Devlet Destekli

Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2020

Senetle Para Veren Yerler ve Acil Para Bulma Yöntemleri 2020

Senetle kredi veriyorum ilanlarına sosyal medya ve diğer platformlarda sıkça rastlamaktayız. Kuyumcular, ikrazatçılar, tefeciler, vakıflar, deva finans, kurumlar arasında borç para veren kurumları sizler için araştırdık. Deva finans veya başka bir kurumdan nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyor iseniz, tüm şartları değerlendirmenizi ve yasal yolları denemenizi tavsiye etmekteyiz. Bu içeriğimizde; senetle para veren tefecileri, borç para veren vakıfların nereler olduğunu, senetle para veren ikrazatçıları ve intoko borç paranın nasıl alınacağını sizler için araştırdık. Bu sayede senetle anında nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Borç Para Veren Yerlere Başvurmadan Önce Analiz Yapın

Senetle para veren yerlere başvurmadan önce ihtiyacınız olan parayı farklı yöntemlerle bulmayı denediniz mi? Eğer denemediyseniz denize düşen yılana sarılır misali tefecilere ulaşmanızı istemiyoruz. Bu içeriğimiz de acil paraya ihtiyaç duyan vatandaşlarımıza en basit para bulma yöntemlerinden bahsedeceğiz. BU YÖNTEMLER SAYESİNDE EN KISA SÜREDE NAKİT BULABİLİRSİNİZ. Telefoncular, kuyumcular, galeriler, ikrazatçı firmalar ve faktoringler, tüm ihtiyaç sahiplerine sorgusuz sualsiz para verenler, maaş bordrosu isteyenler, internet üzerinden başvuru yapılanlar bu içeriğimiz de yer almaktadır.

Paraya İhtiyacı Olanlar İçin Acil Nakit Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Bu işin yasal ve yasal olmayan yolları var. Biz size tefecilerden çok yasal yollarını anlatacağız. Zor durumda olan vatandaş için tavsiyelerde bulunmak kolay ancak nakit olmayınca ve insan dar gününde ise bütün kapılar yüzüne kapanıyor. Bu bağlamda finansal durumunuzu düzeltmeniz için şu yollara başvurmanız öneriliyor.

blank

Borç Para Veren Yerler Listesi 2020

 1. Senet Karşılığında Kredi Veren Kuruluşlar,
 2. KKB notunuz kötü olsa da, kredi çekebileceğiniz bankalar (1.000 TL.’den 30.000 TL.’ye kadar)
 3. Gayrimenkul ipoteği ile nakit alabileceğiniz banka şubeleri, (Konut, Arsa, Bağ, Bahçe, Tarla, Otomobil)
 4. Elden senetle alışveriş yaparak nakit temini (Bozdurma telefon, Evkur vs.)
 5. Karşılıklı senedi olanlar için faktoring firmaları ve ikrazatçılar,
 6. Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeli ve bu şekilde kredi verenler,
 7. Elden taksitli satın yapan sarraflar ve kuyumcular,
 8. Devlet Kurumları ve Sosyal Yardımlaşma Vakıfları,
 9. KKB notunuzu yükseltmeye yarayacak yöntemler,
 10. Çek karlılığı iştirası kredileri

İkamet ettiğiniz şehre ve ihtiyacınız olan para miktarına göre yukarıda yazılı olan 10 maddeden herhangi birine başvuru yaparak kısa sürede nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Kötü günlerinizde eşe dosta başvurmak yerine bazı bankalar ve firmalar kısa sürede nakit sağlamaktadırlar. Eğer İstanbul, İzmir veya Ankara’da ikamet ediyorsanız Dar Zamanda Acil Para Bulma Yöntemleri ve Tavsiyeler isimli içeriğimiz de kolaylıkla para bulabileceğiniz ve hiçbir yerde bulunmayan yöntemler yer almaktadır.

Senetle Kredi Veren Bankalar Listesi

 1. Akbank,
 2. Ziraat Bankası (Senet karşılığı avans kredileri)
 3. İş Bankası
 4. TEB,
 5. Denizbank
 6. Odeabank

Bu bankaların tümü elinde faturalı ve karşılığı olan vatandaşlarımıza acil nakit sağlayabilirler. Halk arasında bu senet kırdırma olarakta adlandırılır. Vadesi gelmemiş bir kambiyo senediniz var ise ve imza sahibi sağlam bir firma ise, herhangi bir banka şubesine veyahut faktoring (eski ikrazatçılar) firmalarına başvuru yaparak belirli oranlarda kesintiler ile kırdırabilirsiniz.

blank

Ziraat Bankası gayri nakdi krediler kategorisinde kambiyo senetlerine nakit sağlamaktadır. Elbet bununda şartları ve gereklilikleri vardır. Ziraat Bankası Senet Kredisi şartları şunlardır;

 1. Senedin mevzuat hükümlerine göre doldurulmuş olması,
 2. Alışverişe ilişkin belgelerinin ve faturasının bulunması,
 3. Başvuru sahibinin çek ve senet portföyünün yerinde olması,
 4. Değerli evrakın gerçek ticari işlemler sonucunda oluşturulmuş olması,
 5. Daha önce senet hamilinin Ziraat Bankasında karşılıksız senet veya çekinin bulunmaması gereklidir.

Bu şartları taşıyan vatandaşlarımız bankadan spot adı verilen finans paketlerinden de yararlanabilirler.

İş Bankası İştirası Kredisi Vermektedir

Bankaya sunacağız çekin imza sahibi firma problemsiz ise, yapılacak araştırma ve inceleme sonucunda İş bankasından iştirası finansmanından yararlanabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra sunduğunuz değerli evraklar banka istihbaratında incelenmekte ve vadeye göre uygun bir faiz oranı belirlenmektedir. Bu işlem sonucundan birden fazla çekiniz olsa da, kredi çekebilirsiniz. İş Bankası faiz ve BSMV hesaplamasında senedi bankaya sunduğunuz tarihten itibaren senedin vadesinin sonuna kadar aradaki süre hesaplanıp, buna göre belirlenmektedir. 

Tüm bankalara olan borçlarınız ödenmez duruma gelmiş ise, kredi kartı borçlarınız son haddinde ise, yeniden yapılandırma ve sicil affından faydalanarak tüm borçları tek banka şubesinde birleştirmek üzere Borç Kapatma Kredisi kullanabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mı?

Normal şartlarda bankaların finansal kaynaklar bölümlerine kimliğinizle birlikte şahsen başvuru yaptığınızda kredi teamülleri gereğince nakit temin edemezsiniz. BBDK kayıtlı tüm bankalar sizi kapıdan çevirecektir. Ancak birkaç yöntem var ki, bu yöntemler sayesinde belirli meblağlar dahilinde nakit para çekebilirsiniz.

