Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL Fiyat Teklifi

Saçımı satmak istiyorum diye düşünüyorsanız, satın alan yerlerin aradığı kriterler ile birlikte saç sağlığınızı arttıracak ipuçlarından bahsedeceğiz. Gür, uzun, kırıksız, doğal saçlara sahip değilseniz bile kısa sürede sağlıklı saçlara kavuşarak kuaförlerden ve perukçulardan saçınız için fiyat teklifi alabilirsiniz. İşte süreç içerisinde yapmanız gerekenler!

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere 10.000 TL Fiyat Teklifi

Saçınız 10.000 TL eder mi, neden etmesin? Eğer saçlarınız doğal ve hatasız ise bu parayı verebilecek kuaför bulabilirsiniz. Kısa kullanmayı seviyorsanız ve saçlarınız uzadıysa bu fikir tam size göre. Saçlarınız sağlıklı ve istenilen uzunluğa sahipse satmak sizin için bir gelir kapısı olabilir. Siz de saçlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Saç almak isteyenler muhtemelen işlem görmemiş ve sağlıklı tercih ederler. Bu yüzden boyamamalı ve kimyasallardan uzak durmalısınız. Tabi kuaförlerin ve güzellik merkezleri de her saçı satın almazlar. Bu yüzden saçlarınızın belli şartlara sahip olması gerekmektedir. Bunu bir ticari faaliyet haline getiren birçok kuaför ve perukçu bulunmaktadır. Bu içeriğimizde, İstanbul, Ankara, İzmir gibi yerlerdeki kuaför fiyatları, perukçuların ilanları, 1 kilo saç ne kadar ve saçımı satmak istiyorum diyenler için yararlı bilgiler yer alıyor.

Satmak İstediğiniz Saçın Sahip Olması Gereken Özellikler

Saç satma kriterleri şu şekildedir;

 • Saçlarınızı belirli bir süre uzatmalı ve boya gibi kimyasallardan uzak tutmalısınız. İşlem görmüş saç tercih sebebi olmamaktadır.
 • Sigara ve uyuşturucu kullanmak saç sağlığınızı olumsuz etkiler. Saçlarınızın sağlıklı olması için bu tarz zararlı maddeler kullanmaktan kaçının.
 • Saçınızı almak istediklerinde istenilen uzunluk 45-65 cm olmaktadır. Bu yüzden saçlarınızı uzatmanız ve bu sırada yıpranmaması ve kırılmamasına özen göstermeniz gerekmektedir.
 • Alışılmamış ve herkeste olmayan doğan renkler her zaman için değerli olmuştur. Bu nedenle farklı bir saç rengine sahipseniz kazanacağınız ücret de yüksek olacaktır. Açık renk saçlar daha çok para eder.
 • Saçlarınızın uçları kırık olmamalıdır.

Örneğin 30 cm saç uzunluğu olan birinin saçlarını satması için öncelikli olarak kuaförlerden ya da perukçulardan ayrıntılı bilgi alması gerekmektedir. Alım yapacak kişilerin kriterlerine bağlı olarak saçlarını satabilirler.

Saç Satma Fiyatları 2021

Saç satma fiyatları 300 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir. Saçınızı satacağınız fiyat yukarıda saydığımız kriterlere göre değişecektir. Eğer istenilen kriterlere uygun bir saçınız varsa bazı kuaförler kilogram başına 1.000 TL-1.500 TL‘ye varan ücretler ödemektedirler. Eğer açık renkli bir saça sahipseniz nadir bulunan renklere daha çok para ödendiğinden kazancınız daha fazla olacaktır. Fakat siyah saç herkeste bulunduğu için kazancınız daha az olacaktır.

Saç Sağlığı İçin Neler Yapılmalıdır?

Bazı saçlar çok güçsüzken bazıları da zamanla yanlış uygulamalardan zarar görerek sağlıksız bir hal alıyor. Bunun için bazı ipuçlarını sizlerle paylaşacağız.

