Devlet Destekli

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL. Fiyat Teklifi

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL. Fiyat Teklifi

Saçınız 10.000 Tl. eder mi? Neden etmesin, eğer doğal ve hatasız ise bu parayı verebilecek kuaför bulabilirsiniz. Kısa saç kullanmayı seviyorsanız ve saçlarınız uzadıysa bu fikir tam size göre. Saçlarınız sağlıklı ve istenilen uzunluğa sahipse saç satmak sizin için bir gelir kapısı olabilir. Sizde saçlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Saç almak isteyenler muhtemelen işlem görmemiş saçlar tercih ederler. Bu yüzden saçınızı boyamamalı ve kimyasallardan uzak durmalısınız. Saçlarınız sağlıklı olmalıdır. Tabi kuaförlerin ve güzellik merkezleri de her saçı satın almazlar. Bu yüzden saçlarınızın belli şartlara sahip olması gerekmektedir. Bunu bir ticari faaliyet haline getiren birçok kuaför ve perukçu bulunmaktadır. Bu içeriğimizde, İstanbul, Ankara, İzmir gibi yerlerde ki kuaför fiyatları, perukçuların ilanları ve saçımı satmak istiyorum diyenler için yararlı bilgiler yer alıyor.

saçımı-satmak-istiyorum

Saçınızı satarak ek gelir gelir elde etmeniz mümkün.

Satmak İstediğiniz Saçın Sahip Olması Gereken Özellikler

 1. Saçlarınızı belirli bir süre uzatmalı ve boya gibi kimyasallardan uzak tutmalısınız. İşlem görmüş saç tercih sebebi olmamaktadır.
 2. Sigara ve uyuşturucu kullanmak saç sağlığınızı olumsuz etkiler. Saçlarınızın sağlıklı olması için bu tarz zararlı maddeler kullanmaktan kaçının.
 3. Saçınızı almak istediklerinde istenilen uzunluk 45-65 cm olmaktadır. Bu yüzden saçlarınızı uzatmanız ve bu sırada yıpranmaması ve kırılmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 4. Alışılmamış ve herkeste olmayan doğan renkler her zaman için değerli olmuştur. Bu nedenle farklı bir saç rengine sahipseniz kazanacağınız ücret de yüksek olacaktır. Açık renk saçlar daha çok para eder.
 5. Saçlarınızın uçları kırık olmamalıdır.
 6. Eğer İstanbul Anadolu veya Avrupa yakasında ikamet ediyorsanız, İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler ile anlaşabilirsiniz.

Saçımı Ne Kadara Satabilirim?

Saçınızı satacağınız fiyat yukarıda saydığımız kriterlere göre değişecektir. Eğer istenilen kriterlere uygun bir saçınız varsa 300 TL – 1000 TL arasında size bir fiyat sunacaklardır. Ayrıca bazı kuaförler kilogram başına 1.000 TL. – 1.500 TL.‘ye varan ücretler ödemektedirler. Eğer açık renkli bir saça sahipseniz nadir bulunan renklere daha çok para ödendiğinden kazancınız daha fazla olacaktır. Fakat siyah saç herkeste bulunduğu için kazancınız daha az olacaktır.

saç-satmak

nadir bulunan renkler siyah renklere göre daha fazla para eder.

Saç Sağlığı İçin Neler Yapılmalıdır?

Bazı saçlar çok güçsüzken bazıları da zamanla yanlış uygulamalardan zarar görerek sağlıksız bir hal alıyor. Bunun için bazı ip uçlarını sizlerle paylaşacağız. Şayet bu ip uçlarından faydalanırsanız saçlarınızı sattığınızda daha yüksek meblağlar kazanmanız mümkün olacaktır. Hareketsiz yaşam, sigara, alkol, stres, uykusuzluk ve ruhsal problemler siz farkında olmasanız da  saç sağlığınızı olumsuz etkilemektedir. Saç kökleriniz zarar görür ve dökülmeler meydana gelebilir. Öncelikle saç kremi vb. türlü türlü kimyasal kullanmadan önce yaşadığımız hayatı sorgulamamız gerekmektedir. Çok sıcak ve çok soğuğa maruz kalındığında da saçlarınız olumsuz etkilenmektedir. Bu yüzden saçları aşırı ısı ya da soğuğa maruz bırakmamak gerekmektedir. Uzun süre fön makinası tutmak ya da saç düzleştiricisi kullanmak da saçları kırmakta saç uçlarının kötü görünmesine sebep olmaktadır.

saç-taramak

Saçlarınızı nazik bir şekilde taramalısınız.

