçe yeniden bayilik verebilir. Ancak bazı firmalar her il veya ilçede birkaç bayilik kurmak yerine her il ve ilçeye bir bayilik vererek markalarının her yerde duyulmasını istemektedir.

Parfüm bayiliği veren firmalar arasından tercih ederseniz bölge seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. Uygulamalar günümüzde çok kolay. Öncelikle bayi temsilcileri ile görüşmek yerine resmi web sayfalarında yer alan ön başvuru formları ile iletişime geçebilirsiniz. Ön başvurunuzu olumlu gören firmalar sizinle iletişime geçecek ve koşullar, franchising maliyetleri ve kar marj oranları hakkında sizi en ince ayrıntısına kadar bilgilendirerek her an yanınızda olacaktır.

DP Parfüm Bayiliği Başvurusu Nasıl Yapılır?

DP parfüm bayiliği almak için yapılması gereken ilk şey kurmak istediğiniz parfümeri dükkanın için belirttiğiniz ile bağlı bölge müdürü sizin ile irtibata geçmektedir. Parfümeri kurmak istediğiniz il veya ilçede Dp parfümeri olmaması tercih sebebidir. Nüfus il veya ilçeden fazla ise bayilik verilmektedir.

D&P Parfüm Bayilik Başvuru Ücreti 2023 Güncel

DP parfüm bayiliği alarak işletme açmak istediğiniz bölge büyük ise birden fazla bayilik veren firmadır. Dükkanı açacağınız dükkan 10 m2 den büyük olmalı ve 100 bin TL ile 150 bin TL arasında bir sermayeye sahip olmalısınız. Gerekli stant malzemeler, satış için dolap, kasa ekipmanları ve parfümleri alabilmek için sermaye önemlidir. DP parfüm bayilik ücreti ve isim hakkı bedeli olarak 30.000 TL’ye yakın bir miktar talep etmektedir. D&P Parfüm kar marjı %50’dir.

DP parfüm bayilik iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

 1. Telefon Numarası: 0 212 251 39 16
 2. Site Adresi: dpperfumum. com
 3. Mail Adresi: istanbul@dpperfumum. com.tr

D&P Parfüm Fiyatları

 • D&P Perfumum E8 Kadın Parfüm Edp 50 ml 120
 • D&P Perfumum N5 Kadın Parfüm Edp 50 ml 120 TL +1 FİYAT
 • D&P Perfumum Özel Serisi M5 Firedance Unisex Edp 55ml 450 TL +1 fiyat
 • D&P Perfumum Özel Serisi U-t6 Golden Joy Unisex Edp 55ml 450 TL +1 fiyat
 • D&P Perfumum Kadın Özel Serisi C36 Golden Arc Edp 55ml 450 TL +1 fiyat için tıklayınız.
 • Diğer markalar Royal Açık Parfüm bayiliği başvuruları için tıklayınız.
 • Romeron parfüme bayilik başvuruları için tıklayınız.

Açık Parfüm Bayiliği Kazancı Ne Kadar?

Parfüm bayiliklerin kazancı ve kar marjı %100 oranına kadar çıkabilmektedir. 50 cc’lik bir açık parfüm günümüzde 50 lira 100 lira arasında miktarlarda satılmaktadır.

Parfüm bayilerinde oda kokuları, araç kokuları ve deodorantlarda satılacağı için parfüm alan bir kişinin tercih etmesi kazancınızı artıracaktır. Zaman içinde kampanyalar yaparak maliyetinizi biraz artırmak sizin elinizde örneğin; Alacağınız ikinci parfümün yarı fiyatına olduğunu söyleyerek müşterilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Bu sayede bayiliklerden elde edeceğiniz gelir oldukça artacak ve sürekli orijinal parfüm alıp kullanmaya gücü yetmeyen kişilerin tercihleri ​​arasında yer alabilirsiniz. Bayilik alabileceğiniz firmaların bayilik ücretlerini, iletişim bilgilerini ve kar oranlarını inceleyelim.

Devi Luis Bien Parfüm Bayiliği Veriyor mu?

Dünyaca ünlü dermo kozmetik Giant Luis Bien, kendini geliştirmek isteyen herkese bayilikler veriyor. Anahtar teslim fırsatı ile iş modeli fırsatından yararlanmak ve şık mağaza, küçük M2, düşük kira ile yüksek kazanç elde etmek için hemen bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. AVM standına 120.000 TL Mağaza konseptinde 100.000 TL’ye ilk ürünlerle anahtar teslimi fırsatlar var.

Royel Platinum Parfüm Bayiliği

Girişimci ve işletme sahibi olmanın faydaları arasında yer alan bayilik işinizi artıracak karta sahip olacak bir firmadır. Bayilik sisteminin faydalarından bahsedecek olursak, marka değeri yaratmak için çaba sarf etmenize gerek kalmayacak. Bunun nedeni, halihazırda kurulmuş bir marka değerinin temsilcisi konumunda olmanızdır. Bayiliklerde kendi müşterinizi yaratmanıza gerek kalmadan zaten müşterisi olan bir iş fikri olduğu için yeterli sermayeye sahip olmanız yeterli olacaktır.

