Devlet Destekli

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL. Fiyat Teklifi

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL. Fiyat Teklifi

Saçınız 10.000 Tl. eder mi? Neden etmesin, eğer doğal ve hatasız ise bu parayı verebilecek kuaför bulabilirsiniz. Kısa saç kullanmayı seviyorsanız ve saçlarınız uzadıysa bu fikir tam size göre. Saçlarınız sağlıklı ve istenilen uzunluğa sahipse saç satmak sizin için bir gelir kapısı olabilir. Sizde saçlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Saç almak isteyenler muhtemelen işlem görmemiş saçlar tercih ederler. Bu yüzden saçınızı boyamamalı ve kimyasallardan uzak durmalısınız. Saçlarınız sağlıklı olmalıdır. Tabi kuaförlerin ve güzellik merkezleri de her saçı satın almazlar. Bu yüzden saçlarınızın belli şartlara sahip olması gerekmektedir. Bunu bir ticari faaliyet haline getiren birçok kuaför ve perukçu bulunmaktadır. Bu içeriğimizde, İstanbul, Ankara, İzmir gibi yerlerde ki kuaför fiyatları, perukçuların ilanları ve saçımı satmak istiyorum diyenler için yararlı bilgiler yer alıyor.

saçımı-satmak-istiyorum

Saçınızı satarak ek gelir gelir elde etmeniz mümkün.

Satmak İstediğiniz Saçın Sahip Olması Gereken Özellikler

 1. Saçlarınızı belirli bir süre uzatmalı ve boya gibi kimyasallardan uzak tutmalısınız. İşlem görmüş saç tercih sebebi olmamaktadır.
 2. Sigara ve uyuşturucu kullanmak saç sağlığınızı olumsuz etkiler. Saçlarınızın sağlıklı olması için bu tarz zararlı maddeler kullanmaktan kaçının.
 3. Saçınızı almak istediklerinde istenilen uzunluk 45-65 cm olmaktadır. Bu yüzden saçlarınızı uzatmanız ve bu sırada yıpranmaması ve kırılmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 4. Alışılmamış ve herkeste olmayan doğan renkler her zaman için değerli olmuştur. Bu nedenle farklı bir saç rengine sahipseniz kazanacağınız ücret de yüksek olacaktır. Açık renk saçlar daha çok para eder.
 5. Saçlarınızın uçları kırık olmamalıdır.
 6. Eğer İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler ile anlaşabilirsiniz.

Saçımı Ne Kadara Satabilirim?

Saçınızı satacağınız fiyat yukarıda saydığımız kriterlere göre değişecektir. Eğer istenilen kriterlere uygun bir saçınız varsa 300 TL – 1000 TL arasında size bir fiyat sunacaklardır. Ayrıca bazı kuaförler kilogram başına 1.000 TL. – 1.500 TL.‘ye varan ücretler ödemektedirler. Eğer açık renkli bir saça sahipseniz nadir bulunan renklere daha çok para ödendiğinden kazancınız daha fazla olacaktır. Fakat siyah saç herkeste bulunduğu için kazancınız daha az olacaktır.

saç-satmak

nadir bulunan renkler siyah renklere göre daha fazla para eder.

Saç Sağlığı İçin Neler Yapılmalıdır?

Bazı saçlar çok güçsüzken bazıları da zamanla yanlış uygulamalardan zarar görerek sağlıksız bir hal alıyor. Bunun için bazı ip uçlarını sizlerle paylaşacağız. Şayet bu ip uçlarından faydalanırsanız saçlarınızı sattığınızda daha yüksek meblağlar kazanmanız mümkün olacaktır. Hareketsiz yaşam, sigara, alkol, stres, uykusuzluk ve ruhsal problemler siz farkında olmasanız da  saç sağlığınızı olumsuz etkilemektedir. Saç kökleriniz zarar görür ve dökülmeler meydana gelebilir. Öncelikle saç kremi vb. türlü türlü kimyasal kullanmadan önce yaşadığımız hayatı sorgulamamız gerekmektedir. Çok sıcak ve çok soğuğa maruz kalındığında da saçlarınız olumsuz etkilenmektedir. Bu yüzden saçları aşırı ısı ya da soğuğa maruz bırakmamak gerekmektedir. Uzun süre fön makinası tutmak ya da saç düzleştiricisi kullanmak da saçları kırmakta saç uçlarının kötü görünmesine sebep olmaktadır.

saç-taramak

Saçlarınızı nazik bir şekilde taramalısınız.