Saçlarınızı tararken çok dişli taraklardan uzak durmanız gerekiyor. Saç kırılmalarını önlemek için saçlarınızı naif bir şekilde taramalı hatta tararken saç kremi kullanmalısınız. Uzmanlara göre ise saçları ıslakken taramak çok zararlıdır. Bu nedenle kuru saçların elektriklenmesini önlemek için sizde tahta taraklar kullanmalısınız. Tahta tarak saçlarınızın elektriklenip kabarmasını önleyecektir. Saçları ile sürekli oynayan biriyseniz bu durum saç sağlığınızı hiç ummadığınız bir yönden etkilemektedir. Saçlarınızı büktüğünüzde sürekli olarak saç kökleriniz uyarılmaktadır ve saçlarda yoğun bir şekilde yağlanma meydana  gelmektedir. Saçlarım çok çabuk yağlanıyor diyen biriyseniz sürekli olarak saçlarınızla oynamaya son vermelisiniz. Çünkü bu olay uzun vadede saçlarınızın dökülmesine sebebiyet verecektir. Saç uçlarınızı belli aralıklarla kestirmeniz size fayda sağlayacaktır. Kırıkların gitmesi saçlarınıza daha sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır.

Güncel Saç Alım Fiyat Listeleri isimli içeriğimiz de perukçuların ve kuaförlerin saçları rengine, bakım durumuna ve uzunluğuna göre belirledikleri fiyatları inceleyebilirsiniz. En ucuz ve en yüksek fiyat arasından dilediğiniz firmayı tercih edebilirsiniz.

Saç maşası ve saç spreyi gibi ürünler saçlarınızın kuruyarak çok çabuk kırılmasına neden olur. Eğer saçlarınızı kurutmanız gerekiyorsa da fön makinası ile kurutmanız yararınıza olmayacaktır. Bu yüzden saçlarınızı havlu ile kurutun. Saçlarınızı günde iki defadan fazla taramayın ve bu işlemi alışkanlık haline getirmeyin. Saç sağlığınız için kaliteli taraklar kullanın. Biberiye, sedir ağacı yağı gibi yağlar saçınızın nem kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorsanız badem yağı kullanmak da yararınıza olacaktır.

saç satmak

Saçlarınızın sağlıklı olması fiyatta en önemli etkendir.

Saçlarımı Nereye ve Nasıl Satabilirim?

Günümüzde doğal lafını çok fazla duyuyoruz. Artık saçına çıt çıt taktıranlar bile doğal olsun diyerek kuaförlere tonlarca para döküyorlar. Öncelikle saçınızı satmaya karar verdiyseniz size yakın kuaförlerle bizzat görüşerek pazarlık yapabilirsiniz. Şayet çevrenizde saç alımı yapan kuaför yok ise internet üzerinden saç almayı talep eden kuaförlerle iletişime geçebilirsiniz. Onlara mail yolu ile ulaşabilirsiniz. Mail’de saçlarınızın doğal olduğunu, boyutunu yazıp bu bilgileri onlarla paylaşabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın fotoğraflarını çekip gönderebilirsiniz. Bu bir pazarlama tekniği olduğu için iletişim bilgilerinizi açık şekilde ifade etmelisiniz. Bilgileri doğru olarak ifade etmelisiniz. Bu işten kuaförler yüksek miktarlarda gelir elde etmektedir. Onlar kazanırken sizin de kazanmanız mümkün olmaktadır.  Kuaförlük okullarında da gerçek saça ihtiyaç duyulur. Hatta bazı fırçaların yapımında bile gerçek saç kullanılabilir. Bu nedenle diğer kişilerin henüz keşfetmediği sektörlerle yapacağınız anlaşmalar sizin için karlı olabilir. Çünkü saçınıza talip olacak kişiler yalnızca perukçular değildir. Size yüksek ücretler talep eden kişiler muhtemelen dolandırıcıdır. Bu nedenle itibar etmemenizde yarar var. Tek bir yere bağlı kalmadan diğer kuaförlerle görüşerek size en cazip gelen ücreti talep eden kuaför ile anlaşabilirsiniz. Çünkü saç hemen uzayan bir şey değildir, çok uzama süreleri kişiden kişiye göre değişmektedir. İstenilen uzunluğa ulaşmanız aylar hatta yıllar sürmektedir.

Size sunulan fiyat cazip gelmediyse piyasada internet üzerinden saç satışı yapan yerler mevcuttur. Hatta ünlü alışveriş sitelerinde bile satış yapılması mümkündür.

n11-çıt-çıt

sizde bu tarz siteleri inceleyebilir saç piyasasını öğrenebilirsiniz.

N11.com’daki satılık çıt çıt saç modellerine ulaşmak için tıklayınız. Bu sayede piyasayı da öğrenmiş olursunuz. 10.000 Tl. fiyata satılan ve alıcı bulan saçları görebilirsiniz.

gittigidiyor.com’daki kahkül, postiş, çıt çıt satışlarına ulaşmak için tıklayınız.

Kahkül, postiş, çıt çıtın yanı sıra yarım ay şeklinde saçlar da mecvuttur. Hepsiburada.com’daki fiyatları öğrenmek için linke tıklamanız yeterlidir.

