MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? 2022 Şartları

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Milli Eğitim Bakanlığı tablet veriyor mu, başvuru formu ve doldurma, devlet tablet dağıtımı 2022 başvuru formu, EBA, MEB, e-Devlet tablet başvurusu, bedava internet paketi ve başvurusu nereden yapılır, tablet başvuruları devam ediyor mu, tekrar ne zaman dağıtılacak? Tüm tablet bilgilerini güncel olarak öğrenebilirsiniz.

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? 2022 Şartları

Devletin bedava tablet yardım ihtiyaç sahibi ailelerin okuyan çocuklarına yapılacak, ailelerin gelir durumu, ailedeki çocuk sayısı ve özel eğitime devam etmesi gibi durumlar göz önünde bulundurularak ihtiyaç sahibi ailelerin tespit edilerek bu ailelerin çocuklarına adil bir dağıtım sağlanmıştır. Tabletlerin ücretsiz verileceğinin açıklamasının yapıldığı ilk etapta 500 bin cihazın verilme süreci başlamıştı. MEB ücretsiz tablet başvurusu ile ilgili başvuru nasıl yapılır, ne zaman dağıtılır, devlet öğrencilere tablet desteği veriyor mu, tablet dağıtımı devam ediyor mu, hangi sınıf ve okullara verildi? Tüm bilgileri açıklama halinde devletdestekli.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Bununla beraber meb ücretsiz tablet dağıtımı devam ediyor mu, ne zaman başlayacak? bilgi alabilirsiniz.

MEB Ücretsiz Tablet Dağıtımı Devam Ediyor mu?

Milli Eğitim Bakanının yaptığı açıklamalara göre Aralık ayında başlatılan bedava tablet cihaz dağıtımlarını Nisan ayı itibari ile şuan için durdurulmuştur.

MEB tarafından öğrencilere ulaştırılan olan tablet bilgisayarlarda, öğrencilerin uzaktan eğitim için ihtiyaç duyduğu 25 GB kotalı internet paketi de var. Tablet desteği de yine başvuru gerekmeksizin ailenin gelir düzeyi, eğitim çağındaki kardeş sayısı ve öğrencinin akademik başarısı gibi kriterler çerçevesinde gerçekleştirilmiştir. STK ve kamu özel kurumlar tarafından sunulan bilgisayar destekleri ihtiyaç sahiplerine hızla ulaşabilmesi için hazırlanan bu adil bir dağıtım stratejisi üzerinden dağıtımların gerçekleştirildiği belirtildi.

Bedava Tablet Dağıtımı Ne Zaman Başlayacak?

Tablet dağıtımı ne zaman yapılacak? en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. MEB tarafından sağlanan bedava tabletlerin dağıtımı hakkında MEB tarafında faz şeklinde açıklamalar yapılıyor. Nisan ayında 12. faz çalışmaları tamamlandı. Şimdiye kadar dağıtılan tabletlerin bakan tarafından yapılan açıklamalarını içeriğimizde güncel haliyle sizler için paylaşmaya devam ediyoruz. Bakanlık tarafından bedava tablet dağıtım tarihleri hakkında açıklama yapıldığında içeriğimiz güncellenecektir. Şuan için Nisan ayından bu yana bir faz açıklaması bulunmamaktadır.

devletdestekli.com olarak bizi takip ederek bedava internet ve tablet dağıtım tarihlerini öğrenebilirsiniz.

MEB Bedava Tablet Dağıtımı 2022 Ne Zaman?

2022 yılında MEB bedava tablet dağıtımına ilişkin net bir bilgi ve tarih bulunmamaktadır. Ancak 2021 yılında En son; 12’nci faz ücretsiz tablet dağıtımı ile ilgili açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı, 12-18 Nisan arası, 62 ildeki öğrencilere toplam 42 bin 873 tablet bilgisayar daha içlerinde 25 GB internet paketi ile birlikte öğrencilere dağıtıldığını aktarmıştı. Nisan ayında 11. ve 10. faz tablet dağıtımları tamamlandı.

Tabletler; Aralık- Ocak- Şubat- Mart- Nisan aylarından itibaren düzenli olarak MEB tarafından dağıtımları sağlanmıştır. Bu zamana kadar dağıtılan tabletlerin miktarları ise;

 • Ocak ayı içerisinde 500 bin tabletin dağıtımının tamamlandığı MEB tarafından açıklandı.
 • Şubat ayı içerisinde de 100 bin tabletin dağıtımı yapıldı.
 • Mart ayında da 31 ilde 68 bin 241 tablet verildi.
 • Nisan ayında 11. ve 12 faz tablet dağıtımları da tamamlandı.

Bugüne Kadar Ne Kadar Tablet Dağıtıldı?

Peki bugüne kadar öğrencilere kaç adet tablet dağıtıldı? Okullara tablet dağıtımı ne zaman verilecek, MEB tablet dağıtımı devam ediyor mu? sorularına istinaden Milli Eğitim Bakanlığı bu konu hakkında önemli açıklamalarda bulunmaya devam ediyor.

Bugüne kadar MEB tarafından yapılan bedava tablet dağıtımlarının miktarlarını ve ne kadar yapıldığını başlıklar halinde aşağıdan okuyabilirsiniz.

Nisan Ayında 12. Fazında İnternet Paketli 34.445 Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapıldı.

12’nci faz ücretsiz tablet dağıtımı 12-18 Nisan arası, 62 ildeki öğrencilere toplam 42 bin 873 tablet bilgisayar daha içlerinde 25 GB internet paketi ile birlikte öğrencilere dağıtılacağı belirtilmişti.

Meb bakanı, 62 ile gönderilen ücretsiz cihazların içinde öğrencilerin canlı dersler ve EBA platformundan yararlanabilmeleri için 25 GB internet paketi bulunduğunu ve uzaktan eğitimdeki alternatif sistemleri ve kaynak destekleriyle her bir çocuğa ulaşılmasının hedeflendiği belirtilmişti.

Nisan Ayında 11. Fazında İnternet Paketli 34.445 Ücretsiz Tablet Dağıtımı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanı’nın yaptığı açıklamaya göre, 05-11 Nisan tarihleri arasında 29 ildeki 34 bin 445 tablet bilgisayar sevkiyatına başlanmıştı. 11. fazında 25 GB internet paketli 34.445 tablet daha 29 ildeki öğrencilere ulaştırıldı. Ücretsiz tabletler, yaklaşık, 19 bin 524’ü yatılı bölge ortaokulu öğrencilerine de ulaştırıldığı belirtildi. Yatılı bölge ortaokulu öğrencilerinin tamamı tabletlerine kavuşmuş oldu.

Nisan Ayında 10. fazında internet paketli 27.445 Ücretsiz tablet dağıtımı Yapıldı.

10. faz tablet bilgisayar dağıtımı kapsamında bakanlık tarafından tedarik edilen 27 bin 445 cihazın sevkiyatına başlanmıştı. 22 Mart’tan bu yana içinde 25 GB internet paketi bulunan 27 bin 445 tablet bilgisayar daha öğrencilere gönderildi.

10.faz tablet bilgisayar dağıtımı kapsamında tablet bilgisayarların 18 bin 764’ü yatılı bölge ortaokulu öğrencilere tablet dağıtımı yapıldı. Ailelerin gelir durumu ve okul çağındaki kardeş sayısı gibi durumlarda ise ücretsiz tablet dağıtımı yapıldı.

Mart Ayında 9.Faz da 31 ilde 68 Bin 241 Tablet Dağıtımı Yapıldı.

Milli Eğitim Bakanlığı bu hafta öğrencilere 31 ilde 68 bin 241 tablet dağıtımı yapılacağını bildirmişti.

Uzaktan eğitim sürecinde cihaz ya da internet erişimi gereksinimi olan tüm öğrenciler için başlatılan tablet dağıtımlarında 500 bin adet olarak konulan ilk hedefle ocak ayı verileri aşılarak 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı. Milli Eğitim Bakanlığı, “Eğitimde Fırsat Adaleti’ parolasıyla daha çok öğrenciye ulaşmak için dağıtımların gerçekleştiğini belirtti.

Aralık-Ocak Ayında MEB 300 Bin Ücretsiz Tablet Dağıtımı.

Uzaktan eğitim sürecinde tablet ve internet erişimi ihtiyacı olan tüm öğrenciler için başlatılan tablet dağıtımlarında 500 bin adet olarak konulan ilk hedefle ocak ayı verileri aşılarak 700 bine yakın öğrenciye ulaşıldı. MEB, “Eğitimde Fırsat Adaleti” parolasıyla daha çok öğrenciye ulaşmak için dağıtımları yapıldı.

Belediyelerin Ücretsiz Tablet Dağıtımı Devam Ediyor! HEMEN TABLET BAŞVURUSU İÇİN BULUNDUĞUNUZ İLDE HANGİ BELEDİYE TABLET DAĞITIMINA DEVAM EDİYOR GÜNCEL OLARAK ÖĞRENEBİLİRSİNİZ.

Okullarda Hangi Sınıflara Tablet Dağıtılacak?

MEB yaptığı açıklamada tabletlerin hangi sınıflara verileceğini açıklamamış olmasına rağmen tablet dağıtımında sınıf sınırı yok diyebiliriz. İlkokul 1. Sınıf’tan Lise 12. sınıfa kadar tüm öğrenciler bu dağıtımdan faydalanmıştır.

Devlet Öğrencilere Bedava Tablet Veriyor mu?

Evlerinde bilgisayar ve tablet bulunmayan 500 bin öğrenciye tablet devlet tarafından verilmiştir. Ücretsiz tablet dağıtımı il milli eğitim müdürlükleri aracılığıyla koordine edilerek ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldığı belirtildi.

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır, başvuru nerden yapılır, başvuru şartları nelerdir merak ediliyor. Ücretsiz tablet başvurusu nerden yapılır, başvuru şartları nelerdir merak ediliyor. Hemen bu konular hakkında bilgi alabilir, devam ediyor mu? Öğrenebilirsiniz.

MEB Ücretsiz Tablet Başvurusu Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

MEB Ücretsiz Tablet Başvuru yapılmasına gerek olmaksızın Bakanlığın belirlediği öğrencilere tabletlerin ulaştırılacağı açıklanmıştı. Uzaktan eğitim sürecinde maddi durumu yetersiz olan ve dersleri takip etmekte zorlanan öğrenciler için yapılan yardımlar MEB’e bağışlanmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tablet başvurusu kampanyalarından yararlanmak için Milli Eğitim Bakanlığı resmi sayfasına başvuru yapıldığı gibi EBA destek noktalarından tablet öğrencilere ulaştırılmıştır.

Yine Belediyeler tarafından sağlanan ücretsiz tablet başvurusu için öğrenci adı soyadı, adresi bilgileri, veli bilgileri, okul sınıf bilgilerinin yazılması gerekiyor. İnternet üzerinden sağlanan başvuru formu tamamlandıktan sonra ücretsiz tablet başvuru işlemi yapılmıştır.

MEB Tablet Başvurusu Formu Doldurma 2022

Devlet tablet dağıtımı için bedava tablet 2022 başvuru formu doldurmak isteyenlerin merak ettiği soruların yanıtları burada.. MEB tarafından öğrencilere verilmiş olan Tablet bilgisayar başvuru formuna gerek duyulmaksızın, ailelerin gelir durumu gibi kriterler esas alınarak İl müdürlükleri tarafından ihtiyacı olan öğrencilere ulaştırılmıştır. ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılan tabletlerin herhangi bir başvuru sayfası ya da başvuru ekranı bulunmuyor. İhtiyaç sahibi öğrenciler Milli eğitim müdürlükleri tarafından tespit edilerek, bu öğrencilere tablet bizzat ulaştırılmıştır.

Belirli periyodlara göre uygulanan ücretsiz tablet dağıtımında öğrenci ve velilerin herhangi bir başvuruda bulunması gerekmiyor. MEB’in ücretsiz tablet dağıtımında, tablet bilgisayar için ailelerin gelir durumu ve okul çağındaki kardeş sayısı gibi durumlar göz önüne alınıyor. MEB tarafından çocuklarımız, yeni dönemde daha aktif çalışacak EBA destek noktalarına davet edilmektedir. Tabletler il Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından dağıtılmaktadır

MEB Hangi Marka Tablet Dağıtacak?

MEB hangi marka tablet dağıttı? merak edilmekte. MEB General Mobile yeni piyasaya sürdüğü modelini MEB için hazırlanmıştı. Okullarda dağıtılmış olan tabletin markası General Mobile E-Tab 20′dir. Eğitim desteği kapsamında yapılan bu bilgisayar desteklerinin 3 bin TL. değerinde olduğu açıklanmıştı.

Ücretsiz Tablet İçin Hangi Numara Aranıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı aracılığıyla ücretsiz tablet almak isteyenler hangi numarayı arayacak sorusunun yanıtı belli oldu. Meb tablet başvurusu için 444 06 32 numaralı telefonu arayarak tablet ihtiyacınız olduğunu iletebilir ve başvurunuz için destek isteyebilirsiniz.

Belediyeler tarafından dağıtılacak olan bedava tablet başvurusu için; öğrenci adı soyadı, adresi bilgileri, veli bilgileri, okul sınıf bilgilerinin yazılması gerekiyor. İnternet üzerinden sağlanan başvuru formu tamamlandıktan sonra ücretsiz tablet başvuru işlemi gerçekleşiyor.

Ücretsiz Tablet Desteği Kime Verilecek?

Cihazların dağıtım süreci, il milli eğitim müdürlüklerince koordine edilerek, cihazlar, okul yönetimlerince ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmıştır. Nisan ayı itibari ile tablet destekleri hakkında resmi bir açıklama yapılmamıştır.

MEB Tablet İnterneti Ne Kadar?

MEB tarafından yapılan açıklamada, tablet bilgisayarlarda öğrencilerin canlı ders ve EBA platformundan faydalanmaları için ihtiyaç duyacakları aylık 25 GB kapasiteli GSM internet hizmeti bulunduğu da bildirildi.

Milli Eğitimin Dağıttığı Ücretsiz Tabletler Nasıl Alınır?

Meb yanında bazı belediyeler de tablet kampanyası düzenlemeye başlanmıştı. Yine Türk Kızılay Mobil Çağrı Merkezinden 168i arayarak bağış yapılmaktadır. Toplanan laptoplar dağıtma aşamasında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılmıştır. Ilıcalı ise topladığı tüm parayı MEB’ e aktarmıştır. MEB başvuru yapan tüm öğrencilere laptop yardımlarını kıssa sürede almıştır.

MEB tarafından verilen tablet desteğinin yanında, Belediyeler ve Hayırseverlerde ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için bedava tablet kampanyaları düzenleyerek, tabletleri öğrencilere ulaştırmıştır.

MEB ücretsiz tablet dağıtımı ve başvuru hakkında yeni bir dağıtım fazı başlandığında sizlerle paylaşacağız.

ETİKETLER:
Yorumlar

 1. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Bizim tablete çok ihtiyacımız var 3 çocuğum var hiç bire derse katılamiyor tablete ihtiyacı mız var 1 tanede bilgisayar ihtiyacımız var

 2. Avatar of seyitcan seyitcan dedi ki:

  Maddi durumumuz kötü 60 bin liraya yakın borcumuz var annemde telefon yok sadece babamda bir telefon var ders çalışmak içinde o telefona ihtiyacımız var ama teléfono sadece akşam kulağa biliyoruz sadece bir tablete ihtiyacımız var

 3. Avatar of YAĞMUR YAĞMUR dedi ki:

  bizimde maddi durumumuz çok kötü 4 kardeşiz 4 öğrenci okuyor bir tane erkek kardeşim var ben liseye hazırlık abim üniversiteye hazırlık kardeşimde 1 sınıf annem de acıkdan okuyor ve sadece annemin telefonu var ve annemin telefonu bize yetmiyor ve ayrıca telefonda kırık hocalar büsürü ödev veriyorlar ondan telefona ihtiyac duyuyorum ama 4 öğrenci okuduğundan dolayı 1 telefon yetmiyor babam askeri ücret alıyor büsürü borclarımız var borçlarımız 25 bin oysaki babamında aldığı maaş ise 4250 tl şimdi bu para bize mi yetsin mutfak alışverişinemi yetsin yoksa test kitabları parasınamı yetsin yoksa borçlaramı yetsin biz bu parayı hangisine yetiştirelim 100 tl ile pazara gidiyoruz iki üç sey alıp geri geliyoruz nolur 1 telefon veya tablet yardımında bulunun

 4. Avatar of Elif Elif dedi ki:

  Bizim maddi durumumuz cok ama çok kötü
  4 kardeşiz annemin telefonuna kardeşlerim ebaya giriyorlar ben giremiyorum banada göndermenizi istiyorum ALLAH RIZASI İÇİN …
  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
  🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 5. Avatar of Furkan salim karaca Furkan salim karaca dedi ki:

  Elaya girmiyorum bir tablet yeterli nolur

 6. Avatar of saane saane dedi ki:

  lşan yeter bitsin şu canlı dersler sınıf karantinada 2 sene canlı dr girmedik yeter bari bi tablet verin

 7. Avatar of Emre Emre dedi ki:

  Bizim maddi durumumuz kötü de Allah rızası için bir tablet gönderimisin lütfen🤲

 8. Avatar of Zozan çetin Zozan çetin dedi ki:

  Mrblr benimde 6 yaşında epilepsi hastası ve özel eğitim gören çocuğum var.3 yaşında da kızım var evimiz kira borçlarımız var bizde taplet istiyoruz.tşkler

 9. Avatar of Egemen Cem erce Egemen Cem erce dedi ki:

  9231 sokak no6 kat3 çiğli harmandalı

 10. Avatar of Baran Baran dedi ki:

  Merhaba benim babamın 25.000 bin TL borcu var derslerimi çalışma m için bana bir tablet bilgisayar lazım yardım ederseniz sevinirim

 11. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  Hanede 6 kişiyiz 5aylık bebeğim var kiraciyım gercekten yardiminiza ihtiyacımız var ben okuyamadım çocuklarım okusun benim gibi olmasınlar özelikle kızlarım

 12. Avatar of Antika Antika dedi ki:

  3 öğrencim var tablet yardımına ihtiyacımız var benim telefonum yok eşim tuşlu telefon kullanıyor çocuklarım çok mağdur lütfen yardımcı olun teşekkürler

 13. Avatar of M. Said Polat M. Said Polat dedi ki:

  Durumumuz çok kötü ALLAH rızası için taplet gönderir misiniz lütfen mümkünse gönderirmisniz 😞

 14. Avatar of M. Said Polat M. Said Polat dedi ki:

  Oğlum için taplet istiyorum 5.sınıfa gidiyor

 15. Avatar of İsmail Cemiloğlu İsmail Cemiloğlu dedi ki:

  Merhaba ben Batman’da oturuyorum maalesef annem ve babamın durumu yok lütfen mili eğitim bakanlığından
  Ricam tablet yada bilgisayar gönderin mallesef durumumuz yok olsaydı gerek duymazdık lütfen yardımcı olun😔

 16. Avatar of Nevin Nevin dedi ki:

  Bende kızım için tablet istiyorum alacak durumum yok lütfen yardım edin 8.sınıfa geçti kızım bu yıl bizim için çok önemli acil yardım lütfen..

