Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2019

Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2019

Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2019
2 Haziran 2018 tarihinde eklendi.

Senetle para veren yerlere başvurmadan önce ihtiyacınız olan parayı farklı yöntemlerle bulmayı denediniz mi? Eğer denemediyseniz denize düşen yılana sarılır misali tefecilere ulaşmanızı istemiyoruz. Bu içeriğimiz de acil paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza en basit para bulma yöntemlerinden bahsedeceğiz. BU YÖNTEMLER SAYESİNDE EN KISA SÜREDE NAKİT BULABİLİRSİNİZ. Telefoncular, kuyumcular, galeriler, ikrazatçı firmalar ve faktoringler, tüm ihtiyaç sahiplerine sorgusuz sualsiz para verenler, maaş bordrosu isteyenler, internet üzerinden başvuru yapılanlar bu içeriğimiz de yer almaktadır.

Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Nakit Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Bu işin yasal ve yasal olmayan yolları var. Biz size tefecilerden çok yasal yollarını anlatacağız. Zor durumda olan vatandaş için tavsiyelerde bulunmak kolay ancak nakit olmayınca ve insan dar gününde ise bütün kapılar yüzüne kapanıyor. Bu bağlamda finansal durumunuzu düzeltmeniz için şu yollara başvurmanız öneriliyor.

hemen para lazım

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Çeşitli Yöntemler Mevcut!

Nereye Başvurmalısınız?

 1. Senet Karşılığında Kredi Veren Kuruluşlar,
 2. KKB notunuz kötü olsa da, kredi çekebileceğiniz bankalar (1.000 TL.’den 30.000 TL.’ye kadar)
 3. Gayrimenkul ipoteği ile nakit alabileceğiniz banka şubeleri, (Konut, Arsa, Bağ, Bahçe, Tarla, Otomobil)
 4. Elden senetle alışveriş yaparak nakit temini (Bozdurma telefon, Evkur vs.)
 5. Karşılıklı senedi olanlar için faktoring firmaları ve ikrazatçılar,
 6. Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeli ve bu şekilde kredi verenler,
 7. Elden taksitli satın yapan sarraflar ve kuyumcular,
 8. Devlet Kurumları ve Sosyal Yardımlaşma Vakıfları,
 9. KKB notunuzu yükseltmeye yarayacak yöntemler,
 10. Çek karlılığı iştirası kredileri

İkamet ettiğiniz şehre ve ihtiyacınız olan para miktarına göre yukarıda yazılı olan 10 maddeden herhangi birine başvuru yaparak kısa sürede nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kötü günlerinizde eşe dosta başvurmak yerine bazı bankalar ve firmalar kısa sürede nakit sağlamaktadırlar. Eğer İstanbul, İzmir veya Ankara’da ikamet ediyorsanız Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri ve Tavsiyeler isimli içeriğimiz de kolaylıkla para bulabileceğiniz ve hiçbir yerde bulunmayan yöntemler yer almaktadır.

Senetle Kredi Veren Bankalar Listesi

 1. Akbank,
 2. Ziraat Bankası (Senet karşılığı avans kredileri)
 3. İş Bankası
 4. TEB,
 5. Denizbank
 6. Odeabank

Bu bankaların tümü elinde faturalı ve karşılığı olan vatandaşlarımıza acil nakit sağlayabilirler. Halk arasında bu senet kırdırma olarakta adlandırılır. Vadesi gelmemiş bir kambiyo senediniz var ise ve imza sahibi sağlam bir firma ise, herhangi bir banka şubesine veyahut faktoring (eski ikrazatçılar) firmalarına başvuru yaparak belirli oranlarda kesintiler ile kırdırabilirsiniz.

senetle kredi alabileceğim bankalar

Senetle Kredi Veren Bankalar Listesi

Ziraat Bankası gayri nakdi krediler kategorisinde kambiyo senetlerine nakit sağlamaktadır. Elbet bununda şartları ve gereklilikleri vardır. Ziraat Bankası Senet Kredisi şartları şunlardır;

 1. Senedin mevzuat hükümlerine göre doldurulmuş olması,
 2. Alışverişe ilişkin belgelerinin ve faturasının bulunması,
 3. Başvuru sahibinin çek ve senet portföyünün yerinde olması,
 4. Değerli evrakın gerçek ticari işlemler sonucunda oluşturulmuş olması,
 5. Daha önce senet hamilinin Ziraat Bankasında karşılıksız senet veya çekinin bulunmaması gereklidir.

