Memur ve Personel Alımı

2023 yılı başında 29. POMEM alım ilanların yayınlanması beklenirken, polis nasıl olunur başvuru şartları nelerdir tüm merak edilen konuları detaylandırdık.
Çarşı ve mahalle bekçilik sınavına girmek isteyen adaylar için bekçilik başvurusu e-devlet üzerinden nasıl yapılır, EGM bekçi alımı ile ilgili e-Devlet, www.pa.edu.tr bekçilik başvurusu esnasında istenilen belgeler nelerdir, bekçi alım ilanları ne zaman yayınlanacak başvuru süreci başlamadan önce adaylar başvuru yapabilir mi içeriğimizde detaylandırdık.
Bakanlık 3600 ek gösterge de Meslek Meslek maaşlar ve ikramiye tablosunu paylaştı. İşte kalem kalem hesaplanan tüm mesleklerin ek gösterge sonrası hesaplanan yeni maaşları ve ikramiye tablosu..
2022 yılında bilgisayar mühendisi maaşları ne kadar, kendini bilgisayar ve yazılım konusunda geliştiren mühendisler devlet, özel sektör ve dünya genelinde bilgisayar mühendisi maaşları ne kadar araştırdık.
Vatani görevini yerine getirmek için askere gidecek adaylar Askere Gitmeden Önce Yapılması Gerekenler neler olduğu konusunda bilmesi gereken tüm bilgileri detaylandırdık.
Bu yazımızda Subay Nasıl olunur şartları nelerdir net maaşları ne kadardır konularında merak edilen soruların yanıtlarını detaylandırdık.
Özel Güvenlik maaşları ne kadar, silahsız, silahlı, lise mezunu, devlet kurumlarında, hastane, banka, hava limanında çalışan özel güvenlik görevlisi 2022 yılında ne kadar maaş alıyor araştırdık.
Siber güvenlik uzmanı olmak için hangi bölüme gidilir, sektörde siber güvenlik için nereden başlamalı ve Türkiye' de siber güvenlik uzmanı hangi üniversitelerde var, Siber Güvenlik uzmanı Kursu nerede ve sertifikası nasıl alınır, Siber Güvenlik Uzmanı maaş 2022 yılında ne kadar oldu? Siber Güvenlik Uzmanı iş ilanları başvuruları başladı, vb. gibi...
Askerde Tezkere Bırakmak 2022 Şartları nelerdir, yıllara göre askerlik yaşı kaçtır, yoklamaya tabi olmak ne demek ve yeni askerlik sistemi izin süreleri hakkında tüm detayları araştırdık.
Anestezi teknikeri maaşları özel ve devlet hastanelerinde 5.500 TL- 6.500 TL arasında değişiyor. Anestezi Teknikeri ne iş yapar ve anestezi teknikeri maaşları neye göre değişiklik gösteriyor içeriğimizde detaylandırdık.
İzmir Büyükşehir Belediyesi vermiş olduğu iş ilanları ile personel, memur ve işçi alımları yapmaktadır. Başvuru yapmak isteyen adayların nasıl başvuru yapmaları gerekiyor, şartları nelerdir? araştırdık. İzsu Personel, İzelman, İzenerji Memur alımları, KPSS'siz memur alımları ve diğer boş kadrolar İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Sayfası içeriğimizde..
Kamuda müdür olmak, uzun yıllar devlet memuru olan kişilerin en büyük hayalidir. Memurlar yönetici olarak terfi etmek istiyor. Ancak uzun yıllar devlet memuru olarak çalışmış olsanız dahi yönetici olabilmek için belirli şartları taşımanız gerekmektedir. Bu şartları sağlayan memurlar yönetici olma şansına sahiptir. Kamuda müdür olmak için aranan şartlar nelerdir? nasıl...
Radyoloji Teknikeri Maaşları Ne Kadar, mesai ücretleri ne kadar, maaşlarını değiştiren faktörler nelerdir araştırdık.
Belediyelere başvuru yaparak zabıta memuru olmak isteyen kişiler, Zabıta Nasıl Olunur? 2022 Şartları ve Maaşları başvuruların nasıl yapılacağını, KPSS zabıta memuru sınavından ne kadar puan almalarının gerektiğini ve 2022 yılında lisans mezunları dahil olmak üzere ne kadar maaş aldıklarını detaylandırdık.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı olan Milli Emlak Genel Müdürlükleri'nde işe başlamak isteyenler Milli Emlak Uzmanı Nasıl Olunur? şartları nelerdir, milli emlak uzmanı ve uzman yardımcıların maaşları ne kadar bilgi alabilirler.
