Faturalı Hatta Kredi İmkanı Veren Firmalar 2023 (1 Saat İçinde Kredi Veren Güvenilir Yerler)

Faturalı Hatta Kredi İmkanı Veren Firmalar 2023 (1 Saat İçinde Kredi Veren Güvenilir Yerler)

İstanbul, İzmir, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Konya, Gaziantep, Antalya, Ankara, Denizli, Beylikdüzü, Gebze, Mersin, Manisa ve 3 büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Operatörlerinden Faturalı Hat Kredisi Nasıl Alınır? çeşitli il ve ilçeler? Faturalı hatta kredi nasıl kullanılır, ne anlama gelir, şartlar ve koşullar nelerdir ve kredi çekme hesabı nasıl yapılır, güvenilir midir vb. İçeriğimizde ilgili tüm bilgileri detaylandırdık.

Faturalı Hatta Kredi Dolandırıcılığı Doğru mu? Dikkat!

Tüm operatörlerin faturalı hat kredisi alma prosedürleri genel olarak aynıdır. Ancak tüm operatörlerin para çekme koşulları farklı olabilir. Öncelikle satın almak istediğiniz operatörün internet sitesini ziyaret edin ve kredi çekme koşullarını kontrol edin. Kredi hesaplama süreci de operatörlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak kredi çekmek için belirli bir tutarın üzerinde fatura ödemeniz gerekebilir. Kredi çekme işlemleri güvenli bir şekilde gerçekleştirilir ve faturalı hat kredisi kullanım koşulları tarafınıza iletilir. Böylece kredi çekme şartlarını hangi operatörün karşılayacağını belirleyebilirsiniz.

3 Büyük operatörler, faturalı satılan kutusuz cihazların satışını yasal olarak kabul etmektedir. Bu, telefonun satın alındığı gün veya bir süre sonra yapılabilir ve bu nedenle yasalara aykırı değildir. Ancak 15.000 TL taksitle telefon aldığınızda takas karşılığında 9.000 TL ve 10.000 TL gibi paralar alınca dolandırıldığınızı düşünebilirsiniz. Bu durumda satın alınan cihazın faturasının ve satış fiyatının satılan firma tarafından açıkça belirtilmesini tavsiye ederiz.

Bu tür durumlarla karşılaşmamak için faturalı hatta kredi çekilecek yerlere dikkat etmek gerekiyor. İlan aracılığı ile iletişime geçtiğiniz firmalar dolandırıcı olmadığı sürece ön ödeme talebinde bulunmazlar. Ancak sizinle iletişime geçer geçmez ödeme talebinde bulunurlarsa dolandırılma olasılığının farkında olun. Tüm uyarıları dikkate alarak faturalı hatta kredi nasıl alınır içeriğimizin devamında inceleyelim.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatta kredi çekmek için öncelikle kullandığınız faturalı hattın operatörü ile iletişime geçmeniz gerekecektir. Operatörler, başvurunuzu gönderdikten sonra faturalı hatlara (faturaya ek cihaz) kredi vermeyi düşündüklerini söyleyebilirler. Kredi almak için, kredi notunuzun başvurunuzda istenildiği kadar yüksek olduğundan emin olmanız gerekecektir. Ayrıca istenen belgeleri ve kimlik bilgilerini de sağlamanız gerekecektir.

2023 yılında faturaya ek telefon alarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlardan aranan şartlar var.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Faturalı hattan kredi alabilmek için 3 büyük operatör olan Vodafone, Türk Telekom veya Turkcell faturalı hatlardan birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom üzerinden faturalı hat kredisi kullanmak isteyenler için şartlar aynıdır. Kullanmış olduğunuz hat için aylık fatura ödemelerini düzenli olarak yapıyorsanız, oluşturulacak puanın yüksek olması ve gerekli tüm şartları yerine getirmeniz durumunda hattan kredi alabilirsiniz. Şartları sağlayan kişiler sorgulama yaparak kredi başvurusunda bulunabilirler.