Bu şartları taşıyan vatandaşlarımız bankadan spot adı verilen finans paketlerinden de yararlanabilirler.

İş Bankası İştirası Kredisi Vermektedir

Bankaya sunacağız çekin imza sahibi firma problemsiz ise, yapılacak araştırma ve inceleme sonucunda İş bankasından iştirası finansmanından yararlanabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra sunduğunuz değerli evraklar banka istihbaratında incelenmekte ve vadeye göre uygun bir faiz oranı belirlenmektedir. Bu işlem sonucundan birden fazla çekiniz olsa da, kredi çekebilirsiniz. İş Bankası faiz ve BSMV hesaplamasında senedi bankaya sunduğunuz tarihten itibaren senedin vadesinin sonuna kadar aradaki süre hesaplanıp, buna göre belirlenmektedir. Daha detaylı bilgi için İş Bankası senetle nakdi finansman bölümünü inceleyebilirsiniz.

Tüm bankalara olan borçlarınız ödenmez duruma gelmiş ise, kredi kartı borçlarınız son haddinde ise, yeniden yapılandırma ve sicil affından faydalanarak tüm borçları tek banka şubesinde birleştirmek üzere Borç Kapatma Kredisi kullanabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mı?

Normal şartlarda bankaların finansal kaynaklar bölümlerine kimliğinizle birlikte şahsen başvuru yaptığınızda kredi teamülleri gereğince nakit temin edemezsiniz. BBDK kayıtlı tüm bankalar sizi kapıdan çevirecektir. Ancak birkaç yöntem var ki, bu yöntemler sayesinde belirli meblağlar dahilinde nakit para çekebilirsiniz.

 1. Eksi bakiye kredili mevduat limitleri: Vadesiz hesabınıza bankanın sağladığı eksi bakiyedir. Ortalama -5.000 TL.’ye kadar açılabilir. Hesabınızda hiç para olmasa bile bu limiti kullanıp taksit, taksit ödeyebilirsiniz. Başvuru yerleri en yakın ATM cihazlarıdır.
 2. Kredi Kartı Limitleri: Gerek online, gerekse şahsen başvuru sayesinde bankalara KKB notunuza bankadan size belirli meblağlarda kredi kartı verecektir. Tabi kartın limiti tamamen sizin sicil notunuza bağlıdır. Bu kapsamda Vakıfbank, Ziraat ve Halk Bankasına başvuru yaparak kamu bankaların kart talep edebilirsiniz. Kartın ortalama 2.000 Tl. limiti sayesinde kısa vadeli olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 3. İnternet uygulamalarından online başvuru yapın: Kredi notunuz düzgün olmasına rağmen maaş bordronuz olmadığı için nakit alamıyorsanız mutlaka bankaların Android ve IOS uygulamalarından anında başvuru yapın. Birkaç dakika içerisinde paranız hesabınıza yatsın. Bunun için önce bankaya gidip bireysel mevduat hesabı açtırın. Bu hesaba internet şifresi alın ve aktif hale getirin. Daha sonra nakit ihtiyaçlarım – bireysel başvurular bölümüne giriş yapın ve talebinizi iletin. Maaş bordrosu, kimlik fotokopisi vs. istenmeden kısa süreler içerisinde talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Büyük ihtimalle krediniz hemen onaylanacak ve size bu konuda bilgi mesajı gelecektir. Sonrasında mobil uygulamadan sözleşmeleri online olarak okuyarak imzalayacaksınız. Kayıtlı e-posta adresinize banka tarafından ödeme planı, Bilgi formu ve sözleşme gönderilecektir. Detayları buradan inceleyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan başvurularla Akbank 30 bin Tl.’ye kadar direk kredi, Enpara, CEPTETEB, Vakıfbank ve diğer bankalar ise belirledikleri limitler dahilinde finansman sağlamaktadırlar.
 4. NKredi yöntemini kullanın: Eğer gerçekten siciliniz bozuksa ve yukarıda anlatılan yöntemlere başvurmanıza rağmen talepleriniz reddedilmiş ise, Aktifbank tarafından sağlanan Nkredi’ye başvurabilirsiniz. Aktifbank sizin kredi notunuzun seviyesine bakmadan nakit imkanı sağlamaktadır. Bu sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 5. Bazı platformlarda belirtildiği gibi emekli vatandaşlarımız PTT şubelerine gidip sicili bozuk olsa bile maaşını haciz ettirip kredi çekmesi mümkün değildir.
Elden Taksitli Senetle Alışveriş

Elden Senetle Alışverişi Tercih Edebilirsiniz!

