Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022 Eylül Ayı Yeni Kampanya!

Telefon kredisi veren bankalardan kredi kullanarak ihtiyaçları olan telefonu almak isteyen kişiler bankaların anlaşmalı olduğu e-Ticaret sitelerinden telefonlarını alarak ödeme esnasında kredi kullanabilirler. Telefon kredi kartına kaç taksit yapılıyor alınacak olan telefonun fiyatı taksit sayısını etkiler mi, telefon kredisi nasıl ödenir detaylandırdık.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022 Eylül Ayı Yeni Kampanya!

Bankalar tarafından tüketicilere telefon kredisi imkanı sunuluyorken bazı bankalarda ihtiyaç kredisi kapsamında bu imkanları sunmaktadır. Telefon kredisi veren bankalar bir çok telefon şirketleri ve teknolojik aletlerin satışını yapan firmalarla anlaşma sağlayarak bu imkanları sağlamaktadır. Telefon kredisi veren bankalar Yapı kredi, Ing bank, Odea bank ve Fibabanka olarak yer alırken diğer bankalarda müşterilerine ihtiyaç kredisi ile bu imkanı sunmaktadırlar. Bu imkanlardan faydalanmak isteyenler için Media Markt, Vatan ve Teknosa telefon kredisi paketlerini sizler için detaylandırdık.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2022

Akıllı telefon almak isteyen kişilere telefon kredisi veren ve bankalar ile anlaşması olan vatan, Media markt ve Teknosa gibi kuruluşlar bulunuyor.

2022 yılında Akıllı Telefon kredisi veren bankalar aşağıdaki gibidir:

 • ING Bank Teknosa Akıllı Telefon Kredisi
 • Fibabanka Vatan Telefon Kredisi
 • Odeabank Vatan Bilgisayar Kredisi
 • QNB Finansbank Turkcell Kredisi
 • İş Bankası n11 veGenpa online alışveriş kredisi: Anında anlaşmalı alışveriş kredisi bulunmaktadır. www.genpa.com.tr ve www.n11.com ile online alışveriş anlaşması bulunmaktadır. Telefon alışverişi esnasında banka şubelerine gitmeden online bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Garanti Bankası: Uygun faiz oranı ve esnek taksit imkanları ile alacağınız cep telefonlarınızda uygun şartlarla hızlı çözümleri Garanti Bankası sunmaktadır. 500 TL ile 30.000 TL arasındaki alacağınız telefonlarınız için üst limit firma bazında değişiklik göstermektedir. Maksimum tutar 30.000 TL’ dir.
 • YapıKredi Teknosa Online Alışveriş Kredisi
  • Vatan Bilgisayar, Koçtaş, Hepsiburada, Teknosa, Gittigidiyor, n11 MediaMarkt, General Mobile, Genpa.com.tr, Arçelik, Beko, Daikin gibi sitelerden alınacak olan telefonlar için Yapı ve Kredi Bankası online alışveriş kredisi vermektedir.
 • Vakıfbank GOLD Bilgisayar Kredisi
  • Telefon almak için taksitli ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirsiniz.
 • Akbank Vatan Telefon Kredisi
  • Akbank: Cep telefonlarını yenileyin kampanyası ile 12 aya varan taksit imkanları ile 750 TL ile 15.000 TL arasında telefonlarınızı alabilirsiniz.
 • TEB: İhtiyaç kredisi kullanarak telefon alabilirsiniz.
 • Denizbank Media Markt Kredisi
  • Online alışveriş kredisinin limiti 750 TL ile 15.000 TL arasındadır. Cep telefonu alımlarında maksimum vade süresi 12 ay 3.500 TL üzeri cep telefonlarında 3 ay vade süresi bulunmaktadır.

Denizbank’ın vermiş olduğu cep telefonu kredisini inceleyelim.

Denizbank Telefon Kredisi

Denizbank alışveriş kredisi adı altında telefon kredisi vermektedir. Kredinin limiti 750 TL ile 15.000 TL arasında olup 3 ay boyunca 600 TL’ye varan alışveriş indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Telefon kredisi veren mağazalardan yapacağınız alışverişlerde geçerli olan kredi limitinizi cep telefonu alımlarında maksimum vade süresi 12 ay 3.500 TL üzeri cep telefonlarında 3 ay vade süresi ile kredinizi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Telefon Kredisi 2022

Yapı kredi bankası en uygun akıllı telefonlarını n11 Online, MediaMarkt, General Mobile Online, Genpa.com.tr, Gittigidiyor Online, Teknosa Online, Hepsiburada Online, Koçtaş Online, Vatan Bilgisayar Online, Arçelik Alışveriş Kredisi, Beko, Daikin, Braun Birnumara Online, Casper Online Alışveriş Kredisi üzerinden 300 TL’ye varan indirimlerle alabilirsiniz .