 • Şayet bu ip uçlarından faydalanırsanız saçlarınızı sattığınızda daha yüksek meblağlar kazanmanız mümkün olacaktır. 
 • Hareketsiz yaşam, sigara, alkol, stres, uykusuzluk ve ruhsal problemler siz farkında olmasanız da saç sağlığınızı olumsuz etkilemektedir. Saç kökleriniz zarar görür ve dökülmeler meydana gelebilir.
 • Öncelikle saç kremi vb. türlü türlü kimyasal kullanmadan önce yaşadığımız hayatı sorgulamamız gerekmektedir.
 • Çok sıcak ve çok soğuğa maruz kalındığında da saçlarınız olumsuz etkilenmektedir.
 • Bu yüzden saçları aşırı ısı ya da soğuğa maruz bırakmamak gerekmektedir.
 • Uzun süre fön makinası tutmak ya da saç düzleştiricisi kullanmak da saçları kırmakta saç uçlarının kötü görünmesine sebep olmaktadır.
 • Saçlarınızı tararken sık dişli taraklardan uzak durmanız gerekiyor. Saç kırılmalarını önlemek için saçlarınızı naif bir şekilde taramalı hatta tararken saç kremi kullanmalısınız.
 • Uzmanlara göre ise saçları ıslakken taramak çok zararlıdır. Bu nedenle kuru saçların elektriklenmesini önlemek için siz de tahta taraklar kullanmalısınız.
 • Tahta tarak saçlarınızın elektriklenip kabarmasını önleyecektir. Saçları ile sürekli oynayan biriyseniz bu durum saç sağlığınızı hiç ummadığınız bir yönden etkilemektedir.
 • Saçlarınızı büktüğünüzde sürekli olarak saç kökleriniz uyarılmaktadır ve saçlarda yoğun bir şekilde yağlanma meydana  gelmektedir.
 • Saçlarım çok çabuk yağlanıyor diyen biriyseniz sürekli olarak saçlarınızla oynamaya son vermelisiniz.
 • Çünkü bu olay uzun vadede saçlarınızın dökülmesine sebebiyet verecektir. 
 • Saç uçlarınızı belli aralıklarla kestirmeniz size fayda sağlayacaktır. Kırıkların gitmesi saçlarınıza daha sağlıklı bir görünüm kazandıracaktır.

Saç maşası ve saç spreyi gibi ürünler saçlarınızın kuruyarak çok çabuk kırılmasına neden olur. Eğer saçlarınızı kurutmanız gerekiyorsa da fön makinası ile kurutmanız yararınıza olmayacaktır. Bu yüzden saçlarınızı havlu ile kurutun. Saçlarınızı günde iki defadan fazla taramayın ve bu işlemi alışkanlık haline getirmeyin. Saç sağlığınız için kaliteli taraklar kullanın. Biberiye, sedir ağacı yağı gibi yağlar saçınızın nem kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını istiyorsanız badem yağı kullanmak da yararınıza olacaktır.

saç satmak
Saçlarınızın sağlıklı olması fiyatta en önemli etkendir.

İstanbul’da Saç Satın Alan Yerler ve Adresleri hakkında hemen bilgi alabilirsiniz. Kuaförler ve perukçular rengine, bakım durumuna ve uzunluğuna bağlı olarak belirlediği fiyatları inceleyebilirsiniz. En ucuz ve en yüksek fiyat arasında dilediğiniz firmayı seçerek siz de saçınızdan kazanabilirsiniz.

Saçlarımı Nereye ve Nasıl Satabilirim?

Günümüzde doğal lafını çok fazla duyuyoruz. Artık saçına çıt çıt taktıranlar bile doğal olsun diyerek kuaförlere tonlarca para döküyorlar.

