Devlet Destekli

Sicili Bozuk Ev Hanımlarına Senetsiz Kredi İmkanı

Sicili Bozuk Ev Hanımlarına Senetsiz Kredi İmkanı

Şekerbank, Denizbank, INGBank, Aktifbank, Ziraat, Vakıfbank, Halkbank gibi bankalar sayesinde ev hanımlarına kredi başvurusu işlemleri devam etmektedir. Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan ve sigortasız bayanlara kredi desteği sağlayan bazı bankalar sayesinde gıda, giyim, kozmetik gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğer kullandığınız herhangi bir kredi kartınız yoksa, belirli limitlerde kredi kartı alabilirsiniz. Bu içeriğimiz de Devlet kredisi haricinde özel bankaların kredi başvurularını kaleme aldık.

Bankalar kredi talebinde bulunan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu gibi aylık net geliri belgeleyen evraklar istemektedir. Çoğu banka artık gelir belgesi olmadan kredi başvurusunda bulunanlara kredi vermektedir. Gelir belgesi olmadan kredi veren bankalara başvuru yaparak ev hanımları her türlü nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla kredi çekebilmektedir. Ev hanımları yeni iş kurmaktan kendi işini yapmak için, evde iş yapmaktan her türlü finansman ihtiyaçları için kredi çekebilirler.

Sicili bozuk ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Sicili bozuk ev hanımlarına kredi veren bankalar bulunmaktadır.

Ev hanımlarına gelir belgesiz kredi veren bankalar; Ziraat bankası, Türkiye Ekonomi bankası, İşbankası, Garanti bankası, QNB Finansbank, Denizbank, HSBC, Ing bank Citibank’tır. Bankalara başvuru yaparak kredi çekmek isteyen ev hanımlarından bu bankalara gelir belgesi olmadan bireysel krediler vermektedir.

Ev hanımları almak istedikleri bireysel kredilerin başvurularını bankaların internet şubelerinden, telefon bankacılığı kanalıyla, Sms ile bankaların kısa mesaj yoluyla ve banka şubelerinden müşteri yetkililerinin yardımlarıyla kredi başvurusu yapabilirler.

Denizbank

Ev hanımlarına kredi imkanı tanıyan Denizbank Ev hanımları için özel hazırladığı  Ev hanımı Paketiyle çeşitli imkanlar sunarak Özel Altın günleri ve Ev hanımlarına Mevduat biriken  Hesap gibi ayrıcalıklar sunan bankaya kredi başvuru yapmak isteyenler en yakın Deniz şubelerine giderek yapabilirler.

Şekerbank

Ev hanımlarına aile bütçesini sarsmadan kredi veren Şekerbank bayanlar için  Ev kadını ihtiyaç kredisi paketiyle  faiz oranı ve 12 ay vadeli ihtiyaç kredi vermektedir. Ev hanımlarına kredi imkanı sağlayan banka ev hanımlarından sigorta zorunluğu şartını da kaldırarak evde geçimini sağlayan ve sabit bir geliri olan ev hanımlarına bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sağlıyor.

Ev hanımlarının eşlerinin maaş durumuna göre kredi kullandıran bankalar 24 aya kadar taksit imkanları ile bireysel kredileri istenilen kredi limitine kadar kullandırmaktadır. Kira geliri olan veya üzerine kayıtlı herhangi bir tapu belgesi karşılığında kredi veren bankalara yapacağınız kredi başvuruları ile ev hanımlarına özel olarak hazırlanan kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

KOSGEB ev hanımlarına iş projesi karşılığında 2020 yılında da 150 bin lira destek sağlıyor.

İş hayatında bayanların ayakta durabilmesini sağlamak adına, yukarıda ki bankalarda birlikte devlet kurumları da desteklerini sürdürmektedirler.

Akbank tarafından çalışmayan ve sigortasız ev hanımlarına 20 bin liraya kadar Akbank direk kredi imkanı sağlanmaktadır. Bunun için sadece bankada bir hesabınızın bulunması, kredi sicil notunuzun yeterli olması ve Akbank direkt uygulamasını indirerek başvuru yapmanız yeterlidir. Akbank ev hanımı kredisi için tıklayın!

