geri ödemesiz hibehayvan kredisiesnaf kefalet kredisitablet başvurusumaddi yardımfaizsiz kredigeri ödemesiz destek

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli
A+
A-

Emlak GYO tarafından başlatılan faizsiz kredi ev kampanyası başvuruları devam ediyor. Ev satın almak isteyen vatandaşların ilgisi ile karşılaşan Türkiye genelinde ki, birçok firma müteahhit ve ev yapım şirketi, kampanyaya dahil olarak faizsiz ev kredisi olanağı sağlıyor. 240 ay 20 yıl ve 60 ayda sıfır faizli proje her geçen gün çığ gibi büyümeye başladı. Bazı illerimizde bulunan firmalarda projeye dahil olmak istiyor. Türkiye genelinde ”Faizsiz Kredi ile Satılan Evler” ne kadar çok olursa vatandaşımızın faydalanma oranı o kadar yüksek olacağından devletdestekli.com olarak tüm firmaları, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Kocaeli, Adana, Konya, Kayseri, Eskişehir gibi büyük şehirlerimizde yer alan işletmeleri de, Emlak GYO’nun faizsiz konut kredisi kampanyasına davet ediyoruz.

Konut Satışlarında Artış Faiz ve Fiyatlarda Düşüş!

Projenin başladığı günden bu yana, binlerce vatandaşımız faizsiz ev alabilmek için irtibat bürolarına müracaat ediyor. 50 binden fazla ev, uygun faizli konut kredisi ile vatandaşa dağıtılacak. Kampanyaya Türkiye genelinde birçok ilimizde dahil olmak istiyor. 105 projeden oluşan Emlak GYO sıfır faizli konut kredisi kampanyasına GYODER üyelerinin Gebze, Bursa, Ankara, Nevşehir, Konya, Denizli  illerimizde ürettiği evlerin bir kısmı da dahil edildi.

GYODER ve Emlak GYO tarafından uygulanan proje dahilinde GYODER tarafından sıfır faizle satılan evler listesini inceleyebilirsiniz.

Türkiye genelinde yukarıda yazılı olan illerimiz haricinde ”Bolu, Kayseri, Gaziantep, Konya, Samsun” gibi illerimizde hizmet veren inşaat firmaları da projelere dahil olmak için girişimlere başladı. Eğer bu firmaların başvuruları kabul edilip devam ederse, Türkiye’de birçok ilde sıfır faizli konut kredisi ve 240 ay 20 yıla varan uzun vadeli konut kredisi ile birçok vatandaşımız ev sahibi olacak.

Sıfır Faizli Konut Projeleri Türkiye Geneli 2021

Projeye dahil olmak isteyen firmalar, 240 ay vadeli konut projesine dahil olarak yapımı tamamlanan konutları Türkiye’de tüm illerimizde satışa sunmak istiyorlar. Firma yöneticileri tarafından kamu ve özel bankalar ile görüşmeler yapıldığı öğrenildi.

240 ay vadeli konut kredisi sayesinde birçok vatandaşımız ev sahibi olduğu gibi,

 • Türkiye’de ilk kez 20 yıl vadede en düşük faizli konut kredisi verildi.
 • 5 yıl süre ile faizsiz ev kredisi hiçbir banka ve finans kuruluşunun ödeyemeyeceği bir miktar olurken,
 • Kampanya dışında ki ev fiyatlarında rekabet nedeniyle %10 oranlarında düşüş bekleniyor.
 • Ülkemizin tüm illerinde faizsiz konut kredisi veren firmalar ve bankaların anlaşmalarının süreceği değerlendiriliyor.
 • Bazı vatandaşlarımız tarafından Emlak GYO faizsiz ev projesinin Yurtdışında oturan vatandaşlarımızı da kapsayacak şekilde icra edilmesi talep ediliyor.

Emlak GYO Faizsiz Kredi İle Satılan Evler ve İllere Göre Projeler

KONYA MERAM Temaşehir Konya Projesi dahilinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 evler mevcut olup projenin detaylarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

temaşehir

Niğde Merkez Meram Konutları; Proje de 2+1, 3+1, 3+1 Dubleks ve 4+1 evler bulunmakta olup, En düşük fiyat 328 bin liradan başlayıp, en yüksek fiyat ise 559 bin liradır. Ödeme planı inceleyebilirsiniz.

