Telefon Kredisi Veren Bankalar 2023 Ağustos Yeni Kampanya!

Telefon kredisi veren bankalardan kredi kullanarak ihtiyacı olan telefonu almak isteyen kişiler, bankaların anlaşmalı olduğu e-Ticaret sitelerinden ödeme esnasında telefonlarını kullanabilirler. Telefon kredi kartına kaç taksit yapılır, alınacak telefonun fiyatı taksit sayısını etkiler mi, telefon kredisi nasıl ödenir detaylarını içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2023 Ağustos Yeni Kampanya!
01/08/2023 08:02

Bankalar tüketicilere telefon kredisi verirken bazı bankalar ihtiyaç kredisi kapsamında bu imkanları da sunmaktadır. Telefon kredisi veren bankalar, birçok telefon firması ve teknolojik cihaz satan firmalar ile anlaşma yaparak bu imkanları sağlamaktadır. Telefon kredisi veren bankalar Yapı Kredi, Ing bank, Odea bank ve Fibabanka olurken, diğer bankalar ihtiyaç kredisi ile müşterilerine bu imkanı sunmaktadır. Bu fırsatlardan yararlanmak isteyenler için Media Markt, Vatan ve Teknosa telefon kredisi paketlerini sizler için detaylandırdık.

Cep telefonu satışına ilişkin karar Resmi Gazete’de yayımlandı. Perakende ticarette uygulanacak usul ve esaslar hakkında Yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik yürürlüğe girdi.

Yenileme merkezleri veya yetkili satıcılar tarafından yenilenmiş ürün olan cep telefonlarının satışı hariç, 12 bin liranın üzerindeki cep telefonu satışlarında 3 ay taksit yapılabilir.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2023 Güncel Liste

2023 yılında anında akıllı telefon kredisi veren bankaların güncel listesi aşağıdaki gibidir:

 • Fibabanka.
 • İNG Ban.
 • Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi.
 • QNB Finansbank Turkcell Kredisi.
 • İş Bankası n11 veGenpa online alışveriş kredisi: Anında anlaşmalı alışveriş kredisi bulunmaktadır. www.genpa.com.tr ve www.n11.com ile online alışveriş anlaşması bulunmaktadır. Telefon alışverişi esnasında banka şubelerine gitmeden online bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Garanti Bankası: Uygun faiz oranı ve esnek taksit imkanları ile alacağınız cep telefonlarınızda uygun şartlarla hızlı çözümleri Garanti Bankası sunmaktadır. 500 TL ile 30.000 TL arasındaki alacağınız telefonlarınız için üst limit firma bazında değişiklik göstermektedir. Maksimum tutar 30.000 TL’ dir.
 • YapıKredi Teknosa Online Alışveriş Kredisi
  • Vatan Bilgisayar, Koçtaş, Hepsiburada, Teknosa, Gittigidiyor, n11 MediaMarkt, General Mobile, Genpa.com.tr, Arçelik, Beko, Daikin gibi sitelerden alınacak olan telefonlar için Yapı ve Kredi Bankası online alışveriş kredisi vermektedir.
 • Vakıfbank GOLD Bilgisayar Kredisi
  • Telefon almak için taksitli ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirsiniz.
 • Akbank Vatan Telefon Kredisi
 • Akbank: Cep telefonlarını yenileyin kampanyası ile 12 aya varan taksit imkanları ile 750 TL ile 15.000 TL arasında telefonlarınızı alabilirsiniz.
 • TEB: İhtiyaç kredisi kullanarak telefon alabilirsiniz.
 • Denizbank Media Markt Kredisi
  • Online alışveriş kredisinin limiti 750 TL ile 15.000 TL arasındadır. Cep telefonu alımlarında maksimum vade süresi 12 ay 3.500 TL üzeri cep telefonlarında 3 ay vade süresi bulunmaktadır.

Denizbank’ın vermiş olduğu cep telefonu kredisini inceleyelim.

Denizbank Telefon Kredisi Veriyor!

