Yemeksepeti Kaça Kadar Sipariş Alıyor? 2023

Online yemek siparişi uygulaması Yemeksepeti’nin çalışma ve sipariş verme saatlerini araştırdık. Yemeksepeti hafta içi ve hafta sonu kaç sipariş açık? İleri bir tarih için sipariş verme hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yemeksepeti Kaça Kadar Sipariş Alıyor? 2023

Hem yemek hem de market alışverişini rahatlıkla yapabileceğimiz online Yemek sepeti Banabi kullanıcı sayısı artıyor. İhtiyacınız olduğunda, çevrimiçi, online veya telefonla sipariş verebilirsiniz. Online alışveriş için, Yemek sepeti kaça kadar sipariş alıyor ve çalışma saatlerini konularını detaylandırdık.

Yemeksepeti Çalışma Saatleri 2023 Yılı Güncel

Online yemek siparişleriniz dışında market alışverişlerinizi de kolaylıkla yapabileceğiniz Yemeksepeti ve banabi çalışma saatleri 7/24 olup, uygulama üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz. Yemeksepeti Banabi ile sipariş saati sınırsızdır. Hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri ile hafta sonu Cumartesi-Pazar 24 saat açık olup depoların servis saatlerine göre istediğiniz her an sipariş verebilirsiniz. Ancak, bulunduğunuz il ve ilçelerde farklı farklı servis saatleri olabilir. Kullandığınız uygulama üzerinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yemeksepeti Yemek ve Paket Servis Sipariş Saatleri 2023 Yılında Nedir?

Yemek ve paket servisleri aktif olarak Yemeksepeti firması, vardiyalı sistemle çalışmalarına devam etmektedir. Personelleri 3 vardiya olarak 7 gün 24 saat çalışırlar. Günlük çalışma saatleri 8 saattir ve yarım saat (30 dakika) yemek molaları bulunmaktadır. Vardiya çalışma saatleri 08.00-16.00, 16:00-24.00 ve 24.00-08.00 olmak üzere üçe ayrılır. Yemek sepeti politikasında her insanın her an acıkmaya hakkı vardır! prensibi olduğundan, 7/24 sipariş alabilmeyi mümkün kılıyor.

Seçtiğiniz mekandaki restoranların açılış saatlerine kadar ve saat kaça kadar sipariş verebilirsiniz. Restoranları listeledikten sonra isimlerinin üzerine geldiğinizde kaç tane paket servis gözükecektir. Açık olduğu tüm gün ve saatler, minimum paket servis miktarı, Yemeksepeti kaç sipariş alıyor? bilgiler görünecektir.

Yemeksepeti Kaça Kadar Sipariş Alıyor?

Aynı şekilde online yemek siparişi veren firmalar da hafta içi ve hafta sonu 7 gün 24 saat evlere/adreslere teslimat hizmeti vermektedir. Böylece sipariş vermek isteyenler, Yemek Sepetinin Vardiya çalışma saatleri olan 08.00-16.00, 16:00-24.00 ve 24.00- 24.00– istedikleri saatlere kadar 7/24 siparişlerini verebilecekler.

Yemeksepeti 24 Saat Açık mı?

Yemeksepeti online siparişlerinizi, internete bağlı olduğunuz her an, 24 saat cep telefonunuzdan verebilirsiniz. Bulunduğunuz il ve ilçelerdeki ikametgahınıza sipariş verebilir veya başka bir adres bilgisi girerek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Yasakların ardından paket hizmet veren firmalara da kısıtlamalar getirildi.

Bu kapsamda hafta sonu sipariş saatleri sabah 10:00 ile 20:00 arasında yapılabilir. 7/24 sisteme giriş yaparak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) 10:00 – 20:00 saatleri arasında, Gel-Buy veya paket servisler için ise 20:00 – 24:00 saatleri arasında sipariş alınmıştır. Ancak bu durum normale dönmüş ve 7/24 çalışma saatlerine dönmüştür.

Cep telefonunuzdan veya internetten sipariş verebilirsiniz. Online uygulamayı tüm Android ve IOS uyumlu telefonlarda kullanabilirsiniz.

UYARI! 7 gün 24 saat sipariş oluşturabilirsiniz;

Örneğin, AAAA lokantası gece 01:00’a kadar paket servis hizmeti veriyorsa, gece 02:30’da sipariş oluşturamazsınız. Bununla birlikte, örneğin BBBB Restoran saat sabah 06:00’a kadar açıksa ve Yemeksepeti kurye hizmeti veriyorsa sabaha karşı saat 05:00 bile olsa siparişiniz oluşturulacaktır.

Restoranların Paket Servis Teslim Saatleri

Öncelikle sipariş verdiğiniz restoranda kaç paket servis olduğunu kontrol edin ve bir kayıt oluşturun. Yemeksepeti’ne hizmet veren firmalar, anlaşmalı üye işyerleri ile 30 dakikalık teslimat politikası uygulamaktadır. Ancak yoğunluk, hava koşulları, kötü yol koşulları gibi nedenlerle siparişlerde gecikmeler olabilir. Üye restoranlar açıksa ve saat 12’den sonra hizmet veriyorsa sipariş verebilirsiniz.

