Faturalı Hatta Kredi İmkanı YENİ 2021 (1 Saat İçinde 20 Bin TL)

Faturalı Hat Üzerinden Kredi Nasıl Alınır? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom faturalı hatta kredi başvurusu işlemlerini 2021 yılı için inceledik. Eğer hat üzerine kredi çekmek istiyorsanız, detayları inceleyin.

Faturalı Hatta Kredi İmkanı YENİ 2021 (1 Saat İçinde 20 Bin TL)

Faturalı hatta kredi demek, Faturalı operatörler üzerinden ek cihaz alınıp satılarak cihaz bozulum ücretini, faturaya yansıtarak nakit sağlanan bir alternatif para bulma yöntemi anlamına gelmektedir. Faturalı hatta kredi, direkt bir kredi uygulaması değildir. Bu şekilde Turkcell, Vodafone Türk Telekom hatta ait faturanızın üzerine telefonunuzu nakite çevirerek kredi almış olursunuz. Üstelik kredi puanınız ne olursa olsun yararlanabilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi İmkanı ile 1 Saat İçinde Para Bulun

Kimi zaman bankalardan para bulmakta zorlanabilir ve nakit sıkıntısı çekebilirsiniz. Bankalardan para sağlamanın mümkün olmadığı zamanlarda ve özellikle kredi notu düşük olanların bankalardan kredi kullanımları zorluklarının aşılmasında alternatif başka yöntemler aranmaktadır. Vatandaşlar faturalı hat üzerinden kredi çekiliyor diye farklı bir yanılgıya düşmektedir. Faturalı hat üzerinden kredi çekmenin aslı ise; Faturalı hat üzerinden kredi yani nakit para verilmez fakat faturalı hattınızın üzerinden aldığınız telefon, tablet ve bilgisayar gibi elektronik aleti satarak bunu nakite çevirebilir nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Yani faturaya yansıtarak cihaz alabilir ve satarak nakit para sağlayabilirsiniz. Bu yöntem bir alternatif bir para bulma yöntemi olduğundan, faturalı hatta kredi son zamanlarda merak edilen konular arasında yer almaktadır.

Hat Üzerinden Kredi Çekme Gerçeği

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için faturalı hat sahibi olan vatandaşlar faturalarının üzerinden puanı kadar cihaz satın alarak ürünü satabilir ve nakite döndürebilir.

 • Bu şekilde para bulma konusunda sıkıntı çeken vatandaşlara alternatif olarak faturalı hatlara borç transferi sağlayan firmalar bulunmaktadır.
 • Ülkemizdeki 3 Operatör firmasının faturalı hatlar için uyguladığı faturaya yansıtılan Ek Cihaz Ücreti sistemi sayesinde, 12 bin liraya kadar cep telefonu almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir.
 • En fazla 12 aya kadar taksit yapılabilen bu yöntem sayesinde yüksek tutarlarda alınan cep telefonları, satılıp bozdurularak acil nakit para ihtiyaçları karşılanabilmektedir.

Faturalı Hattan Nakit Çekme Gerçek mi?

 •  Bizde bu yazımızda Turkcell hattan kredi Çekme gerçek mi, bu yöntem güvenilir mi?
 • Faturalı hatlara kredi dolandırıcılığı yapılıyor mu?
 • Faturalı hatta kredi yasal mı?

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell üzerinden faturalı hattınızın üzerinden cihaz satın alabilir ve bunu satarak nakite döndürebilirsiniz. Bunlar dışında fatura üzerinden krediyi nakit olarak almanız mümkün değildir.

Faturalı Hatta Kredi Yöntemi İle Telefon Satışı

Faturalı hat üzerinden kredi yöntemi üzerinden telefon satışını 2 şekilde gerçekleştirebilirsiniz.  Tıpkı arkadaşınızdan aldığınız borç para gibi tamamen yasal bir işlem olan bu yöntem üzerinden cihaz almak için anlaşmalar operatörler ve operatörlerin finans kuruluşları ile yapılır. Ödeme yapılacak olan taksit miktarı ve sayısı yapılacak sözleşmeye göre belirlenir. Bu yöntem ile alacağınız cep telefonunuzu satışını yapmak isterseniz de aşağıdaki adımları uygulamanız gereklidir.