Denizbank alışveriş kredisi adı altında telefon kredisi veriyor. Media markt Kredi limiti 750 TL ile 15.000 TL arasında olup 3 ay vade için 600 TL’ye varan alışveriş indirimlerinden yararlanabilirsiniz. Telefon kredisi veren mağazalardan yapacağınız alışverişlerde geçerli olan kredi limitinizi, en fazla 12 ay vadeli cep telefonu alışverişlerinizde ve en fazla 3.500 TL vadeye sahip cep telefonlarınızda 3 vade ile kullanabilirsiniz.

Denizbank Media Markt ile yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendiriyor. Telefon Kredisi başvuru aşaması ise şöyle:

 • KREDİ BAŞVURUSU
  • T.C Kimlik Numaranız ve Cep Telefonunuzu girip kredi onayınızı 5 dakikada alın.
 • ÖDEME VE FATURA
  • Ardından seçtiğiniz ürünün mediamarkt.com.tr üzerinden ödemesini yaparak faturanızı alın.
 • KREDİ KULLANIM
  • 7 gün içerisinde size en yakın Denizbank Şubesi’ne faturanızla birlikte giderek kredinizi kullanın.

Yapı Kredi Telefon Kredisi 2023 Güncel

Yapı kredi bankası en uygun akıllı telefonlarını n11 Online, MediaMarkt, General Mobile Online, Genpa.com.tr, Gittigidiyor Online, Teknosa Online, Hepsiburada Online, Koçtaş Online, Vatan Bilgisayar Online, Arçelik Alışveriş Kredisi, Beko, Daikin, Braun Birnumara Online, Casper Online Alışveriş Kredisi üzerinde 300 TL’ye varan indirimlerle alabilirsiniz.

Teknosa’dan yapacağınız telefon alışverişlerinizde Yapı ve Kredi Bankası 500 TL ve 25.000 TL tutarında alışveriş kredisi sunuyor. Online alışveriş kredilerinde 25 bin TL’ye kadar kullanacağınız kredilerinizin faiz oranı aylık %2.79’dur.

Yapı ve Kredi Bankası telefon kredisi ödeme tablosu aşağıdaki gibidir:

Kredi TutarıFaiz OranıVade SüresiYıllık Faiz OranıAylık Ödeme
10.000 TL%4,093 ay%84,943.693,92 TL
10.000 TL%4,1924 ay%87,20756,54 TL
Telefon Kredisi Veren Yapı Kredi Bankası ödeme planı 2023

Vakıfbank Telefon Kredisi 2023 Güncel

Vakıfbank tüketici kredisi kapsamında verilen kredilerden yararlanarak telefon mağazalarından telefon alabilirsiniz. kredinizi 36 ay vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %1,55’tir.

Kredi limitleriVade AralığıFaiz Oranı
3.000-50.000 TL03-36 Ay %1,55
50.001-100.000 TL03-24 Ay %1,55
100.001-125.000 TL03-12 Ay %1,55
Vakıfbank Telefon Kredisi

Kredi başvurusu için KREDI, T.C kimlik numaranız, Aylık Gelirinizi aralarında birere boşluk bırakarak 5724’e SMS göndererek başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Bankalar ile anlaşması bulunan telefon mağazalarından telefonlarınızı alarak kredi kullanabilirsiniz.

Telefon kredisi veren bankaların yanı sıra bu bankaların anlaşmalı olduğu mağazalar da bulunmaktadır. Online alışveriş sitelerinden yapılan alışverişlerde ilgili mağazaların kampanyaları devam etmektedir.

İş Bankası Akıllı Telefon Kredisi Şartları Nelerdir?

İş Bankası akıllı telefon kredisi alabilmek için başvuru sahiplerinin karşılaması gereken şartlar şunlardır:

 • İş Bankası müşterileri, İşCep uygulaması üzerinden anında alışveriş kredisi başvurusunda bulunabilirler.
 • Belirli e-ticaret sitelerinde alışverişlerinizi taksitli yapmanın kolaylığından yararlanabilirsiniz.
 • Bu kredi kampanyası ile onaylanan kredileriniz sadece alışveriş esnasında kullanılabilmektedir.
 • Alışveriş kredinizi sadece N11 ve GenPa internet sitelerinde yaptığınız alışverişler için kullanabilirsiniz.
 • Kredi başvurusu, site üzerinden satın aldığınız cep telefonunun ödeme sayfası üzerinden yapılır.
 • Kredi limiti 200 TL ile 20.000 TL arasında olabilir.
 • Kredi vadesi azami 36 ay olup alışveriş kredisi faiz oranı %2,10‘dur.
Alışveriş MiktarıVadeAylık TaksitToplam Ödeme
2.000 TL12 ay195,21 TL2.342,55 TL
5.000 TL36 ay212,92 TL7.664,87 TL
10.000 TL36 ay425,83 TL15.329,87 TL
15.000 TL36 ay638,75 TL22.994,86 TL
İş Bankası Akıllı Telefon Kredisi Şartları

