Bankalar

Yapı Kredi ATM günlük para çekme limiti ne kadardır, limit artırımı nasıl yapılır, tek seferde ne kadar para çekilir tüm merak edilenleri detaylandırdık. Yapı Kredi ATM’den Hangi İşlemler Yapılır? Para çekme, para yatırma, fatura, sınav ve eğitim ödemeleri gibi günlük hayatta gerçekleştirilen pek çok işlem, Yapı Kredi şubesinden, ATM’sinden, internet...
Prim borcu olanlara emeklilik kredisi hangi bankalar veriyor, hangi banka eksik prim borçlarının tamamlanması amacıyla emeklilik kredisi imkanı sunuyor merak edilen tüm konuları detaylandırdık.
Akbank sim kart blokesi kaldırma yöntemleri nelerdir, Akbank sim kart bloke kaldırma dilekçe örneği ile birlikte Axess kredi kartı bloke kaldırma işlemi, ATM'den, mobil uygulamadan, internet bankacılığından, şubeden ve müşteri hizmetlerinden nasıl yapılır? hemen inceleyebilirsiniz.
Takibe düşen kredi ve kredi kartları borçları bankalar tarafından varlık şirketlerine devredilir. Bu yazımızda varlık şirketlerinden kurtulmanın yolları nelerdir detaylandırdık.
Emekli PTT kredisi başvurusu 3 ay ödemesiz kredi imkanları ile emekli maaşını PTT'den alanlara kredi hesaplamalarını nasıl yapılır, PTT emeklilere kredi veriyor mu, yaş sınırı, faiz oranları ve Aktifbank emekli kredisi başvurusu hakkında tüm merak edilenler bu sayfada.
Apartman tadilat kredisi, Site yönetimi kredi çekebilir mi, apartman yönetim hesabı, Site yönetimi kredi çekebilir mi, Garanti, Akbank ve Ziraat bankasından apartman hesabı açılabilir mi araştırdık.
Senetle kredi nedir? güvenilir mi, gerçek mi, mantıklı mı, avantajlı mı, kimler senetle kredi verir, senetle para veren bankalar ve faktoring şirketleri hangileridir? Acil para bulma yöntemleri arasında trend aramalar arasında yer alan senetle kredi ile ilgili tüm bilgileri detaylandırdık.
2022 yılında devlet destekli faizsiz evlilik kredisi almak isteyen çiftler belirtilen şartları sağladığı takdirde nakit ihtiyaçlarını karşılamak için düşük faizli yada faizsiz evlilik kredisi başvurusu yapabilirler. İçeriğimizde faizsiz evlilik desteği veren tüm bankaları hemen görebilir ve başvuru sağlayabilirsiniz.
Ziraat Bankası sim kart bloke kaldırma işleminizi, size en yakın olan ATM ya da şubeye giderek kolaylıkla kaldırabileceğiniz gibi internet bankacılığı ya da müşteri hizmetlerine bağlanarak da sorununuzu çözebilirsiniz. Ziraat Sim Kart Bloke Nasıl Kaldırılır? Cep telefon numarasının ya da kullanılan operatörün değiştirilmesi sonucunda, banka tarafından sim kartın bloke edilmesi...
Türkiye’de BBDK kayıtlı bulunan bankalardan kredi notu sorunu nedeniyle kredi çekemeyen vatandaşlarımızı yurt dışından kredi veren bankalara veya finans kuruluşlarına yöneltirler. Zira Kredi Notu denen puanlamanın Türkiye’de Findeks kuruluşuyla anlaşmalı bulunan bankalar arasında olması ve Merkez Bankasınca kayıtlı olması nedeniyle yurt dışında kişinin sicil durumu incelenmediğinden bu bankalardan kredi alabileceklerini...
Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar hangileri, emekli faizsiz kredi çekebilir mi? tüm bilgiler bu sayfada.