Açık parfüm bayiliği günümüzde giderek yaygınlaştığı için açık parfüm kullanım oranı değerlendirildiğinde giderek artan bir değer olduğu söylenebilir. Bu artışın bir diğer nedeni de orijinal parfümlerin maliyeti ve açık parfümlerin ekonomik uygunluğudur. Royel Platinum parfüm imtiyazı için sermaye oranının ortalaması olarak herhangi bir rakam verilmemiştir. Firma ile iletişime geçerek bayilik ücretleri ve koşulları ile ilgili tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Romeron Parfüm Bayiliği Veriyor mu?

Romeron bayiliğinin ilk şartı, bayilik almak isteyen girişimcilerden en az 25 bin liralık bir ürün almalarının talep edilmesidir. Romerion parfüm 2004 yılında açık parfüm sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren perakende sektöründe faaliyet göstermek amacıyla açık parfüm bayilikleri vermeye başlamıştır.

Bayilik veren firmalar arasında günümüzde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Bayilik almak için Türkiye dışında bayilikleri bulunan ve bayilik vermeye devam eden firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Romron parfüm bayilik şartları aşağıdaki gibidir:

 • Temiz bir ticari sicile sahip olmak gerekmektedir.
 • Müşteri memnuniyeti odaklı olmak gerekiyor.
 • Tüm zamanlı iş fikri ve işe kendini vererek satış odaklı olmak gerekiyor.
 • Romeron parfüm için yatırım bütçesine sahip olmak aranan şartlar arasındadır.

Eyfel Parfüm Franchise Bedeli Ne Kadardır?

Bu işletmeyi kurabilmek için 100.000 TL ile 150.000 TL arasında bir sermaye sahibi olmalısınız. Ancak, bulunduğunuz dükkanın büyüklüğüne göre maliyet oranları değişiklik gösterebilir. Firmanın bayilerinden isteyeceği eyfel parfüm bayilik bedeli ise 100.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. İsim hakkı ile işletmenin dekorasyonu ve açılışında kullanılacak sermayenizin olması sizin için faydalı olacaktır.

Daha sonra vatandaşlara kendinizi tanıtmak için yapacağınız reklamlara dağıtacağınız broşürlere insanlar sizi tanıyana kadar bir miktar para harcamanız gerekecek. Tanındıkça ve müşteri sayınızı artırdıkça kazanmaya başlayabilirsiniz. Eiffel parfüm kar oranı %35-45 arasındadır. Bayilik iletişim için resmi web sitesinden başvurabilirsiniz.

Loris Parfüm Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Parfüm bayiliği almak için Loriside’ı tercih edebilirsiniz. Loris parfüm bayilik ücreti olarak 10 bin lira ile 20 bin lira arasında bir ücret talep ediyor. Açacağınız mağazanın bulunduğu alan, nüfus yoğunluğunun ve satış kapasitesinin yüksek olduğu bir yerde bulunuyor. Yaya trafiği olarak en çok tercih edilen caddede veya müşterisi yüksek bir AVM’de olmak karlı bir işletme için önemli ilkelerden biridir.

Ciddi pazarlama araştırmaları sonucunda güncellenen mağaza konseptine sahip mağaza lokasyon seçiminin ardından görseller ve formatlar hakkında merkezi satış destek ekibine bilgi verilir. Verilen konsepte göre açılacak mağaza düzenlenir ve gerekli dekorasyon masrafları bayi tarafından karşılanır. Maliyet oranları açılacak dükkanın büyüklüğüne göre değişecektir. Bayilere verdiği destek ile her zaman bayilerinin yanında olduğunu kanıtlayarak dikkat çeken bayilikler arasında yer almaktadır.

Bargello Franchısıng Ücreti Ne Kadar?

Bargello, parfümlerinde kullandığı esanslar ve kalıcı kokularıyla herkesin dikkatini çekmeyi başarmış bir firmadır. Parfüm, kolonya, vücut spreyi, araç ve ortam kokuları gibi ürünleri başarı ile üretip kullanıcıya sunmaktadır. Bayilik alarak girişimciliğe adım atmak istiyorsanız 200.000 TL ile 250.000 TL arasında bir sermayeye sahip olmanız gerekmektedir.

Bargello’da yapılan yatırımların bir yıl içinde girişimcileri geri getirdiği biliniyor. Bargello, bayilik yapacağı kişilerde geçmiş bir ticaret geçmişi arar ve deneyime önem verir.

Sansiro Parfüm Bayilik Ücreti Ne Kadardır?

Kozmetik ve kişiler bakım ürünleri üreten Sansiro bayiliklerinden bazı kriterleri beklemektedir. Bayilik ücretleri ve şartları hakkında detayları firma ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. İletişime geçmek için resmi sitesinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Başvurunuzu yaptıktan sonra en kısa sürede size dönüş yapacak ve bayilik ile ilgili tüm bilgileri paylaşacaktır.

