Squid Game Siyah Maskeli Adam Kim? Oyun Yöneticisi Kimliği

Squid game oyununda siyah maskeli yönetici kim?

Squid Game Siyah Maskeli Adam Kim? Oyun Yöneticisi Kimliği

Squid game oyununda siyah maskeli adam polis memuru Hwang Jun-ho’nun (Wi Ha-joon) kayıp olduğu iddia edilen kardeşi Hwang In-ho’dur. Squid game yönetici gerçek adı Lee Byung-hun’dur. Annelerinden In-ho’nun birkaç gündür onunla iletişim kurmadığını öğrenen Jun-ho, kardeşinin bir apartmandan çok bir süpürge dolabı olan evini ziyaret etti.

Squid Game Oyununda Komutan Kim?

Odada sanat üzerine kitaplar, ölü bir evcil balık ve bir hediye kutusu bulur. Jun-ho kutuyu açtığında Kalamar Oyun kartını bulur. O günün erken saatlerinde karakolda ölümcül bir çocuk oyunu hakkında başıboş dolaşan bir adam (Seong Gi-hun) olduğunu hatırlıyor. Adamın söylediği her şeyin kardeşiyle bağlantılı olduğunu anlayan Jun-ho, oyunla ilgili sorular sormak için Gi-hun’u bulur. Ancak o zamana kadar Gi-hun, oyuna geri dönmekten başka seçeneği olmadığını fark etti. Sonuç olarak, polis memuruna artık bir şey söylemez.

Squid Game Oyununda Yönetici Kim?

Squid game oyununda yönetici Lee Byung-hun’dur. Gösteri titizlikle izleyicilerini In-ho’nun mevcut 456 oyuncudan biri olduğu ve hatta Red Light, Green Light’ta ölen yarışmacılardan biri olduğu varsayımına yönlendiriyor. Yöneticinin kardeşi Jun-ho, oyunun yapıldığı adaya gizlice girmeyi başarır ve yöneticilerin çeşitli maskelerini takarak herkesin gözü önünde saklanır. Sonunda kardeşinin 2015 Kalamar Oyununun galibi olduğunu öğrenir. Bu arada, Front Man ve diğer yöneticiler adada bir davetsiz misafirin farkına varırlar. Jun-ho’nun polis kimliğini bulurlar ancak adamın yerini bulamazlar.

Sonunda, Jun-ho anakaraya gitmeye çalışırken kardeşi hakkındaki gerçeği öğrenir. Denize bakan bir uçurum ile Ön Adam ve astları arasında sıkışıp kalan Jun-ho, ona kim olduğunu sorar. Diğer adamın sesinde bir tanıdıklık hissetmiş olmalı. Ön Adam maskesini çıkarır ve sersemleyen Jun-ho, kardeşinin korkunç oyunu yönettiğini öğrenir. In-ho ondan teslim olmasını istediğinde, Jun-ho reddeder ve diğer adamın onu vurmasını ister. Jun-ho daha sonra uçurumdan düşer.

In-ho, 2015’te kazandıktan sonra muhtemelen oyunun Ön Adamı oldu. Gi-hun ile yaptığı konuşmada belirtildiği gibi, patronu Oh Il-nam’ın (Yeong-su Oh) insanlığı hakkındaki nihilist felsefeyi paylaşıyor gibi görünüyor. ikincisi 2020 oyununu kazandıktan sonra. 1. sezonun son sahneleri, oyunun Il-nam’ın ölümünden sonra bile devam edeceğini ve In-ho’nun yeni ev sahibi olarak hareket edeceğini gösteriyor.

Lee Byung-hun kimdir?

Lee Byung-hun 12 Temmuz 1970 doğumlu Güney Koreli bir aktör, şarkıcı ve modeldir. Lee Byung-hun squid game Netflix dizisinde polisin kardeşi ve yönetici rolünde oynamaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.