Evinin tamıma kredi almak isteyen kişiler, Ziraat Bankası peşinatsız konut kredisi, Halkbank ve Vakıfbank evin tamamına kredi kampanyalarını müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Konut kredisi almak isteyen vatandaşlar peşinatsız konut kredisi veren bankaları yazımızın içeriğinde inceleyebilir.
Farklı bankalar arasında gerçekleştirilen para gönderme işlemleri karşı tarafında hesabına ne zaman geçer, hesaba geçmeyen Akbank, Halkbank, Garanti Bankası, İş Bankası, Ziraat Bankası üzerinden EFT sorgulama nasıl yapılır araştırdık.
Ev alırken ne kadar peşinat ödeyeceğini bilmeyenler için tüm detaylar burada! Ev almak için ne kadar peşinat gerekli, nasıl hesaplanıyor, 2022 ev peşinat oranları, kaç TL tapu harcı ödenecek, tüm detaylar içeriğimizde. 2022 yılı için peşinatsız kredi veren bankaların listesini de inceleyebilirsiniz.
Ziraat Bankası bakiye sorgulama işlem adımlarını hemen öğrenerek hesabınızı kontrol edebilirsiniz.
Yatırım yapmak isteyen ve bankaların altın hesaplarını, faiz oranlarını ve şartlarını araştıranlar için altın hesabında hangi bankanın daha avantajlı olduğunu en karlı birikim taktikleri ile anlatacağız.
Vakıfbank bedelli askerlik kredisi şartları ve kredi hesaplama tablosu içeriğimizde.
2022 Yılında borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir araştırdık.
En kolay kredi kartı veren bankalar 2022 hakkında bilgi sahibi olabilir, kesin onaylı kredi kartı hakkında belirttiğimiz bankalara anında kredi kartı için başvuru yapabilirsiniz.
İş Bankası Hesap Numarası Öğrenme (IBAN NO, Kart No Sorgulama) nasıl yapılır? Tüm detaylar bu sayfada.
Banka çalışanlarının maaşları 2022 Yılında ne kadar oldu araştırdık.
Evlenmek isteyen çiftlerin evlilik yardımına nasıl başvuracağı, şartların neler olduğu, yeni evliler için devlet desteği ve kredisi araştırılıyor. Bu sayfada Devlet evlilik yardımı 2022 koşulları hakkında tüm detaylara ulaşabilir, evlilik yardımı, çeyiz yardımı için hemen başvurabilirsiniz.
Emekliye 10 maaş faizsiz kredi ne zaman verilecek? işte detaylar
Köyde ev yapmak isteyenler ve finansmana ihtiyaç duyanlar için bankalar tarafından kredi verilmektedir. Ayrıca devlet tarafından da köyde ev yapmak isteyenlere devlet yardımı verilmektedir. Köye ev yapmak isteyenlerin izlemeleri gereken bazı prosedürler bulunmaktadır. Köyde ev yapmanın maliyeti yapılacak evin büyüklüğüne göre değişmektedir. Halkbank tarafından da köye ev yapmak isteyenlere finansman...
Aktif olarak kullanmadığınız hesaplarınız ve kartlarınız için Ziraat Bankası hesap kapatma işlemini uygulayarak, belirli aralıklar ile kesilen işletim ücretini ödemek zorunda kalmadan, hesabınızı kullanıma anında kapatabilirsiniz. Bir banka hesabı nasıl kapatılır? inceleyelim.
Vakıfbank bakiye sorgulama yöntemlerinden birini kullanarak dilediğiniz gibi kullanılabilir hesap bakiyenizi ve ekstrenizi görüntüleyebilirsiniz.
Kaymakamlığın ev hanımlarına verdiği kredi, Halkbank, Akbank, Ziraat bankası ev hanımlarına mikro kredi başvurusu, ev hanımlarına faizsiz kredi veren bankalar başvurusu hakkında tüm merak edilen konuları detaylandırdık. Girişimci Ev Hanımlarına Mikro Kredi Veren Kuruluşlar 2022 Mikro kredi, dar gelirli girişimci kadınların kendi işlerini kurmaları, ihtiyaçlarını karşılamaları ve gelir getirici faaliyetlerde...
