Yanak Estetiği Fiyatları 2023 Bişektomi Hollywood Yanağı Ücretleri

Yanak estetiği fiyatları 2023 Ücretlerini listeledik.

Yanak Estetiği Fiyatları 2023 Bişektomi Hollywood Yanağı Ücretleri

Yanak estetiği fiyatları 2023 yılında ne kadar, Hollywood yanağı yaş sınırı var mı, Devlet hastanelerinde yanak estetiği yapılıyor mu, özel ve kliniklerde yanak içi yağ aldırma estetik fiyatları ne kadar araştırdık.

Bişektomi Yanak İçi Yağ Aldırma (Hollywood Yanak) Nasıl Yapılır?

Bişektomi, Hollywood yıldızlarının yüz yapısının çekici, güzel ve V şeklinde bulunması ile son zamanlarda popülerliği giderek artmaktadır.

Bu işlemde yapılacak olanlar aşağıdaki gibidir:

 • 40 dakikalık işlem süresi vardır.
 • İşlem 4 seansta tamamlanır.
 • Ameliyatsız bişoktomi net olarak 2-3 hafta sonra belirginleşir.
 • Kalıcıdır ancak, kişiler kilo alımına dikkat etmelidir.

İşlem seanslardan oluşacağı için özel barkod sistemi ile tasarlanan cihaz başlığının her seansta yenilenmesi işlemi güvenilir bir şekle getirir. İşlemde herhangi bir acı ve ağrı olmayacağı için uygulamayı yaptıran kişiler kısa bir sürede günlük yaşantılarına geri dönebilirler.

Bişektomi Fiyat 2023 Hollywood Estetiği Fiyatları

Yüz inceltme ameliyatı fiyatları 2023 yılında Yanak Liposuction 7.500 TL ile 11.000 TL‘dir. Bişektomi yanak içi yağ aldırma (Hollywood yanak) 6.500 TL ile 8.000 TL arasında değişmektedir.

Bişektomi Hollywood Yanak Ameliyat Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Hollywood yanağı ameliyatı 18 yaşından büyük herkese uygulanır. Ameliyatlar uzman doktorlar ve uzman estetisyenler tarafından yapılır, Ankara, İzmir ve İstanbul’da özel hastane ve kliniklerde hollywood estetiği ameliyatı yapılmaktadır. Ancak fiyatlar ameliyatı olacağınız hastane ve doktorlara göre değişkenlik göstermektedir.

Bişektomi işlemi dışında kaşlarınızda yüzünüz kadar önemli bir etkişelime sahiptir. İnce, boşluklar olan kaşlarınız da kıl tekniği ile microblading yaptırabilir ve bakışlarınızda yeni bir görünüm elde edebilirsiniz. Bununla ilgili 3D kıl tekniği kaş fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Devlet Hastanesinde Yanak Estetiği Fiyatları 2023 Güncel

Yanak estetiği tamamen kişinin isteği ile yapılacağı zaman estetik ameliyatı adı altında yapıldığı için SGK tarafından karşılanmamaktadır. Ancak, kişinin hastalığı ve geçirmiş olduğu bir kaza sebebi ile yapılacaksa devlet hastanesinde yaptırılabilir. Estetik amaçlı devletdestekli.com yaptırmak istiyorsanız, Devlet hastaneleri Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi kliniklerinden randevu almalısınız. Randevu almak için MRHS sistemini üzerinden ya da 182 numaralı telefonu arayıp randevunuzu oluşturabilirsiniz. Yüz Liposuction Fiyatları konusunda daha net bilgi doktorlar tarafından verilmektedir.

Bişektomi Yapan Özel Hastane ve Klinikler (En İyileri)

Bişektomi uygulaması klinik ve doktorlara göre fiyat olarak değişmektedir. Detaylı bilgi için tercih ettiğiniz doktorlardan randevu alabilirsiniz.

 • Clinic Expert
 • Dora Hastanesi
 • Medical Park Hastanesi
 • Op. Dr. Alı Rıza Öreoğlu
 • Özel Ankara HLC Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Merkezi
 • İzmir Ekol Hastanesi (50 TL muayene ücreti ile 7.000 TL – 9.000 TL arasında)
 • Tarık Çavuşoğlu Plastik Cerrahi (Ankara)

Bölgesel yağ aldırmak isteyenler için 2023 liposuction fiyatları hakkında hemen bilgi alabilir.

