Bankalar

İş Bankası Hesap Numarası Öğrenme (IBAN NO, Kart No Sorgulama) nasıl yapılır? Tüm detaylar bu sayfada.
1 Mart 2023 09:19
Kredi notunuz ne kadar yüksekse bankalardan kredi alma şansınız o kadar yüksek! Peki ücretsiz kredi puanı nasıl öğrenilir? e-Devlet risk merkezi raporu ve kredi notu sorgulama ve öğrenme adımlarını tamamen ücretsiz yapmak isteyenler için Findeks ve ücretsiz kredi notu öğrenme ile ilgili tüm detayları içeriğimizde inceleyebilirsiniz. Risk Gruplarına Göre Kredi...
15 Mart 2023 08:11
PTT Bank İPÇ şifresi alma, telefon bankacılığı, bloke kaldırma, ptt kart şifresi sms ile nasıl alınır, internet bankacılığına nasıl giriş yapılır? Tüm bilgileri detaylandırdık.
23 Ocak 2023 08:13
Farklı bankalar arasında gerçekleştirilen para gönderme işlemleri karşı tarafında hesabına ne zaman geçer, hesaba geçmeyen Akbank, Halkbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası üzerinden EFT sorgulama nasıl yapılır araştırdık.
25 Ocak 2023 07:25
En kolay kredi kartı veren bankalar 2023 hakkında bilgi sahibi olabilir, kesin onaylı kredi kartı hakkında belirttiğimiz bankalara anında kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.
25 Ocak 2023 07:29
Ön ödemesiz nakit nasıl bulunur, acil para lazım, acil nakit bulma yöntemleri ve öğrenciler, ev hanımları, sicili bozuk olanlar ve acil paraya ihtiyacım var diyen kara listeye alınmış kişiler için tüm acil para bulma taktiklerini yazımızda anlattık.
2 Mart 2023 07:40
Akbank sim kart blokesi kaldırma yöntemleri nelerdir, Akbank sim kart bloke kaldırma dilekçe örneği ile birlikte Axess kredi kartı bloke kaldırma işlemi, ATM'den, mobil uygulamadan, internet bankacılığından, şubeden ve müşteri hizmetlerinden nasıl yapılır? hemen inceleyebilirsiniz.
26 Ocak 2023 06:00
Toki Köyü konut projesi çalışmaları 2023'de de devam ediyor! Hayvancılık ve tarım yapılan köylerde ekonomik faaliyetleri hızlandırmak, kaliteyi artırmak ve konut projeleriyle desteklemek amacıyla Tarımköy faaliyetleri devam etmektedir. TOKİ tarım köy evleri proje başvurusu, şartları, köy evleri fiyatları, TOKİ e-Devlet uygulaması ile ilgili tüm bilgiler içeriğimizde yer almaktadır.
29 Aralık 2022 11:20
Sosyal yardım ödemeleri, emekli promosyonu, şahıs adına para gönderimi ve ikramiye ödemeleri derken milyonlarca vatandaş PTT şubelerine adıma yatan para var mı, nasıl öğrenebilirim, T.C. ile para sorgulama PTT soruların yanıtlarını arıyor. 2023 yılı PTT Hesabıma Para Yatmış mı? diyorsanız merak ettiğiniz tüm bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz.
17 Ocak 2023 07:05
Evini tadilat ve tadilat yaptıracak kişilerin aradığı Ziraat Bankası, Şekerbank ve Akbank ev tadilat ve tadilat kredisi faiz oranları ne kadar? Devlet destekli ev geliştirme kredisi ve toplu konut yenileme kredisi ile ilgili tüm detayları yazımızın içeriğinde inceleyerek ev tadilat ve tadilat kredinizi kullanabilirsiniz.
28 Şubat 2023 07:13
Ziraat Bankası internet şube şifre alma işlemini öğrenerek tüm bankacılık işlemlerinizi daha kolay yapabilirsiniz.
21 Mart 2023 11:47
ATM'den kartsız para transferi nasıl yapılır, IBAN numarasıyla nasıl para gönderilir, kartsız havale yapılır mı, ATM'den kartsız başka hesaba para yatırma nasıl yapılır, para transferi için ücret kesilir mi, kartsız para çekmek mümkün mü, ATM'ye kartsız para nasıl yatırılır? öğrenerek IBAN veya hesap numarası ile birlikte karşı hesaba kartınız olmadan...
