Tiktok Hazine Kutusu Ne Kadar? Nasıl Yapılır? Jeton Toplama 2022

Tiktok hazine kutusu açma ne kadar? Nasıl Yapılır? Görünmüyor problemi çözümü, hilesi, güncel fiyatları, jeton toplama yöntemini sizler için araştırdık.

Tiktok Hazine Kutusu Ne Kadar? Nasıl Yapılır? Jeton Toplama 2022

Tiktok 2022 yılı Ocak ayında hazine kutusunu uygulamaya ekledi. Bu içeriğimizde tiktok hazine kutusu ne kadar, kaç tl, görünmüyor hatası, hazine kutusu fiyatları, izleyici toplama nedir, nasıl yapılır, hazine kutusu açma uygulamasını anlattık.

Tiktok Hazine Kutusu nasıl oluşturulur?

 1. Tiktok uygulamasında 2 çeşit Hazine Kutusu oluşturabilirsiniz:

Tiktok önerilen hazine kutusu oluşturma

 • Her biri farklı sayıda jeton ve potansiyel alıcıya sahip 3 kombinasyon seçeneğiniz olacak
 • Tüm Hazine Kutuları için sabit 3 dakikalık bir geri sayım geçerli olacaktır. Geri sayım, Hazine Kutusunu gönderdiğinizde başlayacaktır.

Tiktok kişiselleştirilmiş hazine kutusu oluşturma

Aşağıdaki gereksinimleri karşılaması şartıyla, tiktok hazine Kutusu için kendi jeton ve alıcı kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz:

 • Hazine Kutunuz için seçilen alıcı sayısından daha fazla jetonunuz olmalıdır;
 • Hazine Kutusuna en fazla 10.000 jeton ekleyebilirsiniz;
 • Hazine Kutusunu kapabilecek kişi sayısını 1-200 arasında istediğiniz şekilde seçebilirsiniz;
 • Hazine Kutusu için geri sayımı 1-5 dakika arasında istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
 1. Bir CANLI Yayın esnasında birden fazla kişi Hazine Kutusu gönderirse, Hazine Kutuları oluşturulma zamanlarına göre kronolojik bir sırayla gösterilecektir.
 2. Hazine Kutusu gönderildikten sonra, herkes (yayıncılar ve izleyiciler) Hazine Kutusunu kapmayı deneyebilir.
 3. Tiktok Hazine Kutusu, gönderildikten sonra geri alınamaz. Yayıncı, geri sayım esnasında CANLI Yayını sonlandırırsa, Hazine Kutusu geri sayımı hemen durur ve Hazine Kutusundaki jetonlar, 24 saat içinde göndericinin bakiyesine iade edilir.
 4. Bir Hazine Kutusunun içinde sahipsiz jetonlar varsa, bu sahipsiz jetonlar göndericinin bakiyesine iade edilir.

2022 yılında güncel fiyatların yer aldığı tiktok hediye fiyatları isimli içeriğimizden hediyelerin tutarlarını öğrenebilirsiniz.

Tiktok Hazine Kutusu nasıl kapılır?

 1. Hazine Kutusu “kapmak” için, tiktok canlı yayında Hazine Kutusu simgesine tıklayan ilk izleyicilerden birisi olmanız gerekir. Başarılı alıcıların sayısı, göndericinin Hazine Kutusunu oluştururken seçtiği alıcı sayısına bağlıdır. Örneğin, gönderici, Hazine Kutusunu 10 kişinin alabileceğini belirtirse, Hazine Kutusu simgesine en hızlı tıklayan ilk 10 kişi başarılı alıcı olacaktır.
 2. Hazine Kutusu başarılı bir şekilde “kapıldıktan” sonra, her bir başarılı alıcının aldığı jeton sayısı rastgele belirlenecektir. Her başarılı alıcı en az 1 jeton alacaktır.
 3. Başarılı alıcıların kullanıcı adları, avatarları ve alacakları jetonlar şanslı kullanıcılar listesinde görüntülenecektir. Şanslı kullanıcılar listesine yalnızca Hazine kutusuna katılan kullanıcılar erişebilir.

Tiktok Hazine Kutusundaki sınırlamalar

 1. Bir Hazine Kutusuna ayırabileceğiniz maksimum jeton sayısı 10.000 jetondur.
 2. Bir günde Hazine Kutusu özelliğiyle maksimum 100.000 jeton gönderebilirsiniz. Bu sınıra ulaştığınızda, daha fazla Hazine Kutusu gönderemezsiniz

Tiktok Hazine Kutusu Kayıtlar

 1. Oluşturma sayfasının sol üst köşesindeki gönderme kaydından gönderdiğiniz jeton miktarını kontrol edebilirsiniz.
 2. Hazine Kutusu üzerinden aldığınız jetonların miktarını “Bakiye” “Yükleme” -“Jeton geçmişi” bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Uygunsuz davranış karşıtı

 1. Tiktok, Hazine Kutusu özelliğini kullanırken, her türlü kasıtlı kötü davranışı, haksız ve hileli uygulamayı veya TikTok kullanıcılarının çıkarlarını zedeleyecek her türlü davranışı yasaklar. Bot, hile yazılımı veya bu tür programların kullanılması gibi davranışlar kesinlikle yasaktır ve TikTok politikasına aykırıdır.
 2. TikTok, Hizmet Şartlarına uygun olarak, uygunsuz davranışlarda bulunan kullanıcıların bu özelliği kullanmasını adil bildirimle yasaklamak gibi uygun gördüğü her türlü önlemi alma hakkını saklı tutar.

Tiktok Hazine Kutusu Ne Kadar?

 • Tiktok 16 kişilik hazine kutusu fiyatı: 2,8 TL’dir. Jeton adedi 20 olup, 16 kişi jeton toplayabilir.
 • Tiktok 50 kişilik hazine kutusu fiyatı: 14 TL’dir. Jeton adedi 100 olup, 50 kişi jeton toplayabilir.
 • Tiktok 200 kişilik hazine kutusu fiyatı: 140 TL’dir. Jeton adedi 1.000 olup, 200 kişi jeton toplayabilir.
tiktok hazine kutusu nasıl açılır
Tiktok hazine kutusu fiyatları

Tiktok hazine kutusu hesaplama bir jeton 0,14 TL olduğu değerlendirilerek yapılmış olup, fiyatlar ortalamadır.

Tiktok hazine kutusu görünmüyor?

Telefonunuzdaki tiktok uygulamasını güncelleyiniz. Yukarıda yer alan hazine kutusu oluşturma adımlarını uygulayarak tekrar deneyiniz.

Tiktok hazine kutusu toplama nasıl yapılır?

Canlı yayında hazine kutusu açan fenomenin yayınına girilir ve hazine kutusu puanları toplanabilir.

Tiktok hazine kutusu nasıl yapılır?

Yukarıda tiktok hazine kutusu açma ayrıntılı olarak anlatılmıştır. Bu linke tıklayarak hazine kutusu yapma yöntemini öğrenebilirsiniz.

Tiktok hazine kutusu hilesi nasıl yapılır?

Uygulamada hile ile hazine kutusu açma bulunmamaktadır. Bu kapsamda hem uygulamanın kurallarına uymanızı tavsiye etmekle birlikte yukarıda yer alan tiktok hazine kutusu açma yöntemini uygulamanızı öneririz.

Yorumlar

 1. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Benim.sorunm tiktokta hazine kutusu.neden kasiyor kasin cada..alamiyorum…ve belligi temizliyorurum ama gine ayni seyi yapiyor guncellemeyi de yapiyor tekrar aynisi benim tiktoka sorunu nu cozum admin tskler