 17. Avatar of Safiye mamedova Safiye mamedova dedi ki:

  Geçen sene büyük oğlum 1 ci sınıfa başlamıştı tabletiniz yok internetimiz yoktu ve çok zorlandım kendim okuttum yıl sonunda ki bir aya kadar…oyretmenimizle normal mesajla ders bilgilerini aliyodum evde kendim geçiyordum…çok şükür iyi okudu geçtide…bu sene ikiye gidecek ,ve küçük oğlum 1 re başlicak…bu senede aynısı olursa ikisine birde yetişen çünkü ikiside ayrı siniftalar..dersleri farklı arkadaşları farklı öğretmenleri farklı olucak. Bu yüzden ikisi içinde ben istiyorum,ama olurmu olmazmi bu isteyim bilmiyorum.rica ediyorum çocuklarım sınıf arkadaşlarıyla ve öğretmeniyle birlikte ders yapsınlar…iki tablet ikisi için

 18. Avatar of Sadet gurbuz Sadet gurbuz dedi ki:

  Alah rızası için bizde taplet verin oğlum derslere giremiyor nolursunuz verin durumum yok almaya sesimizi duyun

 19. Avatar of Nisanur Avcı Nisanur Avcı dedi ki:

  Lütfen bana yardımcı olun lütfen canli derslere giremiyorum tabletim var ama bozuk lütfen yardımcı olun bilgisayara ihtiyacım var lütfen iyi günler sağlıkla kalın

  1. Avatar of Sadet gurbuz Sadet gurbuz dedi ki:

   Alah rızası için bizde taplet verin oğlum derslere giremiyor nolursunuz verin durumum yok almaya sesimizi duyun

 20. Avatar of Nisanur Avcı Nisanur Avcı dedi ki:

  Lütfen bana bilgisayar verir misiniz lütfen derslere giremiyorum çok ihtiyacım var nolur bilgisayar verir misiniz, ihtiyacım çok var saygılar sağlıkla kalın

 21. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  Lütfen kardesime ders icin bir taplet ziya selcuk derslere giremiyor evde hic cihaz yok ders notlqrı bu yuzdan dusuk nolur😭

 22. Avatar of Musa Musa dedi ki:

  Bilgisayar istiyorum

 23. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  Ziya başkanımız 2 tane çocuğum var ve İnternet olmadığı İcin canli derse giremiyorlar artık tablet vermenizi bekliyoruz

 24. Avatar of mehmet fırat mehmet fırat dedi ki:

  benim tablete ihtiyacım var

 25. Avatar of mehmet fırat mehmet fırat dedi ki:

  tablet neden herkese verilmiyor

 26. Avatar of CANER CANER dedi ki:

  Lütfen bana tablet verirmisiniz internet olmadığı için formu göremedim ya lütfen

 27. Avatar of Sümeyra Sümeyra dedi ki:

  Tablet istiyom

 28. Avatar of Pınar Pınar dedi ki:

  Ben tablet istiyorum lütfen yardımcı olun 14 yaşındayım kardeşimle derslere dönüşümlü girmek zorunda kalıyoruz lütfen yardımcı olun ben de tablet istiyorum

 29. Avatar of Muhammed çağrı Muhammed çağrı dedi ki:

  Benim adım muhammed çağrı1 çocuk abisiyim tablet istiyorum özgürlük mah. canlı derslere giremiyorum

 30. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  Merhaba benim adım mustafa 3çocuk abisiyim babam çalışmıyo tablet istiyorum ADRES ADANA ŞAKİRPAŞA OVA MAHALLESİ CANLI DERSLERE GİREMİYORUM

 31. Avatar of mustafa arıcı mustafa arıcı dedi ki:

  merhaba benim adım mustafa ve 13 yasındayım canlı derlere gıremıyorum bılgısayarım kaldırmıyor ve telefonum yada tabletımyok tablete ıtyacım var yardım edın nolur aylemın madi sıkıntıları var

 32. Avatar of mustafa arıcı mustafa arıcı dedi ki:

  tabletimyok ve canlı derslere gıremıyorum evde bilgisayarım var ama bozuk nolur yardımcı olun

 33. Avatar of Orcun koca benimde tablete cok Ihtiyacim var banada gonderirmisiniz Orcun koca benimde tablete cok Ihtiyacim var banada gonderirmisiniz dedi ki:

  Bunimde tablete cok Ihtiyacim var banada gönderir misiniz

 34. Avatar of Egemen Egemen dedi ki:

  canlı derslere giremiyoruz lütfen yardım edin

 35. Avatar of SAMİ DOĞAN SAMİ DOĞAN dedi ki:

  Allah rızası için nolur çok ihtiyacımız var

 36. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

  Canlı derslere giremiyorum

 37. Avatar of Dila Dila dedi ki:

  Meli yaşarr abime sesleniyorum ben nida benim yaşım13 hiç tabletim yok bitane verbana

 38. Avatar of Canan narçin Canan narçin dedi ki:

  Benim 2cocuğum var okula gidiyor eşim çok borçlu ve kirada oturuyorum lütfen bizede yardım edin tablet veya bilgisayar istiyorum

  1. Avatar of Samet Samet dedi ki:

   Lütfen letop gönderin okula gidemiyorum ve bilgisiyarım hiç olmadı babamın da çok borcuvar
   Mesala ev in taksiti veya kıredikartı ona borcu var hemde çokvar nolur

 39. Avatar of Zeliha öz Zeliha öz dedi ki:

  Eşim işsiz kirada oturuyoruz taplet bilgisayar alcak durumumuz yok bize yardım edin kızıma tablet bilgisayar istiyorum lütfen

 40. Avatar of Yildiray adiguzel Yildiray adiguzel dedi ki:

  Benim de cocuklarim giremiyo 2 cocugum bizim de tablete ihtiyaç var3 baş vuru yaptilar gelmedi lütfen tablet yolayin cocuklarim giremiyo coğu derse giremediler

 41. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Her gün canlı ders var kızım giriyor oğlum girmiyor tablet gönderin lutfennn

 42. Avatar of Serdar Erkan Serdar Erkan dedi ki:

  Tablet lazım ama bize gelmez.Arkadaşım hiç birşey yaadan onlara telefon gelmiş 2 adet tablet getiriyoruz diye ama onların durumu iyi bizim durumumuz normal ama gelmiyor.

 43. Avatar of ahmet müslüm Taşkın ahmet müslüm Taşkın dedi ki:

  3aydiruzaktanegitimvardi ben hiç birine giremedimtablet gonderirseniz çok sevinirim

 44. Avatar of Yagmur Yagmur dedi ki:

  Banada tablet gönderin canlı derslere giremiyorum

 45. Avatar of Merve Merve dedi ki:

  iki tane çocuğum var anaokuluna gidiyolar her hafta sonu evde etkinlik yapılması gerekiyo tablete ihtiyacımız var yardımcı olursanız memnun olurum

 46. Avatar of Abdürrahim Abdürrahim dedi ki:

  Sadece babam la annemin telefonu var onların da işi olduğu için vermiyorlar biz desteğinizi bekliyoruz

 47. Avatar of Rahime deniz Rahime deniz dedi ki:

  Tablet iftacim ver

 48. Avatar of Çiçek narman Çiçek narman dedi ki:

  Evimizde intarnet yok oğlumun telefon tablet i ve laptopu olmadığı için d canlı derslere giremiyoru lütfen yardım edin oğlum okumak istiyor nolur yardım edin oğlumu okutmak istiyoru lütfen ne olur birtane tablete oğluma verin okumak çok istiyor veve bende annesi olarak okumasını bir mesleği olmasını çok istiyorum neolur lütfen Allah rızası için yardım edin

 49. Avatar of Fadime şanlı Fadime şanlı dedi ki:

  Benim çocuklarda derse giremiyorlar bozuldu küçük tablet vardı onunla idare ediyorlardı şimdi yok yardımcı olurmusunuz

 50. Avatar of Evin sever Evin sever dedi ki:

  Derslerime çalışamıyorum derslerim için lütfen

 51. Avatar of Sümeyye Sümeyye dedi ki:

  Yardımcı olun lütfen çok ihtiyacım var

 52. Avatar of Mehmet polat Mehmet polat dedi ki:

  Abi nolur yaokumak istiyorum

 53. Avatar of Mehmet polat Mehmet polat dedi ki:

  Nolur çanli derse giremiyorum yardim

 54. Avatar of Yigit şueknci Yigit şueknci dedi ki:

  Canlı derslrim giremiyorum lütfen ban yardım edin

 55. Avatar of Yigit şueknci Yigit şueknci dedi ki:

  Derslrim giriyorum lütfen ban yardım edin

 56. Avatar of Yigit Yigit dedi ki:

  Tablet istiyorum derslerim girmyorum

 57. Avatar of Tolgacan Tolgacan dedi ki:

  Canlı derse girmek için tablet gerekli bununla ilgili çözümlerinizi bekliyorum

 58. Avatar of Furkan çifçi Furkan çifçi dedi ki:

  Yaşım 12 ve okula gidemediğim şu süreçte bir tabletim yok canlı derslere giremiyorum okulda çok geride kaldım lütfen devlet ABİ bana tablet yollayın bunu yazdığım telefonda kuzenimin
  …….

 59. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Durumumuz iyi ama babamın çıkamadan dolayı baya zarara girdi ve bende telefonumu satmak zorunda kaldık şimdi derslere girecek bir tabletim olsa yapardım lütfen yardım edin…

  1. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

   Bizim tablete çok ihtiyacımız var 3 çocuğum var hiç bire derse katılamiyor tablete ihtiyacı mız var 1 tanede bilgisayar ihtiyacımız var

 60. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  Durumumuz olmadığı için ne bir ders yapacağım tabletim nede bir telefonum var devletimin bana yardım etmesini umuyorum….

 61. Avatar of Boran Boran dedi ki:

  ben İnternet kafeye gidip ders yapıyorum ama herhangi gideniyim bütçemiz düşük 8.ci sınıf öğrencisiyim yardım istiyorum babam belediyeye gidi ama vermediler

 62. Avatar of Sevgi kılıç Sevgi kılıç dedi ki:

  Canlı derse girmek için tabletimzyok bilgisayarımda yok canlı derse katılamıyoruz tablet göndermenizi rica ediyorum.

 63. Avatar of BEDİRHAN Şakıyan BEDİRHAN Şakıyan dedi ki:

  Canlı derslere girmek için tablet istiyorum elektirijlerkesildiği için her gün bilgisiyar ım yandı o yüzden bazılarına girebiliyorum gönderir seniz seviniriz

 64. Avatar of Zeynep sanur Zeynep sanur dedi ki:

  4 çocuğum var koronadan dolayı eşim çalışmıyor zaten bir çalışan vardı artık oda çalışmıyor teknolojik alet yok evde çocuklar canlı derse giremiyor çok zor durumdayız bi tablet gelse de çocuklar canlı derse girse lütfen bi tablet gönderin
  .

 65. Avatar of Esmer Dörma Esmer Dörma dedi ki:

  3 ÇOCUĞUM VAR HALA TABLET ALAMADIM KİRADAYIM ASGARİ ÜCRETLE GEÇINIYORUZ KREDİ BORÇLARINDAN HALA TABLET TELEFON ALAMADIK LÜTFEN BARI SİZ YARDIM EDİN.

 66. Avatar of Sümeyye Sümeyye dedi ki:

  Babam akıl hastalığı yardım bize gelmiyor yardım edin lütfen

 67. Avatar of Sümeyye sınat Sümeyye sınat dedi ki:

  Allah yardım edin yoksulsuzdan elbisem kokuyor meslek sahibi olamam canlı dersim yoksa yardımcı olun lütfen batman/merkez

 68. Avatar of Sümeyye sınat Sümeyye sınat dedi ki:

  Kimse yok canlı derse giremiyorum yardım istiyorum

 69. Avatar of Emir Emir dedi ki:

  Mrb ben emir ektiren 7 sınıf öğrencisiyim 4 kardeşiz ve 3 öğrenciyiz iki kardeşimle derslere giremiyoruz baya geri kaldık yoksul bir ayle çocuğuyum ve desteğirizi bekliyorum mümkünse bizede 1 tablet lütfen

 70. Avatar of Sefa Sargın Sefa Sargın dedi ki:

  İnternet olmadığından hiç derslere katılamıyorum ve tablet istiyorum

 71. Avatar of muhammed elahmed muhammed elahmed dedi ki:

  biz 4 kardeşiz ve hepimiz aynı zamanda ders alıyoruz ve ben ve 2 kardeşim derslere ktılmıyoruz ben 8.sınıftayım ve abim 12.sınıfta ve kardeşim 5. sınıfta yani 3 tablet istiyoruz lütfen

 72. Avatar of muhammed elahmed muhammed elahmed dedi ki:

  4 kardeşiz ve biz hepimiz des alıyoruz 4 tane lazım bize

 73. Avatar of Berat Berat dedi ki:

  Tablet verin bana

 74. Avatar of Ali demir Ali demir dedi ki:

  2 cocuğum var bizede lazım

 75. Avatar of Abdullah heybeli Abdullah heybeli dedi ki:

  Bana tablet almak istiyorum

 76. Avatar of Abdullah heybeli Abdullah heybeli dedi ki:

  Abi lütfen tablet gönder

 77. Avatar of Zeliha vayic Zeliha vayic dedi ki:

  Tablet istiyorum ilkokul öğrencisi oğlum icin

 78. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  tablet almak istiyorum

 79. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  tablet almak

 80. Avatar of Beren efe coșkun Beren efe coșkun dedi ki:

  Durumu olanlara tablet dağılımı olurken biz derse giremiyoruz çoğu zaman lütfen bizede laplet verirseniz duaciniz oluruz

 81. Avatar of Beren efe coșkun Beren efe coșkun dedi ki:

  Çocuğum beșe ğidiyor derslere ğiremiyoruz

 82. Avatar of Sami Göktaş Sami Göktaş dedi ki:

  Ben Ağrı Oğlaklı köyünden yazıyorum.tek üniversiteli ablamın telefonu var ve ben ve 2 kardeşimde derslere giremiyoruz lütfen bizede yardım edin.

 83. Avatar of Sami Göktaş Sami Göktaş dedi ki:

  Ben Ağrı Oğlaklı köyünden yazıyorum.sadece üniversiteli ablamın telefonu var ve ben ve 2 kardeşimde derslere gidemiyoruz tek ablam girebiliyor lütfen bizede yardım edin.