Faturalı hattınızın üzerinden telefon alarak satışını yapmak isterseniz;

 • Kendi faturanızı göstererek telefon alabilir ve bunu satabilir,
 • Bunun yanında danışmanlık firmalarına başvuru yapıp işlemi firmaya yaptırarak  telefonu nakite çevirebilirsiniz.

Bu iki farklı yöntemleri uygulayarak acil para ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz.  Danışmanlık firmasına başvuru yaparak işlemi firmaya yaptırmak isterseniz bu durumda firmanın vereceği hizmet bedelini ödemeniz gerekecektir.

Faturalı Hatta Kredi 2021 Şartları (Telefon Alım-Satım)

Faturalı hat üzerinden ek cihaz alımı yaparak acil nakite dönüştürmek isteyenler, faturalı hatlara kredi çekme yöntemi şartlarını sağlamalıdır.

Faturalı Hat Üzerine Kredi Alabilmenin Şartlarına bakacak olursak; Faturalı Hatlara Kredi alabilmek için öncelikle kullandığınız operatörde en az 6-12 ay kullanım faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Sıralarsak;

 • Kişinin adına kayıtlı faturalı hattı olması,
 • En az 6 ay aynı hat kullanılması,
 • 2 yıl aynı faturanın kullanılması,
 • 2 yıl ev ve iş telefon aboneliğinin bulunması,
 • Hat sahibi olabilmek,
 • Başka operatöre kesinlikle borcunuz olmaması
 • Kara listede hattınız olmamalı ve
 • 2 yıl ve üzeri internet aboneliğinin olması gerekmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Nasıl Alınır?

Faturalı hat ile kredi çekme süreci ise başvuru ile başlamaktadır. Reklamlar vasıtasıyla faturalı hatlar sağlanan kredi imkanı çoğu kez kişinin karşısına çıkabilmektedir. Başvuru yapılan operatör firmalarından kişi için alınabilecek en yüksek meblağda telefonu faturalı hat müşterisi olunan operatörden alınıyor. Burada borçlu kişi oluyor. Fakat telefon kişide de kalmıyor. Ödenecek olan tutardan daha düşük bir tutarı nakit olarak veriliyor. Özetle belirtmek gerekirse kişiden telefon uygun bir ücret karşılığında alınıyor. Bu şekilde hat üzerinden kredi çekilmiş gibi olunuyor. Tutar faturaya yansıtılıyor ve kişi kredi öder gibi taksitler halinde ödeme yapmaya devam ediyor.

Puan yetersiz gelirse bu durumda telefon alamazsınız ve başka bir cihaza yönlendirilebilirsiniz. Faturalı hat üzerinden kredi çekmek isteyenlerden ise maaş bordrosu, memur kefil vs. gibi herhangi bir teminat talep edilmeden kolaylıkla para bulması sağlanır.  Kredi notu düşük olanlara size telefon çıkar mı? bilinmez. Bayi isterse telefon çıkar, istemezse çıkarman bu tamamen bayinin insiyatifinde olan ve bayi tarafından değerlendirilecek bir durumdur. Devletdestekli.com olarak buradan çıkar ya da çıkmaz demek yanlış olacaktır.

Faturalı Hatlara Ne Kadar Kredi Çıkar?