Teknosa’dan yapacağınız telefon alışverişi için Yapı ve Kredi Bankası 500 TL ile 25.000 TL tutarında alışveriş kredisi vermektedir. Online alışveriş kredisinde 25 bin TL’ye kadar kullanacağınız kredileriniziz faiz oranı aylık %2,99’dur.

Yapı Kredi Bankası telefon kredisi ödeme tablosu aşağıdaki gibidir:

Kredi TutarıFaiz OranıVade SüresiYıllık Faiz OranıAylık Ödeme
5.000 TL%2,993 ay%54,21711.792,77 TL
5.000 TL%2,9924 ay%54,3018319,18 TL
Telefon Kredisi Veren Yapı Kredi Bankası ödeme planı 2022

Vakıfbank Telefon Kredisi 2022

Vakıfbank ihtiyaç kredisi kapsamında verilen kredilerden faydalanarak telefon mağazalarından telefon alabilirsiniz. Alacağınız kredinizi 36 ay vade seçenekleri kullanabilirsiniz. Kredinin faiz oranı %1,55’tir.

Kredi limitleriVade AralığıFaiz OranıAylık Taksit Ödemesi
3.000-50.000 TL03-36 Ay %1,55’tir
50.001-100.000 TL03-24 Ay5.249,76 TL
100.001-125.000 TL03-12 Ay

Kredi başvurusu için KREDI, T.C kimlik numaranız, Aylık Gelirinizi aralarında birere boşluk bırakarak 5724’e SMS göndererek başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Bankalar ile anlaşması bulunan telefon mağazalarından telefonlarınızı alarak kredi kullanabilirsiniz.

Telefon kredisi veren bankalar ile birlikte bu bankaların anlaşma yapmış olduğu mağazalar bulunmaktadır. Online alışveriş sitelerinden yapılan alışverişlerde üzerinde de ilgili mağazaların kampanyaları devamlılığını sürdürmektedir.

Telefon Kredisi Veren Mağazalar 2022

Telefon Kredisi veren mağazaların alışveriş kredileri: Teknosa alışveriş kredisi, Vatan bilgisayar telefon kredisi, Mediamarkt alışveriş kredisi ile birlikte hepsiburada.com ve amazon gibi online alışveriş siteleri telefon kredisi veren mağazalara dahildir.

Birçok markaların ürünlerine bu mağazalar üzerinde bulabilir ve ödeme zorluğu yaşamadan kredilerini özerken yeni bir telefon sahibi olabilirsiniz. Güncel kampanya ve tarife ücretlerinin karşılaştırılması için mağazalar operatör karşılaştırma hizmetleri de sunmaktadır. Operatör üzerinden cihaz almanın avantajlarından faydalanmak istiyorsanız kredi veren mağazaları ziyaret etmeniz gerekmektedir.

İçeriğimizin devamında mağazaların şartlarını ve kredi imkanlarını inceleyelim.

Vatan Bilgisayar Online Telefon Kredisi

Vatan bilgisayar müşterilerine telefon kredisi veren mağazalardan bir tanesidir. Fibabanka, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Garanti bankası ile çalışan vatan bilgisayar mağazası kredi kullandıracağı kişilerden bazı şartları sağlamasını istemektedir. Online kredi ve mağazada kredi kullanma fırsatı tanıyan mağazanın şartları detaylandırdık.

Vatan Online Banka Kredisi:

 • Fibabanka müşterisi olan kişiler: Telefon alım esnasında ödeme kısmına geldiklerinde Fibabanka sekmesini seçmelerinin ardından yönlendirilecekleri site üzerinde Fibabanka internet bankacılığı üzerinden formu doldurarak sonra tekrardan vartan bilgisayarın sitesine yönlendirilecekler. Bu esnada kullanmak istediğiniz kredinin onaylanması bankanın inisiyatifine kalmış bir konudur.
 • Müşteri olmadığınız banka üzerinden ilerlemek istiyorsanız: Garanti bankası, Akbank, Yapı ve Kredi Bankası ve Fibabanka üzerinden kredi kullandırmaktadır. Sepet tutarı kadar kredi miktarı anında sepetinizden Vatan bilgisayara aktarılmaktadır.

Yapı ve kredi bankası ve Garanti bankasından kullanılacak olan krediler için sepetin 750 TL ile 25.000 TL aralığında olması gerekmektedir. Cep telefonu almak isteyenler 12 ay vadeye göre kredi kullanabilirler. Ancak 3.500 TL ve üzeri telefon alımlarında vade süre 3 aya kadar düşmektedir. Onaylanan kredinizi iptal etme hakkına sahip olduğunuzu belirtelim cayma süre 3 iş günüdür ve sipariş tarihi itibariyle kullanılan kredinin gecikmeli geri ödenmesi durumunda oluşacak faiz ve masraflardan krediyi kullanan müşteriler sorumludur.