16 Ocak 2023 10:56
Faizsiz krediler için katılım bankaları ve devlet bankalarının hangileri olduğunu, kar payı oranlarını ve sıfır faizli kredi şartlarını içeriğimizden öğrenebilir, faizsiz bankaların 2023 listesi hakkında bilgi alabilir, ihtiyaç kredinizi hesaplayabilirsiniz. faizsiz ihtiyaç ve istediğiniz bankaya başvurun.
6 Şubat 2023 11:41
Ödeme zorluğu yaşayan tüm vatandaşlar kredi başvurusu yapabilir. Kredi Notu Sıfır Olanlar ve (0-800) puan kredi alma yollarını arayanlar tarafından merak edilen ve araştırılan; Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi veriyor mu? Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar 2023 ve kredi notu düşük olan kredi sicil bozuk olanlara kredi...
14 Mart 2023 08:05
Merkez Bankası’nın aldığı faiz kararlarına göre bankalar da kredi faiz oranlarını güncelledi. Konut kredisi çekerek ev sahibi olma hayali kuran binlerce vatandaş, bankaların faiz oranlarının ne olduğunu, en uzun vadeli konut kredisini hangi bankanın ödediğini, bu şartlarda aylık taksit ve ödeme planlarını ve diğer tüm detayları merak ediyor. Bu kapsamda...
14 Mart 2023 08:29
T.C kimlik no ile kredi başvurusu nasıl yapılır, hangi bankalardan başvuru yapılabilir, Ziraat Bank, Denizbank, Garanti Bankası, ING, Halkbank ve Akbank'a T.C kimlik numarası ile nasıl başvuru yapılır araştırdık.
15 Ocak 2023 07:32
Faizsiz Araba Kredisi Almak Çok kolay! Peşinatsız faizsiz otomobil almak isteyenler için sıfır faizli otomobil kampanyalarını. Faizsiz, sıfır araç ve 2. el araba kampanyaları 2023 yılında Fiat, Volkswagen, Peugeot, Opel, Dacia, Ford, Citroen, Renault, BMW ve OYAK Renault Ocak ayı sıfır faizli otomobil kampanyaları ve kredi hesaplamaları detayları...
18 Ocak 2023 08:10
Yatırım yapmak isteyen ve bankaların altın hesaplarını, faiz oranlarını ve şartlarını araştıranlar için altın hesabında hangi bankanın daha avantajlı olduğunu en karlı birikim taktikleri ile anlatacağız.
25 Ocak 2023 07:21
Bu yıl ekonomik olarak zorlu bir dönemden geçen vatandaşlar, Vakıfbank'ta tahsili gecikmiş alacaklarını yeniden yapılandırma ihtimalinin devam edip etmediğini merak ediyor. Güncel içeriğimizden Vakıfbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kredisi kullandırım şartları, Vakıfbank borç yapılandırma hizmet Numarası nedir, Vakıfbank kredi kartı yapılandırma Telefon Numarası kısa mesaj ile nasıl yapılandırılır, yapılandırma kapsamında...
18 Ocak 2023 08:00
Takibe düşen kredi ve kredi kartları borçları bankalar tarafından varlık şirketlerine devredilir. Bu yazımızda varlık şirketlerinden kurtulmanın yolları nelerdir detaylandırdık.
27 Aralık 2022 08:42
Temel ihtiyaç kredisi yapanlar icra borcu çekebilir mi, ne yapmalıyım, icra borcu ödemeleri biter, vakıfbank kanuni takip avukatları, icra kredisi, haciz kredisi, avukat taksit yapmaz ve kredi borcunun nasıl yapılandırılacağı mütevelli heyetine düşer. avukat. Banka İcrası Geldi! Ne yapmalıyım? Yazımızın içeriğini araştırdık.
17 Ocak 2023 08:22
Ziraat Bankası EFT ücretleri ne kadar, para transferi hangi saat aralıklarında gerçekleşir, EFT ücreti almayan bankalar var mıdır, maaş müşterilerinden para aktarımı için ücret alınır mı? bilgi alabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası 2023 EFT ücretleri ve saatleri!
25 Ocak 2023 08:47
EYT olan vatandaşlara bankalar promosyon ödeyecek. Daha önce promosyon sözleşmesi yapan emekliler ‘cayma hakkını‘ kullanarak yeni rakamlardan anlaşma yapabilecek. Bu noktada eğer sözleşmeleri henüz bitmediyse kalan kısmın promosyonunu geri ödemeleri de gerekiyor. Sözleşme için sadece 3 yıllık maaş sözü vermek yeterli olacaktır. Promosyon alabilmek için ek taahhütte gerek yok. Ancak...