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredileri (Konut, Tarla, Bağ, Bahçe, Otomobil)

Bankalara borçlanız olsa da, kredi siciliniz yerinde olmasa da, bu yöntem sayesinde ipotekli kredi çekebilirsiniz. Başvuru için kendinize ait bir arsa, tarla, emlak, konut veya otomobilinizin olması gerekmektedir. Her ne kadar bankalar taşınır ipoteklerine sıcak bakmasa da, bu şartlarla nakit sağlayan bankalarda mevcuttur. Denizbank, Yapıkredi, Ziraat, Halkbank, Odeabank, Aktifbank, PTT Bank, Halkbank, Vakıflar Bankası, Burgan Bank, HSBC, Garanti şubelerine başvuru yapabilirsin. Bu şekilde sağlanan finansmanın şartları şöyledir.

 1. 4 sene vade yapılmaktadır. 48 aydan daha uzun vadeli çekemezsiniz.
 2. 3’er ay ara ile ödeme imkanı sağlanabilmektedir. 3 ayda bir kez taksit ödersiniz.
 3. Hayat sigortası yapılması mecburidir. Kaçarı yok!
 4. Alacağınız kredi limiti gayrimenkulün veya değerinin %80’ini geçemez. Örneğin 200.000 TL. eksper değeri olan bir eviniz var ise, banka size 200 x 0,80 = 160.000 TL. kredi çıkartabilir. Bunun fazlasını veremez.
 5. Konutun veya tarlanın değeri eksper tarafından hesaplanır ve eksper ücreti de tarafınızdan alınır.
 6. Birçok banka ipotekli finansmana sıcak bakmasa da, hemen hemen tüm bankalardan alınabilmektedir.
 7. Senetle Bozdurma Kapalı Kutu Cep Telefonu alım ve satımı diğer bir alternatiftir.

Elden Taksitli Senetle Alışveriş Yapmak (Bilgisayar, Mobil Cihazlar veya Beyaz Eşyalar)

Kredi kartı hayatımıza girmeden önce bu tür ürünler zaten elden taksitle alınmakta idi. Ancak kartlar hayatımıza girdikten sonra başlangıçta herkes düzenli kullansada ilerleyen dönemlerde limitsiz harcamalar sayesinde maalesef limitler doldu ve artık bazı firmaların taksitli alışverişlerine kaldık diyebiliriz. Limitleri dolan kartlar için bazı firmalar ise alışveriş kredisi veren limitler açtılar. Öyleki yüksek meblağlı bir alışverişte taksit istemeniz durumunda, kartınız da yok ise firma sizi anlaşmalı banka temsilcisine yönlendirmekte ve dakikalar içerisinde formunuzun doldurulmakta ve krediniz verilmektedir. Ancak bu yöntemin sizin için geçerli olduğunu söyleyemem. Çünkü zaten ihtiyacımız olan şey nakit para değil mi? İnternetten veya real ortamdan elden taksitle alışveriş yapabileceğiniz firmalara bir göz atalım.

elden taksitle kredi veren yerler

Kredi Hesaplamanızı İyi Yapın!

Ev-kur Şubeleri; Türkiye’de taksitle, elden senetle alışverişin lideri haline gelen Ev-kur ülkemizde onlarca firması ile hizmetlerine devam ediyor. Cep telefonu, tablet, bilgisayar, elektronik cihazlar, ev tekstili, çeyiz ürünleri, motosiklet ve bisiklet gibi ürün çeşitleri ile de sadece para sağlamak için değil, her evin ihtiyacını gidermek için faaliyetlerini sürüdürüyor. Size en yakın ev-kur mağazasını ziyaret ederek, elden taksitle cep telefonu almanız mümkündür. Bugün satın alacağınız bir iphone x marka cep telefonunu anında paraya çevirirseniz (kırdırma yöntemi sayesinde) elinize 5.000 TL. civarında para geçecektir. Ev-kur bu alışveriş neticesinde size peşinatsız 24 ay taksit yapabilmektedir.

