Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2023 (En İyi Uzmanlar ve Klinikler)

Göz Kapağı Estetik Fiyatları, Devlet hastanesinde göz kapağı estetiği, ameliyatsız, ameliyatlı, plazma enerjisi, Plexr, göz kapağı estetiği hangi illerde bulunan hastanelerde yapılıyor fiyatları ne kadardır araştırdık.

Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2023 (En İyi Uzmanlar ve Klinikler)

Göz kapağı estetiği fiyatları 1.500 TL ile 20.00 TL arasında ameliyatın yapılacağı plazma, pleksr, lazer teknolojisine göre değişmektedir. Özel veya devlet hastanelerinde göz kapağı estetiği yaptırmak isteyenler için fiyatların 2023 yılında ne kadar olduğunu araştırması yaptık. İçeriğimizde göz kapağı estetiği yaptıran kişilerin yorumlarını, öncesi ve sonrasında yaşanan durumların detayları ile inceleyebilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Fiyatı 2023 Yılında Ne Kadar?

Göz kapağı estetik fiyatları 1.5000 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Plexr ve Cold Plexer göz kapağı estetiği uygulamaları hastanelere ve ameliyat edilecek olan hastanın göz yapısında oluşan deriye göre 2.600 TL ile 13.000 TL arasında değişmektedir.

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Devlet Hastanesinde Ne Kadar?

2023 yılında Devlet Hastanesinde güncel göz kapağı ameliyatı fiyatı 2.600 TL ile 6.500 TL arasındadır. Göz kapağı ameliyatları estetik amaçlı yapılan ameliyatlar olduğu için SGK kapsamında değildir. Ancak göz kapağınız görüşünüzü engelliyorsa ve sağlığınızı bozuyorsa ücretini devlet hastanesi ödemektedir.

Günümüzde tüm şehirlerde yapılan burun estetiği fiyatları da şehirlere, doktorlara ve polikliniklere göre değişiklik göstermektedir.

Özel Hastanelerde Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2023 Güncel

Göz kapağı estetiği Ankara, Bodrum, Muğla, Maltepe, Batman, İzmir, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gebze, Gaziantep, Fethiye, Mersin, Malatya, Manavgat, Diyarbakır ve Mersin’deki özel ve devlet hastanelerinde yapılmaktadır.

2023 yılı üst göz kapağı estetiği ameliyatı fiyatları klinik, özel ya da devlet hastanesine göre 1.500 TL ile 20.000 TL arasında değişmektedir. Hastanın durumu ve yaşı estetik ücretinde değişikliğe neden olacaktır.

Göz kapağı düşüklüğü ameliyatı fiyatları aşağıdaki gibidir:

 • Memorial hastanesi Göz kapağı estetiği fiyatı: 3.600 TL-7.800 TL
 • Liv hospital hastanesi Göz kapağı estetiği fiyatı: 3.900 TL-8.100 TL
 • Medicana hastanesi Göz kapağı estetiği fiyatı: 3.200 TL-5.850 TL
 • Ameliyatsız göz kapağı estetik fiyatı: 2.950 TL-4.250 TL
 • Ameliyatlı göz kapağı estetik fiyatı: 9.100 TL-20.000 TL
 • Üst Göz Kapağı estetik fiyatı: 3.900 TL-6.500 TL
 • Alt Göz kapağı estetik fiyat: 3.250 TL-5.200 TL
 • Göz muayene ücreti: 299 TL-780 TL

Fiyat aralıkları cerrahi işlemi yapacak olan doktor ve hastaneye göre değişiklik gösterebilir. Göz kapağı estetiği fiyatları hakkında detaylı ve güncel fiyat bilgilerini hastanelere başvurarak öğrenebilirsiniz.

Plexr Göz Kapağı Estetiği Fiyatı Ne Kadar?

Plexr göz kapağı estetiği genellikle kliniklerde yapılan bir işlem olup fiyatları 4.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. En az 3 en fazla 7 seans olarak yapılmaktadır. Ameliyatsız estetik yöntem olan Plexr, plazma enerjisi ile göz altı, göz kapağı torbaları ve yağ bezi çizgileri için kullanılan bir yöntemdir. Plazma kalemi yardımıyla elektrik enerjisi uygulayarak bölgedeki dokuyu eritir ve oradaki fazla dokuyu sıkılaştırarak izleri yok eder. Ancak pleksr göz kapağı ameliyatı herkese uygun olmayabilir.

Soğuk Plexr Göz Kapağı Estetiği Fiyatı Ne Kadar?

Soğuk plexr teknolojisi ile yapılan işlem göz kapaklarında işlem havada oluşan gazları iyonize ederken, göz kapaklarında iz bırakmadan hedef dokuya doğrudan ulaşarak fazla deriyi eritmektedir. İşlem fiyatı ise ortalama 5.000 TL ile 8.000 TL arasındadır.