Telefon Kredisi Veren Mağazalar 2023 Güncel Tarife

Telefon kredisi veren mağazaların alışveriş kredileri Teknosa alışveriş kredisi, Vatan bilgisayar telefon kredisi ve Mediamarkt alışveriş kredisi olmakla birlikte Hepsiburada.com, Amazon gibi online alışveriş siteleri telefon kredisi veren mağazalar içinde yer almaktadır.

Bu mağazalarda birçok markanın ürünlerini bulabilir ve kredilerinizle otomatik ödeme yapmadan yeni bir telefona sahip olabilirsiniz. Mağazalar ayrıca mevcut kampanya ve tarife oranlarını karşılaştırmak için operatör karşılaştırma hizmeti de sunuyor. Operatör üzerinden cihaz satın almanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız kredi veren mağazaları ziyaret etmeniz gerekiyor.

İçeriğimizin devamında mağazaların şartlarını ve kredi imkanlarını inceleyelim.

Vatan Bilgisayar Online Telefon Kredisi

Vatan, bilgisayar müşterilerine telefon kredisi veren mağazalardan biridir. Fibabanka, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Garanti Bankası ile çalışan Vatan bilgisayar mağazası, insanlardan belirli şartları yerine getirmelerini istiyor. Online kredi sağlayan mağazanın koşullarını ve mağazada kredi kullanma fırsatını sizler için detaylandırdık.

Vatan online banka kredisi şu şekildedir:

 • Fibabanka müşterisi olan kişiler: Telefonla alışveriş sırasında ödeme bölümüne geldiklerinde vartan bilgisayarın sitesine yönlendirilecekler, Fibabanka sekmesini seçtikten sonra yönlendirilecekleri sitedeki formu Fibabanka internet bankacılığı üzerinden dolduracaklar. Bu arada kullanmak istediğiniz krediye onay vermek bankanın inisiyatifindedir.
 • Müşteri olmadığınız banka üzerinden ilerlemek istiyorsanız: Garanti bankası, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Fibabanka üzerinden kredi kullandırmaktadır. Sepet tutarı kadar kredi miktarı anında sepetinizden Vatan bilgisayara aktarılmaktadır.

Yapı ve kredi bankası ve Garanti bankasından kullanılacak olan krediler için sepetin 750 TL ile 25.000 TL aralığında olması gerekmektedir. Cep telefonu almak isteyenler 12 ay vadeye göre kredi kullanabilirler. Ancak 3.500 TL ve üzeri telefon alımlarında vade süre 3 aya kadar düşmektedir.

Onaylanmış kredinizi iptal etme hakkınız olduğunu, cayma süresinin 3 iş günü olduğunu ve sipariş tarihi itibariyle kredi ödeyen müşterilerin, kullanılmış kredinin ödemesinin ertelenmesi durumunda oluşacak faiz ve masraflardan sorumlu olduğunu belirtelim.

Vatan Bilgisayar Mağazada Alışveriş Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Vatan bilgisayarını tercih ederek mağazadan alışveriş yapmak isteyen kişilerin kredi başvuruları 15 dakika içerisinde sonuçlandırılmaktadır.

 • Fibabanka kredi başvurusu için VATAN boşluk T.C kimlik numaranızı yazarak 3422’ye
 • Akbank için VATAN boşluk T.C kimlik numaranızı yazıp 4425’e SMS yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Kredinizin onaylanıp onaylanmadığına dair başvurunuz kısa sürede sonuçlanarak telefonunuza bilgilendirme mesajı gelir. SMS başvurusu için önce mağazaya gitmenize gerek yok. Başvurunuz onaylandığında vatan bilgisayar mağazalarına giderek telefon seçimlerini yapabilirsiniz. Kullanacağınız kredinin kullanım koşulları online sitelerden yapacağınız alışverişler ile aynıdır.