Teknosa, Arçelik, Bosch, Beko; Bu firmalar da ise ev-kur gibi alıveriş esasına dayalı olarak hizmet veriler. Bazıları PTT anlaşmalı olarak anında finansman sağlarlar. Örneğin Bosch şubelerinden alacağınız bir ürün için kredi kartsız taksit talep ettiğinizde hemen işlemleriniz yapılır ve tarafınıza PTT şubelerinden taksitleri ödenen nakit taksitlendirme yapılır. Aldığınız ürünün ödemesi Bosch şubelerine değil PTT Bank’a yapılır. Arçelik ve Beko şubelerinden ise elden taksitle her türlü beyaz eşyayı almak mümkündür. Ancak fiyatlara vade farkı eklenmekte ve kart ile taksitli alışverişinizden daha fazla ödemek zorunda kalacağınızı belirtmek isteriz.Eğer ihtiyacınız çok acilse ve çok kısa zamanda nakit bulmanız gerekiyorsa 5 temel önerinin yer aldığı senetle para veren yerler en çok maddi olanağın sağlandığı kaynaktır.

Mutluevim Şubeleri; 2 sene vade ile beyaz eşya almak isterseniz Mutluevim şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Mutlu Evim firması artık senetle araba satışı da yapmaktadır. Tabi firmanın bazı şartları mevcuttur. Bu şartlar daha önce herhangi bir borç nedeniyle icralık davanızın bulunmaması, kredi notunuzun çok düşük olmaması, sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartları taşıyor iseniz, Mutlu Evim şubelerinden senet karşılığında cep telefonu, bilgisayar veya otomobil alabilirsiniz. Örneğin 2002 model C200 Mercedes Benz marka otomobil, 3 sene vadeli ve aylık 7.200 TL. taksitle satışa sunulmuştur. Neden bir mercedes sahibi olmayasınız?

 • 2010 model grande punto aylık 4.575 TL.,
 • 2016 model fiat doblo 7.200 TL,
 • Dizel Renault Clio marka araç 4.800 TL. elden taksitle mutlu evim şubelerinde satılmaktadır.

Sisteme üye ol, sipariş ver, istihbaratınız incelensin ve sonuçlansın, İstanbul’da ikamet ediyorsanız 2 ve 4 işgünü, diğer illerimize en fazla 6 iş günü içerisinde ürününüz teslim edilmektedir. Daha fazla bilgi almak için firmanın internet sitesini http://www.mutluevim.com.tr/mutlu-evim-senetli-alisveris-sistemi adresinden inceleyebilirsiniz.

Yiğit Alışveriş Firması: İstanbul, Elazığ, Eskişehir, Samsun, Adana, Kahramanmaraş, Malatya, illerimize senetle satış yapan firmaya sosyal medya facebook sayfası üzerinden de iletişim sağlamanız mümkündür. Firma elden taksitle alıveriş imkanı sağladığı gibi bazı ürünlerinde özel kampanyalar düzenlemektedir. Korkmaz üronleri, Hotpoint-ariston, Schafer, Samsung, Mobilya, Düğün paketi gibi kampanyaları halen aktiftir.

Taksitle senetli alışveriş imkanı

Elden Taksitle Alışveriş Yapılabilen Mağazalar

MİNİ ÖDE Firması: Bilgisayar, cep telefonu, led televizyon, kamera ve fotoğraf makinesi, elektrikli ev aletleri, oyun konsolları ve ps4 ürünlerinin satışını yapan firma internetten başvuru aldığı gibi cep telefonlarında 24 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir.

Bu firmalar haricinde; İKS Alıveriş merkezi, Göktaşlar, Çetinler gibi firmalarda elden taksit imkanı sağlarlar. En uygun firmayı ürünleri  ve taksit seçeneklerini inceleyerek karar vermenizi öneririz.