 84. Avatar of Esra Esra dedi ki:

  3 kardeşim var çok zorlanıyorum

 85. Avatar of Songül ATAŞ Songül ATAŞ dedi ki:

  3 çocuğum var biri tek derse girebiliyor lütfen yardım edin

 86. Avatar of Nihal Nihal dedi ki:

  Benim 3 çocuğum da okula gidiyor bizde tablet istiyoruz hiç bir yere sesimizi duyuramadik lütfen yardım edin

 87. Avatar of Şerife Şerife dedi ki:

  Benim çocuklarım derse giremiyor 2 çocuğum var yardıma ihtiyacım var sizden destek bekliyorum

 88. Avatar of Oğuzhan Oğuzhan dedi ki:

  Derse giremiyorum bir cihazım yok 3 çocuklaim var sizden yardım istiyorum

 89. Avatar of zeynep zeynep dedi ki:

  Tablet istiyoruz 2 çocuğum var dese giremiyorlar

 90. Avatar of Yunus Emre Yunus Emre dedi ki:

  Annemin telofonu var bi tek ailemizde abiminde var ama o canlı derse giremiyor erkek kardeşim ile derslere doğru düzgün katılamıyoruz biz tablet başvurusunu yaptığımızda başvuru tarihi sona ermiştir duyuluyor lütfen bize yardım kampanyasında bulunabilirmisiniz

 91. Avatar of gülbahar şen gülbahar şen dedi ki:

  biz 3 kardeşiz 1imiz tek derse gire biliyor benle ablam giremiyouz nütfen bize bir el uzatın

 92. Avatar of Esma bozan Esma bozan dedi ki:

  Biz 5 kardeşiz canlı derse katılamıyoruz LUTFENNNN yardim edin

 93. Avatar of kemal aşan kemal aşan dedi ki:

  2 tane çocuğum var ikiside derslere giremiyo 1 tane tablet göderirseniz çok mutlu oluruz çocuklarımda çok mutlu olurlar bakanım lütfen bizede yardımda bulunun

 94. Avatar of Ayşe Direkçi Ayşe Direkçi dedi ki:

  3 cocugum var ve üçününde canlı dersleri var ve 1 telefon var hergün birini seçmek zorunda kalıyorum sizden ricam bir tablet göndermeniz

 95. Avatar of Ayşe Direkçi Ayşe Direkçi dedi ki:

  Batmanda yaşıyorum cocuklarım dan biri 7 sınıf biri 6 sınıf biride 1 sınıfa gidiyor tabletleri yok telefonumdan ebaya giriyorlar ama cocuklarımın hergün birini canlı derse koyuyorum lütfen tablet yada bilgisayar yardımında bulunun

 96. Avatar of Hakan Doğan Hakan Doğan dedi ki:

  Ben baba yım 2 çocuğum var eba ya giremiyorlar benim telefonu bozuk internet gidiyor çocuklar derse girmiyor eşim de çok üzülyo napacaz

 97. Avatar of Derya duran Derya duran dedi ki:

  3 tane çocuğum var neden tablet vercez dediler vermediler giremiyoruz derse nolcak böyle benim cocuklarima yazık değil mi

 98. Avatar of Can Polat Can Polat dedi ki:

  Biz 4 kardeşiz canlı derse giremiyoruz

 99. Avatar of Seyhan celik Seyhan celik dedi ki:

  Biz iki kişiyiz ne tablet nede telefon başta görebiliyordum ama şimdi gidemiyoruz gelirimiz yok

 100. Avatar of mehmet baver magac mehmet baver magac dedi ki:

  biz 4 kardeşiz lütfen sesimizi duyralm

 101. Avatar of Fatma berlik Fatma berlik dedi ki:

  Meraba 4 öğrencim var ikisi Ünversite kızım lise ve 3üncü sınıfa giden diğer kızım var dersleri iyi derse göremiyorlar artık telefonlar dozuldu komşudan artık telefon istiyorum

 102. Avatar of ibrahim ibrahim dedi ki:

  2 kardeşiz leptop bozuldu derse giremiyoruz 1 telefondan giriyordu digeri leptop dan giriyordu leptop bozuldu giremiyor

 103. Avatar of Muhammet Muhammet dedi ki:

  Iki çocuğum var ama ebaya giremiyorlar yardim edin

 104. Avatar of keziban nur doğmuş keziban nur doğmuş dedi ki:

  biz 3 kardeşiz ve köyde yaşıyoruz , hic birimiz derse giremiyoruz lütfen yardim edin bu konunun üzerine düşeceğinizi ve bu mesaji görmezden geleceğinizi sanmiyorum

 105. Avatar of İstanbul Bağcılar İstanbul Bağcılar dedi ki:

  Günaydın ben Bahar Bozkurt 3 çocuğum var iki çocuğum öğrenci biri ortaokul Bir de ilkokul geçen seneden beri doğru düzgün derslere hiç katılmadılar sizden ricam var bize tablet için yardım edin ne olur

 106. Avatar of Helin yesilagac Helin yesilagac dedi ki:

  Saglikli gunler dilerim amin

 107. Avatar of Mustafagelen Mustafagelen dedi ki:

  Benim telfonum yok bilgisiyar calismiyor biz 2 kisiyiz ve butcemiz yetmiyor

 108. Avatar of Enes yücel Enes yücel dedi ki:

  Ben derslere giremiyorum 4 kardeşiz derslerimiz çakışyor annemin telefonundan giriyoruz lütfen bize yardım eder misiniz birimiz gidiyorsan üçümüz giremiyoruz

 109. Avatar of Damla kaya Damla kaya dedi ki:

  Ben dort kardeşiz canlı derse giremiyorum yardım edin sesimi duyun

 110. Avatar of Damla kaya Damla kaya dedi ki:

  Ben 4 kardeşiz canlı derse giremiyoruz yardım edin sesimi duyun

 111. Avatar of Hicran Tanrıverdi Hicran Tanrıverdi dedi ki:

  6 kardeşiz yardım edin

 112. Avatar of Yılmaz tanrıverdi Yılmaz tanrıverdi dedi ki:

  Benim 3 tane çocuğum var 2 si oğrenci derse giremiyorlar koyde yaşıyorum yardım edin benim televonum var ama çocuklarım giremiyo sesimizi duyun

 113. Avatar of Hicran Tanrıverdi Hicran Tanrıverdi dedi ki:

  Koyde yaşı yorum yardım edin sesimi duyun

 114. Avatar of Hicran Tanrıverdi Hicran Tanrıverdi dedi ki:

  Yardım edin sesimi duyun

 115. Avatar of Hicran Tanrıverdi Hicran Tanrıverdi dedi ki:

  8.sınıfım babam hasta 5 kardeşiz ve dese giremiyorum sesimi duyun

 116. Avatar of Hicran Tanrıverdi Hicran Tanrıverdi dedi ki:

  Ben 5 kardeşiz derslerimiz aynı saate başladığı için dese giremiyorum acil lazım babamın var ama donuyo giremiyorum sesimi duyun

 117. Avatar of Hamide aydın Hamide aydın dedi ki:

  Iki çocuğum var 8.sinif 4.sinif tek telefon ne olur bizide duyun tablete ihtiyacımız var nerdeyse okul kapanacak lgs sınavı var lütfen yardimmm

 118. Avatar of Ferhat şimşek Ferhat şimşek dedi ki:

  5 kardeşiz 3üçümüz okuyoruz durumumuz iyi değil canlı derslere giremiyoruz öğretmenler de sıkça derslere girmemizi istiyor ama giremiyoruz lütfen bizede tablet gönderin

 119. Avatar of ENES KAYHAN ENES KAYHAN dedi ki:

  Biz 4 kardeşiz canlı derse giremiyotuz dürtünmüzde okula gidiyoruz ihtiyacı olmayana vermeyin ihtiyacı olanlara verin bizim çok ihtiyacımız var siirt merkezde oturuyorum 7. Sınıfım şehit polis hayrettin şişman ortaokulunda okuyorum internetimizde yok lütfen yardım edin

 120. Avatar of Ahmet şahan Ahmet şahan dedi ki:

  Canlı derse giremiyorum lütfen tablet verirmisiniz

 121. Avatar of Murat Adnan Murat Adnan dedi ki:

  Ben 6. Sınıfa gidiyorum annemin telefonundan hem ben hemde kardeşim giriyo aynı saate geliyo derslerimiz bazen ben giriyorum bazen kardeşim derslerde geri kalıyorum lütfen banaďa bi tablet verirmisiniz

 122. Avatar of EMRULLAH GÜNDÜZ EMRULLAH GÜNDÜZ dedi ki:

  evde babamın telefonu var ama biz iki kardeşiz

 123. Avatar of Emirhan Taşdemir Emirhan Taşdemir dedi ki:

  Acil lazım..

 124. Avatar of Emirhan Taşdemir Emirhan Taşdemir dedi ki:

  Hiçbir elektronik esyam olmadığı için tablet istiyorum

 125. Avatar of Zehra Nur Karaman Zehra Nur Karaman dedi ki:

  7 kardeşiz evde ben ve diğerleri bazen giremiyo Bi tane tablet olsa sorun çözülecek o kadar durumumuzda yok nolur

 126. Avatar of Zehra Nur Karaman Zehra Nur Karaman dedi ki:

  Lütfen babada verin ihtiyacım var gruplardan mrjaz atıyor ama telefon fazla hafızası yetmiyor Birtane verin ne olur

 127. Avatar of Zehra Nur Karaman Zehra Nur Karaman dedi ki:

  Bende abim ve ablam giriyo bende giriyom ama telefonda giremiyom İnternete var ama yavaş çalışıyor 3 4 kişi girdiğimiz için

 128. Avatar of Leyla Akgöl Leyla Akgöl dedi ki:

  3 tane çocuğum var 2 tanesi öğrenci canlı derse katılamıyorlar derslerden geri kalıyorlar kirada oturuyorum 4 aydır kiramı ödeyemiyoruz ev sahibi evden acil tablet lutfen en azindan cocuklar derslerinden geri kalmasinlar lutfen bahcelievler kocasinan ilköğretim okulunda okuyorlar

 129. Avatar of Mehmet salih ada Mehmet salih ada dedi ki:

  Evde akili telefon olmadigi icin ebaya giremiyorum aciltablete ihtiyacim var.

 130. Avatar of Azime Azime dedi ki:

  Köydeyim telefon yok abimin var o da okuyo izmirde başka telefon yok derslere de giremiyorum

 131. Avatar of Azime Azime dedi ki:

  Derslere katılamıyorum

 132. Avatar of Memiş Memiş dedi ki:

  Babam Kanser Hastası olduğu için Çalışma durumu yok Bana telefon alamadığı için eba ya giremiyorum

 133. Avatar of BEDİA KAYHAN BEDİA KAYHAN dedi ki:

  4 ÇOCUĞUM VAR HİÇBİRİ CANLI DERSE GİREMİYORLAR BU KAMPANYADAN YARARLANMAK İSTİYORUM (evde sadece bir telefon var) rica ederim yardim edin

 134. Avatar of Bahar Demirel Bahar Demirel dedi ki:

  Evde sadece belediyenin verdiği bir tablet var onunda mikrafonu bozuk 2 kardeşiz ben 7 ye kardesimse 3e gidiyor ama canlı derslerimiz uyuşmadığı için doğru düzgün canlı derslere giremiyoruz lütfen bizede yardım edin hiç durumumuz yok o tablete bizim de ihtiyacımız var

 135. Avatar of Bahar Demirel Bahar Demirel dedi ki:

  Ben bahar demirel hiç durumumuz yok evde dogru düzgün canlıderse giremiyoruz lütfen bizede yardım edin o tablete çok ihtiyacımız var

 136. Avatar of Bahar Bahar dedi ki:

  Ben 7. Sınıfa kardeşimde 3. sınıfa gidiyor ama evde canlı derslere katılacak bir cihazımız yok

 137. Avatar of Saim Efe azak Saim Efe azak dedi ki:

  Canlı derslere katılmak zor oluyor canlı dersler de durmadan sıkıntı çıkıyor derslere giremiyor çalışmam lazım yardım edin

 138. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Evde bir tane tane telefon var abimin ooo onda giriyor bende girimiyorum derslere bir destek ya tablet olur yada bilgisayar çok muhtacım

 139. Avatar of Şükran Malgir Şükran Malgir dedi ki:

  Telefonum yok oğlum ebaya giremiyor eşimin telefonundan yazıyor lutfen destek

 140. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Lütfen bana tablet gönder e bilirmisiniz babamın telefon u kırıldı

 141. Avatar of Keziban Keziban dedi ki:

  bizim telefon arizaliydi başka bir telefondan basvurduk

 142. Avatar of Keziban Keziban dedi ki:

  Kızım hiç derslere giremiyor köyde oturuyoruz birtane telefonumuz var telefonla giremiyor eşimle boşandı boşanıcam durumumuz yok lütfen bize destek verin birtane tablet verin

 143. Avatar of Naciye Naciye dedi ki:

  8. Sınıf öğrencisiyim lgs sınavına hazırlanmam lazım nolursunuz yardım edin lütfen 1 tane tablete ihtiyacım var

 144. Avatar of Melek Melek dedi ki:

  Acik ortaokuldan okuyorum ve onlay sınavlara giremiyorum banada tablet yardımında bulunabilirmisiniz

 145. Avatar of Özgür Özgür dedi ki:

  Merhaba ben özgür bana tablet göde bilirmisiniş canlı derisklere bile giremiyorum

 146. Avatar of Ayla Ayla dedi ki:

  Oglum için başvuruyorum 10 yaşında evdeki tableti 2 yaşindaki kardeşi kırdı

 147. Avatar of Bahar YILDIRIMCAKAR Bahar YILDIRIMCAKAR dedi ki:

  Köyde yaşıyorum 5 kardeşiz evde tek tlf var bir yıldan fazladır derslerime giremiyorum çok geri kaldım bu zorlu süreçte lütfn bana yardımcı olun bu tablete çok ihtiyacım var

 148. Avatar of Mert Mert dedi ki:

  Be 4 e gidiyorum ablam 8 e gidiyor evde bir tane telefon var giremiyorum

 149. Avatar of Mert Mert dedi ki:

  Abla 8 e gidiyor ben 4 te girmiyorum

 150. Avatar of Mert Mert dedi ki:

  Ben 4 te gidiyordu abla 7 ye giremiyorum

 151. Avatar of Mert Mert dedi ki:

  Ben 3e gidiyom ablam 7 gidiyor calıderse girmiyorum

 152. Avatar of İsmail olkaç İsmail olkaç dedi ki:

  5 çocuğum var evdede bir tane telefon var oda zar zor çalïşıyor lütfen tablet verin

 153. Avatar of TUBA PEHLİVAN TUBA PEHLİVAN dedi ki:

  3 çocuğum var bir telefon var 2 si okuyor birinden biri gire biliyor tablet ihtiyacımız var lütfen yardım edin

 154. Avatar of Furkan Furkan dedi ki:

  merhaba ben Furkan canli derslerimden geri kaliyorum lutfen bana bilgisayar gonderir misin
  iz

 155. Avatar of HÜSEYİN NAİMOĞLU HÜSEYİN NAİMOĞLU dedi ki:

  3 çocuğum var evde bir telefon var bir tablet gőndermeniz rica bulunur

 156. Avatar of Osman Öktem Osman Öktem dedi ki:

  3 çocuğum var pandemiye girdiğinden beri doğru dürüst işsizim ve tablette çok ihtiyacım var çocukların okulu için

 157. Avatar of Ömercan NERGİZLER Ömercan NERGİZLER dedi ki:

  Marhaba ben Ömer can canlı derslere giremiyorum derslerden geri kalıyorum lütfen bana tablet gönderin lütfen çok ihtiyacım var

 158. Avatar of Ömercan NERGİZLER Ömercan NERGİZLER dedi ki:

  canlı ders lere giremiyorum lütfen bana tablet gönderin derslerinden geri kalıyorum lütfen gönderin

 159. Avatar of muhammed emin güler muhammed emin güler dedi ki:

  ben muhammed emin güler liseye gidiyorum ama calıdarse giremiyom tapletim olmadığı icin evimizde kimse calışmiyo mati durumumuz yok lütfen bana yardımcı olun

 160. Avatar of buse demir buse demir dedi ki:

  biz 3 kardeşiz ablam 8 e ben 6 ya kardeşim 1 e gidiyor ben hiç canlı derse giremedim kardeşlerimde komşular da fırsat buldukça birkaç defa girdiler

 161. Avatar of Resul Resul dedi ki:

  Biz 5 kardeşiz evimizde hiç bişey yoknderslerime geri kalıyorum

 162. Avatar of Ali keleş Ali keleş dedi ki:

  Merhaba! Ben 3 kardeşim.evimizde 1 tane telefon var o da çalışmıyor. YKS SINAVINA HAZIRLANIYORUM bana yardım etmenizi arz ederim .

 163. Avatar of Medine kara Medine kara dedi ki:

  Lütfen bana leptop lazım çok ihtayacin var canlı derslere giremiyorum bizi görün ya bana da verirseniz çok ii olur lütfen

 164. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  8kardeşiz tablete ihtiyacımız var lütfen destek olurmusunuz lütfen el uzatirmisiniz ve LGS öğrencisiyim işalah anlarsınız beni

 165. Avatar of Zeliha Zeliha dedi ki:

  Lutfen 2tane cocum var benimde taplete ihtiyacim var banada yardim edin nolursunuz cok ihtiyacimiz var cocuklarim icin

 166. Avatar of Zeynep Yılmaz Zeynep Yılmaz dedi ki:

  Ben 11 sınıf lise öğrencisi yım canlı derse giremiyorum . evet kardeşim tablet çıktı ama onun dersle alakası yok.tablet ona çıktı diye dersime girmeme izin vermiyor sizden ricam bana da tablet vermeniz. Hemen okuyup geçmeyin sonuçta Türkiye bin geleceği bizim elimizde. Belki Türkiye yi ben kurtaracak bunu bilemeyiz

 167. Avatar of Hasan Basri yaprak Hasan Basri yaprak dedi ki:

  Tablete çok ihtiyacımız var lütfen bir tane olsa yeter 3okula gidenimiz var hiç biri derse giremiyor lütfen bir tane gönderin

 168. Avatar of Tuba çakmak Tuba çakmak dedi ki:

  5 kardeşiz biz de bu pandemi dönemde iş yok hiçbiri çalışmıyor derslerden geri kalıyorum LGS sınavına girecem bize yardım Etmenizi ARZ EDERİM.