Örneklendirmek gerekirse bir kişi faturalı hattı üzerinden 7.000 TL’lik bir telefon alıyor ve bu telefon karşılığında aracı olan operatör kişiye 6.500 TL nakit ödeme yapıyor. Geriye kalan 500 TL ise bankadan kredi çekildiğinde krediden alınan sigorta ve masraf tutarları gibi kesintiye uğruyor. Burada tek fark aracı olunan bir bankanın olmamasıdır. Faturalı hat üzerinden nakit para elde etmek isteyen kişiler genellikle bankalarda sicili bozuk olanlara, kredi notu iyi olmayan kişilerden oluşuyor. Bu şekilde 500 TL zarara uğrayarak telefon üzerinden para bulunabilir.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi (CİHAZ SATIŞI VE ALIMI)

Turkcell faturalı hattı nakit çekme sistemi sayesinde çıkan puana göre sizlere cihaz alabilir ve sonrasında bu cihazı satarak nakit paraya döndürebilirsiniz. Turkcell 3.000 TL ile 10.000 TL olmak üzere sistem üzerinde size kredi gibi fatura üzerinden taksitlendirme yaparak cihaz vermektedir. Bu cihazı 3-6-9-12 ay taksitler ile ödeyebilir ve verilen cihazı nakite dönüştürerek ihtiyacınız olan parayı karşılayabilirsiniz.

TURKCELL,TÜRK TELEKOM, VODAFONE Faturalı Hatta Kredi başvurusu

Faturalı hatta krediye internet üzerinden başvuru yapamazsınız. Faturanız üzerinden almak istediğiniz veya alabileceğiniz telefon ve tabletleri, fiyatlarını görebilirsiniz. Fakat başvuru için hangi operatörü kullanıyorsanız o tarifenin ana bayilerine giderek bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Ayrıca Vodafone esnafa özel rahatça telefon alsın diye tüm cihazlar esnafa özel 24 ay ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Size en yakın kurumdan bilgi alabilirsiniz.

Ana bayiler dışında faturalı hatta kredi ilanları ve imkanlarına kulak asmayınız!

Türk Telekom Faturalı Hatta Kredi 2021

12 aydan fazla süreli Türk Telekom faturalı hat sahipleri hemen hat üzerinden 500 TL’den başlayarak 20.000 TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Apple, Casper, General Mobile, Samsung, Huawei, LG, Oppo, Reeder, Realme, Vivo, Xiaomi markalarından fatura bütçesine uygun hattının üzerinden bu cihazlardan birini seçerek telefon alabilir ve nakite çevirebilir yani alınan cihazı satabilir ve ihtiyacı olan parayı karşılayabilir.

Vodafone Faturalı Hatta Kredi

Vodafone 6 ay ve üzeri faturalı hat kullanıcılarına özel faturaya ek cihaz alımı sağlamaktadır. Bu cihazları faturanız üzerinden alabilir ve 5.000 TL’den 10.000 TL’ye kadar aldığınız telefonu satabilir ve nakit para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi Sorgulama

Faturanız üzerinden kredi çekmek yani (cihaz alarak satışını yapmak) için operatörünüzün bulunduğu mağazalara giderek bilgi alabilir ve cihaz almak için fatura puanınızın yetip yetmediğini öğrenebilirsiniz.

Vodafone- Turkcell Faturalı Hat Üzerinden Kredi Ne Kadar Çıkar?

Hat üzerinden kredi çekme işlemi 2021 yılında cihazların son fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Tabi faturalı hat üzerinden alınacak olan telefonun piyasa değeri ne kadar yüksek ise o kadar fazla şekilde kredi çekilebilmektedir. Son zamanlarda en pahalı cep telefonları ise 20 bin TL bulmaktadır.