 1. Eksi bakiye kredili mevduat limitleri: Vadesiz hesabınıza bankanın sağladığı eksi bakiyedir. Ortalama -5.000 TL.‘ye kadar açılabilir. Hesabınızda hiç para olmasa bile bu limiti kullanıp taksit, taksit ödeyebilirsiniz. Başvuru yerleri en yakın ATM cihazlarıdır.
 2. Kredi Kartı Limitleri: Gerek online, gerekse şahsen başvuru sayesinde bankalara KKB notunuza bankadan size belirli meblağlarda kredi kartı verecektir. Tabi kartın limiti tamamen sizin sicil notunuza bağlıdır. Bu kapsamda Vakıfbank, Ziraat ve Halk Bankasına başvuru yaparak kamu bankaların kart talep edebilirsiniz. Kartın ortalama 2.000 Tl. limiti sayesinde kısa vadeli olarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 3. İnternet uygulamalarından online başvuru yapın: Kredi notunuz düzgün olmasına rağmen maaş bordronuz olmadığı için nakit alamıyorsanız mutlaka bankaların Android ve IOS uygulamalarından anında başvuru yapın. Birkaç dakika içerisinde paranız hesabınıza yatsın. Bunun için önce bankaya gidip bireysel mevduat hesabı açtırın. Bu hesaba internet şifresi alın ve aktif hale getirin. Daha sonra nakit ihtiyaçlarım – bireysel başvurular bölümüne giriş yapın ve talebinizi iletin. Maaş bordrosu, kimlik fotokopisi vs. istenmeden kısa süreler içerisinde talebiniz değerlendirmeye alınacaktır. Büyük ihtimalle krediniz hemen onaylanacak ve size bu konuda bilgi mesajı gelecektir. Sonrasında mobil uygulamadan sözleşmeleri online olarak okuyarak imzalayacaksınız. Kayıtlı e-posta adresinize banka tarafından ödeme planı, Bilgi formu ve sözleşme gönderilecektir. Detayları buradan inceleyebilirsiniz. Bu şekilde yapılan başvurularla Akbank 30 bin Tl.’ye kadar direk kredi, Enpara, CEPTETEB, Vakıfbank ve diğer bankalar ise belirledikleri limitler dahilinde finansman sağlamaktadırlar.
 4. NKredi yöntemini kullanın: Eğer gerçekten siciliniz bozuksa ve yukarıda anlatılan yöntemlere başvurmanıza rağmen talepleriniz reddedilmiş ise, Aktifbank tarafından sağlanan Nkredi’ye başvurabilirsiniz. Aktifbank sizin kredi notunuzun seviyesine bakmadan nakit imkanı sağlamaktadır. Bu sayfadan detaylı bilgi alabilirsiniz.
 5. Bazı platformlarda belirtildiği gibi emekli vatandaşlarımız PTT şubelerine gidip sicili bozuk olsa bile maaşını haciz ettirip kredi çekmesi mümkün değildir.

blank

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredileri (Konut, Tarla, Bağ, Bahçe, Otomobil)

Bankalara borçlanız olsa da, kredi siciliniz yerinde olmasa da, bu yöntem sayesinde ipotekli kredi çekebilirsiniz. Başvuru için kendinize ait bir arsa, tarla, emlak, konut veya otomobilinizin olması gerekmektedir. Her ne kadar bankalar taşınır ipoteklerine sıcak bakmasa da, bu şartlarla nakit sağlayan bankalarda mevcuttur. Denizbank, Yapıkredi, Ziraat, Halkbank, Odeabank, Aktifbank, PTT Bank, Halkbank, Vakıflar Bankası, Burgan Bank, HSBC, Garanti şubelerine başvuru yapabilirsin. Bu şekilde sağlanan finansmanın şartları şöyledir.

 1. 4 sene vade yapılmaktadır. 48 aydan daha uzun vadeli çekemezsiniz.
 2. 3’er ay ara ile ödeme imkanı sağlanabilmektedir. 3 ayda bir kez taksit ödersiniz.
 3. Hayat sigortası yapılması mecburidir. Kaçarı yok!
 4. Alacağınız kredi limiti gayrimenkulün veya değerinin %80’ini geçemez. Örneğin 200.000 TL. eksper değeri olan bir eviniz var ise, banka size 200 x 0,80 = 160.000 TL. kredi çıkartabilir. Bunun fazlasını veremez.
 5. Konutun veya tarlanın değeri eksper tarafından hesaplanır ve eksper ücreti de tarafınızdan alınır.
 6. Birçok banka ipotekli finansmana sıcak bakmasa da, hemen hemen tüm bankalardan alınabilmektedir.
 7. Senetle Bozdurma Kapalı Kutu Cep Telefonu alım ve satımı diğer bir alternatiftir.

Elden Taksitli Senetle Alışveriş Yapmak (Bilgisayar, Mobil Cihazlar veya Beyaz Eşyalar)

Kredi kartı hayatımıza girmeden önce bu tür ürünler zaten elden taksitle alınmakta idi. Ancak kartlar hayatımıza girdikten sonra başlangıçta herkes düzenli kullansa da ilerleyen dönemlerde limitsiz harcamalar sayesinde maalesef limitler doldu ve artık bazı firmaların taksitli alışverişlerine kaldık diyebiliriz. Limitleri dolan kartlar için bazı firmalar ise alışveriş kredisi veren limitler açtılar. Öyle ki yüksek meblağlı bir alışverişte taksit istemeniz durumunda, kartınız da yok ise firma sizi anlaşmalı banka temsilcisine yönlendirmekte ve dakikalar içerisinde formunuzun doldurulmakta ve krediniz verilmektedir. Ancak bu yöntemin sizin için geçerli olduğunu söyleyemem. Çünkü zaten ihtiyacımız olan şey nakit para değil mi? İnternetten veya real ortamdan elden taksitle alışveriş yapabileceğiniz firmalara bir göz atalım.

blank

Ev-kur Şubeleri; Türkiye’de taksitle, elden senetle alışverişin lideri haline gelen Ev-kur ülkemizde onlarca firması ile hizmetlerine devam ediyor. Cep telefonu, tablet, bilgisayar, elektronik cihazlar, ev tekstili, çeyiz ürünleri, motosiklet ve bisiklet gibi ürün çeşitleri ile de sadece para sağlamak için değil, her evin ihtiyacını gidermek için faaliyetlerini sürüdürüyor. Size en yakın ev-kur mağazasını ziyaret ederek, elden taksitle cep telefonu almanız mümkündür. Bugün satın alacağınız bir iphone x marka cep telefonunu anında paraya çevirirseniz (kırdırma yöntemi sayesinde) elinize 5.000 TL. civarında para geçecektir. Ev-kur bu alışveriş neticesinde size peşinatsız 24 ay taksit yapabilmektedir.

Teknosa, Arçelik, Bosch, Beko; Bu firmalar da ise ev-kur gibi alıveriş esasına dayalı olarak hizmet veriler. Bazıları PTT anlaşmalı olarak anında finansman sağlarlar. Örneğin Bosch şubelerinden alacağınız bir ürün için kredi kartsız taksit talep ettiğinizde hemen işlemleriniz yapılır ve tarafınıza PTT şubelerinden taksitleri ödenen nakit taksitlendirme yapılır. Aldığınız ürünün ödemesi Bosch şubelerine değil PTT Bank’a yapılır. Arçelik ve Beko şubelerinden ise elden taksitle her türlü beyaz eşyayı almak mümkündür. Ancak fiyatlara vade farkı eklenmekte ve kart ile taksitli alışverişinizden daha fazla ödemek zorunda kalacağınızı belirtmek isteriz.

Eğer ihtiyacınız çok acilse ve çok kısa zamanda nakit bulmanız gerekiyorsa 5 temel önerinin yer aldığı senetle para veren yerler en çok maddi olanağın sağlandığı kaynaktır.

