Volim Fiyatları 2021 Volim Fiyat ve Alkol Oranı

Alkol severlerin gözdesi olan ve meyveli aromalı ile dikkat çeken volim 2021 yılında ne kadar oldu, alkol oranı ve 14.4 volim 100 cl fiyatı ile birlikte nerelerde satışa sunulduğunu araştırdık.

Volim Fiyatları 2021 Volim Fiyat ve Alkol Oranı

Yerli ve milli olması nedeni ile alkol tüketen kişiler tarafından tercih edilen ve meyve aromalı çeşitleri ile son zamanların gözde içecekleri arasında yer alan volim kullanıcıları, 14.4 alkol oranı ve kalorisi ne kadar, volim alkol fiyatı 2021 yılında ne kadar oldu, volim100 cl fiyatı, Volim Fiyat 2021, Migros gibi marketlerde satışları yapılıyor mu diye soruyor. Volim fiyatları ve alkol oranları hakkındaki bilgileri içeriğimizde sizler için hazırladık.

Volim Alkollü İçeçek Nedir?

Volim, içerisinde alkol oranı 14.4 olan, mayalı bir alkol çeşididir. Birçok tekel bayii stoklarında Volim’i bulundurur. Nedeni ise günümüzde oldukça tercih edilen bir içki olmasıdır. Hatta tüketiciler arasında “alkollü kokteyl” olarak da adlandırılır. İçimi kolay, meyve aromalı, çok çeşitli, damakta güzel tat bırakmaktadır.

Volim Alkol Fiyatları 2021

Volim, bahsettiğimiz üzere %14.4 alkol seviyesine sahip alkollü bir içki türüdür. Ambalajından dolayı dışarıdan alkol olduğu anlaşılmamaktadır. Beyaz şarap karışımı ve tatlandırıcı eklenmiş alkoller sınıfında bir alkoldür. Satışa sunulduğu ilk zamanlarda sadece tekel bayilerinde bulmak mümkünken, günümüzde satışı tekel bayiler ile sınırlı kalmayan bir alkoldür. Volim fiyatı alkol oranına bakıldığında tüketilen diğer alkollere göre daha uygundur.

Düşük fiyat ve yüksek alkol oranı ile genellikle likör olarak tüketilen 14.4 Volim Fiyatları Listesi 2021:

 • Karpuzlu volim fiyatı: 17,50 TL
 • Elmalı volim fiyat: 17,50 TL
 • Çilekli volim fiyatı: 17, 50TL
 • Kolalı volim fiyatı: 17,50 TL
 • Karışık meyveli volim fiyatı: 17,50TL
 • Shot Votka içeceği aromalı volim fiyatı: 17,50 TL
 • 14.4 limonlu volim fiyatı: 17,50 TL
 • Shot karpuz çilek volim fiyatı: 17,50 TL
 • Enerji içeceği aromalı volim içki fiyatı: 17,50 TL’dir.

Tüm çeşitleri ile aynı fiyattadır.

Hafif içeçek olan bira fiyatlarının ne kadar olduğunu listemizi inceleyerek hatırlayabilirsiniz.

Volim 100 cl Fiyat 2021

Volim 25 cl’lik bir alkol olup fiyatı 17,50 TL’dir. Volim şuan 100 cl olarak satılmamaktadır.

Volim Alkol Oranı Ne Kadar?

Alkol oranı ve fiyatından dolayı oldukça dikkat çeken volim bira 14.4 alkol oranına sahip fermente bir alkollü içecektir. Alkol oranı diğer biralara göre 3 kat daha fazladır.

Volim Fiyatları 2021 Volim Fiyat ve Alkol Oranı
Volim Alkol Oranı Ne Kadar?

Volim Bira Nerede Satılır?

Volim Bira Nerede Satılır sorusunu cevaplamadan önce Volim Bira 14.4 alkol oranına sahip fermente bir alkollü içecek olduğunu belirtelim. Volim biranın alkol oranı normal diğer biralara göre 3 kat daha fazladır. Volim Birayı mahalle tekelleri dahil bütün tekel bayilerinde, migros vb. büyük market zincirlerinde bulabilirsiniz.

Volim dışında diğer shot içki çeşitleri, shot bira fiyatı tüm alkollerin fiyatları için Yeni Alkol Fiyatları 2021 zamlı liste içeriğimizden fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Volim Bira Ne İle İçilir?

Volim ve Redbull karıştırılarak güzel bir tat elde edilebilir. Ancak aromalı çeşitlerinden dolayı karışım yapmadan içildiğinde de farklı bir tada ihtiyaç duyulmayacaktır.

Volim Çeşitleri Nelerdir?

Alkol tüketiminde karışım yapmak için enerji içeceği arayan kişiler volim için enerji içeceği ve diğer karışım içeceklerine ihtiyacı çeşitlerinden dolayı ihtiyaç duymayacaktır.

Volim çeşitleri:

 • Vişneli Volim,
 • Limonlu Volim,
 • Karpuzlu Volim,
 • Kavunlu Volim,
 • Elmalı Volim çeşitleri satış noktalarında bulunmaktadır.

Diğer alkollere göre en yüksek alkol oranı volim bira içerisinde bulunmaktadır. Kısa sürede alkol etkisi görmek isteyen kişiler tarafından 14.4 alkol oranına sahip olduğundan dolayı tercih edilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.