 169. Avatar of Alperen Alperen dedi ki:

  Evde canlıderse giremiyorum lütfen bana tablet verirmisiniz

 170. Avatar of Zarife Zarife dedi ki:

  Abi dese giremiyoruz 3 çocuğuz nolur tablet verin

 171. Avatar of yiğit yiğit dedi ki:

  lütfen bana taplet verirmisiniz

 172. Avatar of Yağız efe karakaş Yağız efe karakaş dedi ki:

  Bana bilgisiyar verirmisiniz

 173. Avatar of Yağız efe karakaş Yağız efe karakaş dedi ki:

  Tablete ihtiyacım var

 174. Avatar of Kezban çevik Kezban çevik dedi ki:

  Lütfen bizim tablet alacak durumumuz yok isterseniz araştırın kızım canlı derslere giremiyor evimizdede internet yok lütfen bize birtane tablet gönderin çok ama çok ihtiyacı var kızımın lütfen canlı derslere giremiyor lütfen bize yardımcı olun lütfen!

 175. Avatar of EFE BURAK DEMİR EFE BURAK DEMİR dedi ki:

  Lütfen tablet gönderiniz tabletin var donyuyo derslerden beni hep atıyor derslerimi dinlemiyorum tablet desteğinden faydalanmak istiyorum

 176. Avatar of muhammaed muhammaed dedi ki:

  bizde giremiyoruz derslere

 177. Avatar of Alaaddin mevlüt Alaaddin mevlüt dedi ki:

  Tablet ihtiyacim var 3 çocuk var işsizim yardımcı olursanız sevinirim

 178. Avatar of ahmet ahmet dedi ki:

  ben canlı derse giremiyorum

 179. Avatar of Gurbet Gurbet dedi ki:

  Ben gurbet dört tane çocuğum var iki öğrencim var ama çocuğu biri hiç çanlı derse giremiyor benim durumum da yok sizden tablet yardımı istiyorum

 180. Avatar of Arda uzumer Arda uzumer dedi ki:

  Merhabalar bütün durumu olan vatandaşlarımıza tablet verildi tiktok gibi gereksiz uygulamalarda görüyoruz peki kırılan dokunmatiği çalısmayan telefonumuzdan izliyezken tablet yardımı neden bize gelmiyor ?

 181. Avatar of Yafes sever Yafes sever dedi ki:

  Merhaba benim 4 çocuğum var sadece 1 derse girebiliyor diğerleri derslerinden geri kalıyo yardım ederseniz mutlu olurum

 182. Avatar of Zeynep kartal Zeynep kartal dedi ki:

  Sokağa tam çıkmama kararı aldı bakan erdoğan hemde borçtayiz derslere giremiorm babam yok herkes aliyor bir ben alamadim lütfen yardim edin

 183. Avatar of Fatmanur Fatmanur dedi ki:

  2 tane cocugum var ve 2sinide dersleri ayni saatte ve tek telefonla islem yapiyorlar ve zorluklar icinde cocuklar canli derse girmek istiyorlar ama cok zor lutfen yardimci olursaniz sevinirim

 184. Avatar of SEVİM ÖZCAN SEVİM ÖZCAN dedi ki:

  Sayın başkanın iki öğrenci var 6 sınıf 2 sınıf evimde tablet bilgisayar telefon yok canlı derse göremiyorlar evim kira benim lütfen tablet ihtiyaç var

 185. Avatar of seher seher dedi ki:

  selamın aleyküm ben 2 tane okuyan çocugum var ama derslerine giremiyorlar internetimiz olmadığı için bu konuda bize yardımcı olursanız çok teşekkür ederiz

 186. Avatar of Tuğba duman Tuğba duman dedi ki:

  Merhaba ben tuğba duman benim 3 örencim var onları canlı ders ler katamıyorum her yerde baş vurdum ama geri dönüş almadım alacak gücüm de yok olsa zaten alirdim ben çocuklarım çok geride kaldı hem herşeyi unuttular eyer bu yardim gerçek se insan la dalga geçmiyorsanız lütfen çocuklarıma gönderin ben kiramı zar zor ödüyorum lütfen sizden geri dönüş istiyorum eyer ki kandırıyorsanız insanları dicek sozum yok

 187. Avatar of Asım Asım dedi ki:

  Merhaba ben canli derse giremiyorum bizim okulda dağıtılar bana vermediler tablete çok ihtiyacim var lütfen gönderin adres eskikobak köyü sabahattin yıldız ilk ve orta okulu ağrı patnos

 188. Avatar of Ahmet Hamza Ahmet Hamza dedi ki:

  Ben ve kardesim biz evde canli derslere giriyoduk bilgisayar bozuldu suan karantinadayiz babam covid babamin telefonundan derse giriyoruz ama babamin karantina izni dolmak üzere ve biz borctayiz tablet veya laptop alacak durumumuz yok bize yardim edebilirmisiniz. Lutfen.

 189. Avatar of Ahmet Hamza Ahmet Hamza dedi ki:

  Ben ve kardesim biz evde canli derslere giriyoduk bilgisayar bozuldu suan karantinadayiz babam covid babamin telefonundan derse giriyoruz ama babamin karantina izni dolmak üzere ve biz borctayiz tablet veya laptop alacak durumumuz yok bize yardim edebilirmisiniz

 190. Avatar of Nurullah Nurullah dedi ki:

  Tablet leptop dizüstü bilgisayar yok hiç birşeyimiz yok telefonumuz tek var nolur herkeze ve bizede verin .

 191. Avatar of Nurullah Nurullah dedi ki:

  Tablet leptop dizüstü bilgisayar yok hiç birşeyimiz yok telefonumuz tek var nolur herkeze ve bizede verin

 192. Avatar of MUHAMMET MURAT MUHAMMET MURAT dedi ki:

  BIZ IKI KARDESIZ CANLI DERSE GIREMIYORUZ. BIZE TABLET VERIRSENIZ COK SEVINIRIZ

 193. Avatar of Evin Evin dedi ki:

  Benim adım Evin demir 8. Sınıfa gidiyorum van başkale eşme pınar köyünde yaşıyorum tablete ve bilgisayara çok ama çok ihtiyacımız var lütfen bize yardım edin en yakın zamanda bize ulaştırın derslerimize giremiyoruz lgs ye az kaldı sınavımıza çalışalım yardımlarınızı bekliyorum lütfen

 194. Avatar of Evin demir Evin demir dedi ki:

  Benim adım Evin demir 8. Sınıfa gidiyorum van başkale eşme pınar köyünde yaşıyorum tablete ve bilgisayara çok ama çok ihtiyacımız var lütfen bize yardım edin en yakın zamanda bize ulaştırın derslerimize giremiyoruz lgs ye az kaldı sınavımıza çalışalım yardımlarınızı bekliyorum lütfen

 195. Avatar of Evin Evin dedi ki:

  Benim adım Evin demir 8. Sınıfa gidiyorum Van başkale eşme pınar köyünde yaşıyorum tablete ve bilgisayara çok ama çok ihtiyacımız var lütfen bize yardım edin en yakın zamanda bize ulaştırın derslerimize giremiyoruz lgs ye az kaldı sınavımıza çalışalım yardımlarınızı bekliyorum lütfen bize yardım edin

 196. Avatar of Evin demir Evin demir dedi ki:

  Merhaba benim adım Evin demir 8. Sınıfa gidiyorum van başkale eşme pınar köyünde yaşıyorum tablete ve laptopa çok ama çok ihtiyacımız var lütfen bize yardım edin en yakın zamanda bize ulaştırın derslerimize giremiyoruz lgs sonavımız bar bize yardım edin lütfen

 197. Avatar of Evin Evin dedi ki:

  Merhaba benim adım Evin demir 8. Sınıfa gidiyorum van başkale eşme pınar köyünde yaşıyorum tablete ve laptopa çok ama çok ihtiyacımız var lütfen bize yardım edin en yakın zamanda bize ulaştırın derslerimize giremiyoruz lgs sonavımız bar bize yardım edin lütfen

 198. Avatar of Yasemin Yasemin dedi ki:

  Kayseri yahyalidan yazıyorum aylardır tablet bekliyoruz banada yardımcı olursanız sevinirim 3 tane öğrencim var

 199. Avatar of Kamuran karagülle Kamuran karagülle dedi ki:

  Iyi günler ne olur 5 öğrencim var ne olur 1 tablet verin vergiye mükellefim diye hiç bir yardimdan yararlanamıyor ne kömür ne vb yardımlardan yararlanamıyorum ne olur 1 tablet verin yardım edin

 200. Avatar of Seher Seher dedi ki:

  Merhaba biz üç kişilik bir kardeşiz biz canlı derse giremiyoruz oyuzden bizde istiyoruz isteğimizi yerine getirirseniz allah razı olsun

 201. Avatar of İmran İmran dedi ki:

  Bana verin

 202. Avatar of Sönmez Kıraç Sönmez Kıraç dedi ki:

  Oğlumun tableti yok canlı derse zar zor giriyor lütfen ilgilenir misiniz

 203. Avatar of Vehbi rıza Kılıçlı Vehbi rıza Kılıçlı dedi ki:

  Ben 2sinif öğrencisiyim taplete ihtiyacım var görevli dairesinde oturuyoruz taplet icin yardımcı olursanız sevinirim

 204. Avatar of Kamuran karagülle Kamuran karagülle dedi ki:

  İyi günler 6 çocuğum var ben vergiye mükellef olduğum için hiç bir yardımdan yararlanamıyorum ve işimde iy9 gitmiyo madi durumum yok nr olur yardım edin ne kömür ne tablet vb yardımlardan yararlanamıyorum ne olur tablet verin

 205. Avatar of Selda Selda dedi ki:

  Taplet istiyom

 206. Avatar of Şirvan Şirvan dedi ki:

  Dönüş yaparsanız çok seviniriz

 207. Avatar of Şirvan Şirvan dedi ki:

  2 tane öğrencim var uzaktan eğitim görüyorlar ne bilgisayarımız var ne tabletimiz var Sizden tablet yardımları talebinden bulunmak istiyorum bize yardımcı olursanız çok seviniriz çocukların geride kalmasın yardımcı olun çocuklarıma

 208. Avatar of ampul karşıtı ampul karşıtı dedi ki:

  vermezler

 209. Avatar of Emine Emine dedi ki:

  Bız 5 kardes okuyoruz hıcbırımız uzaktan eğitime katılamıyoruz allah rızası için bızede tablet yada bilgisaray verin cok ihtiyacımız var eğitim alamamak cok kötü hepimiz okumak istiyoruz bunun için bize yardimcı olun lütfen

 210. Avatar of Muhammet Talha cıcık Muhammet Talha cıcık dedi ki:

  merhaba bizim durumumuz yok babam apartman görevlisi derslere giremiyoruz 2 kardeşiz lütfen bize bilgisayar lütfen

 211. Avatar of Yadigar karagulle Yadigar karagulle dedi ki:

  Iyi gunler durumumuz hiç iyi degil kocam vergiye mukelef oldugu icin hiç bir yardim yararlanamiyoruz ne olur bir el atip bari cocuklarimi bir el atip tablet verin ne olur

 212. Avatar of yelda guler yelda guler dedi ki:

  Bize gelse keşke biz 4 kardeşiz lûtfen gonderin

 213. Avatar of Emine kaya Emine kaya dedi ki:

  Biz 5 kardeşiz ve beşimizde okuyoruz bize de tablet verebilirmisiniz.

 214. Avatar of Feyzi güleç Feyzi güleç dedi ki:

  Benim telefonum yok tabetim de yok o yüzden giremiyorum derslere

 215. Avatar of Ömer Gür Ömer Gür dedi ki:

  Dersler giremiyoruz bize lazim

 216. Avatar of Gizem Akbaş Gizem Akbaş dedi ki:

  Tablet istiyorum 3kardesiz telefon yeterli değil canlı derslere giremiyoruz lütfen tablete ihtiyacımız Var.

 217. Avatar of ümmügülsüm ümmügülsüm dedi ki:

  Benim durumum yok tablet çok ihtiyacım var

 218. Avatar of ümmügülsüm ümmügülsüm dedi ki:

  Benim durumum yok

 219. Avatar of Helin Alataş Helin Alataş dedi ki:

  Merhabalar ben Helin 9. sınıfa gidiyorum ablam YKS ye giricek durumumuz yok yarım ederseniz çok sevinirim

 220. Avatar of Emine Emine dedi ki:

  Bu yorumu 5 defa yazdım ama hala sesimi duyuramadım lütfen benim tablete ihtiyacım var

 221. Avatar of Talha Talha dedi ki:

  Merhaba 3 Kardeşiz ve canlı derse giremiyorum

 222. Avatar of Mert biz iki kardeşiz annemin telefonundan giriyorum sıkıntı yasıyoruz Mert biz iki kardeşiz annemin telefonundan giriyorum sıkıntı yasıyoruz dedi ki:

  İnşallah olur

 223. Avatar of Biz ikikardeşiz kardeşimin tabletiyim sıkıntı yaşiyoruz Biz ikikardeşiz kardeşimin tabletiyim sıkıntı yaşiyoruz dedi ki:

  İnşallah olur

 224. Avatar of Ümit keleş Ümit keleş dedi ki:

  Biz 2 kardeşiz derslere katılamıyoruz tablet ihtiyacımız var

 225. Avatar of Rabia altunkaynak Rabia altunkaynak dedi ki:

  Merhaba ben Rabia 7 kardeşiz 1 ablam ve bir abim TYT ve AYT sınavına girecek 1 ablamda LGS sınavına girecek derslere giremiyoruz yardım etseniz çok seviniriz durumumuz da yok babamın borçları çok babamdan birşey isteyince borcum var diyor kaynak dahi alamıyoruz internette yok ne yapacaz bilmiyoruz lütfen yardımcı olun lütfen

 226. Avatar of Tuba altunkaynak Tuba altunkaynak dedi ki:

  Ben Tuba altunkaynak 7 kardeşiz ben ve kardeşim TYT AYT sınavına girecez kardeşim de LGS sınavına girecek derslere giremiyoruz yardım etseniz çok seviniriz durumumuz da yok babamın borçları çok babamdan birşey isteyince borcum var diyor kaynak dahi alamıyoruz internette yok ne yapacaz bilmiyoruz lütfen yardımcı olun lütfen

 227. Avatar of Sevda Sevda dedi ki:

  Tablet almak istiyorum. 2021 yılı başvurusu istiyorum.

 228. Avatar of Hakkı Hakkı dedi ki:

  Ben 1 tablet almak istiyorum.