Mutluevim Şubeleri; 2 sene vade ile beyaz eşya almak isterseniz Mutluevim şubelerine başvuru yapabilirsiniz. Mutlu Evim firması artık senetle araba satışı da yapmaktadır. Tabi firmanın bazı şartları mevcuttur. Bu şartlar daha önce herhangi bir borç nedeniyle icralık davanızın bulunmaması, kredi notunuzun çok düşük olmaması, sigortalı olarak bir işyerinde çalışıyor olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartları taşıyor iseniz, Mutlu Evim şubelerinden senet karşılığında cep telefonu, bilgisayar veya otomobil alabilirsiniz. Örneğin 2002 model C200 Mercedes Benz marka otomobil, 3 sene vadeli ve aylık 7.200 TL. taksitle satışa sunulmuştur. Neden bir mercedes sahibi olmayasınız?

 • 2010 model grande punto aylık 4.575 TL.,
 • 2016 model fiat doblo 7.200 TL,
 • Dizel Renault Clio marka araç 4.800 TL. elden taksitle mutlu evim şubelerinde satılmaktadır.

Sisteme üye ol, sipariş ver, istihbaratınız incelensin ve sonuçlansın, İstanbul’da ikamet ediyorsanız 2 ve 4 işgünü, diğer illerimize en fazla 6 iş günü içerisinde ürününüz teslim edilmektedir. Daha fazla bilgi almak için firmanın internet sitesini http://www.mutluevim.com.tr/mutlu-evim-senetli-alisveris-sistemi adresinden inceleyebilirsiniz.

Yiğit Alışveriş Firması: İstanbul, Elazığ, Eskişehir, Samsun, Adana, Kahramanmaraş, Malatya, illerimize senetle satış yapan firmaya sosyal medya facebook sayfası üzerinden de iletişim sağlamanız mümkündür. Firma elden taksitle alıveriş imkanı sağladığı gibi bazı ürünlerinde özel kampanyalar düzenlemektedir. Korkmaz üronleri, Hotpoint-ariston, Schafer, Samsung, Mobilya, Düğün paketi gibi kampanyaları halen aktiftir.

MİNİ ÖDE Firması: Bilgisayar, cep telefonu, led televizyon, kamera ve fotoğraf makinesi, elektrikli ev aletleri, oyun konsolları ve ps4 ürünlerinin satışını yapan firma internetten başvuru aldığı gibi cep telefonlarında 24 aya kadar taksitlendirme yapabilmektedir.

Bu firmalar haricinde; İKS Alıveriş merkezi, Göktaşlar, Çetinler gibi firmalarda elden taksit imkanı sağlarlar. En uygun firmayı ürünleri  ve taksit seçeneklerini inceleyerek karar vermenizi öneririz.

Faturalı Hat Üzerine Cep Telefonu Alarak Paraya Çevirmek

Eğer yıllardır faturasını ödediğiniz Turkcell, Vodafone veya Türk Telekom faturalı hattınız var ise, bu hat üzerine faturaya taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken turkcell, vodafone veya turk telekom (avea) şubelerine kimliğinizle birlikte şahsen başvurmanızdır. Müşteri temsilcisi ile birlikte satın almak istediğiniz cep telefonuna karar verdikten sonra başvuru işlemleriniz yapılır ve kısa sürede telefonunuz tarafınıza teslim edilir. IphoneX, samsung S serisinin son ürünlerinin fiyatları yüksek olduğunuzdan hakkınızı bu yönde kullanmanız önerilir. Daha sonrasında ise satın aldığınız faturalı cep telefonunu kutusunu açmadan ister bir yakınınıza, ister letgo uygulaması üzerinden, isterseniz ikinci el ürünler alıp satan bir cep telefoncuya giderek anında nakit paraya çevirebilirsiniz. Mobil operatörler tarafından faturaya telefon satışı yapıldığı gibi, evkur veya diğer mağazalardan aldığınız taksitli telefonları da bu şekilde nakit paraya çevirebilirsiniz.

Faturalı Hatlara Anında Kredi İmkanı

Faturalı Hatlara Nakit firması 500 TL. ile 15 bin TL. arasında 15 dakika içinde nakit, Cebe finans sitesi Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz Ücreti sistemi ile Vodafone ve Turkcell hatlara 1.500-4.000 TL. arasında nakit imkanı sağlamaktadır. Kefil gerektirmediği gibi 6-9-12 ay taksit imkanı sağlamaktadır.
Hiperaktif kredi sistemi her cebe en uygun faiz oranları ile acil para desteği, Kredi notu ve finans sitesince her cebe 100 Bin TL.’ye kadar düşük faizli kredi desteği verildiği söylenmektedir.

Bozdurma Cep Telefonu Satın Alıp Paraya Çevirin

Başkasının üzerine alınıp ikinci el reyonlarında bozdurma diye satılan cihazları görmüşsünüzdür. İşte bu cihazlar elden taksitli alışveriş sağlayan firmalardan, beyaz eşya firmalarından, mobil hat üzerine faturalı telefon satanlardan sıfır olarak alınıp anında paraya çevrilmiş ürünlerdir. İşleyiş şöyledir;

Vatandaş sıfır telefon satan firmaya başvuru yapar ve taksitle satın aldığı için 1.000 TL. fiyatı olan telefonu 48 ay vadeli olarak 2.000 TL’ye satın alır.

Cihazın kutusunu açmadan hemen bir telefoncuya gider. Telefoncu gelen cihazın asıl piyasa değeri 1.000 Tl. civarında olduğu için açılmamış kutu olması nedeniyle en fazla 700-800 Tl. ye satın alır.

Vatandaş 2.000 TL. borçlanmasına rağmen eline 700 TL. para geçmiş olur ki, elindeki paranın 2 misline yakın borcu vardır. 2.000  TL. – 700 TL. düşüldüğünde 1.300 TL. zarar eder. Bu en yüksek faiz sunan bankanın faizinden daha yüksektir. Ancak bu vatandaş;

1.000 TL.’ye satılan telefonu 1.200 TL.’ye satın almış olsa ve yine 700 TL.’ye satmış olsa 1200 – 700 = 500 TL. zarar etmiş olacaktır. Bu zarar ise 24 ay taksitli olarak değerlendirildiğinde, makul görülebilecektir.

Bu bilgilere göre elden taksitle telefon satın alırken yapmamız gereken cihazın piyasa fiyatını araştırmak ve vade farkı ile ne kadar zarar ettiğimizi bilmektir. Zira telefoncuya gittiğinizde sizin kaç paraya aldığınızı önemsemez.

Önemli bir detay ise piyasada Türkiye garantili ve ihracatçı garantili cihazların fiyatları birbirinden farklıdır. Bu iki cihazın arasında %30 oranında fiyat farkı olabilir. Telefoncular sizin Türkiye Garantili cihazınızı ithalatçı garantili cihaz fiyatına almak isteyebilirler. Satış esnasında da bu hususa dikkat etmenizi öneririz. (Türkiye garantili olmayan cihazlar yetki servislerin bakım ve garantilerinin dışındadır.) İzmir, Eskişehir, Adana, Bursa, Ankara, İstanbul, Antalya, Edirne, Kars, Van, Diyarbakır gibi illerimizin tümünde bozdurma telefon alan ve satan firmalar bulabilirsiniz.