Faturalı Hat Üzerine Cep Telefonu Alarak Paraya Çevirmek

Eğer yıllardır faturasını ödediğiniz Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom faturalı hattınız var ise, bu hat üzerine faturaya taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken turkcell, vodafone veya turk telekom (avea) şubelerine kimliğinizle birlikte şahsen başvurmanızdır. Müşteri temsilcisi ile birlikte satın almak istediğiniz cep telefonuna karar verdikten sonra başvuru işlemleriniz yapılır ve kısa sürede telefonunuz tarafınıza teslim edilir. Iphone x, samsung s serisinin son ürünlerinin fiyatları yüksek olduğunuzdan hakkınızı bu yönde kullanmanız önerilir. Daha sonrasında ise satın aldığınız faturalı cep telefonunu kutusunu açmadan ister bir yakınınıza, ister letgo uygulaması üzerinden, isterseniz ikinci el ürünler alıp satan bir cep telefoncuya giderek anında nakit paraya çevirebilirsiniz. Mobil operatörler tarafından faturaya telefon satışı yapıldığı gibi, evkur veya diğer mağazalardan aldığınız taksitli telefonları da bu şekilde nakit paraya çevirebilirsiniz.

Bozdurma Cep Telefonu Satın Alıp Paraya Çevirin

Başkasının üzerine alınıp ikinci el reyonlarında bozdurma diye satılan cihazları görmüşsünüzdür. İşte bu cihazlar elden taksitli alışveriş sağlayan firmalardan, beyaz eşya firmalarından, mobil hat üzerine faturalı telefon satanlardan sıfır olarak alınıp anında paraya çevrilmiş ürünlerdir. İşleyiş şöyledir;

Vatandaş sıfır telefon satan firmaya başvuru yapar ve taksitle satın aldığı için 1.000 TL. fiyatı olan telefonu 48 ay vadeli olarak 2.000 TL’ye satın alır.

Cihazın kutusunu açmadan hemen bir telefoncuya gider. Telefoncu gelen cihazın asıl piyasa değeri 1.000 Tl. civarında olduğu için açılmamış kutu olması nedeniyle en fazla 700-800 Tl. ye satın alır.

Senetle Satış Yapan Bozdurma Telefoncular

Bozdurma Cep Telefonu Yöntemi

Vatandaş 2.000 TL. borçlanmasına rağmen eline 700 TL. para geçmiş olur ki, elindeki paranın 2 misline yakın borcu vardır. 2.000  TL. – 700 TL. düşüldüğünde 1.300 TL. zarar eder. Bu en yüksek faiz sunan bankanın faizinden daha yüksektir. Ancak bu vatandaş;

1.000 TL.’ye satılan telefonu 1.200 TL.’ye satın almış olsa ve yine 700 TL.’ye satmış olsa 1200 – 700 = 500 TL. zarar etmiş olacaktır. Bu zarar ise 24 ay taksitli olarak değerlendirildiğinde, makul görülebilecektir.

Bu bilgilere göre elden taksitle telefon satın alırken yapmamız gereken cihazın piyasa fiyatını araştırmak ve vade farkı ile ne kadar zarar ettiğimizi bilmektir. Zira telefoncuya gittiğinizde sizin kaç paraya aldığınızı önemsemez.

Önemli bir detay ise piyasada Türkiye garantili ve ihracatçı garantili cihazların fiyatları birbirinden farklıdır. Bu iki cihazın arasında %30 oranında fiyat farkı olabilir. Telefoncular sizin Türkiye Garantili cihazınızı ithalatçı garantili cihaz fiyatına almak isteyebilirler. Satış esnasında da bu hususa dikkat etmenizi öneririz. (Türkiye garantili olmayan cihazlar yetki servislerin bakım ve garantilerinin dışındadır.) İzmir, Eskişehir, Adana, Bursa, Ankara, İstanbul, Antalya, Edirne, Kars, Van, Diyarbakır gibi illerimizin tümünde bozdurma telefon alan ve satan firmalar bulabilirsiniz.

Senet Karşılığı Para Veren Faktoring Firmaları (Eski İkrazatçılar)

Eminim ki, ikrazat firmaları hakkında hiçbir araştırma yapmayan vatandaş, halen ikrazatçıları kredi verdiğini öne sürebilir. Ancak Türkiye’de ki ikrazatçılar yıllar önce kapandı ve BBDK bu firmalara zaman vererek faktoring firmalarına dönüşmelerini sağladı. Halen internette ismine rastlayabileceğiniz Erol, Cemil veya Mustafa ikrazatçılar artık yoklar. Bunun yerine faktoringler var. Bu firmalar bir yönetmelik çerçevesinde yasal olarak faaliyet gösterirler ve elinde senedi olan vatandaşa anında para imkanı sağlarlar. Şuan ülkemizde yasal kayıtlı bulunan 60 adet firma mevcut. Bu firmaları yukarıda ki bağlantıdan inceleyerek tefecilerden ayırabilirsiniz.  Eğer kurumsal olarak faktoring’e başvurmak isterseniz aşağıda yer almakta olan belgeleri de hazırlamanız gerekiyor.

faktoring senetle kredi

BDDK deneti ile faaliyet gösteren faktoring firmalara başvurabilirsiniz.