Vatandaşların faturalı hat kredisi kullanmak istediklerinde aranacak şartlar ise aşağıdaki gibidir:

 • Türk vatandaşı olmak ve 18 yaşını doldurmuş olmak.
 • Kimlik belgesi, pasaport veya nüfus cüzdanıyla geçerli bir kimlik belgesine sahip olmak.
 • Kullanılmak istenen telefonun operatörden fatura alınması.
 • Faturalı hat üzerinden kredi kullanmak için mutlaka faturalı hat kullanılması gerekmektedir. Normal hat ve faturasız hat sahipleri, faturalı hat üzerinden kredi imkanından yararlanamazlar.
 • Yeni faturalı kat kullanıcılarına telefon verilmediği için en az 6 aydır faturalı hat kullanıcısı olmaları gerekmektedir.
 • Ödemeler düzenli olarak yapılmalıdır.
 • Fatura bedelinin ödenmesi.
 • Abonelik sözleşmesinin imzalanması.
 • Kredinin kullanılacağı hatta fatura borcu bulunmamalıdır.
 • Yüksek tutarda kredi kullanacak olan kişiler ise en az 12 ay faturalı hat kullanıyor olması ve faturalarını düzenli ödemiş olması şartlarını sağlamalıdır.
 • Kişinin farklı bir operatörden kayıtlı veya ek olarak kullandığı farklı bir hattı varsa borcunun olmaması faturalı hattan kredi almanın şartları arasında yer alır.

Faturalı kredi ile satın almak istediğiniz cihazı bulmak için öncelikle Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell operatörlerinden birini seçmelisiniz. Ardından faturalı hattan kredi sorgulama yaparak cihazınızı seçebilirsiniz. Faturalı hattan kredi sorgulama avantajlarından bazıları; Hiçbir masraf ödemeden anında kredi, 6 aya varan faizsiz ödeme vadeleri ve taksit seçeneği ile kolay taksit imkanı ile cihaz satın alma fırsatı bulunmaktadır.

Faturalı Hat Kredi Sorgulama 2023 Kesin Yöntemi (Hat Puanı Sorgulama)

Faturalı hattan kredi çekmek isteyen kişilerin kredi türü, kredi tutarı ve vade seçeneklerinden yararlanabilmesi için öncelikle hat puanı sorgulaması yaparak hangi telefonlara hak kazandığını öğrenmesi gerekmektedir.

Operatörünüz tarafından sağlanan kredi notu sorgulama hizmeti, faturalı hat kullanıcılarının puanlarını değerlendirmelerine ve satın almak istedikleri cihazlar için kredi almalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, operatörünüzün bulunduğu mağazalarda yetkili kişi ile iletişime geçerek anında sorgulama yapabilir ve sonuçlarını öğrenebilir. Ayrıca hak ettikleri cihazları satın almak için gerekli olan diğer koşulları da öğrenme fırsatı buluyorlar.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Türk Telekom faturalı hat kredisi kullanımında, Bireysel hat kullanıcıları, Kredi Kayıt Bürosu’ndan aldıkları Risk Raporu’nun olumlu olması halinde hattındaki kredilerini kullanabilirler. Hattaki kredi kullanımı için yeterli kullanıcı puanına sahip cihazları seçerek kredinizi kullanabilirsiniz. Müşterilerin kredilerini kullanabilmeleri için bu adımları tamamlamaları gerekir.

Türk Telekom Faturalı Hat Kredi Sorgulama

Türk Telekom kredi notunu sorgulamak için “T.C kimlik numarası boşluk doğum yılınızı” yazarak 1122’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. 1 ile 1900 kredi notu olan kişiler cihaz tercihi yapabilirler. Ayrıca 444 1 444 müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda kredi puanınızı öğrenebilirsiniz.