Senet Karşılığı Para Veren Faktoring Firmaları (Eski İkrazatçılar)

Eminim ki, ikrazat firmaları hakkında hiçbir araştırma yapmayan vatandaş, halen ikrazatçıları kredi verdiğini öne sürebilir. Ancak Türkiye’de ki ikrazatçılar yıllar önce kapandı ve BBDK bu firmalara zaman vererek faktoring firmalarına dönüşmelerini sağladı. Halen internette ismine rastlayabileceğiniz Erol, Cemil veya Mustafa ikrazatçılar artık yoklar. Bunun yerine faktoringler var. Bu firmalar bir yönetmelik çerçevesinde yasal olarak faaliyet gösterirler ve elinde senedi olan vatandaşa anında para imkanı sağlarlar. Şuan ülkemizde yasal kayıtlı bulunan 60 adet firma mevcut. Bu firmaları yukarıda ki bağlantıdan inceleyerek tefecilerden ayırabilirsiniz.  Eğer kurumsal olarak faktoring’e başvurmak isterseniz aşağıda yer almakta olan belgeleri de hazırlamanız gerekiyor.

blank

Şahıs firmaları için gerekli evraklar;

 1. İmza beyannameleri,
 2. Vergi levhası
 3. Kimlik fotokopisi
 4. Tüzel firmalar bunlara ilaveten ticaret sicil gazetelerini ve ortaklara dahil belgeleri de vermelidir.

Tüm firmalar ise aşağıda ki belgeleri senetle kredi çekmek için hazırlaması gerekiyor;

 1. Başvuru sahibi ile faktoring arasında imzalanan sözleşme örneği,
 2. Müşterinin kabul edildiğine dair beyan formu,
 3. Başvuru sahibinin eşinin borçlanmayı kabul ettiğine dair rıza belgesi,
 4. Kefillerin beyanları,
 5. Müşterinin aydınlatılmasına ilişkin hazırlanan evraklar ve sözleşmenin ekleri

Yukarıda görüldüğü gibi bir çekin veya senetin bozdurulup faktoringten para alınması için birçok şart mevcut. Bunların hepsini yerine getirmekte oldukça zaman alıyor. Tabi yinede başvuru yapabilirsiniz.

Kredinizi Biz Çekelim Taksitlerini Siz Ödeyin Sistemi

Yukarıda yer almakta olan firmalar ve yöntemler size fayda sağlamamış ise, bir yakınınızın sizin adınıza kredi çekmesi iyi bir alternatiftir. Tabi böyle bir yakınınız var ise.. Eğer sizin adınıza kefil olabilecek veya kredi çekecek bir yakınınız yok ise, bu kez bazı firmaları araştırmanız gerekebilir. Bu firmalar sizin adınıza bankaya başvuru yaparak kendi adına kredi çekmektedir. Bu yüzden kredinizi biz çekelim, taksitleriniz siz ödeyin sistemi adı verilmektedir. Ancak bu sistemde de faiz oranları yüksek olduğu gibi tefeciliğe vatan sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Çünkü firma size para vermek için para satmaktadır. Yani 50.000 TL. kredi çektiğinizde banka ortalama aylık 1.000 TL. taksit ödenmesi gerekirken firma sizden her ay 1.500 TL. taksit talep edebilir. Bu taksiti ödemediğiniz taktirde ise tahsili için yasal olmayan yollara başvuru yapabilir. Bu sebeple hiç bi işlere bulaşmadan mobil uygulamalardan maaş bordrosuz kredi verebilen bankalara başvurmanızı öneririz.

blank

Deva finans senetli kredi

Facebook üzerinde deva finans adında bir sayfa tarafından senetle kredi verildiğinden bahsedilmektedir. Firma;

 • Emekliye,
 • Avukatlık olanlara,
 • İcralık olanlara,
 • Hacizlik dahi olsa

kredinizi onaylatıyoruz bildirinde bulunmuştur. Firma ve sağladığı şartlar hakkında bilgimiz olmamakla beraber, şahısların yasal temsilcileri aracılığı ile bir araştırma yapabileceklerini önermekteyiz.

Senet Karşılığı Altın ve Gümüş Satan Kuyumcular

İnternetten alıveriş kredisi veya kredi kartınızla taksitli altın alabileceğiniz bir çok sarraf ve kuyumcu mevcuttur. Bu kişiler karta veya alışveriş taksiti yaptıkları için herhangi bir problem yaşamadan günlük altın kurları ile alışverişinizi yapabilirsiniz. Ancak siz 5 adet adana burması bilezik için semtinizde bulunan kuyumcuya başvurduğunuzda, elden taksit yapması oldukça zordur. Çünkü sizin satın aldığınız bu altınları geri ödeyebileceğinizi resmi olarak ispat etmeniz gerekir. Böyle bir olanağınız da yok ise, işiniz zor. Ancak yıllardır alışveriş yaptığınız ve aranızda bir güven ilişkisi olan kuyumculardan elden taksitle altın almak mümkün olabilir. İnternet üzerinden https://www.facebook.com/senetlekredialtin/  facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

blank

Kredi Notunuzu Düzeltin ve Bankalara Başvurun!

Sizi bu yollar sürükleyen asıl problemin bankalara olan eski borçlarınız olduğunu düşündüğünüzde aslında yapmanız gereken en doğru şey, bankalara olan borçlarınızı kapatmanızdır. Zira KKB puanlamanız düzelirse, her bankadan istediğiniz miktarda ihtiyaç, işyeri, kobi, konut veya diğer finans imkanlarından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Maliye Bakanlığı her yıl bankalara borcu olan vatandaş için kredi kartı veya kredi sicil affı düzenlemesi yapıyor. Bu düzenleme sayesinde eski borçlarınızı 4 sene vadeye kadar taksitlendirebilirsiniz. Hatta bazı bankalar bu düzenlemeler sonrasında Borç Kapatma Kredileri vermektedir. Bankaya olan borcunuz hesaplanır ve ne kadar paraya ihtiyacınız var ise o parada bu miktarın üzerine eklenir. Bunun sonrasında tek bankaya tek borç ödeme şeklinde borcunuzu bitirip ekonomik refaha kavuşabilirsiniz. Maddeler halinde kredi sicilinizi düzeltme yöntemlerini saymak gerekirse kredi notu sorgulama işlemi yaptıktan sonra;

senetle altın satışı

Kredi Notunuzu Yükseltme Yöntemleri

 1. Borcunuz olan bankayı tespit edin ve ne kadar olduğunu hesaplatın.
 2. Bankanızda geri ödeme planınızı oluşturun ve ilave kredide talep edin.
 3. Kredi sicil affı mevzuatını okuyun ve atıfta bulunarak başvurunuzu gerçekleştirin.
 4. Sizi icralık ve avukatlık duruma düşürme ihtimali olan borçlarını ödemede öncelik gösterin.

Aylık %1 oranında faiz ödeyerek (FAİZLER ŞUAN DÜŞÜK) toplamda 50 bin TL. kredi çeken ve 48 ay vadelendiren bir vatandaşın ödeyeceği taksit miktarları aşağıda ki gibi olacaktır.