Konut kredisi faizleri düştü. Recep Tayyip Erdoğan milyonları sevindiren yüzde 0,89 ve 0,99 faizli konut kredisi için müjdeyi verdi. Devlet destekli 2 yeni konut kredisi paketi arasında dikkat çeken Döviz ve altınını bozduran ve konut alacak olanlara İlk evim konut kredisi adı altında %0,89 faizli 10 yıl vadeli ve genişletilmiş...
Bu yıl ekonomik açıdan zor dönemden geçen vatandaşlar Vakıfbank'ta takipteki borçlarını yapılandırma imkanı devam ediyor mu merak ediyor. Mevcut içeriğimizden Vakıfbank Kredi Kartı Borç Yapılandırma Kredi imkanı ile ilgili şartları, Vakıfbank borç yapılandırma servisi Numarası nedir, Vakıfbank kredi kartı yapılandırma Telefon Numarası kısa mesaj ile nasıl yapılandırma yapılır, ...
Hayatımızın vazgeçilmezleri arasına giren kredi kartları bizlere sağladığı kolaylıklar ile her geçen gün kullanımı giderek artmaktadır. Kullanım alanı genişleyen kredi kartları sayesinde insanlar nakit para taşımaz hale gelmektedir. Bunun bazı avantajlarından bahsetmek gerekirse; internet üzerinden alışveriş yapmak isteyenler veya mağazalardan alışveriş yapmak isteyenlere sağladığı avantajların başında taksit imkanı gelmektedir. Harcadıkça...
T.C kimlik no ile kredi başvurusu nasıl yapılır, hangi bankalardan başvuru yapılabilir, Ziraat Bank, Denizbank, Garanti Bankası, ING, Halkbank ve Akbank'a T.C kimlik numarası ile nasıl başvuru yapılır araştırdık.
İŞKUR biriminden, alınan işsizlik maaşı üzerinden kredi çekilip/çekilemeyeceği, kredi kullanılmak istenen bankaya göre değişmektedir. Belirli bankalar işsizlik maaşı üzerinden kredi kullandırırken bazı bankalar ise işsizlik maaşı süresinin az olmasından dolayı, işsizlik ödeneği alan kişilere kredi kullandırmak istemiyorlar. Yazımızın içeriğinde PTT işsizlik maaşı kredi, Kısa çalışma ödeneği alanlar konut kredisi çekebilir...
Konut kredisi transferi yapan bankalar 2022 yazımızda konut kredisi transferi yapılıyor mu, hangi bankalar konut transferi yapıyor, transfer işlemleri nasıl yapılır, Garanti, Yapı ve Kredi Bankaları mortgage transferinde gerekli evraklar nelerdir detaylandırdık.
Bu içeriğimizde Devlet Memurlarına Konut Kredisi Veren Bankalar ve sıfır faizli konut kredisini detaylandırdık. Devlet Memurları İçin Konut Kredisi Mevzuatı Devlet Memurlarına Yönelik Sıfır Faizli Konut Kredisi kampanyası adı altında 2022 yılında teşvik ve destekler kapsamında faizsiz konut kredisi kullandırılacağı değerlendirilmektedir. Ancak şu an itibariyle böyle bir kredi mevcut değil....
Borcu olan vatandaşların merak ettiği BDDK banka kredi sicil, torba yasa sicil affı yasası, icralık olanlar kredi çekebilir mi? Ziraat Bankası, Aktif bank, Vakıfbank gibi bankalar bu durumda olanlara kredi veriyor mu? sorularına yanıt verdik..