Kredi almak için öncelikle kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Kredi başvurunuzu Türk Telekom şubelerinden, internet üzerinden veya aracı firmaları tercih ederek yapabilirsiniz. Başvurunuz kabul edilirse dilediğiniz gibi ödemeli kredi alabilirsiniz. Kredinizi almadan önce önemli detayları öğrenmek ve kredinin geri ödeme planını anlamak için Türk Telekom yetkililerine danışmanız önerilir.

Online başvuru için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak mobil müşteriler için sunulan telefonların olduğu sekmeye giriş yapmanız gerekiyor.
 • Liste halinde sunulan telefonlar arasından tercih yapmış oldunuz cihaza tıklayınız.
 • Teklifler sekmesinden tarifeye ek seçeneğinden aylık ödeme tutarı ve taahhüt süresini görebilirsiniz.
 • Buradan online işlemler sekmesinin bireysel sekmesinden giriş yaparak ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntem ile alacağınız cihazı satarak kredinizi kullanabilir ve faturanıza eklenecek kredi tutarını düzenli olarak ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Online Faturaya Ek Telefon Almak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Türk Telekom Bireysel Müşteri Girişi sekmesinden telefon numaranızı yazıp şifre için “şifre 9520 yazın”a SMS göndererek diğer işlemlere ilerleyebilirsiniz.

Online telefon alışverişlerinde kredi kartlarınız ile nakit ya da faturalı vade seçeneği ile alışveriş yapabilirsiniz. Faturanızı ödemeden önce kredi kartınız ile para çekmenizi sağlayan kredi fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. Faturalı alışveriş yaptığınızda alışveriş yaptığınız mağazaya göre vadeli ödemelerinizi kredili olarak da yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman telefonunuzu değiştirerek kredinizi çekebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Turkcell, müşterilerin faturalı hat kredisi başvurusunu kolaylaştırmak için operatör mağazalarının veya müşteri hizmetlerinin kredi notunuzu öğrenmesini ve sizi bilgilendirmesini sağlar. Krediyi kullanmak için uygun bir telefon, tablet veya bilgisayar satın almalısınız. Turkcell, müşterilerini online olarak sözleşme imzalama veya kredi başvurusu yapma konusunda da desteklemektedir.

Turkcell faturalı hatta ne kadar kredi kullanılabilir öğrenmek için takip edilmesi gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

 • Türkcell Mağazaları
 • Dijital Operatör
 • Türkcell Müşteri Hizmetleri (0532 532 00 00)
 • Paycell Uygulamaları üzerinden Turkcell Faturalı Hattınıza kayıtlı olan numaranızı kullanarak Turkcell’in mobil uygulamasına giriş yapmalısınız.
 • Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, “Faturalar” sekmesini seçin ve “Kredi Durumu” seçeneğini tıklayın.
 • Kredi durumunuzu görüntüleyebilirsiniz.

Paycell Limit Sorgulama Nasıl Yapılır?

Turkcell kullanıcıları öncelikle Paycell uygulamasını kullanarak faturalı hattan çekebilecekleri kredi limitlerini kontrol etmelidir. Kullanıcılar, Paycell uygulamasını kullanarak kredi limitlerine erişebilir ve limitlerini güncelleyebilir. Ayrıca Turkcell kullanıcıları, Paycell uygulamasını kullanarak faturalarını ödeyebiliyor, promosyon kazanabiliyor veya kampanyalardan yararlanabiliyor.