Kredi Tutarı Kredi Vadesi Kredi Faizi Taksit Tutarı
50.000,00 48 1 1.376,38

Taksit Taksit Tutarı Anapara Faiz Kalan Anapara
1 1.376,38 TL 776,38 500 49.223,62
2 1.376,38 TL 785,69 492,24 48.437,93
3 1.376,38 TL 795,12 484,38 47.642,81
4 1.376,38 TL 804,66 476,43 46.838,14
5 1.376,38 TL 814,32 468,38 46.023,82
6 1.376,38 TL 824,09 460,24 45.199,73
7 1.376,38 TL 833,98 452 44.365,75
8 1.376,38 TL 843,99 443,66 43.521,76
9 1.376,38 TL 854,12 435,22 42.667,64
10 1.376,38 TL 864,37 426,68 41.803,28
11 1.376,38 TL 874,74 418,03 40.928,54
12 1.376,38 TL 885,24 409,29 40.043,31
13 1.376,38 TL 895,86 400,43 39.147,45
14 1.376,38 TL 906,61 391,47 38.240,84
15 1.376,38 TL 917,49 382,41 37.323,35
16 1.376,38 TL 928,5 373,23 36.394,85
17 1.376,38 TL 939,64 363,95 35.455,21
18 1.376,38 TL 950,92 354,55 34.504,30
19 1.376,38 TL 962,33 345,04 33.541,97
20 1.376,38 TL 973,87 335,42 32.568,10
21 1.376,38 TL 985,56 325,68 31.582,54
22 1.376,38 TL 997,39 315,83 30.585,15
23 1.376,38 TL 1.009,36 305,85 29.575,80
24 1.376,38 TL 1.021,47 295,76 28.554,33
25 1.376,38 TL 1.033,73 285,54 27.520,60
26 1.376,38 TL 1.046,13 275,21 26.474,47
27 1.376,38 TL 1.058,68 264,74 25.415,79
28 1.376,38 TL 1.071,39 254,16 24.344,40
29 1.376,38 TL 1.084,24 243,44 23.260,16
30 1.376,38 TL 1.097,26 232,6 22.162,90
31 1.376,38 TL 1.110,42 221,63 21.052,48
32 1.376,38 TL 1.123,75 210,52 19.928,73
33 1.376,38 TL 1.137,23 199,29 18.791,50
34 1.376,38 TL 1.150,88 187,91 17.640,62
35 1.376,38 TL 1.164,69 176,41 16.475,93
36 1.376,38 TL 1.178,67 164,76 15.297,26
37 1.376,38 TL 1.192,81 152,97 14.104,45
38 1.376,38 TL 1.207,12 141,04 12.897,33
39 1.376,38 TL 1.221,61 128,97 11.675,72
40 1.376,38 TL 1.236,27 116,76 10.439,45
41 1.376,38 TL 1.251,10 104,39 9.188,34
42 1.376,38 TL 1.266,12 91,88 7.922,22
43 1.376,38 TL 1.281,31 79,22 6.640,91
44 1.376,38 TL 1.296,69 66,41 5.344,23
45 1.376,38 TL 1.312,25 53,44 4.031,98
46 1.376,38 TL 1.327,99 40,32 2.703,99
47 1.376,38 TL 1.343,93 27,04 1.360,06
48 1.376,38 TL 1.360,06 13,6 0

İntoko Borç Para Nasıl Alınır?

İntoko platformu finansman sağlayan ve ihtiyacı olan kişilere aracı olmuş oluyor. Senetle para veren yerlerin neler olduğu hakkında bilgi sahibi olduktan sonra size bu siteden de söz etmek isteriz. İntoko adlı site üzerinden nakit ihtiyacınızı belli kurallar çerçevesinden karşılayabiliyorsunuz. Borç para ilanları veren site üzerinden ne kadar paraya ihtiyacınız olduğu, neden bu para bulmak istediğiniz gibi detaylar size finansman olacak kişi ile paylaşılıyor. Üstelik tutarı ödeme şeklinizi veya vade sayısını belirterek; örneğin “10 bin liraya ihtiyacım var, elden ödeyeceğim ve 24 ayda ödemek istiyorum.” adı altında oluşan bir borç para ilanı ile size finansman olacak kişilerden geri dönüş almak için belli bir süre beklemeniz gerektiğini de unutmayınız..

] }Yorumlar
 1. blank Ejder gülebenzer dedi ki:

  Paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz acama heben

 2. blank Niymet dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var senetle olursa hemen kullanıcam

 3. blank Aslı dedi ki:

  Bursada yaşıyorum senetle 5000 TL lazım

 4. blank Erdal dedi ki:

  6000 TL için kiminle nasıl iletişime gecebilirim. 1000-1500 tl olarak aylık odenmek koşulu ile yardımcı olabilecek varsa erda mail adresim

 5. blank Tuğba dedi ki:

  Acil 50 TL lazım bir ay sonra 55 vereceğim

 6. blank Turgay dedi ki:

  Eşimde bende çalışıyorum devlet memuruyum 30000 TL ihtiyacım var ayda 2500 TL ödeme yapabilirim dönüş yaparsanız sevinirim

 7. blank Lokman dedi ki:

  Slm bana acil 20 bin lira para lazım yardımcı olursanız sevinirim saygılar

 8. blank Gamze dedi ki:

  Devlet desteği kredisi aldım notum güzel fakat çalişiyorum suan esim icralık oldu notu kötü 50 bin kredi çekmek istiyorum eşim adına nasıl yapabiliriz hanfendi

 9. blank Ayse dedi ki:

  Herkese .merhaba bizde kredi isleri yapiyoruz danismalik ofisimiz vardir önden hic bir para talep etmeyiz krediniz cikar paranizi elinize alirsiniz sonra biz komisyonumuzu aliriz. Sizde önden ucret isteyenlere irtibat etmeyin dolandiricidir inanmayin onden para alan insanlara gelim biz yarimci olalim dogrusu neyse sizinle paylasalim tedayli bilgi icin mesaj atın whatsaptan : sıfır beş yüz otuz üç se ş

  1. blank Derya dedi ki:

   Merhaba bana da lazım nasıl ulaşabilirim size

  2. blank Mustafa dedi ki:

   Merabalar elden ve bankalara 30 bin lira borcum var 35 40 bin civarı bi ihtiyacı var ve her ay duzenli olarak 1000 lira ödemeli kredi kullanmak istiyorum yardımcı olabilirmisiniz numaram

  3. blank Guler dedi ki:

   İcralığım acil 22500 TL lazım dul aylığı alıyorum

  4. blank sümeyye dedi ki:

   Bana 10 bin lazim bana da yardimci olur musunz lutfe

 10. blank muammer dedi ki:

  10000 tl alabileceğim kimse varmı

  1. blank admin dedi ki:

   10 bin TL. için birçok firmadan yardım alabilirsiniz.

 11. blank Aslihan dedi ki:

  Acil destek lütfen 5000 2 ay içinde odemeli

  1. blank Yönetim dedi ki:

   2 Ay için 5.000 TL. lazım ise, firmalara başvurun veya senetle telefon yöntemini deneyin derim.

 12. blank Ahmet dedi ki:

  Bes binlira vere bilir misiniz

 13. blank Yasin dedi ki:

  Acil 50bin tl lazım

  1. blank Admin dedi ki:

   Sizce bu kadar bilgi ile hangi firma size dönüş yapar.

 14. blank Ec dedi ki:

  acil 3 bin tl lazım 4 olarak öderim 2 ay 2 taksit whatsaptan yazın

 15. blank Halis dedi ki:

  Acil 100000 binlira ihdiyacım var

  1. blank Kemal dedi ki:

   Geri ödemeniz nasıl olacak.