 • Öncelikle saçınızı satmaya karar verdiyseniz size yakın kuaförlerle bizzat görüşerek pazarlık yapabilirsiniz. Şayet çevrenizde saç alımı yapan kuaför yok ise internet üzerinden saç almayı talep eden kuaförlerle iletişime geçebilir ve mail yolu ile ulaşabilirsiniz.
 • Mailde saçlarınızın doğal olduğunu, boyutunu yazıp bu bilgileri onlarla paylaşabilirsiniz.
 • Ayrıca saçlarınızın fotoğraflarını çekip gönderebilirsiniz. Bu bir pazarlama tekniği olduğu için iletişim bilgilerinizi açık şekilde ifade etmelisiniz.
 • Bilgileri doğru olarak ifade etmelisiniz. Bu işten kuaförler yüksek miktarlarda gelir elde etmektedir. Onlar kazanırken sizin de kazanmanız mümkün olmaktadır. 
 • Kuaförlük okullarında da gerçek saça ihtiyaç duyulur. Hatta bazı fırçaların yapımında bile gerçek saç kullanılabilir.
 • Bu nedenle diğer kişilerin henüz keşfetmediği sektörlerle yapacağınız anlaşmalar sizin için karlı olabilir. Çünkü saçınıza talip olacak kişiler yalnızca perukçular değildir.
 • Size yüksek ücretler talep eden kişiler muhtemelen dolandırıcıdır. Bu nedenle itibar etmemenizde yarar var.
 • Tek bir yere bağlı kalmadan diğer kuaförlerle görüşerek size en cazip gelen ücreti talep eden kuaför ile anlaşabilirsiniz.
 • Çünkü saç hemen uzayan bir şey değildir, çok uzama süreleri kişiden kişiye göre değişmektedir. İstenilen uzunluğa ulaşmanız aylar hatta yıllar sürmektedir.;

Siz de saçlarınızı satmak istiyorsanız internet üzerinden ilan veren perukçularla görüşebilir, ek gelir oluşturabilirsiniz. Ancak saçlarınızın belirtilen şartlara uygun olmasına özen gösterin. Boyutları kısa bularak kuaförler saçlarınızı geri de gönderebilirler. Bu amaçla bırakın saçlarınızı onlar kessin. Onlar tahlil etsin. Size ise yalnızca fiyat belirleme kısmı kalsın. Ancak ucuz fiyatlar sunan ve kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Saçımı satmak istiyorum diye düşünenlerin merak ettiği diğer sorular ve yanıtları! ⬇

Saç Satmak İçin Kaç cm Olmalı?

Saçın en az 45 cm olması gerekmektedir. Saç satmak isteyen kişilerin öncelikli olarak saçlarını sağlıklı bir şekilde uzatmaları şarttır.

Peruk fiyatlarını merak ediyorsanız pek çok internet sayfasında yer alanları inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

1 Kilo Saç Kaç TL?

1 kilo saç 10.000 TL’dir. Fakat bu tutar saçın sağlıklı olup olmamasına göre değişmektedir. Peruk, kaynak, postiş ve çıt çıt kullanımının artması ile birlikte perukçuların ve kuaförlerin saç alımlarına talepleri artmıştır.

Saçımı Satsam Ne Kadar Eder?

Saçınızdan kazanacağınız tutar, yukarıda da belirtmiş olduğumu kriterlere göre farklılık gösterecektir. Eğer kuaförün ya da perukçunun istediği kriterleri taşıyorsanız saçınız için biçilen değer çok daha fazla olacaktır.

Erkek Saçı Satılır Mı?

Evet, tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkek saçı da satılmaktadır. Eğer saçınız yıpranmamış, uzun ve diğer belirlenen kriterleri taşıyor ise siz de saçınızdan para kazanabilirsiniz.

Saç Satmak Ne Kadar Erkek?

Erkek saç satma fiyatları 300 TL’den başlamaktadır. Saçlarınız ne kadar uzun, bakımlı ve zarar görmemiş ise saçlarınıza yapılmış olan teklifler o kadar yüksek olacaktı.

65 cm Saç Ne Kadara Satılır?

65 cm uzunluğundaki saç ortalama olarak 300 TL’ye satılmaktadır. 65 cm-70 cm 130 gr ağırlığındaki bir çıt çıtın ortalama fiyatı bu şekildedir.