Limit sorgulama için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Müşteri için Paycell sisteminde bir hesap oluşturulmalıdır. Bunun için cep telefonunuza Paycell uygulamasını indirmelisiniz.
 • Uygulamayı açın ve kayıt olun.
 • Cep telefon numaranızı, şifre ve mail adresinizi girip kayıt işlemlerinizi gerçekleştirirken kayıt olduktan sonra mail doğrulama kodunuzu yazın.
 • Paycell uygulaması açılışında şifre belirleyin ve bu şifre ile giriş yapın.
 • Hesaba belirli bir limit atanmalıdır.
 • Müşterinin kimlik bilgileri ve limit bilgileri Paycell’e kaydedilmelidir.
 • Sonrasında ana sayfada yer alan “Tüm İşlemler” seçeneğine tıklayın.
 • Müşterinin kart bilgileri ya da diğer ödeme yöntemleriyle sisteme tanımlanmalıdır.
 • Açılan yeni sayfanın alt bölümünde yer alan ”Kredi Limitini Öğren” butonuna tıklayınız.
 • Müşterinin kimliğini doğrulamak ve limit sorgulama işlemi için gerekli doğrulama yöntemlerinin uygulanması gerekmektedir.
 • Limit sorgulama sonuçları müşteriye iletilmelidir.
 • Turkcell faturalı hattınıza tanımlı olan kredi miktarı gösterilir.

Turkcell faturalı hat üzerinden ne kadar kredi çekebileceğiniz Paycell uygulamasıyla bu şekilde öğrendikten sonra Turkcell hat sahipleri 3.000 TL ile 10.000 TL olmak üzere sistem üzerinden size kredi gibi fatura üzerinden taksitlendirme yaparak cihaz verilmektedir.

Bu ek cihazı 3-6-9-12 ay taksitlerle ödeyebilir ve verilen cihazı nakde çevirerek ihtiyacınız olan parayı karşılayabilirsiniz. Paycell üzerinden kredi çekildiğinde geri ödemesi telefon faturalarına yansıtılabiliyor.

Faturaya Ek Cihaz Seçimi Nasıl Yapılır?

Faturaya ek cihaz seçimi kullanıcının kendi ihtiyacına ve bütçesine göre yapılır. Kullanıcı, faturaya eklenecek cihazların özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırarak kendisine en uygun seçeneği bulmalıdır. Ek cihaz farklı özelliklere sahip olduğu için kullanıcı hangi alanda daha çok kullanacağına ve hangi özelliklere ihtiyacı olduğuna karar vermelidir. Ayrıca kullanıcı, cihazın kullanım ömrü ve çevre koruma özelliklerini de göz önünde bulundurmalıdır.

Faturaya eklenecek Cihazı seçmek için Turkcell resmi web sitesini açtığınızda Ana sayfada “Cihazlar” menüsüne tıklayın, istediğiniz cihaz modeli üzerinde “Tarifeye Ekle” seçeneğini seçin ve onaylayıp onaylayın. anlaşmalar. Cihazınızı kargo ile veya herhangi bir Turkcell mağazasından adresinize teslim ettirebilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Laptoplarda 12 aya, Tabletlerde 6 aya, Aksesuar ürünlerinde 36 aya varan taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yasal olarak 4.500 TL’nin üzerindeki cep telefonları için kullandırılan kredilerin azami vadesi 6 aydır. Turkcell faturalı hat sistemi sayesinde kazandığınız puanlara göre cihaz alıp daha sonra bu cihazı satarak nakite çevirebilirsiniz.

Vodafone Hat Üzerinden Kredi Çekme Yöntemi 2023

Vodafone Faturalı Hat Para Çekme 2023 Yöntemi hakkında bilgi almak için Vodafone Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçilmesi önerilir. Vodafone faturalı hattında kredi kullanabilmek için kredi puanınızın yeterli olması ve size özel cihaz tekliflerinin sunulması gerekmektedir. 3-6-12 ay vadeli kredinizi cihazınıza göre kullanabilirsiniz. İşletmeci, kredi kullanabilmek için müşterilerinden belirli şartları yerine getirmesini ister.

