Sigorta

Devlet SGK Bağ-kur Destekleri Sicil Affı Yapılandırma E-devlet kayıt ve güncelleme işlemleri ilaç, emeklilik ödeme hesaplama konuları yer alır.

Sigortası Olmayanlar Sağlık Ocağına Gidebilir mi, Sağlık güvencesi olmayanlar nereye başvuracak, sigortasızların muayene ücretleri ne kadar araştırdık.
PTT Trafik ve Kasko Sigortası Devlet Destekli Sigorta Yapan Kuruluşlar hangileridir, PTT Araç Sigorta Ücreti Ne Kadar? PTT Sigorta Özel Firma mı? vb. konularda tüm araştırılan konular hakkında bilgi verdik.
Bu yazımızda 2022 yılında 15 Temmuz , Kıbrıs gazisi, SGK gazileri, Kore ve Terör gazisi maaşı ne kadar oldu, Gazi maaşı hesaplamanın yanında Gazi maaşı sorgulama ve gazilere verilen desteklerin neler olduğu konularını ele aldık.
Özel hastanelerde SGK'li fizik tedavi ücretleri 2022 yılı güncel listesi ve SGK anlaşmalı fizik tedavi merkezlerinin adreslerini içeriğimizden öğrenebilirsiniz.
SGK tarafından bugüne kadar 24 yeni duyuru yayınlanarak bedeli ödenecek ilaçlar listesi güncellenmiştir. SGK Karşıladığı İlaç Listesi 2022 detaylandırdık.
İlerleyen yaşlarda tüm vatandaşların sorunu olan diş problemleri devletimiz tarafından karşılanıyor. Bu yazımızda Devlet Kaç Yılda Bir Diş Protezi Takıyor içeriğimizde detaylandırdık.
Doğum Yapan Anneye Devlet Yardımı ve Devlet Destekleri hakkında bilgileri detaylandırdık.
Trafik sigortası yapan bankalardan biri olan Ziraat Bankası aracılığı ile araçlarınızı teminat altına alabilirsiniz. Ziraat Bankası Trafik Sigortası teklif alma, 2022 fiyatları, Türkiye Sigorta A.Ş.online başvurusu var mı? Müşteri hizmetleri, kasko araç sigortası teklif alma ve diğer bilgiler burada.
Koruyucu Aile Nasıl Olunur? şartları nelerdir, kimler gönüllü aile olabilir tüm bilgileri detaylandırdık.
Evde bakım maaşı kişi başına düşen gelir 2022 yılında ne kadar oldu, engelli aylığı ve evde bakım maaşı ne kadar araştırdık.
Özel hastanelerde hastalardan alınan fazla ücretin geri alınması mümkün .Özel Hastane Doğum Ücretleri SGK 2022 fazla ücret iadesi içeriğimizde fazla ödediğiniz ücreti nasıl geri alacağını detaylandırdık.
Milli Eğitim Bakanlığı veya belediyeler tarafından talep edilen görev yeri belgesi, genellikle kamu çalışanlarından ve öğretmenlerden istenmektedir. Bu grupta hizmet verenler için görev yeri belgesi nedir, nereden alınır, e-İmzalı olarak belge nasıl alınır, ıslak imzalı olarak imzalatmaya gerek var mıdır, belge hangi tarihe kadar geçerlidir? hemen öğrenebilirsiniz.
Özel Hastaneye Ödenen Parayı Geri Alabilirsiniz. Bunun için gerekli olan Özel Hastane Fazla Ücret Şikayet Dilekçesi Örneği bu sayfada.
Gelir testi genel sağlık sigortası olmayanların imkanlardan yararlanması için yapılması gereken test olan Gelir testi başvurusu hakkında tüm bilgiler bu sayfada.
Yeni engelli rapor yönetmeliği neler getirdi, engelli raporu yönetmeliği, engelli yönetmeliği pdf, sürekli engelli raporu yenilenir mi ve süresiz engelli raporu hangi hastalıklara verilir konularını detaylandırdık.