Memur ve memur emeklisi için maaş zammı yüzde 41,85, SSK ve Bağkur emeklisi maaş zammı ise 42,35 oldu... Devlet memurlarına özgü bir puanlama sistemi olan derece kademe hesaplama yöntemi nasıl yapılır, e-Devlet derece kademe nasıl sorgulanır, memur kadro derecesi nasıl yükselir? detaylı bilgi alabilirsiniz.
İşkur aracılığı ile istihdam edilmek üzere birçok iş ilanı verilmektedir. Bunların içerisinde İşkur engelli iş ilanları da bulunmaktadır. Kamu veya özel sektör alanında engelli iş ilanlarını takip edebilir ve bulunduğunuz şehirde engelli iş ilanlarını sistem üzerinden görüntüleyerek başvuru sağlayabilirsiniz. Hastane engelli iş başvurusu, İşkur engelli iş ilanları 2022 hakkında tüm...
Güvenlik görevlisi nasıl olunur, ortaokul, lise üniversite mezun özel güvenlik görevlisi, Devlette, Banka, AVM, Havalimanı ve Belediyelerde güvenlik görevlisi nasıl olunur şartları nelerdir araştırdık.
Devlet memuru nasıl olunur, memur olmak için hangi bölüm okunmalıdır ve 657 sayılı devlet memurları kanunda belirtilen şartlar nelerdir araştırdık.
İstanbul büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlar içeriğimizden iş ilanlarını inceleyebilir.
Uzman Erbaşlıktan kendi isteği ile ayrılanlar İnfaz ve Koruma Memuru (Gardiyan), Zabıta Memuru, Güvenlik Görevlisi veya Devlet Kadrolarında memur olabiliyor. Tabi bunun şartları var. Tüm merak edilenleri detaylandırdık.
Siber saldırılara karşı kadrolu hackerlar alınacak. Devlette bu işi yapmak isteyenler tarafından araştırılan, Devlet hacker yetiştiriyor mu, Beyaz Şapkalı Hacker nasıl olunur, Hacker olmak için hangi bölüm okunmalı, Beyaz şapkalı hacker maaşları ne kadar? Devlet kadrosuna beyaz hacker alım şartları koşulları merak edilen tüm konular için bilgi alabilirsiniz.
Bekçilere kimlik sorma yetkisi ve üst arama yetkisi 2022 yılında verildi. İşte tüm detaylar..
2022-1. Dönem Serbest Muhasebe Mali Müşavirlik Sınav başvuru tarihleri ve ücretleri açıklandı. Resmi Gazete 'de yayınlanan ilan detayları içeriğimizde..
Askeriye bünyesinde sivil memur olmak isteyenler ve ne kadar maaş aldıkları hakkında detaylı bilgilere Sivil Memur Nasıl Olunur? içeriğimizden ulaşabilirler.
Almanya’da çalışmak istiyorsanız hemen başvuru yapabilirsiniz! Almanya 10 bin İşçi alımı başvuruları, Almanya İşçi Alımları Meslekler 2022 listesi, en çok aranan meslekler nelerdir? Almanya'da mühendis, doktor, hemşire, işçi olmak için başvuru gerekli evraklar ve aşamaları Almanya İşçi Alımı Meslekler 2022 Listesi içeriğimizde..
İnfaz ve Koruma Memuru Nasıl Olunur? Gardiyan Alımı Başvurusu ve şartları hakkında bilgiler mevcuttur.
TCDD İşçi Alımı ilanı yayınlanmaya devam ediyor. TCDD personel alımı, memur personel, işçi, hostes alımı her yıl belirli dönemlerde bay ve bayan olmak üzere ihtiyaç duyulduğunda belirli tarihler aralığında personel alımı yapılmaktadır. Bununla ilgili yapılan araştırmalarda TCDD işçi ve memur alımı var mı, Devlet Demiryolları personel alımı, TCDD işçi ve...
Kamu kurumlarında ve özel sektör üzerinde hasta kabul sekreteri olmak isteyen kişiler içeriğimizde hasta kabul sekreteri nasıl olunur maaşları ve hasta kabul sekreteri olma şartları hakkında bilgilere içeriğimizden alabilir.
12