13 Mart 2023 16:40
PTT IBAN istedi, Ptt kart hesap numarasını nasıl öğrenebilirim diyenler için PTT kart hesap numarasının nerede olduğunu araştırdık.
14 Ocak 2023 07:22
Köyde ev yapmak isteyen ve finansmana ihtiyacı olanlara bankalar kredi veriyor. Ayrıca köyde ev yapmak isteyenlere devlet tarafından devlet yardımı yapılıyor. Köyde ev yaptırmak isteyenlerin izlemesi gereken bazı prosedürler var. Köyde ev yaptırmanın maliyeti yapılacak evin büyüklüğüne göre değişmektedir. Halkbank, köyde ev yapmak isteyenler için de finansman imkanı sağlıyor. Konu...
27 Aralık 2022 08:17
Nakit desteği ihtiyacı olan herkes için, çoğu banka uygun ihtiyaç kredisi kampanyalarını en iyi faiz oranları ve en geniş vadeler ile vermektedir. Hangi kredinin sizin için daha az maliyetli olduğunu saptamak için masraflar ve ödeyeceğiniz faizlerin toplamını karşılaştırmanız gerekir. Öte yandan en uygun kredi başlangıcında elinize daha çok para geçmesi...
14 Mart 2023 08:29
Şifreler çoğaldıkça unutup hatırlamakta zorluk yaşıyoruz. Bu yazımızda unuttuğumuz İş Bankası Kart Şifresi Alma hakkında tüm bilgileri sizler için araştırdık.
25 Ocak 2023 08:16
Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, peşinatsız konut kredisi, evin tamamına Vakıfbank kredisi, konut kredisi faiz oranları ve konut kredisi hesaplamayı araştırdık.
7 Mart 2023 08:28
Bahçe ve tarlalarına Prefabrik ev kredisi yapmak isteyenler için prefabrik ev kredisi veren bankalar hangileri araştırdık.
28 Şubat 2023 08:20
Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağladığı kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı giderek artmaktadır. Kullanım alanı genişleyen kredi kartları sayesinde insanlar nakit para taşımaz hale gelmektedir. Bunun bazı avantajlarından bahsetmek gerekirse; internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler veya mağazalardan alışveriş yapmak isteyenlere sağladığı avantajların başında taksit imkanı gelmektedir. Harcadıkça...
25 Ocak 2023 07:13
Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2023 (Kara Listeye Tek Çözüm) hangileridir? Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar listesi, Odeabank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank sicili bozuk olanlara kredi, kara listede olana kredi talepleri hakkında araştırma yaptık. İşte detaylar.
1 Mart 2023 08:36
Borsa, hisse ve yatırım senedi işlemi yapılan tüm bankaların borsa komisyon oranları 2023 yılında ne kadar oldu tüm bilgiler bu sayfada.
20 Ocak 2023 07:52
İstanbul, İzmir, Eskişehir, Bursa, Kocaeli, Kayseri, Konya, Gaziantep, Antalya, Ankara, Denizli, Beylikdüzü, Gebze, Mersin, Manisa ve 3 büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Operatörlerinden Faturalı Hat Kredisi Nasıl Alınır? çeşitli il ve ilçeler? Faturalı hatta kredi nasıl kullanılır, ne anlama gelir, şartlar ve koşullar nelerdir ve kredi çekme...
13 Mart 2023 16:46
Telefon kredisi veren bankalardan kredi kullanarak ihtiyacı olan telefonu almak isteyen kişiler, bankaların anlaşmalı olduğu e-Ticaret sitelerinden ödeme esnasında telefonlarını kullanabilirler. Telefon kredi kartına kaç taksit yapılır, alınacak telefonun fiyatı taksit sayısını etkiler mi, telefon kredisi nasıl ödenir detaylarını içeriğimizde inceleyebilirsiniz.
21 Mart 2023 15:54
Yapı Kredi ATM günlük para çekme limiti nedir, limit nasıl yükseltilir, tek seferde ne kadar para çekilebilir gibi tüm soruları sizler için detaylandırdık. Yapı Kredi ATM’den Nasıl Para Çekilir? Para çekme, para yatırma, fatura, sınav ve eğitim ödemeleri gibi günlük hayatta gerçekleştirilen birçok işlem Yapı Kredi şubeleri, ATM’ler, internet şubeleri,...
25 Ocak 2023 08:00
Ev alırken ne kadar peşinat ödeyeceğini bilmeyenler için tüm detaylar burada! Ev almak için ne kadar peşinat gerekli, nasıl hesaplanıyor, 2023 ev peşinat oranları, kaç TL tapu harcı ödenecek, tüm detaylar içeriğimizde. 2023 yılı için peşinatsız kredi veren bankaların listesini de inceleyebilirsiniz.