Sizde saçlarınızı satmak istiyorsanız internet üzerinden ilan veren perukçularla görüşebilir, ek gelir oluşturabilirsiniz. Ancak saçlarınızın belirtilen şartlara uygun olmasına özen gösterin. Boyutları kısa bularak kuaförler saçlarınızı geri de gönderebilirler. Bu amaçla bırakın saçlarınızı onlar kessin. Onlar tahlil etsin. Size ise yalnızca fiyat belirleme kısmı kalsın. Ancak ucuz fiyatlar sunan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Etiketler:

Yorumlar
 1. Saçimi satmak istiyom dedi ki:

  Bende saçimi satmak istiyorum gur ve kahverengi saçim çok üzün değil normal uzunlukta

 2. sac satimi dedi ki:

  saçlarımı satmak istiyorum .50 cm hiç işlem görmemiş ve kalın kırık yok

  1. Saç alımı hakkında dedi ki:

   Merhaba,
   İstanbul ve çevresi 15- 50 cm arasında saçlarınız değerinde alınır. Kuaförlerimiz adresinizde istediğiniz modelde saç kesminizi ücretsiz yapacaktır.

 3. saç alımı dedi ki:

  Merhaba,
  Kuaför eğitim mankeni üretimi yapmaktayız , manken başları için 20-40 cm arası her boyda
  Naturel kesilmemiş saçlarınıza ücretsiz kesim (istanbul içi sadece) ve değerinde ödeme yapılır.
  İletişim için saçınızı boyunu gösterir bir resimle iletişim bilginizi gönderebilirsiniz.

 4. Sac satimi dedi ki:

  Saclarimi satmak istiyorum kalin 60.sm

 5. Saçımı satmak istiyorum dedi ki:

  40 cm sacim hic kırık yok siyah ve boyasız

 6. Saçımı satmak istiyorum dedi ki:

  Benim saçlarımda enseme döküldü berüklük saç kestirmekten ziyade işe yarasın saçımı satmak istiyorum bayan degilim cünet arkının 70 yıllarının saç modeli daha uzun almak isteyen arasın

 7. saç satımı dedi ki:

  saçımı 65 cm kesebilirim kumral kalın hacimili saç kuurutma makinesi bile değmemiş saç en az kaça satabilirim

 8. Saç dedi ki:

  Merhabalar kızım saçlarını satmak istiyor saçı siyah ve düzdür ince tellidir çok gür saçlari var hiç ișlem görmemiș 50 cm dir ilgilenirseniz dönüș yapabilirsiniz

 9. Saç dedi ki:

  Merhabalar kızım saçlarını satmak istiyor saçı siyah ve düzdür hiç ișlem görmemiș 50 cm dir ilgilenirseniz dönüș yapabilirsiniz

 10. Eylül özkücükler dedi ki:

  Merhaba dogal acik kumral hic islem gormemis uclari bebeklik saci 60cm ilgilenirseniz

 11. Saç alımı dedi ki:

  Saçlarınız değerinde alınır sadece whatsapp

  1. Saç satımı dedi ki:

   Kızım saçlarını kestirecek ve satmak istiyor.Siyah saç 45 cm.Hiç işlem görmedi.Hafif dalgalı.

  2. SAÇ SATIMI dedi ki:

   merhaba ben micro kaynaklarımı satmak istorum daha üç gün oldu ama ben alışamadım alacak olan var mı acaba hiç kırık vs yok

  3. Saç satımı dedi ki:

   Aşırı uzun saçım var gri platin satmak istiyorum kestirip

 12. Saç satımı dedi ki:

  Merhaba. Kızımın saçları çok gür ve uzun. Siyah renkte kalın telli fön çekmiş gibi dümdüzdür. Ilgilenen olursa mesaj atabilir

  1. Saç alimi dedi ki:

   saçların resimleriyle birlikte ne kadar kesilecegini msj atın görüşelim

   1. Saç foto dedi ki:

    Merhaba. Mail adresinize foto atabilirim.

   2. Saç dedi ki:

    Nasıl ulaşabilirim size

 13. Sac dedi ki:

  Saclarim satmak istiyorum kırıksız 50.60 cm civarinda hic boya yapilmamis

 14. Saç Alım dedi ki:

  Sac aliyorum. Kalin kiriksiz uzun en az 70 cm

  1. Saç dedi ki:

   Kalın telli kırıksız 75 cm boyasız hiç fön maşa düzleştiri görmemiş saç var ilgilenir misiniz

  2. Sac alım dedi ki:

   Tabi iletisimme nasil gecebiliriz?

 15. saç satımı dedi ki:

  saçlarımı satmak istiyorum boyasız kırıksız kumral ÖRGÜLÜ 50cm ilgilenirseniz görüşelim

 16. tugce birci dedi ki:

  sacimi satmak istiyorum 60cm

 17. Sac alma dedi ki:

  Sac aliyoruz. 50 cm ustu kiriksiz boyasiz.

  1. saç satımı dedi ki:

   65 cm kumral kalın

 18. Saç dedi ki:

  Merhaba saçlarım boyasız kırıksiz bakımlı kumral ölçüsü 55 ila 70 cm arası satmak istiyorum ilgilenirseniz görüşelim iletişim numarası verirseniz

 19. saç satımı dedi ki:

  Saçım bir metre almak isteyen adresine mesaj atabilir

 20. saç satımı dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum 553 narayı tam olarak alabilirim miyim