100 Gram Saç Ne Kadar?

Fiyatlar ortalama olarak verilmiştir. Daha detaylı bilgi almak için güzellik merkezleri ya da kuaförler ile iletişime geçebilirsiniz.

 • 30 cm uzunluğundaki saç 500 TL
 • 70 cm uzunluğundaki: 3.000 TL

40 cm Saç Ne Kadara Satılır?

40 cm 100 gram boyalı sarı saç 1.000 TL’ye satılmaktadır.

Saç Satmak Günah Mı?

Diyanet tarafından yapılan açıklamaya göre saç satma caiz değildir. Siz de saçımı satmak istiyorum diyorsanız fiyat araştırması yaparak tercihinizi belirleyebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Avatar of Yasemin Yasemin dedi ki:

  1 metre saçım var satmak istiyorum

 2. Avatar of İlayda Kartal İlayda Kartal dedi ki:

  Kızımın saçını satmak istiyorum

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Ilayda hanım mesaj atin Görüşelim

 3. Avatar of Emine altun Emine altun dedi ki:

  Saçım 250 gram 48 50 cm ne kadar olur

 4. Avatar of Ovadan Ovadan dedi ki:

  Merhaba kizimin saçını satmak istiyorum boyasız kahve rengi uzun

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   mail adresine meal atın Görüşelim

 5. Avatar of Ayfer Ayfer dedi ki:

  45.50cm saçımın yarısı boyalı yarısı doğal tek renk yarısı alıcı dönüş yaplır daha kesmedim

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   gmail adresine mesaj atin4

   1. Avatar of Ayfer Ayfer dedi ki:

    Merhaba akşam esim kesecek alicisaniz konuşalım 2 senedir saçım boya görmedi

  2. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Ayfer Hanım numaranızı atın Görüşelim meal adresine

 6. Avatar of Kader Kader dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum 3 adet ikisi siyah biri kumral gür düz 47cm 44cm 39cm uzunlukları

 7. Avatar of Medine Medine dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum

 8. Avatar of Akaki Akaki dedi ki:

  Hello . I want to buy Turkish hair 15 20 kg. Who will help me

 9. Avatar of Mine Mine dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum 7pcm 280gr geliyor doğal herhangi bir boya yok kumral renkte kesilmiş bir şekilde elimde duruyor ciddi alıcılar mesaj atarlarsa sevinirim

 10. Avatar of Ani Ani dedi ki:

  Sizin kuafor nerde acaba.

 11. Avatar of Eda Eda dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum ; 45-50 cm uzunluğuna sahip, gür, yumuşak, rengi ise kahvenin açık tonudur. Fiyatı ne olur acaba

 12. Avatar of Deniz Deniz dedi ki:

  Bende satmak istiyorum 75 cm kumral boyası ne kadar fiyat

 13. Avatar of gültün aydogan gültün aydogan dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum hiç boya yapmadım kesilmiş halde hazır43 44cm

 14. Avatar of gültün gültün dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum hiç boya yapmadım kesilmiş halde hazır43 44cm

 15. Avatar of Şeyma Çelik Şeyma Çelik dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum 45 cm hiç boya yapılmamış kırık yok kalın gür şampuan kullanmıyorum Hacı Şakir kullandım sadce

 16. Avatar of Yağmur ÇATALBAŞ Yağmur ÇATALBAŞ dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum

 17. Avatar of Selina Selina dedi ki:

  Saçım kahve rengi 40 cm aralığında koyu kahve hiç bir işlem boya vs kullanilmamistir

 18. Avatar of Rabia Rabia dedi ki:

  Saçın kahve rengi 25 cm aralarında açık kahvelikler var hiç bir boya ürünü kullanılmamıştır.

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Rabia hanım adresine msj atin

 19. Avatar of Seval ibar Seval ibar dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   mael atin

  2. Avatar of Sacalisveris Sacalisveris dedi ki:

   Satmak istediğiniz saçlarınız için Sacalisveristr gmail com adresinden veya sacalisveris instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz.