Eğer kredi notunuz da problem yok ise ve gelir belgeniz var ise;

 • Akbank,
 • Denizbank,
 • Şekerbank,
 • İş Bankası,
 • TEB,
 • INGBank,
 • Odeabank,
 • Halkbank gibi bankalara hemen başvuru yapabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olan Bayanlara Kredi

Nkredi isimli sistemde, banka kredi notunuza, kara listede olup olmadığınıza bakmıyor. Eğer çalışmayan ev hanımı iseniz, gelir belgeniz yok ise veya evinizde çalışıyor iseniz Aktifbank tarafından sağlanan bu imkan sayesinde sanal tefecilerin eline düşmeden yasal yollarla tüm bayanlara finansman imkanından faydalanabilirsiniz.

Ayrıca internet üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında da gelir belgesi aranmadığından dolayı bu bankaların kredilerine başvurabilirsiniz. Cepteteb, En para, Onedio, Nkolay kredi gibi kredi seçeneklerine başvurarak gelir belgesi ibraz etmenize gerek kalmadan kredi alabilirsiniz.

Girişimci olup kendi işlerini kurmak isteyen bayanlara Kosgeb tarafından finansal destek sağlanmaktadır. 2020 yılında bir iş planı hazırlayarak Kosgeb’ e başvurmanız durumunda şayet başvurunuz kabul edilirse, 100 bin TL kredi ve 50 bin TL geri ödemesiz hibe imkanlarından yararlanabilirsiniz. Kosgeb’ in bayan girişimcileri erkeklere göre daha fazla oranlarda desteklediğinin altını çizmek istiyorum. 2020 yılında Kosgeb tarafından bu destekler farklı başlıklar altında ve değişen tutarlarda verilecektir. Kosgeb 2020 desteklerini görmek için tıklayınız.

Ayrıca bir herhangi bir gayrimenkul olarak taşınmazınız ya da kira geliriniz var ise bunu bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Kredi çekemeyecek durumda olan banka müşterileri için ipotekli ihtiyaç kredileri geliştirilmiştir. Bu taşınmazlar yardımı ile kredi çekmek daha kolay olmaktadır. Bunları bankaya teminat göstererek ve satılamaz şerhi konularak daha yüksek meblağlarda kredi çekilebilmektedir.

Banka şubesine gitmeye, sıra beklemeye ve başvuru için evrak hazırlamaya gerek kalmadan anında başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Yorumlar
 1. nezire dedi ki:

  öncelikle burası gösteriş yapan birileri değil artı dilenci ve bağışda değil sadaka hiç değil bu dünyada düşmez kakmaz bir allah kimine yürübe kulum benim gibilerede dur lakin otur demiyor bizde biçare evet burda yazılar doğruluğunda gittin garanti denizbank ve ziraat teb yapıkredi dagınık ödemeler arasıra herzaman olmasada biray oda enfazla 6 yada 8 gün sonunda yatmasına karşı dosyanız açılacaktır gününde yatmadığı zaman para hesaba girdiğinde karttınız kullamına açılmlştır sorarım size bir banka yada enyakının kim artık millet bankalardan cıkamaz durumda bu birazda hayat pahalılığı gida üstbaşı bıraktı millet geçinmek çok zor maaşlar yeterli değil napıyoz bankalardan onlarda sicili bozuk allahım insanlar neden ben sıkıştım biz burdayız hani kapından dönderme beni ümit ışığı ol ki benimde yanında kimse değil ama bankam var demek herkesin ümiti olsun işte o kadar çabaladım hiç ümitimi yitirmedim ama evimi satılığa çıkardım o benim rahmetli babamdan yadigardı olsun çocuklarım eşim sağlıklı bir arada olmak önemli olan bu allah hepimizin yanında olsun

 2. nezire dedi ki:

  ipotekli kredi en az 50 yada 150 aylık 3500 gibi bunu eşimin emeklisi ve 1150 kiram ayrıca 6 binde eşimin maaşı zaten aylık elinden cıkan faturalarınla dağınık borç ödemekten bir araya toparlamak istiyorum

 3. şehitkamil dedi ki:

  ben de ihtiyaç kredisi almak istiyorum geçmişte kredi kartim var di geciktirdim yatırdım karti kapattirdim Bü engel olurmu kredi çekmemek ev hanımıyim

 4. nevin dedi ki:

  benim ihtiyacim var kiradiye ama ev hanimlarina kredi veren banka hangisi onu bilmiyorum acil ihtiyacim var

 5. Kadriye dedi ki:

  İhtiyaç kredisi istiyorum yardımcı olurmusunuz