Devlet Destekli

Tatil Kredisi Veren Bankalar (2020 Sıfır Faiz Desteği)

Tatil Kredisi Veren Bankalar (2020 Sıfır Faiz Desteği)

Tatile gidecek finansmanınız yoksa hayallerinizi ertelemeyin. Bankaların uygun faiz oranları ve vadeler ile verdikleri tatil kredileri ile siz de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, İş Bankası, Ziraat Bankası gibi bankalar tatil kredisi vermektedir.

Yaz Tatili İçin Finansman

Bankalar yaz aylarında özel kredi paketleri hazırlamaktadır. Bundan en çok yararlanacak olan yazın sıcaklardan bunalan ve kışın yorgunluğunu atmak isteyen tatilcilerdir. Tatile kredisi veren bankalar tam da tatilcilerin istediği gibi masrafsız ve kısa vadeli kredi paketlerini hazırlamaktadır. Bu bankalar tarafından müşterilerine özel olarak yaz aylarında hazırladıkları kredi paketleridir. Tatil kredilerinin diğer kredi ürünlerinden farkı daha uygun faiz oranları ve vadelerde veriliyor olmasıdır. Yaz aylarında sıcaktan bunalan ve yoğun çalışma temposundan sonra dinlenmek isteyerek yurtiçi ve yurtdışı tatillerine gitmek isteyenlerin bankalardan aldıkları krediler son zamanlarda artış göstermiştir. Buna istinaden bankalar tarafından sunulan tatil kredileri alarak yaz aylarında tatile gitmek için ihtiyaç duyulan nakite erişiminin kolaylaştırılması için verilmektedir. Genellikle 36 ay vadeli olarak verilen tatil kredileri taksit ertelemeli olarak sunulması ile birçok müşteri tarafından tercih edilmektedir.

yaz-tatilinde-kredi-veren-bankalar

36 aya varan vadelerle bankalar tatil ihtiyaçlarınızı karşılamak için birbirleri ile yarışıyor.

Ortalama faizler

Tatil için finansman vadelerini 12 ila 48 aya varan vadeler ile %1,15 ila 1,75 faiz oranları ile vermektedir. Bu kredileri genellikle masrafsız olarak dosya ücreti  ve kredi tahsis ücreti olmadan verilmektedir. Liste olarak saymak gerekirse;

  • Vakıfbank,
  • Denizbank,
  • Fibabank,
  • Denizbank,
  • Qnb Finansbank
  • Akbank
  • Yapı kredi bankası

gibi bankalardır. Aşağıda bankaların faiz oranları ve vadeleri ile ilgili bilgilere yer verdik.

Vakıfbank Jolly Tur

Vakıfbank 3 ay ila 24 ay vadeli %1,55 faiz oranları ile dosya masrafsız ve gelir belgesiz olarak verdiği Jolly Tur tatil kredisi ile 500 TL ile 3.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. Başvuru yapmak için sms ile 5724’e kısa aylık gelirinizin ve kimlik numaranızı yazarak kısa mesaj atabilirsiniz. 30 gün içinde tatiliniz için gerekli olan finansmanı alabilir ve borcunuzu taksitlendirebilirsiniz. Banka tarafından kredi başvurunuz kabul edildiğinde pos cihazı ile tatil tutarınızı ödeyebilirsiniz. 3000 TL’ nin altındaki kredilerde gelir belgesi gerekmezken, 3 bin TL ve üstü krediler için gelir belgesi ibraz edilmesi zorunludur. Kredi de faiz dışında herhangi bir ekstra masraf bulunmamaktadır. Dosya masrafı yoktur. Üstelik hayat sigortası yaptırmak da müşterinin insiyatifine kalmıştır. Kredi sadece gerçek kişilere özel olarak verilmektedir. Jolly Tur ile tatil planı yapmak için tıklayınız.

jolly-tur

Jolly Tours ile Vakıfbank kredi vermeye devam ediyor.

Akbank

Akbank 3 ay taksit erteleme imkanı ile uygun faiz oranları ve ödeme koşullarıyla 36 aya varan vadeli tatil kredisi vermektedir. Masrafsız olarak verilen krediye başvuru yapmak isteyenler bankaya giderken Nüfus cüzdanları ile gelir belgesini götürmeleri gereklidir. Bankanın taksit erteleme imkanını kullanan müşteriler için vade teknik olarak 33 ay olacaktır.

Akbank tatil kredisi maliyet tablosu

Tabloda 10 bin TL’ lik bir tatil kredisi için uygulanacak vade ve faiz oranları gösterilmektedir. Banka sizden 50 TL kredi tahsis ücreti, 138,20 TL sigorta bedeli talep etmektedir. Akbank’ ın tatil kredisi faiz oranı %1,19′ dur. 12 ay vade ile 913 TL, 24 ay vade ile 495 TL, 36 ay vade ile 357 TL aylık taksit ödersiniz.

Yapı Kredi

Yapı kredi bankası 48 aya varan vadeler ile yurtiçi ve yurtdışı gezilerinde ihtiyaç duyulan finansmanı karşılamanız için uygun faiz oranları ve masrafsız olarak kredi vermektedir. Başvuru için banka şubelerine bizzat müracaat etmeli ve yanınızda gelir belgenizi, Kimlik kartınızı ve Son aya dair ödenmiş herhangi bir üstünüze kayıtlı faturanızı götürmelisiniz. SMS ile başvuru yapmak için Tatil Kredisi Boşluk T.C. kimlik numarası boşluk Gelir Miktarını yazarak 4411‘ e göndermeniz yeterli olmaktadır. İnternet üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız.

Fibabanka

Tatil için ihtiyaç duyulan finansmana erişiminin sağlanması amacıyla tatil kredisi veren Fibabanka 3.000 TL’ den 20.000 TL’ye kadar uygun faiz oranları kredi vermektedir. Bankaların aracılığıyla kredi kullanmak isteyenler her bankada mevcut olan tatil kredilerinin ödeme planları ile kredi hesaplamalarını yaptıktan sonra kredi çekmelerini tavsiye ederiz.

tatil-kredisi

Fibabanka tatil kredisi

Her banka da faiz oranları uygun olduğundan yüksek faiz ödememek için vadelerini kısa tutarak bir daha ki yaza kadar uzatmamaları konusunda öneride bulunalım 🙂 Her geçen sene de psikolojik ve fiziksel anlamda dinlenme ihtiyacı duyulduğundan kredi ödemelerinin bütçenizi sarsmadan kolaylıkla ödeyebilecek limitte almanızı tavsiye ederiz.

ING Bank

geziloji.net üzerinden yapacağınız tatil rezervasyonlarında İNG Bank’ tan kredi kullanabilirsiniz. Banka %15 indirimin yanında siz değerli müşterilerine 1 günlük de konaklama hediye etmektedir. Kampanya yurt içinde de yurt dışında da geçerlidir. Müşteriler tatil paketlerini alacakları zamandaki güncel banka faiz oranları üzerinden ücretlendirilecektir.

Banklar tarafından verilen ihtiyaç kredilerine de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden talep edebileceğiniz krediler genelde daha masrafsız olmaktadır. Siz de tatil için lazım olan finansmanı bankaların verdiği tatil kredilerinden karşılayabilirsiniz. Bankalar 2020 yılında da müşterilerine tatil kredileri adı altında finansman sağlamaya devam edecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.