Bankalar

Gurbetçilerin Almanya’da banka hesapları üzerinden rahatlıkla gerçekleştirebilecekleri bankaların listesi ve Alman bankalarının isimleri ile Almanya’da bulunan İş bankası, Garanti Bankası, Halkbank bankası, Ziraat bankası, Yapı Kredi bankalarının iletişim bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. Almanya'da kamu bankaları konut kredisi kampanyası 2022, Ziraat Bankası konut kredisi yapılandırma, Avrupa'da banka faiz oranları, ne kadar oldu, İslami kredi...
Dar gelirli ev hanımlarıma mikro kredi veren kuruluşları ve mikro kredi şartlarını araştırdık.
Faizsiz krediler için katılım bankaları ve devlet bankalarının hangileri olduğunu, kar payı oranlarını ve sıfır faizli kredi şartlarını içeriğimizden öğrenebilir ve faizsiz kredi veren bankalar 2022 listesi hakkında bilgi alarak ihtiyacınız olan krediye faizsiz olarak hesaplayabilir, dilediğiniz bankaya başvuru yapabilirsiniz.
Takibe düşen kredi ve kredi kartları borçları bankalar tarafından varlık şirketlerine devredilir. Bu yazımızda varlık şirketlerinden kurtulmanın yolları nelerdir detaylandırdık.
Altın alım satım vergisi hesaplama hakkında detaylar yazımızda.
Hafta sonu havale ve EFT ile para gönderme adımlarını öğrenerek transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
657 sayılı kanuna tabi memurlara faizsiz kredi veren bankalar ve detayları yazımızda...
Temel ihtiyaç kredisi icralık olanlar alabilir mi, İcra borcu ödemeleri bitti ne yapmalıyım, Vakıfbank yasal Takip avukatları, İcralık olana kredi, Haciz olan kredi çekebilir mi, Avukat taksit yapmıyor ve Avukata düşen kredi borcu yapılandırma nasıl yapılır. Bankadan İcra Geldi! Ne Yapmalıyım? yazımızın içeriğinde araştırdık.
Bu yaz iki kişinin bir haftalık tatil maliyetinin beş yıldızlı otellerde 20-25 bin lira olacak. Bu kapsamda Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya FİBABANKA ile yapılan anlaşma ile tüketicilerin 24 aya kadar sıfır faizle tatil kredisi alabileceklerini söyledi. Fibabanka ile TÜRSAB anlaşmasına katılım sağlayacak acenteler, TÜRSAB web...
Kredi notunuz ne kadar yüksek ise bankalardan kredi çekme şansınız da o kadar yüksek olacaktır! Peki ücretsiz kredi notu nasıl öğrenilir? Sizler için hazırladığımız e-Devlet risk merkezi raporu ile kredi notu sorgulama ve öğrenme adımlarını tamamen ücretsiz yapacaksınız. İşte Findeks ve ücretsiz kredi notu öğrenme konusuna dair tüm detaylar!
Araba ipoteği ile ihtiyaç kredisi veren bankaları 2022 yılı faiz oranlarını arabamı ipotek ettirip kredi çekmek istiyorum diyenlerin yapmaları gerekenleri araştırdık.
0 faizli araba kampanyaları 2021 Fiat, Volkswagen, Peugeot, Opel, Dacia, Ford, Citroen, Renault, BMW, OYAK Fuzul oto ve Eminevim araç kapmayanlarını faizsiz otomobil kredisi kampanyalarını içeriğimizde inceleyebilirsiniz.
Ev hanımlarının kredi kartı sahibi olabilmesi için bankaların çeşitli kolaylıklar ile sunmuş olduğu fırsatlar vardır. Yalnızda düzenli geliri olanlar değil ev hanımları da gelir beyan etmeden kredi kartı sahibi olabilir. Günümüzde özellikle çalışmayan ev hanımları eşleri üzerinden, eşinin kredi kartı kullandığı banka tarafından alacakları kredi kartı ile ihtiyaçlarını giderebilmektedir. Ev hanımlarına...
Sizler için acil nakit bulma yöntemlerini araştırdık. Acil Paraya İhtiyacım Var Diyene 1 Saat İçinde Nakit nasıl bulunur tüm sorularınızı ve Kredi çekemiyorum, acil para lazım diyen birçok kişi için 1 saat içinde nakit ihtiyaçlarını karşılayacağı parayı nereden ve nasıl bulacağınızı anlattık. Acil çıkan bir sebepten dolayı 1 saat içerisinde,...
En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi veren bankalar hakkında içeriğimizden bilgi alabilirsiniz.