Media Markt Telefon Kredisi

Media Markt, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Denizbank aracılığıyla online alışveriş kredisi sağlamaktadır. Media Markt üzerinden alacağınız cep telefonlarında 3 aydan 12 aya varan vade fırsatlarından yararlanabilir, ihtiyacınız olan cep telefonunu satın alarak rahat ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Media Markt müşterilerine maksimum 15.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmakta olup, başvuru sırasında yapacağınız kredi limiti satın alınacak siparişin minimum tutarı olmalıdır.

Kredi başvurusu onaylanan müşterilerin kredi belgeleri internet üzerinden onaylanır ve kullanılan kredi tutarı otomatik olarak kredi sanal kartınıza aktarılır. Krediden yararlanmak isteyen kişilerin sunduğumuz 3 banka arasından tercih ettikleri bankanın müşterisi olması gerekmektedir.

Telefon kredi hesaplaması aşağıdaki gibidir:

 • Samsung Galaxy A12 telefonunuz için 4.198 TL 12 ay varan vade imkanları kredilerinden yararlanabilirsiniz. Geniş ödeme seçeneklerinden faydalanarak Bonus kart sahipleri 12 aya varan taksitlendirmeler ile cihaz sahibi olabilirler. Paraf kart sahipleri ise 10+2 ödeme seçeneği ile aylık peşin fiyatına taksitli ödeme imkanı ile aylık 349 TL ödeme yaparak telefon sahibi olabilirsiniz.
 • APPLE iPhone 11 128 GB 15.126 TL olduğundan dolayı alacağınız kredinin ödemesini 3 ay içerisinde yapmanız gerekmektedir. Aylık ödemeniz ortalama olarak 3 ay vade ile 5.042 TL olacaktır.

Media Markt telefon kredisi başvurusunu buradan yapabilirsiniz.

Teknosa Kredi Kampanyaları 2023

Teknosa’nın ING Bank ile yaptığı anlaşma kapsamında uygun taksit seçenekleri ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. ING müşterileri ve ING olmayan müşteriler, ING müşterileri ve ING olmayan müşteriler olarak iki kategoride incelenen kampanya karşısında başvurularını tamamlayarak kredi onayı alabilirler. Kredi onayı alabilmek için müşteri olmayanlara SMS ile bilgi verilmekte, kredi başvurularını tamamlamaları ve adres ve kimliklerini doğrulamak için Teknosa mağazalarına gitmeleri gerekmektedir.

Teknosa Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Teknosa kredi sorgulama yapmak isteyen tüketiciler SMS ile sorgulama yapabilirler. SMS ile Teknosa kredi sorgulama yapmak için “TEKNOSA” yazıp bir boşluk bırakarak T.C Kimlik numaranızı 2229’a SMS olarak göndermeniz yeterlidir.

Başvurunuz onaylandıktan sonra tarafınıza mesaj yoluyla bilgi verilecektir. Teknosa mağazalarına gitmeli, ING hizmet noktalarında kimliğinizi doğrulamalı ve kredi belgelerinizi dijital ortamda paylaşmalısınız. Mağazada tek bir belge imzalayarak kredinizi alabilirsiniz.

Peşin fiyatına taksitli teknokredi maliyet tablosu ile kredi ödemelerinizin nasıl olacağını inceleyelim.

Teknosa Telefon Taksit Seçenekleri

Teknosa tarafından yapılan taksitler diğer mağazalardaki ile aynıdır. ING Alışveriş kredisi ve teknosa.com ile 500 TL ile 25.000 TL arasındaki alışverişlerde 36 aya varan vade seçenekleriyle dilediğiniz ürünü kolayca ve masrafsız satın alabilirsiniz.

Sepetinizde 5.000 TL’den fazla cep telefonunuz varsa, krediniz maksimum 3 ay, tablet için maksimum 6 ay, sepet için maksimum 12 ay taksitlendirilir. 5.000 TL’den daha düşük bir fiyata bilgisayar veya cep telefonu satın alabilirsiniz.

Telefon satışı yapan mağazalardan veya Bankalardan kredi alarak telefon alamayan kişiler Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu içeriğimizden diğer alternatif yerler hakkında bilgi alabilir.