 229. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  İki tane okula giden cocugum var canlı dersler İcin tablet istiyorum

 230. Avatar of Heyfe Heyfe dedi ki:

  Merhaba benim adım Heyfe biz dört kardeşiz derslere giremiyorum bize yardımcı olursanız sevinirim

  1. Avatar of Heyfe Heyfe dedi ki:

   Merhabalar ben heyfe biz dört kişilik bir telefonda ders yapıyoruz bundan bize bir tablete ihtiyacımızı var lütfen lütfen yardım edin lütfen

 231. Avatar of Şehriban gencer Şehriban gencer dedi ki:

  Adana’dan gönderiyorum benim babam askeri ücretle çalışıyor annemin telefonu bozuk olduğu için derslere giremiyorum benimde bir tablete ihtiyacım var Allah rızası için bize tablet gönderirmisiniz

 232. Avatar of SİDRA TATE SİDRA TATE dedi ki:

  4 kardeşim var okula gidiyorlar tablet ihtiyacamız var lütfen

 233. Avatar of SİDRA TATE SİDRA TATE dedi ki:

  4 Kardeşim var okula gidiyorlar ve tablet istiyoruz canlı dersler girmeyi istiyorlar o yüzden tablet şimmdi den teşekküller

 234. Avatar of Sultan Tekin Sultan Tekin dedi ki:

  2 tane okula giden çocuğum var lütfen bizede tablet gönderin ihtiyacımız var. Çocuklarım çok mağdur oluyorlar

 235. Avatar of Sultan Tekin Sultan Tekin dedi ki:

  2 tane okula giden çocuğum var lütfen bizede tablet gönderin ihtiyacımız var

 236. Avatar of yusuf yusuf dedi ki:

  adım yusuf ailemin durumu olmadığından tablet alamadık bende tablet istiyorum canlı derslere katılamıyorumm teşekür ederim şimdiden

 237. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  3 çocuğum var tablet istiyorum işsizim

 238. Avatar of Ayse Ayse dedi ki:

  Esim calismiyor cocuklarım iki tane tabletleri yok parmız yok lutfenn bize tablet verin cocuklarım canlı derse giremiyor sokagın adı Eskisehir

 239. Avatar of Ayse Ayse dedi ki:

  Lutfemnnnn tablet yorlayınnnnn okullarımız kapalı biz derslere girmiyoruz iki cocuk var her zaman derse girmiyoruz

 240. Avatar of Nurullah Karadağ Nurullah Karadağ dedi ki:

  Tabeletim yok

 241. Avatar of Mehmet Ali Mehmet Ali dedi ki:

  Deslere geçemiyorun

 242. Avatar of Besna aslan Besna aslan dedi ki:

  Ben besna aslan Van edremit hillmi ırak ortaokulunda okuyorum canlı derslere katılmıyorum lütfen bize yardımcı olun lütfen artık yardımcı olun başvurmadığımız yer kalmadı

 243. Avatar of Besna aslan Besna aslan dedi ki:

  Ben besna aslan Van edremit hillmi ırak ortaokulunda okuyorum canlı derslere katılmıyorum lütfen bize yardımcı olun

 244. Avatar of Kadriye fidan Kadriye fidan dedi ki:

  3 öğrenci var tablet istiyorum

 245. Avatar of Yönetim Yönetim dedi ki:

  Belediye tablet dağıtımı devam ediyor

 246. Avatar of Arife gumus Arife gumus dedi ki:

  Biz 8 kardeşiz canlı derslere giremiyiruz lütfen bir tablet gönderin lütfen çok ihtiyacım var babam çalışmıyor

 247. Avatar of PERİHAN AYDIN PERİHAN AYDIN dedi ki:

  4 tane çocuğum var 3 tanesi okuyor çocuklarımın derse katıla bilmeleri için tablete ihtiyaçları var çocuklarıma destek vermenizi istiyoru

 248. Avatar of Nergiz Nergiz dedi ki:

  Merhaba 9. SINIF ÖĞRENCİSİYİM EVDE İNTERNET OLMADIĞINDAN DOLAYI DERSLERE KATILAMIYORUM BU SORUNDAN DOLAYI DERSLERİMDEN GERİ KALMAK İSTEMİYORUM LÜTFEN BANADA YARDIM EDİN GERÇEKTEN ÇOK İHTİYACIM VAR LÜTFEEEEEEN

 249. Avatar of Abdulkadir sarıca Abdulkadir sarıca dedi ki:

  canlı derslere katılamiyorum derslerimden geri kalıyorum.

 250. Avatar of Abdulkadir sarıca Abdulkadir sarıca dedi ki:

  canlı derslere katılamıyorum canlı derslerden geri kalmamak için arkadaşlarımın teknolojik aletlerinden giriyorum bu nekadar sürücek bilmiyorum.

 251. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Tabletimiz olmadığı için kovid 19 nedeniyle okula gidemeyen 3 çoğum canlı derse giremiyor çocuklarım için tablet istiyorum

 252. Avatar of Hatice Hatice dedi ki:

  Bilgisayarımız yok tablette yok telefonfanda donup duruyo dersleri takip edemiyoruz tablet talebinde bulunuyorum

 253. Avatar of Hafize Hafize dedi ki:

  Bilgisayarımız yok tablette yok telefonfanda donup duruyo dersleri takip edemiyoruz tablet talebinde bulunuyorum

 254. Avatar of Semra Semra dedi ki:

  Benim beş çocuğum var iki çocuğum öğrenci ikisi de canlı derse katilamiyor okula kaç defa gittim durumu anlattım bize bilgisayar tablet gelmedi diyorlar biz dagitmiyoruz diyorlar benim çocuklarım derslerinden cojm geri lütfen lütfen yardımcı olun kızlarıma

 255. Avatar of Ruhi Dağlı Ruhi Dağlı dedi ki:

  Merhaba devletdestekli tablet veye bilgisayar almak istiyorum ben 42 yaşındayım iş kazası geçirdim buyuzden %15.20 rapor aldım şuan 11aydan beri iş bulamıyorum ve sizden table veye bilgisayar talep ediyorum

 256. Avatar of ARDA ORCAN ARDA ORCAN dedi ki:

  EBAYA VE ZOOMA GİRMEK İÇİN TABLET RİCA EDİYORUM LİSE ÖĞRENCİSİYİM

 257. Avatar of Zeynep Zeynep dedi ki:

  Lütfen bize yardim edin evimde hiç aklili cihaz yok çocuklarimiz nasıl girecek biz antalyadayiz 3 tane çocuğun nasil girsin derse biri kise biri otaokul biri ilkokul verin artik şu tabletleri canım başka başka şehirlerde. Veriyorsunuz çocuğum ağlıyor artik onunda girme hakı var ne 1.dönem ne de 2 .dönem 1 kere bile girmedi

 258. Avatar of Yunus emre parlakgun çınar parlakgun Yunus emre parlakgun çınar parlakgun dedi ki:

  Bende tablet istiyorum 2 tane oğlum var canlı derse giremiyorlar cok geride kaldilar
  durumumuz yok Lutfen yardımcı olun

 259. Avatar of Bahar YILDIRIMCAKAR Bahar YILDIRIMCAKAR dedi ki:

  Köyde yaşıyorum 5 kardeşiz evde tek tlf var canlı derslerime giremiyorum çok geri kaldım bu kampanyadan faydalanmak istiyorum lütfen sesimi duyun en azından bu zorlu süreçte bana yardımcı olun lütfen sesimi duyun artık

 260. Avatar of Bahar Bahar dedi ki:

  Köyde yaşıyorum 5 kardeşiz evde tek tlf var canlı derslerime giremiyorum çok geri kaldım bu kampanyadan faydalanmak istiyorum lütfen sesimi duyun en azından bu zorlu süreçte bana yardımcı olun lütfen sesimi duyun artık

 261. Avatar of Şaahadet Şaahadet dedi ki:

  2 kardeşiz derse birimiz giince birimiz giremiyoruz

 262. Avatar of Enes hicin Enes hicin dedi ki:

  3 kardeşiz. Annemin telefondan abim giriyo ve ben giremiyorum lütfenn tablet istiyorum çok ihtiyacım var

 263. Avatar of Yardım bekliyen tabletsiz aile Yardım bekliyen tabletsiz aile dedi ki:

  Biz 3 kardeşiz üçümüzde okula gidiyoruz birimiz LGS’li ve ablam sizden yardım bekliyor hama 3 tanede vermeseniz bari bir tane verin LGS’li ablam için

 264. Avatar of Nurullah TOKTAŞ Nurullah TOKTAŞ dedi ki:

  Biz köyde 5 kardeş olarak yaşıyoruz babamın bir telefonu var bu yüzden online derslere giremiyoruz eğitimden geri kalıyoruz devlet desteğine ihtiyacımız var

 265. Avatar of kader bayram kader bayram dedi ki:

  Köyde yaşıyorum canlı derslere katilim saglayamiyorum gerek internet gerek teknolojik alet birkaç yorum yaptım görmeniz için sizden ricam gerçekten ihtiyacı olanlara gönderin bu tabletleri ve o ihtiyaç sahiplerinden biri de benim yardımınizi bekliyroum egitimim için çok önemli gerçekten lütfen yardım edin

  1. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

   Cucugum canlı der göremiyor lütfen çocuğuma tablet lazım dersini yapamıyor lütfen Allah rızası için tablete çok ihtiyacım var

 266. Avatar of Besna aslan Besna aslan dedi ki:

  Lütfen artık bize yardımcı olun

 267. Avatar of Emine Demir Emine Demir dedi ki:

  Lütfen devletimizden yardım istiyoruz benim gerçekten bu tablette çok ihtiyacım var ihtiyacım olmasa bu sitelere sürekli giriş yapmaya çalışmazdım girmediğim site basvurmadigim yer kalmadı lütfen son çarem sizsiniz

 268. Avatar of Kader Kader dedi ki:

  Hicbir teknolojik aletim yok gerçekten ailem yardımcı olamayacak güçte sınavlarımız var ve hiçbir şekilde derslere katılım saglayamiyorum sizlerden yardım bekliyorum tek umudum sizsiniz gerçekten yardimizina ihtiyacm var aynı şekilde kardeşlerimde o durumda sesimizi duyun devletimiz yanımızda olduğunu hissettirsin tablet ricasında bulunuyorum lütfen.

 269. Avatar of Emine Demir Emine Demir dedi ki:

  Lütfen yardımcı olabilir misiniz bana gerçekten bu tablette çok ihtiyacım var ailemin durumu hiç bir şekilde yok bana destek veremiyorlar lütfen el atın bana

 270. Avatar of Emine Demir Emine Demir dedi ki:

  Merhaba ben köyde oturuyorum 12 sınıfım gerçekten bir sürü siteye başvurdum tablet alabilmek için ama çıkmıyor bir türlü evde birkaç öğrenciyiz ailemin durumu hiç bir şekilde yok lütfen artık banada tablet verin Allah rızası için bir el attın

 271. Avatar of eyup altın eyup altın dedi ki:

  tabletim yok hiç canlı derse giremiyorum 3 cu sınıfa gidiyorum durumum yok allah rızası için bir tablet gönderirmisiniz

 272. Avatar of Ferhat toraman Ferhat toraman dedi ki:

  Yalandır bizim komşu işi gücü var ev sahibi benim hicbirseyim yok kiraciyim ona verdiler biz alamadık neymiş efendim torpil.

 273. Avatar of İlyas deniZ İlyas deniZ dedi ki:

  Telefon girmiyo donyo gerek var ve eba valismiyo

 274. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Bı tablet var ama biz dört kardeşiyiz derslermiz aynı saate çıkıyor ve geri kalıyoruz bunun için bı tablet daha istiyoruz lütfen isteğimizi kabul edin lütfen

 275. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  Derslere giremiyoruz tablette eba zoom yüklenmiyo sürüm yetersiz durumumuz yok

 276. Avatar of ismail çakmak ismail çakmak dedi ki:

  tablete gir çektikten çok ihtiyacım nolurçok htyacim ver dogru bile yazıyom donuyo

 277. Avatar of Mehmet sadık Anık Mehmet sadık Anık dedi ki:

  İnternet var ama eba yà giremiyorum derslerinden çok geri kaldım yardımcı olurmusun

 278. Avatar of dilek pak dilek pak dedi ki:

  güzel

  1. Avatar of dilek pak dilek pak dedi ki:

   güzel

 279. Avatar of Muhammedsalih çakar Muhammedsalih çakar dedi ki:

  San sosyal yardımlaşma derslerimizde çok geri kaldık 4 kardesiz lütfen vizede tablet yardımında bulunur musunuz teşekkürler

 280. Avatar of özlem özlem dedi ki:

  derslere giremiyoruz yardımcı olursanız seviniriz

 281. Avatar of Hacer koçak Hacer koçak dedi ki:

  Ben Hacer koçak Antalya Alanya da oturuyorum ve kiraciyim bir tane oğlum var 7. Sınıf derslere benim telefonumdan katılıyor yardımcı olursanız sevinirim

 282. Avatar of Haklime Haklime dedi ki:

  Ben haklime aslan Van Edremit de oturuyorum ve kiracıyım çocuklarımın biri 7. Sınıf biri 5. Sınıf biri 1. Sınıf ve bir üvey kızım var oda 10. Sınıf bu sene nerdeyse hiç derse katılamadılar yardımcı olursanız sevinirim

 283. Avatar of SONNUR YILDIRIM SONNUR YILDIRIM dedi ki:

  LUTFEN BANA TABLET VERIN ANNEMLE TEK YASIYORUM BABAM LA ANNEM AYRI DURUMUMUZ YOK KAC KERE BASVURDUN ONAYLANDI AMA GELMEDI LUTFEN YALVARIRIM TABLET VERIN İSTANBUL ESENYURT inönü mahalesı

 284. Avatar of Burak Burak dedi ki:

  Lütfen tablet yardımı verin canlı yayına katılamıyorum

 285. Avatar of DENIZ DENIZ dedi ki:

  merhaba ben deniz koyde oturuyorum 2 yildir dogru duzgun uzaktan egitimle ders isleyemedim bir cok eksigim var internet desen oda yok bu tablete ihtiyacim var lutfen banada yardim edin

 286. Avatar of Gülpınar timurtas Gülpınar timurtas dedi ki:

  Benim 5 ci sınıfa giden ve ikinci sınıfa giden cocoklarim var busene derse giremediler çok geri kaldılar etrafımızda ki herkese verdiler tablet bize vermediler kiraciyim kanser hastasıyım eşimde çalışmıyor çok ihtiyacım var lütfen

 287. Avatar of Esma nur Aydoğan Esma nur Aydoğan dedi ki:

  Ben ESMA Nur Aydoğan biz 5 kız kardeşiz kiradayız babam askeri ücret alıyor ve durumumuz iyi deyil bizde herkes gibi canlı derslere girmek istiyoruz ama tabletimiz yok 3 kız okuyoruz bizde kitap tan yapıyoruz bize yardımcı olursaniz seviniriz..

  1. Avatar of Dila demir Dila demir dedi ki:

   Ben Dila demir 2 ncı sınıfa gidiyorum ve telefonumuz olmadığı için derse katı
   lamıyorum derslerinden geri kalmak istemiyorum lütfen bana yardım cı olur musunuz çok ihtiyacım var

 288. Avatar of Semanur demir Semanur demir dedi ki:

  Efe efendim biz 6 kardeşiz bana çok ihtiyaç var bu sene 8 sınıfı canlı derslerim var o yüzden telefonu paylaşamıyoruz lütfen bana en kısa sürede tablet verir misiniz LGS öğrencisiyim ve bana yardımcı olun burada numaramı yazacağım bu numarayı arayıp bana tablet var mı yok mu diye söyler misiniz acaba lütfen yardımcı olur musunuz Ağrı Patnos çakırbey köyü

 289. Avatar of Bahar Bahar dedi ki:

  Tabletim hic yok istedik kimse vermedi yardim etmediler derse giremiyorum kitablardan calisiyorum ihtiyacim var umut ediyoruz

 290. Avatar of Nesrin Yıldız Nesrin Yıldız dedi ki:

  Canlı derse zor katılıyorum telefon çok kasıyo j2 marka annemin 5 sene oldu çok kasıyo çok ihtiyacım var

 291. Avatar of Nesrin Nesrin dedi ki:

  Canlı derslere telefonla katılıyorum markam j2 annemin telefonu 5 sene olucak çok kasıyo
  çok ihtiyacım var Çorum

 292. Avatar of Berivan Berivan dedi ki:

  amcamlarla ayni evde yasiyoruz 6 ögrenciyiz ama int ve tlf yada tablet yok bu yuzden dersllere giremiyorum bu yardima ihtiyacim var

 293. Avatar of Ela yeşil Ela yeşil dedi ki:

  Benim adım ela 1 ablam 2 kardeşim var tabletimiz yok desteğinize ihtiyacımız var

 294. Avatar of ahmetugur01 ahmetugur01 dedi ki:

  Tavuk var

 295. Avatar of ahmetugur01 ahmetugur01 dedi ki:

  ahmetugur

 296. Avatar of Kadriye Şahin Kadriye Şahin dedi ki:

  4cocum var 3çü okula gidiyor durumumuz yok ihtiyacımız var lütfen bize destek olun

 297. Avatar of Rabia Rabia dedi ki:

  slm ben rabia sizden tablet yardimi bekliyorum canli derslere giremiyorum kardesimllde giremiyo 10. sinifim 2 yil sonra yks var ama benim 9. sinifin ikinci donemi dahil 10. sinif kompile eksik tyt den kallacam resmen ve köyde oturuyom int desen oda yok bazen yukleme yapiyoruz oda 2 kisiye yetmuyo babim tlf la ama dedigim artik bizede yardim edin buna ihtiyacimiz var lütfen rica ediyorum bizide gorun

 298. Avatar of FATİH FATİH dedi ki:

  Canlı derslere giremiyorum çünkü tabletin yok

 299. Avatar of Nimet cik Nimet cik dedi ki:

  Ben 8. Sınıf öğrencisiyim bir kardeşim daha var annemle babam engelliler derslere bir gün ben bigün kardeşim giriyor tablete çok ihtiyacımız var lütfen görün beni kardeşimde 4. Sınıfa gidiyor desteğinize ihtiyacımız var.

