Devlet Destekli

Telefon Satın Almak İçin Kredi Veren Banka Şubeleri (GELİR BELGESİZ KEFİLSİZ)

Telefon Satın Almak İçin Kredi Veren Banka Şubeleri (GELİR BELGESİZ KEFİLSİZ)

Telefon alımlarında taksit imkanları ortadan kaldırıldığı için bir çok telefon şirketleri bankalar ile anlaşma sağlayarak müşterilerine kredi imkanı sağlamalarını istemiştir. Önceden kredi kartı ile telefon almak mümkünken şimdi kredi kartı ile telefon almaya kalktığınızda taksit imkanı olmadan alabileceksiniz. Bu durumda bir çok müşteri bankalara kredi başvurusunda bulunurken avantajlı kredi imkanlarından yararlanmakta mümkün olmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile her gün bir yeni model ve bir üst model üretilmektedir. Hal böyle olunca telefonda ve teknolojik aletlerde fiyat oranı artış göstermektedir.

telefon-kredisi-veren-bankalar

Telefon alırken taksitlendirme imkanının yanı sıra bankalar da farklı kredi imkanları ile telefon almanızı sağlayabilmektedir.

Bir çok banka telefon kredisi imkanı sunarken bazı bankalarda ihtiyaç kredisi dahilinde bu imkanları sizlere sunmaktadır. Telefon kredisi veren bankalar bir çok telefon şirketleri ve teknolojik aletlerin satışını yapan firmalarla anlaşma sağlayarak bu imkanları müşterilerinin kucağına vermektedir. Telefon kredisi veren bankalar Ing bank ve Odeo bank olarak yer alırken diğer bankalarda müşterilerine ihtiyaç kredisi ile bu imkanı sunmaktadırlar.

Ing Bank

Teknosa ile anlaşma sağlayan Ing bank, taksitle telefon sahibi olmak için müşterilerine imkanlar yaratmaktadır. Tekno kredi imkanı sağlayan banka müşterilerinin bu krediden yararlanmasını sağlarken aynı zamanda masraf ve komisyon ücreti almamaktadır. Kredi imkanları almış olduğunuz telefon markasına göre değişiklik gösterecektir. Banka kredi imkanı verirken en düşük limit olarak 500 lira en yüksek limit olarak ise 15.000 Türk lirası olduğunu belirtmiştir. Kredi başvurusu için bankanın şubelerine gitmeye gerek kalmadan sms ile veya teknosa mağazalarına ve internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Sms ile Başvuru

Tekno krediye sms ile başvuru yapmak için telefonlarınızın mesaj bölümlerine girerek T.C kimlik numaralarınızı yazdıktan sonra başvuru yaparak Teknosa’dan alınmış olan ürünün kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazılması üzerine 2229‘a gönderebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra ürününüzü alabilir ve taksit tutarlarını Ing bank şubelerine, İnternet üzerinden ve ATM’lerden yapabilirsiniz.

Telefon kredisi veren bankalar ve şartları

Teknosadan alacağınız ürünlerde de kredi kullanabilirsiniz.

Odeabank

Odeabank telefon kredisi almak için başvuruda bulunan vatandaşlar bankanın Vatan bilgisayar ile anlaşmalı olduğunu bilerek telefon kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vatan bilgisayarda bulunan a’dan z’ye her türlü teknolojik ürünün alımı için kredi başvurusunda buluna bilirsiniz ve taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bu durumda Odeabank sayesinde vatan bilgisayardan taksitli telefon alabilir ve hayalini kurmuş olduğunuz telefonun sahibi olabilirsiniz. Başvuruları Banka şubelerine gitmeden yapabilirsiniz. Yani sms ile yapılan T.C kimlik numaranızı telefonunuzun mesaj bölümüne yazabilir ve 8444’e mesaj yazabilirsiniz. Kredi başvurunuzun olumlu veya olumsuz olduğu 5 dk içerisinde size gönderilecektir.