Vodafone faturalı hat kredisi çekme koşulları aşağıdaki gibidir:

 • Başvuru sahibinin Türkiye’de kayıtlı bir vatandaş veya gerçek kişi olması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin, Vodafone tarafından geçerli bir fatura adresi belirtmesi gerekmektedir.
 • Faturalı bireysel veya esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Tercih ettiğiniz cihaz kampanyası için uygun kredi puanına sahip olmalısınız.
 • Başvuru sahibinin, kredi çekme için gerekli tüm evrakların tamamını yanında bulundurması ve güncel bir kimlik belgesi göstermesi gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin, başvurusu onaylandıktan sonra Vodafone’a ödeme süresini karşılayacağına dair imza atması gerekmektedir.
 • Kredi çekme talebi, Vodafone tarafından belirlenen teminat seviyesinin üzerinde olmaması gerekmektedir.
 • Başvuru sahibinin, vergi ve diğer borçlarının zamanında ödenmesi gerekmektedir.
 • İstenen diğer özel durumlarda Vodafone tarafından başvurunun reddedilebilmesi gerekmektedir.
 • Krediyi kullanabilmek için son 30 gün içinde tarife değişikliği yapmamış olmanız ve son 48 saat içinde SIM kartınızı değiştirmemiş olmanız gerekmektedir.
 • Kara listede olmamalısınız.
 • Adınıza kayıtlı en fazla 3 cihaz kampanyasına kayıt olabildiğiniz için daha önce 3’ten fazla cihaz kampanyasına katılmamış olmanız gerekir.

Vodafone online başvuru sekmesine giriş yaparak tarifenize ek cihaz sorgulaması yapabilirsiniz.

Telefon numaranız ile giriş yapacağınız sekmede giriş şifresini almak için “S” yazarak 7000‘e sms gönderebilirsiniz. SMS ile gönderilen mesajın ardından gelen onay kodu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Nakit Kredi
Faturalı Hatta Kredi Hesaplaması

Cihaz tercihinizi yapmak için Vodafone Side uygulamasına giriş yaptıktan sonra Ek Cihazlar sekmesine tıklayınız. Buradan dilediğiniz cihazı seçerek kredinizi kullanabilirsiniz. Değişiklikleri kaydetmek için sayfadaki Kaydet düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Ek cihazlar sekmesinden faturalandırmaya devam edildiğinde 0 farklı cihaz uyarısı çıkıyor yani hattınıza uygun telefon yok. Kredi notunuzu düzelterek tekrar başvurabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Vade Süresi Ne Kadar?

Vodafone Faturalı Hatta kredi vade süresi 6 ay kadardır. 3.500 TL’nin altındaki cihazlar 12 ay, 3.500 TL’nin üzerindeki cihazlar ise 6 ay vade ile satılıyor.

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama 2023

Müşteri hizmetlerinden ve Vodafone Kullanıyorum uygulamasından faturalı hat kredisi sorgulama yapabilmek için kullanıcının Vodafone numarasını girip doğrulaması gerekmektedir. Vodafone bayilerinden faturalı hat kredisi sorgulama yapabilmek için kullanıcının faturasını ibraz etmesi ve doğrulaması gerekebilir. Yapılan sorgulama sonucunda kullanıcının hangi telefona hak kazandığı öğrenilecektir. Aynı iletişim kanallarından puan sorgulama da yapılabilir; Bu sayede kullanıcının mevcut puan durumu öğrenilecek ve telefondan alınabilecek puanlar ortaya çıkacaktır.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme Hesaplaması 2023 Güncel

2023 yılı tahmini faturalı hat kredisi ücretinin hesaplanmasında dikkate alınması gereken bilgiler aşağıdaki gibidir:

 1. Kredi limitiniz
 2. Kredinin faiz oranı
 3. Ay sonunda ödenecek faturalı hat kredisi ücreti
 4. Herhangi bir anapara ödemesi
 5. Kredinin vade süresi.

Hesaplamada yer alan bu bilgilere göre kredinin vade sonunda ödenecek toplam tutarını hesaplayabilirsiniz.