1 Şubat 2023 10:41
Altın alım satım vergisi hesaplama hakkında detaylar yazımızda.
25 Ocak 2023 08:26
Ziraat Bankası, IBAN numaraları yerine cep telefonu, e-posta, TCK Kimlik Numarası sunmaktadır. “Kolay Adres” uygulaması ile herkesin para transferi yapabilmesi için. Vergi Kimlik Numarası, Yabancı Kimlik Numarası ve Pasaport numarası gibi anahtar bilgiler kullanılarak hızlı ve kolay para transferi yapılabilmesinin yanı sıra FAST (Anında ve Sürekli Para Transferi) Sistemi ile...
19 Ocak 2023 08:09
2023 Yılında borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir araştırdık.
20 Ocak 2023 07:46
2023 yılında devlet destekli faizsiz evlilik kredisi almak isteyen çiftler, belirtilen şartları sağlamaları halinde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için düşük faizli veya faizsiz evlilik kredisi başvurusunda bulunabilirler. İçeriğimizde faizsiz evlilik desteği veren tüm bankaları hemen görebilir ve başvurabilirsiniz.
27 Aralık 2022 08:39
Borç yapılandırma için sunulan avantajları detaylandırdık. Kredi borçları olanlar için kredi yapılandıran bankalar hangileridir, nasıl yapılır? detaylar içeriğimizde..
19 Ocak 2023 10:00
Gelir belgesi olmadan ve maaş bordrosu göstermeden anında kredi almak mümkündür. Gelir belgesiz, belgesiz, bordrosuz kredi veren Ziraat Bankası Odeabank, Fibabanka, Vakıfbank, Akbank gibi işsizlere ve ev hanımlarına anında kredi veren bankaların başvuru koşulları ve diğer detaylar haberimizde.
13 Mart 2023 16:19
Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma işleminizi en yakın ATM’ye veya şubeye giderek kolayca kaldırabilir veya internet bankacılığına veya müşteri hizmetlerine bağlanarak sorununuzu çözebilirsiniz. Ziraat Sim Kart Bloke Nasıl Kaldırılır? Cep telefonu numarasının veya kullanılan operatörün değiştirilmesi sonucunda banka tarafından sim kartın bloke edilmesi ve bazı işlemlerin kısıtlanması en sık...
25 Ocak 2023 08:26
Herhangi bir sebepten dolayı işsiz kalmış vatandaşlarımız için bu yazımıza İşsizlere kefilsiz kredi veren 5 banka konusunu araştırıp detaylandırdık.
26 Ocak 2023 07:06
Evinin tamıma kredi almak isteyen kişiler, Ziraat Bankası peşinatsız konut kredisi, Halkbank ve Vakıfbank evin tamamına kredi kampanyalarını müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Konut kredisi almak isteyen vatandaşlar peşinatsız konut kredisi veren bankaları yazımızın içeriğinde inceleyebilir.
16 Ocak 2023 09:01
Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar hangileri, emekli faizsiz kredi çekebilir mi? tüm bilgiler bu sayfada.
17 Ocak 2023 11:57
Hiç Birikimim Yok Nasıl Ev Alabilirim Diyenlere Müjde! 2023 yılında Konut almak ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara ve hiç birikimi olmayıp nasıl ev alabilirim diyenlere yönelik yapılan pek çok kredi kampanyaları bulunuyor. İşte detaylar.
26 Ocak 2023 07:00
Asgari ücret ile kredi hesaplama ve ne kadar çekileceğini, şartlarını hemen öğrenebilir ve dilediğiniz bankaya ihtiyacınız olan kredi için başvuru yapabilirsiniz.
18 Ocak 2023 08:41
Gurbetçilerin Almanya’da banka hesapları üzerinden rahatlıkla her türden nakit havale ve eft işlemlerin gerçekleştirebilecekleri bankaların listesi ve Alman bankalarını araştırdık. Almanya’da bulunan İş bankası, Garanti Bankası, Halkbank bankası, Ziraat bankası, Yapı Kredi bankalarının iletişim bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. Almanya'da kamu bankaları konut kredisi kampanyası 2023, Ziraat Bankası konut kredisi yapılandırma, Avrupa'da banka faiz...
1 Mart 2023 07:20
Halkbank ATM'den Kartsız Para Çekme? Halkbank ATM'sinden kartsız işlemler menüsünden, para yatırma ve çekmek işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.