   1. blank MURAT dedi ki:

    80.000 TL 60 ay vade ile ödeme sizin şartlarınızla uyarmı acaba?

 16. blank Cem dedi ki:

  Merhaba Ön Ödeme Koşulu olmadan, min. 15 bin max 60bin e kadar kredi imkanı sağlanmaktadır. Herşey resmi olarak yapılmaktadır. max 12 ay vade. min 3 ay iyi günler diğer iletişim bilgileri verilecektir numaranızı yazmanız yeterli

 17. blank Aslihan dedi ki:

  Adıyamanda yaşıyorum Ve çok acil 5000 e ihtiyacım var 30
  gün içinde verme koşuluyla arıyorum yardımcı olabilucekler [email protected] mailden ulaşabilir mi faizini neyse veririm

 18. blank Osman dedi ki:

  Acilen 5000 ihtiyacim var..

 19. blank Hatice dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var 4tane cocuklarım var kocam öldü ve bana yardım lazım ve iki tane kız cocuklarim var sacları yok nolur bana yardım edin cok dua edecem

 20. blank Serkan dedi ki:

  6 bine ihtiyacım var

 21. blank kaya factoring dedi ki:

  Ön ödeme yok. Gerekli şartları sağlayanlara gün içerisin de yardımcı olabiliriz.

  1. blank Burcin dedi ki:

   Merhaba nasil iletisime gecebiliriZ ve nasil islem yapiyorsunuz?

 22. blank Eylem dedi ki:

  Benim paraya lazım ama çalışmiyim bana yardım ede bilirmisiniz

 23. blank Ahmet dedi ki:

  Merhaba arkadaslar istanbul yasiyanlar devlet memurlarina senet sozlesmeli telefon alma imkani iphone 11 pro max nakite verilir 0534 3

 24. blank Ali dedi ki:

  Alım nakit ihtiyacım var yardımcı olabilirmisin

 25. blank Bulent dedi ki:

  Trabzondayim.10000.ihtiyacimvar

 26. blank Bulent dedi ki:

  Acil.15000.ihtiyacimvar

 27. blank Mustafa dedi ki:

  Ben Mustafa acil 20000tl lazım sskliyim aylık az alıyorum borcum var

 28. blank Cihan dedi ki:

  Alim bana yardımcı olurmusun 7 bin ihtiyacım var sigortalıyım gelirim iyi

 29. blank HALİL dedi ki:

  10 bin tl lazım antalyada yım

 30. blank emre dedi ki:

  acil 20000 tl lazım

 31. blank Ugur dedi ki:

  Acil 10 bin lira para bulmam lazım isimde yok borçların üst üste birikti

 32. blank Arslan karadoğan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var geri ödeme koşulları bilgisi için görüşmek isterim acil lütfen

 33. blank Gurbet dedi ki:

  Ben istanbulda yaşıyorum özel sektörde sskli çalışıyorum aylık 5 bin alıyorum acil 10 bine ihtiyacım var yardımcı olacak var mi faizlede olsa alacam o kadar ihtiyacım var

 34. blank Murat dedi ki:

  Senetle araba alabileceğiniz güzel bir seçenek %18 peşinat ile dilediğiniz aracı alabilirsiniz. Banka puanı, kefil vs tarzı gibi şartlar yok.

  Senetle nakit para alabileceğiniz seçenek

  Senetle ev eşyaları veya elektronik eşyalar alabileceğiniz seçenek ise

  1. blank Faruk dedi ki:

   Varmı senetle para

 35. blank ahmet dedi ki:

  acill 10 bin nakıte ıhtıyacm var istanbuldayım sgkortalı calısıyorum yardımcı olacak varmı

  1. blank Alim dedi ki:

   Yardimci olabilirim

   1. blank esma öztürk dedi ki:

    yardım rica ederim.. bana ulaşabilir misiniz ?

    1. blank Ferah dedi ki:

     Acil yardım istiyorum

 36. blank Tamer dedi ki:

  Merhaba gaziantepte yaşıyorum 5000 tl nakit ihtiyacım var.senetle alabilirim ilgilenen arkadaşlar iletişime geçebilirler

 37. blank Ferhat dedi ki:

  Merhaba senetle nakit ihtiyacınızı gideriyoruz, küçük tutarlar senetle, büyük tutarlar teminat ile.
  Aramayin Whatsaptan yazın lütfen, istanbul dışı aramasın

  1. blank emrah dedi ki:

   merhaba nasıl irtabata gecebiliriz sizle

 38. blank banu dedi ki:

  TUM TURKIYEDE EMEKLI MEMURA SENETLE NAKIT VERILIR cigdem

  1. blank serkan dedi ki:

   banu hanım iletişim numarsı paylaşırmısn

 39. blank fevzi durmaz dedi ki:

  ziraat bankasından maaş alıyorum maaşımda kesinti yoktur 30.000 tl karşılığında ziraateki maaşımıdan kesinti karşılığı para arıyorum acil çünkü 15 gün sonra gemide çalışmaya başlama ihtimalim yüksek gemide 20 bin tlye kadar maaş almaktayım

 40. blank ümraniye dedi ki:

  nasil senetle borç alabiliriz

 41. blank Nakit paraya ihtiyacim var dedi ki:

  Selamuyn aleykum benim aci 5000 bin ytl ye ihtiyacom var yardimci olabilirmisiniz.

 42. blank hakan dedi ki:

  krediye ihtiyacınız var ise msj atmanız yeterli on odeme dahi almıyoruz yerimiz ıstanbul ofimiz sulgazide dir yalan dolanla işimiz yok bizim neyse doğrusu odur numaram budur whatsaptan msj atın donus yapalım sıgotalı sıgortasız emeklı farketmez yardımcı olmaya calsıyoruz whatsaptan msj atamnız yeterli

  1. blank Kredi dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacim var yardimci olun
   Lutfen

  2. blank ibrahim dedi ki:

   Merhaba
   15.000 tl krediye ihtiyacim var ist da yasiyorum yardimci olabilirseniz eger cok sevinirim
   Ibrahim

  3. blank Hasan dedi ki:

   Sa bana acil Bı 3000 lazım

 43. blank Nakit dedi ki:

  6000 lira acil para ya ihtiyacım var

 44. blank Nesibe dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var 10 TL bana yardımcı olabilirmisin iz lütfen yardımcı olun

 45. blank Ali Yıldırım borc dedi ki:

  Acil 7000 TL nakide ihtiyacım var

 46. blank Nakit ihtiyacım dedi ki:

  Acil 5bin tlye ihtiyacim var duzenli odeme yaparm yardimci okurmusunz lutfen

  1. blank Acil senetle dedi ki:

   7000 tl lazim yardimci olurmusunuz

 47. blank 20000 tl lazım dedi ki:

  acil 20000 tl lazım devlet memuruyum. yardımcı olabilir misiniz

 48. blank Acil ihtiyacim var hastam var dedi ki:

  10000 tl nakite ihtiyacim var 15bin olarak geri oderim ayda 1200 taksitle yardimci olur musunuz

 49. blank Kredi dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlayan kurumlar var mıdır? Aylık 3.000 TL gelirim var Bankalara olan borcumu kapatmak istiyorum bir an önce lütfen yardımcı olunuz yön gösteriniz. Bankalar tarafından kara listedeyim. Ailem tarafından dolandırıldım ve benim olmayan borçları ödemek zorunda kalıyorum. Toplamda 10.000 TL borcum var sadece daha da çoğalmadan ödemek istiyorum. Lütfen yön gösterin..