 300. Avatar of Nesip Nesip dedi ki:

  Tablet yardım istiyorum 2kiye giden oğlum var tablet yardım edin

 301. Avatar of Aslı Aslı dedi ki:

  Benim adım aslı ben 7. Sınıfa gidiyorum ve acilen bana tablet yada bilgisayar lazım canlı derslere girebilmek için

 302. Avatar of Deniz Deniz dedi ki:

  selam benim bu tablete ihtiyacim var uzun zammandir derse girmedim 4 kardesiz köyde oturuyom tablet basvurusu aile gelir durumuna gore dagitildi ama nedense hala bize gelmedi evde sadece babamin tlf var bu desteginizi bize ulastirin . ve lütfen bu yorumu gorun

 303. Avatar of RABIA Öztoktas RABIA Öztoktas dedi ki:

  Bu tablete ihtiyacim var cunku köyde yasiyorum sadece babamin bir tane telefonu var her ay yükleme yapamiyoruz evde wifi yok ayrica 4 kardesiniz uzaktan eğitimden hicbir sekilde yararlanamadik bu kampanyaya ihtiyacim var en azindan bu sürecte desteklerinizi bekliyoruz bize yardim edin

 304. Avatar of ceyhan ceyhan dedi ki:

  benimde tablete ihtiyacim var . ablam tüksek lisans yapıyor diye bilgisayarı kendisiyle birlıkte okuduğu ile götürdü evde teknolojik alet yok abim 11. sınıf ben 7. sınıfım desteklerinizi bekliyoruz

 305. Avatar of ayşe ayşe dedi ki:

  benimde tablete ihtiyacim var . ablam tüksek lisans yapıyor diye bilgisayarı kendisiyle birlıkte okuduğu ile götürdü evde teknolojik alet yok abim 11. sınıf ben 7. sınıfım desteklerinizi bekliyoruz

 306. Avatar of betul ayazci betul ayazci dedi ki:

  benim iki tane ogrencim var canli derse giremiyoruz onun icin taplet istiyoruz ne olur bakanin bizide gorun artik

 307. Avatar of İrem nur İrem nur dedi ki:

  Benim de tablete ihtiyacım var canlı derslere daha aktif girebilmek için…

 308. Avatar of Mehmet Mehmet dedi ki:

  Kendim için ve kardeşim için

  1. Avatar of Aslı Aslı dedi ki:

   Çok haklısın

  2. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

   Biz 4 kardeşiz babamın ayağı kırık yemin ederimki ben yalan etmiyorum canlı derslere katılamıyoruz buda annemin telefonu babam ara da bir kontör yüklüyor durumuz iyi değil bir tablete yeter yeterki canlı derslere katılalım

 309. Avatar of Murat bayal Murat bayal dedi ki:

  Iki
  kardesizcanli derse ler kara miyiz zorluk çekiyor çok fakir iz 2 büyük anne ab ab bir tablet istiyom

 310. Avatar of Murat bayal Murat bayal dedi ki:

  Ben beş kardesizcanli derse ler kara miyiz zorluk çekiyor çok fakir iz 2 büyük anne ab ab bir tablet istiyom

 311. Avatar of HÜRÜ aytekin HÜRÜ aytekin dedi ki:

  Lise için kızlarıma istiyorum 11 9 4 gidiyo

 312. Avatar of Seval Seval dedi ki:

  Ben kiz kardesim icin istiyorum

 313. Avatar of Yasin Yasin dedi ki:

  8 kardeş sadece 2 telefon birisini lise ablalarım diğerinde babama ait olduğuiçin ve babam sürekli çalışmaya gittiği için canlı derslerime katılamıyorum lütfen bizde çıkmasını istiyoruz

 314. Avatar of Samet isler Samet isler dedi ki:

  Burdan devlet büyükleri me sesleniyorum ben yekmi derslere giremicem neolur bana da tablet gonderi

 315. Avatar of Befril Befril dedi ki:

  Lüten bana tablet verin burda okular açılmış ögretmenim ödev verdiginde bilemedigimde interneten bakmak istiyorum ama bakamıyorum ne telefonum var ne de tabletim var derslerimden geri kalıyorum lütfen bana bi tablet verin çok acil sesimi duyun lütfen bide 2 kardeşizz ögretmenim ebadan ödev gönderiyor yapamıyorum .

 316. Avatar of Befril Befril dedi ki:

  Lüten bana tablet verin burda okular açılmış öfretmen ödev verdihinde bilemedgimde interneten bakmak istiyorum ama bakamıyoum ne telefonum var ne de tabletim var derslerimden geri kalıyorum lütfen bana bi tablet verin çok acil sesimi duyun lütfen bide kardeşizz ögretmenim ebadan ödev gönderiyor yapamıyorum .

 317. Avatar of Cennetakin Cennetakin dedi ki:

  Ben Aksaray merkez Akinde yaşıyorum bizde istiyoruz

 318. Avatar of Cennet akin Cennet akin dedi ki:

  Lütfen canlı derse girmek istiyorum

 319. Avatar of Yusuf Erfidan Yusuf Erfidan dedi ki:

  Canlı derslerime katılamıyorum.

 320. Avatar of Amine sürmeli Amine sürmeli dedi ki:

  Mrb efendim dağıtınız tapletlerden bende yararlanmak istiyorum durumuz çok kritik olduyu için alamıyoruz benimde çok ihtiyacım var eğitimim için daha iyi yerlere gelmem için beni unutmayın eyübiye Anadolu okulunda okuyorum

 321. Avatar of Zeynep sürmeli Zeynep sürmeli dedi ki:

  Mrb efendim benim çok ihtiyacım var taplete lütfen banada gönderin eğitimde geriye kalıyorum tüm arkadaşlarım almış ben hariç sesimi duyun okumam için eğitimim iyi olması için sizden yardım istiyorum lütfen beni unutmayın vatan millet için arz ediyorum 3 öğrenciyiz hiçbirimiz in yok halilu rahman

 322. Avatar of Berat bütün Berat bütün dedi ki:

  Abi nolur ya bi tablet verin derslerimde geride kaldım

  1. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

   Benim daha çok 4 kisiyiz 2 cihaz var birsi anemin birsi babamin

 323. Avatar of Zeliha Zeliha dedi ki:

  Bizde leptop istiyoruz lütfen yardım edin mağdur durumdayım alamıyorum çocuklarımın ihtiyacımız var lütfen derslerinden geri kalıyor desteğinize ve yardımınıza ihtiyacım var.

 324. Avatar of Anzeliha Anzeliha dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım eşim hasta çalışamıyor. Kiracıyım madi durumumuz yok. 2 kız çocuğum var eyitim göremiyorlar sizden ricam bize 1 tablet verin lütfen. Duvalarımız hep sizinle. Şimdiden teşekür ederim. Yardımlarınızı bekliyorum

 325. Avatar of Esmanur inan Esmanur inan dedi ki:

  Sesimi duyun

 326. Avatar of Esmanur inan Esmanur inan dedi ki:

  Tablete çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 327. Avatar of Ceren çullu Ceren çullu dedi ki:

  Tablet Yardımı bekliyoruz sesimizi duyun lütfen nnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!

 328. Avatar of Sedanur karakoç Sedanur karakoç dedi ki:

  Efendim lütfen bize yardimci olin

  1. Avatar of Songül Songül dedi ki:

   Efendim lütfen bize yardımcı olun

   1. Avatar of Bilal Bilal dedi ki:

    Yardım edin

  2. Avatar of Ceren çullu Ceren çullu dedi ki:

   Tablet Yardımı bekliyoruz sesimizi duyun lütfen nnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!!!!!!!!

 329. Avatar of Sedanur karakoç Sedanur karakoç dedi ki:

  ben çok başarili bir öğrenciyim

  1. Avatar of Ergül Ergül dedi ki:

   3 öğrencim var evde imkanımız yok almaya çocuklarım kitaplardan birşey anlayamıyor bir büyüğün veya bir öğretmenin anlatması gerek fakat imkan yok uzaktan eğitim çok zor bir türlü olmuyor sizden ricam artık bir destek verin bize lütfen saygılarınla hayırlı akşamlar

 330. Avatar of Sedanur karakoç Sedanur karakoç dedi ki:

  Bir görseniz çok başarili bir öğrenciyim devamini getirmek için tablete çok ihtiyacim var lütfen yardimci olin lütfen sizden cevap bekliyorum

 331. Avatar of Sedanur Karakoç Sedanur Karakoç dedi ki:

  Ben Sedanur karakoç 4. 5. yorumum gerçek tablet ihtiyaç sahibiyim başarıli bir öğrenci olmam için öğrenmem gerek bu babamin telefonu var ama ben pandemide 1 kez olsun giremedim ve tablet istiyorum gönderirseniz çok sevinirim sesimi duyun artık duyun Saygılarımla

 332. Avatar of Ahmet Bayrak Ahmet Bayrak dedi ki:

  ya ne zamandır bekliyorum başvurdum çıkmadı bi evde 4 çocuk var hepsi öğrenci cihaz yok yetişmiyor. Ya bi tableti yüksek görmeyin

 333. Avatar of Büşra Büşra dedi ki:

  Ben tablet istıyorum alacak ımkanım yok 8 öğrenci var evde lütfen ğöderin şanlıurfa vıransehir anadolu lsesi öğrenci

 334. Avatar of Nimetgül Aydın Nimetgül Aydın dedi ki:

  Sayın bakanım artık nolur yardım edin başarılı bir öğrenciyim ama durumumuz yok derslere gidemiyorum

 335. Avatar of Nimetgül Aydın Nimetgül Aydın dedi ki:

  Sayın bakanım gerçek ihtiyaç sahibiyim başarılı bir öğrenciyim ama durumumuz olmadığı için alamıyoruz öğrencilik hayatım size bağlı tek kelime ile bağlı nolur bana bu konuda yardım edin

 336. Avatar of nabahat nabahat dedi ki:

  Lütfen

 337. Avatar of Hüseyin Gümüş Hüseyin Gümüş dedi ki:

  Tablet istiyorum Canlı derse katılamıyorum devletin yardımını bekliyorum 4 kişi zor uluyor

 338. Avatar of Volkan günal Volkan günal dedi ki:

  Tablet istiyorum canlı derslere giremiyorum

 339. Avatar of Volkan günal Volkan günal dedi ki:

  Tablet istiyorum canlı derslere giremiyorum acil

 340. Avatar of Kezban ürkek Kezban ürkek dedi ki:

  Sayın bakanım kızım 7.sınıf A gidiyor ve tablet alacak durumumuz yok lütfen bize yardımcı olun lütfenn

 341. Avatar of FERHAT FERHAT dedi ki:

  TABLET İSTİYORUMMMM

 342. Avatar of Ahmet usta Ahmet usta dedi ki:

  Sayın bakanım ben çalışmıyorum tablet alacak gücümyok ve cocuğum canlıderse giremedinden geride kalıyor benim cocuğum ilkokul 1 gidiyor ama canlı derse giremiyor bize bir tablet desteğinde yardımcı olur musunuz sayın bakanım

 343. Avatar of kadir kadir dedi ki:

  hocam ben kardeşimle elimizde sadece eski bozuk bir telefonvar ve yetmiyo sizden tablet rica ediyoruz

  1. Avatar of kadir kadir dedi ki:

   yanlış yazdım için özür dilerim

 344. Avatar of osman osman dedi ki:

  sayın bakanım babam calışmıyor ve biz 3 kardeşiz annemın telefonuna zoom yüklenmıyor bir tane tablet verirseniz ve cok sevınırım lutfen

 345. Avatar of Kadri Kadri dedi ki:

  Tablete ihtiyacım var

 346. Avatar of Zerya Zerya dedi ki:

  Iki çocuğum var eğitim alamıyoruz

 347. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Babam askeri ucret aliyor sayın bakanım

 348. Avatar of Saadet Değirmenci Saadet Değirmenci dedi ki:

  SAYİN BAKAN SESİMİZİ DUYUN!!! 4 çocuğu ve 1 tablet imiz bile yok sadece 1 telefonumuz var buda yetmiyor sayın bakan 1 tane tablet gönderin lütfen

 349. Avatar of Muhammed Bilal karakaya Muhammed Bilal karakaya dedi ki:

  2 kardeşiz 1 telefonla giriyoruz bize yetmiyor bize yardım edin

  1. Avatar of Muhammet memil Muhammet memil dedi ki:

   asgari ücre 6 kişiyiz
   4 kardesiz tablet yok telefon yok derse giremiyoruz

   1. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

    Babam askeri ucret aliyor sayın bakanım

  2. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

   Babam asgari ucret aliyo6 kisiyiz 4 kardesiz derse giremiyoruz telefon yok tablet yok

 350. Avatar of Erkan karakaya Erkan karakaya dedi ki:

  Cocuğum derse giremiyor yardim ederseniz mutlu olurum

 351. Avatar of Songül Songül dedi ki:

  Bir de ak

 352. Avatar of Songül Songül dedi ki:

  Merhaba ben sana da iyi olacak

  1. Avatar of Zerya Zerya dedi ki:

   Iki çocuğum var eğitim alamıyoruz

 353. Avatar of Songül Songül dedi ki:

  Nasıl

 354. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Tablet basvurusu

 355. Avatar of Sevda Sevda dedi ki:

  Lütfen yardımcı olunuz 8sinofa gidiyorum

 356. Avatar of Zinet Arıcı Zinet Arıcı dedi ki:

  Biz 2 kardeş okula gidiyoruz annemin telefonu bize yetmiyor ve internettimiz az olduğu için canlı derse giremiyoruz derslerimizden geri kalıyoruz onu için tablete ihtiyacımız vardır…

 357. Avatar of Tuncay Dedeoğlu Tuncay Dedeoğlu dedi ki:

  Tablet ihtiyacım var telefonum bozuldu hocalara ses veremiyorum hocalarım yanlış anlıyor beni

 358. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  biz suriye’deyiz diye bize tablet verilmiyor bu oyun yargının önüne geçilmesi gerekiyor derslere giremiyoruz üç kardeşiz ihtiyacımız var babam telefonu alıyor annem telefonu bırakıyor ama aramızdan biri derslerine giriyor ya da giremiyor bu ön yargının önüne geçilmesi gerekiyor lütfen bunu yayınlayın

 359. Avatar of Behiye ak Behiye ak dedi ki:

  Bizde tablet istiyorsunuz

 360. Avatar of Nurten Karadağ Nurten Karadağ dedi ki:

  biz mağduruz 4 kardeşiz annemin telefonu bize yetmiyor ve internetimiz az olduğu için ben canı derslerden geri kalıyorum o yüzden ne olursa olsun o tableti bana bana benim hocama herkese sordum kimse demedi tablet vereceğim size

 361. Avatar of Halil viran Halil viran dedi ki:

  İnşalah tablet gelir

 362. Avatar of Yağmur Yağmur dedi ki:

  Yardımda bulunursanız mutlu olurum

 363. Avatar of İkramguneş İkramguneş dedi ki:

  3 öğrencim var ama bir türlü tablet gönder emiyorlar

 364. Avatar of 4cocugum var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim 4cocugum var lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim dedi ki:

  Lütfen yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 365. Avatar of Heval Heval dedi ki:

  Merhabalar biz de üç kardeşiz ve evdeki telefon sadece biri kulana biliyor yan tarafımızdaki komşumuza tablet yardımı yapılmış bizde istiyoruz yardımcı olursanız çok seviniriz teşekkürler.

  1. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

   Ziya hocam durumunuz yok
   Tablet ve bilgisayara güç yetmiyo bir tane
   Tablet yollayın lütfen

 366. Avatar of Atıf Baki Kelleci Atıf Baki Kelleci dedi ki:

  babam boşta işi yok anneannemin maaşı ile geçiniyoruz alma imkanımız yok telefon numarası

  1. Avatar of Abullah Abullah dedi ki:

   Selamünaleyküm biz beş kardeşiz yurtta kalıyoruz hiç biri izinde tablet bilgisayar telefon yok yardımcı olursanız sevinirim burdan yetkililere sesleniyorum başkanım bunu duyarsanız sevinirim

 367. Avatar of Atıf Baki Kelleci Atıf Baki Kelleci dedi ki:

  ben atıf baki kelleci babamın işi yok şuan boşta ben ebada dersleri dinlemek ve ondan canlı derslerime girmek istiyorum bilgisayarım ve tabletim yok ben laptop talep ediyorum buhara evler 10.sokak çorum merkez şehit erol olçok imam hatip lisesinde okuyorum 9.sınıf bakanım ben size instegramda mesaj attım laptopa canlı ve ebadaki derslerimi dinlemek için çok ihtiyacım var

 368. Avatar of Atıf Baki Kelleci Atıf Baki Kelleci dedi ki:

  laptop başvurusu yapmak istiyorum

  1. Avatar of Esmanur Esmanur dedi ki:

   Biz 7 kardeşiz tablet yardımına ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun ben bu sene LGS öğrencisiyim tablete çook ihtiyacım var

 369. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Lutfen ihtiyacim varrrrrr

 370. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Tablet yardımı icin yazıyorum şuan.

 371. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Tablet yardımından yaralanmak istiyorum .lütfen cevap verin.

 372. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

  Sayin yönetim mesela kimin başvuruları sonuclanmistir

 373. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

  Allah rızası için yollayın bu tableti

 374. Avatar of Enise. Çatar Enise. Çatar dedi ki:

  Benim iki kardeşim. İlk okul da okuyor ama durumları yok babam pek düzenli bi işi yok eğitim için taplet veya leptap talep ediyorum

 375. Avatar of HÜSEYİN GÜRLER HÜSEYİN GÜRLER dedi ki:

  Merhaba ben Huseyin ihtiyaçtan dolayı arz ederim teşekkür ederim

 376. Avatar of Ziya Selçuk Ziya Selçuk dedi ki:

  Tamam adres ve telefon numarası yaz tabletin gelsin

  1. Avatar of Erol Ayan Erol Ayan dedi ki:

   Yaradan devletimize zaval vermesin İNŞALLAH

  2. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

   Bakanim yardim dedin ihtiyacim var

  3. Avatar of Atıf Baki Kelleci Atıf Baki Kelleci dedi ki:

   BEN ATIF BAKİ KELLECİ ÇORUM MERKEZ ŞEHİT EROL OLÇOK İMAM HATİP LİSESİNDE OKUYORUM LAPTOA BAŞVURMAK İSTİYORUM BİLGİSAYARIM YOK VE TABLETİMDE YOK BEN LAPTOP TALEP EDİYORUM BABAM BOŞTA İŞİ YOK ADRES:BUHARA EVLER 10.SOKAK

  4. Avatar of Esmanur Esmanur dedi ki:

   Tablet yardımına ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun 7 kardeşiz ben LGS öğrencisiyim lütfen yardımcı olun!!