Şahıs firmaları için gerekli evraklar;

 1. İmza beyannameleri,
 2. Vergi levhası
 3. Kimlik fotokopisi
 4. Tüzel firmalar bunlara ilaveten ticaret sicil gazetelerini ve ortaklara dahil belgeleri de vermelidir.

Tüm firmalar ise aşağıda ki belgeleri senetle kredi çekmek için hazırlaması gerekiyor;

 1. Başvuru sahibi ile faktoring arasında imzalanan sözleşme örneği,
 2. Müşterinin kabul edildiğine dair beyan formu,
 3. Başvuru sahibinin eşinin borçlanmayı kabul ettiğine dair rıza belgesi,
 4. Kefillerin beyanları,
 5. Müşterinin aydınlatılmasına ilişkin hazırlanan evraklar ve sözleşmenin ekleri

Yukarıda görüldüğü gibi bir çekin veya senetin bozdurulup faktorigten para alınması için birçok şart mevcut. Bunların hepsini yerine getirmekte oldukça zaman alıyor. Tabi yinede başvuru yapabilirsiniz.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Sistemi

Yukarıda yer almakta olan firmalar ve yöntemler size fayda sağlamamış ise, bir yakınınızın sizin adınıza kredi çekmesi iyi bir alternatiftir. Tabi böyle bir yakınınız var ise.. Eğer sizin adınıza kefil olabilecek veya kredi çekecek bir yakınınız yok ise, bu kez bazı firmaları araştırmanız gerekebilir. Bu firmalar sizin adınıza bankaya başvuru yaparak kendi adına kredi çekmektedir. Bu yüzden kredinizi biz çekelim, taksitleriniz siz ödeyin sistemi adı verilmektedir. Ancak bu sistemde de faiz oranları yüksek olduğu gibi tefeciliğe vatan sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Çünkü firma size para vermek için para satmaktadır. Yani 50.000 TL. kredi çektiğinizde banka ortalama aylık 1.000 TL. taksit ödenmesi gerekirken firma sizden her ay 1.500 TL. taksit talep edebilir. Bu taksiti ödemediğiniz taktirde ise tahsili için yasal olmayan yollara başvuru yapabilir. Bu sebeple hiç bi işlere bulaşmadan mobil uygulamalardan maaş bordrosuz kredi verebilen bankalara başvurmanızı öneririz.

acil kredi temini

Sizin yerinize kredi çekelim mi?

Senet Karşılığı Altın ve Gümüş Satan Kuyumcular

İnternetten alıveriş kredisi veya kredi kartınızla taksitli altın alabileceğiniz bir çok sarraf ve kuyumcu mevcuttur. Bu kişiler karta veya alışveriş taksiti yaptıkları için herhangi bir problem yaşamadan günlük altın kurları ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Ancak siz 5 adet adana burması bilezik için semtinizde bulunan kuyumcuya başvurduğunuzda, elden taksit yapması oldukça zordur. Çünkü sizin satın aldığınız bu altınları geri ödeyebileceğinizi resmi olarak ispat etmeniz gerekir. Böyle bir olanağınız da yok ise, işiniz zor. Ancak yıllardır alışveriş yaptığınız ve aranızda bir güven ilişkisi olan kuyumculardan elden taksitle altın almak mümkün olabilir. İnternet üzerinden https://www.facebook.com/senetlekredialtin/  facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

senetle altın nasıl alınır?

Senet Karşılığı Altın ve Gümüş Satan Kuyumcular

Kredi Notunuzu Düzeltin ve Bankalara Başvurun!