 50. blank Nakit para dedi ki:

  Merhaba. teminat karşılığı olarak nakit ödeme yapıyoruz. Bilgi için 05302651586

  1. blank Acil 75000 dedi ki:

   75000 TL ye ihtiyacım var ayda 2000 TL geri ödeme yapabilirim

 51. blank acil nakit dedi ki:

  kurumsal firmam için acil nakit ihtiyacım var kısa vade senetle teminatım yok

  1. blank Cevap dedi ki:

   Merhaba.Teminat karşılığı nakit ödeme yapıyoruz. İlgilenirseniz 0530

   1. blank nakit dedi ki:

    görüşebilirmyiz

 52. blank senetle doblo panter dedi ki:

  senet imzalayana 2014 model doblo veriyoruz. ister sat, ister çalış

  1. blank Senetle para dedi ki:

   Merhaba bana yardimci olabilirmisiniz

  2. blank senetle doblo panter dedi ki:

   uygun olur ankara 54

   1. blank Nakit dedi ki:

    Merhaba acil yardımcı olabiliriminiz nakit ihtiyacım var

 53. blank Ebru dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar arayın sizede yardımcı olsunlar şirkettir kendileri

  1. blank kredi dedi ki:

   nereyi arayalım numara nedir

  2. blank Para dedi ki:

   Nasıl iletişim sağlarım

  3. blank Ali dedi ki:

   Numara adres bıraksaydın keşke

 54. blank kredi kullanmak istiyorum acil dedi ki:

  ssk lı çalışalım aylık net gelirim 3000 bin tl yaklasık 10 veya 15 bin civarı kredi kullanmak istiyorum acil yardımcı olursanız sevinirim.

 55. blank mustafa dedi ki:

  tüm kredi sorunlarınız aynı gün çözüme kavuşturulur.

  1. blank Borç para dedi ki:

   15000 tl ye ihtiyacım var. Burak

  2. blank Recep dedi ki:

   Benim 5000 TL ihtiyaç var yardımcı olursanız sevinirim

  3. blank Nakit dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

  4. blank Acil nakit ihtiyacı dedi ki:

   Benimde acil araya ihtiyacım var 5 ile 10 bin işimi görür nasıl yardımcı olabilirsiniz bana

 56. blank zeki dedi ki:

  30 bin ihtiyacım var. esit taksıtle odeyebılırım.

 57. blank Para hak. dedi ki:

  Daha acıkca belirtmek isterim kendime ait bir bakkal dükkanım var fatih yedikulede bankalara ödemekte zorlandığım kredilerim var birazda toptancılara ben bunların bütün paralarını ödemek istiyorum tek bir yere borlu kalırsam çok çok rahatlitlycam bu nedenle benim 35000 tl ye ihtiyacım var bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum size yapacağım ödemelerde her hangi bir sıkıntıda yaşamayız çünkü tek size ödemem olduğu için herhangi en ufak bir sıkıntı olmayacak saygılarla sizlerden haber bekliyorum

 58. blank Para hak. dedi ki:

  Kendi iş yerim paraya sıķıştım açıl 35000 tl ye ihtiyacım var vergi levan var yardımcı olurmusunuz

 59. blank Esin kaç dedi ki:

  Bana acil 15 000 para lazım taksitle ödeme yapabilirim

 60. blank Acil dedi ki:

  100 bin tl için yardımcı olumusunuz

 61. blank Acil para dedi ki:

  25000 ihtiyacim var 7 ay sonra toplu oderim Elazigdan yaziyorum Yardim edebilirsiniz

 62. blank philip morgan dedi ki:

  4 mil tl ye ihfiyacim vae

 63. blank Mehtap dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar sizde daha arayın bu numarayı alın ben aldım

 64. blank Hasan dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlanır arayın

  1. blank Esin dedi ki:

   Numaranı zi yazar mısın iz?

  2. blank NAKİT dedi ki:

   reis gmail adresimden ulaşabilirmisin

 65. blank Acill 50.000tl dedi ki:

  Acil 50.000tl ihtiyacım var aylık 5 bin tl taksitle ödeyebilirim çok sıkıntım var

 66. blank Melek dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağladılar herkeze tavsiye ederim arayın sizde alin

  1. blank Ozge dedi ki:

   Melek hanım nereyi arayalım

  2. blank senetle kredi dedi ki:

   nereyi nasil arayalim melek hnm bilgi verin bizde faydalanalim imkanlardan

  3. blank serkan dedi ki:

   melek
   telefon numarasını paylaşırmısn

 67. blank emrah dedi ki:

  acıl 15000 tl ıhtıyacım var aylık gelırım 4000 tl yardımcı olursanız sevınırım

 68. blank para dedi ki:

  enes bey irtibata geçermisiniz

 69. blank Avk selen dedi ki:

  Merhaba,

  Lütfen sadece belgelenebilir geliri olan kişiler mail atsın. İstanbul’da bir Faktoring şirketiyiz. Faizlerimiz %3.6 dır. En az 12.000 tl kredi çıkartabiliyoruz. İstanbul’da yaşayanlar ofisimizi ziyaret edebilir. Krediniz onaylanırsa eğer dosya masrafı istiyoruz. Şartları kabul eden mail atabilir.

  1. blank Burak dedi ki:

   Dosya masrafı ne kadar alıyorsunuz acaba 15 bin icin

  2. blank mustafa dedi ki:

   30 bın lazım gerı ödemesı ne olur
   yerınız nerede

  3. blank senetle kredi dedi ki:

   merhaba av. selen hnm iletisime gecebilirmiyiz

  4. blank erdogan dedi ki:

   15000 tl 48 ay vade emekliyim

 70. blank Ahmet dedi ki:

  5 binliraya ihtiyacim var

 71. blank nakit dedi ki:

  acil nakite ihtiyacim var varmi oyle bir babayigit on odeme istemiyen dolandirici he

 72. blank nasıl ulaşabiliriz banada acil lazım dedi ki:

  dönüş bekliyorum yardımcı olursanız

 73. blank seda dedi ki:

  allah razı olsun bu numarayı paylaşanlardan senetle nakıt ımkanı aldım hemde cok uygun faizle

  1. blank mrb numara nerden aldınız dedi ki:

   banada numara yollaya bilirmisiniz mailden

  2. blank Tolga dedi ki:

   Numara yi bize de yollar mısın

  3. blank Ozge dedi ki:

   Seda hanım hangi numara acaba paylaşabilir misiniz

  4. blank sinan dedi ki:

   numarayı verebilirmisiniz

 74. blank Acil durum dedi ki:

  Bana yardımcı olur musunuz enes bey 10 bine ihtiyacım var acil

 75. blank enes dedi ki:

  bankalardan kredi çekemeyenler için kredi işlemleri aynı gün %10 komisyon ile sonuçlandırılır. herhangi bir ön ödeme talep edilmez.

