Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar Eylül 2022 (1 Saat İçinde 20 Bin TL)

Faturalı Hatta Kredi Veren Firmalar Eylül 2022 (1 Saat İçinde 20 Bin TL)

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Operatörleri üzerinden faturalı hatlara kredi nasıl çekilir, Kocaeli, Kayseri, Konya, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Eskişehir, Bursa, Antalya, Ankara, Denizli, Beylikdüzü, Gaziantep, Gebze, Mersin Manisa, Bursa ve Samsun ve çeşitli illerde faturalı hatta kredi nasıl oluyor, nasıl kullanılıyor, ne demek, şartları nelerdir ve kredi çekme hesaplaması nasıl yapılır içeriğimizde detaylandırdık.

Faturalı Hatta Kredi Dolandırıcılığı Doğru mu?

Hat üzerinden telefon alan kişiler, aldıkları telefonları kutularını açmadan satabilirler. Bu telefonun satın alındığı gün veya bir süre sonra yapılabilir ve bu nedenle hukuka aykırılık yoktur. Ancak, 15.000 TL ödemeli bir telefon aldığınızda, takas için 9.000 TL-10.000 TL gibi bir para aldığınızda dolandırıldığınızı düşünebilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için faturalı hat üzerinde kredi çekilecek yerlere dikkat edilmesi gerekmektedir

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hatta kredi almak için kullanmış olduğunuz Vodafone, Türk Telefon veya Turkcell operatörlerinden birini kullanıyor olmanız gerekmektedir. Kullanmış olduğunuz hattın aylık fatura ödemelerini düzenli olarak yaptığınızda adınıza oluşacak puanın yüksek olması ve gerekli tüm aranan şartları sağlıyor olmanız durumunda hat üzerinden kredi alma imkanı bulabilirsiniz.

Faturalı Hat Kredi Sorgulama 2022 Kesin Yöntemi (Hat Puanı Sorgulama)

Faturalı hat üzerinden kredi almak isteyen kişiler kredi türü, kredi tutarı ve vade seçeneklerinden faydalanabilmek için öncelikle hat puanı sorgulaması yaparak hangi telefonları almaya haklarının olduğunu öğrenmeleri gerekmektedir.

Faturalı hatta kredi sorgulaması yapabilmek için Faturanız üzerinden kredi çekme işlemini yani ek cihaz alarak satışını yapmak, ”telefon bozdurmak” için operatörünüzün bulunduğu mağazalara giderek bilgi alabilir ve cihaz almak için fatura puanınızın yetip yetmediğini öğrenebilir ve sorgulama sonucunda hak kazandığınız telefonu alabilmek için diğer şartları sağlıyor olmanız gerekmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları 2022 Yılında Nelerdir?

2022 yılında faturaya ek telefon alarak kredi kullanmak isteyen vatandaşlardan aranan şartlar bulunmaktadır. Bu şartları sağlayan kişilere kredi kullandırıldığından dolayı kişilerden aranan şartları aşağıda listeledik.

Faturalı hatta kredi alma şartları aşağıdaki gibidir:

 • Faturalı hat üzerinden kredi kullanabilmek için mutlaka faturalı hat kullanmak gerekiyor. Normal hat ve kontörlü hat sahipleri faturalı hat üzerinden kredi imkanından faydalanamaz.
 • Yeni faturalı kat kullanıcılarına telefon verilmediğinden dolayı en az 6 ay faturalı hat kullanıcısı olmak gerekmektedir.
 • Kredi kullanılacak hat üzerinde fatura borcunun bulunmaması gerekmektedir.
 • Ödemelerinin düzenli yapılması gerekiyor.
 • Yüksek tutarda kredi kullanacak olan kişiler ise en az 12 ay faturalı hat kullanıyor olması ve faturalarını düzenli ödemiş olması şartlarını sağlamalıdır.
 • Daha önce kullanılmış veya ek olarak kullanılan farklı operatörden kişinin üzerine kayıtlı farklı bir hat var ise borcunun bulunmaması faturalı hatta kredi alma şartları arasında yer almaktadır.