İhtiyaç kredisine başvuruda bulunmuş olduğunuzda size krediye ne için ihtiyaç duyduğunuz sorulacaktır. Bu soru size yöneltiğinde telefon kredisi için diyebilirsiniz ve bu isteğe göre kredi limiti belirlenir vadesi, faiz oranları ve masraf bedelleri belirlenir bunun üzerine kredi imkanı sağlanır. Krediniz onaylandıktan sonra telefonunuzu alabilir ve her ay düzenli olarak taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

 • Akbank
 • Vakıfbank
 • Garanti bankası
 • Yapıkredi
 • Finans bank

gibi birçok banka size ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacaktır. Bu sayede ihtiyaç duymuş olduğunuz kredi imkanı size sağlanır ve hayalini kurmuş olduğunuz telefona taksitli bir şekilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca GSM operatörlerinin kampanyalarını da takip etmeyi unutmayınız. Çünkü bu firmalardan telefon almanız dahilinde taksitler halinde ödemeleriniz faturanıza ve tarifenize yansıtılacaktır. Tarifeye ek cep telefonu isimli içeriğimizden detaylı bilgi alarak Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM operatörlerinden cep telefonu alabilirsiniz.

Aktifbank

N kolay kredi ile teknolojik ürün alımlarında ihtiyaç duyduğunuz kredi Aktif Bank tarafından müşterilerine sunulmaktadır.  Kredi alt limiti 500 TL, üst limiti ise 30 bin TL’ dir. Kredi vadesi 48 aydır. Vade farkı ödemeden kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca bankanın anlaşmalı olduğu mağazalardan yapacağınız alışverişlerinizde sms bankacılığı aracılığı ile kolayca kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Taksit yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3050‘ ye göndermeniz başvuru için yeterli olmaktadır.

Aktifbank

Telefon almak için Aktifbank’ ın kredilerine de başvurabilirsiniz.

Şayet başvurunuz incelendikten sonra kredi vermek için sonuç olumlu olursa gelen mesajı anlaşmalı bayiliğe göstermeniz yeterli olacaktır. Sözleşme hemen hazırlanacak ve yapmanız gereken tek şey sözleşmeyi imzalamak olacaktır. Almak istediğiniz ürünü seçerek ödemenizi krediniz üzerinden yapabilirsiniz. Geri ödemelerinizi PTT şubelerine ya da PTT matiklere giderek yapabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi GSM operatörlerinin kampanyalarını da inceleyebilirsiniz. Bu firmalardan telefon almak istediğinizde faturalı hatta sahip olmalısınız. Hattınızı kaç yıldır kullandığınız, faturaları düzenli ödeyip ödemediğiniz dikkate alınarak size verilmiş puana bakılır. Hattınıza tanımlı yeterli puan var ise ve bu puanlar seçtiğiniz cihazı almak için uygunsa taksitli bir şekilde cihazınızı alabilirsiniz. Ödemeleriniz tarifenize yansıtılacak ve telefon faturası öderken ödemiş olacaksınız.

] }Yorumlar
 1. blank bilge dedi ki:

  Ben telfon kredisi kullanmak istyrm ama nasl olur

 2. blank Dilek dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacim var kizimin egitimi icin

 3. blank Peki baska bankalardan geriye donuk borclar varsa fakat ihtiyacida var krediye birseyler yapabilmesi icin vatandasa o sansi verebiliyormusunuz dedi ki:

  Insallah oyle bir sans yuzumuze guler geriye donuk borclanmalari var vatandasin mesela suan kredi ihtiyaci oluyor bende dahil fakat hicbirsey yapamiyoruz eger ki vatandasa af destek cikiyorsa devletimiz bankalarimiz Allah razi olsun onlardan

 4. blank Murat Kazanlı dedi ki:

  Teşekkürler paylaşım için 🙂 Bende hepsi burada da 48 aya varan telefon kredisi de neyin nesi diyecektim. Güzel açıklama olmuş.