Devlet Destekli

Ev Tadilat ve Tamirat Kredisi 2020

Ev Tadilat ve Tamirat Kredisi 2020

Ev tadilatı ve tamiratı konusunda finansmana mı ihtiyacınız var? Ev tamamlama ve tadilat kredileri veren bankalar yardımı ile nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Odeabank gibi bankalar geliştirme, tamamlama ve tadilat konularında kredi vermektedir. Sizler için bu bankalardan kredi alabilmeniz için gerekli olan şartları araştırdık.

Ev Yenileme Tadilat ve Tamirat Kredisi Veren Bankalar

Evini tadilat yaptırmak isteyenlerin başvurduğu tamirat ve tadilat kredisi ile tüm bakım, dekorasyon için gerekli olan ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Oturduğunuz evlerin komple bütün bakımını tadilatlarını bu krediler ile giderebilirsiniz. Çatı işleri, tesisat, mantolama, banyo ve mutfak tadilatları için sunulan bu özel tadilat kredilerini bankalara başvuru yaparak alabilirsiniz. Türkiye Finans, Akbank ve Ziraat bankasının ev geliştirme kredileri tamda size göre.. Konut yenileme, onarım kredileri faiz oranları ve kredi şartları aşağıdaki gibidir;

Pek çok banka tarafından konut geliştirme ve tamirat kredileri verilmektedir.

Pek çok banka tarafından konut geliştirme ve tamirat kredileri verilmektedir.

Türkiye Finans Konut Tamamlama Geliştirme Kredisi

Oturduğunuz evdeki bakım yapılacak olan tüm giderlerinizi bu kredi ile karşılayabilirsiniz. Su tesisatı patladıysa su tesisatını komple değiştirebilir, bu arada banyo ve mutfaktaki tesisat işlemleriyle birlikte parke cam pencere kapı harcamalarınızda uygun faiz oranlarıyla verilen krediyi alarak giderebilirsiniz. Türkiye finans Konut Geliştirme kredilerini % 1,39 faiz oranlarıyla 12, 24, 36 ay vadeler ile % 0,5 kredi tahsis ücreti ile veriyor. Nüfus cüzdanı, gelir belgesi, krediye konu olan alınacak ürünün proforma faturası, evin tapusu veya kat irtifak tapusu gibi belgeler ile banka şubelerinden finansman alabilirsiniz. Türkiye finans konut geliştirme kredisi için en yakın şubeyi ve kredi hesaplamalarını buradan yapabilirsiniz. Ayrıca banka henüz yapım aşamasında ve bitmemiş konut için de konut tamamlama kredisi veriyor. Konut tamamlama kredisini de tadilat bakım için alarak konutunuz dekorasyonunu bu krediler ile giderebilirsiniz.

Akbank Ev Geliştirme Kredisi

Akbank ev tadilat bakım için uygun faiz oranları ve geri ödeme kolaylıkları ile ev geliştirme kredisi veriyor. 18 yaşından büyük, gelir belgesi olan yani çalışan, ev halkının  aylık geliri kredi ödemelerinin % 50 ‘sini karşılayacak düzeyde olan kredi notu yüksek kişilere verilen krediler ile evinizin tüm onarım bakım dekorasyon işlerini bu finansman ile yapabilirsiniz. Akbank ev geliştirme kredi hesaplamalarını buradan yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Konut Geliştirme Tadilat Kredisi

İlk yıl sadece faiz ödemeli kredi ile oturduğunuz evin tadilat bakım giderlerini karşılayabilir yine bu kredi ile yeni ev eşyası alabilirsiniz. 120 ay vadeli olarak  ev tadilatı için verilen bu kredinin ekspertiz değerinin % 75’ine kadar kredi alabilirsiniz. İlk yılın aylık taksit ödemelerinden faiz alınmayan bu kredi ile  onarım, bakım, tamirat ve yeni ev eşyası alabilirsiniz. Ziraat bankası konut geliştirme kredisi detaylarına buradan bakabilirsiniz.

Ayrıca Ziraat bankasının verdiği inşaat tamamlama kredileri % 70 ‘i henüz tamamlanmamış inşaat halindeki konutlar için verilmektedir. 120 ay vadeli olarak verilen İnşaat  tamamlama kredileri ile tamirat, ev dekorasyonu gibi giderleriniz de bu finansmanı kullanabilir bitmemiş inşaatı tamamlayarak içinde oturmaya başlayabilirsiniz. Evinize bir tuğlada Ziraat bankasının koymasını istiyorsanız kredi detayları için lütfen tıklayınız.

tadilat-tamirat-kredisi

Ziraat Bankası konut geliştirme ve tadilat kredisi

Tadilat ve tamirat kredisi ile oturduğunuz evlerin bakımını tamiratını, yenilenmesi ve dekorasyon masraflarını bu krediler ile karşılayabilirsiniz. Konut geliştirme kredileri konut yenileme veya tadilat kredisi olarak da bilinmektedir. Bankalar tüketicilerin ev tamiratını tadilatını ve bakımını yapmaları için hazırladıkları ve sundukları uygun faiz oranlarıyla verilen kredileri detaylarıyla anlattık.

Konutunuzun dış cephesini mantolama, mutfak veya banyo tesisatını değiştirmek ve yenilemek kapı cam pencere gibi materyalleri değiştirerek yenilemek ve dekore etmek isteyenler bankaların  sunduğu tamirat tadilat kredileri ile bütün masrafları karşılayabilirler. Krediler uygun faiz oranları ve uygun geri ödeme kolaylıkları ile verildiğinden kolaylıkla geriye ödeyebilirsiniz.

Halkbank TOKİ kredisi bağlantısını inceleyebilirsiniz.

Kredi alırken her bankanın uygulayacağı faiz oranları değişiklik gösterebileceğinden detaylı olarak kredi incelemesi yapmalı toplam geri ödeme ve masrafları ile ilgili tüm  ayrıntıları öğrenmeli ona göre ödeme planı yapmalısınız. Tadilat ve tamirat kredisi sitenizin, apartmanınızın tüm tamir ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

] }Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.