Faturalı hatta kredi veren 3 operatörden yararlanarak kredinizi kullanabilirsiniz. Faturalı hatta telefon vererek kredi kullandıran Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell hatları üzerinden belirlenen şartları sağlamanız durumunda faturalı hat üzerinden telefon alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Türk Telekom faturalı hatta kredi kullanımı için bireysel hat sahibi kullanıcılarının Kredi Kayıt Bürosundan Sorgulanacak Risk Raporu olumlu sonuçlandığında hat üzerinden kredilerini kullanabilirler. Hat üzerinden kredi kullanma işlemlerinde kullanıcı puanlarının yeterli olduğu cihazları tercih ederek kredinizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom kredi notunu sorgulamak için “T.C kimlik numarası boşluk doğum yılınızı” yazarak 1122’e kısa mesaj göndererek öğrenebilirsiniz. 1 ile 1900 kredi notu olan kişiler cihaz tercihi yapabilirler. Ayrıca 444 1 444 müşteri hizmetleri numarasını aradığınızda kredi puanınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom üzerinden kredinizi şubelere gidere, internet üzerinden veya aracı firmaları tercih ederek alabilirsiniz. İnternet üzerinden online başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • İlk olarak mobil müşteriler için sunulan telefonların olduğu sekmeye giriş yapmanız gerekiyor.
 • Liste halinde sunulan telefonlar arasından tercih yapmış oldunuz cihaza tıklayınız.
 • Teklifler sekmesinden tarifeye ek seçeneğinden aylık ödeme tutarı ve taahhüt süresini görebilirsiniz.
 • Buradan online işlemler sekmesinden bireysel sekmesinden giriş yaparak ödeme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Bu yöntem ile alacağınız cihazın satışını yaparak kredinizi kullanabilir ve faturanıza ilave edilecek kredi tutarını düzenli olarak ödeyebilirsiniz.

Türk Telekom Online Faturaya Ek Telefon Almak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Türk Telekom Bireysel Müşteri Girişi sekmesinden telefon numaranızı yazarak şifre için “şifre yaz 9520’e” sms göndererek diğer işlemlere geçebilirsiniz.

Online telefon alımlarında kredi kartı vade seçeneklerinden faydalanarak faturalı hatta kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz. Online mağazacılık üzerinden alacağınız telefonun kredilerini vade süresine göre öderken bir kaç gün içerisinde elinize ulaşan telefonu bozdurarak kredinizi alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Çekme Yöntemleri 2022’de Nelerdir?

Turkcell faturalı hatta kredi başvurusu için operatör mağazalarından veya müşteri hizmetlerinden kredi puanınızı öğrenerek bilgi alabilirsiniz. Kredinizi uygun telefon, tablet veya bilgisayar alarak kredinizi kullanabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta ne kadar kredi çıkacağını öğrenebilmeniz için öncelikle yapılması gerekenler şunlardır:

 • Turkcell Mağazaları
 • Turkcell Müşteri Hizmetleri(0532 532 00 00)
 • Dijital Operatör
 • Paycell Uygulaması ile Kredi limitinizi sorgulamanız gerekiyor.

Öncelikle Turkcell hat sahiplerinin faturalı hat üzerinden ne kadar kredi çekebilir Paycell uygulaması üzerinden limit sorgulama yapmalıdır.

 • Bunun için cep telefonunuza Paycell uygulamasını indirmelisiniz.
  Uygulamayı açın ve kayıt olun. Cep telefon numaranızı, şifre ve mail adresinizi girip kayıt işlemlerinizi gerçekleştirirken kayıt olduktan sonra mail doğrulama kodunuzu yazın.
 • Paycell uygulaması açılışında şifre belirleyin ve bu şifre ile giriş yapın.
 • Sonrasında ana sayfada yer alan Tüm İşlemler seçeneğine tıklayın.
 • Açılan yeni sayfanın alt bölümünde yer alan ”Kredi Limitini Öğren” butonuna tıklayınız.
 • Turkcell faturalı hattınıza tanımlı olan kredi miktarı gösterilir.

Turkcell faturalı hat üzerinden ne kadar kredi çekebileceğiniz Paycell uygulamasıyla bu şekilde öğrendikten sonra Turkcell hat sahipleri 3.000 TL ile 10.000 TL olmak üzere sistem üzerinden size kredi gibi fatura üzerinden taksitlendirme yaparak cihaz verilmektedir. Bu ek cihazı 3-6-9-12 ay taksitler ile ödeyebilir ve verilen cihazı nakite dönüştürerek ihtiyacınız olan parayı karşılayabilirsiniz. Paycell üzerinden kredi çekildiğinde geri ödemesi telefon faturalarına yansıtılabilmektedir.

Faturaya ek alabileceğiniz Cihaz seçimini yapmak için Turkcell resmi internet sayfasını açtığınızda Ana sayfada yer alan “Cihazlar” menüsünü tıkayarak istediğiniz cihaz modelinde “Tarifene Ek” seçeneğini işaretleyerek yönlendirmeleri izlemeniz ve sözleşmelere onay vermeniz yeterli. Cihazınızı adresinize kurye ile veya dilediğiniz Turkcell mağazasından teslim alabilirsiniz.