25 Ocak 2023 08:25
Borcu olan vatandaşların merak ettiği BDDK banka kredi sicil, torba yasa sicil affı yasası, icralık olanlar kredi çekebilir mi? Ziraat Bankası, Aktif bank, Vakıfbank gibi bankalar bu durumda olanlara kredi veriyor mu? sorularına yanıt verdik..
26 Ocak 2023 08:09
Prim borcu olanlara emeklilik kredisi hangi bankalar veriyor, hangi banka eksik prim borçlarının tamamlanması amacıyla emeklilik kredisi imkanı sunuyor merak edilen tüm konuları detaylandırdık. Yaşını Doldurup Primi Eksik Olana Son Dakika Emeklilik Müjdesi! SGK ile 3 kamu bankası arasında geçen yıl imzalanan protokole göre yeniden yapılandırılan borçlarını ödemeleri halinde aylık...
19 Ocak 2023 08:04
Aktif olarak kullanmadığınız hesap ve kartlarınız için Ziraat Bankası hesap kapatma işlemini uygulayarak, belirli aralıklarla kesilen işletim ücretini ödemenize gerek kalmadan hesabınızı anında kapatabilirsiniz. Bir banka hesabı nasıl kapatılır? İnceleyelim.
26 Ocak 2023 06:50
İŞKUR biriminden, alınan işsizlik maaşı üzerinden kredi çekilip/çekilemeyeceği, kredi kullanılmak istenen bankaya göre değişmektedir. Belirli bankalar işsizlik maaşı üzerinden kredi kullandırırken bazı bankalar ise işsizlik maaşı süresinin az olmasından dolayı, işsizlik ödeneği alan kişilere kredi kullandırmak istemiyorlar. Yazımızın içeriğinde PTT işsizlik maaşı kredi, Kısa çalışma ödeneği alanlar konut kredisi çekebilir...
21 Mart 2023 14:39
Konut kredisi transferi yapan bankalar 2023 yazımızda konut kredisi transferi yapılıyor mu, hangi bankalar konut transferi yapıyor, transfer işlemleri nasıl yapılır, Garanti, Yapı ve Kredi Bankaları mortgage transferinde gerekli evraklar nelerdir detaylandırdık.
9 Mart 2023 08:34
Bankaların yeni müşteri kampanyaları ile mevduat faiz oranları yüzde 28’ya yükseldi. Mevduat faizi yüksek olan bankalar, yatırım yapmak isteyen kişilerin mevcut paralarını korumalarına yardımcı olan ve mevduat faizi ile paralarının büyümesini sağlayan kurumlardır. Mevduat oranları yüksek olan bankalar genellikle düşük riskli tasarruflar için iyi seçeneklerdir. Bankalar arasında, merkez bankalarının kredi...
2 Mart 2023 09:30
Apartman tadilat kredisi, Site yönetimi kredi çekebilir mi, apartman yönetim hesabı, Site yönetimi kredi çekebilir mi, Garanti, Akbank ve Ziraat bankasından apartman hesabı açılabilir mi araştırdık.
20 Ocak 2023 08:30
İmzalanan ve onaylanan kredi nasıl iptal edilir, hesaba aktarılan kredi iptal edilebilir mi, kanuna göre kredi kaç günde çekilir, kredi iptal başvurunuzu yapmak için içeriğimizden bilgi alabilirsiniz. Onaylanan Kredi Nasıl İptal Edilir? Başvurduğunuz krediyi onay aşamasındayken iptal edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, başvurduğunuz banka şubesine giderek başvurunuzu yapan çalışan ile...
17 Ocak 2023 09:08
Ekonomik yetersizlikler nedeniyle yarım kalan konutların tamamlanması için yapı kredisi veren bankalar bulunmaktadır. 2023 yılına özel inşaat tamamlama kredisi veren bankalar, hem inşaat işiyle uğraşanlara hem de kendi evini yenilemek isteyenlere finansman desteği sağlıyor. Peki inşaat tamamlama kredisi kimlere verilir, şartları nelerdir, güncel faiz oranları nelerdir? Hemen bilgi alarak yarım...
1 Mart 2023 09:05
Konut kredisi faizleri düştü. Recep Tayyip Erdoğan milyonları sevindiren yüzde 0,89 ve 0,99 faizli konut kredisi için müjdeyi verdi. Devlet destekli 2 yeni konut kredisi paketi arasında dikkat çeken Döviz ve altınını bozduran ve konut alacak olanlara İlk evim konut kredisi adı altında %0,89 faizli 10 yıl vadeli ve genişletilmiş...
1 Şubat 2023 10:32
error: Yasak!