Sizi bu yollar sürükleyen asıl problemin bankalara olan eski borçlarınız olduğunu düşündüğünüzde aslında yapmanız gereken en doğru şey, bankalara olan borçlarınızı kapatmanızdır. Zira KKB puanlamanız düzelirse, her bankadan istediğiniz miktarda ihtiyaç, işyeri, kobi, konut veya diğer finans imkanlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Maliye Bakanlığı her yıl bankalara borcu olan vatandaş için kredi kartı veya kredi sicil affı düzenlemesi yapıyor. Bu düzenleme sayesinde eski borçlarınızı 4 sene vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz. Hatta bazı bankalar bu düzenlemeler sonrasında Borç Kapatma Kredileri vermektedir. Bankaya olan borcunuz hesaplanır ve ne kadar paraya ihtiyacınız var ise o parada bu miktarın üzerine eklenir. Bunun sonrasında tek bankaya tek borç ödeme şeklinde borcunuzu bitirip ekonomik refaha kavuşabilirsiniz. Maddeler halinde kredi sicilinizi düzeltme yöntemlerini saymak gerekirse kredi notu sorgulama işlemi yaptıktan sonra;

senetle altın satışı

Kredi Notunuzu Yükseltme Yöntemleri

 1. Borcunuz olan bankayı tespit edin ve ne kadar olduğunu hesaplatın.
 2. Bankanızda geri ödeme planınızı oluşturun ve ilave kredide talep edin.
 3. Kredi sicil affı mevzuatını okuyun ve atıfta bulunarak başvurunuzu gerçekleştirin.
 4. Sizi icralık ve avukatlık duruma düşürme ihtimali olan borçlarını ödemede öncelik gösterin.


Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2019 Konusuna 113 Yorum Yapıldı
 1. Nesibe dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var 10 TL bana yardımcı olabilirmisin iz lütfen yardımcı olun

 2. Ali Yıldırım borc dedi ki:

  Acil 7000 TL nakide ihtiyacım var

 3. Nakit ihtiyacım dedi ki:

  Acil 5bin tlye ihtiyacim var duzenli odeme yaparm yardimci okurmusunz lutfen

 4. 20000 tl lazım dedi ki:

  acil 20000 tl lazım devlet memuruyum. yardımcı olabilir misiniz

 5. Acil ihtiyacim var hastam var dedi ki:

  10000 tl nakite ihtiyacim var 15bin olarak geri oderim ayda 1200 taksitle yardimci olur musunuz

 6. Kredi dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlayan kurumlar var mıdır? Aylık 3.000 TL gelirim var Bankalara olan borcumu kapatmak istiyorum bir an önce lütfen yardımcı olunuz yön gösteriniz. Bankalar tarafından kara listedeyim. Ailem tarafından dolandırıldım ve benim olmayan borçları ödemek zorunda kalıyorum. Toplamda 10.000 TL borcum var sadece daha da çoğalmadan ödemek istiyorum. Lütfen yön gösterin..

 7. Nakit para dedi ki:

  Merhaba. teminat karşılığı olarak nakit ödeme yapıyoruz. Bilgi için 05302651586

  1. Acil 75000 dedi ki:

   75000 TL ye ihtiyacım var ayda 2000 TL geri ödeme yapabilirim

 8. acil nakit dedi ki:

  kurumsal firmam için acil nakit ihtiyacım var kısa vade senetle teminatım yok

  1. Cevap dedi ki:

   Merhaba.Teminat karşılığı nakit ödeme yapıyoruz. İlgilenirseniz 0530

 9. senetle doblo panter dedi ki:

  senet imzalayana 2014 model doblo veriyoruz. ister sat, ister çalış

  1. Senetle para dedi ki:

   Merhaba bana yardimci olabilirmisiniz

  2. senetle doblo panter dedi ki:

   uygun olur ankara 54

 10. Ebru dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar arayın sizede yardımcı olsunlar şirkettir kendileri

  1. kredi dedi ki:

   nereyi arayalım numara nedir

  2. Para dedi ki:

   Nasıl iletişim sağlarım

 11. kredi kullanmak istiyorum acil dedi ki:

  ssk lı çalışalım aylık net gelirim 3000 bin tl yaklasık 10 veya 15 bin civarı kredi kullanmak istiyorum acil yardımcı olursanız sevinirim.

 12. mustafa dedi ki:

  tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur.

  1. Borç para dedi ki:

   15000 tl ye ihtiyacım var. Burak

  2. Recep dedi ki:

   Benim 5000 TL ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim

  3. Nakit dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

1 2 3
Sayfa başına git