Akıllı Telefon ve Notebooklarda 12 ay, Tabletlerde 6 ay, Aksesuar ürünlerinde ise 36 aya varan taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yasal olarak, fiyatı 3.500 TL üzerinde olan cep telefonları için kullandırılan kredilerin vadesi maksimum 6 aydır. Turkcell faturalı hattı nakit çekme sistemi sayesinde çıkan puana göre sizlere cihaz alabilir ve sonrasında bu cihazı satarak nakit paraya çevirebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Çekme 2022 Yöntemi

Vodafone faturalı hatta kredi kullanabilmek için kredi puanınızın yeterli olması ve size özel cihaz tekliflerinin sunuluyor olması gerekiyor. Cihazınıza göre 3-6-12 ay vadeli kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak için operatör müşterilerinden bazı şartları sağlamasını istemektedir. Bu şartlar ise şu şekildedir:

 • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Tercih ettiğiniz cihaz kampanyasına uygun kredi puanına sahip olmanız gerekmektedir.
 • Kredi kullanımından önce son 30 gün içerisinde tarife değişikliği ve son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir.
 • Kara listede olmamanız gerekmektedir.
 • Adınızı kayıtlı olan hat üzerinden en fazla 3 cihaz kampanyasına kayıt yapabileceğiniz için daha önce 3den fazla cihaz kampanyasına katılmamış olmanız gerekmektedir.

Vodafone online başvuru sekmesine giriş yaparak tarifenize ek cihazların sorgulamalarını yapabilirsiniz. Telefon numaranız ile giriş yapacağınız sekmede giriş şifresi alabilmek için “S” yazıp 7000’e sms gönderebilirsiniz. SMS ile gelen mesajına ardından gelen onay kodu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Nakit Kredi
Faturalı Hatta Kredi Hesaplaması

Telefonunuza gelen onay kodu ile birlikte vodafone yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılan sayfa üzerinden Faturaya Ek Cihazlar sekmesinden devam ederek telefon tercihini yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Alma Şartları Nelerdir?
Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturaya ek cihazlar sekmesi üzerinden devam edildiğinde 0 farklı cihaz gösteriliyor uyarısı alındığından hattınıza uygun telefon bulunmadığı anlamına gelmektedir. Kredi notunuzu düzelterek yeniden başvuru sağlayabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi Vade Süresi Ne Kadar?

3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay teklifleri ile 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay teklifler ile satış yapılmaktadır.

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama

Vodafone faturalı hatta kredi sorgulama işlemlerini müşteri hizmetlerinden, vodafone yanımda uygulamasından ve Vodafone bayilerinden sorgulama yaparak hangi telefonu almaya hakkınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Telefon almak için puan sorgulamalarını da aynı ,iletişim kanalları üzerinden yapma imkanınız bulunmaktadır.

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Çekme Hesaplaması 2022 Güncel

Vodafone kullanıcılarına özel CEPTETEB özel faiz oranı ile kredi imkanı sunmaktadır. Kredi başvurusunda bulunmanız için yapmanız gereken Vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak kampanya sayfasına erişim sağlıyor olmanız gerekiyor. Vodafone kullanıcıları Findeks kredi notunun 1.850 ve üzerinde olan kişiler için 36 aya varan vade süreleri ile kredi imkanı sunmaktadır.

Vodafone müşterilerine özel CEPTETEB İhtiyaç Kredisi 1.000 TL ile 75.000 TL aralığında kredilerini en az 3 en fazla 36 aya varan vade süreleri ile kullanabilirler. Başvuruda bulunan kişilerin kredileri onaylandığında müşteri hizmetleri tarafından aranarak gerekli evrakları imzalamak için iletişime geçilirsiniz. Evrakların tamamlanmasının ardından internet veya mobil şube üzerinden krediniz hesabınıza aktarılır. Detaylar.

Faturalı Hatta Kredi Hesaplaması aşağıdaki gibidir:

Kredi TutarıFaiz OranıVade SüresiAylık Ödeme Tutarı
10.000 TL%1,9512 Ay971,19 TL
30.000 TL%1,9524 Ay1.665,82 TL
75.000 TL%1,9524 Ay 4.164,56 TL
Vodafone Faturalı Hatta Kredi Hesaplaması

Vodafone Turkcell ve Türk Telekom Faturalı Hat üzerinden Kredi Çıkaran Aracı Firmalar 2022 Hangileridir?