Hepsiburada Alışveriş Kredisi 2023

Hepsiburada e-ticaret sitesinden kredi kullanmak için 7.500 TL ile 25.000 TL arasında fiyat aralığındaki ürünleri sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Ödeme sayfasında müşterisi olduğunuz bankayı seçerek ve başvuru adımlarını sırasıyla takip ederek alışveriş kredisi siparişlerinizi alabilirsiniz.

Hepsiburada.com ile anlaşmalı bankalar şu şekildedir:

 • Akbank
 • Denizbank
 • Garanti Bankası
 • Yapı ve Kredi Bankası

Bu bankaların müşterileri anlaşmalı oldukları bankalardan alışveriş yapmak istemezlerse Denizbank seçeneği ile devam edebilirler.

Kredi kullanmak için ödeme sayfasına gitmeli ve kredili satın alma işleminden sonra bankayı seçmelisiniz. Seçim sürecinden bir başvuru oluşturulacak ve başvuruyu onayla seçeneği ile devam ettiğinizde seçtiğiniz banka sizden bazı bilgileri doldurmanızı isteyecek ve bu bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kredi almanıza engel bir durum yoksa krediniz onaylanacak ve bu durumda size kredi talimatı verilecektir.

Hepsiburada Online Alışveriş Kredisi Hesaplama 2023

Heppsiburada sayfasından online alışveriş yapmak isteyenler anlaşmalı Yapı Kredi, DenizBank, ING veya Fibabanka üzerinden online alışveriş kredisi ile telefon satın alabilirler. 36 ay boyunca kullanabileceğiniz 750 TL’den 25.000 TL’ye kadar ücretsiz kredi sahibi olabilirsiniz.

Yapı kredi bankası 5.000 TL ‘lik Alışveriş kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir:

Vade SüresiTaksit TutarıToplam Tutar
31.801,32 TL5.403,96 TL
41.377,04 TL5.508,18 TL
51.122,74 TL5.613,69 TL
6953,42 TL5.720,54 TL
7832,66 TL5.828,66 TL
8742,26 TL5.938,08 TL
9672,08 TL6.048,73 TL
10616,07 TL6.160,73 TL
11570,36 TL6.273,99 TL
12532,37 TL6.388,48 TL
Yapı kredi online alışveriş kredisi

Telefon alacak olan kişiler için telefonun tutarına göre 3 ile 12 ay arasında olup uzun vadeler ile ödemek isteyen kişiler ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirler.

Evkur Taksitli Cep Telefonu Kredisi 2023

Evkur’dan telefon almak isteyenler peşinatsız ve kredi kartsız anlaşmalı telefon sahibi olabiliyor. Tercih ettiğiniz telefonu seçerek alışverişinizi tamamlamalı ve sepet sekmesine gelmelisiniz. Bu arada ödeme yöntemi olarak anlaşmalı seçeneği seçebilir, ödemek istediğiniz taksit sayısını seçebilir ve gerekli bilgileri doldurarak işleminizi onaylayabilirsiniz.

Vestel, Arçelik ve Beko Mağazaları Telefon Satışı

Vestel, Arçelik ve Beko mağazaları müşterilerine kredi kullandırmıyor. Ancak belirli şartları sağlayan müşterilerine telefon görüşmelerini 24 aya varan taksitlerle sağlamaktadır. Telefon kredisi veren dükkan ve bankalardan kredi çekemeyen kişiler bu tarz dükkanları tercih ederek kefilsiz cep telefonu sahibi olabiliyor.

Telefon Kredisi Nasıl Ödenir?

Telefon kredisi alışveriş sitelerinden ya da telefon mağazalarından çekildiği takdirde herhangi bir bankadan ihtiyaç kredisi gibi ödenmektedir. Kredi, alınacak telefonun miktarına göre aylık eşit taksitlere bölünmekte ve 3 veya 12 ay vade ile aylık eşit taksitler halinde ödenmektedir.

Devlet Destekli
Devlet Destekli

Devletdestekli Medya Grup adına 2023 yılında yaşanan ekonomik dalgalanma sonrası Devlet tarafından verilen destekler ve güncel fiyatlar hakkında içerikler hazırlamaktayım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.