Gurbetçilerin Almanya’da banka hesapları üzerinden rahatlıkla her türden nakit havale ve eft işlemlerin gerçekleştirebilecekleri bankaların listesi ve Alman bankalarını araştırdık. Almanya’da bulunan İş bankası, Garanti Bankası, Halkbank bankası, Ziraat bankası, Yapı Kredi bankalarının iletişim bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. Almanya'da kamu bankaları konut kredisi kampanyası 2022, Ziraat Bankası konut kredisi yapılandırma, Avrupa'da banka faiz...
Tarım Kredi Ortak Kart ile kolaylık cebinizde.. Tarım Kredi Ortak Kart, Tarım Kredi Ortak Kart kullanan iş ortaklarına tarladan ayrılmadan sahada alışveriş yapma ve mobil onaylı kredi imkanı sunuyor. Çiftçilere büyük kolaylık sağlayan ve kullanıcı sayısı her geçen gün artan Zirai kredi ortak kart fırsatlarını sizler için detaylandırdık. PTT Tarım...
Ziraat Bankası Bankkart şifresini şubeye gitmeden oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Detaylar Ziraat Bankası Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri yazımızda..
2022 yılında da Toki Köy konut projesi çalışmaları devam ediyor! Hayvancılık ve tarımın yapıldığı köylerde ekonomik faaliyetleri hızlandırmak, kaliteyi arttırmak ve konut projeleri ile desteklemek amacıyla TOKİ tarafından Tarımköy faaliyetleri sürüyor. TOKİ tarım köy evleri projesi başvurusu, şartları, köy evlerinin fiyatları, TOKİ e-Devlet başvurusu hakkında tüm bilgiler içeriğimizde..
Yeni emekli olan promosyon alabilir mi? Bayram ikramiyesi yeni emekli olanlara ödenir mi? Yeni Emekli Olan Promosyon alacak mı Sizler için araştırdık.
Merkez Bankası tarafından alınan faiz kararlarına göre bankalar da kredi faiz oranlarını güncelledi. Konut kredisi çekerek ev sahibi olmanın hayallerini kuran binlerce vatandaş bankaların faiz oranları ne kadar oldu, en uzun vadeli konut kredisini hangi banka veriyor, bu vadelerde aylık taksit ödemelerinin ve ödeme planlarının ve diğer tüm ayrıntıları merak...
Telefon kredisi veren bankalardan kredi kullanarak ihtiyacı olan telefonu almak isteyen kişiler, bankaların anlaşmalı olduğu e-Ticaret sitelerinden telefonlarını alarak ödeme sırasında kredi kullanabilirler. Telefon kredi kartına kaç taksit yapılır, alınacak telefonun fiyatı taksit sayısını etkiler mi, telefon kredisi nasıl ödenir detaylıca anlattık.
Vakıfbank kredi kartı başvuru sonucunu merak ediyorsanız, başvuru takip yöntemlerini kullanarak kartınızın durumunu hemen öğrenebilirsiniz.
Aidatsız kredi kartları sunan bankaların tam listesi bu sayfada.
Ekonomik yetersizlikler nedeni ile yarım bırakılmış evlerin tamamlanması için inşaat kredisi veren bankalar bulunmaktadır. Hem inşaat işi ile uğraşanlara hem de kendi evlerini yenilemek isteyenlere özel 2022 inşaat tamamlama kredisi veren bankalar finansal destek sağlamaktadır. Peki inşaat tamamlama kredisi kimlere verilir, şartları nelerdir, güncel faiz oranları ne kadardır? hemen bilgi...
Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar 2022 (Kara Listeye Tek Çözüm) hangileridir? Kara listede olanlara kredi imkanı tanıyan bankalar listesi, Odeabank, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank sicili bozuk olanlara kredi, kara listede olana kredi talepleri hakkında araştırma yaptık. İşte detaylar.
Kesin onaylı, anında, koşulsuz, kolay ve yüksek limitli kredi kartı veren bankalar 2022 listesi ile belirtilmiştir. Hemen başvuru yaparak anında kredi kartınızı alabilirsiniz.