En az 6 ay ve 12 ay üzeri Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Faturalı hat sahibi olan ve acil kredi arayanlara aracı firmalar kefilsiz, senetsiz, Türkiye’nin her yerinden başvuru imkanı ile aynı gün çözüm sunuyor.

Gereksinimlerinizi anında çözüm sunan ve Faturaya Ek Cihaz Bozdurma İşlemi (yani faturalı hatta kredi) ile 5.000 TL- 15 bin TL’ye kadar istediğiniz miktarda kredi imkanı sunan aracı firmalar ödemelerinizi bütçenizi yormadan gerçekleştirmenizi sağlar.

Bu firmalar ise aşağıdaki gibidir:

 • bikredim
 • kayafinans
 • başkentkredifinans
 • faturayahemenkredi
 • hatlaranakitimkanı
 • hercebenakitin

Faturalı Hattan Kredi Çekmek Gerçek mi? Bu Yöntem İle Kredi Kullananlar Var mı?

Evet bu yöntem gerçektir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell faturalı hattınızın üzerinden cihaz satın alabilir ve bunu satarak nakite döndürerek kredi olarak nakite döndürebilirsiniz. Bunlar dışında fatura üzerinden krediyi nakit olarak almanız mümkün değildir.

Faturalı Hatta Kredi Veren Güvenilir Yerler Neresidir?

Faturalı hatta kredi veren en güvenilir yerler 3 operatördür.

Ev İnterneti Faturası İle Kredi Çekilir mi?

Ev İnterneti Faturası İle Kredi Çekilmez. Ancak, Turkcell ve Türk Telekom ev interneti müşterileri faturalarının üzerine tablet alabilmektedirler. Alacağınız tableti telefon kredisinde olduğu gibi değerlendirebilirsiniz.

Fatura Puanım Cihaz Almaya Yetmiyor. Ne yapmalıyım?

Fatura Puanım Cihaz Almaya Yetmiyor diyorsanız aylık yansıtılan telefon faturalarınızı düzenli ödeyerek ve faturalı hatta kredi şartlarını yerine getirerek tekrar faturalı hatta kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

En Fazla Ne Kadar Faturalı Hatta Kredi Çekebilirim?

Kredi puanınızın yeterli olduğu kadar kredi çekebilirsiniz. Bu tutarda kişilere göre değişmektedir.

Yorumlar

 1. Avatar of Suat erdinc Suat erdinc dedi ki:

  Slm

 2. Avatar of Tayfun Tayfun dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim

 3. Avatar of Serap Serap dedi ki:

  3 aylık Vodofone abonesıyım kredi çıkarım acaba yardımcı olursanız

 4. Avatar of Serap Serap dedi ki:

  3 aylık Vodofone abonesıyım kredi çıkarım acaba

 5. Avatar of ERCAN DEĞİRMENCİ ERCAN DEĞİRMENCİ dedi ki:

  nasıl iletişime geçebilriiz

 6. Avatar of Ebrar nur kaya Ebrar nur kaya dedi ki:

  Faturali hat kullanicisiyim nasil kredi alabilirim

 7. Avatar of Halil özaslan Halil özaslan dedi ki:

  10000 tl kredi istiyorum acil dönüş yapar mısınız

 8. Avatar of Muharrem Muharrem dedi ki:

  iletişim numaranızı yazarsanız sevinirim

 9. Avatar of Hayriye Hayriye dedi ki:

  Telefon üzerinden kredi

 10. Avatar of Mahmut Mahmut dedi ki:

  Yardım ci olurmusunuz

 11. Avatar of Ayşe Ayşe dedi ki:

  Bu cihaz uzerinden para almak çok kazika oturmak demek gerçekten çok faizli daha cazip liyoluolmali

 12. Avatar of Berrin inan Berrin inan dedi ki:

  Dönüş yaparsanız çok.mutlu olacam artık rahat nefes almak istiyorum mümkünse desteğinizi rica edecem

 13. Avatar of Orhan Orhan dedi ki:

  Çok zor durumdayım buradan size sesleniyorum

 14. Avatar of Kredi Güven Kredi Güven dedi ki:

  skor puanı dusuk olanlar bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Avatar of ömer emekliyım çalışıyorum sigortali kıridi alabilirmiyım telfonuma mesaj günder izmir ömer emekliyım çalışıyorum sigortali kıridi alabilirmiyım telfonuma mesaj günder izmir dedi ki:

   ömer emekliyım

  2. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

   Yazarsanız değerlendiririm kredi işini

  3. Avatar of Ali Ali dedi ki:

   Nasıl oluyor

  4. Avatar of Muharrem Muharrem dedi ki:

   Acil nakit ihtiyacim var

   1. Avatar of Muharrem Muharrem dedi ki:

    Cok acil dönüş yaparsanız sevinirim

  5. Avatar of Özlem Özlem dedi ki:

   Benim kredi puanim sifir kredi cekemiyirum herhangibir icram kredi borcum yoktur yardimci olurmusunuz

   1. Avatar of Murat KOÇ Murat KOÇ dedi ki:

    Merhaba 5000 tl ye ihtiyacım var taksitle ödemek şartıyla nasıl kredi çekebilirim fatura üzerine teşekkürler

 15. Avatar of Snn Snn dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Avatar of Onur Onur dedi ki:

   Yardimci olurmusunuz

  2. Avatar of Kadir Kadir dedi ki:

   İrtibata nasıl geceriz bilgi verirmisiniz

  3. Avatar of Kadir Kadir dedi ki:

   Bilgi verirmisin irtibat için ulaşım yada

  4. Avatar of Tarkan Tarkan dedi ki:

   Ben kredi çekmek istiyorum

  5. Avatar of Ramazan ÇELİK Ramazan ÇELİK dedi ki:

   yardımcı olurmusunuz hat üzerinden nasl kredi alabilirim

  6. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

   Nezaman bana dönüş sağlarsınız peki buda iletişim. arrasaniz sevinirim

  7. Avatar of Yiğit Yiğit dedi ki:

   Yardımcı olur musunuz

  8. Avatar of Murat Ahmet Güneş Murat Ahmet Güneş dedi ki:

   NASIL yapıyorsunuz ben çekmek istiyorum

  9. Avatar of Ercan Ercan dedi ki:

   Merhaba nasıl iletişim kurabiliriz

  10. Avatar of Ceylan Ceylan dedi ki:

   Cvp no paylaşırmisiz

 16. Avatar of Ihsan Ihsan dedi ki:

  Acil ihtiyacı olan arkadaşlar size yardimci oluyoruz arayınız yada mail den ulaşınız

  1. Avatar of ebru ebru dedi ki:

   nasıl bilgi verir misiniz

  2. Avatar of Rıdvan Rıdvan dedi ki:

   Yardımcı olabilir misiniz

 17. Avatar of Alparslan erdöl Alparslan erdöl dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 18. Avatar of Adem cicek Adem cicek dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim

 19. Avatar of Merve vesile Merve vesile dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var dönüş yapar mısınız

 20. Avatar of Tayfun Taşçı Tayfun Taşçı dedi ki:

  Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 21. Avatar of Azel Azel dedi ki:

  Acil ihtiyacım var Dönerseniz Mutlu olurum

 22. Avatar of Ertuğrul Ertuğrul dedi ki:

  merhabalar hat üzerinden kredi çekmek isteyenlere yardımcı oluyoruz mai adresinden ulaşabilirsiniz ön ödeme istemiyoruz admin uygun görürse yazımı paylaşırsa sizlere yardımcı oluruz

  1. Avatar of Güven Güven dedi ki:

   Hat üzerinde kredi cekmek istiyorum çok acil numaram

  2. Avatar of ebru ebru dedi ki:

   bilgi alabilir miyim

  3. Avatar of Halil Halil dedi ki:

   Yardımcı olabilicekmisiniz nakit lazim

 23. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Hattım üzerinden para çekmek istiyorum

 24. Avatar of Muhammed SARI Muhammed SARI dedi ki:

  Faturalı Hattım üzerinden 10 bin TL kredi kullanmak istiyorum!

 25. Avatar of Selami Selami dedi ki:

  Ben 10 bin çektim. Size 2021 yılında 10 binden fazla alamazsınız derseler inanmayın.

 26. Avatar of Ali Ali dedi ki:

  Faturalı hattım üzerine anında nakit almak istiyorum acil

 27. Avatar of Yönetim Yönetim dedi ki:

  2021 yılında faturalı hatlara telefon karşılığı kredi çıkarma işlemleri devam ediyor.

  1. Avatar of aykut aykut dedi ki:

   merhabalar d smart faturasi uzerinden kredi cekimi var i

 28. Avatar of fatma yıldız fatma yıldız dedi ki:

  faturalı telefon hattım üzerinden nakit kullanmak istiyorum

 29. Avatar of Güllü Güllü dedi ki:

  Kredi istiyorum acil

  1. Avatar of Ferdi Ferdi dedi ki:

   Bence istemeyin ben istedim pisman oldum zor oduyorum

 30. Avatar of Gürkan Gürkan dedi ki:

  Çekmek istiyorum