Saçlarınızı tararken çok dişli taraklardan uzak durmanız gerekiyor. Saç kırılmalarını önlemek için saçlarınızı naif bir şekilde taramalı hatta tararken saç kremi kullanmalısınız. Uzmanlara göre ise saçları ıslakken taramak çok zararlıdır. Bu nedenle kuru saçların elektriklenmesini önlemek için sizde tahta taraklar kullanmalısınız. Tahta tarak saçlarınızın elektriklenip kabarmasını önleyecektir. Saçları ile sürekli oynayan biriyseniz bu durum saç sağlığınızı hiç ummadığınız bir yönden etkilemektedir. Saçlarınızı büktüğünüzde sürekli olarak saç kökleriniz uyarılmaktadır ve saçlarda yoğun bir şekilde yağlanma meydana  gelmektedir. Saçlarım çok çabuk yağlanıyor diyen biriyseniz sürekli olarak saçlarınızla oynamaya son vermelisiniz. Çünkü bu olay uzun vadede saçlarınızın dökülmesine sebebiyet verecektir. Saç uçlarınızı belli aralıklarla kestirmeniz size fayda sağlayacaktır. Kırıkların gitmesi saçlarınıza daha sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır.

Güncel Saç Alım Fiyat Listeleri isimli içeriğimiz de perukçuların ve kuaförlerin saçları rengine, bakım durumuna ve uzunluğuna göre belirledikleri fiyatları inceleyebilirsiniz. En ucuz ve en yüksek fiyat arasından dilediğiniz firmayı tercih edebilirsiniz.

Saç maşası ve saç spreyi gibi ürünler saçlarınızın kuruyarak çok çabuk kırılmasına neden olur. Eğer saçlarınızı kurutmanız gerekiyorsa da fön makinası ile kurutmanız yararınıza olmayacaktır. Bu yüzden saçlarınızı havlu ile kurutun. Saçlarınızı günde iki defadan fazla taramayın ve bu işlemi alışkanlık haline getirmeyin. Saç sağlığınız için kaliteli taraklar kullanın. Biberiye, sedir ağacı yağı gibi yağlar saçınızın nem kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorsanız badem yağı kullanmak da yararınıza olacaktır.

saç satmak

Saçlarınızın sağlıklı olması fiyatta en önemli etkendir.

Saçlarımı Nereye ve Nasıl Satabilirim?

Günümüzde doğal lafını çok fazla duyuyoruz. Artık saçına çıt çıt taktıranlar bile doğal olsun diyerek kuaförlere tonlarca para döküyorlar. Öncelikle saçınızı satmaya karar verdiyseniz size yakın kuaförlerle bizzat görüşerek pazarlık yapabilirsiniz. Şayet çevrenizde saç alımı yapan kuaför yok ise internet üzerinden saç almayı talep eden kuaförlerle iletişime geçebilirsiniz. Onlara mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Mail’de saçlarınızın doğal olduğunu, boyutunu yazıp bu bilgileri onlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın fotoğraflarını çekip gönderebilirsiniz. Bu bir pazarlama tekniği olduğu için iletişim bilgilerinizi açık şekilde ifade etmelisiniz. Bilgileri doğru olarak ifade etmelisiniz. Bu işten kuaförler yüksek miktarlarda gelir elde etmektedir. Onlar kazanırken sizin de kazanmanız mümkün olmaktadır.  Kuaförlük okullarında da gerçek saça ihtiyaç duyulur. Hatta bazı fırçaların yapımında bile gerçek saç kullanılabilir. Bu nedenle diğer kişilerin henüz keşfetmediği sektörlerle yapacağınız anlaşmalar sizin için karlı olabilir. Çünkü saçınıza talip olacak kişiler yalnızca perukçular değildir. Size yüksek ücretler talep eden kişiler muhtemelen dolandırıcıdır. Bu nedenle itibar etmemenizde yarar var. Tek bir yere bağlı kalmadan diğer kuaförlerle görüşerek size en cazip gelen ücreti talep eden kuaför ile anlaşabilirsiniz. Çünkü saç hemen uzayan bir şey değildir, çok uzama süreleri kişiden kişiye göre değişmektedir. İstenilen uzunluğa ulaşmanız aylar hatta yıllar sürmektedir.