Vatan Bilgisayar Mağazada Alışveriş Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Vatan bilgisayarı tercih ederek mağazadan alışveriş yapmak isteyen kişilerin kredi başvuruları 15 dakika içerisinde sonuçlanmaktadır.

 • Fibabanka kredi başvurusu için VATAN boşluk T.C kimlik numaranızı yazarak 3422’ye
 • Akbank için VATAN boşluk T.C kimlik numaranızı yazıp 4425’e SMS yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru sonuçlarınız telefonunuza kredinizin onaylanıp onaylanmadığı hakkında kısa bir süre içerisinde bilgilendirme mesajı gelecektir. SMS başvurusu için öncelikle mağazaya gitmenize gerek yok. Başvurunuz onaylandığında vatan bilgisayar mağazalarına giderek telefon seçimlerini yapabilirsiniz. Kullanacağınız kredinin kullanım koşulları ve şartları online sitelerden yapılan alışverişlerde aynı olmaktadır.

Media Markt Telefon Kredisi

Media Markt Garanti Bankası, Yapı ve kredi Bankası ve Denizbank aracılığı ile online alışveriş kredi vermektedir. Media Markt üzerinden alacağını cep telefonlarında 3 aydan 12 aya varan vade imkanlarından yararlanabilir ihtiyacınız olan cep telefonunu alarak rahat ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz.

Media Markt müşterilerine en fazla 15.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor ve başvuru esnasında yapacağınız kredi limiti minimum satın alınacak sipariş tutarı kadar olması gerekmektedir.

Kredi başvurusu onaylanan müşterilerin kredi belgeleri internet üzerinden onaylanır ve kullanılan kredi tutarı kredili sanal kartınıza otomatik olarak aktarılmaktadır. Kredilerden yararlanmak isteyen kişiler vermiş olduğumuz 3 bankadan tercih etmiş olduğu bankanın müşterisi olması gerekmektedir.

Telefon kredi hesaplaması aşağıdaki gibidir:

 • Samsung galaxy A12 telefonunuz için 4.198 TL 12 ay varan vade imkanları kredilerinden yararlanabilirsiniz. Geniş ödeme seçeneklerinden faydalanarak Bonus kart sahipleri 12 aya varan taksitlendirmeler ile cihaz sahibi olabilirler. Paraf kart sahipleri ise 10+2 ödeme seçeneği ile aylık peşin fiyatına taksitli ödeme imkanı ile aylık 349 TL ödeme yaparak telefon sahibi olabilirsiniz.
 • APPLE iPhone 11 128 GB 15.126 TL olduğundan dolayı alacağınız kredinin ödemesini 3 ay içerisinde yapmanız gerekmektedir. Aylık ödemeniz ortalama olarak 3 ay vade ile 5.042 TL olacaktır.

Media Markt telefon kredisi başvurusunu buradan yapabilirsiniz.

Teknosa Kredi Kampanyaları

Teknosa tarafından ING bank ile yapılan anlaşma kapsamında uygun taksit seçenekleri ile güvenli bir alışveriş yapabilirsiniz. ING müşteri olan ve ING müşterisi olmayanlar olarak iki kategoride inceleme yapan kampanya karşısında ING müşterisi olanlar başvurularını tamamlayıp kredilerinin onaylarını alabilirler. Müşterisi olmayan kişiler ise kredi onaylarını almak için SMS ile bilgilendirilir ve kredi başvurularının tamamlanması adres ve kimlik teyiti için Teknosa mağazalarına gitmesi gerekmektedir.

Teknosa Kredi Sorgulama Nasıl Yapılır?

Teknosa kredisi sorgulama yapmak isteyen tüketiciler SMS ile sorgulama işlemlerini yapabilirler. Teknosa kredi sorgulama SMS ile yapabilmek için ”TEKNOSA” yazıp boşluk bırakıp T.C kimlik numaranızı 2229’a SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Başvuru onayınız kabul edildikten sonra mesaj ile bilgilendirileceksiniz. Teknosa mağazalarına giderek ING hizmet noktaların kimliğinizi doğrulatarak kredi evraklarınızı dijital ortamda paylaşmanız gerekmektedir. Mağaza içerisinde tek evrak için imza tamamlayarak kredinizi alabilirsiniz.

Peşin fiyatına taksitli teknokredi maliyet tablosu ile kredi ödemelerinizin nasıl olacağını inceleyelim.