Yemeksepeti Hafta İçi Kaça Kadar Sipariş Alıyor?

Uygulama hafta içi ve hafta sonu her saat açıktır. Ancak yemek sipariş saatleri restoranlardır. Seçtiğiniz restoranların paket servis saatlerine göre değişmektedir. 7/24 ulaşabileceğiniz uygulamaya girerek saatleri öğrenebilirsiniz.

Yemeksepeti kaça kadar sipariş alıyor? 24 saatte sipariş ver!

Yemeksepeti İleri Tarihli Sipariş Nedir?

Siparişini hemen söylemeyecek veya teslim almayacaklar için bir uygulamadır. Yemeğinizi söylerken işteyseniz veya eve gelmek üzereyseniz, daha sonra teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Siz yoldayken kurye geri gelmeyecek ve siparişiniz söylediğiniz saatte taze olarak teslim edilecektir. Şimdi tıklayarak siparişlerinizi ileri bir saat veya tarih için hazırlatabilirsiniz.

Yemek Sepeti Teslimat Zamanı Seçemiyorum Ne Yapmalıyım?

Bazı kullanıcılar zamanı belirleyip teslimat sürelerini seçemediklerini söylerken, siz ileri bir zaman ayarlayarak siparişleri istediğiniz saatte söyleyebilirsiniz.

Bu durumda iki farklı olasılık söz konusudur:

  • Öncelikle siparişinizi getirmeyi seçtiğiniz restoran o saatte paket servis sunmuyor veya kapalı.
  • İkinci ihtimal ise ileri tarihli sipariş almıyordur.

Her restoran sayfasında Bugün Sipariş Ver, Şimdi Tıkla seçenekleri olmasına rağmen, desteklenmeyen durumlarda kargo zamanı seçilemez. İleri bir tarih işaretleyecekseniz restoranların sipariş koşullarına da göz atmalısınız.

Market alışverişlerinizi yine online market uygulamaları A101 Kapıda, Getir ile teslimat saatlerinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Her firmanın açık olduğu, sipariş aldığı saatler değişiklik gösterebilir.

Yemek Sepeti Siparişlerinizi 7/24 Verin!

Açım diyenler için en ulaşılabilir uygulama servisini kullanarak restoranları listeleyin ve online, temassız ödemelerle yemeğiniz anında kapınıza gelsin. Yiyecekleriniz veya sistemdeki sorunlar için ise ‘Canlı Destek’ hattı her zaman hizmetinizde.

7 Gün 24 Saat Hizmet alabileceğiniz Yemeksepeti avantajları şu şekildedir:

  • Seçtiğiniz restoran açık olduğu sürece 7/24 sipariş verebilirsiniz.
  • Her sorun, öneri, bilgi için Canlı Yardım özelliği hep açıktır.
  • Sevdiğiniz tüm yemekleri için restoranları favoriye alabilirsiniz.
  • Önceden vermiş olduğunuz siparişleri dilediğiniz zaman tek tıkla tekrarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz.
  • Size en uygun servis saatleri ile dilediğiniz restoranı seçebilirsiniz. Filtreleme özelliği sıklıkla kullanılmaktadır.
  • Ödemelerinizi online olarak kredi veya banka kartı ile, nakit olarak, kapıda, Yemeksepeti Cüzdan ile veya İş Bankası kartınız varsa Maxi puanlarınızla yapabilirsiniz.

Paket hizmetlerinizi hafta içi ve hafta sonu dilediğiniz zaman dilediğiniz ev veya iş yeri adresinize talep edebilirsiniz. En kısa sürede ve seçtiğiniz bölgedeki yoğunluğa göre tarafınıza gönderilecektir.

  • Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri numarası: 444 5 445
  • İletişim mail adresi: info@yemeksepeti.com

Yemek Sepeti Vale Komisyonu Ne Kadar?

Yemeksepeti ortalama %8 vale komisyonu almaktadır. Vale hizmetini de devreye sokan şirket, restoranı olan ancak kurye olmayan işletmeler için Vale adlı kuryelere vererek siparişlerinin müşterilere teslim edilmesini sağlıyor. Restoran açık olduğu sürece sipariş alınır.

Yemek Sepeti Zümrüt Üye Ne Demek?

Uygulamayı 5 seneden fazla kullanan kullanıcılara ‘’Zümrüt Üye’’ rütbesi verilmektedir.

Yemek Sepetindeki Kuponlar Ne İşe Yarar?

Yemeksepeti’ndeki uygulama sıklıkla yarışmalar düzenliyor. Müsabakaların başında muhtarlık yarışı vardır. Bu etkinlik her hafta Pazartesi günleri yapılmaktadır. Pazar gününe kadar devam eden bir yarışmadır ve bölgenizde en çok puanı toplayan kullanıcı muhtardır. Yemeksepeti genellikle muhtar olan kullanıcıya kazandığı puanlar sayesinde indirim kuponu gibi çeşitli ayrıcalıklar verir.

Yemek Sepeti Çalışma Saatleri Nasıl?

Günde 8 saat hizmet veriyor ve kuryeler 30 dakika öğle yemeği molası veriyor. 7/24 vardiyalı sistemde çalışmaktadır. Yemeksepeti şubeleri hafta içi her gün 7/24 açıktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.