Size sunulan fiyat cazip gelmediyse piyasada internet üzerinden saç satışı yapan yerler mevcuttur. Hatta ünlü alışveriş sitelerinde bile satış yapılması mümkündür.

n11-çıt-çıt

sizde bu tarz siteleri inceleyebilir saç piyasasını öğrenebilirsiniz.

N11.com’daki satılık çıt çıt saç modellerine ulaşmak için tıklayınız. Bu sayede piyasayı da öğrenmiş olursunuz. 10.000 Tl. fiyata satılan ve alıcı bulan saçları görebilirsiniz.

gittigidiyor.com’daki kahkül, postiş, çıt çıt satışlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kahkül, postiş, çıt çıtın yanı sıra yarım ay şeklinde saçlar da mecvuttur. Hepsiburada.com’daki fiyatları öğrenmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Sizde saçlarınızı satmak istiyorsanız internet üzerinden ilan veren perukçularla görüşebilir, ek gelir oluşturabilirsiniz. Ancak saçlarınızın belirtilen şartlara uygun olmasına özen gösterin. Boyutları kısa bularak kuaförler saçlarınızı geri de gönderebilirler. Bu amaçla bırakın saçlarınızı onlar kessin. Onlar tahlil etsin. Size ise yalnızca fiyat belirleme kısmı kalsın. Ancak ucuz fiyatlar sunan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

] }Yorumlar
 1. blank kubilay dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum erkeğim, saçım 30 santim mümkün mü?

 2. blank Karamel Peruk dedi ki:

  Saç satışı talepleriniz için bizimle hotmail iletişime geçebilirsiniz ( leslietresses ) eposta adresimiz.

 3. blank crn dedi ki:

  sacımı satmak ıstıyorum belımın altında kut kestırecegım fıyatı neolur

 4. blank Eylül dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum boyasız kırıksız

 5. blank Ercan dedi ki:

  Sac satmak isteyenler ulasabilir..instagram :

  1. blank Serap dedi ki:

   Satmak istiyorum

   1. blank Ercan Durgut dedi ki:

    05062637502 longhair ulasabilirsiniz..

 6. blank Sevda dedi ki:

  Boyasız kahve rengi 60 cm kaynak saç satmak istiyorum istanbul

 7. blank Yasir dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum, 55cm civarı , dalgalı ve ince erkek saçı ([email protected])

 8. blank Srhad dedi ki:

  Elimde 60 70 cm ham saç var siyah ve doğal beyazlar var hiç boya yapılmadı

 9. blank Kübra dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum. Omuz hizasında kesildiği takdirde 65-70 cm civarında uzunluğu bulunmaktadır. Boya, perma vs. kimyasal uygulanmamıştır. Doğal rengi kestanedir.

 10. blank Münevver dedi ki:

  Örülü santim 75 saçlarım var hiç işlem görmemiş dogal

  1. blank arda dedi ki:

   mrb.münevver sacların resmini watshapa atarmısın 0551

   1. blank Zeynep dedi ki:

    Merhaba acaba siz aliyonuz mu

 11. blank Serap Demir dedi ki:

  Saçmi satmak istiyorum 60cm uzunluğunda hafif dalgalı ve kicircik oluyor doğal kendinden gür ve sağlikli saçım var ama boya var saçımda her zaman bakım yaparim satmak istiyorum ilgilenen olursa geri dönüş yapabilir

 12. blank sümeyye dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum pırasa saç karamel rengi alır mısınız istanbulda yaşıyorum

 13. blank Beste dedi ki:

  Merhaba sacimi satmak
  istiyorum örülü halde 45 cm

 14. blank Nesliye dedi ki:

  Ferza hanım benim saçım kahverengi 50-55 cm geri dönerseniz sevinirim

 15. blank Kmr dedi ki:

  Merhaba saçım örülü 50cm hiç boya kullanmadım ilgilenir misiniz