CEPTETEB, Vodafone kullanıcılarına özel faiz oranları ile kredi imkanları sunuyor. Kredi başvurusu yapabilmek için Vodafone yan hat uygulamasına giriş yaparak kampanya sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Vodafone kullanıcıları, Findeks kredi notu 1.850 ve üzeri olan kişilere 36 aya varan vadelerle kredi imkanı sunuyor.

Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredileri, 1.000 TL ile 75.000 TL arasında en az 3 ay ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle kullanılabiliyor. Adayların kredileri onaylandıktan sonra müşteri hizmetleri gerekli belgeleri imzalamak için sizinle iletişime geçecektir.

Evraklar tamamlandıktan sonra krediniz internet veya mobil şube aracılığıyla hesabınıza aktarılacaktır.

2023 yılında Faturalı Hat Kredisi Hesaplaması aşağıdaki gibidir:

Kredi TutarıFaiz OranıVade SüresiAylık Ödeme Tutarı
10.000 TL%1,6412 Ay948,50 TL
30.000 TL%2,4024 Ay1.771,42 TL
75.000 TL%2,4024 Ay4.428,56 TL
Vodafone Faturalı Hatta Kredi Hesaplaması 2023

Ayrıca kredinizin başında ve her ay sonunda kredinizin faiz oranını ve limitini kontrol etmeniz önerilir. Bu sayede yüksek faiz oranlarından kaçınarak ve kredi limitinizi koruyarak kredi ödemelerinizi sorunsuz yapmanız mümkün olacaktır.

3 Operatör Üzerinden Faturalı Hat üzerinden Kredi Çıkaran Aracı Firmalar 2023

En az 6 ay 12 aydan fazla Vodafone, Turkcell, Türk Telekom faturalı hattı olanlar ve acil ihtiyaç kredisi arayanlar için Türkiye’nin her yerinde ön ödemesiz aynı gün aracı kurumlardan kredinizi alabilirsiniz. .

Özellikle Ek Cihaz Faturalandırmasında, konforlu ve kolay kredi çözümleri sunan aracı kurumları arayabilirsiniz. Bunlar, 5.000 TL’den 15.000 TL’ye kadar istediğiniz tutarda kredilendirme imkanı sunarlar ve böylece ödemelerinizi daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, kredi koşullarını ve anlaşılır faiz oranlarını değerlendirerek en uygun fiyata ihtiyaçlarınıza kredi çözümü bulabilirsiniz.

3 operatör ve 2023 firma üzerinden faturalı hatlarda kredi veren aracı kurumlar aşağıdaki gibidir:

 • Başkentkredifinans
 • Faturayahemenkredi
 • Hatlaranakitimkanı
 • Hercebenakitin
 • Bikredim
 • Kayafinans aracı firmalardır.

Faturalı Hatta Kredi Veren Güvenilir Yerler Neresidir?

Faturalı hatta kredi vermek için en güvenilir yerler 3 operatördür. Bankalar, aracı kurumlar, bireysel finans kuruluşları ve dijital finans kuruluşları faturalı hatta kredi veren güvenilir yerler arasındadır. Bankalar, aracı kurumlar ve bireysel finans kuruluşları faturalı hatta kredi vermek için düzenlenen kanunlar çerçevesinde çalışmaktadır. Dijital finans kuruluşları ise müşterilerine hizmet veren ve hizmetlerini faturalı hatta kredi ile destekleyen yeni nesil finans kuruluşlarıdır.

Faturalı Hatta Kredi Çekerken, Findeks KKB Notuna Bakılır Mı?

Findeks, KKB puanı değildir. Bu nedenle bankalardan kredi çekemeyenler bu yönteme başvurmaktadır.

Faturalı Hattan Kredi Çekmek Gerçek mi? Bu Yöntemle Kredi Kullanan Var mı?