 20. Avatar of cansu cansu dedi ki:

  Merhaba. saçlarım düz, kumral 30 Cm. Satmak istiyorum. Acaba mümkün mü? yoksa daha mı uzun olmalı?

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Cansu hanım mail adresine iletişime geçin

 21. Avatar of irem irem dedi ki:

  55 cm saçımı satmak istiyorum hiçbir boya işlem yoktur kırığımda yok rengi kumral yardımcı olabilir misiniz

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Irem hanım mai adresiyle iletişime geçin

 22. Avatar of Sacalisveristr Sacalisveristr dedi ki:

  Satmak istediğiniz saçlarınız için Sacalisveristr gmail mail adresinden yada sacalisveris instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

 23. Avatar of Muhammed Muhsin Muhammed Muhsin dedi ki:

  Ben bir erkek olarak saçlarım bayağı uzun ve saçımı satmak istiyorum sizce satabilirmiyim. Satabilirsemde kaç TL ye satarım. Bana yardımcı olur musunuz

 24. Avatar of Zeynep Zeynep dedi ki:

  Saçım 50 cm nasıl ulasacagim adana dayim

 25. Avatar of Esra Esra dedi ki:

  Ben 10 bine sattım geçen sene. Fiyat az bence.

  1. Avatar of Rahime Rahime dedi ki:

   Kime sattın acaba öğrenebilir miyim

  2. Avatar of Özcan Özcan dedi ki:

   Bende öğrenmek istiyorum kime satdiniz ve iletişim numarasini yazar mısınız

  3. Avatar of Ayten Ayten dedi ki:

   Bnde satmak istiyorum 50 cm var siyah renk boya hiçbirşekilde kullandım yardımcı olur musunuz

  4. Avatar of Aydan Aydan dedi ki:

   Iyi günler sattiniz öğrenebilirmiyim

 26. Avatar of Esmq Esmq dedi ki:

  Ben satmak istiyorum hic boya kina islem gormemis kalin bir sacim var kumralim

 27. Avatar of Suzan Suzan dedi ki:

  40 cm saçım var.satmak istiyorum.kalin telli ve sağlikli bir sac.normalde kumral ama ben boyadim.yardimci olabilir misiniz

 28. Avatar of Seren Seren dedi ki:

  55 cm saçlarım var kırık yok boya yok ilgilenen yazabilir

 29. Avatar of Simge dündar Simge dündar dedi ki:

  Hazır kesilmiş iki adet örgü şeklinde saçım var boya ve işlem yok doğal

 30. Avatar of Remziye Remziye dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum saçlarım doğal ve uzun lütfen en kısa sürede bana geri dönüş yapın

 31. Avatar of nur nur dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum 50 santimden biraz uzun işlem ve boya görmemiş

  1. Avatar of Seren Seren dedi ki:

   55 cm saçlarım var kırık yok boya yok ilgilenen yazabilir

   1. Avatar of Sacalisveristr Sacalisveristr dedi ki:

    Merhabalar. Satmak istediğiniz saçlarınız için Sacalisveristr gmail mail adresinden yada sacalisveris instagram hesabından iletişime geçebilirsiniz. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz

 32. Avatar of Selcan Selcan dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum

 33. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

  Ceylan hanım hemen meal atın

 34. Avatar of Ceylan Ceylan dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum hiç işlem görmemiş dogal

  1. Avatar of Remziye Remziye dedi ki:

   Diyarbakirdan saçım uzun hiç bi işlem görmemiş yardımcı okur musunuz

   1. Avatar of Remziye Remziye dedi ki:

    Saçımı satmak istiyorum izmirde oturuyorum saçlarım doğal ve ço uzun

 35. Avatar of Ceylan Ceylan dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum

 36. Avatar of Arda Arda dedi ki:

  Slm.arzu.msj atarmısın.