Herhangi bir sebepten dolayı işsiz kalmış vatandaşlarımız için bu yazımıza İşsizlere kefilsiz kredi veren 5 banka konusunu araştırıp detaylandırdık.
Gelir belgesi olmadan ve maaş bordrosu göstermeden anında kredi almak mümkündür. Gelir belgesiz, belgesiz, bordrosuz kredi veren Ziraat Bankası Odeabank, Fibabanka, Vakıfbank, Akbank gibi işsizlere ve ev hanımlarına anında kredi veren bankaların başvuru koşulları ve diğer detaylar haberimizde.
Ev hanımlarına kredi veren bankalar ve işsiz ev hanımlarına kredi veren bankalar hangileridir? Ziraat Bankası, Halkbank, Akbank, Garanti bankası ve diğer tüm bankalardan ev hanımlarına kredi başvurusu nasıl yapılır? araştırdık. Hemen tüm bilgileri alabilir ve başvuru sağlayabilirsiniz.
Bu içeriğimizde Ziraat Bankası Anlık Transfer (FAST) EFT Nasıl Yapılır? tüm kolaylıkları öğrenebilirsiniz.
Hafta sonu havale ve EFT ile para gönderme adımlarını öğrenerek transfer işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
PTT IBAN istedi, Ptt kart hesap numarasını nasıl öğrenebilirim diyenler için PTT kart hesap numarasının nerede olduğunu araştırdık
2022 yılında borçlarını ödeyemeyen vatandaşlarımıza bankalar tarafından yeni kredi yapılandırma kampanyaları sunulmaktadır. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından yapılan en son düzenlemeye göre borç yapılandıran bankalar artık ihtiyaç kredilerini 60 ay vadeli olarak yapılandıracak. Geçtiğimiz yıllarda yapılan düzenlemeler ile birlikte Bazı bankalarda ipotekli tüketici kredilerinizi de yapılandırabilirsiniz. Verilen banka borçlarına...
Yüksek limitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için ipotek vererek kredi kullanılabilir. Bu yazımızda Tarla Tapusuna Kredi Veren Bankalar hangileridir ve şartları hakkında bilgileri sizlere sunuyoruz.
Bankalardan Kredi Kartı Alamıyorum Diyenlere Kesin Çözüm içeriğimizde.
Borsa, hisse ve yatırım senedi işlemi yapılan tüm bankaların borsa komisyon oranları 2022 yılında ne kadar oldu tüm bilgiler bu sayfada.
Finansal olarak desteğe ihtiyaç duyanlara her türlü kredi veren bankaların yanında kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlar da bulunmaktadır. Peki zor durumda olan vatandaşlara bankalar dışında hangi kuruluşlar kredi veriyor, kredi veren finans şirketleri hangileridir? İçeriğimizden bilgi alarak kredi çıkartan finans kuruluşları aracılığı ile nakit desteği alabilirsiniz!
19 banka SGK ile yeni bir sözleşme yaparak 1 Aralık’tan itibaren promosyon rakamlarında taban miktarları değiştirdi. Buna göre promosyon başlangıcında 500 lira ile başlayan ödemeler 10 kat artarak 5 bin liraya ulaştı. 3 bin 500 liraya kadar olanlara 3 bin, 3 bin 500-7 bin 500 liraya 3 bin 500, 7...
Kredi notunuz ne kadar yüksekse bankalardan kredi alma şansınız o kadar yüksek! Peki ücretsiz kredi puanı nasıl öğrenilir? e-Devlet risk merkezi raporu ile kredi notu sorgulama ve öğrenme adımlarını tamamen ücretsiz yapmak isteyenler için Findeks ve ücretsiz kredi notu öğrenme ile ilgili tüm detayları içeriğimizde inceleyebilirsiniz. Risk Gruplarına Göre Kredi...
12