Teknosa Telefon Taksit Seçenekleri

Teknosanın yapmış olduğu taksitlendirmeler diğer mağazalar gibi aynıdır. ING Alışverişçi ile teknosa.com’da 500 TL ile 25.000 TL arasında yapılan alışverişlerde, 36 aya varan vade seçenekleriyle, dilediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz. Sepetinizde 5.000 TL’nin üzerinde bir cep telefonu varsa krediniz en fazla 3 ay, tablet için 6 ay, sepet için en fazla 12 ay vadeli taksitler halinde ödenecektir. tutarı 5.000 TL’den az olan bir bilgisayar veya cep telefonu alabilirsiniz.

Telefon satışı yapan mağazalardan veya Bankalardan kredi alarak telefon alamayan kişiler Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu içeriğimizden diğer alternatif yerler hakkında bilgi alabilir.

Hepsiburada Alışveriş Kredisi

E-ticaret sitesi olan hepsiburada mağazasından kredi kullanmak için 7.500 TL ile 25.000 TL arasında fiyatı olan ürünleri sepetinize eklemeniz gerekmektedir. Ödeme sayfasında müşterisi olduğunuz bankayı seçerek başvuru adımlarını sırası ile takip ederek siparişlerinizi alışveriş kredileri ile alabilirsiniz.

Hepsiburada.com ile anlaşmalı olan bankalar aşağıdaki gibidir:

 • Akbank,
 • Garanti Bankası,
 • Yapı ve Kredi Bankası,
 • Denizbank,

Bu bankaların müşterileri anlaşmalı oldukları bankalardan alışveriş yapmak istemiyorlarsa Denizbank seçeneğinden devam edebilirler.

Kredi kullanmak için ödeme sayfasına geçerek alışveriş kredisini sonrasında bankayı seçmeniz gerekiyor. Seçme işleminden başvuru oluşturulacak ve başvuruyu onayla seçeneği ile devam ettiğinizde seçmiş olduğunuz banka sizden bir takım bilgiler doldurmanız isteyecek ve bu bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Kredi almanıza engel bir durum bulunmuyorsa krediniz onaylanır ve bu durumda siparişlerinizi kredi kullanarak almış olacaksınız.

Hepsiburada Online Alışveriş Kredisi Hesaplama

Hepsiburada sayfasından online alışveriş yapmak isteyen kişiler anlaşmalı olan Yapı kredi, DenizBank, ING veya Fibabanka aracılığıyla online alışveriş kredisi ile telefon alabilirler. 750 TL ile 25.000 TL’ye kadar 36 ay vade imkanı ile kullanabileceğiniz kredinize masrafsız sahip olabilirsiniz.

Yapı kredi bankası 5.000 TL ‘lik Alışveriş kredisi hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir:

Vade SüresiTaksit TutarıToplam Tutar
31.801,32 TL5.403,96 TL
41.377,04 TL5.508,18 TL
51.122,74 TL5.613,69 TL
6953,42 TL5.720,54 TL
7832,66 TL5.828,66 TL
8742,26 TL5.938,08 TL
9672,08 TL6.048,73 TL
10616,07 TL6.160,73 TL
11570,36 TL6.273,99 TL
12532,37 TL6.388,48 TL
Yapı kredi online alışveriş kredisi

Telefon alacak olan kişiler için telefonun tutarına göre 3 ile 12 ay arasında olup uzun vadeler ile ödemek isteyen kişiler ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirler.

Evkur Taksitli Cep Telefonu Kredisi

Evkur’dan telefon almak isteyen kişiler peşinatsız ve kredi kartsız sözleşme ile telefon alabilirler. Tercih ettiğiniz telefonu seçerek alışverişinizi tamamlayıp sepet sekmesine gelmelisiniz. Bu esnada ödeme yöntemi olarak sözleşmeli seçeneğini seçerek ödeme yapmak istediğiniz taksit sayısını seçtikten sonra gerekli bilgileri doldurarak işleminizi onaylayabilirsiniz.

Vestel, Arçelik ve Beko Mağazaları Telefon Satışı

Vestel, Arçelik ve Beko mağazaları müşterilerine kredi imkanı tanımıyor. Ancak, belirli koşulları sağlayan müşterilerine 24 aya varan taksit imkanları ile telefon vermektedir. Telefon kredisi veren mağazalardan ve bankalardan kredi alamayan kişiler bu tür mağazaları tercih ederek kefilsiz şartsız cep telefonu sahibi olabilirler.

Telefon Kredisi Nasıl Ödenir?

Telefon kredileri alışveriş sitelerinden yada telefon mağazalarından alınması durumunda herhangi bir bankadan alınan ihtiyaç kredileri gibi ödenmektedir. Kredi, aylık eşit taksitlere alınacak olan telefon tutarına göre bölünerek 3 veya 12 ay vade süresinde aylık eşit taksitler ile ödenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.