Garanti bankası sahibi kim? Ortaklık yapısı nasıl? İşte detaylar
Borcu olan vatandaşların merak ettiği BDDK banka kredi sicil, torba yasa sicil affı yasası, icralık olanlar kredi çekebilir mi? Ziraat Bankası, Aktif bank, Vakıfbank gibi bankalar bu durumda olanlara kredi veriyor mu? sorularına yanıt verdik..
Finansal olarak desteğe ihtiyaç duyanlara her türlü kredi veren bankaların yanında kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlar da bulunmaktadır. Peki zor durumda olan vatandaşlara bankalar dışında hangi kuruluşlar kredi veriyor, kredi veren finans şirketleri hangileridir? Hemen bilgi alarak kredi çıkartan finans kuruluşları aracılığı ile nakit desteği alabilirsiniz!
TÜRSAB ve Fibabanka'dan tatil kredisi alanında iş birliği yapıldı. Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Firuz Bağlıkaya, bu yaz iki kişinin bir haftalık tatil maliyetinin beş yıldızlı otellerde 20-25 bin lira olacağını söyledi. Bu yaz vatandaşlara faizsiz 24 ay taksitle faizsiz tatil kredisi verileceği açıklandı.
Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlem adımlarını hemen öğrenerek hesabınızı kontrol edebilirsiniz.
Bankacılık mesleği son zamanlarda en çok tercih edilen ve rağbet gören mesleklerden biri olmuştur. Bankacıların yaptığı işi merak eden, iş başvurularına başvurmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında maaşları vardır. Bunun için vatandaşlarımıza bankacıların ne kadar aldığını, banka bireysel satış temsilcisi ve uzman yardımcı maaşlarını listeledik. Bunlarla beraber...
Gelir belgesi olmadan ve maaş bordrosu göstermeden kredi almak mümkün. İşsizlere anında kredi veren bankalar, Ziraat Bankası Odeabank, Fibabanka,Vakıfbank, Akbank gibi gelir belgesiz, evraksız, maaş bordrosu olmadan kefilsiz kredi veren bankaların başvuru şartları ve diğer detaylar içeriğimizde..
Sosyal yardım ödemeleri, emekli promosyonu, şahıs adına para gönderimi ve ikramiye ödemeleri derken milyonlarca vatandaş PTT şubelerine adıma yatan para var mı, nasıl öğrenebilirim, T.C. ile para sorgulama PTT soruların yanıtlarını arıyor. 2022 yılı PTT Hesabıma Para Yatmış mı? diyorsanız merak ettiğiniz tüm bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz.
Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve işsiz ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir? Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, Garanti bankası ve diğer tüm bankalardan ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılır? araştırdık. Hemen tüm bilgileri alabilir ve başvuru sağlayabilirsiniz.
2022 yılında borçlarını ödeyemeyen vatandaşlarımıza bankalar tarafından yeni kredi yapılandırma kampanyaları sunulmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yapılan en son düzenlemeye göre borç yapılandıran bankalar artık ihtiyaç kredilerini 60 ay vadeli olarak yapılandıracak. Geçtiğimiz yıllarda yapılan düzenlemeler ile birlikte Bazı bankalarda ipotekli tüketici kredilerinizi de yapılandırabilirsiniz. Verilen banka borçlarına...
Ziraat Bankası Bankkart şifresini şubeye gitmeden oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar Ziraat Bankası Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri yazımızda
Şifreler çoğaldıkça unutup hatırlamakta zorluk yaşıyoruz. Bu yazımızda unuttuğumuz İş Bankası Kart Şifresi Alma hakkında genel bilgileri, sizlere sunduk.
İŞKUR biriminden, alınan işsizlik maaşı üzerinden kredi çekilip/çekilemeyeceği, kredi kullanılmak istenen bankaya göre değişmektedir. Belirli bankalar işsizlik maaşı üzerinden kredi kullandırırken bazı bankalar ise işsizlik maaşı süresinin az olmasından dolayı, işsizlik ödeneği alan kişilere kredi kullandırmak istemiyorlar. Yazımızın içeriğinde PTT işsizlik maaşı kredi, Kısa çalışma ödeneği alanlar konut kredisi çekebilir...
Akbank sim kart blokesi kaldırma yöntemleri nelerdir, Akbank sim kart bloke kaldırma dilekçe örneği ile birlikte Axess kredi kartı bloke kaldırma işlemi, ATM'den, mobil uygulamadan, internet bankacılığından, şubeden ve müşteri hizmetlerinden nasıl yapılır? hemen inceleyebilirsiniz.
İş Bankası Hesap Numarası Öğrenme (IBAN NO, Kart No Sorgulama) nasıl yapılır? detaylar içeriğimizde