 37. Avatar of Sevim Sevim dedi ki:

  Saçım doğal 3 renkli 50 cm uzunluk var satmak istiyorum kuaförler nadir bulunan bir renk dediler hiç boya yapılması tamamen doğaldır tekirdag kapaklidayim

 38. Avatar of Emrıye Emrıye dedi ki:

  Sacımı satmak ıstıyorum 80 cm cıvarında

  1. Avatar of Arda Arda dedi ki:

   Mrb.emriye.msj atarmısin.0

 39. Avatar of Arzu Arzu dedi ki:

  Merhaba bende saçlarımı satmak istiyorum, yaklaşık 85 cm sadece normal boya var

  1. Avatar of Ilhan Ilhan dedi ki:

   Arzu hanım mail atin görüşelim

   1. Avatar of Leyla Leyla dedi ki:

    Benimde saçlarım uzun belimin altında siyah

 40. Avatar of Nurcan Balaban Nurcan Balaban dedi ki:

  Oglumun 24.5 cm iyi bi saçı var (sarı -kumral arası gibi bisiy ) erkek saçı .
  Belki ilgilenirseniz e-posta üzerinden ulaşabilirsiniz.

 41. Avatar of Gulay Gulay dedi ki:

  Merhaba
  Sacim dogal boyasiz kesilmis ve 50 cm
  Satmak istiyorum gür ve saglikli sac

 42. Avatar of Nur Nur dedi ki:

  Merhaba saçım 50cm ama boya var saçımda satmam mümkün olur mu

 43. Avatar of ilkim emine ilkim emine dedi ki:

  merhaba saçım örülü hali 40cm açık hali 50cm doğal sarı saçım var en son 2 yıl önce uçlarını geçici boyayla pembeye boyatmıştım şuan eski halinde yani sarı halinde hafif dalgalı

 44. Avatar of Hk Hk dedi ki:

  Saçlarım Örgülü 38cm boyasiz kiriksiz açık kumral

 45. Avatar of Hatice Hatice dedi ki:

  Merhaba saçlarımı kestirdim Örgülü bir şekilde 38 cm ve boyasız sadece 2 kere boya suyu ve papatyayla açtım kiriksiz temiz saç rengi kumral saçlarımı satmak istiyorum ilgilenen olursa ulassin

 46. Avatar of Çiğdem Çiğdem dedi ki:

  Merhaba saçımın uzunluğu 40cmdir saçlarım sığ ve sağlıklıdır şu zamana kadar herzaman doğal yollarla bakım yapmışımdır. Satmak idtıyorum ilgilenene duyurulur.

 47. Avatar of mehmet mehmet dedi ki:

  merhaba saç alınır mehmetcorak4545@hotmail.com

 48. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  uzun kiriksiz saç alınır mehmetcorak4545@hotmail.com

 49. Avatar of kubilay kubilay dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum erkeğim, saçım 30 santim mümkün mü?

 50. Avatar of Karamel Peruk Karamel Peruk dedi ki:

  Saç satışı talepleriniz için bizimle hotmail iletişime geçebilirsiniz ( leslietresses ) eposta adresimiz.

  1. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

   merhaba saç alınır mehmetcorak4545@hotmail.com

 51. Avatar of crn crn dedi ki:

  sacımı satmak ıstıyorum belımın altında kut kestırecegım fıyatı neolur

 52. Avatar of Eylül Eylül dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum boyasız kırıksız

 53. Avatar of Ercan Ercan dedi ki:

  Sac satmak isteyenler ulasabilir..instagram :

  1. Avatar of Serap Serap dedi ki:

   Satmak istiyorum

   1. Avatar of Ercan Durgut Ercan Durgut dedi ki:

    05062637502 longhair ulasabilirsiniz..

 54. Avatar of Sevda Sevda dedi ki:

  Boyasız kahve rengi 60 cm kaynak saç satmak istiyorum istanbul

 55. Avatar of Yasir Yasir dedi ki:

  Saçlarımı satmak istiyorum, 55cm civarı , dalgalı ve ince erkek saçı (yasirbalcik@gmail.com)

 56. Avatar of Srhad Srhad dedi ki:

  Elimde 60 70 cm ham saç var siyah ve doğal beyazlar var hiç boya yapılmadı

 57. Avatar of Kübra Kübra dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum. Omuz hizasında kesildiği takdirde 65-70 cm civarında uzunluğu bulunmaktadır. Boya, perma vs. kimyasal uygulanmamıştır. Doğal rengi kestanedir.