Evde bakım parası nasıl alınır, 2022 şartları nelerdir, başvuruları nereye yapılır, gerekli evraklar nelerdir ve gelir kriteri nasıl hesaplanır araştırdık.
Engelli raporu almak isteyen vatandaşlar için engellilik oranları nasıl bulunur, engelli raporu hesaplama nasıl yapılır, ortopedi engelli rapor oranları nasıl hesaplanır, Balthazard calculator üzerinden Ortopedi, göz, işitme, zihinsel, dil, konuşma engelli raporu hesaplama formülleri ile engelli rapor hesaplama örnekleri bulma, engelli raporu hesaplama yeni engelli rapor oranları, Heyet raporu...
Sigortası olmayan ve devletin ücretsiz sağlık hizmetlerinden biri de Yeşil Kart'tır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen vatandaşlar için yeşil kart nasıl alınır, başvurusu nereye yapılır, e-Devlet yeşil kart başvurusu ve sorgulama hakkında tüm 2022 bilgilerini öğrenebilirsiniz.
Evlilik için sağlık raporu özel hastane fiyatları ne kadar oldu, evlilik öncesi sağlık raporu nereden alınır, başvuru formu nasıl doldurulur, nikah için sağlık raporu 2022 nereden alınır, evlilik öncesi sağlık raporu başvuru formu, evlilik için sağlık raporu aç karnına mı gidilir mi, detaylandırdık.
e-Devlet Ölüm Aylığı Başvurusu Nasıl Yapılır, kimlere verilir, SGK ölüm aylığı parası nasıl alınır araştırdık.
Prim borcu olanlara emeklilik kredisi hangi bankalar veriyor, hangi banka eksik prim borçlarının tamamlanması amacıyla emeklilik kredisi imkanı sunuyor merak edilen tüm konuları detaylandırdık.
İşte İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa'da Özel ve Devlete ait olan tüm huzur evi şartları ve merkezleri listesi..
Sigortalı olarak çalışan vatandaş için Devlet implantı karşılıyor mu, Emeklinin, çalışanın diş tedavisinde SGK hangi tedavileri karşılıyor, Devlet hastanelerine ve üniversite hastanelerine başvurmak isteyen hastaların ne yapmaları gerekiyor, Güncel implant yapan üniversite ve devlet hastaneleri ile implant fiyatları hakkında bilgiler içeriğimizde.
2022 yılında toruna bakma parası nasıl alınır, başvuruları nasıl yapılır ve toruna bakma parası ne kadar araştırdık.
Devlet Kaç Yılda Bir Gözlük Veriyor mu, gözlük hakkı sorgulaması nasıl yapılır, gözlükler kaç yılda bir değiştirilir ve her sigortalının gözlük hakkı var mı araştırdık.
1-2-5-7-10 günlük rapor parası ne kadar? 2022 yılında rapor parası nasıl hesaplanır içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.
Devlet huzurevi fiyatları bu yıl güncellendi. Devlet ve özel huzurevine nasıl başvurulur, Yaşlı bakım merkezi devlet desteği nasıl alınır, Devlet yatalak hasta bakım evleri taban ve tavan fiyatları ne kadar oldu, Lüks huzurevi fiyatları ile Engelli bakım merkezi ücretleri ve başvuru şartlarını içeriğimizde detaylıca inceledik.
SGK'lı olmayan vatandaşlar için Devlet hastanelerinde sigortasız muayene ücretleri hakkında 2022 yılına ait fiyat listesini ve sigortasız hastalar için tahlil, röntgen ücretlerini detaylandırdık.
Temaslı karantina rapor parası nasıl alınır, sorgulama hesaplaması nasıl yapılır araştırdık.
Özelde kürtaj yaptırmak ne kadar, kürtaj yasal mı, hangi durumlarda yapılır, yasal süresi nedir, devlette paralı mı, sigortaya yansır mı, vakumlu kürtaj, devlet hastanesi ve özel hastanelerde kürtaj fiyatları ne kadar oldu merak edilen tüm bilgiler bu sayfada.
12