Evet faturalı hattan kredi çekme yöntemi gerçektir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell faturalı hatlarınızdan cihaz alıp satabilir, kredi olarak nakde çevirebilirsiniz. Bunların dışında faturada nakit olarak kredi çekmek mümkün değildir.

Evde İnternet Faturamla Kredi Çekebilir miyim?

Hayır, evde internet faturasıyla kredi çekmek mümkün değildir. Bankalardan kredi çekmek için belirli kriterlerin karşılanması gerekmektedir. Bu kriterler arasında kişisel geliriniz, çalışma durumunuz, kredi notunuz ve geçmiş ödeme geçmişiniz yer almaktadır. Ancak Turkcell ve Türk Telekom ev interneti müşterileri faturalarına tablet alabiliyor. Alacağınız tablet telefon kredisinde olduğu gibi değerlendirebilirsiniz.

Fatura Puanlarım Cihaz Almak İçin Yeterli Değil, Ne Yapmalıyım?

“Fatura Puanım Cihaz Almaya Yetmiyor” diyorsanız, aylık telefon faturalarınızı düzenli ödeyip faturalı hat kredisi koşullarını yerine getirerek tekrar faturalı hat başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ne Kadar Faturalı Kredi Alabilirim?

Kredi notunuz ne kadar yüksekse o kadar çok kredi çekebilirsiniz. Kredi puanları, kredi kuruluşları tarafından bireysel mali durumların kişisel olarak değerlendirilmesiyle belirlenir. Genel olarak bankalar, kredi kartı şirketleri ve diğer finans kuruluşları kredi notunuza göre kredi limitinizi belirlemektedir. Güçlü bir kişisel mali durum, kredi puanınızı artırmanıza yardımcı olacaktır.

Yorumlar

 1. Avatar of Emrah Emrah dedi ki:

  Nasıl yardimci olucaksiniz

 2. Avatar of Ceylan Ceylan dedi ki:

  Cvp no paylaşırmisiz

 3. Avatar of Ercan Ercan dedi ki:

  Merhaba nasıl iletişim kurabiliriz

 4. Avatar of Rıdvan Rıdvan dedi ki:

  Yardımcı olabilir misiniz

 5. Avatar of Murat Ahmet Güneş Murat Ahmet Güneş dedi ki:

  NASIL yapıyorsunuz ben çekmek istiyorum

 6. Avatar of Özlem Özlem dedi ki:

  Benim kredi puanim sifir kredi cekemiyirum herhangibir icram kredi borcum yoktur yardimci olurmusunuz

  1. Avatar of Murat KOÇ Murat KOÇ dedi ki:

   Merhaba 5000 tl ye ihtiyacım var taksitle ödemek şartıyla nasıl kredi çekebilirim fatura üzerine teşekkürler

 7. Avatar of Suat erdinc Suat erdinc dedi ki:

  Slm

 8. Avatar of Tayfun Tayfun dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim

 9. Avatar of Halil Halil dedi ki:

  Yardımcı olabilicekmisiniz nakit lazim

 10. Avatar of Serap Serap dedi ki:

  3 aylık Vodofone abonesıyım kredi çıkarım acaba yardımcı olursanız

 11. Avatar of Serap Serap dedi ki:

  3 aylık Vodofone abonesıyım kredi çıkarım acaba

 12. Avatar of Yiğit Yiğit dedi ki:

  Yardımcı olur musunuz

 13. Avatar of ERCAN DEĞİRMENCİ ERCAN DEĞİRMENCİ dedi ki:

  nasıl iletişime geçebilriiz

 14. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

  Nezaman bana dönüş sağlarsınız peki buda iletişim. arrasaniz sevinirim

 15. Avatar of Ebrar nur kaya Ebrar nur kaya dedi ki:

  Faturali hat kullanicisiyim nasil kredi alabilirim

 16. Avatar of Halil özaslan Halil özaslan dedi ki:

  10000 tl kredi istiyorum acil dönüş yapar mısınız