 58. Avatar of Münevver Münevver dedi ki:

  Örülü santim 75 saçlarım var hiç işlem görmemiş dogal

  1. Avatar of arda arda dedi ki:

   mrb.münevver sacların resmini watshapa atarmısın 0551

   1. Avatar of Zeynep Zeynep dedi ki:

    Merhaba acaba siz aliyonuz mu

 59. Avatar of Serap Demir Serap Demir dedi ki:

  Saçmi satmak istiyorum 60cm uzunluğunda hafif dalgalı ve kicircik oluyor doğal kendinden gür ve sağlikli saçım var ama boya var saçımda her zaman bakım yaparim satmak istiyorum ilgilenen olursa geri dönüş yapabilir

 60. Avatar of sümeyye sümeyye dedi ki:

  saçımı satmak istiyorum pırasa saç karamel rengi alır mısınız istanbulda yaşıyorum

 61. Avatar of Beste Beste dedi ki:

  Merhaba sacimi satmak
  istiyorum örülü halde 45 cm

 62. Avatar of Nesliye Nesliye dedi ki:

  Ferza hanım benim saçım kahverengi 50-55 cm geri dönerseniz sevinirim

 63. Avatar of Kmr Kmr dedi ki:

  Merhaba saçım örülü 50cm hiç boya kullanmadım ilgilenir misiniz

 64. Avatar of Bennu Bennu dedi ki:

  Merhaba örülü 40 cm saçımı satmak istiyorum kıvırcık ve hiç işlem görmemiştir ilgilenirseniz geri dönüş yapar mısınız lütfen

 65. Avatar of Ferza Ferza dedi ki:

  Her uzunlukta bebek cocuk kadın sacını yuksek fiyata alıyorum

  1. Avatar of Bennu Bennu dedi ki:

   Benim saçımı alır mısınız örülü 40 cm ve kıvırcık hiç işlem görmemiş ne kadar verirsiniz

  2. Avatar of Melike efe Melike efe dedi ki:

   Ferza hanım sana nasıl ulaşabilirim

  3. Avatar of Serra Serra dedi ki:

   50 cm hiç işlem görmemiş kumral tonlarında doğal saçım var. Ederi ne kadar?

  4. Avatar of Serap Demir Serap Demir dedi ki:

   Saçmi satmak istiyorum 60cm uzunluğunda hafif dalgalı ve kicircik oluyor doğal kendinden gür ve sağlikli saçım var ama boya var saçımda her zaman bakım yaparim satmak istiyorum ilgilenen olursa geri dönüş yaparsanız sevinirim birde fon du başa gibi ürünler kullanmıyorum saçıma

  5. Avatar of Zeynep Zeynep dedi ki:

   40-45 arası hazır kesilmiş örülü saçım var. Siyah gür hafif dalgalı parlak ömrü boyunca hic boya değmemiş saç isteyenler ulaşabilir

  6. Avatar of Ayşe Ayşe dedi ki:

   Slm benim saçlarım uzun

  7. Avatar of Esma Esma dedi ki:

   Ben satmak istiyorum ferza hanim ulasin

 66. Avatar of Gülşah Gülşah dedi ki:

  Merhaba saçımı satmak istiyorum bende, ortalama 50 cm boyu, hiçbir kırık, yipranma yok, hemen hemen gür sayılır, orta kalın telli, geri dönüş sağlarsanız sevinirim:)

 67. Avatar of Derya Derya dedi ki:

  Saçımı satmak istiyorum

  1. Avatar of Ozcan Ozcan dedi ki:

   Merhaba.uzun saçlariniz için mail atiniz.

   1. Avatar of Arif Arif dedi ki:

    Açaba hala saç alıyormusunuz