  5. Avatar of Esmanur inan Esmanur inan dedi ki:

   Bakanım tablete çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun 7 kardeşiz bu sene LGS öğrencisiyim tablete çook ihtiyacım var herkese tablet geldi bana gelmedi bazı öğrenciler derse girmeyip başka yerlere giriyor oyun oynuyorlar lütfen yardımcı olun sesimi duyunn!!

 377. Avatar of Hatice Çakır Hatice Çakır dedi ki:

  Tablet desteği istiyorum durumum yok lütfen annemin maaşı ile geçiniyoruz

 378. Avatar of İbrahim karaca İbrahim karaca dedi ki:

  Çok geriyim konularda ders vidyosu dinleme gerekli üniversteye hazirlaniyorum lütfen bi destek verin

 379. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

  Abla bizde attık geri dönüş yapacaklarını soylediler

 380. Avatar of Zekayi Zekayi dedi ki:

  Herkes aldi bizde isdiyoruz bakanim

 381. Avatar of yiğit yiğit dedi ki:

  ablamın ders leri olduğu için ben giremiyorum bu yüzden SAYIN BAŞKANIMIZ dan tablet yardımı istiyorum

 382. Avatar of Kadir Kadir dedi ki:

  Ben kadir ders çalışmak için tablete ihtiyacımız var

 383. Avatar of Emrah çetin Emrah çetin dedi ki:

  Pandemi nedeniyle okular kapandı ve benim babam engelli tablet alacak paramız yok benim tabletin kırık derslerimden geri kalıyorum bu ýüzden derslerimi anlayamıyorum bu seferde bilgi öğrenemiyorum bana tablet gönderirseniz ben çok mutlu olurum bana tablet gönderirmisiniz

  1. Avatar of Abdulkerim Abdulkerim dedi ki:

   Okular kapandıgından beri hiç derslere katılamadım daha dogrusu gire bilecegim bir cihaz yok bu yuzden katılıyorum desteklerinizi bekliyorum

 384. Avatar of Emrah çetin Emrah çetin dedi ki:

  Ben tablet istiyorum benim tabletin kırıldı derslerime giremiyorum

 385. Avatar of Melik karasu Melik karasu dedi ki:

  Pandemi nedeniyle okuların kapanmasıyla kız kardesim eytimiyle geri kalıyor madii durumumuz olmadığında dolayı mili mili eytim bakanımızda taplet yardımı talep ediyorum

 386. Avatar of Sümeye Sümeye dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun 3 kardeşiz öğrenci ben tekim internetimiz yok 1 senedir canlı derse giremiyorum lütfen yardımcı olun

 387. Avatar of Muhammed BAŞKURT Muhammed BAŞKURT dedi ki:

  Bizim durumumuz iyi değil iki kardeşiz ve benim 8 marta sınavım var nasil olacak bilmiorum kitap lardan bakıyom ama olmuyo lütfen yardımcı olun sesimi duyun

 388. Avatar of Tuana Tuana dedi ki:

  Ben Tuana biz 4 kardeşiz üç öğrenciyiz canlı derslere katılmıyoruz internet yok bilgisayar tablet yok lütfen sizden destek bekliyoruz yardımcı olursunuz çok çok seviniriz yoksa biz okulu bırakmak zorunda kalır ben

 389. Avatar of Yusuf Çeçen Yusuf Çeçen dedi ki:

  Merhaba benim adım Yusuf Çeçen ve biz evde 3 kardeşiz ve evde 1 telefon la derse giriyoruz telefon bozuk olduğu için derse giremiyorum arada bir İnternet kampanyalarindan İnternet kazanıyor ve derslere girmeye çalışıyorum ve ağrı merkez de 100. Yıl mahallesinde yaşıyorum

 390. Avatar of Neva nazan keklik Neva nazan keklik dedi ki:

  4 kardeşiz derslere giremiyoruz

 391. Avatar of AHMET ÖNER AHMET ÖNER dedi ki:

  Nolur getirin cok ihtiyacim var

 392. Avatar of AHMET ÖNER AHMET ÖNER dedi ki:

  Abi benim tabletim yok dersleren kaliyorum anemin telefonu yok babam ise gidiyor o yuzden tablete cok ihtiyacim varnolur bana tablet getirin sizi seviyorum

  1. Avatar of Yüsra Yüsra dedi ki:

   Benimde ihtiyacım var ben derse giriyorum abimde var abimle aynı telofondan giriyoruz oyüzden çok ihtiyacım var

 393. Avatar of Elif Elif dedi ki:

  Biz 4 kardesiz ben liseye gidiyorum kardeslerimde ilkokul ve ortaokula gidiyorlar ben derslere girip cikana kadar kardeslerimin dersi bitiyor. Ben de bir yardimistiyorum

 394. Avatar of Yusuf Çeçen Yusuf Çeçen dedi ki:

  Merhaba benim adım Yusuf Çeçen ve biz evde 3 kardeşiz ve evde 1 telefon la derse giriyoruz telefon arada bir bozulduğu için hocanın sorduğu soruları cevaplıyorum ve arada bir İnternet kampanyalarindan İnternet kazanıyor ve derslere girmeye çalışıyorum kardeşlerimden biri ana sınıfı diğeri ilkokul 4 bense 6. Sınıfım

 395. Avatar of Nazlı tacyıldız Nazlı tacyıldız dedi ki:

  Tablet istiyoruzzz

  1. Avatar of Rahime abide Rahime abide dedi ki:

   Bize de cok lazim biz yabancıyım ve tabletiniz vardı ama bozuldu ve bilgisayarımız vardı onunda şarjı patladı bize tablet çok lazım biz 5 cocuguz ben 5/B sınıfına gidiyorum

  2. Avatar of ramazan ramazan dedi ki:

   biz 6 kardeşiz 4 ümümüz okula gidiyoruz lütfen yardım edin derslerden hep geri kaldık

 396. Avatar of Suzan Suzan dedi ki:

  Biz iki kardesiz 1 tane tablet istiyoruz kac aydan beri canli derslere giremiyoruz lutfen bisede verirmisiniz albay ibrahim karaoğlan oglu ilkokula gidiyoruz 2/b

  1. Avatar of Andan Andan dedi ki:

   Biz 4 kardeşiz tablet and stiyoruz

 397. Avatar of Yasemin Yasemin dedi ki:

  Benim iki kardesiz bizde tablet istiyoruz gercekten canlı ders lere giremiyoruz lutfen bizede verirmisiniz

 398. Avatar of Eren EYLENMEZ Eren EYLENMEZ dedi ki:

  Abi biz 2 kardeşiz durumumuz kötü bir tablet le idare etmeye çalışıyoruz 1 yıldır babam yarı maaş alıyor 6 kişilik bir aileyiz ben 7 ye gidiyorum kardeşimde 4 de

 399. Avatar of Meryem Raoufi Meryem Raoufi dedi ki:

  MERHBA BEN YABANCIYIM KIZIMIN TABLETI YOK BENIMTELEFONUMDAN GIRIYOR BAZAN BANA LAZIM OLUYOR BITANE VERİRSENİZ

  1. Avatar of Teknooyuncu Yapar Offical Youtube Channel Teknooyuncu Yapar Offical Youtube Channel dedi ki:

   merhaba buradan tablet isteyemezsiniz lütfen bir belediye veya okulunuza başvurun

 400. Avatar of Anne Anne dedi ki:

  Beş numara bebek bezi, ıslak mendil, bebek bisküvisi, süt ihtiyacım var. Para istemiyorum. Kargo ile göndermek istiyorsanız kabul ederim. Dua ederim.

 401. Avatar of Erkan Aygün Erkan Aygün dedi ki:

  Tablet istiyoruz 2 tane çocuğum var ilkokul ve ortaokul öğrencisi online derse giremiyorlar lütfen yardım edin

 402. Avatar of Nargül İlyas Nargül İlyas dedi ki:

  TABLET İSTİYORUM KIZIMIN LISEYE GEÇMESİ İÇİNNN

 403. Avatar of Nargül İlyas Nargül İlyas dedi ki:

  valla 3 çocuğum var 1 telefon 1 bilgisayar hepsinin aynı saate canlı dersi var biri giremiyor çok zor durumdayim

 404. Avatar of Gülbahar Gülbahar dedi ki:

  Katılamıyorum derse lütfen tablet gönderi

 405. Avatar of Alican kılıç Alican kılıç dedi ki:

  Evde benle oda ben lise öğrenciyim kardesim ilkokul diyeri orta okul beraber 2 kız kardeşimde var lütfen gönderin

 406. Avatar of Samet başarır Samet başarır dedi ki:

  Abi vallaha durumum yok üç kardesiz liseyiz derslere giremiyorum allah rızası içinbi tablet

 407. Avatar of Musa açar Musa açar dedi ki:

  Tablet ve pandemi kredisi 1000tl yardim ve ihtiyac

 408. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

  Lütfen ücretsiz tableti verin atık derslerde geri kalmak istemiyorum

 409. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

  Bizde çok mağduruz lütfen yardım edin LÜTFEN ÜCRETSİZ TABLET VERİN DERSLERE KATILMAK İSTİYORUM ARTIK

 410. Avatar of Ömer Emek Ömer Emek dedi ki:

  Benim 4 çocuğum var birisi 3 yaşinda biriside 4 yaşında birtanesi var oda 7 yaşında öbürude 10 yaşında 10 yaşındaki çocuğuma tablet yada leptop lazım be olur bana ikisinden birisini verin verdiyseniz teşekkür ediyorum kolay gelsin

 411. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Başkanım babam çalışmıyor durumumuz yok lütfen ya bilgisayar ya tablet şimdiden teşekürler sayın başkanım

 412. Avatar of Sen Sen dedi ki:

  Tablet istiyorum lise öğrencisi yim

  1. Avatar of Abdulbari Emek Abdulbari Emek dedi ki:

   Allah için ne olur benim oğluma tablet verin ne olur zor durumdayız oğlum canlı derslere giremiyor ne olur verin benim oğluma verdiyseniz çok ama çok teşekkür ediyorum

  2. Avatar of Eren EYLENMEZ Eren EYLENMEZ dedi ki:

   Abi biz 2 kardeşiz durumumuz kötü bir tablet le idare etmeye çalışıyoruz 1 yıldır babam yarı maaş alıyor 6 kişilik bir aileyiz ben 7 ye gidiyorum kardeşimde 4 de

 413. Avatar of Erkan üstyol Erkan üstyol dedi ki:

  Abi durumum yok Allah razisi için çocuğuma bir taplet

  1. Avatar of Muhammed Suner Muhammed Suner dedi ki:

   Selamın aleyküm lise 1 öğrenci siyim annem babam ayrı madi durumum yok annemin yanında kalıyor um

 414. Avatar of Lana Lana dedi ki:

  5 cocuk annesiyim 2 cocuk canli derse girmek zorunda evde sadece bir telefon var oda kocamin Allah rizasi icin bizede tablet lazim

 415. Avatar of Selman özgüven Selman özgüven dedi ki:

  Köyde kalıyorum telefonumu devamlı kulanamadığımdan derslerime katılmıyorum öğrenci olan 4kardeşim birde abim biz 6öğrenci mağduruz lütfen bize bir imkan sağlayın köy hayatı şartları daha zor oluyor şimdiden çok teşekkürler

  1. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

   SAYIN bakanım ben size muştan sesleniyorum artık bende derslere katılmak istiyorum LÜTFEN ÜCRETSİZ TABLET”İ VERİN

 416. Avatar of Buse Buse dedi ki:

  Nolur tablet verinn derslere giremiyorum

 417. Avatar of Fırat Fırat dedi ki:

  Bana birtane bilgisayar yolarmısınız terse giremiyorum

 418. Avatar of İkramguneş İkramguneş dedi ki:

  3 öğrencim var tablet borçlusu yapıyorum da bir türlü gelmiyor

 419. Avatar of Elif Elif dedi ki:

  Biz 4 kardesiz uzaktan egitime giremiyoruz. Tablet istiyoruz bizde dersleremize girmek istiyoruz biz cok geride kaliyoruz

 420. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

  MUŞTAN SİZE SESLENİYORUM SAYIN MİLLİ EĞİTİM BAKANIM LÜTFEN ÜCRETSİZ TABLET VERİN DERSLERE KATILMAK İSTİYORUM ARTIK

 421. Avatar of Irmak yılmaz Irmak yılmaz dedi ki:

  Benim çocuklarımda giremiyor

 422. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

  Ben muştan size yazıyorum LÜTFEN ÜCRETSİZ TABLET VERİN abimle ben artık derslerde çok geride kaldık lütfen yardım edin

 423. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

  BEN MUŞTAN NMİLLİ EĞİTİME SESLENİYORUM LÜTFEN ÜCRETSİZ TABLET VERİN ARTIK DERSLERDE ÇOK GERİDE KALDIM

 424. Avatar of Muhammed Hakkı TAŞDEMİR Muhammed Hakkı TAŞDEMİR dedi ki:

  Ben muştan size yazıyorum ŞU AN ÜCRETSİZ TABLETE ÇOK İHTİYACIM VAR LÜTFEN YARDIM EDİN

 425. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Lütfen ben ve kardeşim uzaktan eğitime katilayamiyoruz

 426. Avatar of Muhammet taha ariç Muhammet taha ariç dedi ki:

  Derse giremiyorum tablet bilgisayar gönderimisiz

 427. Avatar of Duygu Duygu dedi ki:

  Ben 4 çocuk annesiyim kocam çiftçi 3 çocuk okutuyorum ve derslerine giremiyor lar tabletleri olmadığı için sizden çocuklarıma yardım istiyorum

 428. Avatar of Muhammet taha ariç Muhammet taha ariç dedi ki:

  Calı derse giremiyorum tablet gonderirmisiniz

 429. Avatar of Nurcan Topal Nurcan Topal dedi ki:

  Tablet bilgisayar bana lazım biz 6 kardeşim var ne olur bana bir tablet gönderin

 430. Avatar of Nurcan Topal Nurcan Topal dedi ki:

  Benim tablet ihtiyacım var çünkü biz 6 kardeşiz hepimiz birden derse giremiyorum derslerimize geri kalıyoruz lütfen bir tablet gonderin

 431. Avatar of Sude Gül Karayel Sude Gül Karayel dedi ki:

  Ben 9 sınıfa gidiyorum sınavlar çok yaklaştı ve tablet istiyorum evde internet yok alt konuşunuzdan kullanıyoruz oda sadece eğitim için ben bı tablet veya bilgisayar istiyorum eğitimim için çok önemli konya – Selçuklu aydınlık evler Mahallesi’nde oturuyorum yardım edin lütfen

 432. Avatar of Nurcan Topal Nurcan Topal dedi ki:

  Tablet

 433. Avatar of Muhammet taha ariç Muhammet taha ariç dedi ki:

  3 kardeşim calıderse giremiyorum tablet gonderirmisiniz

 434. Avatar of Resul keser Resul keser dedi ki:

  4 çocuğum var eğitimde sıkıntımız var acaba tablet desteği alabilirmiyim

 435. Avatar of Neruz Neruz dedi ki:

  3 tane tablet lazım on kamararı lazım

 436. Avatar of Merve Görgü Merve Görgü dedi ki:

  Bizde 5 öğrenciyiz canlı derslere katilım sağlayamıyoruz liseye gidiyoruz kardeşlerimde ortaokula gidiyor lütfen 2 tablet istiyoruz İnşallah verirsiniz Allah sizden razı olsun amin

 437. Avatar of Nejwan Nejwan dedi ki:

  Derslere bilgisayarla giriyorum ama bilgisayar eskilerden kaldığı için beni dersten atıyor birde öğretmen soru sorduğunda haparlüm bazen çalışmadığı için bana tablet gönderin lütfen

 438. Avatar of İkramguneş İkramguneş dedi ki:

  3 öğrenci tablet alamıyorum yardımcı olur musunuz

 439. Avatar of Fatma Yıldız Fatma Yıldız dedi ki:

  Ben 3 çocuk annesiyim eşim pandemiden dolayı aylardır çalışamıyor allah rızası için bize tablet ve bilgisayar istiyorum çocuklarım uzaktan egitime katılamıyor allah rızası için bize yardımcı olabilirmisiniz

  1. Avatar of Seher hamarat Seher hamarat dedi ki:

   Merhaba ben vanın saray ilçesine bağlı karahisar köyünde yaşıyorum biz 7 kardeşiz babam iş için şehir dışında canlı derslere katılamıyoruz bir destek bekliyoruz lütfen

