Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2022 (En İyi Uzmanlar ve Klinikler)

Göz Kapağı Estetik Fiyatları, Devlet hastanesinde göz kapağı estetiği, ameliyatsız, ameliyatlı, plazma enerjisi, Plexr, göz kapağı estetiği hangi illerde bulunan hastanelerde yapılıyor fiyatları ne kadardır araştırdık.

Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2022 (En İyi Uzmanlar ve Klinikler)
9 Ağustos 2022 06:10

Göz kapağı estetik fiyatları plazma, plexr, lazerle, ameliyatsız ve ameliyatlı olmak üzere türüne göre 1.500 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Özel veya Devlet hastanelerinde göz kapağı estetiği olmak isteyenler için fiyat araştırması yaptık. İçeriğimizde detaylı bilgiler ile birlikte göz kapağı estetiği yaptıran kişilerin yorumlarını ve öncesi sonrasında yaşanan durumların detaylarını inceleyebilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatı 2022 Yılında Ne Kadar?

Göz kapağı ameliyatı fiyatı 2022 yılında 1.500 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Ameliyatsız göz kapağı estetiği, plexr ve soğuk plexr göz kapağı estetiği uygulamaları ise 2.600 TL ile 13.000 TL arasında hastane ve kliniklere göre değişmektedir.

Kliniklerde ve Özel Hastanelerde Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2022 Güncel

Göz kapağı estetiği Ankara, Bodrum, Muğla, Maltepe, Batman, Denizli, Eskişehir, Gebze, Gaziantep, Fethiye, Mersin, Malatya, Manavgat, Diyarbakır ve Mersin’deki özel ve devlet hastanelerinde yapılmaktadır.

2022 yılında üst göz kapağı estetiği ameliyatı fiyatları Klinik, özel veya devlet hastanelerine göre 1.500 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Hastanın durumu ve yaşı estetik ücretinde değişikliğe sebep olacaktır.

Kliniklerde, özel hastanelerde Göz Kapağı Estetiği Fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Memorial hastanesi Göz kapağı estetiği fiyatı: 3.600 TL – 7.800 TL
 • Liv hospital hastanesi Göz kapağı estetiği fiyatı: 3.900 TL – 8.100 TL
 • Medicana hastanesi Göz kapağı estetiği fiyatı: 3.200 TL – 5.850 TL
 • Ameliyatsız göz kapağı estetik fiyatı: 2.950 TL – 4.250 TL
 • Ameliyatlı göz kapağı estetik fiyatı: 9.100 TL – 20.000 TL
 • Üst Göz Kapağı estetik fiyatı: 3.900 TL -6.500 TL
 • Alt Göz kapağı estetik fiyat: 3.250 TL – 5.200 TL
 • Göz muayene ücreti: 299 TL – 780 TL

Cerrahi işlemi yapacak olan doktor ve hastaneye göre fiyat aralıkları değişiklik gösterebilir. Göz kapağı estetiği fiyatları hakkında detaylı ve güncel fiyat bilgilerini hastanelere başvuru yaparak öğrenebilirsiniz.

Devlet Hastanesinde Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatı Ne Kadardır?

2022 yılında Devlet hastanesinde güncel göz kapağı ameliyatı fiyatı 2.600 TL ile 6.500 TL arasındadır. Göz kapağı ameliyatları estetik amaçlı yapılan ameliyatlar olduğundan dolayı SGK tarafından karşılanmamaktadır. Ancak, göz kapağınız görmenize engel bir durum teşkil ediyor ve sağlığınızı bozuyor ise devlet hastanesi ücreti karşılamaktadır.

Günümüzde tüm şehirlerde yapılan burun estetiği fiyatları da şehirlere, doktorlara ve polikliniklere göre değişiklik göstermektedir.

Plexr ve Soğuk Plexr Plasma Pen Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Plexr yani ameliyatsız estetik yöntemi Plazma enerjisi ile göz altı, göz kapağı torbaları ve yağ bezi çizgileri için kullanılan bir yöntemdir. Plasma pen yardımıyla Elektrik enerjisi uygulayarak bölgedeki dokuyu eritir ve yara izlerini ortadan kaldırarak oradaki fazla dokuyu sıkılaştırır. Ancak, plexr göz kapağı estetiği herkeste olmayabilir. Bazı kişilerin yukarıda bahsettiğimiz cerrahi uygulamayı yapması gerekebilir. Ameliyatsız işleme uygun olan kişilerde yarım saat lokal anestezi sonrası uygulamaya başlanır ve bu işlem ortalama 30-40 dakika işlem sürmektedir.

Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2022 (En İyi Uzmanlar ve Klinikler)
Ameliyatsız Plexr Plasma Göz Kapağı 2022 Yılı Estetik Fiyatı Güncel

Plazma Enerjisi Göz Kapağı Estetik Fiyatı Ne Kadardır?