Paristore Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? 2023 Güncel Yöntem

Bayiliği alınacak olan paristore için açılacak mağazanın işlek caddeler ya yay akışının çok olduğu bölgelerde olmasına önem verilir.

Mağaza minimum m2 büyüklüğünde olmalı ve mağazanın iç dekorasyonu ve dışı konsepte uygun olmalıdır. Son olarak firma bayilerinden sadece kendi markasına ait ürünleri parfüm olarak satmalarını talep etmektedir. Bayilik ücretleri ve franchising ücretleri için firma ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Paristore iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:

 • Mail: paristoreperfumes@hotmail.com
 • Face: facebook.com/paristore.perfume
 • GSM: 0544 629 0267
 • İş: 0262 412 2526

İxora Parfüm Bayiliği Veriyor mu?

Açacağınız işletmeye sıfırdan bir isim vermek yerine mevcut isimlerden franchise almak her zaman daha mantıklı olacaktır. Tanınmış markalardan biri olan ixora bayiliği, müşterisine hazır ürünler sunmaktadır. Bayi olmak için bayilik başvuru formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adını daha çok büyükşehirlerde duyurmaya çalışan firma, bayilik anlaşması sonrasında açacağınız mağazanın büyüklüğüne müdahale etmemektedir.

Bayiliğini almak istediğiniz firmalar ile iletişime geçerek gerekli şartlar ile net Franchısıng ücretleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

DP Parfüm Nerenin Malı?

DP yüzde yüz Türk sermayeli bir şirkettir. Ayrıca, D&P yurt içi yatırımları yanında ihracata da büyük önem vermektedir

Parfüm İşinde Para Var Mı?

Son zamanlarda Orijinal parfüm fiyatlarının artması nedeniyle günümüzde açık parfümler daha çok tercih edilmektedir. Özellikle dar gelirli vatandaşların ilgisini çeken açık parfümler, 20 TL’den başlayan ve 50 TL’ye kadar satış yapan açık parfümler yeni bir iş piyasasının açılmasına neden olacak gibi görünüyor. Parfüm işinde para var çünkü açık parfümler orijinalleri gibi kalıcı bir koku bıraktığı için her kesime hitap ediyor.

Açık Parfüm Satışları Yüksek mi?

Çok beğenilen ve beğeniyle kullanılan bir parfümü kullanmak ve orijinalini almak zaman içinde mümkün olmayabilir. Bu arada uzun süredir hayatımızda olan dolgulu ve açık parfümler devreye giriyor. Orjinal bir parfüm alırsanız tabi ki zamanla kullanım süresi dolacağı için sürekli aynı kokuyu kullanmak isteyenler aynı koku için parfüm bayilerine yöneleceklerdir. Çünkü şeffaf parfümler ithal bir ürüne göre neredeyse %75 daha ucuzdur. Açık Parfüm Satışları bu nedenle oldukça yüksektir.

Açık Parfüm Bayiliği Alarak Ne Kadar Kar Elde Edilir?

Açık parfüm bayiliği alarak ürün başına %100 kar etme olanağınız bulunmaktadır. Bu sebeple açık parfüm işinde para var mı sorusunu yöneltenler için bu sektörün oldukça karlı olduğunu söyleyebiliriz. Cafe, pastane ve restoran gibi buluşma noktalarının bulunduğu ve sosyal anlamda yoğun olan yerlerde kozmetik mağazası açmak için bayilik almalısınız. Böylelikle para kazanabilirsiniz. Bayilik alabilmek için yüklü bir sermayeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Loris Bayilik Veriyor mu?

Bay ve bayanlar için 400 çeşit parfüm çeşidi bulunan Loris parfüm, franchise almak isteyenler için uygun fırsatlar sunuyor. Loris, bayilerine sadece parfüm değil, iş ortaklarına da farklı kozmetik ürünler tedarik etmektedir.

Parfümeri Açmak İçin Ne Kadar Sermaye Gerekli?

Parfümeri açmak için 40.000 TL ile 400 bin TL arasında bir sermaye gerekmektedir.

Parfüm Bayiliklerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Parfüm bayiliği aldığınızda açacağınız dükkanda kokular her zaman ön plandadır, işletmenizin dekoru farklı, akılda kalıcı ve güzel kokulu olmalıdır. Satışlarınızın yüksek olmasını istiyorsanız, dükkandan geçen herkese hitap eden kokular olmalı. İnsanların hayatlarının her alanında dikkat ettikleri en önemli şey kokusu yani parfümü olduğu için parfümün kokusu kadar şişesine de dikkat edilir.
Bu nedenle şişlere, paketlemeye hatta paketlere bile dikkat etmelisiniz. Bu hususlara dikkat edilerek, merkezi alanda, kalabalık ve işlek bir caddede açılacak olan parfümeri her zaman daha fazla kazandıracaktır.
Unutma.. Her şey unutulur ama kişiye yakışan koku unutulmaz

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.