Bişektomi Kimlere Yapılmaz?

Yağ aldırma işlemi uygulanmayan kişiler aşağıdaki gibidir:

 • Aşırı kilolular.
 • Obezitesi olanlar.
 • 45 yaş üstü kişilere yapılması önerilmez.

Bunun yanında normal kiloya ve yuvarlak yüze sahip olan 18 yaşından büyük erkekler ve kadınlar için yapılması uygun görülmüştür. Bişektomi yaptıranlar yorum kısmında yağ aldırmayı düşünen kişilere tavsiye ve öneride bulunabilir.

Yüzünüze yaptırdığınız bişektomi işlemi sonrasında dilerseniz göz, dudak, ve alın bölgesine botoks yaptırabilirsiniz. Botoks Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yanak Aldırma Bişektomi Nedir?

Ameliyatsız uygulama, herhangi bir cerrahi işleme gerek kalmadan özel olarak tasarlanmış bir cihaz başlığının ağız içerisine yerleştirilmesi ile radyo frekans ısısı kullanılarak yanaktaki yağ dokusunun incelmesidir.

Yanak Liposuction Nedir?

Çene hattı yüzeyindeki yağ tabakasının incelmesi ve çene çizgisinin belirginleştirilmesidir. Ameliyat için yapılacak kesi ağız içinden yapıldığı için yüzde herhangi bir leke ya da yara izi kalması mümkün değildir. Liposuction sonrası yüze botoks ve dolgu işlemleri ile de destek verilebilir.

Bişektomiden Sonra Yüz Sarkar mı?

Bişektomi sonrası yüzde ani sarkmalar ve kırışıklıklar oluşmaz.

Yanak İçi Yağ Aldırma İşleminde Neler Yapılır?

Uygulama öncesinde yüz analizi yapılır ve kişinin yüz anatomisine uygun uygulama yöntemi belirlenir. Ayrıca ilk seanstan itibaren kişinin yüz hatlarında ve yüz ifadesinde gözle görülür bir değişiklik meydana gelir. Gerektiğinde yanak dolgusu yani hollywood yanağı da uygulanmaktadır.

Yanak Liposuction (Yağ Aldırma) Estetiği Ne Kadar Sürer?

Yanak Liposuction (Yağ Aldırma) Estetik işlemi yaklaşık olarak 30-40 dakika sürer ve genel anestezi veya bilinçli sedayon yani lokal anestezi altında uygulanır. Yanakların doğal yapısında bukkal yağ yastıkları bulunur ve kişi yağlandıkça bulunan yağ yastıkları yoğunlaşır ve sarkık bir görünüm ortaya çıkar. Bu görüntünün giderilmesi için yanaktan alınması için ağzın iç kısmından küçük kesiler açılır ve aşırı yağ birikimi çekilerek alınır.

Bişektomi Ne Kadar Kalıcı?

Operasyonun sonuçları işlemden sonra 1 aya kadar gözle görülür şekilde netleşir. Ancak son hali ve tam sonuç için 3 ay beklemek gerekiyor. Kısa sürede aşırı kilo alma olmadığı sürece kalıcılığı bir operasyondur.

Bişektomi Ne Kadar Yağ Alınır?

Yanak bölgesindeki yağ tabakalarının yaklaşık %40’ı alınır. Ağız içinden yapılan 1 cm’lik bir kesi ile ortalama 40-45 dakikalık bir operasyon sonrasında istediğiniz yüz görünümüne kavuşursunuz.

Bişektomiye Alternatif Çözüm Var mıdır?

Yüz germe ve şekillendirici şeffaf yapışkan bant-çıkartma satın alarak, istediğiniz zaman gergin yüz hatlarına sahip olabilirsiniz.

Bişektomi Ne Kadar Kalıcı?

Hollywood yanağı operasyonu tamamen kalıcı bir operasyondur. Ancak ani kilo alımlarında vücut eski formuna geri döner.

Yorumlar

 1. Avatar of serap kurt serap kurt dedi ki:

  bişektomi ıcın fiyat alabilirmiyim lutfen