 440. Avatar of Berat Berat dedi ki:

  Tablet verirmisiniz

 441. Avatar of Berat Berat dedi ki:

  Dersle giremiyom tablet verermisiniz

 442. Avatar of Berat Berat dedi ki:

  Derse giremiyorum tablet verirmisiniz

 443. Avatar of Muhammet taha ariç Muhammet taha ariç dedi ki:

  Calıderslere giremiyorum tablet gonderirmisiniz

 444. Avatar of Muhammet taha ariç Muhammet taha ariç dedi ki:

  Canlı derslere giremiyorum tablet gönderebilirmisiniz

 445. Avatar of Abdurrahman Abdurrahman dedi ki:

  Neolur tablet verin acillazim

 446. Avatar of Abdurrahman Abdurrahman dedi ki:

  Tablet istiyorum çok acil

 447. Avatar of Aysel sarı Aysel sarı dedi ki:

  Tablet ihtiyaç var iki çocuk var ders görüyor

 448. Avatar of Aysel sarı Aysel sarı dedi ki:

  Tablet ihtiyaç var iki çocuk var ders görüyor

 449. Avatar of İSA BOYNUKALIN İSA BOYNUKALIN dedi ki:

  Tablet telefonum yok derslere giremiyorum

 450. Avatar of kerime kerime dedi ki:

  banada tablet canlı derse girmem için gerekiyor

 451. Avatar of jiyanda deyap ibek jiyanda deyap ibek dedi ki:

  lüten tablet verin bize

 452. Avatar of Polat Polat dedi ki:

  Banada tablet gelmesini istiyorum derslere katılamıyorum

 453. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  Bize tablet bilgisayar yardımlarınızı bekliyorum

 454. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  Bizede tablet bilgisayar dağıtımı lütfen

 455. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

  Ben de kardeşim tablet bilgisayar isteriz bir çocuğun hayatına dokunursanlz çok mutlu oluruz

  1. Avatar of Reat Reat dedi ki:

   Bana da tablet verin lütfen derslere giremiyorum

 456. Avatar of Abit Abit dedi ki:

  Benim tablet e ihtiyacım var lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 457. Avatar of Abit Abit dedi ki:

  Benim tablet ihtiyacım var lütfen derslerimi yapmam için bana destek olun ve bana tablet gonderirmisiniz

 458. Avatar of Eren Eren dedi ki:

  Benim tablete ihtiyacım var babada verin

  1. Avatar of Mustafa Mustafa dedi ki:

   Aynen bizede lazım tablet

 459. Avatar of Ayşe aslan Ayşe aslan dedi ki:

  Bana tablet verin derse giremiyom

 460. Avatar of Sinan Sinan dedi ki:

  Ben tablet bilgisayar almak istiyorum. Gönderirseniz çok memnun olurum. 2021 yılı Mart ayında dağıtım devam edecek mi? Ebaya girmek zoom uygulaması ile derslere katılmak istiyorum.

 461. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  DURMUMUMZ YOK TABLET ALAMIYORUZ RICAETSEM TABLET GENDERİMİSİNİ

 462. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  Canlı derlere gilemiyorum

 463. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

  CANLI DERS LERE GİLEMİYORUM TABLET YOLARMISINIS

  1. Avatar of L L dedi ki:

   BENSANA TABLET VERİCEM

 464. Avatar of Caner Çayır Caner Çayır dedi ki:

  sy başkan benim bilgisayarım var ama windows10 formatı kaldırmıyo windows 7yi de kapatıyolar tablet veya bilgisayar verirmisiniz lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler…

 465. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Canlı derse giremiyoruz babam çalışmıyor İnternete yok telefonda rica etsem tablet verirmisiniz

 466. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

  Canlı derslere giremiyoruz tabletimiz telefonumuz yok rica etsem tablet verirmisiniz

 467. Avatar of Seray ebret Seray ebret dedi ki:

  acik ogretimde okuyorum.annem babam ayri annemle yasiyorum calismiyoruz tablet isdiyorum

  1. Avatar of Yusuf Yusuf dedi ki:

   DURMUMUMZ YOK TABLET ALAMIYORUZ RICAETSEM TABLET GENDERİMİSİNİ

 468. Avatar of Emrah sakar Emrah sakar dedi ki:

  İki çocuğum okula gidiyor canlı derslere katılamıyor tablete ihtiyaçları var lütfen yardımcı olun

 469. Avatar of Fatma MUHAMMED Fatma MUHAMMED dedi ki:

  Tablet ihtiyaçim var derslerimiz için

 470. Avatar of Fatma MUHAMMED Fatma MUHAMMED dedi ki:

  Tablet

 471. Avatar of Abdullah khattab Abdullah khattab dedi ki:

  Lutfen ben tablet çok lazim
  Çunku dersleri katliyorum
  Istiyorum ve tablet çok lazim

 472. Avatar of Harun arslan Harun arslan dedi ki:

  Abimin numarasi ulasabilirsinizburdan bna ulasabilirsiniz aramanizi bekliyorum

 473. Avatar of Muhammet FURKAN Muhammet FURKAN dedi ki:

  Çogüzel

 474. Avatar of Muhammet FURKAN Muhammet FURKAN dedi ki:

  Güzel
  Oluyor

 475. Avatar of Berk köse Berk köse dedi ki:

  Bakanım derslere giriyorum ama abim giremiyor bana tablet yollama imkanınız varmı

 476. Avatar of Ecrinnaz koç Ecrinnaz koç dedi ki:

  Yaa verin lütfen hem ders hemde reeeeeee oyun

 477. Avatar of Zeynep Bozkurt Zeynep Bozkurt dedi ki:

  Sayın başbakanımız durumumuz çok kötü derslere giremiyorum lütfen bize yardım edin

 478. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Lütfen bana bir tablet verin benim derse gitmeliyim giremiyorum babam işe gidiyor izin veremiyor lütfen bana bir tablet verin derse girmeliyim lütfen istiyorum lütfen bana tablet verin Lütfen bizim durumumuz çok kötü Lütfen yardımcı olun bizi lütfen bakanımmm

 479. Avatar of Ceyda Ceyda dedi ki:

  Sayın bakanım babam işsiz annem ev hanımı durumuz yok ben lgsye hazırlanıyorum derslere babam telefonu bırakıp gidiyor az çok derslere girebiliyoruz bize tablet desteği verin

 480. Avatar of Muhammed ali Muhammed ali dedi ki:

  Tablete ihtiyaçımız var derslere giremiyorum

 481. Avatar of Süheyla kalkan Süheyla kalkan dedi ki:

  Gerçekten ihtiyacım var evde 1 tane telefon var ve 4 kişiyiz yapamıyoruz

 482. Avatar of Baran Erdoğan Baran Erdoğan dedi ki:

  Kardeşim üzülme ben 2 kere bile girmedim

 483. Avatar of saed hoca saed hoca dedi ki:

  tablet istiyorum canlı derse giremiyorum

 484. Avatar of Sefa efe Sefa efe dedi ki:

  Canlı derse giremiyorum o yüzden tablet istiyorum

 485. Avatar of Büşra Büşra dedi ki:

  Durumumuz kötü canlı derslerinden uzak kalıyorum lütfen yardım edin

 486. Avatar of Polatcan Polatcan dedi ki:

  Tablet istiyorum lütfen bana yardım edin lütfen

  1. Avatar of Serkan Çakır Serkan Çakır dedi ki:

   Canlı derse 2 kere girdim lütfen yardım edin çünkü derslerimden geri kaldım

 487. Avatar of Irmak Tayfur Irmak Tayfur dedi ki:

  3 aydır derse girmiyorum çok geri kaldım lütfen bana da tablet verir misiniz

 488. Avatar of Serhat özdemir Serhat özdemir dedi ki:

  Madi durumu ıyi olan kisilere table veriliyor ama durumu olmayan insanlara tablet yok boyle adaletin içine edeyim

 489. Avatar of GullCeylan GullCeylan dedi ki:

  Lütfen çocuğumun tablete cok ihtiyaci var tek.durumum o kdar iyi değil alayim

 490. Avatar of Aygül yavuz Aygül yavuz dedi ki:

  Evde 4 öğrencim var kiraciyim ve durumum yok

 491. Avatar of Aygül yavuz Aygül yavuz dedi ki:

  Evde 4 ögrencim var ve kiracıyız durumumuz yok

 492. Avatar of Hasan topcu Hasan topcu dedi ki:

  İki ögerncim var 4ve 5 inci sınıf taplet ihdiyacım var her nedense durumu iyi olana veriliyor benim çocuklarım görmezden geliniyor çocuklarımın taplet ihdiyacının giderilmesini isdiyorum

 493. Avatar of Hamza Hamza dedi ki:

  Canlı derse giremiyorum

  1. Avatar of Habib ibrahim Habib ibrahim dedi ki:

   Tablet istiyorum olmadigi icin canli derse gire miyorum sokaktan arkadaslarim almis 2 kisi okula gittim vermediler okulun adi da ikitelli orta okulu

 494. Avatar of Sehnaz Sehnaz dedi ki:

  2cocugum var ikisde okula gidiyo ne olur bitane verin tablet

 495. Avatar of Fatiha Eymen budak Fatiha Eymen budak dedi ki:

  Annemin bir tane telefonu var zoom ve ebayı desteklemiyor derslere 3 aydır giremiyorum çok geri kaldım babam işsiz durumumuz yok lütfen bana da bi tane gönderir misiniz
  Fatiha Eymen Budak..

 496. Avatar of Ennur Ennur dedi ki:

  3 öğrenciyiz bir tane tablet gerekiyor 1 tane telefon var babam 1 yıldır işsiz kardeşlerim derslere giriyor ben giremiyorum.lütfen tablet banada gönderin kuzenimin bile 3 telefonu var onlara tablet verdiniz biz kaldık

 497. Avatar of Hülya birden Hülya birden dedi ki:

  8 kardeşizebaya giremiyoruz tablete ihtiyacımız var

 498. Avatar of İSHAK İSHAK dedi ki:

  Tablete çok ihtiyacım var bizde internet hiç çekmiyor

 499. Avatar of Yıldız uygan Yıldız uygan dedi ki:

  Sayın bakanımız ben 6. Sınıf öğrencisiyim ve ben şuana kadar hiç ebaya katılmadım katılmayı o kadar çok istiyorum ki ama katılacak bir aletim yok sizden ricam bana tablet yardımı etmeniz ve derslerime katılmami sağlarsınız bu mesajı komşum attı ne olur yardım edin batman kozluk tosunpınar köyü

 500. Avatar of İremsu kıran İremsu kıran dedi ki:

  4 sınıfa gidiyor canlı derslere katılmıyorum tablete ihtiyacım var

 501. Avatar of İsmail çetin İsmail çetin dedi ki:

  6.sınifa gidiyorum 4 kardeş okuyoruz. Canlı derse giremiyoruz .

 502. Avatar of Elifnur Elifnur dedi ki:

  Bende istiyorum

 503. Avatar of Fayize gorcegiz Fayize gorcegiz dedi ki:

  Oglum canlı derse giremiyor benim telefonum dan giriyo bende işe gidiyorum patronum filan aradigindan dolayi telefon u veremiyorum cok ihtiyacimiz var

 504. Avatar of Sedef Sedef dedi ki:

  5 kardeşiz 1 telefondan derslere giriyoruz bu sene LGS sınavına girecem lütfen bizede bir tane tablet verin

 505. Avatar of Tekin bingöl Tekin bingöl dedi ki:

  Oğlu 1 gidiyor canlı derse giremiyor lütfen bir tablet istiyoruz

 506. Avatar of Damla Damla dedi ki:

  Valla başvuru yapa yapa yorulduk banada bilgisayar verinnn işsiziz derslere giremiyorum

 507. Avatar of Damla Damla dedi ki:

  Lütfen bana bir laptop bilgisayar verin derslere giremiyorum konuları da kaçırıyorum hocalar eksi veriyor babam çalışmiyor işsiz lütfen banada verin bilgisayar

 508. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Ben 6 sınıfım canlı dersime katilayamiyorum o yüzden sizden yardım bekliyorum

  1. Avatar of Halime Halime dedi ki:

   5. Sınıfa gidiyorum ve tablete ihtiyacım var. Canlı derslerime giremiyorum

  2. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

   Bizim tabletimiz Yok ben ortaokula gidiyorum kardeşim üçe gidiyor anne mi ntelefon nu kötü çöküyor lütfen bize taplet verin milli eğitim bakanlığı na Yok dedi bize yardımcı olun 4 kardeşim var

   1. Avatar of Ramazan Ramazan dedi ki:

    Ben Dersim’den gerikalıyorum okumak istiyorum hayat zor

 509. Avatar of Muhammed Muhammed dedi ki:

  Ben 6 sınıfım canlı dersime katilayamiyorum

 510. Avatar of YUNUS AYKAÇ YUNUS AYKAÇ dedi ki:

  TABLETE İHTİYACIM VAR

  1. Avatar of Hülya Hülya dedi ki:

   Tabletihtyacim var

 511. Avatar of YUNUS AYKAÇ YUNUS AYKAÇ dedi ki:

  Şsşsşs

 512. Avatar of Dilan Dilan dedi ki:

  Ben 4 sınıfım tablet yada bilgisayara ihtiyacım var sizden yardım bekliyorum

 513. Avatar of Suphan Erkun Suphan Erkun dedi ki:

  Okumak istiyorum l

 514. Avatar of Aynur erkun Aynur erkun dedi ki:

  Lütfen bana tablet gelsin

 515. Avatar of Damla Damla dedi ki:

  Ebada derslerime giremiyorum tüm konuları kaçırdim o kadar önemli lütfen bir tane dizüstü bilgisayar leptop istiyorum. Acill lütfenn babamın işi yok işsiz hayat şartları çok zor

 516. Avatar of harun harun dedi ki:

  Lütfen bana da laptop veya tablet istiyorum o kadar zor durumdayım çocuklarımın ihtiyacını bile alamıyorum

 517. Avatar of Şamil Şamil dedi ki:

  Adım Şamil 2.sınıf öğrencisiyim canlı derslere giremiyorum ablalarım giriyor Öğretmenlerimi ve arkadaşlarımı çok özledim

 518. Avatar of Mekselina Mekselina dedi ki:

  Acil tablet veya leptop istiyorum gerçekten ihtiyacım var

 519. Avatar of AHMET YUSUF AHMET YUSUF dedi ki:

  BENDE İSTİYORUM ÇÜNKÜ TEK TELEFON VAR VE 3 KARDEŞİZ HEPİMİZİN CANLI DERSİ AYNI SAATE BAŞLIYOR ONUN İÇİN BENDE BİR TABLET İSTİYORUM

  1. Avatar of AHMET YUSUF AHMET YUSUF dedi ki:

   Lütfen ya öğretmenler eksi veriyo derse geçmeyince lütfen sesimi duyun ya lütfen ya

 520. Avatar of RUMEYSA RUMEYSA dedi ki:

  Kardeşlerime de bana da tablet vermediler rica ediyorum Bana da tablet verin

 521. Avatar of RUMEYSA RUMEYSA dedi ki:

  Ben ve kardeşlerime herhangi hiçbir şekilde bize tablet gelmedi ve evde Sadece annemin telefonu var derslerimin girmekte zorlanıyorum yardımcı olabilir misiniz lütfen artık başvuru yapmaktan yoruldum

 522. Avatar of Fatih Fatih dedi ki:

  Kardeş imin var bana vermiyor bende eba yapamıyorum o yüzden ben bir tablet istiyorum

 523. Avatar of Fatma aka Fatma aka dedi ki:

  Ben ve abim lise9ve10sınıf öğrencisıyız derslerimize annemin telefonundan katılmaya çalışıyoruz ama çok zor oluyor sürekli baş vuruyoruz ama Aslı çıkmıyor sesimizi Cumhurbaşkanınamı duyuralım gerekirse eğıtımımız için Onur’da yapacam

  1. Avatar of Canan Canan dedi ki:

   Bizim madi durumuz yok evde tlfnumzu yok canli derse girmiyoruz allh rizasi icin yardim edinz.

 524. Avatar of Ahmetates Ahmetates dedi ki:

  Miletim bas kuru yabtik bize tablet cikmadi 3 kardes ayni telefonda derselrimizin yapamiyoruz luttfen yardimc olun

 525. Avatar of Mine Azra Şahin Mine Azra Şahin dedi ki:

  Benim girecek birşeyim olmadığı için derslere katılamıyorum babam işe gidiyor onun tellefonun alaöa annemdende kardeşim giriyor lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 526. Avatar of Harun Elman Harun Elman dedi ki:

  Annemin telefonu eski sürüm telefonu kulannamiyorum derslerde geri kalıyorum lütfen bana tablet verin babam rahatsız çalışmıyor gelirimiz yok tablet istiyorum

 527. Avatar of Derya Derya dedi ki:

  Ben hep anne min telefonda çalışıyom eba olmuyor annemin telefonu bozuk lütfen bana taplet verin

 528. Avatar of Abdulsamed Abdulsamed dedi ki:

  Lütfen tablet verin ben kardeşimle eba ya giremiyoruz telefonda bozuk lütfen tablet verin

  1. Avatar of Fatih