Plasma Pen Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Bazı kişilerin yukarıda bahsettiğimiz cerrahi uygulamayı gerçekleştirmesi gerekebilir. Ameliyatsız işleme uygun olan kişilerde yarım saat lokal anestezi uygulandıktan sonra uygulamaya başlanır ve bu işlem ortalama 30-40 dakika sürer.

Ameliyatsız Plexr Plasma Göz Kapağı Estetik Fiyatı

Plazma Enerjisi Göz Kapağı Estetik Fiyatı Ne Kadardır?

Plexr ve cold plexr plazma kalemi ile Ameliyatsız Plazma göz kapağı estetiği fiyatları 2023 yılı seansına göre 2.600 TL-4.250 TL‘dir. Yapılacak uygulamaya göre ücretlerde farklılıklar bulunmaktadır. Kesin ücretler hakkında bilgi almak için güzellik merkezlerine ve özel hastanelere başvurabilirsiniz.

Lazerle Göz Kapağı Estetik Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar?

Lazer göz kapağı estetiği fiyatları 4.000 TL-13.000 TL’dir. Lazer ile göz kapağı estetiği yapacak olan doktor, hastane ve hastaneye göre fiyatlar değişmektedir.

Soğuk Plazma Göz Kapağı Estetiği Ne Kadardır?

Soğuk plazma işlemlerinde tek seans fiyatı ortalama 700 TL ile 1.000 TL arasında olup paket şeklinde 7 seansa kadar alımlarda 4.250 TL ile 5.000 TL arasındadır.

Soğuk plazma uygulaması ile kesi veya yanık izi olmadan plasma pen ile yorgun ve sarkık göz kapaklarınızdan kurtulabilirsiniz. En fazla 7 seansa kadar yapılabilen bu işlem sayesinde ameliyatsız göz kapaklarınızı gerdirebilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatını SGK Karşılar mı?

Devlet hastanelerinde kişinin isteği üzerine estetik amaçlı göz kapağı ameliyatı yapılacaksa SGK kapsamında değildir. Ancak iş kazası, meslek hastalığı veya çalışmaya engel olan göz kapağı düşüklüğünün doktor tarafından bildirilmesi şartıyla devlet hastanelerinde estetik göz kapağı ameliyatı yapılmaktadır.

Göz Kapağı Ameliyatı Ne Kadar Sürer?

Göz kapağı ameliyatı tek göz kapağında 30 dakika sürerken çift göz kapağı için uygulama 1 saat sürmektedir. Ameliyat sonrasında göz kapaklarında ve çevresinde morarmalar meydana gelmektedir. Kapaklarda oluşan ödemler 1 hafta içerisinde geçerken, morarmaların süresi daha uzun sürebilir.

Göz Kapağı Estetiği Yaptıranlar Yorumlar Tavsiyeler

Göz kapağı estetiği yaptıranların tavsiyelerine, yorumlarına ekşi, kadınlar kulübü ve diğer yorum yapabileceğiniz platformlardan ulaşabilirsiniz. Ameliyat öncesi sonrası ve iyileşme sürecinde yaşanalar nelerdir işlem yaptıranların birebir yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Hakkında Merak Edilenler

Ameliyattan Sonra Tekrar Göz Kapağı Düşüklüğü Riski Var mı?

Göz kapağı düşüklüğünün tekrarlama olasılığı yoktur, sonuçları kalıcıdır. İlerleyen yaşlarda doğal bir süreç olan yaşlanmanın da etkisiyle şekil bozuklukları yeniden görülebilir.

Göz Kapağı Estetiği Sonrası Morluk Olur mu?

Göz kapağı estetiği ameliyatından sonra en çok beklenen yan etki operasyon bölgesinde ve çevresinde morluklardır. İlk hafta şiddetli morluklar görülür. İlk haftadan ikinci haftaya kadar olan süreçte tüm bu morluklar hızla kaybolur.

Göz Kapağı Estetiği ile Kaç Yaş Gençleştirilebilir?

Göz kapağı ameliyatının sizi ortalama 10 yıl gençleştirdiği görülmektedir.

Göz Kapağı Estetiği Kalıcılığı Kaç Yıldır?

Göz kapağı estetiğinin kalıcılık süresi ortalama olarak 10 yıldır. Kişilerin göz yapılarına göre bu süre artabilir veya azalabilir Göz kapağı estetiği yaptırarak 10 yıl boyunca badem göz estetik ameliyatı etkisi yaşayabilirsiniz.

Göz Kapağı Estetiği Kaç Günde İyileşir?

Ameliyatlı göz kapağı estetiği 10 ila 14 gün arasında kişinin cilt tipine göre iyileşmektedir.

Yorumlar

 1. Avatar of Murat Kekik Murat Kekik dedi ki:

  Sorulan sorulara cevap veriliyor mu ?