Ankara Çankaya’da Koordinat Çayyolu Projesi ile de başvurular alınmaya devam ederken, Ankara’lı vatandaşımızın projeye ilgili olduğu ve diğer firmalardan da sıfır faiz kampanyasının yapılmasını talep ettikleri öğrenildi.

İstanbul Sarıyer Faizsiz Kredi ile Ev Projeleri; Sarıyer semtimizde Köy Zekeriyaköy ve Maslak 1453 İstanbul projeleri başlatıldı ve Maslak projesinin tamamlandığı bildirildi. Sarıyer semtinden ev almak isteyen vatandaş Zekeriya Köy bölgesinde ki Emlak GYO konutlarına başvuru yapabilir.

Körfezkent Projesine İzmit ve Kocaeli’den Yoğun ilgi gösteriliyor. Körfezkent emlak 4 konutları doğa ile hayatın birlikte yaşandığı müthiş ortamlar olarak satışa sunuluyor. Kocaeli’nin Gebze ilçesinde ise Gebze Emlak Konutları 3 projesi ile katılım sağlayan Emlak GYO, konutları ev almak isteyen vatandaşın beğenisine sunuyor.

Ayrıca Emlak GYO dışında birçok inşaat firması da bu projeye destek oluyor Tüm GYODER üyelerinin projeye destek sağladığı belirtiliyor. Proje dahilindeki konutlar Türkiye’ nin pek çok ilinde mevcuttur.

Sıfır Faizli Konut Kredisi İle Ev Sahibi Olun!

Ülkemizde, yukarıda sayılan illerimiz için firmaların anlaşmaya varmaları halinde konut yatırımcılarının karlı alımlar yapacağı değerlendiriliyor. Sizde şehrinizde Devlet desteği ile en uygun konut kredisi projelerine başvurabilir, faizsiz ev kredisi çekerek evinizi alabilirsiniz. Sitemizden diğer konut projelerini de inceleyebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl içinde Döviz kurunun yükselmesi sebebi ile birlikte enflasyon ile topyekün mücadele programı dahilinde faiz oranlarında indirime gidildiği söylenmektedir. Oysa daha önceden vadeleri yüksek olduğu için mortgage kredilerinin faiz oranları düşüktü. Bu yüzden vatandaş kira öder gibi ev sahibi oluyordu. Ancak faizlerin yükselmesi ile geri ödeme tutarları da oldukça yükseldi. Bir ev fiyatına çekilen kredi ile iki ev hatta üç ev alınabilecek günlerde olduğumuz şu zamanda kredi çekmenin çok da mantıklı bir eylem olmadığını belirtmekte yarar var.

Kamu Bankalarından Anlaşmalı Konut Kredileri

Bankalar tarafından anlaşmalı olunan inşaat firmalarından yapılacak olan konut alımlarında bu yıl oldukça düşük faiz oranı uygulanmaktadır. Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası gibi bankalar ile anlaşmalı olan inşaat firmalarını inceleyerek konut alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından, müşterilerine yeni bir konut kredisi imkanı sunulacak. Banka ile anlaşmalı olunan inşaat şirketlerinden yapacağınız konut alımlarında değişen faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Böylece bankaya borcu olan inşaat firmaları borçlarını ödemiş , hem de konut stoku erimiş olacaktır. Verilecek olan bu kredilerin üst limitleri 500 bin TL. olarak belirlenmiştir. Krediler ile ilgili detaylı bilgiyi Ziraat Bankası ve Halkbank şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Telegram'da Bizi Takip Edin! Abone Olmak İçin Tıklayın!
Yorumlar

Yorumunuzun Önemi

 1. Mustafa mercan dedi ki:

  Kayseride avantaj evim diye bir kooparatif devlet teşvikli konut yapıyoruz diyor bunun asli varmi bilmek istiyorum yüklenici firma beytepe inşeat

 2. Mustafa mercan dedi ki:

  Kayseride avantaj evim diye bir firma devlet destekli konut üretimi yapıyor acaba doğrumu

 3. haşim tuncel dedi ki:

  istanbul için peşinatsız daire almak istiyorum konuyla ilgili nasıl bilgi alabilirim

 4. Hasan Cakmak dedi ki:

  Berlin den selamlar
  Istanbul sariyer 3+1 Fiyatini gönderirseniz sevinirim
  Saygilarimla
  Hasan Cakmak