Vodafone bireysel akıllı telefon teklifleri ve kampanyaları;

Tarifeye ek ya da kredi kartı ile peşin satın alabileceğiniz 182 çeşit Vodafone faturaya ek peşin telefonlar modelleri;

Telefon ModeliVade Süresi
Apple iPhone SE3 Ay
Apple iPhone 11 Pro3 Ay
Apple iPhone 73 Ay
Apple iPhone XR3 AY
Samsung Galaxy A713 Ay
Samsung Galaxy M31s3 Ay
Samsung Galaxy Note 10 Lite3 Ay
Samsung Galaxy Note 203 Ay

Turkcell bireysel akıllı telefon teklifleri ve kampanyalı fiyatları;

 • iPhone 8 64 GB 4.999 TL
 • iPhone 11 Pro 512 GB 14.499 TL
 • iPhone 7 32 GB 3.629 TL
 • Huawei P30 Lite 128 GB 2.899 TL
 • Huawei P30 Pro 8.499 TL
 • Huawei Y6 2019 234,87 x 12 ay 2.175 TL Peşin
 • Samsung Galaxy Z Fold2 7.194,70 TL x 3 ay veya 19. 999 TL Peşin fiyatına satışta.

20 bin liraya alacağınız bu telefonu kutusunu hiç açmadan telefoncularda satarak bozdurup anında 20 bin liraya parayı ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Bu fiyatlar üzerinden  peşin ve taksitli fiyatlar üzerinden ne kadar zarar edeceğinizi kendinizi yukarıdaki formülü uygulayarak kendiniz de hesaplayabilirsiniz.

Faturasız Hatlara Kredi Verilir mi?

Peki ya faturasız hat sahipleri, onlarda hat üzerinden kredi çekebilirler mi? Yani herhangi bir operatörün faturasız hat kullanıcılarına bu yöntemler üzerinden ek cihaz verilir mi?

Böyle bir durum söz konusu değildir. Faturasız hat sahibi kişiler hat üzerinden kredi çekme imkanından yararlanamamaktadır.

Faturasız ya para yükleme konusunda özellikle ödeme tahsil aşamasında firmaların sıkıntı yaşaması nedeniyle faturasız hatlara kredi (telefon alım-satım) için işlem yapılmasına izin verilmez. İsterseniz her ay bakiye yükleme taahhüdünü verin. Kesinlikle faturasız hat sahiplerine ek cihaz alımı için sözleşme ve işlem yaptırılmaz. Bunun nedeni ise operatörler kendilerine belirli sürelerde düzenli şekilde ödeme yapan faturalı hat kullanan kişilere bu kredi imkanını sunmaktadır.

Faturalı Hatlara Kredi Yöntemi Güvenilir mi?

Yasal olarak kişinin faturalı hatlara kredi çekmesinde herhangi bir şekilde sorun bulunmamaktadır. Kredi puanı düşük aynı zamanda kredi çekebilme ihtimali olmayan kişilerin başvurduğu yöntemler arasında birinci sırada hatlara kredi çekebilme gelmektedir. Fakat belirtmek gerekirse daha önceden (son 2 yıl içerisinde) operatörün cihaz kampanyalarından yararlanıp düzenli ödeme yapmayan cezası bulunan kişiler hat üzerinden kredi devletdestekli.com çekebilme konusunda operatör ile sorun yaşayabilmektedir. Seçilmiş olan cihaz fatura tarifesine ek olmak durumundadır. Hattınıza tanımlı puanlar seçilen cihaz kampanyasına yeterli seviye olması gerekmektedir. Bunun sorgulaması kolaylıkla yapılabilmektedir. Puanın yetmediği cihazlar alınmamaktadır. Fakat düzenli bir şekilde bir kaç ay ödeme yapıldığında puan yükselecek ve yüksek puanlı cihazlar alınabilecektir.

Faturalı hat üzerinden kredi kullanmak isteyen kişiler krediye aracı olan operatör ile sözleşme imzalamaktadır. Bu yapılan sözleşme taraflar tarafından detaylı bir şekilde gözden geçirilmelidir. İlerleyen zamanlarda herhangi bir sıkıntı ya girilmemesi için sözleşmede uygun şartlar yer almıyor ise sözleşme imzalanmamalıdır. Bankaların çoğu kez kefil istediği gibi hat üzerinden kredi çekecek olan kişilerden kefil şartı aranmamaktadır. Sözleşme içerisinde yer alan maddelerde kişinin ödeyeceği taksit tutarları belirtiler ve tutarları kişinin ödemesi gerekmektedir. Ödenmemesi durumunda sözleşmelerde yer alan uygulamalar devreye girmektedir.