Ameliyatsız Plazma göz kapağı estetiği fiyatları Plexr ve soğuk plexr plasma pen ile 2022 yılında seansa göre 2.600 TL-4.250 TL‘dir. Yapılacak uygulamaya göre ücretlerde farklılıklar vardır. Kesin ücretler hakkında bilgi almak için güzellik merkezleri ve özel hastanelere başvurabilirsiniz.

Soğuk Plazma Göz Kapağı Estetiği Ne Kadardır?

Soğuk plazma işlemlerinde tek seans fiyatı ortalama 700 TL ile 1.000 TL arasında olup paket şeklinde 7 seansa kadar alımlarda 4.250 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Soğuk plazma uygulaması ile kesi veya yanık izi olmadan plasma pen ile yorgun ve sarkık göz kapaklarınızdan kurtulabilirsiniz. En fazla 7 seansa kadar yapılabilen bu işlem sayesinde ameliyatsız göz kapaklarınızı gerdirebilirsiniz.

Lazerle Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar?

Lazer ile göz kapağı ameliyatı fiyatları 4.000 TL – 13.000 TL‘dir. Lazer ile göz kapağı estetiği yapacak doktora, hastaneye ve hastaneye göre fiyatlar değişmektedir.

Göz Kapağı Ameliyatını SGK Karşılar mı?

Devlet hastanelerinde göz kapağı estetiği kişinin isteği üzerine estetik amaçlı yapılacaksa SGK kapsamında değildir. Ancak, iş kazası, meslek hastalığı veya çalışmayı engelleyen göz kapağı düşüklüğünün doktor tarafından bildirilmesi şartıyla devlet hastanelerinde estetik göz kapağı ameliyatı yapılmaktadır.

Göz Kapağı Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Ameliyattan Sonra Tekrar Göz Kapağı Düşüklüğü Riski Var mı?

Göz kapağı düşüklüğünün tekrarlama olasılığı yoktur, sonuçları kalıcıdır. İlerleyen yaşlarda doğal bir süreç olan yaşlanmanın da etkisiyle şekil bozuklukları yeniden görülebilir.

Göz Kapağı Estetiği Sonrası Morluk Olur mu?

Göz kapağı estetiği ameliyatından sonra en çok beklenen yan etki operasyon bölgesinde ve çevresinde morluklardır. İlk hafta şiddetli morluklar görülür. İlk haftadan ikinci haftaya kadar olan süreçte tüm bu morluklar hızla kaybolur.

Göz Kapağı Estetiği ile Kaç Yaş Gençleştirilebilir?

Göz kapağı ameliyatının sizi ortalama 10 yıl gençleştirdiği görülmektedir.

Göz Kapağı Estetiği Kalıcılığı Kaç Yıldır?

Göz kapağı estetiğinin kalıcılık süresi ortalama olarak 10 yıldır. Kişilerin göz yapılarına göre bu süre artabilir veya azalabilir Göz kapağı estetiği yaptırarak 10 yıl boyunca badem göz estetik ameliyatı etkisi yaşayabilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği Kaç Günde İyileşir?

Ameliyatlı göz kapağı estetiği 10 ila 14 gün arasında kişinin cilt tipine göre iyileşmektedir.

Göz kapağı ameliyatı sonrası normal hayata ne zaman dönülür?

Göz kapağı ameliyatı sonrası morlukların geçmesiyle 10-15 gün içinde dönebilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği Yaptıranlar Yorumlar Tavsiyeler

Göz kapağı estetiği yaptıranların tavsiyelerine, yorumlarına ekşi, kadınlar kulübü ve diğer yorum yapabileceğiniz platformlardan ulaşabilirsiniz. Ameliyat öncesi sonrası ve iyileşme sürecinde yaşanalar nelerdir işlem yaptıranların birebir yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

 1. Avatar of Gûngör Gûngör dedi ki:

  Göz kapağı düşüklüğüe ve göz alti torbaları içini Fiyat alabilir miyim

 2. Avatar of Alparslan Alparslan dedi ki:

  Göz kapağı ameliyatı fiyatı alabilirmiyim

 3. Avatar of Necip Necip dedi ki:

  Merhaba,
  Necip Ozbek, ben ve Bir Arkadaşım göz kapagimizi ameliyat yaptırmak istiyoruz oden için sizden fiyat sormak istiyorum

  Necip

 4. Avatar of Ayşe Ayşe dedi ki:

  Göz kapağı düşüklüğü ve göz altı torbaları için fiyat alabilirmiyim

 5. Avatar of Mediha yeter Mediha yeter dedi ki:

  Göz kapağı düşüklüğü için estetik olmak istiyorum Fiat alabilirmiyim

 6. Avatar of Suat Taşkın Suat Taşkın dedi ki:

  Göz kapağı amaliyatı olmak istiyorum.Emekliyi fiyat ne kadar olur

 7. Avatar of Kerime Ertaş Kerime Ertaş dedi ki:

  Gözkapağı ameliyatı randevu ve fiyat alabilirmiyim