  1. blank para dedi ki:

   enes bey irtibata geçermisiniz

  2. blank Nakit dedi ki:

   Lutfen irtibata gecermisiniz enes bey

  3. blank Acil yardıma ihtiyacım var dedi ki:

   Merhaba 40 bin lazım yardımcı olurmısunız

  4. blank kredi kullanman lazım dedi ki:

   acil iletişim kurabilirmiyiz

  5. blank ACİL KREDİ dedi ki:

   ENES BEY LÜTFEN BANA DA ULAŞIRMISINIZ,

  6. blank kredi almak dedi ki:

   kredi almak istiyorum

 76. blank Nakit dedi ki:

  Merhaba kullanmak istiyorum

 77. blank Defne Öz dedi ki:

  Yeni kurulan şirketimiz 10.000”tl ye kadar kredi vermektedir. kredi

  1. blank Nakit dedi ki:

   Merhaba kullanmak istiyorum

 78. blank Bayanlara geri ödemesiz kredi dedi ki:

  bayanlar 2 bine kadar geri ödemesiz kredi sağlanır.

 79. blank İhtiyaç dedi ki:

  Merhaba restaurantim var ortağım dan ayrıldım kötü zaman geçiriyorum yardımcı olursanız sevinirim

 80. blank sinan dedi ki:

  slm ıyı gunler kredı gecıkmesı olanlar kredı gecıkmesı olanlar ssk olmayanlar avukatlık olanlar yasal takıpte olanlar ıcralık olanlar her turlu kredı verılır uzun vadede deyın arayın yardımcı olalım

  1. blank KREDİ dedi ki:

   kredi için nasıl yardımcı olucaksınız bana ulaşırmısınız.

  2. blank Enes dedi ki:

   Arayın beni acil 70 bin lazım

 81. blank Herkese kredi dedi ki:

  kredinizi biz çekelim taksitlerini sizler ödeyin….

  1. blank Acil para dedi ki:

   Kurumsal bir bankada çalışmaktayim. 10.000 ihtiyacım var bana ulaşanlar ile görüşmek konuşmak isterim.

  2. blank Borç dedi ki:

   Merhaba bana ulaşabilirmisniz mailden

  3. blank muhammet kayapinar dedi ki:

   bana yardimci olabilirmisiniz

 82. blank Kredi dedi ki:

  Benim çok acil 3000 TL nakit paraya ihtiyacım var. Yardımcı olabilecekler ulaşırsa sevinirim . Özel şirkette çalıştığım için kredi şeklinde olursa düzenli şekilde ödeyebilirim

 83. blank kenan dedi ki:

  senetle nakit imkanı sağlanıyor almak istiyen kişiler arasınlar

  1. blank Ercan dedi ki:

   UlasirmisiniZ bana

  2. blank acil para dedi ki:

   bana ulaşır mısınız ?

 84. blank Nurullah dedi ki:

  Acil 10000 ihtiyacım var

 85. blank ERTUĞRUL SEMİZ dedi ki:

  nakite ihityacım var yardımcı olurmusunuz

 86. blank DENİZ dedi ki:

  size nasıl ulaşabilirim

 87. blank senetle kredi ve altın dedi ki:

  merhaba ıyı gunler herkese senetle kredi ve altın verıyoruz dusuk kosullarla 12 ıle 48 ay vade ıle en dusuk 15000 tl verıyoruz en yuksek 100000 tl verıyoruz cıddı alıcılar yazsın lutfen

  1. blank Mustafa dedi ki:

   Sizinle görüşmek isterim

  2. blank Burak dedi ki:

   İyi günler bana hemen ulaşabilirmisiniz mailden 15 bin lazım herşarta uyarım sorun deil acil lazım ama

  3. blank Ozan dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz seksenbir ulaşırmısınız

  4. blank Senetle bilezik dedi ki:

   Merhaba Bursa Kapalı çarşıda ben senetle elden taksitle altın satıyorum. Ancak her bilezik için 250 tl. alırım.

   1. blank Sadece 2 ay lazım dedi ki:

    Acil paraya ihtiyacım var ulaşabilirmisiniz bana ?

   2. blank bilezik dedi ki:

    bursada yeriniz nerde acaba ?

  5. blank ACİL NAKİT dedi ki:

   Selam ACIL 20.000 tl lazım eş imin ameliyatı için. Mail im c

  6. blank Kredi dedi ki:

   15000 lazim bana

  7. blank gulcan dedi ki:

   merhaba ,
   bana ulaşabilirmisiniz lütfen acildir

  8. blank Para dedi ki:

   Benim acil ihtiyacim var lutfen ulasin bana 0

  9. blank ogndrd dedi ki:

   nasıl ulaşacağız ön ödeme varmı

  10. blank Kredi dedi ki:

   Merhaba 30 mart ta tek senetli 30 bin tl ariyorum makul faizle

  11. blank Nakit dedi ki:

   Merhaba
   Halen devam etmekte midir bu durum? Özel şirkette çalışıyorum banka sicilim kötü bu yüzden kredi çıkımıyor. 20000 tl ye ihtiyacım var.

  12. blank Enes dedi ki:

   Bana acil 100000 tl lazımm

 88. blank Memiş dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 89. blank serhan koseogullari dedi ki:

  20000 tl ye ihtiyacım var. Deniziyim ödemede sıkıntı yaşamam fakat ssk olmadığı için kredi çekemiyorum.
  Yardımcı olabilirmisiniz

 90. blank Düzgün dedi ki:

  20000 liraya acil ihtiyacım var

 91. blank ahmet ak dedi ki:

  senetle nakit para lazım acil aameliyat için üzerimde arsa tarla var hissem ödemede sıkıntı olmaz 5000tl numara bırakın arayım

 92. blank Murat dedi ki:

  Senetle nakit imkanı sağlanır arayın

  1. blank figen dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim acillllll

  2. blank okan alagöz dedi ki:

   bana acil 10 bin lira lazım yardımcı olur musunuz lütfen

  3. blank Ayşe 3 dedi ki:

   Çok ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

  4. blank levent dedi ki:

   10000 lira lazım.acil

  5. blank ömer ali dedi ki:

   mail adresinden yada telden ulaşırsanız sevinirim

  6. blank Esma dedi ki:

   15.000 tl gerekli

  7. blank Kredi dedi ki:

   Merhaba ben 30 martta tek seferde odemek uzere 30bin tl ariyorum yazin sartlari konuşalım

 93. blank ercan dedi ki:

  Cok acil yarina para bulmam gerekiyor.annemim amiyati icin.senet borc her sekilde kabulum yardimlarini bekliyorum

 94. blank Bena dedi ki:

  Numara verebilir misiniz

 95. blank sinan dedi ki:

  ıyı gunler kredı cekemeyenler her kosulda kredı verılır arayın yardımcı olalım

  1. blank Acil para dedi ki:

   Acil Paraya ihtiyacm var. beni arar mısınız?

  2. blank ismail dedi ki:

   banada lazım yardmcı olsan

  3. blank Ayşe Tığlı dedi ki:

   Çok ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz?

  4. blank Esma yusuf dedi ki:

   2000 TL’ye ihtiyacım var

  5. blank Merve dedi ki:

   Sinan bey num verirmisiniz size ulaşmam lazım

  6. blank Ali dedi ki:

   Numaranız varmi

  7. blank Emre dedi ki:

   İstiyorum koşullarınız nedir

  8. blank para dedi ki:

   yardımcı olur musunuz 1.000 tl ye ihtiyacım var acill

  9. blank Kredi dedi ki:

   Benim çok acil 3000 TL nakit paraya ihtiyacım var. Yardımcı olabilecekler ulaşırsa sevinirim