Eğer bu yöntem sayesinde kredi çekemeyip, borç para bulamadıysanız Senetle Borç Para Veren Yerler imdadınıza yetişebilir.

Faturalı hat üzerinden kredi dolandırıcılığına karşı dikkatli olunuz. Bu işlemi bayiler dışında bir yerde yaptırmamanızı ve inanmamanızı öneririz!

Hat Üzerinden Kredi Veren Firmalardan Bazıları

İnternet sayfalarında yaptığımız araştırma sonucunda aşağıda hat üzerinden kredi verdiği söylenen bazı firmalar bulunmaktadır. Sitemizin bu firmalarla hiçbir bağlantısı bulunmayıp, kişinin firmalara ile irtibatı kendi tasarrufundadır.

Faturalı Hatlara Nakit Adresi İstanbul

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan firmanın iletişim telefonu +90 (555) 034 73

Akçe Finans Firması İletişim : 0535 660 43

Ankara Hat Üzerinden Kredi Firması

Ankara ve tüm ilçelerinde Kızılay’da bulunan firmalara ulaşabilirsiniz.

İrtibat : 0312 222 22

Yorumlar

 1. Avatar of Mahmut Mahmut dedi ki:

  Yardım ci olurmusunuz

 2. Avatar of Ayşe Ayşe dedi ki:

  Bu cihaz uzerinden para almak çok kazika oturmak demek gerçekten çok faizli daha cazip liyoluolmali

 3. Avatar of Berrin inan Berrin inan dedi ki:

  Dönüş yaparsanız çok.mutlu olacam artık rahat nefes almak istiyorum mümkünse desteğinizi rica edecem

 4. Avatar of Orhan Orhan dedi ki:

  Çok zor durumdayım buradan size sesleniyorum

 5. Avatar of Kredi Güven Kredi Güven dedi ki:

  skor puanı dusuk olanlar bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Avatar of ömer emekliyım çalışıyorum sigortali kıridi alabilirmiyım telfonuma mesaj günder izmir ömer emekliyım çalışıyorum sigortali kıridi alabilirmiyım telfonuma mesaj günder izmir dedi ki:

   ömer emekliyım

  2. Avatar of Hüseyin Hüseyin dedi ki:

   Yazarsanız değerlendiririm kredi işini

  3. Avatar of Ss Ss dedi ki:

   Ben telefon hattımın üzerine nakit para çıkarmak istiyorum

 6. Avatar of Snn Snn dedi ki:

  ıyı gunler bankalardan kredi cekemeyenler kredi gecıkmesı olanlar kredı kartı gecıkmesı olanlar yasal takıpte olanlar ıcraatlık olanlar skor puanı dusuk olanlar ssk sı olmayanlar her turlu kredı cıkarılır uzun vadede arayın yardımcı olalım

  1. Avatar of hamdi zengin hamdi zengin dedi ki:

   nasıl oluyor bilgi alabilirmiyim

  2. Avatar of Onur Onur dedi ki:

   Yardimci olurmusunuz

  3. Avatar of Kadir Kadir dedi ki:

   İrtibata nasıl geceriz bilgi verirmisiniz

  4. Avatar of Kadir Kadir dedi ki:

   Bilgi verirmisin irtibat için ulaşım yada

  5. Avatar of Tarkan Tarkan dedi ki:

   Ben kredi çekmek istiyorum

 7. Avatar of Ihsan Ihsan dedi ki:

  Acil ihtiyacı olan arkadaşlar size yardimci oluyoruz arayınız yada mail den ulaşınız

  1. Avatar of ebru ebru dedi ki:

   nasıl bilgi verir misiniz

 8. Avatar of Alparslan erdöl Alparslan erdöl dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 9. Avatar of Adem cicek Adem cicek dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim

 10. Avatar of Merve vesile Merve vesile dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var dönüş yapar mısınız

 11. Avatar of Tayfun Taşçı Tayfun Taşçı dedi ki:

  Acil dönüş yaparsanız sevinirim

 12. Avatar of Azel Azel dedi ki:

  Acil ihtiyacım var Dönerseniz Mutlu olurum

 13. Avatar of Ertuğrul Ertuğrul dedi ki:

  merhabalar hat üzerinden kredi çekmek isteyenlere yardımcı oluyoruz mai adresinden ulaşabilirsiniz ön ödeme istemiyoruz admin uygun görürse yazımı paylaşırsa sizlere yardımcı oluruz

  1. Avatar of Güven Güven dedi ki:

   Hat üzerinde kredi cekmek istiyorum çok acil numaram

  2. Avatar of ebru ebru dedi ki:

   bilgi alabilir miyim

 14. Avatar of Hasan Hasan dedi ki:

  Hattım üzerinden para çekmek istiyorum

 15. Avatar of Muhammed SARI Muhammed SARI dedi ki:

  Faturalı Hattım üzerinden 10 bin TL kredi kullanmak istiyorum!

 16. Avatar of Selami Selami dedi ki:

  Ben 10 bin çektim. Size 2021 yılında 10 binden fazla alamazsınız derseler inanmayın.

 17. Avatar of Ali Ali dedi ki:

  Faturalı hattım üzerine anında nakit almak istiyorum acil

 18. Avatar of Yönetim Yönetim dedi ki:

  2021 yılında faturalı hatlara telefon karşılığı kredi çıkarma işlemleri devam ediyor.

  1. Avatar of aykut aykut dedi ki:

   merhabalar d smart faturasi uzerinden kredi cekimi var i

 19. Avatar of fatma yıldız fatma yıldız dedi ki:

  faturalı telefon hattım üzerinden nakit kullanmak istiyorum

 20. Avatar of Güllü Güllü dedi ki:

  Kredi istiyorum acil

  1. Avatar of Ferdi Ferdi dedi ki:

   Bence istemeyin ben istedim pisman oldum zor oduyorum

 21. Avatar of Gürkan Gürkan dedi ki:

  Çekmek istiyorum

 22. Avatar of Fuat Fuat dedi ki:

  Vodofonluyum faturalıyı altı aydı kıreydi cekebirmim

 23. Avatar of Berrin Berrin dedi ki:

  Acil kredi istiyorum

 24. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  Acil kıredi istiyorum

 25. Avatar of İbrahim İbrahim dedi ki:

  Acil kıredi istiyorum

 26. Avatar of Şeref Menteşe Şeref Menteşe dedi ki:

  Kredı lazım

 27. Avatar of Telli hanım Telli hanım dedi ki:

  Acil ihtiyaç kredi çekmek istiyorum

 28. Avatar of Telli hanım Telli hanım dedi ki:

  Lütfen acil hastam var kredi çekmek istiyorum çok acil

 29. Avatar of Şerafettin Şerafettin dedi ki:

  Acil kredi çekmem lazım

 30. Avatar of Şerafettin Şerafettin dedi ki:

  Nasıl kredi alabilirim

 31. Avatar of Emine demirci Emine demirci dedi ki:

  Kredi çekmek istiyorum acil bugün

  1. Avatar of Sürgün Reis Sürgün Reis dedi ki:

   Cekebildinizmi acaba kredi emine hanım

 32. Avatar of Emine demirci Emine demirci dedi ki:

  Kredi istiyorum acil

 33. Avatar of Kenan canaz Kenan canaz dedi ki:

  Fatura üzerindene kıredi

 34. Avatar of Ahmet Ahmet dedi ki:

  Faturam üzerine. Kıredi çekmek istiyorum

  1. Avatar of Halilayaz Halilayaz dedi ki:

   Halil